Proč jsem si na 99 % jistý, že ochrnutí obličeje Justina Biebera způsobila vakcína COVID?

Ve zkratce...

Steve Kirsch ve svém novém článku píše o nedávném ochrnutí obličeje Justina Biebera. Píše: „Souviselo to s očkováním? To říká matematika. Tady je můj výpočet. A uvádím dva důvody, proč to nikdy veřejně nepřizná.” Více v článku
Facebook
Telegram
VK

Autor článku: Steve Kirsch

Originál článku publikován ZDE: 11. června 2022

Souviselo to s očkováním? To říká matematika. Tady je můj výpočet. A uvádím dva důvody, proč to nikdy veřejně nepřizná.

Shrnutí

 

 

Údaje VAERS ukazují, že Ramsay Huntův syndrom (RHS) je 160krát pravděpodobnější po očkování vakcínou COVID než u všech ostatních vakcín dohromady v daném roce. A pokud z tohoto srovnání vyloučíte vakcínu proti antraxu, je pravděpodobnost prostě příliš vysoká na to, aby se dala vypočítat (0 případů za 32 let).

Vakcína COVID by tedy rozhodně měla být považována za možnou příčinu tohoto vzácného onemocnění, protože po očkování už není vzácné. Například jeden lékař na Twitteru uvedl, že prý 4 případy za měsíc, ale nikdy předtím za 32 let, co vykonává lékařskou praxi, žádný případ neviděl. Všechny případy dostaly vakcínu COVID o 3 až 4 měsíce dříve.

Níže uvádím, že odhadovaná míra výskytu RHS po očkování proti COVID je pravděpodobně nejméně 338 případů na 100 000 obyvatel. Lékařská literatura uvádí, že se přirozeně vyskytuje v 5 případech na 100 000. Protože je tedy mnohem pravděpodobnější, že k tomu dojde po očkování, než aby se to stalo náhodou, je 99% pravděpodobnost, že Justinův RHS byl způsoben vakcínou, a pouze 1% pravděpodobnost, že měl „smůlu“.

Bohužel je nepravděpodobné, že by to Bieberovi lékaři někdy uznali, takže je nepravděpodobné, že by se mu dostalo potřebné péče (léčba RHS i zranění po očkování). Bude prostě předpokládat, že má jen smůlu.

Mainstreamový tisk nedělá svou práci, pokud o tom neinformuje (což neudělá).

Úvod

 

 

Právě jsem dokončoval snímek ve své prezentaci „Slon”, kde jsem nadával Jonathanu Jarrymu za to, že zesměšnil mé připomínky k tomu, jak je pásový opar zhoršován vakcínami COVID (vyhledejte Jarryho v balíčku).

Dám si přestávku, zkontroluji e-mail a ten se mi rozzáří zprávami od mých stoupenců o Justinu Bieberovi na tento příběh:

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky

Zde je jedna ze zpráv:

Zdá se, že se to nápadně podobá mimo jiné aktivaci pásového oparu v souvislosti s očkováním. Všechny tyto podivné se objevují, jak se zdá, ve větší míře, než je obvyklé, a to o dost. Dokonce máme nové problémy, jako je „syndrom náhlého úmrtí dospělých“, o kterém najednou čtu. Hmmm….

Tohle je špatná zpráva pro Justina Biebera

 

 

Ve srovnání s Bellovou obrnou (ochrnutí obličeje bez vyrážky) mají pacienti s Ramsayho Huntovým syndromem často těžší ochrnutí na počátku a je méně pravděpodobné, že se zcela zotaví.

Bieberova manželka byla pravděpodobně také zraněna vakcínou

 

 

Viz například tento tweet o jeho 26leté manželce, která po očkování dostala mini mrtvici. Spousta mladých lidí dnes dostává mrtvici… a jedno mají společné: všichni byli očkováni.

Proč jsem si na 99 % jistý, že ochrnutí obličeje Justina Biebera způsobila vakcína COVID? • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Překlad obrázku: „Zde je další článek, který uvádí, že oživila vakcínu a věří, že to je to, co způsobilo krevní sraženinu. Této ženě je 26 let. To je velmi neobvyklé. a po očkování se 1000krát zvýšila. To jsou prostě fakta.”

Byl Justin očkován?

 

 

Justin věří, že vakcíny fungují. Proč by na svých koncertech vyžadoval očkování, kdyby si myslel, že vakcíny nefungují? Ani při negativním testu COVID se nemůžete odhlásit.

Nevím o jediném neočkovaném člověku, který by takový požadavek vznesl na jakoukoli akci, kterou pořádal. Vy ano?

Vypadá to velmi vzácně. Ze 459 lidí, kteří odpověděli na můj průzkum, ani jeden neočkovaný člověk nevyžadoval, aby jeho hosté byli očkováni:

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky

Existuje nějaký mechanismus účinku, který by vysvětlil, proč by to vakcína mohla způsobit?

Ano, viz tento článek.

A také si přečtěte tento článek ze září 2021, který vysvětluje možné mechanismy a konkrétně herpes zoster. https://www.ukcolumn.org/article/stabilising-the-code

A tento článek publikovaný v BMJ o reaktivaci pásového oparu po vakcíně COVID, čehož jsem byl osobně svědkem u svých přátel:

Proč jsem si na 99 % jistý, že ochrnutí obličeje Justina Biebera způsobila vakcína COVID? • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Překlad obrázku: „Reaktivace herpes zoster po očkování mRNA-1273 u pacientů s revmatickými chorobami.”

Přímá podpora vědecké literatury o vakcínách COVID a RHS (dvě práce)

 

 

Nejsem jediný, kdo tuto spojitost našel.

Tisk si prostě nedělá domácí úkoly. Na světě je snad 10 000 novinářů, a jak je uvedeno v komentářích, nikdo ani neuvažuje o možnosti, že by Bieberovo zranění mohlo souviset s vakcínou.

V recenzované vědecké literatuře jsou nejméně dva články, které na tuto souvislost poukazují.

Tady je článek v BMJ:

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky

Překlad obrázku: „Syndrom Ramsay Hunt (RHS) následující po COVID-19 očkování”

A zde je druhý článek o RHS a vakcínách COVID v Enfermedades Infecciosas y Microbiología Clínica:

Proč jsem si na 99 % jistý, že ochrnutí obličeje Justina Biebera způsobila vakcína COVID? • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Tuto souvislost potvrzují i anekdoty. Tento tweet je z 23. února 2022

 

 

To opět ukazuje, že se s tím lidé setkávají a že se to může objevit kdykoli od jednoho dne po injekci až po 6 měsíců po ní. V tomto případě měl tento lékař 4 případy během jednoho měsíce, přičemž za celou svou 32letou historii nikdy žádné neměl.

Všechny čtyři případy byly očkovány, tři byly posíleny a všechny případy byly 3 až 4 měsíce po očkování.

Myslíte si, že to byla příčinná souvislost?

Takže to není tak, že by se to nedělo nebo že by to bylo vzácné. Čtyři případy u jednoho lékaře za měsíc nejsou vzácné.

Děje se to, ale tisk o tom neinformuje a do systému VAERS to hlásí jen málo lidí. A nejednalo se o žádnou rostlinu, protože to bylo v únoru.

Děkuji @Pabo na Gabu, že mě na to upozornil:

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky

Zde je původní tweet z 22. února:

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky

Překlad obrázku: „V uplynulém měsíci se objevily čtyři případy Ramsey-Hunt syndromu, což je pásový opar postihující ucho a obličejový nerv. Nikdy jsem neviděl jediný případ za 32 let. let praxe. Všichni byli očkováni, tři posílené 2-3 měsíce předtím. Velmi zvláštní.”

Proč tuto možnost NIKDO v mainstreamovém tisku nezkoumá?

Pokud je to možné, můžete se ptát: „Proč o tom nikdo z mainstreamového tisku nepíše?“

Zde je odpověď od Billa Rice, Jr., bývalého redaktora novin:

V době psaní tohoto článku je k němu více než 1100 komentářů čtenářů. To svědčí o obrovském zájmu o tento příběh. Ukazuje to, že mnoho lidí se domnívá, že je téměř jisté, že vakcíny Justina Biebera zranily. Tito lidé se také domnívají, že mnoho dalších lidí, které osobně znají, nebo jiných celebrit bylo těmito „vakcínami“ také zraněno (nebo zabito). Obrovský zájem čtenářů o toto téma a to, jak je toto přesvědčení rozšířené, dokazuje, že mainstreamový tisk by se měl tímto příběhem zabývat … a alespoň zmínit slona v místnosti. Jsem bývalý novinový redaktor. Jedno z kritérií pro zveřejnění či nezveřejnění článku bylo jednoduché: Myslel jsem si, že by mé čtenáře mohlo téma zajímat? Komentáře čtenářů a „lajky“ uvedené u tohoto příběhu nám říkají, že o tento příběh je obrovský zájem – a zjevná poptávka po dalších příbězích nebo skutečných vyšetřováních. Skutečnost, že nedojde k žádnému pokračování – a „slon v místnosti“ zůstane i nadále nezmíněn -, poskytuje ještě více důkazů o tom, že „strážci zpravodajství“ se vůbec nezajímají o to, jakou žurnalistiku by jejich čtenáři chtěli vidět. Takové žurnalistiky se od své zpravodajské organizace nedočkají. Jediné, co je zajímá, je ochrana autorizovaného narativu.

V hlavních amerických zpravodajských organizacích musí být 10 000 novinářů na plný úvazek, kteří už napsali články o Covidu nebo vakcínách.

N = 10 000 „mainstreamových“ novinářů

Řekl bych, že existují také …

N = 500 – mainstreamové nebo korporátně vlastněné zpravodajské organizace v Americe (noviny, časopisy, webové stránky atd.).

Kolik z těchto novinářů nebo zpravodajských organizací nyní povolí vyšetřit možnost, že se u Justina Biebera vyvinula jeho nemoc v důsledku očkování… a poté o tomto tématu zveřejní spravedlivý článek?

N = 0*

Otázka: Jak je to sakra vůbec možné? Nulová pravděpodobnost? Deset tisíc novinářů a ani jeden nenapíše takový článek? Také pravděpodobně 80 procent těchto „novinářů“ – a 90 procent populace – okamžitě napadlo, zda Justinův „nepříznivý“ stav nemohly způsobit vakcíny. Takže vědí, že o toto téma je obrovský zájem a téměř všichni (i novináři) si myslí, že je to reálná možnost… a přesto nenapíší žádný článek, který by se touto možností zabýval.

Odpověď: Jak se to může stát? Říkám, že je to možné pouze tehdy, pokud je „skupinové myšlení“ v redakcích firem stoprocentní. VŠICHNI vědí, jaké články NESMÍ psát. „Smečka“ v bratrstvu „smečkové žurnalistiky“ je naprosto homogenní a nikdo ze smečky nemůže nesouhlasit nebo napsat něco, co je v rozporu se skupinovým myšlením smečky.

* Myslím, že existuje možnost – pravděpodobně pravděpodobnost -, že některá z těchto organizací napíše článek, který „prokáže“, že zranění Justina Biebera nemá nic společného s vakcínami. Tohle jsou příběhy typu „vyvrátíme-nebo-odmítneme-co-kdo-si-myslí“, které jsme už všichni viděli. Pokud si myslíte, že se to stalo – Dobrý Bože, synu! – nemyslete si to.

Co říká VAERS o míře výskytu RHS

 

 

Za prvé, tady je to, co se píše na slajdu, který jsem napsal o pásovém oparu:

Podle Jonathana Jarryho, „bořitele pseudovědy“ z McGillovy univerzity, jsem však šiřitelem dezinformací, protože jsem poukázal na vysokou míru opakování pásového oparu, jak je potvrzeno v odborné literatuře.

Na mou obranu, podle VAERS bylo v USA po vakcínách COVID hlášeno 54 případů pásového oparu, které byly spojeny s úmrtím. V roce 2020 bylo zaznamenáno 0 případů u všech vakcín dohromady. 54/0 je nekonečno, což je pro většinu tabulek, které znám, „mimo tabulky“.

Bieberovi však byla diagnostikován Ramsay-Huntův syndrom (RHS).

Jak všichni šiřitelé dezinformací vědí, pro vyhledávání RHS v databázi MedDRA se používá lépe znějící výraz „Herpes zoster oticus“.

Prohledejme všechny VAERS (všechny vakcíny za 32 let):

Proč jsem si na 99 % jistý, že ochrnutí obličeje Justina Biebera způsobila vakcína COVID? • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Omezme nyní vyhledávání pouze na vakcíny COVID:

Proč jsem si na 99 % jistý, že ochrnutí obličeje Justina Biebera způsobila vakcína COVID? • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Ve VAERS jsem našel pouze jeden případ, kdy se to stalo u jakékoli vakcíny v 32leté historii VAERS u někoho ve věku 20 až 30 let, a bylo tam 5 případů u vakcín COVID, které jsou pro někoho ve věku Justina dostupné teprve asi rok. To je tedy 32*5=160× vyšší výskyt za rok. Srovnáváme tedy vakcíny COVID oproti všem ostatním vakcínám dohromady. Pokud bychom porovnávali relativní četnost oproti konkrétní vakcíně, jako je vakcína proti chřipce, je to nekonečně pravděpodobnější, protože jediným případem ve VAERS byl voják, který dostal jak vakcínu proti chřipce, tak vakcínu proti antraxu. Vzhledem k tomu, že u vakcíny proti chřipce nejsou hlášeny žádné další případy, byla nejpravděpodobnější příčinou vakcína proti antraxu.

Justin pravděpodobně nedostal vakcínu proti antraxu, takže bych měl podezření na vakcínu COVID.

Všimněte si, že se jedná pouze o 5 případů z důvodu věkového omezení. Ale vzhledem k faktoru nedostatečného hlášení ve VAERS je pravděpodobné, že existuje asi 500 lidí stejně jako Justin ve věku 20 až 30 let, kteří trpí stejnou věcí.

Co ukazuje VAERS o době výskytu RHS?

 

 

Podle údajů VAERS pro osoby ve věku 20 až 30 let se RHS může projevit kdykoli od 1 dne po injekci až do 189 dnů po injekci (a možná i déle).

Protože nevíme, kdy byl Justin očkován, nemůžeme se vyjádřit k inkubační době, ale je zřejmé, že se poprvé může objevit mnoho dní po očkování.

Výpočet VAERS pro celkovou míru výskytu

 

 

Pokud provedeme úplný dotaz VAERS bez věkového omezení, zjistíme, že existuje 66 případů RHS. Z mého nedávného článku o zdravotním postižení (který jsem napsal teprve včera) jsme se však dozvěděli, že URF je 128 pro trvalé zdravotní postižení. 66*128 = 8 448 odhadovaná míra výskytu. Vzhledem k tomu, že jsme očkovali 250 milionů lidí, je to míra 8448/250*10= 338 na 100 000 osob-rok. V lékařské literatuře se uvádí, že přirozená míra je 5 na 100 000 osoboroků.

Je tedy 99% pravděpodobnost, že RHS způsobila vakcína. To říká matematika.

Pokud má Bellovu obrnu, je to méně jisté. Míra výskytu Bellovy choroby je 0,5 %, což je 500 případů na 100 000 oproti 30 případům na 100 000, což nám dává 94% jistotu, že to byla vakcína.

Falešný narativ však tvrdí, že vakcíny jsou „bezpečné a účinné“.

Pro ověřovatele faktů

 

 

Pro všechny „ověřovatele faktů“, kteří se to chystají přezkoumat, prosím uveďte, že mé závěry jsou podloženy recenzovanou vědeckou literaturou, že vakcíny COVID mohou způsobit RHS a že vakcína COVID může reaktivovat pásový opar.

Pak nám ukažte SPRÁVNÝ výpočet VAERS se správným URF.

A nezapomeňte ve své „kontrole faktů“ přiznat, že jste mi nikdy nevolali. Pokud mi zavoláte, tak si ten hovor nahraju.

Stačí se zmínit, že jste nechtěl být nahráván, takže jste mi nevolal. To by bylo poctivé. A také vysvětlete, proč jste se báli, že budete nahráváni.

Děkuji.

Dr. Adrianu Wongovi

 

 

Doporučuji vám, abyste se věnoval medicíně; ověřování faktů vám moc nejde.

Také jsem se vyjádřil k vašemu příspěvku a nabídl vám živou debatu, abyste mě mohl zdiskreditovat. Komentář jste zablokoval, jak jsem očekával. Proč se skrýváte před pravdou?

A jak se mohu na 100 % mýlit? Víte, kdy byl Justin očkován? Pokud ano, proč jste to neřekl? A pokud to nevíte, pak by taková absurdní prohlášení tváří v tvář nejistotě měla být pro každého kriticky myslícího člověka velkou červenou vlajkou.

Fanouškům Justina Biebera

 

 

Prosím, neútočte na mě. Nejsem nepřítel. Jen vám říkám, co říkají údaje a odborná lékařská literatura. Klidně si věřte, čemu chcete.

Přizná Justin Bieber, že to byla vakcína?

 

 

O tom vážně pochybuji.

Bylo by správné se ozvat. Zachránilo by to nespočet životů a zranění. Stal by se světovým hrdinou.

Ale to se nestane. Zde jsou čtyři důvody, proč je to nepravděpodobné:

 1. Je „omámen” modrou pilulkou.
 2. Proslýchá se, že mu budou zrušeny smlouvy
 3. Bylo by to tiché přiznání, že poškodil své fanoušky.
 4. To, že se ozve, ho nevyléčí. Jen to lidi naštve. Takže bude mlčet.
 5. Jen málo lidí má odvahu udělat v takové situaci správnou věc.

Prvním důvodem je to, že je těžké někoho převychovat.

Jeden z komentátorů poznamenal, že pokud by Justin proti vakcíně vystoupil, byla by mu zrušena nahrávací smlouva.

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky

Překlad obrázku: „Slyšel jsem (jen slyšel, nic z první ruky), že mu bylo řečeno, že pokud to veřejně spojí s vakcínou, přijde o práci.”

Nevím, jestli je to pravda, nebo ne, ale zatím je třeba na to myslet.

Jiný čtenář vyslovil další rozumnou spekulaci:

Jsem si jistý, že Bieber nikdy veřejně nepřizná, že tohle očkování způsobilo problémy jemu i jeho ženě. Vzhledem k tomu, že nařídil, aby byli očkováni všichni účastníci jeho koncertů, byl by zodpovědný za zranění způsobená očkováním ostatních. A takhle ta lež pokračuje a pokračuje.

Z Twitteru:

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky

Překlad obrázku: „Žádná celebrita by nikdy nepřiznala; to by bylo pro její kariéru smrtelné přání.”

Otázky, na které Justin nikdy neodpoví. Proč ne?

 

 

Je rozumné se Justina zeptat, zda byl očkován, nebo ne. Pokud není očkovaný, proč tedy vyžaduje, aby se jeho fanoušci nechali očkovat?

A pokud je očkovaný, kdy byl očkován?

A hlavně, jak vyloučil, že by příčinou jeho zranění byla vakcína?

Ticho je ohlušující.

Souhrn

 

 

Justin Bieber je s 99% pravděpodobností další obětí vakcín COVID. Mainstreamová média to nikdy nepřiznají, protože by to bylo v rozporu s „bezpečným a účinným“ narativem.

Ani Bieberovi lékaři tuto souvislost nikdy nepřiznají, takže se mu nikdy nedostane náležité léčby, kterou potřebuje. Je to tragické.

Vakcíny COVID se nedoporučují nikomu.

Každý by se měl podívat na můj prezentaci Slon, než začne uvažovat o očkování.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

7 komentářů

 1. Môže to byť pravda, nemusí. Mne sa vírus pásového oparu reaktivoval ochorením covid 19, nie vakcínou (očkovaná nie som), a mala som ich súčasne. Tým chcem povedať, že keby sa nedal očkovať, to neznamená, žeby syndróm nedostal. Pri každom novom napadnutí novým patogénom, začne naša imunita pracovať na plné obrátky a sústreďuje sa na prioritný problém, ostatné na chvíľku ostane „ležať bokom“ a to je potom raj pre všetko ostatné, čo v nás roky drieme… Hlavný problém nie sú vakcíny, ale to ako je naše telo zamorené (aj z vakcín). Nie neprotirecim si, len si myslím, že nie je potrebné ísť do extrému ani na jednej strane.

  1. je to jak píšete, to že někdo dostane parézu obličeje neznamená že za to může vakcína,, navíc Kirsch je známý antivaxer a dezinformátor, ty jeho výpočty jsou směšné,vůbec nic nedokazují,, v panelu Vaers se jasně píše že hlášená NU nejsou prokázána a jsou to pouze nepotvzená hlášení prostřednictvím formuláře kde sami lidé vypíšou dotazník,jedná se o lajckou samodiagnostiku, tudíž jsou hlášení neprůkazná,,ochrnutí obličeje je navíc běžný problém který se děje ,třeba jen v ČR je incidence cca 500 diagnoz ročně,spousta lidí dává korelaci do kauzality bez zjevné kauzální příčiny,, web OsM ale tyto nesmyly různých dezinformátorů šíří záměrně aby mohl potom od důvěřivců vybrat peníze,ze strany Formánka je to jen kšeft,stačí se jen podívat,všude má klik na „přispět,přispět niní“ v každém článku několikrát, jestli se někdy v budoucnu do populace vrátí staré nemoci,černý kašel atd.. bude to díky takovým lživým webům jako je tento,. nenechte se obelhávat nesmyslama které formánek pro peníze šíří,přeji hezký den.

    1. smolík „kámo“ samotný zpěvák a taky jeho manželka potvrdili že Bieber dlouhé roky trpí , onemocněním zvaného Ramsayův–Huntův syndrom,v důsledku kterém mu obličej ochrnul,má to potvzené i lékaři,,takže se ukázalo že Kirsh zase lhal a šířil nesmyly,Formánek jako správný dezinformátor tyto lži samozřejmě musí šířit aniž by si je ověřil,takže jediný kdo tady předvádí zvratky je tento hnůj, éé teda web,ikdyž to je jedno:) https://www.super.cz/903669-jak-je-na-tom-justin-bieber-kteremu-ochrnula-pulka-obliceje-zpevakova-manzelka-hailey-promluvila.html#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=super.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 2. Neříkej mě kámo ani náhodou trollíku. Potřeboval bys řezat bejkovcem od rána do večera. Své hnisy si šiř jinde.

  1. To kámo jsem dal do uvozovek, chapu ze se ti nelíbí ze nesmysly co tento web šíří vyvráti sam zpěvák, chápu tvoje křeče:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů