Dr. Rubyová – První předběžná data o poškození dětí v důsledku covid injekcí

Ve zkratce...

Dr. Jane Rubyová informuje o prvních údajích o počtu dětí, u nichž se vyskytly nežádoucí účinky v důsledku covid očkování. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE. Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Stew Peters: Jako dospělí jsme se včera večer dozvěděli, že máme na výběr. Můžeme uposlechnout vládu nebo jít do gulagů. Ale děti nebudou mít na výběr… ty ve věku 12 a více, alespoň v největším školním obvodu v celé zemi, v Los Angeles, jsou nuceny si vzít tuto injekci. Rodiče se předhání, aby děti nechali očkovat tímto jedem, o kterém se prokázalo, že je nebezpečný a v mnoha případech smrtelný. Dr. Jane Rubyová je tu s námi. Zveřejňují se předběžná čísla o těchto dětech, těchto dětských vakcínách, pokud je tak nazveme. A nevypadá to dobře.

Dr. Rubyová: Biden řekl, že mu už dochází trpělivost. To podle mě znamená, že jdou teď po vašich dětech. Tato věc nyní způsobuje slepotu a hluchotu u vašich dětí. Brzy vstoupíme do nejtemnější části této dystopické noční můry. Nutit tento genetický jed miminkám a malým dětem, které nemoc nedostávají a nešíří na ostatní lidi… a máme předběžná data, ke kterým se nyní dostanu, protože tyto věci zabíjí. U 73 dětí ve věku 6-17 let se nyní projevila trvalá slepota, a u 48 dětí ve stejné věkové skupině 6-17 let se nyní projevila trvalá hluchota.

A to podle dat z VAERSu po této injekci z období do 5. září. Také vyšla nová studie, která je nyní v recenzní fázi, ale jde o preprint, jde o analýzu národní databáze z kalifornské univerzity. Odhaluje srdeční poškození u dětí ve věku 12-17 let. Má název „Myokartidita spojená s mRNA vakcinací proti SARS-CoV-2 u dětí ve věku 12-17 let: stratifikovaná analýza.” A podívejte… když se podíváte na graf, který tu mám, na obrázku č. 1 zobrazující srdeční poškození, uvidíte nepopiratelný a obrovský nárůst zejména po druhé dávce. Každopádně vážnost a dlouhodobé poškození je naprosto neznámé. Zatímco Pfizer 23. srpna získal prodloužení povolení k nouzovému použití pro věkovou skupinu 12-15 let, je důležité pamatovat na to, že už se připravují, že získají další povolení pro nouzové použití u věkové skupiny 2-11 let, bez ohledu na tato trvalá poškození, a 14 úmrtí u dětí, které jsme už zaznamenali.

Ve skutečnosti mám až po krk lékařů a špatně informovaných rodičů, kteří říkají: „Ta čísla jsou stále nízká na milion očkovaných.” Dovolte mi, ať to riziko všem uvedu do kontextu. Pro chlapce ve věku 12-17 let bez žádné lékařské komorbidity, to znamená, že jsou před injekcí dokonale zdraví, pravděpodobnost post-vakcinační srdeční nepříznivé události je 162 na milion. To je 4x vyšší počet než jejich očekávaná míra hospitalizace v důsledku covidu-19.

To vše je relativní… pamatujte, že nikdo do věku 18 let nebyl v těchto testech studován, dokud ty testy tyto chamtivé svině neodslepily. Takže na tom nesejde… ať je to číslo na milion jakékoliv, je bezvýznamné, pokud nemáte základní bezpečnostní data ze studií z této konkrétní věkové skupiny, nebo jakékoliv subpopulace jako těhotné ženy, kojící ženy, děti. Takže nemáme žádná krátkodobá data, ze kterých bychom mohli vycházet, a nemáme žádná dlouhodobá data. Máme tyto prvotní varovné signály z VAERSu. A to je skutečná hodnota VAERSu. Získáte tyto první varovné signály a pak je prošetříte. Program zastavíte, dokud tyto problémy neprošetříte. Nic z toho se ale nedělá. Stew, nemohu to ještě více zdůraznit.

Stew: Ano, jen abychom shrnuli to, co jste právě řekla, protože ta statistika mi přijde alarmující. Takže dítě má 4x vyšší pravděpodobnost, že zažije vážnou srdeční nepříznivou událost nebo reakci na tuto vakcínu… 4x vyšší pravděpodobnost, že k té události dojde u dítěte, než pravděpodobnost hospitalizace nebo úmrtí na covid.

Dr. Rubyová: Přesně tak… na přirozenou chřipku, a dokonce víme, že je 0,000 něco procent šance, že chřipku vůbec dostanou. Natož aby byli hospitalizováni.

Stew: Jakékoliv úmrtí je tragické, ale podle mě jsme přestali brát ohled alespoň na určitou skupinu lidí. Více dětí umírá na chřipku typu B každým rokem, kvůli tomu jsme nic neudělali, kromě toho, že je nutíme si vzít neefektivní vakcínu proti chřipce, o které jsme nyní zjistili, že je naprosto zbytečná a neefektivní.

Dr. Rubyová: Protože to už není o zdraví. Není to o zdraví… to asi všichni víme. Už jsme dosáhli dostatečné hranice… tohle se musí zastavit. Musíme najít způsob, jak tohle zastavit. Protože jak postupně rozšiřují povolení pro nižší věkové skupiny až pro děti ve věku 2-5 let, 5-10 let… rodiče, probuďte se! Prostě počkejte…

Stew: Utečte… řekněte rozhodně ne. Neakceptujte to. Vemte svoje dítě ze školy pryč. Stojí to za to? Ty školy v Los Angeles jsou marxistické indoktrinační tábory, proboha, teď jsou covidovými tábory. Posíláte svoje dítě na injekci, o které bylo prokázáno, že je smrtelnější než jakákoliv předchozí vakcína dohromady v celé historii zaznamenávání vakcín v této zemi. Téměř 14 tisíc lidí zemřelo, a to je pouze… podle harvardské studie… jedno procento, což znamená, že je možné, že 1,4 milionů lidí je mrtvých v důsledku této věci.

Dr. Rubyová: Přesně tak. A to jsou umírněná čísla.

Stew: A k tomu poškození… jejich počet je mnohem vyšší. Ale mluvím o úmrtích… o ztrátě lidského života. Nedávejte svým dětem tuto injekci. Není pro to žádný důvod. Neexistuje pro to statistika, žádné vědecké informace, žádná data, která by podpořila, abyste tohle svým dětem udělali. Nejsou data, která by ukazovala, že samotný covid nepříznivě ovlivňuje děti, to se vědělo od začátku celé této věci. A teď lidi děsí tou Deltou.

Dr. Rubyová: Ano, a společnosti nenesou žádnou odpovědnost za poskytnutí dat, než tohle vnutí vaším dětem.

Stew: Ano, kde je tisková konference Moderny, Pfizeru nebo Johnson&Johnson? Naprosto zvrácené… žádná odpovědnost, a máte pravdu, tohle není o zdraví a bezpečnosti, je to o kontrole a poslušnosti. Dr. Jane Rubyová, děkujeme vaši účast, ceníme si toho.

Dr. Rubyová: Není zač, Stew.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

 1. Opět děkuji, šířím vše dále a informuji lidi kolem sebe neustále. Jedná se stále ve větším měřítku o důkazy, že u vakcín převažuje riziko nad pozitivy..kolik důkazů ještě lidi proboha chtějí, vždyť to je útok na to nejcennější co máme a co musíme chránit, na naše děti, proboha! Sám jsem otcem dvou dětí a nikdy bych jim neublížil a položím za ně život okamžitě a bez mrknutí, když bude potřeba, proboha, tohle není o viru ale o masové histerii a psychóze, cílené na depopulaci lidské rasy! Probuďte se ještě i vy, kteří spíte!

 2. Virológ o účinku paradajkovej vakcíny proti COVID-19
  https://www.biosferaklub.info/virolog-o-ucinku-paradajkovej-vakciny-proti-covid-19/
  Máš obavy z klasickej vakcíny proti COVID-19? Nezúfaj, o chvíľku budú na pultoch paradajky – vakcíny. Dáš si rajčinku a si zaočkovaný..
  Vedúci oddelenia Výskumného ústavu epidemiológie a mikrobiológie N. Gamalei Alexander Butenko informoval o vytvorení vakcíny proti koronavírusovej infekcii vo forme paradajky, ktorú je možné jesť, a tiež vysvetlil účinok tohto „preparátu“.
  Pracovníci Centra genomiky a bioinformatiky Akadémie vied Uzbekistanu vytvorili paradajku – vakcínu. Podľa vedcov bola voľba v prospech paradajok urobená kvôli tomu, že tento výrobok sa pred jedlom tepelne neupravuje.
  Butenko poznamenal, že taká technológia na pestovanie vakcín rastlinného pôvodu má svoj dôvod. Vysvetlil tiež technológiu takéhoto vývoja, ide o molekulárno – genetické technológie.

 3. IZRAEL: Čas od času se stane, že i mistr tesař se utne a v Izraeli tentokrát došlo k takovému utnutí, že jsou z toho nepokoje v izraelských ulicích. Izraelský ministr zdravotnictví Nitzan Horowitz se totiž na zasedání vlády dal do řeči s ministryní vnitra Ayeled Shaked a začal jí vysvětlovat, že Zelené pasy v Izraeli nemají žádné medicínské nebo epidemiologické opodstatnění, protože čísla nakažených v Izraeli rostou bez ohledu na očkování lidí, a rovněž i bez ohledu na kontrolování pasů, ale že prý ministerstvo zdravotnictví Zelené pasy po lidech vyžaduje proto, aby je donutilo k očkování, a to za každou cenu. Zelené pasy jsou prý nástrojem vydírání obyvatelstva. A to nebylo všechno. Kromě toho ministryni řekl, že v arabských čtvrtích se raději Zelené pasy nekontrolují vůbec nikde, protože Arabové by se vzbouřili a vypuklo by povstání, takže covidové hlídky kontrolují jen izraelské Židy. Panečku, a je to venku!
  https://cz24.news/izraelsky-ministr-zdravotnictvi-to-totalne-pohnojil-na-nevypnuty-mikrofon-priznal-ze-covid-pasy-slouzi-jen-k-vydirani-obyvatel-k-podstoupeni-ockovani-goyim-i-zide-se-musi-ockovat/

 4. Hygienici kvůli koronaviru od středy nejméně na deset dní uzavřou Základní školu Chmelnice v Praze 3.

  Článek
  Dnes to oznámil její ředitel Václav Havelka. Podle něj se u 44 žáků potvrdila nákaza covidem-19 a třetina žáků školy je v karanténě. Nemocných nebo v karanténě je také 13 pedagogů. Škola, která má podle výroční zprávy kapacitu pro 700 žáků, proto přejde na výuku na dálku.
  „Jakkoli jsme se snažili udržet školu v chodu, šíření viru bylo silnější. Do karantény padaly v úterý ráno další třídy, každou hodinou přibývají žáci PCR pozitivní a k tomu odpadají další pedagogové,“ uvedl ředitel. „Lokální třídní karantény v tuto chvíli již nedokáží zabránit šíření, v každé třídě je asi deset sourozenců a než se objeví příznaky, nemoc se dál šíří,“ řekl. Rozhodnutí hygieniků školu uzavřít proto rozumí.
  „Velmi se všem rodičům omlouvám za vzniklé komplikace. Za celý uplynulý rok a půl jsme při stejných opatřeních měli celkem jen sedm případů, bohužel nyní nás zasáhla některá agresivnější varianta, těžko hledat viníka,“ dodal Havelka.
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/v-praze-kvuli-sireni-covidu-zavrou-zakladni-skolu-44-zaku-je-nakazenych-174612#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=SRnSMQ6h7mi-202109141403&dop_id=174612&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  1. a testuje se pořád jenom stejnými testy, které nerozlišují původce, ale vzdělanci mají nasráno nejen v hlavách, ale i v peněženkách a „voní“ jim to tolik, aby šikanovali ostatní…zachraň se kdo můžeš, nevěř nikomu, jen Tomu v tobě

 5. Mám hrůzu z toho kam to spěje…a nebude se jak bránit….
  I když se snažím o info druhým lidem,sklízím jen nedůvěru a posměch..prý hoaxy…
  Je to stejné jako za války,když lidé,a nejenom Němci,nevěřili na ta zvěrstva co se děla….
  A spějeme k tomu stejnému…
  Nedůvěra k pravdě,bohužel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů