Herec si není jistý, zda má podporovat Izrael, nebo Palestinu (satira)

Ve zkratce...

Facebook
Telegram
VK

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 11. října 2023

Stránky autora: http://ryanlongcomedy.com

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

 1. A koho máme podporovat? Izrael je na půdě, která byla původně muslimská, takže tam nemají co dělat. Židé tu zem kdysi také měli, ale opustili ji a nemohli čekat, že když bude prázdná, nikdo ji neobsadí. Takže muslimové jsou asi v právu. Na druhé straně všichni ví, co jsou muslimové zač a likvidace líhně teroristů a těch, kteří kdykoliv jim hrkne v palici budou zabíjet ostatní jen proto, že nejsou muslimové nebo jsou to muslimové z jiné skupiny (i když jinak jsou to skutečně milí lidé), nemusí být nutně od věci.

 2. Dobre som sa nasmial… 😀 😀 😀 …….. Ten týpek vo videu to zahral bravúrne…. A ten jeho ksicht ako po dvoch nociach bez spánku k tomu dodal tú potrebnú autenticitu… 😀

 3. + K tématu, aktuálně. Např. tady se podívejte, že existují i normální židé, tito ortodoxní jsou z NY, USA:
  https://cdn.presstv.ir/Photo/2023/10/15/f0723c43-6712-4d5b-b966-73ea7da04bc6.jpg
  =Nápisy: Konec Sionismu. Palestina patří Palestincům=
  Více než stovku aktivistů, většinou Židů, zatkla v sobotu policie v New Yorku poté, co demonstrovali proti izraelskému bombardování a blokádě v obleženém pásmu Gazy. Jedním z nich byl Rafael Shimunov, významný protiizraelský židovský aktivista, který je absolventem správní rady Židů barev a členem výboru Židů za rasovou a ekonomickou spravedlnost (Akce JEREJ). Rafael velmi dobře vyjádřil problém: morálka a spravedlnost je základem všeho. “Na tom, stát spolu na základní lidské úrovni, není nic fantastického ani složitého. Je to úplně základní jádro každé civilizace,“ poznamenal a vyzval k celosvětové solidaritě pro palestinskou věc. ” Demonstranti konkrétně vyzvali senátora Chucka Schumera, vysokého senátora z New Yorku a vůdce většiny Senátu USA, aby „jednal hned“ a řekl „ne genocidě v Gaze“.

  presstv.ir/Detail/2023/10/15/712783/Ice-cream-trucks-turned-into-makeshift-morgues-in-Gaza

  = Jak počet obětí v Gaze stoupá, těla jsou ukládána i do zmrzlinářských vozů. Mrazírenské vozy, na jejichž stranách jsou stále reklamní obrázky usmívajících se dětí pochutnávajících si na kornoutech zmrzliny, se běžně používají k dodávkám do supermarketů.

  presstv.ir/Detail/2023/10/15/712769/Exclusive-Family-150-Members-Gaza-Left-Without-Water-Staring-Death

  = Více než 150 členů rodin al-Saleha na severu Gazy se ubytovává v přeplněné budově bez přístupu k pitné vodě, zatímco pět členů rodiny, kteří byli nuceni odejít do jižní Gazy poté, co izraelský rozkaz, bylo na cestě zabito. Saleha a její manžel, kteří vlastní malou třípatrovou budovu na severu Gazy, uvedli, že hostí téměř 150 lidí z širší rodiny, kteří uprchli ze svých domovů a hledají „bezpečnější“ místo. „Prakticky řečeno, v Pásmu Gazy teď není nic jako bezpečné místo, ale někteří lidé utíkají z jednoho místa na druhé a hledají úkryt. Ať jdete kamkoli, jste vystaveni náhodným izraelským úderům, které udeřily do obležené enklávy,“ řekla pro web Press TV. Stovky z těch, kteří podnikli nebezpečnou cestu, bylo na cestě zabito nebo těžce zraněno.

  “Takhle se cítíme v pásmu Gazy, takže nám Izraelci dávají dvě možnosti,” řekl Saleha webu Press TV a vyprávěl scény nevyslovitelné hrůzy:
  ==“Buď se evakuujte, utečte tam, kam vám řekneme, abychom vás mohli bombardovat a okamžitě zabít, nebo se rozhodnete zažít pomalou smrt ve svých vlastních domovech.” …==

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů