Otevřená diskuze lékařů: Etika očkování proti SARS-CoV-2 (Promo 01/02)

Ve zkratce...

Otevřená diskuze lékařů na téma etika očkování proti SARS-CoV-2, která proběhla 7. 11. 2021 v divadle Kámen v Praze. V následujících dnech budou zveřejňovány další videa z celé diskuze.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Ostatní videa z diskuze:

Otevřená diskuze lékařů: Je očkování COVID-19 stále dobrovolné? (otázka 01/12)

Sledujete propagační sestřih velmi zajímavé a otevřené diskuze lékařů, kterou v den státního svátku – Dne boje za svobodu a demokracii tj. dnes 17. listopadu 2021 spouštíme.

Lékaři nám odpovídali celkem na 12 všetečných otázek, a protože jsme natočili skoro 4 hodinový materiál, budeme Vám uvolňovat jejich odpovědi v podstatně kratších videozáznamech, a to vždy po jednotlivých tematických otázkách.

K tomuto datu se váží hned dvě události, první z roku 1939, kdy byly české vysoké školy uzavřené nacisty. Stalo se tak po pohřbu Jana Opletala, jehož čin byl projev odporu proti německé okupaci. Hitler následně nařídil, aby všechny demonstrace byly potlačeny silou. Následně byly uzavřeny vysoké školy a 9 vedoucích představitelů vysokoškoláků bylo popraveno. Druhá, kterou si většina z nás pamatuje, se váže k roku 1989, ke studentským protestům na Národní třídě, které byly rukou Veřejné bezpečnosti násilně potlačeny a tím spustily sametovou revoluci. Tyto listopadové události vedly k pádu komunistického režimu. Označení sametová revoluce vymysleli novináři, a jedná se o označení naší revoluce, která byla provedena v podstatě bez násilí a na základě vzájemného dialogu. Nejvýrazenější osobností celé revoluce se stal v té době budoucí prezident Václav Havel.

Dnes bojujeme za SVOBODU A DEMOKRACII znovu. NENECHME SI NAŠI SVOBODU A DEMOKRACII VZÍT!

Svoboda je i svobodou slova.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

 1. pLandemie neočkovaných ano, jinak je to pandemie očkovaných.
  Doporučuji co nejrychleji po !nuceném! COVID „očkování“ podstoupit baňkování = které vytahne z těla škodliviny, nejen z vakcíny = nutno sdělit před baňkováním, že jste po COVIDvakcíně a chcete odstranění škodlivin z těla!

  Jak rychle se krev díky očkování shlukuje 🙁:
  Dobře se podívejte na konzistenci té krve ke konci videa.
  https://nsdn.cz/img/1/videa/cv19/coagulacion.mp4?_=1

  …není to virus, je to biologická zbraň, jejíž výbušný nukleotid, geneticky manipulovaný pomocí genových nůžek (CRISPR), je transportován přes špičatý protein. Pro lepší transport se používají nanolipidy, které procházejí hematoencefalickou bariérou přes receptor neurolipinu-1…

  1. to video je pekná sračka,kdyby pri tom oddelavani baňky nebyl strih,byl bych ticho, ale tohle je hodně laciný

 2. Kecy …. Tak třeba,sednu za volant a předtím jsem „požil“ to NESMÍM!!! -JE TO DEMOKRACIE???? A jsem přesvědčen,že to zvládnu. Je to diskriminace ???? Vy tady vedete řeči o čem?? Jak z toho ven ?A jste lidově řečeno v prdeli. Je strašně jednoduché oponovat – ala kde je konkrétní řešení ???? Vždyť s tím zápasí celý svět!!!! Čekám ,že se mně někdo ozve se seriózním přístupem .

 3. Vedátori a doktori, o čom to hovoríte?
  Vírus neexistuje , vírusy neexistujú. Žiadna štátna ani vedecká inštitúcia nepotvrdila, že má informácie o izolovaní vírusu, jeho vyčistení a biochemickom rozborovaní, ani WHO, CDC, EÚ, ani inštitúcie v SR a v ČR. Vírusy sú neživé, neschopné sa množiť a nakaziť zdravého človeka. To, čo sa označuje ako vírus, to je totožné s exozómami.
  Naopak, inštitúcie a vedci hovoria o stvorení vírusu na počítači a jeho existencii na počítači v banke RNA a DNA, odkiaľ všetci berú informácie o vírusoch. Pôvod z netopiera je len únik pred zodpovednosťou za vývoj biologickej zbrane.
  Ak neexistuje vírus, tak nemôže existovať:
  -vakcína proti nemu
  -špecifické protilátky proti chorobe
  -PCR test na jeho diagnostiku, Drosten priznal, ako stvorili test na počítači 3 dni pred informáciou o SARS z Číny, vynálezca PCR testu odmieta jeho použitie na diagnostiku chorôb
  -choroba Covid
  -liečba Covidu
  Je dokázané a priznané, že existuje toxín S-proteín registrovaný Patentovým úradom USA /nebol registrovaný ako vakcínam, ani ako liek/. S-proteín je prudký jed, ktorý sa v tele neustále množí, ničí všetky tkanivá, telo na neho reaguje prudkými príznakmi otravy. S-proteín nebol objavom r.2019, ale má 20 ročné výskumné dejiny.
  Medicína definuje chorobu na základe klinických príznakov, tie u Covid nákazy neboli dodnes určené, Vždy sa jedná o zhoršenie jestvujúcich civilizačných chorôb, plus naviac sa prejavuje otrava s-proteínom /a ďalších jedov z tzv. vakcíny/.
  O Covide od začiatku hovoria politici korumpovaní a ovládaní globalistickou elitou, lekári musia plniť ich príkazy.
  Vírus neexistuje, choroba neexistuje, opatrenia politikov smerujú len k donucovaniu na vakcináciu, nemajú oporu vo vede, ani v lekárskej praxi, sú teda svojvoľné, sú porušením zákona, sú zločinom proti ľudskosti.
  Existuje len virtuálna pandémia vo vedomí ľudí. Vedomie je formované informáciami, dnes na 100% klamstvami. Klamstvá tvoria klamné vedomie, človek žije mimo reality, naviac v umelo vyvolanom strachu zo smrti.
  Obrana je iba jedna, hľadať pravdu, nepripustiť, aby klamstvá vstupovali do vedomia človeka.
  Celá Západná veda je podriadená finančným záujmom, nie hľadaniu pravdy, nie pravdivej vede, Západná veda klame tak, ako potrebuje politika..
  Nebol dokázaný prenos žiadnej vírusovej, ani bakteriálnej nákazy na zdravého človeka, nákazlivé choroby teda neexistujú, vznik chorôb teda treba preskúmať, je to úloha vedy, ale granty, financie na to Západ nikdy nedal a odmieta to dodnes. Vid. aj Campbel, Čínska štúdia, alebo príčiny Choroby šialených kráv, https://resetheus.org/silene-kravy-nebo-sileni-vedci/. O Španielskej chrípke je už pravda na svete.
  O zdravom spôsobe života média aj politici mlčia, zákaz. Pritom VŠETKY civilizačné ochorenia sú vyvolaný na prvom mieste nesprávnou výživou, supermarkety vyrábajú celé generácie chorých ľudí, aby ich farmaceuti mohli doživotne „liečiť“ chémiou, ktorá nelieči, ale len potláča príznaky choroby.
  Dnešná medicína nehľadá príčinu ochorenia, ale len stanovuje príznaky a tieto potláča chémiou.
  Pravda je v celostnej medicíne a v celostnom prístupe ku zdravému spôsobu života, poznali to už starovekí Gréci a hlásal to aj Ježiš, vid. jeho Učenie o mieri-zdraví, od Jána.
  Každý, kto hlása existenciu vírusu a ním vyvolanej nákazy, plní politickú objednávku, aj keď prudko nesúhlasí s politikmi. Neznalosť neospravedlňuje, doktori sa stali nástrojom na vyvolanie virtuálnej choroby, paniky, na zabíjanie ľudí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů