Žena držena proti své vůli v hotelu i s negativním covid testem

Ve zkratce...

Žena sdílí svoji zkušenost, kdy přiletěla letem do Dublinu, kde ji zadrželi, i když měla negativní covid test a přinutili ji zůstat v drahém hotelu, který si musí ještě k tomu sama platit.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Ahoj všem, jmenuji se Cindy Connolly, jsem právě uvězněna proti své vůli v CrockPark hotelu v Dublinu. Přiletěla jsem do Dublinu dnes ráno letem Ryan Airlines, měla jsem s sebou potvrzení o negativním COVID testu, a i když to RyanAir kontroloval, předtím, než jsem šla do letadla na Stanstadu (Londýn), tak když jsem vystupovala na letišti, tak mi řekli, že je to nesprávný test. Moje odpověď byla, že to byl ten samý typ testu, který jsem si dělala, když jsem letěla před dvěma měsíci.

Od té doby jsem v karanténě, můj let byl v 8:15 dnes ráno, teď jsou 04:00 odpoledne. Přiletěla jsem, protože mého otce právě propustili z nemocnice, je mu skoro osmdesát, a k tomu jsem momentálně bez práce a tak jsem se rozhodla, že poletím za ním domů a postarám se nějakou dobu o něj, protože potřebuje někoho, kdo by se o něj postaral, protože mu není úplně dobře.

Nebylo mi umožněno, abych se poradila s právním zástupcem, bylo mi řečeno, že pokud opustím hotel, zavolají policii a zavřou mě. Takže můj otec sedí doma osamocený, ačkoliv bych se o něj měla postarat, a ještě mi řekli, že musím zaplatit 150 liber (4400 Kč) za noc v tomto hotelu, a to si ani nemůžu dovolit, protože jsem již několik měsíců bez práce. Co to je proboha za zemi? Že vás zadrží proti vaší vůli a neposkytnou žádnou právní pomoc?! Řekli mi, že pokud nepůjdu do svého pokoje, že zavolají policii a nechají mě zatknout. A to jsem jim řekla, že nemám v úmyslu opustit hotel, a oni na tom stále trvali.

A i když jsem nechtěla opustit hotel, tak mě nenechali sedět dole, a na recepci, vůbec nechtěli vzít v potaz můj nesouhlas se zadržením, dokud nepůjdu do pokoje do karantény. Nenechali mě, abych se mohla poradit s právníkem, nebo cokoli jiného… Co to je proboha za zemi? Chápejte, chtěla jsem se jen postarat o svého tátu. Ani mi nenabídli něco k jídlu, nejedla jsem tak od 5 hodin dnešního rána. To je neuvěřitelné. Je mi z toho všeho na zvracení. Jsem úplně zklamaná z celé téhle země, a z její vlády…

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

 1. Je mi hrozně líto té paní! 🙁 Za to musí jednou všechny ty covidové mafie šeredně zaplatit!

 2. Právo přestává být právem sloužícím spravedlnosti a vládnoucím elitám je akorát pro smích….

 3. TAKŽE NA TO,ABY TU SVOJE DRAMA PREZENTOVALA
  VYBAVENÍ MÁ
  ALE NA TO,ABY SE SPOJILA SE SVÝM PRÁVNÍKEM§§ NEE??

  ..NĚCO MI NA TOM ZASE SMRDÍ..

  JISTĚ DÍKY KONSPIRAČNÍM HNOJOMETŮM
  BUDE BRZY JEJÍ KAUZA NĚKDE NA TITULCE V NOVINÁCH..

  A VYSOUDÍ TUČNÉ ODŠKODNÉ

  PO PORADĚ SE SVÝM PRÁVNÍKEM..
  KTERÉHO SI OVŠEM NEMŮŽE DOVOLIT ANI PŘES TEN MESENGER ZAVOLAT..???

  LINK NA TEN PŮVODNÍ
  OTEVŘENOU MYSLÍ NEPŘELOŽENÝ ZÁZNAM
  BY NÁM NAPOVĚDĚL URČITĚ VÍC..

  Posláno Dnes v 8:11
  https://www.google.com/search?newwindow=1&sxsrf=ALeKk02ZOWW5IqtB-lVE3trDU4eE8q3lng:1621404541481&q=Conley+imprisoned+CrockPark+Hotel&nfpr=1&sa=X&ved=2ahUKEwjc_uzNitXwAhUSNOwKHXhdC9oQvgUoAXoECAEQNg&biw=1332&bih=593
  Posláno Dnes v 8:11
  KDE NIC TU NIC..

  ANI VIDU ANI SLECHU..

  ČÍMPAK TO ASI BUDE??

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů