Americké CDC přiznává, že covid-19 nikdy neizolovali

Ve zkratce...

Americká organizace CDC ve svém oficiálním dokumentu podle všeho přiznává, že covid-19 nikdy nebyl izolovaný a přesto se na něj dělají testy. Jak je to možné?
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Toto je jedno z nejdůležitějších videí, které můžete právě teď sdílet s každým na světě. Protože naprosto každý byl ovlivněn tím, o čem budu povídat. Protože tohle video obsahuje ohromující přiznání organizace, která je kompletně zodpovědná za zruinování a zničení bezpočet desítek milionů životů, plýtvání finančními náklady ve výši bilionů dolarů, a za vytvoření největšího přesunu moci a bohatství, jaký tento svět ještě neviděl.

A když vám řeknu, že ta organizace se jmenuje „Charlie Delta Charlie“ organizace (CDC), tak víte naprosto přesně, o které teď mluvím. Oni společně se svými spolupachateli „Whisky Hotel Oscar“ korporace (WHO) spolupracují s bankovními a korporátními oligarchy, a to vše jen proto, aby mohli kontrolovat úplně každého člověka na této planetě. Dokument se jmenuje CDC 2019-nový koronavirus (2019-nCoV), diagnostický panel RT-PCR v reálném čase.

Americké CDC přiznává, že covid-19 nikdy neizolovali • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Píšou, že byl vytvořen 13. 7. 2020. A pod horou zbytečných slov se na straně 39 nachází podtitul Charakteristika výkonu a Analytický výkon. V posledním odstavci na stránce v druhé větě se píše: „Jelikož momentálně není dostupný žádný kvantifikovaný izolovaný virus 2019-nCoV, byly testovány testy určené k detekci RNA 2019-nCoV s charakterizovanými zásobami in vitro transkribované plné délky RNA.”

Americké CDC přiznává, že covid-19 nikdy neizolovali • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Přečtu to znovu. Momentálně není dostupný žádný kvantifikovaný izolovaný virus 2019-nCoV, ale navrhli test k detekování něčeho, co nebylo izolováno a není dostupné pro testování. Jde o tohle… Vše, co víme, že existuje, lze kvantifikovat nebo měřit. CDC organizace tady přiznává, že nemá měřitelné množství viru covidu-19, který každý psychopatický autoritář používá k opodstatnění uzavření světové ekonomiky. Tady píšou, že je nedostupný. Tvrdí, že ho nemají. Nemohou prokázat jeho existenci.

Také používají slovo „izolát”, což znamená, že žádný izolovaný virus není dostupný. Také lze říct, že nikdo nemá izolovaný vzorek této věci, kvůli které máte nosit roušku, udržovat rozestupy, 50x denně si umývat dlaně rakovinotvornými chemikáliemi, kvůli které se zavádí karantény a kvůli které musíte stát v řadě do potravinové banky. Tvrdí tady, že nikdo neizoloval tento virus. Podle této logiky, nikdo neprokázal a ani nemůže prokázat, že vůbec existuje.

Položte si otázku… znáte někoho, kdo přišel o práci? Musel zavřít svůj podnik? Nemohl vidět svého blízkého, co umíral? Byl obviněn a odsouzen za blázna, kdo nedodržuje pravidla a nemá žádný soucit? Znáte rodiny, co jsou v ohrožení, protože jejich chlebodárci byli finančně zdevastováni jménem udržení lidí v bezpečí před něčím, co korporace CDC říká, že není ani měřitelné, dostupné nebo že vůbec existuje? Kolik lidí už zbankrotovalo a zbankrotuje? Kolik lidí přišlo a přijde o svůj domov?

Kolik lidí přišlo o vše? Kolik lidí spáchalo a spáchá sebevraždu? Kolik lidí je považováno za postradatelné? Kolik lidí nemohli jít na životně důležitou operaci kvůli covidu? Pokud to, co tady čteme v dokumentu od CDC, je pravdivé, desítky milionů životů byly naprosto zničeny. Svobody byly narušeny, bohatství bylo přesunuto a na obzoru číhá větší devastace způsobená narušením zásobovacích tras. Pokud tohle odhalení nestačí k tomu, aby šokovalo svět, CDC dále píše, že představují diagnostický PCR test k detekci viru, který ani nebyl izolován. Test hledá RNA, o kterém se předpokládá, že pochází z viru, jehož existence nebyla ani prokázaná. Korporace CDC a všechny ostatní světové zdravotnické agentury na základě tohoto testu počítají případy a úmrtí covidu. Vády zavedly lock-down a ničí ekonomiku vše na základě těch úmrtí a počtu případů.

Také plánují, že ta čísla použijí k opodstatnění zásahu do těla každého člověka na světě píchnutím „konečného řešení” Killa Gatese, světového spasitele. Ti, kteří po vás dnes chtějí, abyste nosili roušku, mohou být ti stejní, kteří po vás zítra budou chtít, abyste se nechali očkovat. Zde je háček… Mainstreamová média má stejný přístup k těmto informacím jako vy a já. Přesto o tom vůbec nemluví. Jen nadále mluví o falešných počtech případů.

Proč to tak je? Vše, co dnes vidíte v souvislosti s covidem, je přesvědčení. To, co jim říkají mainstreamová média, farmaceutický průmyslu a Bill Gates, je založené na něčem, co CDC přiznává, že nebylo izolováno a není dostupné. Přesto nadále testují něco, co přiznávají, že neexistuje. Vše jsou lži postavené na lžích.

Bohužel lež se po světě šíří rychleji než pravda. Pravda bude vždy velezradou v impériu lží. Propaganda, kterou neustále prosazují, je: „Máme 50 bilionů dolarů, které jsou někde uloženy v našich mnoha účtech. Jen nevíme, kde jsou.” Pokud nevíte, kde, tak nevíte, že ty peníze máte. Tím říkají, že „covid-19 je někde v materiálu, který máme, ale jen jsme ho z toho materiálu neodstranili, neizolovali ho, nevyčistili ho a neověřili ho a ani nevizualizovali. Ale víme, co to je. Identifikovali jsme ho a známe jeho strukturu!”

Ne, neznáte. To předpokládáte. A věda nejsou předpoklady. Skutečností je, že věda svoji chybu prokazuje mnohem častěji, než že by prokazovala svoji správnost. Nechte si to vstřebat a popřemýšlejte nad naší současnou situací, která na nás byla uvalena jménem převážně chybné vědy. Žádná věda není imunní vůči infekci politiky a korupci moci. Věda, která se používá k tomu, aby vás kontrolovala pod záminkou „udržení vás v bezpečí”, je věda, kterou stojí za to odmítnout. Sdílejte tohle video se všemi, které znáte a kdekoliv může. Uvidíme se v příštím cenzurovaném videu.

Překlad: David Formánek

Originál dokumentu: https://www.fda.gov/media/134922/download

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

12 komentářů

 1. Já se vsadim, že pravoverne ani tento dukaz nevyvede z rovnovahy. Proste ani toto je nepřesvědčí. Na to se ve smrtící infekci az moc dobře zabydleli.A nenechají si na svuj americkej film sahnout .

 2. Co tu placate za BLBOSTI Vzdyt je to jen navod na pouziti testu. Na to nepotrebuje nikdo aktualni virus, ktery neni nic jineho nez PROTEIN ktery neni sam a sobe aktivni ale pouze se zacne aktivovat kdyz se da do styku s lidskou bunkou ! Proto se testuje jeho „Genome“ a DNA !

  CDC-006-00019, revize: 05 CDC / DDID / NCIRD / Division of Viral Diseases Platí: 13. 7. 2020
  Zamýšlené použití
  Diagnostický panel RT-PCR v reálném čase RT-PCR CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) je test RT-PCR v reálném čase určený pro kvalitativní detekci nukleové kyseliny z 2019-nCoV ve vzorcích horních a dolních dýchacích cest (jako je nasofaryngeální nebo orofaryngeální výtěry, sputum, aspiráty dolních dýchacích cest, bronchoalveolární laváž a výplach / aspirát nosohltanu nebo nasální aspirát) shromážděné od jednotlivců

  1. Ano aj nbc,cbc,atd,davali reportaz z New Yorku,ake je to tam zle a rychlo sa zistilo,ze davali reportaz z Talianskej nemocnice a prebraly to zo SKY News,tak sa museli ospravedlnit,ja som osobne v tej dobe navstivil niekolko nemocnic v oblasti Los Angeles a priatelia v New Yorku tam a vsetky nemocnice boli uplne prazdne,ako aj v Nemecku,vsak to ti vrahovia pripravovali najmenej 70 rokov, a je to jasne napisane v 54 strankach Rockefeller Foundation 2010,ako presne sa to bude prevadzat( Lockstep/rockefeller),ale len pocuvaj ICH media,ak si tak sprosty,cau

    1. A vy jste Jacka dopadl při cinu!Škoda,že vás není ještě víc.Sirte dal osvětu! Třeba tu o tom,ze myšlení boli a víra hory přenáší. Donedavna věda vyzadovala důkazy, tak ted zase vyžaduje viru! Svět se meni a lidé se taky brzo zmeni.V co?Kdo ví!
     Vzduchem poletuje DNA.Čí DNA? DNA jim ,piju, všude kolem DNA a ja furt ziju.To jsou ale věci.

 3. Pre tých, ktorí chcú tejto problematike naozaj porozumieť, si odporúčam všimnúť slovo „quantified“ vo vyznačenom texte spomínaného dokumentu CDC. Autor vyššie spomínaného videa ani tohto článku si ho asi nevšimli a pritom je kľúčom k pochopeniu. Pre vysvetlenie: v spomínanom texte analyzujú citlivosť PCR testov na určité množstvo vírusu vo vzorke a keďže vírus ešte nemali v podobe kvantifikovaných izolátov (izolátov so známym počtom vírusových častíc), na meranie citlivosti použili iné metódy (titer RNA vírusu). Takže žiadny škandál sa nekoná:) Dúfam že som pomohol s objasnením.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů