Vzkaz pro všechny, kteří stále věří vládě a zesměšňovali ty, co mluvili o tom, co se chystá

Ve zkratce...

Premiér Austrálie před pár dny navrhnul uzavření hranic na neurčito, dokud nebudou mít 0 případů covidu. Tohle je reakce na ono oznámení a vzkaz pro všechny, co se od začátku smáli lidem, kteří mluvili o tom, co se chystá.
Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Přepis:

Napadlo mě, že promluvím o něčem velmi důležitém. Včera… asi kolem jedné hodiny ráno… někdy kolem té doby, možná to byly dvě hodiny ráno. Zveřejnil jsem příspěvek, že premiér naší země, Austrálie, Scott Morrison, ten zaprodanej šmejd, což je jediný způsob, jak ho můžu oslovovat, v podstatě řekl, že bychom měli zavřít hranice na neurčito, dokud nebudeme mít 0 případů. A teď… už to bude nějaká doba, kdy jsem se do videa pořádně nasral. Takže tohle je můj vzkaz pro vás všechny zasrané idioty, protože vím, že tohle video se bude sdílet i mimo moje sledující.

Pro všechny z vás zasrané idioty, kteří od začátku napadali všechny z nás, co říkali, co se chystá, pro všechny ty idioty, kteří všechny zesměšňovali, považovali je za hlupáky… pro všechny ty idioty, kteří nehledě na to, kolik důkazů se jim přednese o tom, jak zasraně falešná je celá tato situace… Pro všechny z vás, vy kreténi, vypatlaní zombíci, tohle je zasranej IQ test a vy v něm uboze propadáte! Jak můžete být tak zasraně hloupí, debilní, lhostejní a pitomí, že věříte, že ty sračky, co vám říkají, kdy jsme přešli ze dvou týdnů ke zploštění křivky, a teď nám říkají, že bychom na neurčito měli zavřít hranice, dokud nebudeme mít 0 případů…

Jak můžete být tak zasraně stupidní, že si myslíte… že jste si na začátku mysleli, že tohle je jen protiopatření, a teď, že když se nenaočkujete, nebudete moct nikam jezdit! Oh, počkat… i když se naočkujete, nebudete moct cestovat! Pokud se naočkujete, i tak před covidem nebudete chráněni, ale i tak se musíte naočkovat! Už se probuď, světe! Probuďte se ze své iluze! Jak zasraně hloupí byste museli být, si stále myslet, že tohle má co dělat se zasraným virem? A já tu jen sedím a sleduji, jak se řítím do bouračky, která se přede mnou stane. A nemůžu s tím nic udělat. To je kurva neuvěřitelné! Co si myslíte, že se stane?

Řeknou, že musíme nastoupit na karanténní vlaky směrem do karanténních táborů kvůli viru. Ale počkat… já myslel, že virus má jen nějakou 0,16% úmrtnost. Že? Jen tolik lidí zabil. Ne… ne, nedělejte si starosti. I tak to musíme udělat. Proč? Protože to říká vláda. Copak nedokážeme myslet sami za sebe?! Kde lidé přišli o schopnost se ptát: Počkat chvíli, nejprve jste řekli tohle a pak tohle a pak tohle.

Kdy budou mít lidé konečně dost těchto sraček?! Kdy?! Jak moc ještě chcete slyšet od těchto hajzlů, kteří prý jednají ve vašem zájmu. Mám pro vás novinky. Jste jim u prdele! Jen si s vámi hrají! Neustále vám lžou! Mají v rukou osud vašich dětí! Vy hloupí kokoti! Probuďte se! Už se probuďte! Tento vzkaz je pro každého debila, který se na začátku smál všem z nás, kteří říkali, co se chystá. Tento vzkaz je pro vás.

Překlad: David Formánek

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

4 názory na “Vzkaz pro všechny, kteří stále věří vládě a zesměšňovali ty, co mluvili o tom, co se chystá”

 1. Přesně.
  Křičí to ve mě úplně stejně.
  Ta bezmoc.
  Ale je to konec. Už nevidím cesty ven. Navíc, když se nechám unést a neudržím klid – a taky začnu takhle vyvádět.. (ne až tak.. ,) – vlastní rodina by na mě zavololala psychiatra.

 2. Ano, jedná se o test inteligence a selekci ne-inteligentních jedinců k eliminaci. Všechno jde podle mnoho desítek let starých plánů na redukci přemnožené populace. Zaměřeno na ty nepotřebné – tedy staré, ekonomicky neaktivní, nemocné a hloupé lidi. Výňatek z The future of life – Jacques Attali 1981:

  „…Nebudeme schopni zvládat miliony testů inteligence milionů lidí, jen si to představte. Něco způsobíme, pandemii, která bude cílená na určité lidi, opravdovou hospodářskou krizi, nebo ne, nějaký virus, který bude napadat staré nebo starší, to nehraje roli. Slabí nebo vystrašení podlehnou. Hloupí tomu uvěří a budou prosit, aby byli ošetřeni. Postaráme se o to, abychom měli naplánovanou péči. Péči, která bude řešením. Takže výběr idiotů se vyřeší sám, sami půjdou na porážku.“

  Více: https://republicbroadcasting.org/news/the-worlds-master-diabolitician-calls-the-shots-on-the-extermination-of-human-populations/

 3. It would be appreciated if you posted your ‚transliterations‘ with the link to the original in the comment.
  I don’t speak Czech nor do the people I would like to share it with, but I have no idea how to find the original

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RouskuDolu.cz
NasTub.cz
Nejnovější
Populární

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů