12letá dívka ochrnutá po covid vakcíně v rámci studií na dětech – její příběh

Ve zkratce...

Příběh 12leté dívky, kterou rodiče registrovali do studie covid vakcín na dětech, která po obdržení dvou dávek ochrnula od pasu dolů a má další vážné problémy.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Konečně začínáme vidět, jaká zvěrstva způsobují experimenty covid vakcín na dětech. Ti z vás, co to nevíte, právě probíhají experimenty na dětech ve věku 6 měsíců do 12 let a tisíce rodičů registrují svoje děti. Chci s vámi sdílet příběh 12leté dívky Maddie, která byla vážně poškozena a nadále trpí důsledky této velmi neetické studie. Jsem v kontaktu s jednou členkou její rodiny, která mi její příběh potvrdila, a sdílela se mnou následující FB příspěvek o jejím současném stavu. Píše: Tohle je z doby před pár týdny, kdy začala mít problémy, a teď je zpět v nemocnici. Moje sestřenice je účastnice studie pro vakcínu. Její rodiče ji do ní registorvali. Takto ji dostala.

„Prosím, modlete se za Maddie. Prožívá celou řadu neurologických a gastrointestinálních problémů ze vzácné nepříznivé reakce, kterou měla na druhou dávku covid vakcíny v rámci experimentu. Momentálně je v nemocnici kvůli střevní zácpě, která byla vyčištěna, a také není schopna polykat tekutiny nebo pevné potraviny. Už více jak týden neí schopná jíst nebo pít, aniž by zvracela. Na zítra má naplánovaný zákrok, kdy bude muset spolknout 180 ml tekutiny, což se momentálně zdá nemožné. Tento zákrok je třeba, aby lékaři pochopili, jak její svaly reagují.

Pokud brzy nezačne jíst, bude se jí muset zavést nasogastrická intubace, což jí na začátku tohoto týdne nedělalo dobře. Věřím v modlitbu. Prosím, modlete se, aby zítra byla schopná polykat tekutiny, aby její tělo mohlo dostat potřebné živiny, a aby lékaři mohli začít zjišťovat, proč její tělo takto reaguje. Kromě toho zažívá extrémní bolest v zádech, krku, hlavě a břiše společně s necitlivostí v jejích nohách a paži. MRI sken její hlavy a páteře má naplánovaný na 16. 3. Prosím, modlete se za její uzdravení, aby mohla být energetickou 12letou holčičkou, která ráda tráví čas s přáteli a ráda se učí ve škole. Nemohu se dívat, jak každým dnem takto chřadne.”

Rodina pak zveřejnila dodatek.

„Všem děkuji za vaše modlitby. Fungují. Testy Upper GI vyšly normální, což je dobré. Znovu se jim zázračně povedlo endoskopii naplánovat na zítřek a dostat jí na MRI sken, aby pod anestetiky musela být jen jednou. Pokud výsledky testů budou normální, podle mě budeme mít diagnózu. Zjistila jsem, že diagnóza se někdy provádí vylučovacím procesem na základě příznaků, které máte. Maddie se nyní zaměřuje na pití 10 nutričních koktejlů denně, aby nemusela mít nasogastrickou intubaci. Jelikož polykání je obtížné a její žaludek se znovu musí naučit, jak zažívat potravu, tohle jí kompletně vyčerpalo a většinu dne prospala.

Každopádně udělala úžasný pokrok, protože je tak odhodlaná a lékaři jsou v úžasu. Bylo velmi frustrující, 1,5 měsíce jezdit na pohotovost, a v 7 z 8 případů od lékařů slyšet, že každý test je normální, a že tohle vše je v její hlavě. Jakoby mohla zastavit nesnesitelnou bolest, ve které je, necitlivost v nohách a dlaních, omdlévání, závratě, velké gastrointestinální problémy, zamlžená mysl, problémy s pamětí, vyrážky, vředy a více. Kromě toho má velké úzkosti, což situaci dělá horší. Díky Bohu, že jsme si vyžádali druhou prohlídku, a dostali jsme úžasný tým lékařů a sestřiček, kteří přivedli správné specialisty, aby zjistili, co se jí stalo, a připravili plán zotavení. Také se jasně vyjádřili, že tohle není v její hlavě, a že je to skutečné. Zítra snad budeme mít odpověď a plán. Modlíme se, že v sobotu nebo neděli bude moct jít domů. Znovu vám děkuji za vaše modlitby a milé komentáře. Skutečně pozvedlo ducha Maddie, když se tolik lidí za ni modlí.”

Tohle je velmi běžná taktika s lékaři a farmaceutickými společnostmi a těmito hnusáky, kteří říkají 12leté holčičce, o které mi členka její rodiny řekla, že je ochrnutá od pasu dolů, a sama nedokáže močit. A lékaři vám říkají, že je to vše ve vaší hlavě, že jste šílení, že jste odpůrce vakcín. Že vám nezáleží, jestli lidé umírají, že vám nezáleží na lidském životě. Tohle je ten typ manipulace, který lidé roky zažívají, pokud jde o to mít dítě poškozené vakcínou. Žádám vás, abyste tohle video sdíleli s co nejvíce lidmi, zejména s rodiči malých dětí, protože by to doslova mohlo zachránit život, a může to zabránit spoustě zbytečného utrpení. Tak jo, uvidíme se příští týden. Mějte se.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

  1. Nemecko: reitschuster.de/post/aerztetag-die-gleichberechtigte-gesellschaftliche-teilhabe-erlangen-familien-nur-mit-geimpften-kindern-zurueck/

  2. Nemecko: reitschuster (tecka) de/post/aerztetag-die-gleichberechtigte-gesellschaftliche-teilhabe-erlangen-familien-nur-mit-geimpften-kindern-zurueck

  3. napsal:

    rodicia su hlupaci!!!

  4. Tohle udělat svému dítěti, dobrovolně ji přihlásit do experimentu, na to opravdu už není co říct. To nejsou rodiče, ale obludy a v lepším případě naprostí hlupáci a idioti….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů