Anonymous – Všichni tohle ignorují aneb na čem skutečně záleží

Ve zkratce...

Video, úvaha, od hnutí Anonymous o současném systému, kam spěje, a co tvoří skutečnou změnu. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Podívejte se na pokrok za posledních 50 let. Podívejte se na pokrok za posledních 10 a pět let z pohledu technologie. A představte si, jaké to bude za 7-10 let od teď, kdy dnešní děti, co nastupují do školy, vyjdou ze střední školy a vstoupí do světa. Bude to tak jiný svět, a tyto děti, jak jsem říkal, nebudou mít žádný výchozí bod, pokud nyní nezasáhneme. A zapomeňte na tu frašku s politikou, ta nic nevyřeší. Nic z toho, na co se zaměřujeme, nic nevyřeší.

Zaměřujeme se na vnější problémy, a myslíme si, že můžeme na někoho poukázat a takto svět vyléčit. Ale jde o to, co se zavádí v pozadí. Jde o technologii, komunikační systém, tento systém sledování, digitalizace všeho… to je ten problém. To je nový světový řád. Opakuji to, protože je to pravda, a jde o zásadní problém, na který se lidé musí zaměřit, protože za pět nebo 10 let si budete říkat: Páni, co se stalo? Jak jsem se tady ocitl? Jak jsem se najednou ocitl v tomto neuvěřitelném digitálním lockdownu? Proč jsem tomu nevěnoval pozornost? Teď je čas, kdy lidé tomu mohou věnovat pozornost. Pokud to brzy neuděláme, pak nemá smysl ani pokračovat s tím, co děláme v nezávislých médiích, nemá ani smysl protestovat proti tomuto systému, protože to nic nezmění, pokud budeme nadále používat tuto technologii. Nechci být nijak drzý… spousta lidí asi jen nevidí, co dělají.

Spousta lidí vážně nevidí, co je tento systém kontroly, a odkud pochází. A vážně nechápou, co je nový světový řád. Vidí, že spousta zkorumpovaných lidí dělá zkorumpované věci. Poznáte, že jsou ve stavu nedostatku kvůli tomuto peněžnímu systému, ale spousta toho je jen zástěrka. I když na vrcholu najdete ty strašné lidi, které jste celý život hledali, co uděláte pak? Můžete na ně ukazovat prsty, ale kdo tyto lidi zatkne a kdo je bude stíhat? Nikdo. A i když budou zatčeni a stíháni, co pak? Co se stane pak?

Systém je stále tady… vše se stále zavádí. Lidé jen nevidí stromy pro les. Problém je tento automatizovaný systém. V posledních 50 letech se délka udržení pozornosti u lidí snížila od 30 minut na 8 vteřin. Osm vteřin, lidi… to je o vteřinu méně než délka udržení pozornosti zlaté rybky. To je lidská rasa… a je to dost šokující. Máme tedy druh, který udrží svoji pozornost méně než zlatá rybka, která dříve měla nejkratší délku udržení pozornosti ze všech tvorů na planetě. Teď jsme je překonali… lidstvo má kratší délku udržení pozornosti než zlatá rybka. Zamyslete se nad tím. To je dost šokující… a jak k tomu došlo?

Stalo se to díky naší toleranci špatného chování a naší neschopnosti uznat, co se kolem nás děje. I když to uznáme, nic s tím neděláme, protože jsme přesvědčeni, že všichni tito ostatní lidé, kteří jsou vlastně naši zaměstnanci, mají nad námi nějaký zvláštní typ autority, i když nemají. Otázka je, odkud pochází tato víra v autoritu? Hodně toho pochází z okultních mechanismů. Spousta toho pochází ze způsobu, jakým jsme indoktrinováni do okultních učení, aniž bychom věděli, co děláme. Víra v psané slovo, naše víra v moc našich zaměstnanců, o kterých si myslíme, že nás ovládají. A to je psaný zákon… není to přirozené právo.

Je to okultní způsob, jak ovládat lidstvo skrze naprosto nepřirozené prostředky. Děje se nám to na mnoha úrovních. Lidé si vážně neuvědomují, do jaké míry okultismus ovládá jejich životy. Proto se vám říká, abyste se okultismem nikdy nezabývali. Mohli byste zjistit, co se děje, a to oni určitě nechtějí. Vážně přemýšlím nad tímto vším… vážně přemýšlím nad tím, co je tato realita. Někdy si říkám, že jsme i v časové smyčce. Někdy si vážně říkám, jak daleko do minulosti sahá skutečná historie.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Co víme o historii? Můžeme si být akorát jisti tím, kam sahá paměť. Vše před tím je v knihách, a co jsou knihy? Je to jen řada „zaklínadel”, které lidé napsali na papír. Mají vážně nějaký význam? Spousta z nich určitě má, ale jak si můžeme být jisti čímkoliv, co jsme se učili, jak si můžeme být jisti, že cokoliv, co nám bylo řečeno, je pravda? Jak jsem říkal, někdy si říkám, že tohle je časová smyčka nebo holografický experiment, či něco takového. Jen nad tím hypoteticky přemýšlím… představte si, kdyby nad touto úrovní existovala další úroveň. Jak nahoře, tak dole… představte si, že to je skutečný význam fraktálové reality. Jen si hypoteticky představte, že nad touto realitou existuje další realita. Vážně si říkám, co je tato realita, a co tento experiment… tato velkolepá zkušenost, kterou prožíváme, skutečně je… a co s ní máme dělat. Jistě, jde o shromažďování dat, ale myslím si, že jsme dostali příležitosti vstoupit do svého srdce, a my to odmítáme… to je podle mě problém.

Podle mě bychom mohli vyléčit svět tím, že bychom vstoupili do svého srdce. Jen kdybychom použili srdce do každodenních situací by je změnilo. Představte si, kdybyste použili své srdce na válku. Jsem si jistý, že by to vedlo k velkému zlepšení. Musíme mít pro tohle vše pochopení a pochopení pro všechny tyto lidi a uvědomit si, že celá lidská rasa čelí stejnému problému. Všichni se nacházíme ve stejném dilema a všichni čelíme stejné budoucnosti. Musíme se naučit trochu spolupracovat… to podle mě udělá zásadní rozdíl. Ale vážně si říkám, co se taky skutečně děje. O čem je tato cesta?

To je asi něco, na co se už hodně dlouho ptáme. Proč jsme tady? Co tohle vše znamená? A jak jsme tak sešli z cesty? Minulý týden jsem přemýšlel nad možností, že jsme sešli v tom, že jsme si metaforicky ukousli z jablka, pátrání po vědomostech, a co nám to pátrání přineslo. Když k té touze po znalostech přidáte lichvářský peněžní systém, zavedete také systém, který ve výsledku vede k automatizaci, a ve výsledku k tomu, kde se nacházíme nyní. Vše na tomto systému je navrženo tak, aby nám to vzalo. A i když hledáme cestu ven ze systému, hledáme tu cestu venku. Hledáme tajný kód nebo tajnou knihu s tajným klíčem nebo tajnou doktrínu nebo tajný plán, tajný návod, který nás zavede ke svobodě.

Ale vždy hledáme tam venku… nedíváme se ale do svého srdce, co existuje uvnitř nás. Mnoho lidí to do určité míry dělá, ale i lidé, kteří se dívají do svého srdce, a nachází tyto věci v sobě, a nachází tuto jiskru pochopení, i tak dále čtou knihy osobním rozvoji, a používají veškerou technologii kolem nich. Nevidí, jak jednoduché by bylo, změnit tento svět, pokud bychom jednoduše použili sebe na sebe. Když si vezmete tento koncept, že bychom mohli změnit svět jednoduše tím, že bychom vstoupili do svého srdce, a odmítli tolerovat špatné chování, odmítli tolerovat nesprávné chování… více a více jsme s ním konfrontováni a lidé si na něj více zvykají. Jako kdyby vesmír, tato realita, tento konstrukt, ve kterém jsme, na nás křičel, abychom vstoupili do svého srdce. Nepřijde nikdo, kdo by vás zavedl do bezpečí.

Nikdo to za vás neudělá. Není žádné velké hnutí, žádný hrdina, který bude vést odboj. Zamyslete se nad tím… kdokoliv, kdo se snaží vést odboj proti tomuto systému… K čemu to povede? Jaký je za tím záměr? Co se podle vás skutečně stane? Jak jsem říkal, i kdybychom sesadili každého současného světového vůdce a nahradili je, jaký by to podle vás mělo výsledek? Veškerá politika je jen divadlo… veškeré země jsou divadlem. Všechny války jsou vykonstruované… není žádný důvod, aby kdokoliv bojoval s kýmkoliv jiným. To vše je divadlo, které nás má rozptýlit, aby během toho zavedli tento systém kontroly.

Ani si neuvědomujeme, co ten systém kontroly je. Neuvědomujeme si, co bude záměr systému, který se zavádí. A jak jsem říkal, i když jste jedni z těch, kteří jsou na vrcholu toho systému kontroly, a řídíte peněžní systémy a všechny tyto věci… na tom nesejde, jakmile se systém zavede a plně se zautomatizuje, pak podle systému budeme všichni součástí stejné rovnice. Ale co je důležitější než tohle vše, je budoucnost, kterou tvoříme pro děti.

A jak jsem říkal, jak tyto děti vyjdou ze školy… tato nová generace, která teprve nastupuje do školy… jak vyjdou ze školy, nebudou mít žádný výchozí bod. Nebudou mít ponětí, jaké to je být svobodný, jaké to je být skutečný člověk. Chytrý systém je nový světový řád. Pokud to lidé nevidí, tak se dívají špatným směrem. Ale politicky vás z tohoto nikdo nedostane. Nikdo vás z tohoto nedostane s revolucí nebo jakoukoliv fyzickou akcí, jakýmkoliv svržením systému, nebo dosazením lidí do funkcí nebo vytvořením nějakého hnutí. Musíte tu technologii sami odmítnout a musíte získat zpět svoji lidskost. Pokud na to nejste připraveni, tak… nikdo to za vás neudělá.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

9 komentářů

 1. Tentokrát palec dolů.
  „vyléčit svět tím, že bychom vstoupili do svého srdce.“
  …snůška ezo-pindů.
  Dobrý pro někoho, kdo si chce vykoupit svědomí, když nedělá nic.

 2. …není divné, že „Annonymous official“ jsou na
  YouTube, Instagram, Twitter a Facebook ??
  ,DD
  Mně tedy dost.

 3. Labyrint světa a Ráj Srdce…
  Srdce je Branou do skutečného naplněného Žití
  Klíčem k této Bráně není mysl, ale prožívání všeobjímající lásky, radosti a pokory ve stvoření TADY a TEĎ

 4. Tak s „AnonymousL můžete jít víte kde..celou dobu neudělali nicm to jejich poslední video před více jak rokem mi stačilo. Za mne toto fakt NE………..

 5. Za mě je to naprosto výstižné video. Začněme v sobě, důvěřujme Božství v nás a dokážeme se zbavit strachu i zloby. Ježíš ukazuje na srdce. Čistota srdce je i čisté svědomí. Následujme ho pokojně. Vnitřní klid a síla srdce má neuvěřitelnou moc. Jen tak ji získáme nad temnotou.

  1. V tom souhlasím. Na porážku je třeba jít uvolněný. A spolupracovat.
   Když je člověk zaťatý a brání se, trvá to moc dlouho.

 6. ..evidentně jste to nepochopil. Nic nevytýkám, jen konstatuju.
  Každý s čím souzní, tím si projde..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů