Pátek, 18 června, 2021
Nejnovější příspěvek:

Dr. Barlett – Vidíme více komplikací po očkování – svědectví v texaském senátu

Ve zkratce...

Dr. Barlett vystoupil v texaském senátu a sdílí svoje zkušenosti s léčením covid pacientů a kolik z nich přichází s komplikacemi po očkování.
Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Přepis:

Senátor Hall: Další otázku kterou mám, je… Zdá se, že plošně zaváděná opatření jsou bez ohledu na posouzení osobního stavu a míry rizika, tj. jestli měli Covid-19 nebo ne. Vidíte problém v tom, že se očkují lidé, kteří prodělali covid, nebo ti, kteří nejsou v ohrožení?

Dr. Barlett: Víte, to je výborná otázka. Při práci na pohotovosti teď vidím přicházet více lidí, kteří mají více komplikaci kvůli očkování, mají potíže s dýcháním po dobu dvou týdnů od doby, kdy byli očkováni dva týdny předtím, mají dočasné neurologické potíže, kdy jejich nohy vypověděli službu, a upadli přímo na obličej, mají závratě a je jim špatně, cítí se jako kdyby měli omdlít, takže vidím více, v tomto okamžiku více komplikací z očkování, 18 letý kluk bez zdravotních problémů, přišel po 4 dnech s příznaky onemocnění, nebo muž, co dva týdny nemůže pořádně dýchat nebo žena, která upadla rovně na obličej, vidím tedy případy negativních účinků očkování, které jsou hlášeny, jinak v tomto roce posledních 48 hodin, žádný případ koronaviru. Jsme teď v jiném stavu. A chci zmínit, že jsem poskytoval rady státu, guvernér Rick Perry mě požádal, abych poradil ohledně texaského krizového štábu, aby všichni Texasané dostali kvalitní péči.

A v důsledku mé sedmileté služby komisař texaské HHS mi udělil ocenění za moji pomoc. Už předtím jsem byl žádán o radu a byla odůvodněná. Naštěstí… univerzita Oxford prokázala, že máme efektivní terapie.

Překlad: David Formánek

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Česká platforma
Vedlejší web
Nejnovější
Populární