Alarmující nárůst mrtvě narozených dětí v Kanadě u plně očkovaných matek

Ve zkratce...

V tomto článku uvidíme jedno video, kde dr. Nagase z Kanady vysvětluje, že k mrtvě narozeným dětem dochází v různých částech Kanady a že se tak děje POUZE u očkovaných matek. Jako druhé video uvidíme poslance z kanadského parlamentu, kde poslanec Rick Nicholls konfrontuje ministryni zdravotnictví ohledně těchto statistik nárůstu mrtvě narozených dětí u očkovaných matek. Více v článku a videích.
Facebook
Telegram
VK

Originál článku publikován: 5. prosince 2021

Tento příběh dnes slýcháme odevšad, zejména od pohřebních zřízenců, kteří jsou zděšeni obrovským nárůstem úmrtí těchto dětí u očkovaných matek.

Na čtyřminutovém videu dr. Nagase vysvětluje, že k mrtvě narozeným dětem dochází v různých částech země a že se tak děje POUZE u očkovaných matek.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Dr. Nagase uvedl, že počet mrtvě narozených dětí ve Waterloo byl 28× vyšší než obvykle, ale pouze u očkovaných matek.

Nagaseho zdrojem údajů o Waterloo je provinční prokurátor (srovnatelný s generálním státním zástupcem), který zase získal údaje od zdravotní sestry, která pracuje v nemocnici.

Lidé, s nimiž Nagase v minulosti hovořil, nyní zcela mlčí. Něco v nich vyvolalo strach mluvit. To je zvláštní.

Ověřování faktů ověřovatelů faktů

Ve zpravodajství CBC byla zveřejněna „kontrola faktů”, která to zpochybňuje: Falešné tvrzení o narození mrtvého dítěte mezi očkovanými matkami v nemocnici v B.C. bylo označeno za škodlivou dezinformaci.

Nikdy tedy neprokázali, že by některé z tvrzení Nagase bylo nepravdivé!

Studie citované v rámci kontroly faktů vůbec nedokazují jejich tvrzení o porodech mrtvých dětí očkovaným matkám! Předpokládají, že na tyto studie nikdo neklikne a neporovná je s tvrzením (mrtvé porody, očkované matky). To je velmi zavádějící, ale novináři to zřejmě nevadilo.

Kontrola faktů říká: „Vancouver Coastal Health říká, že lidé šířící fámy nemají žádné spojení s nemocnicí Lions Gate”.

Ano, je to tak. Ale to Nagase nikdy netvrdil!

Možná je lepší, když tito ověřovatelé faktů uvedou přesnou citaci a pak ukáží důkaz, že se mýlí. Tato kontrola faktů nic z toho nedělá. Jste překvapeni?

Kontrola faktů také říká, že ivermektin nefunguje. Stále hledám lékaře, který ivermektin vyzkoušel a pak od něj upustil.

Nejvyšší představitel zdravotnictví v Ontariu: „věřte mi“

Ontarijská ministryně zdravotnictví Christine Elliottová byla v ontarijském provinčním parlamentu dotázána poslancem Rickem Nichollsem a požádána o důkazy. Řekla pouze, že to (očkování) bylo testováno, je to bezpečné a všichni bychom měli zdravotnickým úředníkům věřit.

Jinými slovy, neexistují žádné důkazy, které by mohla uvést, ale měli byste nám věřit, protože jsme všichni dospěli k závěru, že je to bezpečné. Uklidňující, že? Žádné skutečné údaje o tom nejsou, ale jak by řekl Bobby McFerrin: „Nedělejte si starosti, buďte šťastní.“.

Všimněte si, že Nicholls je jedním z těch opravdu dobrých chlapíků: nyní je nezávislý poté, co byl kvůli svým názorům na vakcínu vyhozen z Progresivní konzervativní strany. V Progresivní konzervativní straně se zřejmě nesmí říkat pravda.

Studie NEJM

A co ta studie NEJM v této věci? No ta, v době, kdy byla napsána, bylo příliš brzy na to, aby se vědělo, jak dopadla těhotenství, protože mnoho žen bylo právě očkováno. Studie už měla být hotová, ale o tom, jaké byly její konečné výsledky, slyšíme jen cvrčky. Zajímalo by mě, proč tomu tak je? Ví to někdo?

Zdroj článku

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů