Aaron Stark: Málem jsem se stal školním střelcem

Ve zkratce...

Aaron Stark vyrůstal v bolestivých podmínkách, kdy byl svými rodiči a okolím zneužívaný, a byl na nejlepší cestě k ukrutnosti, kdy plánoval se zbraní vystřílet svoji místní školu... dokud mu prostý projev laskavosti navždy nezměnil život. PS: Tohle video nemá vůbec omlouvat či zlehčovat to, co se stalo 21.12. v Praze. Jsem si také vědom různých teorií, co se tam mohlo stát. K tomu možná napíšu svůj pohled během následujících dní. Zatím ale sdílím tohle video, protože je důležité mít na paměti, co může takové lidi vést k tomu, aby spáchali takové zvěrstvo.
Facebook
Telegram
VK

PS: Tohle video nemá vůbec omlouvat či zlehčovat to, co se stalo 21.12. v Praze. Jsem si také vědom různých teorií o tom, co se tam mohlo stát, které kolují po internetu. K tomu možná napíšu svůj pohled během následujících dní. Zatím ale sdílím tohle video, protože je důležité mít na paměti, co může takové lidi vést k tomu, aby spáchali takové zvěrstvo.

Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českými titulky:

↓ Video v originále s českými titulky ↓


Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Donation amount
Donation frequency


Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Originál videa publikován ZDE: 26. června 2018

O Aaronovi: Aaron Stark vyrůstal v bolestivých a násilnických podmínkách a byl na nejlepší cestě k ukrutnosti, dokud mu prostý projev laskavosti navždy nezměnil život. Jmenuji se Aaron Stark. Je mi 39 let, mám čtyři děti, dvě kočky, jednoho psa a krásnou ženu. Jsem otec v domácnosti; moje žena je živitelkou rodiny. Jsem fanoušek komiksů, popkultury a milovník přírodních věd. O superhrdinech, profesionálním wrestlingu a komediích toho vím víc, než na co má kdokoli právo. Poté, co jsem vyrůstal ve velmi násilných a zneužívajících podmínkách, po nichž následovalo více než deset let osobního zotavování, jsem nyní šťastným otcem a mužem. Nedávno jsem sdílel velmi osobní příběh o svém vítězství nad minulostí, které navždy změnilo můj život. Mým posláním je dát lidem vědět, že bez ohledu na to, jak temně to může vypadat, přichází světlo. Opravdu nejsme sami.

Přepis videa:

Málem jsem se stal školním střelcem. V roce 1996 v Denveru v Coloradu, ve škole North High, ve chvíli bolesti a vzteku jsem málem spáchal strašlivé zvěrstvo. Když jsem vyrůstal, brzy jsem se naučil, že ve tmě je zvláštní útěcha a klid. Moje rodina byla velmi násilnická a agresivní, rodiče závislí na drogách, hodně jsme se stěhovali, chodil jsem do 30 nebo 40 různých škol.

Ve čtyři ráno vás probudí policajti, utečete přes celou zemi, abyste jim utekli, a pak skončíte ve škole, kde jste jen pár týdnů, a pak to všechno musíte za pár dní zopakovat. A protože jsem měl také tak nestabilní domácnost, nepomohlo mi ani to, že jsem strašně smrděl, protože jsem se nikdy nesprchoval, ani neměl žádné čisté oblečení. Moje oblečení bylo špinavé a roztrhané. Měl jsem problém s váhou.

Byl jsem chytrý. Měl jsem rád komiksy v době, kdy děti neměly moc rády lidi, kteří měli rádi komiksy. Když jsem šel do nové školy, čekala mě nová skupina šikanujících. Dělali takové věci, jako že ke mně přišli a stříleli po mně harpunou, dávali mi jídlo na hlavu. Ale ta šikana nebyla jen ve škole, hodně se to dělo i doma. Skoro všichni v mém životě mi říkali, že jsem k ničemu.

Když se vám dostatečně říká, že jste k ničemu, uvěříte tomu a pak uděláte všechno pro to, aby všichni ostatní s tím souhlasili. Omotal jsem si tu temnotu kolem sebe a používal ji jako štít. Pár lidí to udržovalo blízko, ale všechny ostatní to drželo dál. Slýchával jsem, že existují dobří a špatní lidé. Já musím patřit k těm špatným lidem. Takže bych asi musel prostě dělat to, co jsem měl. Stal jsem se hodně agresivním. Když mi bylo 13 let, začal jsem poslouchat heavy metalovou hudbu.

Zdálo se, že týrání nikdy nepřestane. K řezání jsem se dostal kolem 14 nebo 15 let, protože jsem si uvědomil, že se v mém životě dějí všechny ty extrémní emoce, nad kterými nemám kontrolu, musel jsem najít nějaký způsob, jak nad něčím najít kontrolu. Tak jsem se začal řezat sám. V 15,16 letech jsem skončil jako bezdomovec. Rodiče mě už dávno vyhodili, protože jsem už nechtěl řešit jejich opilecké hádky. A tak jsem žil na ulici. Myslel jsem si, že jsem všechny ostatní kamarády odstrčil, tím, že jsem jim lhal nebo je okrádal. Dělal jsem, co mě rodina naučila, jak mám na všechny reagovat, což byl špatný způsob, ale jen jsem dělal, co mě naučili. Pak v 16 letech sedím v kůlně svého nejlepšího kamaráda, o kterém jsem si myslel, že už jsem ho odstrčil tím, že jsem ho okradl a lhal mu.

V kůlně, kde zatíkalo a s židlí, která byla pokrytá pavučinami a špínou. A já tam sedím s rukou od krve s vědomím, že pokud něco neudělám, brzy se zabiju. Takže jediné, co mě napadlo, jsem udělal, popadl telefonní seznam a zavolal jsem na sociálku. Tak jsem šel na sociálku. Bohužel tam nepřivedli jen mě. Vzali tam i mou mámu, která byla jedním z největších zdrojů mé bolesti v dospívání. A protože celý život běhala z místa na místo a jednala se sociálními pracovníky a policisty, věděla přesně, co říct, aby uvěřili, že si to všechno jen vymýšlím. Že to dělám jen pro pozornost.

A oni mě s ní poslali domů. Doma se ke mně otočila a řekla: Příště bys to měl udělat líp a já ti koupím žiletky. V tu chvíli mi to úplně vyrvalo srdce z těla. Ta tma, na kterou jsem tak dlouho zíral, prostě jsem do ní vběhl po hlavě. Už jsem neměl pro co žít. Neměl jsem doslova co ztratit. A když nemáte co ztratit, můžete udělat cokoli. A to je děsivá představa. Rozhodl jsem se, že můj čin, kterým něco udělám, bude, že svůj extrémní vztek a zuřivost vyjádřím tím, že si pořídím zbraň.

Chystal jsem se zaútočit buď na svou školu, nebo na prodejnu potravin, bylo mi to jedno, o lidi nešlo. Šlo mi o co největší škody v co nejkratším čase s nejmenší ochrankou. Kéž bych měl lepší příběh o tom, jak jsem získal zbraň, ale to bylo snadné… poblíž mé školy byly nějaké děti z gangu. Bylo to v polovině devadesátých let, kdy gangy ještě byly velkým problémem. Ten kluk mě viděl, znal mě kvůli rodině a předtím jim prodával drogy, a věděl, že ve škole moc nejsem, jen kolem ní, věděl, že nejsem narkoman, ale neznal jsem ho víc než křestním jménem. Ale k tomu nebylo potřeba nic víc. Věděl jsem, že mají přístup ke zbraním. Tak jsem se ho zeptal: hele, můžeš mi sehnat zbraň? Jasně. Dej mi unci. Dobře, dej mi tři dny. To bylo vše.

Čekal jsem, až si seženu zbraň, abych mohl zabít spoustu lidí. Ale naštěstí jsem v té tmě nebyl sám. Ten nejlepší kamarád, který mě zachránil, u kterého jsem spal v kůlně, viděl to místo, kde jsem byl, i když jsem ho okradl, lhal mu a bral mu věci a všechno zničil. Bylo mu to jedno, stejně mě přivedl dovnitř a projevoval mi laskavost. Jen prosté skutky, nebyl to ten druh přehnané laskavosti, kdy za vámi přijde a řekne: Můžu pro tebe něco udělat? Je něco, co bych mohl udělat, aby ti bylo lépe?

Bylo to doslova jen to, že si ke mně sedl: Hele, nechceš se najíst, podíváme se na film, choval se, jako by bylo úterý. Jako bych byl člověk. A když se k vám někdo chová jako k člověku, i když si ani sami nepřipadáte jako člověk, změní to celý váš svět. A mně se to stalo. Svým laskavým jednáním mi zabránil, abych toho dne spáchal to zvěrstvo. Pokud vidíte někoho, kdo je na tom podobně a potřebuje tu lásku, dejte mu ji. Milujte ty, o kterých máte pocit, že si ji zaslouží nejméně, protože ji potřebují nejvíce.

Právě teď jsme na nebezpečném místě s tím trendem vyzbrojovat učitele a dávat pozor na děti, které by mohly být hrozbou ve školách, a možná je udat na FBI. Co to udělá s dítětem, které je v situaci, v jaké jsem byl před 25 lety? Dítě, které bylo samo, v depresi a zneužívané, jen tam sedí v bolestech, a někdo si myslí, že je hrozbou. Tak je ohlášeno a pak měsíc bolesti se změní v celoživotní problémy se zákonem.

Než abyste toho kluka vnímali za hrozbu, vnímejte ho jako kamaráda. Jako byste ho mohli přivést do svých řad. Ukažte mu, že je to jen úterý, ukažte, že za to stojí. Ukažte mu, že může existovat v této bolesti, i když je intenzivní, že na jejím konci je světlo na konci tunelu. Našel jsem své světlo. Teď jsem šťastný rodinný muž, jako otec čtyř dětí, má žena a dcera jsou v publiku.

A ten přítel, který mi zachránil život, je dnes také v publiku, protože přátelství nikdy neumírá. Musíme dávat lásku lidem, o kterých si myslíme, že si ji zaslouží nejméně. Děkuji vám.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

15 komentářů

 1. Deklarace práv dítěte
  OSN, New York, 20. 11. 1959

  Preambule
  U vědomí toho,
  že lid Spojených národů znovu vyhlásil v Chartě svou víru v základní lidská práva a v důstojnost a
  hodnotu lidské osobnosti a rozhodl se podporovat sociální pokrok a vyšší životní úroveň ve větší
  svobodě,
  že Organizace spojených národů vyhlásila ve Všeobecné deklaraci lidských práv, že každý má všechna
  práva a svobody v ní stanovené bez jakéhokoli rozlišování podle rasy, barvy pleti, pohlaví, jazyka,
  náboženského, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo sociálního původu, majetku,
  rodu nebo jiného postavení,
  že dítě pro svou tělesnou a duševní nezralost potřebuje zvláštní záruky, péči a zvláštní právní ochranu
  před narozením i po něm,
  že potřeba těchto zvláštních záruk byla zakotvena v Ženevské deklaraci práv dítěte z r. 1924 a uznána
  ve Všeobecné deklaraci lidských práv a ve statutech mezinárodních odborných organizací a ostatních
  mezinárodních organizací, zabývajících se otázkami péče o děti,
  že lidstvo je povinno dát dětem to nejlepší, co jim může dát,
  Valné shromáždění prohlašuje
  tuto Deklaraci práv dítěte, aby děti mohly prožít šťastné dětství, užívat práv a svobod zde uvedených
  ku prospěchu vlastnímu i prospěchu společnosti a vyzývá rodiče, muže i ženy a dobrovolné
  organizace, místní úřady a vlády zemí, aby uznali tato práva a snažili se dosáhnout jejich dodržování
  cestou zákonodárných a jiných opatření prováděných postupně s těmito zásadami:

  Zásada 1
  Dítě požívá všech práv stanovených v této Deklaraci. Tato práva má bez výjimky každé dítě, bez
  rozlišování nebo diskriminace podle rasy, barvy pleti, pohlaví, jazyka, náboženství, politického nebo
  jiného smýšlení, národnostního nebo sociálního původu, majetku, rodu nebo postavení, ať již jeho
  samého, nebo jeho rodiny.

  Zásada 2
  Dítě požívá zvláštní ochrany. Zákon a ostatní opatření nechť mu poskytují příležitost i prostředky k
  tomu, aby se mohlo rozvíjet fyzicky, duševně, morálně, duchovně a sociálně zdravým způsobem a v
  podmínkách svobody a důstojnosti. Nejvyšším měřítkem zákonodárné činnosti v této oblasti je zájem
  dítěte.

  Zásada 3
  Dítě má od narození právo na jméno a na státní příslušnost.

  Zásada 4
  Dítě požívá výhod sociálního zabezpečení. Je oprávněno vyrůstat a rozvíjet se ve zdraví; proto se jemu
  i jeho matce poskytuje zvláštní péče a ochrana včetně přiměřené péče v době před jeho narozením i
  po něm. Dítě má právo na přiměřenou výživu, bydlení, zotavení a lékařskou péči.

  Zásada 5
  Dítěti, které je fyzicky, duševně nebo sociálně postiženo, se poskytuje zvláštní zacházení, výchova a
  péče, jak to vyžaduje jeho zvláštní postavení.

  Zásada 6
  Dítě potřebuje k plnému a harmonickému vývoji své osobnosti lásku a porozumění. Pokud je to
  možné, má vyrůstat v péči svých rodičů, kteří jsou za ně odpovědni, a v ovzduší přízně, morálního i
  materiálního zabezpečení; dítě v útlém věku může být odloučeno od své matky pouze za výjimečných
  okolností. Společnost i úřady jsou povinny poskytovat zvláštní péči dětem bez rodičů a dětem bez
  přiměřených prostředků k životu. Finanční podpora státu a jiná pomoc dětem z početných rodin je
  žádoucí.

  Zásada 7
  Dítě má nárok na vzdělání, které má být bezplatné a povinné, alespoň v začátečních stupních. Má mu
  být poskytována výchova, která pomáhá zvýšit jeho všeobecnou kulturní úroveň a umožní mu na
  základě stejných příležitostí rozvíjet jeho schopnosti, úsudek a smysl pro morální a sociální
  odpovědnost a stát se tak platným členem společnosti.
  Nejlepší zájmy dětí mají být vůdčími zásadami pro ty, kdož odpovídají za výchovu a vedení dítěte.
  Tuto odpovědnost nesou v prvé řadě rodiče dítěte.
  Dítě má mít plnou možnost ke hrám a zotavení, jež by měly mít stejné poslání jako vzdělání;
  společnost a státní úřady mají usilovat o to, aby dítě mohlo tohoto práva užívat.

  Zásada 8
  Dítě bude za všech okolností mezi prvními, komu bude poskytnuta ochrana a pomoc.

  Zásada 9
  Dítě má být chráněno před všemi formami nedbalosti, krutosti a vykořisťování. Nesmí být předmětem
  obchodu v žádné podobě. Dítě nesmí být přijato do zaměstnání před dosažením přiměřeného
  minimálního věku; v žádném případě mu nebude vnuceno nebo dovoleno vykonávat jakékoli povolání
  nebo zaměstnání, jež by mohlo škodit jeho zdraví nebo výchově, anebo by překáželo jeho tělesnému,
  duševnímu nebo morálnímu vývoji.

  Zásada 10
  Dítě musí být chráněno před činy, jež by mohly podporovat rasovou, náboženskou nebo jakoukoli
  jinou formu diskriminace. Musí být vychováváno v duchu porozumění, snášenlivosti, přátelství mezi
  národy, míru a všeobecného bratrství a v plném vědomí, že svou energii a nadání má věnovat službě
  bližním.
  https://osn.cz/wp-content/uploads/2022/08/deklarace-prav-ditete.pdf

 2. DEMISE ROPUŠANA A POLICIE !! Od začátku si myslím, že se jedná o jakousi „psyops“, „false flag“ ..
  !VZPOMEŇTE NA PORUBU!

  Prague Psyop?
  bitchute.com/video/SrZ7ynZbQexq/

  !!A nemůžu si pomoci, ale ani toto ze všech těch „ofic.“ vyjádření nedává smysl!!
  .. 15:11 – podezřelé osoby na střeše FF UK ul. Jana Palacha.. ´.15:16 – Alka 731 – ze střechy spadlo tělo…
  A ani toto z ofic.prohlášení: pachatel odhodil zbraň a pak spáchal sebevraždu. A to jako JAK?!
  A k tomu prej přímo v přímém přenosu (nevím kde, ale určitě to dohledat půjde) hlásali studenti dva střelce, ne jednoho, MUŽE A ŽENU!

  Dobře, teď jinak: VZPOMEŇTE NA PORUBU + Dodám sem toto, publikováno 8.12. v hovinkach:
  „Čtyři roky od střelby v ostravské nemocnici střeží bezpečí pacientů umělá inteligence“
  novinky.cz/clanek/domaci-ctyri-roky-od-strelby-v-ostravske-nemocnici-strezi-bezpeci-pacientu-umela-inteligence-40453614

  (V nemocnici jsou stovky kamer, část z nich disponuje i záznamem. Všechny informace se sbíhají v integrovaném centrálním dispečinku, který nemocnice otevřela v minulém roce. Letošní zásadní novinkou je pak inteligentní softwarová nadstavba, která disponuje takovými možnostmi, o kterých by si nemocnice ještě před několika lety mohla nechat jen zdát. Informace z některých kamer, které jsou rozmístěny na chodbách nebo v čekárnách, analyzuje počítačový software, jenž dokáže vyhodnotit potenciální riziko spojené nejen s chováním lidí, ale třeba i se zjišťováním tělesných veličin. „Změří například tělesnou teplotu, zvýšený pulz, ale i chaotické pohyby. Inteligentní kamerový systém tak pozná, jestli je člověk nervózní,“ …. Dokáže tak poznat potenciální riziko už v zárodku…

  Byla střelba v ostravské nemocnici z prosince 2019 false-flag operací za účelem preventivního programování obyvatelstva na režim lockdownového stanného práva o tři měsíce později?….)

  Co že to šváb (wef) v knize Shaping the Future of the Fourth Revolution napsal?
  – Čelíme výzvě neustále vylepšovat schopnosti vymáhání práva a spravedlnosti a v blízké budoucnosti budeme svědky „nasazování techniky ke zjištění pravděpodobnosti zločineckých aktivit ke zhodnocení pocitu viny a přečtení vzpomínek člověka přímo z jeho mozku“, resp. „…bude využíván detailní scan mozku za účelem zhodnocení bezpečnostního rizika dané osoby“
  = Technologické vybavení, které vidíme v ostravské nemocnici, jako by vypadlo přímo ze švábovi (wef) agendy!

  ==A uvědomte si jednu důležitou věc: 99% toho, co o píší „média“ (hovinky, čt, cnn atp.), není pravda! ZA MĚ JE TO CO SE STALO JAKÝSI PSYOP/FALSE FLAG..==

  Už s k tomu vyjádřil výborně i pan Koller, silně doporučuji – Seberou nám zbraně? Motiv útočníka? Co ten jeho Telegram? Selhala policie? Martin Koller chce znát odpovědi:
  paralelne.cz/2023/12/23/seberou-nam-zbrane-motiv-utocnika-co-ten-jeho-telegram-selhala-policie-martin-koller-chce-znat-odpovedi/

  „Je tento incident operací pod falešnou vlajkou? Budou nás chtít odzbrojit? V Americe je takových incidentů desítky, proč je tu snaha napojit motiv na Rusko?“

   1. A co já s tím? A proč to tady píšete?! CO JÁ S TÍM? To je váš problém, tak to nečtěte..
    + Pan Koller to rozebral prakticky obobně, co já výše , že je to vlastně celé FALSE FLAG:
    paralelne.cz/2023/12/23/seberou-nam-zbrane-motiv-utocnika-co-ten-jeho-telegram-selhala-policie-martin-koller-chce-znat-odpovedi/
    A taky je to čů*rák?
    A tak přispějte taky do diskuse, uděláte lépe 🙂

    1. Uz jen to ze se pitvate v kazdem hov*u, myslite si jak vam kazdy lze. Ale mozna lzete jen sobe a sirite blbosti ktery nekdo vyplodi asi s myslenkou ze je to na internetu tak to sakra musi byt pravda. Je me vas lito.

     1. Jdi si pro svou šestou dávku Pfizeru, ty ovečky…
      nepotřebujete se účastnit webového prostoru lidí pochybujících o mainstreamovém vyprávění…komprende?…..bebeeeeeeeee

     2. Žádný dezolát, žádný Putinův agent, ani podporovatel SPD, ale střelcem byl premiant školy, na které z nepochopitelných důvodů visí vlajka státu, který dnes velebí a oslavuje Banderovce, jenž po II. sv. válce vraždili i české a slovenské občany..

      A tito studenti z této školy teď sepisují petice a chtějí postavit legální držení zbraní v ČR mimo zákon kvůli tomu, že jednomu z jejich bývalých spolustudentů ruplo v kouli..

      https://aeronet.news/americky-turista-natocil-sokujici-video-jak-policie-v-praze-evakuovala-studenty-na-palachovo-namesti-pred-budovu-ff-uk-a-to-primo-do-palebneho-pole-davida-kozaka-ten-zahajil-palbu/

      -Americký turista natočil šokující video, jak policie v Praze evakuovala studenty na Palachovo náměstí před budovu FF UK, a to přímo do palebného pole Davida Kozáka! Ten zahájil palbu na shromážděné studenty a kulka prolétla okolo hlavy Američana! Pak už jen zaznělo anglicky: “Ježíši Kriste! Do prdele!” a studenti začali utíkat! Policista vysvětlil, co bylo špatně

     3. Je to celé sehrané divadlo a tečka! Nesedí vůbec nic v tom paskvilu. Je mi líto, že se v tom lidi chtějí hrabat, čím víc to dělají, tím víc to smrdí, to nemá cenu ani minutu se tím podvodem zabývat. Nikdo mrtvého střelce neviděl, nikdo neviděl ostatní mrtvé. Podle mě je to horší, než by si člověk připustil. Je to celé vylhané a že ani jeden ze spolužáků se nikde na sítích o střelci nezmiňuje, to nikomu nic neříká?

      Jako s covidem. Dokud budou lidé lžím naslouchat, budou jim servírovány..
      Covid: Kdo ke Covidu pokládá jakékoli otázky, je vrah hodných babiček! Už jen tím, že se ptáte, jestli skutečně fungují prachové respirátory, tak doslova vraždíte hodné dědečky, vy bezcitní hajzlové! Kdo zpochybňuje svaté vakcíny, tak doslova vraždí děti a jeho vina jsou všichni ti mrtví, kterým jsme trhali plíce na ventilátorech a kterým jsme odmítali poskytnout kdysi normální zdravotní péči! Je nutné vás zakázat, ať nemůžete svým myšlením zabíjet stařenky, vy konspirační teoretici!

      Ukrajina: Pokud i jen přemýšlíte o tom, proč tam konflikt vzniknul, tak schvalujete vyvražďování ukrajinských dětí ve školkách a rodícíh maminek v nemocnicích, vy krvelačné zrůdy! Kdo se ptá na příčiny války tak prakticky schvaluje holocaust! Na nic se neptejte a dávejte peníze na humanitární bojová letadla a tanky! Je nuitné umlčet všechny dezoláty, kteří vraždí svým myšlením svaté ukrajinské človíčky!

      Střelba na FF UK: Kdo se ptá po motivech střelce je odporná kreatura, která jeho čin schvaluje! Kozák střílel kvůli tomu, že byl šílenec a policie konala dokonale, prostě to přijměte! Správní lidé událost nezneužívají pro vlastní zviditelnění a jen teď všude na sociálních sítích ostentativně pláčou, dělají si selfíčka u svíček, extaticky chválí policii a posílají peníze pozůstalým z Klánovického lesa i FF! (i když ani neví, komu to půjde) Jen ohavná a bezcitná zrůda se teď na cokoli ptá, tím doslova znova vraždí všechny ty mrtvé!

     4. Já že šířím blbosti a nepravdy? 🙂

      1. 1. 2024
      Záhada vrahova dopisu: Kus papíru nechal v domě, který chtěl vyhodit do povětří. Pokud je pravda, že v domě byl nástražný systém a puštěný plyn, byla by šance ten dopis najít? Jaký potom smysl má takový dopis psát? Někdo nemá smysl pro logiku. Méně je někdy více. Někdo se tady moc snaží za každou cenu mu to přiklepnout. Info např. zde:
      expres.cz/zpravy/strelba-filozoficka-fakulta-dopis.A231228_111346_dx-zpravy_stes

      16. 12. 2023
      V souvislosti s včerejší vraždou dvou lidí v Klánovicích podnikla v noci policie razii na jedné z ubytoven ve Slavětínské ulici (v Praze – Klánovicích!). Hledala zde potenciálního pachatele včerejší vraždy. Podle informací Aktu.cz se dosud nenalezla zbraň, kterou neznámý pachatel zastřelil muže a nezletilé dítě. Podle exkluzivních informací Aktu.cz jsou obětmi Češi – muž a dvouměsíční miminko. !Policie hledala vraha z Klánovic na ubytovně v Praze. Razie byla zaměřená proti cizincům! V noci proběhla razie.
      Info např. zde:
      aktu.news/a-40
      +
      denikledec.cz/policie-hledala-vraha-z-klanovic-na-ubytovne-v-praze-v-noci-probehla-razie/

      Ubytovna MI COOP, Slavětínská 82, Praha 9 – Klánovice:
      custodium.cz/wp-content/uploads/2020/11/klanovice-slavetinska-82_i.jpg

      = Maminka je Češka, zastřelený otec byl Slovák. Pravdou je, že policie nejprve hledala cizince i s identikitem, ale národnost neuvedla.

      A neříkali, že Kozák nosil pouzdro na kytaru? Zamotávají se do svých lží víc a víc.. Foto Kozákova arzenálu:
      i0.1616.ro/media/2/2701/33639/21443495/2/david-kozak-arsenal-tw.png

      A ještě jednou: takhle zpackané „divadlo“ je na demisi ropušaa. Nemluvě o Dozimetru. A cajtech..

      +

      inadhled.live/images/articles/int1_0.jpg
      = …, kdo se s ní nenarodí, ani vysokoškolským diplomem ji nezíská. Na sociálních sítích se objevují občas příspěvky progresivních mládežníků studujících vysoké školy, případně už i absolventů s ukončeným vzděláním. Jejich myšlenky a projevy však vypovídají nejen o nezralosti a nedostatku vědomostí, ale také o určité zvrácenosti plynoucí z nízké kvality mělké výuky a mizerné morálky. Posun uznávaných hodnot k materialismu, byť proti němu navenek bojují, je zjevný. Chtějí se mít nadstandardně hned bez ohledu na to, co si dosud zasloužili, vadí jim, že starší generace má majetek a chce si ho spravovat. Nebo je možné slyšet jinak volání po rušení důchodů a seniorů a zároveň od stejných lidí vnímat touhu po zrušení jejich soukromého vlastnictví a sdílení například vozidel, bydlení či po jistém minimálním příjmu? Není to trochu protiřečení?

      inadhled.live/uvaha-dne/inteligence-je-vrozena-/

      Ještě něco, Mrs. WHY? Nějaký dotaz na informaci, než začnete blbě remcat o věcech, kterým nerozumíte?! Ne? Díky, tímto považujte naši výměnu názorů za uzavřenou!!

     5. why ty jsi šulin.. Např. nejdřív uváděli že “žena”, potom že “kamarádka”, nakonec “matka”, tu uvedli až později oznámila, že chce spáchat sebevraždu a je ozbrojen. Na to konto údajně vyjeli k nim domů ???
      Ta “matka” nevěděla že je otec zavražděn ??? to neslyšela výstřel, když ohlásila, že je na cestě na fakultu kde má přednášet ??? Je to vše uváděno tak, aby co nejvíce debilizovali ovce, tedy i tebe, ponižovali ovce stupidními verzemi. Perlou je ten dopis na rozloučenou v domě kde nainstaloval výbušný systém,
      Dál pokračovat je jen ztrátou času, vše co uvádí nemá za mák logiky, protiřečí si, vše je to hnus hnusů.

      + Musí si ty policejní výsluhy nějak zasloužit..
      https://www.facebook.com/svatej.goar/posts/pfbid0csjTyhQrmcANqX3mMwLbabZtt7YqKERYcoUy9uPUKQNLVvUXmwNza8RqNJoKbTszl
      Až půjdou policajti v 50ti do důchodu, tak budou vnoučatům vyprávět, jak hrdinsky šikanovali uživatele Facebooku … a vůbec se u toho nebáli!

      Jo a … Martin Šmíd 1989 a David Kozák 2023:
      https://images2.imgbox.com/20/7d/2OjGt7iN_o.jpg

   1. WHY, ty chápeš leda tak vlastní smrad z huby .. Odpověď máš ode mě výše, pokud máš koule na to vůbec diskutovat. Zatím se tady jen vylejváš, brečíš, kopeš. A trolíš!

 3. Pozoruhodný americký výzkumník Fritz Springmeier ve své práci „The Illuminati formula to create a total mind control slave“ zmiňuje níže uvedené pozoruhodné body..cituji z původního…“Golem in the Cabala are ancient medieval mind
  controlled slaves–are these precursors to what we have today?
  …. “The golem of Prague is perhaps the most
  famous example of ‘practical cabala’–the use of cabala for magical
  cabala.” Scholem in his excellent treatise on the Cabala has an entire
  chapter about the Golem. The golem were mind-controlled slaves
  created by the magick of the Cabala. The Cabala, according to the
  best masonic authorities, including Albert Pike in his famous Morals and
  Dogma book is the basis of Freemasonry. By extension then, it is clear
  that the goal of having a mind-controlled golem has been the goal of
  Freemasonry, because that goal is the best example of practical
  cabala.

  A dovolte mi také přidat vynikající poznámky badatele Michaela Hofmanna: „Secret Societies and Psychological Warfare“ by Michael A. Hoffman II is a groundbreaking master work into the machinations of the masonic secret societies. Hoffman discusses an almost, if not subliminal, language being used by the Media, Hollywood, and contained in works of fiction, especially science fiction, which he calls „Twilight Language“. Hoffman argues that the serial killings, school shootings, mass shootings, bombings, and other acts of terror are being used in an alchemical act which he calls a „Masonic Psychodrama“. These violent acts are part of the sick Hegelian synthesis designed to break the will of the people and allow a police state to be erected with little resistance“…
  Pravda nám leží před očima..

  Tilemachos

 4. Mimo téma, ale přihodím sem další fakta, je jich už tolik, že to nejde ani stíhat, ale není to vlastně nic, co by jsme od začátku nevěděli, aneb jak řekl pan Turánek – V této zemi je zájem umlčet odborníky .. odkaz na jeho nový video rozhovor:

  odysee.com/@rdh:c/rdh-082-prof-rndr-jaroslav-turanek-dsc-v-teto-zemi-je-zajem-umlcet-odborniky:0?src=embed&t=2300.025998

  „Kocourkov je oproti té současné racionální společnost. Vakcína se nemá roztrousit po celém těle. Při velkém množství nanočástic ve vakcínách rostou nežádoucí účinky a také zde hraje roli zánětlivost S-proteinu. Norma plazmidu ve vakcínách je pod 10 nanogramů a v některých šaržích se našlo až několik mikrogramů. Rychlé úmrtí po vakcíně může být způsobeno kontaminanty. Největší problémy této země jsou cenzura a bezskrupulózní obhajování něčeho, co už se obhájit nedá. Všechno si rozhodne veřejnost zda chce nebo nechce být nadále klamána. Lidi se nechali vmanipulovat do hry, ve které si buď zvolí komunistického podnikatele nebo komunistického lampasáka, jakoby nebyla jiná volba. Žijeme v období totalitní moci, která má trochu jiné metody. Zadání pětikoalice je dostat tento stát na kolena a poté ho rozprodat zahraničním společnostem za směšné ceny. Žádný mesiáš nás nespasí, ale my sami se musíme stát tím mesiášem, který tuto společnost postaví na nohy.“

  A DODÁM K TOMU – tři jihokorejské univerzity (s odkazem na údaje z databáze zdravotního pojištění) zjistily, že „plně očkovaní“ jsou na tom zdravotně hůře než (čistí a geneticky nezmutovaní) neočkovaní jedinci a potvrdily (to co dávno víme), že ko*kovid „očkování ničí lidské zdraví: Autoimunita, hučení v uších (tinnitus), záněty pohybového aparátu a další a další problémy.. viz:

  threadreaderapp.com/thread/1735928289800196139.html

  „Všechny vakcíny byly identifikovány jako významné rizikové faktory pro každou zánětlivou muskuloskeletální poruchu,“ uzavřeli výzkumníci. „Tato studie zjistila, že jedinci, kteří obdrželi jakoukoli vakcínu, měli vyšší pravděpodobnost, že u nich budou diagnostikovány zánětlivé muskuloskeletální poruchy, než ti, kteří vakcínu nedostali.“

  + WEF tvrdí, že na „dekarbonizaci“ naší planety je potřeba 3,5 bilionu dolarů ročně… což je asi slovo pro depopulaci, aneb kdo ty zmet*ky konečně zastaví?!
  + Jo a EU odhlasovala povolení otevřeného přístupu k soukromým zdravotním údajům bez souhlasu pacienta, kdy při nedávném hlasování většina eu poslanců hlasovala pro to, aby vláda měla přístup k soukromým lékařským záznamům bez souhlasu pacienta..
  + Satanský papěž z Vatikánu rozhodl, že katoličtí kněží mohou žehnat párům stejného pohlaví a LGBTQ…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů