Balení vakcíny na COVID-19 od firmy AstraZeneca

Ve zkratce...

V tomto videu uvidíme obrázek z balení vakcína na COVID-19 a zjistíme, jakým způsobem byla vyráběna a co nejspíše obsahuje.
Facebook
Telegram
VK

STÁHNOUT VIDEO

Přepis:

Vysíláme živě na We Are Vaxxed na Instagramu. Takže lidi, máme tu pár informací, které si pečlivě vyslechněte. Toto jsou fakta. Chci, abyste to všude šířili, kopírovali. Cokoliv bude nutné, protože se to bude cenzurovat. Toto jsou fakta, sdílejte je se všemi svými skupinami, s kýmkoliv, kdo si do sebe nechce dávat fragmenty tkání z potracených lidských plodů nebo nechat měnit svou DNA. Toto jsou fakta, toto je balení vakcíny COVID-19 od firmy AstraZeneca. Přímo před vámi, podívejte se na to. Podívejme se na to – teď se nezabývejme složením.

Balení vakcíny na COVID-19 od firmy AstraZeneca • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Chci, abyste se zaměřili na tohle. Tohle je vakcína na COVID-19. Claire vám to zvětší. Toto číslo, které tu vidíme, je ChAdOx1-S. COVID-19 vakcína. Můžeme jít na další.. Malý moment. Pak si otevřete researchsquare.com. Je to velmi důležíté. Tato videa děláme, abyste si udělali svůj vlastním průzkum. Nespoléhejte na nás, udělejte si to sami. Takže si vyhledejme tento ChAdOx1 nCoV-19. Než se na to podíváme, podívejme se tady… co je rekombinantní? Co to znamená? Ptám se Anua a on říká, že neví.

Balení vakcíny na COVID-19 od firmy AstraZeneca • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Musíte si vygooglovat všechna jednotlivá slova. Nevynechávejte nic, jen protože vědeckému textu nerozumíte. Vyhledejme si tento výraz na Wikipedii a hned to vidíte. Molekuly rekombinantní DNA (rDNA) jsou molekuly DNA, vytvořené laboratorními metodami genetické rekombinace jako je molekulární klonování, které spojují genetický materiál z více zdrojů a vytvářejí sekvence, které by se jinak v genomu nenacházely. Najděte si to sami, jde mi o to, že je to opět přímo před vaším obličejem. Že tohle je v této vakcíně. Můžou nás nazývat blázny a hroznými výrazy. Ale tato věc je přímo před vámi. Ale vraťme se. To, co po vás chci, je udělat si vlastní průzkum. Tady jsme začali, zpět k tomuto číslu. Toto je balení této vakcíny od firmy AstraZeneca, A jak píšou tady, znovu využíváme přímé RNA sekvencování k analýze exprese transkriptu z genomu ChAd0x1 v lidské buněčné linii MRC-5.

Balení vakcíny na COVID-19 od firmy AstraZeneca • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek
ZDROJ

Řeknete si, že to vynecháte. Je to trošku komplikované, musí to být něco vědeckého. Ne. Vyhledejte si to. A co pak najdeme, až si to vyhledáme? MRC-5 je produktem výzkumu plicní tkáně 14 týdenního potraceného mužského europoidního plodu. Tu to máte, lidičky. Tato vakcína proti covidu-19, o které všichni hovoří, že spasí svět, má v sobě spoustu svinstva. Ale jednu věc, kterou to má určitě, je plicní tkáň 14 týdenního potraceného europoidního mužského plodu. Který býl replikován znovu a znovu po velmi dlouhou dobu. Takže tohle pošlete každé život milující osobě. Zapomeňte na věc vakcíny. Jsou všichni ok s tím, že se tohle bude do nich píchat nebo do jejich dětí? Je to naprosto nechutné. Takže to sdílejte. Ale ještě vám ukážu jednu věc. Tohle je to, co chtějí. Dám to na sociální síť, můžete si to vyhledat.

Regulační úřad pro léky a zdravotníctví (MHRA) urgentně hledá software na bázi umělé inteligence, který by zpracovával očekávané vysoké množství nežádoucích účinků vakcíny proti Covid-19.

Balení vakcíny na COVID-19 od firmy AstraZeneca • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek
ZDROJ

Oni vědí, že tyto vakcíny budou lidi těžce poškozovat nebo zabíjet. Lidi, je to přímo před vašima očima. Najděte si to sami, sdílejte to, stáhněte si to, a zkuste si z toho udělat své vlastní video. Nevím, jak to uděláte, nejsem technický typ. Protože oni to vymažou. Milujeme vás. Jste naprosto zcela milováni. Modlete se, proste. Vymodlete to a sdílejte.

Složení vakcín v ČR: https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2019-275

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

32 komentářů

 1. Pane Formánek, moc Vám děkujeme za tyto videa, které nám otvírají oči. Protože tohle všechno nám media zamlčují….

 2. Jezis, to je zase plno zvastu…:D Vytrhavat z kontextu jednotlive vedecke terminy a postupy, o kterych nema autor clanku ani poneti.

  1. Chudáčk, tak ti iste nebude robiť problém uvedené informácie vyvrátiť, že? Ale faktami, nie prázdnymi kecmi.

   1. Dovolím si pridať fakty:

    Pani tam rozoberá, že vidí dva hlavné problémy vakcíny. 

    NEPRAVDA .Č1
    Za prvé, že prostredníctvom vakcíny sa nám bude meniť naša DNA, pretože vakcína obsahuje rekombinantnú DNA (umelo vytvorenú). To je nezmysel.

    Čo je rekombinantná DNA?
    Rekombinantná DNA je umelo vytvorená DNA v laboratórnych podmienkam za účelom nejakej špecifickej aplikácie. Priblížim to na príklade inzulínu. V dnešnej dobe sa inzulín, ktorý je podávaný diabetikom, vyrábaný práve vďaka možnosti poznania rekombinantnej DNA. Vďaka tomuto nástroju možu byť diabetici liečení umelo vyrábaným inzulínom, ktorý je pre nich nevyhnutný. 

    1. Výroba inzulínu pomocou rekombinantnej DNA

    V ľudských bunkách je DNA, ktorá dáva informáciu telu, aby vytváralo inzulín. Vedci túto časť DNA dokážu v laboratóriu spojiť s kúskom DNA baktérie a tá následne pomocou svojej novej rekombinantnej DNA je v laboratóriu schopná tvoriť ľudský inzulín. Ten je následne z baktérie vyňatý a aplikovaná pacientovi do tela. Takže tu je jasný príklad toho, že rekombinantná DNA nie je žiadne laboratórne zlo, niečo čo nám bude meniť našu DNA, ale len šikovný nástroj modernej medicíny, napríklad k výrobe inzulínu.

    2. Rekombinantná DNA vo vakcíne proti covid
    V prípade vakcíny, vytvorením rekombinantnej DNA sa kombinuje DNA adenovírusu, ktorý je zbavený svojej „škodlivej časti“, aby nespôsobil ochorenie u človeka, a s kúskom DNA, ktorá patrí vírusu covid. Táto časť DNA z covidu vo vakcíne len spôsobí, že imunitný systém spozná nové cudzie bielkoviny v tele, proti ktorým začne tvoriť protilátky. To je žiadaný efekt vakcíny, aby protilátky boli v tele pripravené zasiahnuť v prípade potreby, keď sa človek naozaj covidom nakazí. A pre vysvetlenie, adenovírus (tá druhá časť rekombinantnej DNA) má funkciu nosiča novej DNA do buniek pacienta (ktorá vyvolá žiadúcu imunitnú odpoveď). 

    3. Rekombinantná DNA v iných vakcínach 
    Covid vakcína nie je prvá vakcína využívajúca rekombinantnú DNA, na trhu je aj využívaná vakcína proti žltačke typu B s podobným princípom.

    ———————————————————–
    NEPRAVDA Č.2
    Druhý problém, ktorý pani spomína s vakcínou je, že nám budú do tela vpravované bunky ľudského plodu. Tak toto je úplný výmysel a nepravda. Pani síce našla nejaký článok o covide a zmienku o MRC-5 bunkách a ona si to automaticky spojila, že tieto bunky sú súčasťou vakcíny. Tak to určite je nie je pravda! Ja som si našla presne ten istý článok, ktorý mala pani vo videu otvorený a tam je táto bunková línia spomínala v metodickej časti článku, kde autori spomínajú, že na týchto bunkách v laboratórnych podmienkach testovali, či nová vakcína proti koronavírusu vyvoláva tvorbu tvorbu žiadaných protilátok proti covid v ľudských bunkách. Rozhodne ale tieto ľudské bunky nie sú súčasťou vakcíny.

    Bunkové línie v laboratóriách
    Len podotýkam, že v laboratóriach sa využívajú tisíce druhy bunkových línií, ktoré sů nevyhnutné na laboratórne experimenty. Je to jedna z prvých fáz experimentov, aby sa overil určitý efekt pred tým než sa to bude aplikovať ďalej. Ale určite to neznamená, že keď sú to bunky z pľúc ľudského plodu tak došlo k nejakým neetickým činom. To sú bunky bežne predávané na biotechnologickom trhu, ktoré sa dajú kúpiť a ktoré sa nekonečne veľa krát dajú množiť. Vždy je to samozrejme so súhlasmi ľudí, ktorí ich darujú..

    1. V prípade výroby umelého inzulínu, je chorému na cukrovku vpichnutý inzulín, vyňatý z baktérie, ktorá ho vyrába po spojení jej DNA s ľudskou DNA, riadiacou tvorbu inzulínu. Teda nie časť baktérie, ale inzulín, ktorý táto baktéria vyrába, a ktorý je vlastný človeku.

     V prípade novej očkovacej látky proti kovidu, bude človeku vpichnutá časť RNA tohto vírusu, teda jeho časť (bielkovina), ktorú ľudské telo nepozná, a ak sa táto RNA stane súčasťou ľudských buniek, prípadne ich DNA, môže ľudské telo odmietať tú svoju časť, ktorá prijala RNA vírusu, ako cudzie teleso.

     1. Najnebezpečnejšie je však to, že ľudská DNA, ktorej súčasťou sa stane časť RNA kovidu, začne, v každej bunke tela, tvoriť túto cudziu RNA ako svoju súčasť a vytvárať si na ňu protilátky. Teda – akoby protilátky proti sebe samej.

      Namiesto mŕtveho, či oslabeného vírusu, dostane človek do seba časť jeho RNA, ktorá, aby podnietila tvorbu protilátok v ľudskom tele, musí sa stať súčasťou jeho DNA.

     2. Aby si, totiž, ľudské telo mohlo vytvoriť protilátky proti časti RNA kovidu, prijaté v novej očkovacej látke, musí si ľudské DNA vytvoriť určité množstvo napodobenín tohto RNA, ktoré sa stane trvalou súčasťou ľudského DNA, Po vytvorení určitého množstva protilátok, môže ľudské telo začať bojovať proti časti svojej DNA, ktorá sa stalo jeho trvalou súčasťou.

     3. Dovolím si reagovať. Áno máte pravdu, že v prípade inzulínu sa nevpichuje pacientovi baktéria, ktora produkuje inzulín, ale len čistý inzulín, ale týmto príkladom som len chcela poukázať na to, že rekombinantná DNA je užitočný nástroj modernej medicíny a netreba sa tohoto pojmu báť.

      Čo sa týka vakcíny, áno pacient dostáva do tela modifikovaný vírus s časťou DNA z covidu, ale žiadna táto DNA sa nestane súčasťou DNA samotného človeka-prijímateľa. Človek má svoju DNA uloženú v jadrách buniek a žiadna DNA vírusu z vakcíny sa nezačlení do ľudskej DNA. Covidová časť DNA len sposobí, že vakcína (vírus) si bude na svojom povrchu produkovať proteíny, ktoré sa nachádzajú aj na povrchu covidu a tým sposobí tvorbu protilátok proti covidu (tie budú pripravené na prípadné reálne napadnutie covidom a hneď zasiahnu).
      Len pre informáciu, každým vdýchnutím hocijakej baktérie, vírusu, čo sa deje denne, prijímame do svojeho tela nové a nové DNA (patriace baktériím a vírusom). To je prirodzené. Taktiež v našich črevách sú milióny baktérií, ktoré každá má svoju genetickú informáciu. A vobec to neznamená, že sa táto cudzia DNA začlení do ľudskej DNA.

     4. Soňa, tak veľmi sa tešíte na tú genocídnu vakcínu?? Viem, že mnohým ľuďom sa zosype ich ilúzia o svete keď zistia, že zdravotníctvo nám posledné storočie namiesto pomoci škodí. Viem, že pocit, že ste celý život poškodzovala zdravie deťom očkovaním proti chorobám, ktoré vo svete neexistujú, je nepríjemný, ale keď si toto všetko priznáte, posuniete sa v osobnom vývoji ďalej. K vedeckým informáciam:

      1. COVID19 nie je vírus ale ochorenie
      2. Údajne ho spôsobuje koronavírus alebo COV-SARS-2
      3. PCR testy na COVID19 majú len 3% spoľahlivosť tzn. že z 97% je COVID spôsobený niečim iným ako koronavírusom. Hovorí sa o vysokotoxických nano-polymeroch, ktoré nám sype naše armáda na hlavu a kľúčovú rolu hrá mm žiarenie/radiácia telekomunikačnej siete.
      4. prosím naštudujte si detaily čím sa zaoberá DARPA, od výroby HIV až po odovzdanie technológií pre modernu a biontech, ktoré budú distribuovať vakcíny v ČR cez spoločnosť Pfizer

      Začnite napríklad tu: https://www.bloomberg.com/features/2020-moderna-biontech-covid-shot/

     5. wow, ty si ale vymletý.
      Naša armáda nám sype na hlavu? Telekomunikačné siete? wow ty vole

     6. Dušane, měl by jste se jít léčit nebo studovat biochemii a molekulární genetiku. Protože melete neuvěřitelné nesmysly na úrovni „Američané nebyli na Měsíci“.

     7. Fuha tak tu asi končím, toto sú „tvrdé fakty“, pri ktorých som stratila slová a musím sa smiať 😉 Mám vyštudovanú biochémiu tak som sa snažila obetovať trochu času a energie do vyvrátenia tohto úplne nezmyselného videa. Ale očividne kto chce veriť hoaxom a konšpiraciam, tak bude. Ale ja myslím, že človek nemusí mať ani vyštudovaný žiaden vedný odbor, stačí obyčajný sedliacky rozum použiť 🙂 Bohužiaľ kritické myslenie ľudí sa niekde stratilo…
      (Nad tým sypaním armády na naše hlavy sa ešte stále smejem, prepáčte 😀 )

     8. Ahoj Soňo, souhlasím s tim že Dušan není nejchytřejší. Když máte vystudovanou biochemii máte nějaký konkrétní důkaz že něco v tom videu není pravda??? Chci přesvědčit rodinu že to je hoax ale když tomu člověk prostě chce věřit je to asi marný.

     9. Ahoj Bak3r, pokiaľ vás zaujíma moje vysvetlenie tých nepravdivých „faktov“ vo videu, tak si prečítajte môj prvý dlhší komentár k videu z 18.11. (vyššie v konverzácii). Tam som sa pokúšala vysvetľovať, čo je nepravda a vytrhnutie z kontextu a ako to v skutočnosti je.

     10. Poradím vám, nastudujte si to sám a udělejte si sám názor, protože jen tak se můžete rozhodnout a na internetu seženete hodně informací. Začala bych tím, že si najdete co je SARS COV 2 a do jaké zapadá podskupiny adenovirů. |Zjistíte zajímavou věc a to, že tento vir je s námi dlouho a tím začněte.

    2. Je mi líto, paní Soňo, že se Vám nezdá neetické obchodovat a využívat buňky z plic potracených dětí. Sice se říká plod, ale je to už lidský jedinec, který cítí bolest.Viděla jste někdy, jak se potrat provádí? Zaživa trhají kousky maličkého dítěte a nakonec rozmáčknou jeho hlavičku. A říká se tomu „přerušení“ těhotenství. Mimochodem buňky z plic těchto malých dětí se vysávají ještě za jejich života.
     https://gloria.tv/post/3ShgRgEyBDtN4HWq3MSHbbG2C

     1. Milá pani Marie. Uráža a mrzí ma, že mi vkladáte do úst nejaký názor o potratoch, aj keď som sa vôbec k potratom nevyjadrovala. Ja osobne s potratom nesúhlasím, nikdy by som na žiaden nešla a ľudský plod od prvého dňa považujem za ľudskú bytosť. Vytvorili ste ďalšiu konšpiraciu, zas typicky vytrhnutim niečoho z kontextu. Ja som poukazovala na to , že pani vo videu tvrdí, že očkovaním si budeme dávať vpichovať ľudské bunky plodov do tela. Čo je hlúposť a vytrhnute z kontextu . Snažila som sa len vysvetliť, v akom zmysle tieto bunky boli reálne v tom článku spomenute. Bunkové línie vzniknú niekoho písomným súhlasom o odobrani a komerčnom použití. To že niekto sa rozhodne ísť na potrat je slobodná vôľa, ale to neznamená, že s tým súhlasím.
      Prvý krát som sa pustila do vyvracania hoaxov na internete, a asi posledný krat. Tu fakty nestačia, ľudia radšej budú vytrhavat vety z kontextu a dávať ich do nejakých iných , so šokojucejšim významom. A pritom hádzať špinu a urážky na hlavu tých, ktorí majú iný názor. Som zvedavá, čo v tejto diskusii ešte vznikne….

    3. Odkedy sa fakty zistuju na internete googlovanim?
     Vy zrejme studujete medicinu vsak? Ja som kedysi roky dozadu bol s dievcinou, ktora studovala medicinu. Nevyslo to pretoze ona tak ako 99% absolventov mediciny bola najmudrejsia a vsetko vedela najlepsie. Absolventi mediciny (cest vynimkam) su kompletne indoktrinovani az natolko, ze nie su schopni pripustit nic ine nez len to co im bolo vbite do hlav pocas 5-rocneho vymyvania mozgu.
     Je mi luto, ze to musim takto na rovinu napisat, ale uz sam fakt, ze si vyhladavate informacie na nete a beriete ich prakticky za dogmu hovori za vas a vasu argumentaciu automaticky ukoncuje.
     Do lekara ci nemocnice by som nevkrocil iba ak by som mal zlomenu koncatinu. Ste trenovani predavaci tabletiek a vakcin. Vakciny „na“ chripku su vzdy ponukane na „predaj“ ked „zakaznik“ pride hoc len na prehliadku ci s niecim trivialnym ako kozny zapal.

     To co ste vy zlocinci v bielych plastoch urobili s ludstvom je na Norimberske procesy!
     Cest tym niekolkym vynimkam!

  2. Dobrý den, v tom případě bych já osobně prosila o Vaše osobní konkrétní a jasné vysvětlení a Vaš rozbor. Vysvětlení vědeckých termínů a postupů… Můžete prosím vysvětlit složení vakcíny na covid 19? Tímto děkuji profesorovi zeměkoule Petanovi žvanilovi….. S pozdravem Kateřina Vodvarkova

 3. strašlivé nesmysly… proboha tak vylhané argumenty a zkombinované nesouvisející věci dané dohromady jsem dlouho neviděl. PS: statnici z molekulární geneticky mám

  1. Stigma moderní doby. Předložte lidem z kontextu vytrhané informace, nejlépe nějakým šokujícím způsobem. To že vlastní problematice ani ti lidé, ani autor tohoto videa nerozumí, nevadí. Zmínka o MRC-5 je přece tak šokující!!! že se používá během celého procesu jen pro testování v laboratoři už není přece podstatné .. atd atd ..

   Na to tahle civilizace dojede – nevěří se autoritám a odborníkům. Člověk je chytrý, ale lidé jako stádo jsou neskutečně hloupí.

 4. Kristova noho, jako fakt? Celé tohle video – jako celý tenhle web je prostě snůška z kontextu naprosto vytržených a záměrně „jakože bombasticky“ předkládaných faktů..

  Ano .. jakákoliv RNA vakcína je (už z principu) kombinací různých částí DNA řetezců .. co je na tom tak bombastického, šokujícího nebo zarážejícího? MRC-5 je (jako spousta dalších) buněčná tkáň, ze které se vychází .. ta se někde musela vzít .. myslíte, že roste na stromě? Prostě se vzaly vhodné buňky (zde z plic plodu) a ty se dál klonovaly a geneticky upravovali jako vhodný nosič pro výše zmíněnou RNA vakcínu .. naprosto běžný postup už po desítky let, opět objevená Amerika a „rádoby senzace“ …

  Jediné, co si lze z toho videa vzít je, že máte používat vlastní mozek a něco si nastudovat, jak takový vývoj vakcín funguje, jaké se používají metody a postupy

 5. Tohle je fakt jen snaha o senzaci. Nejde o potrat, který je samozřejmě zlo, ale o to, že získané schéma buněk z lidského plodu, jehož smrti by ani jinak nikdo nezabránil, od roku 66 pomáhá léčit desítky tisíc lidí s hepatitidou, obrnou apod. Medicína se prostě učí a zdokonaluje i na základě operací a pitev, jinak bychom byli stále někdy v pravěku po stránce medicíny, s tím nic nenaděláme.

 6. Dobrý deň. Chcem sa opýtať, prečo ste v tomto videu Balení vakcíny na… v tretej minúte a 30 sekunde túto časť textu „14-week-old aborted Caucasian male fetus“ preložil ako „14 týdenního potraceného mužského europoidního plodu“? Prečo ste namiesto správne preložené slova „Kavkazského“ použil iné slovo „europoidního“? Lebo to je dosť veľký rozdiel, takmer polovica populácie sveta je europoidnou rasou a nič bližšie nám to nepovie. Ale ak sa zameriame na správny výraz Kavkazský a budeme pátrať, čo je na Kavkazských ľuďoch (mužoch) také zaujímavé, aby to napchali do vakcíny pre celý svet, tak na to prídeme. Teda myslím, že ja som na to prišla….

 7. Pane Formanku, vite ze vakcina proti chripce je ze zarodku kurete? Nevylihleho kurete v otevrenem vejci, ktere se umele inkubuje do urcite faze nez se odebere kapalina zevnitr a premeni na chripkovou vakcinu? Ony ty bunky z plic jsou dulezite kdyz virus postihuje prave plice nejvice…

 8. No po tomhle článku jsem se rozhodl že to bude nejlepší značka děkuji. Do toho půjdu v pohodě.

 9. Prosím vás lidi, najděte si to vše sami, je rozdíl mezi rekombinací DNA a rekombinací adenoviru. Netvrdím, že to není sajrajt ta očkovací látka, ale taky paní motá věci. najděte si to prosím sami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů