Corbettův report: Seznamte se s ruskou politickou elitou

Ve zkratce...

Rusko je stejná země jako všechny ostatní na světě: oligarchie řízená neschopnými kleptokraty a krutými kakistokraty, kteří mají sice různý původ a různé politické sklony, ale slouží širší globalistické agendě přesně do té míry, do jaké jim to pomáhá v kariéře a plní jejich peněženky. Více v článku.
Facebook
Telegram
VK

Originál článku publikován ZDE: 29. října 2023

Zde je jednoduchý postřeh: když znalí Američané diskutují o americké politice, mohou podrobně hovořit o různých chybách v americké vládě.

Mohou například obšírně vysvětlovat, jakou roli hraje oddíl při ovlivňování politiky Demokratické strany.

A mohou posoudit politické návrhy různých kandidátů třetích stran.

A mohou vám podrobně popsat historii bojů mezi FBI a CIA nebo říct, jak se lišila FBI pod Hooverem od FBI pod Muellerem.

A pokud jsou opravdu informovaní, mohou dokonce diskutovat o roli Citibank, Goldman Sachs nebo BlackRock při výběru kabinetu té či oné administrativy a identifikovat různé zájmy, kterým slouží například Tom Vilsack v roli ministra zemědělství.

Stejně tak se Kanaďané budou moci vyjádřit k hlubšímu politickému významu toho, že Pierre Poilievre chroupal jablko.

A Japonci budou moci výmluvně hovořit o válce LDP proti faxům.

Ale zeptejte se kohokoli z těchto lidí na politiku cizí země a všichni najednou začnou mluvit, jako by v té vzdálené zemi neexistovaly frakce, intriky, boje a další vládní nešvary. Místo toho je tato cizí země politickým monolitem, který lze redukovat na jedinou osobu.

Příklad: zeptejte se průměrného Američana na ulici, co si myslí o ruské vládě. „Ruská politika? Myslíte Putina, že?“

Stejně tak Čína. „Co já vím o čínské vládě? No, vím, že Si . . .“

Přesně tak jsme se dostali k „nezávislým“ médiím, která líčí Siho a Putina jako multipolární zachránce nadcházejícího globálního světového řádu. I kdyby byla pravda, že Si a Putin jsou spíše odpůrci globalistického plánu než jeho dobrovolní spiklenci (SPOILER: jsou to spiklenci), je tu falešná implikace, že Putin je Rusko nebo Si je Čína.

Představte si, že by ruský občan věřil, že celá americká politika se dá shrnout do toho, co si Biden myslí o nějakém konkrétním problému. Tak hloupá je taková mentalita „vůdce = země“.

Novinka: cizí země jsou složitá místa se všemi konkurenčními zájmy, byrokratickými válkami, bojem, podrazy a palácovými intrikami, které najdete i ve své vlastní zemi!

Nevěříte mi? Kolik politiků kromě Putina dokážete v ruské vládě vyjmenovat? Kolik z jejich minulosti můžete rozvést? Jaké jsou jejich ideologické sklony? Jaký je jejich relativní vliv v ruské politice? Za jakou politiku jsou zodpovědní?

Nevíte si rady? Nebojte se, téměř každý, kdo čte tento článek, je také bezradný.

Můžeme tedy dospět k hlubšímu pochopení geopolitiky tím, že zpochybníme tento příliš zjednodušený narativ „Putin je Rusko“? Pojďme to zjistit!

ELVIRA NABIULLINA

A person in front of a building with a large statue of a person

Description automatically generated

Obrázek: nakanune.ru z článku „Nabiullina – symbol hospodářské politiky v rozporu se zájmy Ruska“

Američané si jméno „Elvíra“ pravděpodobně spojí s Elvírou, vládkyní temnot. Jak příznačné je, že čarodějnice, která předsedá ruskému sabatu bankéřů, se také jmenuje Elvíra.

Elvíra Nabiullinová pochází z Ufy v sovětském Baškirsku a může se pochlubit všemi předpoklady, které Putin a jeho globalističtí souputníci u centrálního bankéře vyžadují. Po působení ve Svazu vědy a průmyslu SSSR na počátku 90. let a – po rozpadu SSSR – na ruském ministerstvu pro hospodářský rozvoj a obchod v polovině 90. let strávila Nabiullina dva roky prací s arciglobalistou Hermanem Grefem (o něm více později) ve Sberbank (o ní více později), než se v roce 2000 vrátila do „veřejné služby“.

V roce 2007 se její kariéra rozjela na plné obrátky díky dvěma klíčovým jmenováním. Nejprve byla v květnu téhož roku vybrána jako „Yale World Fellow„, což je pozice ve čtyřměsíčním programu pro vedoucí pracovníky organizovaném institucí Ivy League, která hostí Skull and Bones a rekrutuje CIA, a která signalizuje „závazek Yale být přední globální univerzitou“ vytvořením „rostoucí sítě globálních lídrů vyškolených na Yale“. V září téhož roku pak Putin při výměně ve vládě jmenoval Nabiullinovou na místo svého dobrého kamaráda (a dalšího globalistického spiklence) Hermana Grefa ministrem obchodu.

Aby nebylo pochyb o Putinově podpoře Nabiullinové, jmenoval ji v roce 2008 na místo ruského guvernéra Evropské banky pro obnovu a rozvoj a poté ji jmenoval předsedkyní Rady guvernérů ruské centrální banky, a to ne na jedno, ne na dvě, ale na tři po sobě jdoucí čtyřletá období.

Jakou ďábelskou směs zlověstných plánů tedy Nabiullina uvařila ve svém čarodějnickém kotli v ruské centrální bance?

Jako guvernérka centrální banky řídila zavádění „digitálního rublu“, ruské digitální měny centrální banky, která – jak nás informoval náměstek ruského ministra financí Alexej Mojsejev – má nahradit hotovost. A v přímém rozporu s bloggery ze Z-Anonu, kteří by vás rádi přesvědčili o opaku, digitální rubl ruský lid důkladně nesnáší a chápe, že politici lžou skrz zuby, když malíčkem slibují, že tento nástroj finančního dohledu a kontroly nebudou používat pro účely finančního dohledu a kontroly. Ve skutečnosti se zdá, že jediné, co může ruský lid sjednotit v jedné otázce, je zavedení digitálního rublu. Nenávidí ho pravoslavná proputinovská konzervativní pravice i komunistická levice a všichni ekonomové a politologové mezi nimi.

Nabiullina řídila rozsáhlé znárodnění bankovního systému, v jehož důsledku se podíl ruského státu v bankovním systému zvýšil na 70 %. Dokonce se chlubila pokrokem, kterého dosáhla v „centralizaci bankovního dohledu“, kdy nevolené čarodějnice a čarodějové z konkláve centrální banky odebrali regionálním guvernérům ještě větší měnovou a bankovní autonomii.

Způsobila tržní šok, který spočíval v téměř dvojnásobném zvýšení úrokových sazeb přes noc, aby zastavila krizi rublu, kterou způsobil oligarcha společnosti Rosněfť Igor Sečin a jeho pochybné (Kremlem schválené) machinace s prodejem dluhopisů.

Rovněž řídila přesun zlatých rezerv ruské centrální banky na globalistický Západ, kde na ni mohly být snáze uvaleny sankce. Podle Jurije Boldyreva, bývalého náměstka Účetní komory Ruské federace, sem patří i mimořádné rozhodnutí Nabiullinové vyvézt 240 tun svého zlata do Londýna jen několik měsíců před zahájením „vojenské operace“ na Ukrajině. Toto rozhodnutí bylo natolik nevysvětlitelné, že přimělo Boldyreva k výzvě k trestnímu vyšetřování Nabiullinové a, což je možná ještě překvapivější, vyvolalo krizi víry mezi zastánci narativu „Putin jako šachista 4D“ v „nezávislé“ západní blogosféře.

A v roce 2015 byla časopisem Euromoney zvolena „guvernérem centrální banky roku“ a v roce 2017 časopisem The Banker centrálním bankéřem roku„, což je jistě největší ocenění, které může člověk po boku Nobelovy ceny za mír dostat.

Naštěstí ani v Euromoney, ani v The Banker se Elvíra na oslavu svého bankéřského vítězství neobjevila na titulní straně, ale dovolil jsem si požádat Broca, aby udělal vizualizaci toho, jak by takový glamour snímek mohl vypadat.

A person with long black hair and black nails

Description automatically generated

Předem mi odpusťte své noční můry.

Jak Putin reagoval na to, že tento globalistický superzloduch prodal ruský lid? Samozřejmě s nadšenou chválou! „Prezident opakovaně chválil výsledky práce Nabiullinové a centrální banky jako celku,“ vysvětlil loni Putinův mluvčí Dmitrij Peskov.

Vskutku.

Zájemci o další seznámení s čarodějnictvím této arci-bankéřky se mohou vydat na výlet do králičí nory „Nabiullinina brož“ a podívat se, jak tato vyznavačka temných umění ráda předává své okultní signály na tiskových konferencích.

Jevgenij DANČIKOV

A person in a suit holding a sign

Description automatically generated

Evgeny Danchikov vystupuje na panelu Mezinárodního inovačního fóra BRICS na téma „Technická diplomacie. Sjednocující síla techniky

Jako šéf Glavkontrolu, „Hlavního kontrolního oddělení města Moskvy“, se Evgeny (nebo Evžen, Evgenij nebo Евгений) Dančikov zabývá… no, kontrolou.

Proto také letos vystoupil v panelu „Kontrolní legislativa jako hnací síla hospodářského růstu“ na Mezinárodním ekonomickém fóru v Petrohradě, kde diskutoval o tom, jak může ruská vláda lépe kontrolovat své obyvatelstvo prostřednictvím legislativy.

Nebo jeho vystoupení v panelu „Cloud City“ na Mezinárodním inovačním fóru BRICS na téma „Technická diplomacie. Unifying Power of Tech„, kde hovořil o tom, jak mohou městské samosprávy využívat VR, umělou inteligenci, „metauniverzity“ a další nejmodernější technologie k efektivnější kontrole svých občanů.

Ale je to jiný typ kontroly, kterým se Dančikov během plandemie nechvalně proslavil: kontrola biologické bezpečnosti.

Ano, pro ty oklamané obyvatele Západu, kteří věří, že stateční Rusové (tj. Putin) statečně brání svět před davem Nového světového řádu, mám pro vás nepříjemnou zprávu: Rusko je stejně horlivým zastáncem státu biologické bezpečnosti – s jeho nuceným očkováním, povinnými rouškami, lockdowny a pandemickým dohledem – jako kterýkoli západní (ne)vůdce, který se účastní Davosu.

A jak vám jistě řekne každý Moskvan, za prosazení těchto opatření nebyl zodpovědný moskevský starosta Sergej Sobjanin, ale „vedoucí hlavního kontrolního oddělení města Moskvy“ Jevgenij Dančikov.

Například když Moskva představila očkovací povinnost pro „pracovníky v oblasti obchodu, stravování, bydlení a komunálních služeb a energetiky, vzdělávání, zdravotnictví a sociální ochrany, jakož i dopravy (včetně taxislužby)“, byl tu Dančikov, který ruské státní tiskové agentuře TASS vysvětloval pokuty, které budou ukládány podnikům za nedodržení opatření (a jednotlivcům za nepodstoupení) očkování proti sraženinám.

A když Moskva představila svůj systém identifikace otroků systémem QR kódů, který má „zajistit identifikaci pacientů s koronavirovou infekcí“, byl u toho Dančikov, který tuto technologii předváděl pro zpravodajské kamery televize Russia-24.

Vše funguje bez problémů, nedochází k žádným poruchám, ale pokud se objeví nějaké nedostatky, je k dispozici služba podpory oddělení informačních technologií, která případné nedostatky rychle odstraní.

A když se jeden z těchto „nedostatků“ v systému objevil v podobě Iriny Karabulatové, postižené univerzitní profesorky, která dostala pokutu 4000 rublů za to, že si během samokarantény nenainstalovala městskou sledovací aplikaci, byl tu Dančikov, který obyvatele Moskvy ujistil, že Glavkontrol se na věc podívá.

Ani jedna nepřiměřená pokuta není ignorována. Všechny jsou dodatečně zkoumány. Pokud se prokáže nevina občana, jsou tyto pokuty zrušeny.

(A poté, co se zjistilo, že profesorka Karabulatová si aplikaci nenainstalovala, protože její telefon ji neuměl nainstalovat, a poté, co případ vyvolal značnou negativní pozornost médií, Dančikov se chopil publicity a pokutu velkoryse zrušil.)

Ano, Moskvané mohou v noci klidně spát s vědomím, že jejich šéf hlavního kontrolního oddělení Jevgenij Dančikov je chrání svými láskyplnými vakcinačními mandáty a systémy sledování pomocí QR kódů.

Sergej Šojgu

A person in a military uniform

Description automatically generated

Na snímku: zcela legitimně zakoupená nemovitost ruského ministra obrany Sergeje Šojgua za 18 milionů dolarů.

Když už mluvíme o ruské účasti na globálním (podvodném) resetu, nezapomeňme, jak se Sergej Šojgu chlubil, že 1,4 milionu příslušníků ruských ozbrojených sil nacpal do rukou injekce proti sraženinám COVID, a chlubil se, že ačkoli „nemůže očkovat všechny na rozkaz“, ani jeden z těchto 1,4 milionu lidských jehelníčků neměl proti vakcíně námitky. Přesně tak, přátelé, toto masové očkování vojáků, ačkoli bylo důrazně podporováno, bylo zcela dobrovolné. Šťastnou shodou okolností však životodárnou vakcínu neodmítl ani jediný příslušník ruské armády!

Ptáte se, kdo je Sergej Šojgu? Dobrá otázka. Mnozí na Západě se o Šojguově existenci pravděpodobně dozvěděli jen tehdy, když náhodou zachytili stále více apopleptické žvásty Jevgenije Prigožina v období před Wagnerovou vzpourou na začátku tohoto roku… ale pak se Prigožin „odpálil“ v letadle během zkoksované hry s ručním granátem, takže to je asi všechno, ne?

Ve skutečnosti je však Sergej Šojgu ruským ministrem obrany, kterého Prigožin obvinil, že záměrně poslal špatně připravené a nedostatečně zásobené vojáky do mlýnku na maso na Ukrajině. Ale opět, Prigožin je mrtvý, takže to je vše.

Šojgu je na papíře velmi nepravděpodobným kandidátem na šéfa ruských ozbrojených sil.

Přestože se oblékl do komiksově zdobené uniformy…

A person in a military uniform saluting

Description automatically generated

. . . Šojgu nikdy nesloužil v armádě a nikdy neviděl boj. Ukázalo se, že medaile nejsou výsledkem vítězství na bojišti nebo statečných činů, ale Šojguova fascinace těmito cetkami. Poté, co osobně dohlížel na vytvoření desítek zcela nesmyslných vyznamenání, včetně medailí „za přínos k rozvoji armádních mezinárodních her“ a „za pečlivost při zajišťování bezpečnosti silničního provozu“ a dokonce „za účast na vojenské přehlídce v Den vítězství“, si tyto medaile vzápětí udělil sám sobě ve snaze dodat šmrnc svému ukradenému cosplay oblečku „vojenského muže“.

V Šojguův neprospěch hovoří i to, že ačkoli měl to štěstí, že se narodil jako syn regionálního stranického funkcionáře s vazbami na Borise Jelcina, je Šojgu jediným členem kremelského vnitřního kruhu, který nepatří mezi Putinovy staré kamarády z KGB, petrohradské spiklence nebo kumpány z kriminálního gangu juda. To, co Šojgua kvalifikuje pro funkci vedoucího ruské armády, tedy možná není vojenská zdatnost nebo dokonce osobní přátelství s Putinem, ale prokázané výsledky v oblasti chvályhodně bezostyšné korupce, podvodů a velkopanství.

Nezapomínejte, že pokud jsou korupce, podvody a velkohubost kvalifikací pro funkci ministra obrany v Rusku, Šojgu má před sebou docela velkou výzvu. Koneckonců jeho předchůdce v této funkci Anatolij Serďukov byl bleskově odvolán, když vyšlo najevo, že „obdaroval“ svou milenku moskevským bytem, šperky, obrazy a dalšími luxusními předměty v hodnotě přes 10 milionů dolarů.

Jak si tedy Šojgu stojí v žebříčku korupce? Vyšetřování z roku 2015 odhalilo existenci Šojguova luxusního sídla v Rublevce v hodnotě 18 milionů dolarů, které nejprve zapsal na svou tehdy osmnáctiletou dceru a poté na svou švagrovou. Vyšetřování z roku 2019 pak odhalilo, že Šojgu obdaroval svou milenku – letušku, s níž se seznámil během svého působení v záchranném sboru – obchodními smlouvami v hodnotě téměř 70 milionů dolarů! Kromě toho bylo nedávno odhaleno, že jedno z jeho dvou nemanželských dětí je nepo dětská „popová hvězda“ a vyhýbač odvodům, který uprchl do tureckého letoviska, když jeho otec začal odvádět děti do ukrajinského mlýnku na maso.

Co říkáte na korupci?

Někteří lidé ze Z-anonu by mohli namítnout, že ať už jsou jakékoliv tyto … „výstřednosti“ … v jeho osobním životě a bez ohledu na to, jaké zkušenosti z bojiště mu chybí, je Šojgu stále důstojným ministrem obrany, který zdatně vede ruskou armádu k hladké a odborně provedené dvacetiměsíční de-nacifikaci Ukrajiny.

Jaké jsou jeho výsledky v roli velitele ruských ozbrojených sil?

No, víme, co si Prigožin myslel o Šojguovi a jeho vojenském vedení… ale jak říkám, je mrtvý, takže je to tak.

A možná jste slyšeli o Kirillu Stremousovovi, politikovi, kterého Rusko vybralo jako zástupce šéfa Chersonské oblasti těsně předtím, než ruská armáda statečně opustila Cherson a nechala místní ruské kolaboranty napospas Ukrajincům. Stremousov nechvalně proslul úvahami o tom, že by se měl Šojgu zastřelit za to, jak celý chersonský debakl zvládl… ale teď už je také mrtvý.

A možná jste četli o generálu Ivanu Popovovi, veliteli 58. kombinované armády, který Šojgua obvinil ze zrady kvůli jeho špatnému vedení války. … a poté byl bez okolků propuštěn.

A možná jste viděli, jak Šojgu reagoval, když se ho reportér televizního kanálu Rossija-1 zeptal na rovinu: „Vyhrajeme?“. a Šojgu (viz níže) odpovídá: „Nemáme žádnou jinou možnost”.

Corbettův report: Seznamte se s ruskou politickou elitou • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Na obrázku: Velitel ruských ozbrojených sil předvádí své bojové velitelské schopnosti

. . ale ten rozhovor byl mezitím z internetu vymazán, takže asi nemusíme dlouho rozebírat, jestli to bylo pokrčení rameny z lhostejnosti, pokrčení rameny ze zmatku nebo pokrčení rameny z neohroženého vojenského velení.

To je asi tak všechno. Ukazuje se, že už není nikdo, kdo by měl se Šojguovými vojenskými schopnostmi problém!

Rusové mohou být alespoň klidní, když vědí, že jejich vojenskému veliteli na nich záleží přesně tolik, jako vojenským velitelům NATO na obyvatelstvu jejich zemí.

SERGEY GLAGOLEV

A person in a suit and tie

Description automatically generated

Na obrázku: Náměstek ruského ministra zdravotnictví Sergej Glagoljev touží po své neopětované lásce, Světové zdravotnické organizaci.

Sergej Glagoljev je náměstkem ministra zdravotnictví Ruské federace. A rád by si promluvil se všemi lidmi, kteří podlehli naději davu Z-Anonů, že „Rusko vystoupí z WHO“.

Těmto lidem vlastně věnoval celý projev.

Konkrétně Glagolev vystoupil na 76. Světovém zdravotnickém shromáždění v Ženevě v květnu loňského roku. Jako oficiální zástupce Ruska na Světovém zdravotnickém shromáždění vyjádřil Glagolev jasně postoj ruské vlády ke Světové zdravotnické organizaci.

Mám tu čest poblahopřát členským zemím organizace a všem pracovníkům WHO k výročí naší organizace ze svazového státu Ruské federace a Běloruské republiky a upozornit na její úlohu při zlepšování zdraví světové populace. Přejeme organizaci a členským zemím, aby se jim dařilo rozvíjet a dosahovat svých cílů, zejména cílů udržitelného rozvoje, jejichž naplňování zpomalilo pandemii nové koronavirové infekce. – Glagolev

Ruská vláda by si skutečně přála, aby se vědělo, že je super-duper zamilovaná do WHO, zavázaná k cílům udržitelného rozvoje a stoprocentně souhlasí se všemi státními nesmysly v oblasti biologické bezpečnosti, které se vytvářejí na pozadí plandemie. A aby bylo jasné, jak moc WHO pro Rusko znamená, Glagolev nadnesl svou hlavní obavu ohledně této organizace: její rozhodnutí uzavřít pobočku WHO v Moskvě a přemístit ji do Kodaně.

Přesně tak, v přímém rozporu s tvrzením šiřitelů falešných zpráv, že „Rusko vyhostilo WHO“, si Rusko naopak oficiálně stěžovalo, že WHO přesunula svou pobočku ze země. (Ale jen tak mimochodem, ano, Rusko je stále hrdým členem WHO s dobrou pověstí a v nejbližší době nemá v úmyslu WHO opustit.)

Nebylo to poprvé ani naposledy, co Glagolev hovořil o zásadním významu účasti Ruska ve WHO. Ve skutečnosti ještě letos v lednu Glagolev lamentoval nad tím, jak se ukrajinská „neříkejte tomu válka, nebo budete pokutováni” postavila do cesty jednotě WHO: „Rusko se hlásí k zásadě rovnocenné spolupráce v oblasti globálního zdraví jako nezbytného prvku ochrany a zajištění lidských práv a s politováním konstatujeme neochotu některých zemí vést konstruktivní dialog v rámci WHO,“ skuhral a citoval jednak technickou konferenci WHO, která byla odvolána kvůli ukrajinským námitkám, a jednak „odmítnutí spolupracujícího centra WHO se sídlem v USA a Velké Británii poskytnout ruskému vědeckému ústavu referenční vzorek chřipkového viru“.

Glagolev samozřejmě není jediným ruským politikem, který slibuje věrnost temným vládcům státu biologické bezpečnosti.

Vzpomínáte si, jak moskevský starosta Sergej Sobjanin poděkoval WHO za pomoc při uzavření jeho města?

A vzpomínáte si, jak se vicepremiérka Taťána Golikova rozplývala nad tím, že „WHO identifikuje nejlepší postupy všech zemí světa a pomáhá řešit nejtěžší úkoly“, a zdůrazňovala, že vše, co podporuje jednotu WHO, je „neocenitelným faktorem“ při podpoře globálního zdraví?

Ano, bohužel – a v naprostém rozporu s fantaziemi „šachového mistra Putina 4D“ z koupené a zaplacené blogosféry „BRICS jako spasitel“ – Rusko WHO v dohledné době neopustí.

HERMAN GREF

A person in a suit sitting at a table with another person in a suit sitting at a table

Description automatically generated

Na obrázku: Dva globalističtí kamarádi se domlouvají na umělé inteligenci, biometrii a mRNA vakcínách.

„Hej, počkej, Jamesi!“ Slyším tam venku ďáblovy advokáty, kteří namítají. „Já toho Grefa znám. To je ten ze Sberbank, ne? Ten přece není součástí ruské vlády!“

Gref už sice není členem ruské vlády (pokud nepočítáme jeho funkci aktivního státního poradce Ruské federace 1. třídy), ale jak bylo uvedeno výše, v letech 2000-2007 zastával funkci ministra hospodářství a obchodu, než ho nahradila Elvíra, paní bankéřů.

Ale tvrdit, že někdo není součástí politické scény, protože nezastává žádnou formální funkci, je nepochopení, jak věci fungují. Je to jako trvat na tom, že Heinz Kissinger přestal předsedat americkému deep state (hlubokému státu), když byl v roce 1975 sesazen z funkce poradce pro národní bezpečnost, nebo že Dick Cheney nebyl politickým hráčem, když v době mezi působením ve funkci ministra obrany Poppyho Bushe a viceprezidenta Bushe mladšího pracoval pro Halliburton.

Ukazuje se, že Rusko je jako každá jiná „moderní liberální demokracie“: fašistické spojení státní a korporátní moci. A Rusko (stejně jako USA a všechny ostatní státy na planetě) se může pochlubit množstvím politicky propojených hráčů, jako je Gref, kteří hladce kloužou mezi rolemi ve vládních funkcích a v představenstvech společností.

Kromě toho je Sberbank ve většinovém vlastnictví ruského vládního Fondu národního bohatství, takže je vlastně jen další pobočkou vlády.

Jakou moc má Gref jako generální ředitel Sberbank, největší ruské banky a společnosti poskytující finanční služby?

No, víte, jakou noční můru představuje biometrická kontrolní síť ID, kterou teď globalističtí technokraté cpou veřejnosti do chřtánu? Ruská vláda předvídatelně využívá Sberbank jako prostředek k tomu, aby tuto agendu vnutila ruskému lidu.

Například v roce 2016, kdy vláda dala zelenou zavedení biometrie do místních škol, tam Sberbank instalovala skenery dlaní, které studentům umožňují platit za školní obědy pouhým pohybem ruky! „Pomocí systému Ladoshki se rodiče zbaví nutnosti dávat svým dětem hotovost a budou také moci sledovat výdaje dětí za školní stravování návštěvou jejich osobní stránky na webových stránkách Sberbank,“ chlubila se tisková zpráva Sberbank. Dále se v ní uvádí: „Rodiče navíc mohou sledovat, co přesně jejich dítě snědlo, a v případě potřeby mohou dítěti zakázat nákup chipsů nebo čokolády.“ (Hurá! Technokratické sledování dětí!)

A child using a touch screen device

Description automatically generated

Na obrázku: Typický ruský student si užívá další šťastnou biometrickou transakci ve vězeňské škole

A když po letech nucení školáků, aby přijali svůj osud biometricky označeného dobytka v ruském otrokářském státě, nastal čas zavést tento biometrický otrokářský stát i pro širokou veřejnost, objevila se Sberbank, která ve spolupráci s Visa vytvořila platební technologii pro skenování obličeje, nazvanou dost vztekle „Smile to Pay!“ (Usmějte se a zaplaťte). Ta „využívá 3D kameru s vysokou přesností detekce a zachycení hloubky, což umožňuje snadné a rychlé rozpoznávání obličeje, které bere v úvahu výšku člověka a změny jeho vzhledu“. Technologie, která byla poprvé vyzkoušena v roce 2019, se nyní zavádí ve stále více podnicích po celém Rusku.

A person standing in front of a machine

Description automatically generated

Na obrázku: Typický ruský nakupující si užívá další šťastnou biometrickou transakci ve vězení v supermarketu

Tyto zkušenosti s biometrickými identifikačními technologiemi naštěstí připravily Sberbank na rychlé zavedení ruského systému sledování pomocí QR kódů během podvodné pandemii.

Když už mluvíme o podvodné pandemii, víte o těch injekcích genetické kaše, které se vnucují světové populaci? Tušíte, kdo financuje ruskou stranu této globalistické operace? Pokud jste uhodli Hermana Grefa a Sberbank, dejte si sušenku!

Ano, Gref byl u toho od samého počátku plandemie a velkoryse nabízel spolupráci s ruskou vládou při poskytování grantů ruským vědeckým institucím pracujícím na experimentálních vakcínách proti koronaviru. A když se ruští vědci zabývali kopírováním receptury vakcíny společnosti AstraZeneca a jejím uváděním na trh pod názvem Sputnik V, byl tu Gref, který se chlubil, že to byla Sberbank, kdo reagoval na „žádost vlády“, aby pomohl vytvořit covid vakcínu a uvést ji na trh. (Ruské ministerstvo zdravotnictví samozřejmě Rusům nedovolí nahlédnout do výsledků údajů ze studie Sputnik V, ale nebojte se, můžete naprosto věřit, že pracovití milovníci WHO v ruské vládě a jejich státní megabanka mají na mysli nejlepší zájmy Rusů!)

Jak je to s noční můrou o umělé inteligenci / biotechnologiích / transhumanismu?

Řeknu to takto:

Kdo by mohl zapomenout, jak se Gref připojil ke svému starému kamarádovi Putinovi na pódiu konference AI Journey v roce 2021, aby diskutovali o tom, jak lze umělou inteligenci využít „k řešení sociálních problémů“? (A vzpomínáte, jak se Putin rozplýval nad tím, že Gref „používá průlomová řešení [. . .] k přizpůsobení celého ekosystému Sberu tak, aby sloužil lidem“, a pak poznamenal, jak „velká data a umělá inteligence hrají klíčovou roli“ při transformaci ruské ekonomiky, vlády a občanské společnosti?)

A kdo by zapomněl, jak Gref vystoupil na pódiu ruského vzdělávacího maratonu 2022 (po bizarním tanečním vystoupení s kyborgskými školáky v technofuturistických oblečcích inspirovaných Tronem), aby se pochlubil „umělou inteligencí, vysokorychlostním internetem (5G / 6G), cloud computingem, webem 3.0, virtuální a rozšířenou realitu, kvantovou výpočetní technikou a biotechnologií“ jako „sedm klíčových technologií“, které přinesou „maximální prospěch podnikům a společnosti“ v oblastech „půjčování, zdravotní péče, bezpilotní dopravy a kybernetické bezpečnosti“?

A kdo by mohl zapomenout na to, jak Gref na začátku letošního roku na Petrohradském mezinárodním ekonomickém fóru (SPIEF) představil svou vizi budoucnosti? Víte, tu vizi budoucnosti, která zahrnuje nahrazení úředníků a manažerů algoritmy umělé inteligence poskytovanými společnostmi, jako je Sberbank.

Stále říkám „Sberbank“, ale jak všichni víme, Gref před několika lety zkrátil název společnosti na „Sber“, aby vyjádřil skutečnost, že se nejedná o obyčejnou banku. Ne, je to veřejno-soukromá techno-transhumanistická obluda, která je pekelně odhodlaná zredukovat lidi na databázi otisků dlaní a skenů oční duhovky, napíchat je jedem z covid vakcín a nahradit je roboty. Jinými slovy, dokonale se hodí pro dlouhodobé cíle globalistické ruské vlády.

Myslíte si, že žertuji? To sotva. Putin nejenže se stále ztrapňuje tím, že Grefa a Sbera chválí, ale navíc Grefa stále jmenuje do dozorčích rad různých svých oblíbených projektů.

A už jsem zmínil, že Gref je dlouholetým partnerem Světového ekonomického fóra, protože byl léta členem jeho správní rady a spolupracoval s WEF na cvičení Cyber Polygon pod falešnou vlajkou? A že je také členem Mezinárodní rady J.P. Morgan spolu s Putinovým „starým přítelem“ a častým hostem Heinzem Kissingerem? Protože je.

ZÁVĚR

A couple of men in suits

Description automatically generated

„Mým úkolem je pomoci panu Brzezinskému posunout figurky na šachovnici.“ -Alexandr Dugin

Mohl bych pokračovat.

A to jsem se ještě nedostal k Michailu Muraškovi a jeho „digitálnímu genetickému pasu“, jehož cílem je vytvořit genetické profily (včetně genomické sekvence) všech Rusů, počínaje novorozenci.

Nebo Igor „Strelkov“ Girkin, pro-válečný ultranacionalista, který se zasloužil o zahájení vojenské operace proti ukrajinské vládě v roce 2014 a který byl okamžitě zatčen, když začal kritizovat neschopnost Šojgua a jeho nohsledů při vedení ne-války v roce 2022.

Nebo Alexandr Dugin, jehož zmatené bláboly o geopolitice berou vážně stejně zmatení vyznavači Evoly z alternativní pravice, přestože existuje spousta důkazů, že Dugin je Brzezinského poskok, a vůbec žádný důkaz, že je „Putinův mozek“.

Chápete, o co jde, že?

Ne, nejde o to, že by James Corbett věděl všechno o všem, a proto byste měli slepě věřit všemu, co o Rusku řekne (i když bych se o to příliš nepřel, kdybyste na to opravdu naléhali!).

A ne, nejde o to, že Slavsquat má pravdu a že byste se k němu měli hned přihlásit k odběru (i když pravdu má a určitě byste se k němu měli hned přihlásit).

Jde o to, že Rusko je stejná země jako všechny ostatní na světě: oligarchie řízená neschopnými kleptokraty a krutými kakistokraty, kteří mají sice různý původ a různé politické sklony, ale slouží širší globalistické agendě přesně do té míry, do jaké jim to pomáhá v kariéře a plní jejich peněženky. Stejně jako všechny ostatní země na planetě je tomu i v tom, že průměrný Rus ví, že průměrný ruský bankéř, technokrat nebo politický poskok je zkorumpovaný oligarcha, který nemá na mysli nejlepší zájmy ruského lidu.

Mozek blogosféry „BRICS nás zachrání!“ hraje na neznalost průměrného Američana (nebo Kanaďana či Japonce…) o reálných poměrech v ruské politice, aby ho nalákal na nadějné vyprávění o Putinovi a Si, kteří zachraňují svět před globalistickou politikou, kterou tak usilovně zavádějí ve své vlastní zemi.

Dnešní průzkum je jako vždy pouze výchozím bodem pro skutečné zkoumání ruské politické scény, nikoliv jeho konečným bodem. V každém případě pokračujte v bádání a shromažďování informací a rozšiřování svých znalostí o Rusku a Číně a Saúdské Arábii a Izraeli a všech dalších „jiných zemích“, o kterých my v anglicky mluvícím světě obecně víme tak málo.

Ale přinejmenším teď, když víte o světě ruské politiky trochu víc, se už nenecháte tak snadno oklamat jednorozměrnými příběhy o tom, jak šachový mistr 4D v Kremlu maří globalistickou agendu, že?

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Vypadá to, že nejsvobodnější zemí blízké budoucnosti bude Severní Korea bez mobilního signálu a elektrického proudu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů