Dr. Carrie Madej: Bitva o lidstvo & Vakcína proti covidu-19

Ve zkratce...

Současná koronavirová pandemie je bitva o lidstvo. Dr. Carrie Madej a ostatní varují před vakcínou proti covidu-19, která má obsahovat novou technologii.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Vypravěč: Proč jsou tisíce lékařů a vědců po celém světě cenzurovány? Proč není dovoleno lékařským odborníkům mluvit o vakcíně proti covidu-19, a o efektivní léčbě covidu-19. Jsme ve věku bezprecedentní cenzury. Na planetě Zemi zcela zmizela svoboda projevu, doslova tisíce a tisíce dokumentů, rozhovorů a videí od lékařů a vědců byly odstraněny z internetu, jejich webové stránky byly bez varování odstraněny – co se děje? Proč se tak agresivně tlačí na vakcínu proti covidu-19?

Proč je doslova každá úspěšná léčba na covid-19 zakázána v tolika zemích? Něco se tu děje. Ahoj, jsem David Sorensen ze StopWorldControl.com. Dnes mám v našem studiu hosta, dr. Carrie Madej, je lékařská expertka, která má za sebou desítky let výzkumu, Zjistila velmi znepokojivé informace ohledně vyvíjených vakcín na covid-19. Dr. Carrie Madej byla ředitelkou dvou velkých klinik. Má rozsáhlé lékařské zkušenosti a je nám ctí, že ji tu máme. Chci vás požádat, abyste se na toto video dodívali až do konce a dozvěděli se tak, co Vám chce sdělit. Může to být to nejdůležitější video, které jste kdy ve svém životě viděli.

Dr. Carrie Madej: Jsem velmi nadšená, že jsem tady, a cítím, že je velmi naléhavé, abychom tyto informace předali všem. Začala jsem zkoumat vakcíny přibližně ve svých dvaceti letech. Velmi jsem se o ně zajímala. Ale nikdy předtím jsem neviděla technologii, kterou chtějí použít v této připravované vakcíně na covid-19 – nikdy předtím! vakcíně na covid-19, nikdy předtím. Za prvé, tato vakcína bude používat modifikovanou RNA nebo modifikovanou DNA. Proč je to tak důležité? Je nutné to vědět, protože by to mohlo změnit naši DNA, náš genom. Proč tu řešíme DNA nebo RNA? No, náš genom. Genom je to, co nás dělá lidmi a co nás odděluje od zbytku zvířat a rostlin na světě. Je to kód pro to, co nás tvoří, jak se rozmnožujeme, jak fungujeme, jak se regenerujeme, jak se vyvíjíme. Takže jedna malá změna vložením jednoho malého proteinu, jeho vyjmutí nebo záměna může ve skutečnosti vytvořit vrozenou vadu nebo dědičnou poruchu. Proto i malá změna je velká. Takže něco, co to může změnit, by mohlo být opravdu zničující pro nás lidi.

Navrhují použít tuto technologii. A součást této technologie se nazývá transfekce. Transfekce e je stejná technologie, která se používá k výrobě geneticky modifikovaného organismu, jako je například rajče, kukuřice nebo i jiné potraviny. A všichni víme, že Monsanto je docela dobře známé výrobou geneticky modifikovaných organismů, které nejsou tak zdravé jako ekologický, neupravovaný, přírodní typ. Pokud je to tedy stejná technologie, používaná na rostlinách, co by se stalo s námi lidmi? Potenciálně bychom nebyli tak zdraví. A chci všem připomenout, že tohle je poprvé, co by tohle bylo použito na lidi ve velkém měřítku. Byli bychom experiment. Byli bychom laboratorní krysy. Nemáme dlouhodobé studie. Takže je to velmi, velmi důležité vědět.

Ukážu vám nebo vám povím o jednom z favoritů na výrobu této vakcíny, kterým je firma Moderna. Moderna dostala asi miliardu dolarů od americké vlády pro výzkum a vývoj. Je podporovaná Nadací Billa a Melindy Gatesových. Takže mají spoustu peněz, které je podporují. Chci, abyste věděli, že jsou v této branži noví. Opravdu tu nejsou dlouho. Nikdy nevyvinuli vakcínu ani lék pro lidi. Tohle je jejich první pokus. Také je dobré vědět, že vývoj vakcíny nesmírně urychlili.

Přešli za laboratorního experimentu rovnou do fáze 2, což znamená, že testovali vakcínu pouze na 45 lidských subjektech během 63 dní. To je šílené. Mělo by se to provádět roky. A znovu vám připomínám, že tohle je poprvé, co vyvíjejí vakcínu. Jejich doposud rané studie ukázaly, že jejich fáze dvě, ve které použili 45 lidských subjektů a kterým zavedli tuto vakcínu, tak 100 % všech v této skupině, kteří dostali vysokou dávku, utrpěli systémové vedlejší účinky. A 80 % těch, kteří dostali nízkou dávku, utrpěli také systémové vedlejší účinky. Takže už na začátku vidíme vedlejší účinky. Ale z dlouhodobého hlediska to zatím nevíme. Jedním ze způsobů, jedním z návrhů aplikování této vakcíny, je použití tzv. bandáže s názvem mikrojehlová platforma.

Takže mikrojehlová platforma by měla být bandáž, kterou byste mohli dostat poštou Je to obvaz, který byste přiložili na ruku. Pak si ho sundáte a pak voila, máte vakcínu… sami si ji vlastně aplikujete. Takže jak to dělají? Bandáž má na sobě malé mikrojehly a je navržena podle hadího zubu. Je to jako kousnutí hada – ale mnoho jednotlivých malých kousnutí. Říkají, že to opravdu neucítíte, ale dostane se vám to do kůže a malé mikrojehly vám vstříknou vakcínu. Takže v mikrojehlách bude buď DNA nebo RNA vakcína. Za druhé – bude tam něco, čemu se říká luciferáza. Tohle je velmi důležité vědět. Patentovali totiž enzym zvaný luciferáza.

Podle nich se mu říká luciferáza, protože produkuje bioluminiscenční světlo. Není to nic, co můžete vidět nebo cítit, ale pokud máte speciální zařízení, jako je například aplikace pro chytrý telefon, můžete jím očkování naskenovat a to se rozsvítí… Ukáže se tak vzor, digitální kód, čárový kód, tetování. Budeme jím označeni. Každá osoba bude mít své vlastní ID (identifikační kód). Víte, tohle mi připomíná druhou světovou válku. Je už to věc k zamyšlení, být označen třeba jako produkt v obchodě. Takže tohle tam budete mít a bude to důkaz, že jste očkováni. Chtějí se ujistit, že jste naskenovaní a že jste dostali vakcínu. Takže budeme označeni.

A na co by to mohlo být použito? No, existuje spousta technologií, ale je to něco, čeho bychom se měli obávat. Je zde tedy několik věcí – zaprvé máme zcela novou experimentální DNA / RNA vakcínu, která by mohla potenciálně změnit náš genom. Zadruhé, budeme tetováni nebo označeni identifikátorem. A za třetí, bude to všechno v hydrogelu. Hydrogel je technologie, kterou vynalezla DARPA, což je Agentura ministerstva obrany pro pokročilé výzkumné projekty Je to malá část Pentagonu nebo ministerstva obrany. Vynalézají tam sci-fi vynálezy, o kterých jste již mohli slyšet. A tohle je jeden z jejich vynálezů.

Na YouTube si vyhledejte hydrogel, společnost Profusa a DARPA, a uvidíte tam nějaká videa této technologie. Takže je to speciální technologie, protože se zavádí pod kůži. Tělo ji neodmítá. Obsahuje nanotechnologii, což jsou mikroskopické robotické organismy. A tyto mikroskopické organismy budou ve vašem těle. Mohou se sestavovat, rozebírat, znovu se sestavit a dělat nesčetné věci ve vašem těle. Základní myšlenkou je najít způsob, Njak získat informace z vašeho těla. Můžete tak mít informace o svém krevním tlaku, hladině cukru v krvi nebo srdečním tepu – to zní dobře. Zkrátka shromažďování těchto informací.

Nicméně, má to také potenciál být použito pro jiné věci. Mohou evidovat, kolik kroků jste podnikli, jestli jste upadli, jestli plavete, běžíte, zda máte menstruaci, jak probíhá váš menstruační cyklus, zda máte sex nebo zda spíte. Má to také potenciál znát vaše emoce. Všechna tato data se 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, 365 dní v roce shromažďují. A kam to směřuje? Tvrdí, že do chytré aplikace, jako je váš telefon, iCloud nebo jakékoliv chytré zařízení. Ale kdo tyto informace dostává? Kdo ji používá? Na co je používají? To nebylo zodpovězeno. Takže další důležitá věc je, že shromažďují všechny ty informace o nás.

A my je poskytujeme směrem ven, takže jsme spojeni s umělou inteligencí. Musíte vědět, že to není jen vakcína. Jsme jí spojeni s umělou inteligencí. Takže stejně jako např. telefon – máte svůj chytrý telefon, můžete na něm odesílat text, můžete poslat email. Ale do vašeho telefonu vám může i někdo jiný posílat zprávy. To znamená, že někdo může poslat něco zpět do vašeho těla – zprávy nebo informace. Co by se tím pádem mohlo stát? Dokážu si představit, že by takto mohla být ovlivňována vaše nálada, chování nebo paměť. To by mohlo způsobit spoustu problémů a hodně zmatků. A kdo má tohle všechno pod palcem?

Ministerstvo obrany, Bill a Melinda Gatesovi, nebo kdo tohle bude ovládat? Na to zatím nemáme odpovědi, ale je to něco skutečného. Tohle navrhují. A nevím, jestli jste slyšeli o něčem, čemu se říká ID 2020? Jde o myšlenku, že každý bude mít svůj jedinečný identifikátor, podle kterého se bude vše odehrávat. Nebudeme potřebovat kreditní karty. Nebudeme potřebovat hotovost. Tohle je začátek jedinečného identifikátoru, tohoto označení, tohoto tetování. To znamená konec hotovosti, konec kreditních karet. Tohle je začátek toho všeho. Ztráta autonomie, ztráta nezávislosti, ztráta soukromí.

Musíte opravdu vědět, co tihle lidé mají v úmyslu udělat. Společnosti také tvrdí, že hydrogel má potenciál být systémem řízeného podávání léků. Neříkám, že to přichází s touto vakcínou, ale říkám, že je to ta samá technologie. Takže systém řízeného podávání léků. To znamená, že prostřednictvím aplikace může být lék dodán do vašeho těla. Je to trochu znepokojující, protože vím, že když beru lék, mám prostě pilulku a dózu, která má štítek. Vidím ho. Má jedinečný identifikátor na pilulce.

Beru si ji a mám to celé pod kontrolou. Ale co když se použije zdroj světla, a nejsem si úplně jistá, co tím myslí, ale mluví o tom, který může něco aktivovat ve vašem těle? A co když ani netušíte, že to bylo aktivováno? Co když to způsobí problém? Dokážete si představit důsledky? Co když se např. skupina lidí vymkne kontrole? Mohlo by vás něco stimulovat, aby vás to uklidnilo? Dokážu si představit, že ve špatných rukou by to mohlo být velmi nebezpečné.

Je tohle důvod, proč je do toho zapojena naše armáda? Jen vám dávám pár příkladů, abyste přemýšleli kriticky a věděli, co vyvíjejí v těchto vakcínách a zkoumali tyto věci. Opravdu musíte vědět, že to není jen vakcína, kterou nám dávají. Manipulují s naší DNA, naším genomem. Říkají, že je to dočasné. Ale já vám říkám, že když manipulujete genomem pomocí transfekce, může to být natrvalo. Je to pravděpodobné. A nebudou to vědět, dokud to neudělají nám všem. Chcete to risknout?

Vypravěč: Další prvek, který je velmi znepokojující ohledně této vakcíny, je to, že ji tlačí hlavní prodejce vakcín na světě. Kdo je Bill Gates? Je to muž, který má doslova nulové lékařské vzdělání. Chci se vás na něco zeptat. Jste-li nemocní, půjdete k doktorovi – jdete zkrátka k někomu, kdo byl vzdělán tak, aby vás správně léčil. Někdo, kdo vás dokáže přesně diagnostikovat a kdo vám navrhne nejlepší léčbu na vaší cestě k uzdravení. Šli byste snad k osobě, která nemá lékařské vzdělání? Nikdo z nás by to nikdy neudělal. Bill Gates je ale jediná osoba s jediným hlasem, který ale ovládá celé vlády a zdravotnické organizace v mnoha zemích. Je hlavním finančním podporovatelem Světové zdravotnické organizace (WHO). Řídí vše, co dělají a co nedělají. Jedná se o člověka, který nemá žádné lékařské vzdělání, přesto je hlasem číslo jedna na světě a řídí lidstvo jako celek v extrémně nebezpečných lékařských rozhodnutích. On je tím, kdo financuje vakcíny. To on mluvil s prezidentem Trumpem. Za chvíli vám pustím klip, kdy doslova řekl prezidentu Trumpovi, že by neměli vyšetřovat rizika nebo následky vakcín.

Bill gates: A podruhé, kdy jsem ho viděl, bylo v březnu 2017 v Bílém domě. Na obou těchto schůzkách se mě zeptal, jestli vakcíny nejsou špatná věc, protože zvažuje komisi, která by zkoumala nežádoucí účinky vakcín, nežádoucí účinky vakcín, nežádoucí účinky vakcín. A někdo, kdo se jmenuje Robert Kennedy mladší mu radil, že vakcíny způsobují nežádoucí účinky. A já řekl, ne, to je špatné. Nedělejte to. Nedělejte to. Nedělejte to.

Vypravěč: Bill Gates je známý ničivou destrukcí, kterou způsobil po celém světě svými vakcínami. Robert F. Kennedy mladší je blízký příbuzný zesnulého Johna F. Kennedyho, který byl zavražděn, protože vyšetřoval korupci CIA. Robert Kennedy má stejnou vášeň pro pravdu a boj s korupcí. Vyšetřoval vakcinační průmysl Gatese a vypracoval zprávu, která ukazuje, jak Gates způsobil neplodnost milionům žen, aniž by o tom věděly. Způsobil paralýzu, autismus, a smrt stovkám tisíc dětí. Za to ho mj. vyhnali z Indie. V Bílém domě mají petici s více než 600 000 podpisy od lidí, kteří požadují vyšetřování Billa Gatese za zločiny proti lidskosti.

Je to muž bez lékařského vzdělání. Neví nic o léčbě nemocných lidí, nicméně je hlavním prodejcem vakcín. Proč to dělá? Řekl doslova, že dostat se do obchodu s vakcínami byla jeho nejlepší obchodní investice, jakou kdy udělal. Zdvojnásobil své jmění z 50 miliard dolarů na více než 100 miliard dolarů tím, že obchoduje s vakcínami. Kromě toho vlastní většinu médií, nebo je podplácí. Je tu jeden známý německý novinář Udo Ulfkotte. Byl redaktorem jednoho z největších novin v celé Evropě. Před pár lety vyšel ven s šokujícím přiznáním. Říkal: 25 let jsem byl novinář. Za všechny ty roky mě učili lhát, zrazovat a nikdy neříkat veřejnosti pravdu. Dále říká: Podplatili mě američtí miliardáři, CIA, tajné společnosti a německá tajná služba.

Udo Ulfkotte: Byl jsem novinářem asi 25 let a byl jsem vzdělaný lhát, zrazovat a neříkat veřejnosti pravdu. Není správné, co jsem v minulosti dělal, abych manipuloval s lidmi, dělal propagandu. A není správné ani to, co moji kolegové dělají a udělali v minulosti, protože jsou podplácení, aby zradili lid, a to nejen v Německu, ale v celé Evropě. Žijeme v banánové republice a ne v demokratické zemi, kde máme svobodu tisku, kde máme lidská práva. Byl jsem podporován Ústřední zpravodajskou agenturou, CIA. Jsem tím otrávený. Už to nechci dělat. A tak jsem právě napsal knihu – ne abych vydělal peníze, to ne. Bude mě stát spoustu problémů dát lidem v Německu a Evropě, na celém světě náhled do toho, co se děje za zavřenými dveřmi.

Vypravěč: Proč je to důležité ve vztahu k vakcínám? Nedávno se v Ženevě konalo tajné setkání špičkových specialistů na bezpečnost vakcín ze Světové zdravotnické organizace (WHO). Tahle schůzka byla tajná. Neměla se dostat na veřejnost. Někdo se svědomím vypustil záběry z této schůzky, protože ti nejlepší odborníci na bezpečnost vakcín z celého světa si navzájem přiznali své vážné obavy z mnoha dlouhodobých zdravotních následků způsobených vakcínami a mnoha úmrtí, které způsobují. Jeden z hlavních vědců ze Světové zdravotnické organizace říká, že v mnoha zemích nemáme dobré bezpečnostní systémy a nemáme odpovědi na otázky lidí o úmrtích, ke kterým dochází v důsledku aplikace vakcín.

WHO: Nejsme schopni dát jasné odpovědi na otázky ohledně úmrtí z důsledku vakcíny. Ohledně úmrtí z důsledku konkrétní vakcíny. A proto se mi zdá, že to není neočekávané, pokud násobí výskyt nežádoucích účinků, pokud násobí výskyt nežádoucích účinků, které jsou spojeny s antigenem. Kvůli nedostatku statistických informací v původních studiích nemusely být detekovány. Máte pravdu. Hlavní zdravotní obavy, kterých jsme svědky, jsou obvinění z dlouhodobých účinků. Dlouhodobých účinků. Máme velmi nejistou přední linii zdravotníků, kteří začínají zpochybňovat vakcíny a jejich bezpečnost. Na lékařské fakultě máte štěstí, když se o vakcínách učíte aspoň půl den, natož držet krok s tímto vším.

Vypravěč: Běžně podávané vakcíny jsou známé jako velmi nebezpečné a mají závažné vedlejší účinky. Média to skrývají před vámi, před veřejností za každou cenu. Nedávno proběhlo u americké vlády slyšení s Markem Zuckerbergem, generálním ředitelem Facebooku. Senátor poukázal na to, že vláda USA zaplatila více než čtyři miliardy dolarů lidem, jejichž životy byly zničeny vakcínami. Pročpak Facebook skrývá informace o následcích z vakcín před svými uživateli?

Kongresman: V dubnu jsem vám psal o mém zklamání, že Facebook zvažuje omezování svobody projevu ohledně sdílení informací o nebezpečích, spojených s očkováním. Na základě uznání nebezpečí a rizik očkování, federální vláda vytvořila svěřenecký fond očkování, který již vyplatil čtyři miliardy dolarů na kompenzaci těm, kteří mají následky z očkování. Neexistuje jasnější nebo přesvědčivé důkaz o riziku, spojeném s očkováním, než je existence platebních záznamů tohoto fondu. Lékařský výzkum čas od času stanovil případ a kontext specifických rizik spojených s očkováním. Neměl by někdo mít možnost vyjádřit názor odlišný od jejich názoru? Přes čtyři miliardy dolarů byly vyplaceny fondem více než čtyřem tisícům lidí. Nemyslíte si, že by lidé měli mít možnost mít informace, aby se mohli informovaně rozhodnout?

Mark Zuckerburg: Ano, kongresmane. A to je důvod, proč nebrzdit lidi na jejich stránkách v publikování toho, co je špatně. Něčeho, co je špatně, něčeho, co je špatně, něčeho, co je špatně, něčeho, co je špatně.

aNěkdo zadává do vyhledávacího pole něco, co by mohlo vést k informacím proti očkování. Nedoporučujeme jim výsledky hledání proti očkování. Nedoporučujeme jim vyhledávání proti očkování. Nedoporučujeme jim vyhledávání proti očkování.

Kongresman: Ale mnoho lidí, které touto svojí politikou poškozují, jsou ve skutečnosti rodiče postižených dětí. A nemyslím si, že bychom se k nim měli tak lehce otočit zády. Když se podíváte na statistiky, myslím, že děláte velkou chybu.

Vypravěč: Vážná forma autismu způsobuje, že lidé už nejsou schopni jasně myslet, neumí správně mluvit, nemohou se chovat normálně, jsou mentálně postiženi. CDC provedla studii, která zkoumala souvislost mezi vakcínami a závažným autismem. Zjistili, že očkování skutečně způsobují autismus. Co se stalo? Všechny důkazy hodili do popelnice, kterou dali doprostřed místnosti. Zničili důkazy a vydali vědeckou práci ve známém časopise Pediatric, kde říkali, že žádné vakcíny nezpůsobují autismus. Hlavní vědec té vyšetřování studie, William Thompson, ale řekl: Jsem vinen. Ukryli jsme pravdu před veřejností.

William Thompson: Moc dobře se neznáme. Vy máte syna s autismem a já se stydím.

Del Bigtree: Je tu informátor ze CDC, který řekne, že CDC podvádělo ve studii vakcíny MMR, a že věděli, že vakcíny skutečně způsobují autismus.

Matka: Můj nejstarší syn, Ian, normálně chodil a běhával. Po vakcíně toho už nebyl schopen.

Matka: Zavolala jsem na kliniku a řekla, že si myslím, že moje dítě má nežádoucí účinek z vakcíny.

Matka: A pak přišly nárazy do hlavy – neustále se bouchal do čehokoliv, co našel.

William Thompson: Právě teď sedím ve velmi pěkné pozici, ze které jsem schopen vám poskytnout spoustu informací. Relativní riziko získání diagnózy autismu bylo astronomické.

Andrew Wakefield: CDC celou dobu vědělo, že existuje riziko autismu u vakcíny MMR.

CDC: Podle CDC je nejlepší veřejnou politikou pokračovat v očkování beze změny.

Poslanec: Ti z vás, kteří řídíte naše zdravotnické agentury v této zemi, máte povinnost zajistit, aby tyto studie byly kompletní, důkladné, abychom měli všechna fakta.

William Thompson: Nemůžu uvěřit, že jsme udělali to, co jsme udělali.

Del Bigtree: Opomenutí zásadních dat, zničení dokumentů, klamání Kongresu, způsobování závažné újmy nevinným dětem.

Jim Sears: Všechno, co jsem svým pacientům posledních 10 let říkal, bylo založeno na lži a utajení.

Kongresman: Rodiče by měli mít možnost počítat s tím, že federální agentury vám řeknou pravdu.

Dr. Granpeesheh: V roce 1978 se autismus vyskytoval u jednoho z 15 tisíc dětí.

Dr. Seneff: Pokud budeme předpokládat, že věci budou stejně pokračovat, můžeme předvídat, že do roku 2032 80 % narozených chlapců skončí v autistickém spektru. Polovina dětí, 80 % chlapců.

Dr. Granpeesheh:Je obrovské množství dětí, kterým se každý den diagnostikuje autismus.

Dr. Seneff: Tohle bude naprostá katastrofa, pokud to prostě dopustíme.

Vypravěč: Existuje zločin na nejvyšší úrovni zdravotnických organizací, které tyto informace skrývají. Také média tyto informace skrývají. Dokument Vaxxed ukazuje obrovskou destrukci, kterou vakcíny způsobily po celém světě. Lidé vyjadřují svoji nevýslovnou bolest v srdci z toho, co vakcíny způsobily jejich dětem, které už nemohou chodit, mluvit, myslet… jejich oči jsou všude. Tento dokument byl zakázán, byl potlačován, byl cenzurován všemi možnými způsoby.

To je důvod, proč jsem pozval doktorku Carrie, aby mluvila o vakcínách, protože vakcína na covid-19 bude mít všechna nebezpečí běžně podávaných vakcín, plus všechna rizika nových technologií, které jsou zaváděny bez bezpečnostních testů. Bill Gates doslova v rozhovoru s BBC řekl, že přeskakují obvyklé bezpečnostní testovací fáze, protože nemají čas. Co tím myslíte, že nemáte čas? To je naprosto šílené. A doslova řekl, že nejméně 700 000 lidí bude trpět nežádoucími účinky. A tyto vedlejší účinky zahrnují rakovinu, autoimunitní onemocnění, paralýzu, smrt, a různé další druhy závažných nežádoucích vedlejších účinků. Přehraji vám klip, kde uslyšíte Billa Gatese mluvit o přeskočení bezpečnostních testů.

Bill Gates: To, co nás dostane zpátky do světa, který jsme měli před koronavirem, je vakcína. A dostat ji ke všem sedmi miliardám lidí. Aby byla efektivní pro staré lidi, jejichž imunitní systém je slabý, je velká výzva. Pokud opravdu zesilujete vakcínu k tomuto účelu, pak můžete narazit na bezpečnostní problémy. Pak můžete narazit na bezpečnostní problémy, pak můžete narazit na bezpečnostní problémy. Takže si budeme muset vzít něco, co obvykle trvá pět nebo šest let a dokončit to za 18 měsíců. Ale bude tam kompromis. Budeme mít méně bezpečnostních testů, budeme mít méně bezpečnostních testů, budeme mít méně bezpečnostních testů, než bychom měli obvykle.

Moderátor: „Jak tedy chápu z toho, co říkáte, je to, že je možné, že v některých bezpečnostních opatřeních, která by se normálně očekávala, budete muset učinit kompromis, aby se vytvořila vakcína, protože klíčový je čas.

Bill Gates: No, samozřejmě, pokud chcete počkat a zjistit, zda se vedlejší účinek projeví o dva roky později, pokud chcete počkat a zjistit, zda se vedlejší účinek projeví o dva roky později, pokud chcete počkat a zjistit, zda se vedlejší účinek projeví o dva roky později, bude to trvat dva roky.


Jestli se vám líbí překlady, ocením jakoukoliv finanční podporu. PS: Namísto větší jednorázové částky ocením raději menší, ale měsíční podporu. Třeba jen 25 Kč/měsíčně mi pomůže udržet projekt dlouhodobě v chodu. Děkuji!


Vypravěč: V dalším klipu můžete slyšet, jak Bill Gates říká, že píchá geneticky modifikované organismy přímo do žíly malým dětem.

Bill Gates: Tak jako některé léky mají vedlejší účinky. Potřebujeme bezpečnostní testy? Bereme věci, jako jsou geneticky modifikované organismy a píchneme je do do paží malých dětí. Prostě je střelíme přímo do žíly. Geneticky modifikované organismy, a píchneme je do paží malých dětí. Prostě je střelíme přímo do žíly. Takže jo, myslím si, že bychom měli mít bezpečnostní systém, kde budeme dělat zkoušky testovat věci. A myslím si, že bychom možná měli mít bezpečnostní systém a myslím si, že bychom měli mít bezpečnostní systém.

Vypravěč: Všimněte si jeho výrazu, jakou radost z toho má. Podívá se na stranu a usmívá se.

Bill Gates: Geneticky modifikované organismy, a my je píchneme do paží malých dětí. Prostě je střelíme přímo do žíly.

Vypravěč: Takže ano, možná bychom měli udělat nějaké bezpečnostní testy…“ Což mj. znamená, že v době, kdy to řekl, je ještě neměli, nedělali. Řekl to, což znamená, že po celá desetiletí vstřikuje geneticky modifikované organismy milionům lidí, které mohou změnit jejich DNA, což způsobuje obrovské škody v jejich tělech. A on jen říká: ,Ano, možná bychom měli mít bezpečnostní systém.“

WHO: Protože nejsme schopni dát jasné odpovědi, když se lidé ptají na úmrtí, k nimž došlo v důsledku konkrétní vakcíny. Hlavní zdravotní obavy, kterých jsme svědky, jsou obvinění z dlouhodobých účinků. Máme ale také přední linii zdravotníků, kteří začínají zpochybňovat vakcíny a bezpečnost vakcín.

Dr. Seneff: Tohle bude naprostá katastrofa, pokud tohle dopustíme.

Vypravěč: Ale děje se tu ještě něco jiného, co je extrémně, extrémně nebezpečné. Mike Adams z Natural News je vědec, který tohle zkoumá už mnoho let. Před lety natočil video, ve kterém řekl doslova, že vyvolají pandemii koronaviru, pak zavedou vakcínu, která zabije miliony lidí, protože chtějí snížit světovou populaci.

Mike Adams Budou povoláni k zabijáckému programu očkování. Nejpravděpodobněji to bude fungovat následovně. Za prvé dojde k plánovanému vypuknutí epidemie, uvolnění vytvořené biozbraně. V Disney Worldu jsme před pár lety viděli nácvik na vypuknutí spalniček, což se použilo k prosazení očkovacího zákonu SB277 v Kalifornii. Nyní to bude provedeno v globálním měřítku. Vypustí se vytvořená biologická zbraň (virus). Budou výzvy k masivnímu vládnímu financování vakcinačního průmyslu k vyvinutí vakcíny. A zázračně budou mít vakcínu vyvinutou v rekordním čase. Každý si bude muset tuto vakcínu vzít, až na to, že samotná vakcína bude vytvořena tak, aby zabíjela lidi. Zabíjecí spínač pro lidstvo. Nelítostné zabíjení. Schválí se zákony požadující vakcinaci všech lidí. Lidem, kteří nebudou očkováni, bude zakázáno cestovat veřejnou dopravou, nebudete smět nastoupit do letadla.

Bude vám odepřen bankovní účet nebo bankovní služby. A tyto vakcíny budou samozřejmě ještě zintenzivňovat onu biologickou zbraň. Budou obsahovat virové kmeny s dlouhou latencí, které jsou naprogramovány tak, aby se aktivovaly například o několik měsíců později. Jakmile se obsah vakcíny začne projevovat, lidé začnou na ulicích umírat napříč všemi městy po celém světě. Jakmile to začne, média přijdou s druhým kolem vakcín. To druhé kolo vakcín bude mít kratší dobu zabíjení a zabije lidi během týdnů, ne měsíců, v některých případech možná i dnů. Pokud si tu vakcínu necháte dát, nejspíše brzy zemřete. A o tom to je. Vakcíny se staly zbraněmi. Jsou vraždícím vektorem pro lidstvo. Pamatujte, že globalisté nechtějí, aby zde byli lidé, alespoň ne většina z nás. Chtějí vylidnit planetu o 90 procent. Vakcíny se stále více stávají zbraněmi.

Vypravěč: Je Mike Adams blázen? Zešílel? Proč to říká? Vrátím se k doktorce Carrie, ona vám vysvětlí několik věcí o pozadí Billa Gatese, jeho poslání a obecné agendě snížení světové populace. Zpátky k vám, Carrie.

Dr. Carrie Madej: Můžete se ptát, proč se to děje v této nové vyvíjené vakcíně? Proč existují všechny tyto nové technologie? Kdykoliv si nejsem jistá něčím, vždycky říkám, ať sledujete tok peněz. A když se podíváte na sponzory těchto společností, které se snaží být favority pro výrobu vakcín, když se podíváte na výzkum a vývoj, když se podíváte na to, kdo stojí za velkými zdravotnickými organizacemi, jako je Světová zdravotnická organizace, Národní zdravotnický institut, CDC, Centrum pro kontrolu nemocí… najdete stejná jména. Jedním z hlavních sponzorů je Nadace Billa a Melindy Gatesových. Další, kterou často spatříte, je naše armáda, ministerstvo obrany a DARPA. To je další část Pentagonu. Tohle spatříte opakovaně. Takže víme, že existují různé entity, armáda, ale podívejme se na lidi, Billa a Melindu Gatesovi, kteří jsou tak sdílní, protože proč by se tak zajímali o vakcíny? Protože jsou součástí této softwarové technologie. Jsou to techničtí lidé. Nemají žádné zkušenosti ve zdravotnictví, vědě nebo epidemiologii. A oni jsou ti, kdo podporují a investují miliony a miliony dolarů do těchto společností, takže mají osobní zájem, aby mohli vydělat peníze, protože na vakcínách vyděláváte… to je jedna věc. Ale při pohledu na rodinnou historii vidíte, že rodina Billa Gatese je velmi zapletená do eugeniky. Eugenika – to je kontrola světové populace. Oni a také on věří, že je příliš mnoho lidí na světě a že abychom vytvořili zdravý svět, musíme snížit počet lidí na světě. Kým je, aby směl určovat, kdo zůstane a kdo půjde? Je video, kde říká, že novými vakcínami, technologií nových vakcín, můžeme, jak sám říká, snížit populaci o 10-15 %.

Bill Gates: Dnešní svět má 6,8 miliard lidí… míříme až k devíti miliardám. Pokud odvedeme opravdu dobrou práci na nových vakcínách, zdravotní péči, reprodukčních zdravotnických službách, mohli bychom to snížit o 10 nebo 15 procent.

Dr. Carrie Madej: Kým je, aby směl rozhodovat, kdo zůstane a kdo půjde? Takže to je velmi znepokojující. Musíme se podívat na motivaci někoho, kdo na to tlačí. To je jejich motivací? Další věc, kterou musíte vědět, je ta, že Nadace Billa a Melindy Gatesových a DARPA, agentura Pentagonu, ve skutečnosti financovali něco, čemu se říká výzkum genového pohonu neboli technologie genového vymírání. A je to přesně to, co si myslíte, že to je. Je to o vymírání neboli vymírání druhů. Navrhují to použít, a investovali do toho miliony dolarů, aby vyhladili jeden druh z planety. Navrhují, aby to udělali s komáry v Africe.

Nebo s dalšími organismy, jakými jsou rostliny. Mluvil o tom někdo, kromě těchto dvou agentur? Pokud mohou vymýtit druh z planety, můžete si to spojit i s lidmi. Co když existuje druh nebo rasa, kterou nemají rádi? Je to možné. A jak to dělají? Dělají to mutagenezí, mutují genem skrze tzv. transfekci. Transekce je způsob, jak manipulovat s DNA a pak můžete zmutovat gen, což je ve skutečnosti stejná technologie, kterou použijí v této nové vakcíně na covid-19. Lidi, musíme znát účel těchto vakcín.

Jaký je záměr? Proč na ně tak tlačí? Také musíte vědět, že s vakcínami, pokud máme následky, pokud jsou lidé zabiti, pokud jsou lidé paralyzováni, pokud dostanou rakovinu, nikdo nemá žádné východisko. Nemůžeme je žalovat. Nemáme možnost, protože v USA schválili dva zákony k ochraně výrobců vakcín (indemnita) a ta ochrání každého, kdo je vyvýjí, před veškerou odpovědností. Takže zaprvé, existuje vakcinační zákon z roku 1986, který je již osvobodil od jakékoliv odpovědnosti.

A aby za sebou zametli stopy, Alex Azar v únoru 2020 prosadil zákon o připravenosti na mimořádné události, který znovu zahrnuje kompletní nulovou odpovědnost pro všechny výrobce vakcín. Takže jsou tu dva zákony, a skrze zákon o připravenosti na mimořádné události mohou populaci vynutit očkování, pokud není známá léčba infekce. To souvisí s další věcí… tj. že existuje léčba. Lékaři o ní mluvili. Víme o několika léčbách. Možná jste slyšeli o hydroxychloroquinu, který byl ale v určitých protokolech zakázán. Lékaři, kolegové… včetně mého státu, Georgie, kde mám licenci, lékárny nyní mohou odmítnout naše předpisy na hydroxychloroquine, jak se jim to hodí.

Tohle je nevídané. Proč je lékaři zabráněno předepisovat lék, o kterém víme, že může pomoci s tímto virem a dokonce mu brání léčit? Já nevím. Myslím si, že za to můžou například peníze. Ale možná jde o agendu s vakcínami, protože vás napadá další možný důvod? Američtí lékaři z přední linie mluvili o svých zkušenostech, jak velký měli úspěch s hydroxychloroquinem. Před Kongresem měli veřejné slyšení a následně byli umlčeni. Jejich webové stránky byly zrušeny. Jeden z doktorů byl vyhozen. Další byl pomlouván. Byly to následky za to, že promluvili.

Doktoři z první linie: Viděla jsem, že včerejší vysílání má už přes 20 milionů zhlédnutí na YouTube, Facebook a Twitter. Pak nás ale vymazali, zrušili nás. Vymazali nás a zrušili nás. Už nás nebaví pozorovat, jak před námi umírají pacienti, a ještě víc nás štve, když vidíme pavučinu strachu, která obklopuje (nejen) americkou veřejnost. Přitom existuje léčba, lék. Přitom existuje léčba, lék. Lidé se to báli říct. Ale jak jinak to nazvete? Když někomu dáte lék a přeruší to chorobný proces. Jdeme po vás, technologické firmy. Jdeme po vás. Nenecháme se umlčet.

První dodatek je první z nějakého důvodu. Chcete, abychom mlčeli? Pokud se sem máme vracet každý den, budeme. Jsou nás tisíce. A mimochodem, příliv důkazů o tom, že hydroxychloroquin je bezpečný a je řešením pro Američany, je ohromující. Příliv důkazů o tom, že hydroxychloroquin je bezpečný a řešením pro Američany, je ohromující. Lék byl prověřen v endemických oblastech, kde ho používají po celou dobu. Není tam žádný covid… téměř žádný. Kdo je hlavní odborník na infekční nemoci na světě a přidal se k nám? Jmenuje se prof. Raoult. Ošetřil čtyři tisíce lidí tímto lékem a má skvělé výsledky. Hydroxychloroquine funguje, zadržování pacientů je ostudné. Jsme tu, abychom vám přinesli tu novinu, že hydroxychloroquine funguje.

Jsem doktorka Stella Emanuelová. Jsem pediatrička a lékařka na pohotovosti v Houstonu v Texasu. Přicházím z jiné oblasti. Původně jsem z Kamerunu a na medicínu jsem chodila v Nigérii. Používali jsme hydroxychloroquine, používali jsme camoquine, flavoquine a všechny ostatní „-quiny”. Jsem na tyto léky zvyklá. Když začali říkat, že je nebezpečný, nechápala jsem to. Protože ho dáváme dětem, těhotným ženám, starším lidem, všichni ho berou. Hydroxychloroquine funguje. Léčila jsem více než 350 pacientů, astmatiky, diabetiky, staré lidi, kteří mají přes 70 nebo 80 let. Ani jeden pacient nezemřel. Ameriko, nemusíš se bát. Na Covid máme lék. Nemusíš se bát, covid má prevenci.

Je důležité, aby si lidé uvědomili, že existuje snaha zatajit americkému lidu bezpečnost a účinnost hydroxychloroquinu a zachovat mlčení. A my všichni musíme promluvit. Děkujeme. Jediný způsob, jak vy jako americký lid dostanete tento lék – jedině když ho budete požadovat. Budete muset napsat svým kongresmanům, vašim guvernérům, tweetovat prezidentovi Trumpovi. Musíte si lék vyžádat. Když si ho vyžádáte, dostanete ho a můžete si zachránit život. A zachránit mnoho dalších životů. Udělejte to.

Mockrát vám děkuji. Ano, pojďme na to. Všichni tweetneme prezidentovi. Požadujme hydroxychloroquine. Jaký je náš hashtag? Hydroxychloroquine funguje. Napište prezidentovi.

Vypravěč: V Nizozemsku je již 1700. Zamyslete se nad tím číslem, ano 1700 lékařů a zdravotníků podpořených desítkami tisíc lidí z veřejnosti, kteří sepsali dopis vládě se dvěma vzkazy. Za prvé, řekli, že je to velmi znepokojující, že lékaři a vědci jsou umlčováni, zostuzováni a obviňováni z toho, že mluví o stávající účinné, bezpečné, levné a široce dostupné léčbě proti covidu-19. A říkají, proč vlády zakazují tuto účinnou, levnou a bezpečnou léčbu, zatímco tlačí a ve skutečnosti spěchají k nebezpečné, netestované vakcíně? Vlády nyní dávají těmto výrobcům vakcín miliardy dolarů a eur a nejrůznějších měn. Jsou to šílené částky peněz. A jsou to vaše peníze, které jste museli vydělat. Používají se k tomu, aby vás zabili, ovládali a utlačovali. Ve Španělsku se spojilo 600 lékařů a na národní tiskové konferenci uvedli, že celá pandemie koronaviru je jen politickým plánem. Bylo to naplánováno s politickým záměrem. V Německu na národní tiskové konferenci vystoupilo přes 1500 lékařů, vědců a špičkových odborníků a řekli následující:

Konference lékařů: Jako lékaři máme vážné pochybnosti o pravdivosti oficiálního příběhu o covidu-19. Vlastně máme spoustu důkazů o tom, že je to falešný příběh, šířený po celém světě. A chci mluvit ke všem mým lékařským kolegům. Vidíme důkazy a je to očividné. A to je nyní hlavní otázka. Pokud máme lékařské důkazy, že se jedná o podvod, že to není pravda, prostě není pravda, musíme se sami sebe ptát: proč, proč, proč, proč? Ano. A musíme se zeptat sami sebe, kdo na tomto profituje? Když se podíváte za závěry, zjistíte, že oficiální příběh o covidu-19 – a máme lékařská fakta – je podvod, je falešný. Takže se musíme zeptat, kdo z toho má prospěch a kdo má moc vytvořit tento podvod? Cílem jste vy. Občané a ekonomika. Jde o ekonomiku. Takže covid-19 se zdá být jen maskovacím příběhem.

Vypravěč: V Nizozemí žije dr. Rob Elens, praktický lékař. Viděl, jak se každý pacient s koronavirem zotavil za čtyři dny pomocí hydroxychloqoruinu. V kombinaci se zinkem. Byl napaden. Musel okamžitě přestat ty lidi léčit, jinak by přišel o lékařskou licenci. Pak natočil video, ve kterém vysvětlil, že udělal seznam všech stávajících účinných postupů pro léčbu covid-19. Za pár hodin mělo video desítky tisíc zhlédnutí, ale YouTube ho odstranil. Nechtějí, abyste vy a lidstvo obecně věděli, že skutečně existují bezpečné a účinné léky na covid-19. Dr. David Brownstein z Michiganu léčil přes 120 pacientů s koronavirem, někteří umírali, někteří byli doslova na pokraji smrti. Jeden z našich pacientů nemohl dýchat. Ležel v posteli, nemohl si vzít ani sklenici vody, protože byl příliš slabý. Jakmile začal přijímat peroxid vodíku a jód, tak se dramaticky rychle zotavil. Dramaticky rychle se zotavil. Dr. Richard Bartlett z Texasu byl zodpovědný za zřízení kvalitní zdravotní péče pro celý stát Texas. Jedná se o muže, který je uznáván jako kvalifikovaný lékařský odborník. Od počátku pandemie vyléčil více než 500 pacientů s koronavirem velmi levným a velmi jednoduchým lékem na astma, který je už desítky let dostupný.

Dr. Bartlett: Řeknu vám, co jsem slyšel od pacientů, když jsem ho začal používat. Řekli mi, že se cítí lépe již v počátku léčby. Jejich bolest na hrudi zmizela, dušnost zmizela, jejich horečka přešla. Dám vám příklad. Mám pacientku, která má dva druhy rakoviny. Volala mi po pěti dnech, kdy doma ležela v posteli, nemohla z ní vylézt. Pět dní trpěla horečkou. Říkala, že mě slyšela v rádiu, a jestli bych jí mohl pomoct. Bylo to v pátek. Říkala: Moje vnučka dnes byla pozitivní a myslím, že to mám. A já řekl : „Jsem si jistý že ano, při všech příznacích, které popisujete.“ Momentálně bojuje se dvěma formami lymfomu. Právě teď je na chemoterapii. Prošla jen měsíc před tím ozařováním kvůli lymfomu. Měla by zemřít, podle toho, co jste slyšeli od CDC a Světové zdravotnické organizace. Ale tu noc jsem jí tuto léčbu podal. Ráno jí klesla horečka. O víkendu se poprvé dobře vyspala. Zotavila se a v pondělí měla osmihodinový pracovní den. Je bez příznaků. Má dva po sobě jdoucí negativní testy. To je lék. Je bez příznaků. Má dva po sobě jdoucí negativní testy. To je lék. To je lék.

Moderátorka: Můžete zopakovat jméno tohoto léku?

Dr. Bartlett: Budesonid.

Moderátorka: Takže se inhaluje?

Dr. Bartlett: Ano, je to inhalátor.

Vypravěč: To je jen několik příkladů. Existují procedury. Existují léky, ale jsou potlačovány. Utajují je před vámi. Média spolupracují, aby lhala celému lidstvu, protože všichni chtějí tu jedinou věc, naočkovat celé lidstvo něčím, co bude tak katastrofální, že to slovy nejde vyjádřit. Dr. Carrie Madej řekla několik věcí. Na konci tohoto videa řekne poslední varování. Ale chci vás povzbudit, abyste se zaregistrovali na webových stránkách, protože obdržíte mnohem více informací, mnohem více odhalení, mnohem více posilujících pravd, které vám umožní bránit svůj život, bránit svou rodinu, bránit svůj národ. Nacházíme se v zlomovém čase v historii.

To, co se nyní děje, je nebývalé. Na webu stopworldcontrol.com najdete článek s desítkami faktů, které ukazují, bez stínu pochybnosti, že tato pandemie byla naplánována. Vše bylo naplánované a zorganizované. Staly se události, kterými se na tohle připravovali. Vše bylo napsáno ve scénářích. Tohle je šílené. Můžete ho zde všichni najít a vidět na vlastní oči na stopworldcontrol.com. Rád bych vás povzbudil, abyste se stali hlasem svobody, abyste se stali hlasem pravdy. Velmi mnoho lidí objeví tuto pravdu a pak si jen sednou, bojí se nebo se rozzlobí, nebo se rozhodnou vše popírat. To nikomu nepomůže. Máte moc změnit svůj svět. Spojme se.

Pokud budeme sdílet tuto pravdu, budeme sdílet tohle video a web stopworldcontrol, pokud budeme sdílet každý spolehlivý a kvalitní zdroj informací, který může probudit lidstvo, pak se společně můžeme stát silou, která je nezastavitelná. A žádný miliardář nemůže bojovat sám proti lidstvu, když se zvedne v plné síle a dá najevo, kým skutečně je. Takže vám doporučuji jít na web stopworldcontrol.com. K dispozici jsou tam odkazy ke stažení, kde si můžete stáhnout letáky, informace a plakáty, takže můžete rozšířit povědomí o této webové stránce.

Dr. Carrie Madej: Takže všichni prosím poslouchejte naše slova a slyšte poselství. Momentálně čelíme něčemu, co může změnit lidstvo Z lidstva 1.0 do lidstva 2.0. Může to znít super, mohli bychom mít nějaké nové schopnosti, nadlidské schopnosti, pokud se začneme napojovat na tuhle technologii 2.0, tuhle umělou inteligenci. Ale jsem tu, abych vám řekla, že si nemyslím, že by to bylo jako ve sci-fi filmech. Myslím, že by to bylo něco, co by nám sebralo naši autonomii, naše svobody, naši schopnost být suverénními lidskými dušemi. Proto se prosím zamyslete nad tím a proveďte svůj kritický výzkum a kriticky myslete…

Musíme sjednotit naše hlasy po celém světě a musíme se postavit za svá práva, za lidská práva. Společně se všemi našimi hlasy máme moc, protože lidé, kteří se teď mají starat o naše zdraví, ve výkonných pozicích, nejednají v našem nejlepším zájmu. Neřídí se vědeckou metodologií, dobrou vědou. Proč? Proč chtějí zavádět technologie, o kterých nemluví v mainstreamových médiích? Co skrývají? Musíme se spojit a mít jeden silný hlas – sjednotit se.

Překlad: David Formánek + Antonín Vávra

Zdroj/Source

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

9 komentářů

 1. Dobrý den
  Opouštěla jsem video prizelovi neveri ja.ale ano.
  Nejde mu to zkrátka vysvětlit a takových je strašně moc.
  Je mi smutno.Jak tohle všechno dopadne.
  Děkuji Marta

  1. Vůl zůstane volem i kdyby na housle hrál. Stačí používat selský rozum a nevěřit těmto konspiračním blábolům.

  2. Spíše vy potřebujete probrat. Věřit takovýmto nesmyslům vyžaduje zatmění mozku. Soucítím s vaším přítelem. Snad se z toho dostanete dříve než tyto nesmysly zničí váš vztah.

 2. Ahoj lidi, vím jak nelehké je vidët a slyšet natož přijmout informace které jsou šokující, vypadají jako sci-fi a přitom jsou pravdivé. Jde o to ,že musíme najít společnë cestu ven ze situace která se zdá velice velice negativní. Doufám v moudrost, lásku a dobrotu lidstva, která v nás je .Vím jedno, že negace negaci posiluje. Strach posiluje negaci a zpúsobuje nedostatečné okysličování tëla. Z vydëšení lze I zemřít. Lidé mají strach že smrti a proto se bojí. Bojí se Co bude dál. Jsem po klinické smrti a nic krásnëjšího a láskyplnëjšího jsem necítila ,nevidëla a na Zemi nezažila. Nebojte se. Láska otevírá lidská srdce, zvyšuje obranyschopnost organizmu a když se rozsvítíte temnota ustoupí. Je to jako v divočinë. Dravci se bojí svëtla a láskou se dají ochočit. Jen v míru se dá moudře jednat. Buďme se sebou v míru a nalezneme svobodu a správná konání. Přeji všem pevné zdraví a mír v duši. Zuzana

 3. Velikánska vďaka, že tu držíte tak dôležite videa, ktoré na youtube sa nedajú dohľadať – miznú jedna radosť.

 4. Ja by som bol opatrny s podobnymi teoriami. Ak ide o redukciu poctov, tak su jednoduchsie a lacnejsie riesenia. Skor ide o biznis, aj ked spinavy. Mozno odputanie pozornosti od ekonomickych problemov.

 5. -myslíte, že by někdo uvěřil na plynové komory- 6 mil. lidí- ve 30. letech ?
  -některé činy jsou tak hrozné, že uvěří jen připravený člověk, který má informace už dřív a taky ví, že mezi těmi nahořem se vyskytují totálně ujetí a nesouvisí to s inteligencí k učení, a velká většina lidí jede jen pro sebe, tak raději ani nemyslí, zablokují si hlavu a nepřipustí pochybnosti, protože si myslí, že se jim to hodí- ale to si jen myslí, nikomu se nemůže hodit ta hrůza, která nastane po zhroucení imunity miliard lidí, zdravotnící jsou proočkovaní jedni z nejvíc, kam ti nemocní půjdou??, spadnout na ulici a konec- nakonec dobrý konec.
  -v těch videích mluví reální odborníci, kteří preferují pravdu před svými problémy, je jich málo a Pánbůh za ně zaplať, je to záchrana pro ty, co ještě nejsou v problému
  – kdyby tady něco nebylo, pravda, tak budiž ale zabrání to dalšímu očkování, které už není třeba, třeba je zdravě žít, nepřežírat se, otužovat se, dávat si vitamín D, C, Mg, K2, dobře spát, příroda,hýbat se, meditace, vyskočit ze stresujícího způsobu života, nepreferovat peníze před všíjde ubrat přesto přežít/ a prostě pracovat na přirozeném podporování zdraví, na JIPech jsou převážně ti, kteří to nedělali
  díky Formánkovým, ohromné díky !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů