Bývalá pracovnice Pfizeru potvrzuje, že covid „vakcíny” obsahují toxickou látku (+ český dabing)

Ve zkratce...

Karen Kingstonová, bývalá pracovnice Pfizeru, potvrzuje, že covid injekce obsahují toxickou látku - kromě toho poukazuje na to, jaké další (technologické) možnosti tato látka má. Více ve videu - dostupné i s českým dabingem.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se vám pod tímto textem nezobrazují videa, zkuste vypnout AdBlock ve svém prohlížeči případně změnit prohlížeč, děkuji.

Video s českým dabingem (namluvil Pravdyhledač)

Video s českými titulky

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Stew: S ověřovateli faktů máme pravidelné rodeo… nějaké „nezávislé subjekty” se pokusily vyvrátit zjištění španělských výzkumníků Lacita Columna, o kterých v tomto pořadu mluvila dr. Jane Rubyová. To video odhaluje, že oxid grafenu – toxická látka, v podstatě jed – byl nalezen ve Pfizer vakcínách. Ti výzkumníci později zjistili, že se také nachází v Moderně a nyní testují AstraZenecu v důsledku našeho zpravodajství. USA Today, Lead Stories – všechny financované tajným spolkem – se zaměřili na mě a dr. Jane Rubyovou a nazvali nás lháři za sdílení těch zjištění se světem ve videu, které má nyní přes milion zhlédnutí. Oslovili jsme spoustu lékařských odborníků, světově uznávaných lékařů, dr. Jane Rubyovou, dr. Tenpennyovou, dr. Judy Mikovitsovou, dr. Davida Martina… všichni tu zprávu potvrdili. Ale navzdory tomu potvrzení, útoky na naši pravdu pokračují. Na Twitteru jste možná zaznamenali hashtag „Pfizer Leak” (únik z Pfizeru). Chceme vědět, co v něm je.

Chceme vědět, jestli to bylo naplánováno… kdo za tím vším je? Chceme vědět, čemu máme věřit, takže dnes získáme potřebné potvrzení. Je těžké fact-checkovat dokumenty. Je těžké fact-checkovat veřejně objevitelné patentované ingredience. Je těžké fact-checkovat Karen Kingstonovou. Je bývalou zaměstnankyní Pfizeru, současně analytička pro průmysl farmaceutických a lékařských přístrojů. Karen, děkuji, že tu jste. Ceníme si vaší odvahy. Obdivujeme vaši touhu odhalit pravdu za tím, co se alespoň pro mě jeví jako jedna z nejvíce, ne-li nejvíce zlá agenda, které kdy lidstvo čelilo.

Karen: Děkuji, že jste mi poskytnul platformu, kde mohu sdílet svoje zjištění a šířit pravdu. A máte pravdu, je nesmírně těžké tyto informace najít a spojit si je dohromady. Mám jedinečnou řadu dovedností, tohle je moje práce… analyzuji duševní vlastnictví, právní prostředí pro lékaře, farma průmysl a spotřebitele. Jsem také vědecká spisovatelka a také dělám klinické analýzy. Nemůžete očekávat, že všichni budou mít takové dovednosti, aby tyto informace našli. Pravda je, že… to celé „prověřte si to sami” se zrodilo ze skutečnosti, že mainstreamová média nám lžou a sociální média pravdu blokují. Proto si lidé musí věci prověřovat sami. To narušuje náš první dodatek (Ústavy).

Stew: Ano. Takže… přímo k věci. Je oxid grafenu v těchto injekcích?

Karen: Na 100 % tam je a je to nevyvratitelné. Popíšu to. Je důležité vědět, že všechny mRNA vakcíny obsahují to, čemu se říká PEGylované nanolipidové částice. To si popíšeme. Když se podíváte na patent Moderny, píše se tam, že tato (injekce) obsahuje formulaci nanopilidové částice. Když si patent projdete, píše se tam o různých složkách a různých PEGylovaných formulacích, které mají alfanumerický kód. Můžete je také najít v dokumentech podaných úřadu FDA, IND a testy třetí fáze jak pro Modernu a Pfizer. Také je můžete najít v britských dokumentech. Doufám, že to zatím dává smysl.

Stew: Ano, zatím jo.

Karen: Zde je důležitá věc na patentu. Četla jsem ho… má 193 stránek a k tomu přílohy. Četla jsem ho a hledala tam zmínku o oxidu grafenu. V patentu není uveden, protože je to obchodní tajemství. Pamatujete, že Bill Gates říkal, že tam je obchodní tajemství? Obchodní tajemství nejsou veřejnosti dostupná. Nemohou být tedy v patentech. Oxid grafenu není uveden v patentu… je tam uvedeno vše kromě něj. I tak vám ukážu důkazy, že tyto injekce obsahují oxid grafenu, a ukážu patent v Číně, který ukazuje, že obsahují oxid grafenu.

Stew: Jen se vás zeptám… proč by v patentu uvedli každou další složku s výjimkou samotného oxidu grafenu? Proč by ho tam nedali?

Karen: Řekla bych, že hlavní důvod je ten, že oxid grafenu je pro lidi jedovatý, a ví se to o něm.

Stew: Dobře.

Karen: A další důvod je ten, že jde o hlavní složku v hydrogelu, což je tekutá šablona UI (umělé inteligence), kterou Elon Musk používá ve svém výzkumu, Bill Gates to stejné, za účelem vytvořit rozhraní mezi lidmi a internetem.

Stew: Takže existuje legitimní teorie, že tyto injekce jsou ve skutečnosti navrženy k tomu, aby vytvořily nějaké propojení mezi lidmi a 5G, nebo ať je to cokoliv… na ovládání vašich myšlenek, vzpomínek… to jsou reálné možnosti? S touto várkou to možné není… tuto věc uspěchali, aby ji dostali ven, jen zjišťují, kolik toho mohou do lidí dát, než… umřou, abych pravdu řekla.

Stew: Tohle je tedy studie zjišťující dávkování. V podstatě živá studie zjišťující dávkování a ti, kteří umírají, nebo trpí těmito symptomy jako roztroušená skleróza, magnetismus, třes…

Karen: Pamatujte, že každých šest měsíců máme dostávat posilující dávky, takže dostaneme další dávky oxidu grafenu, aby zjistili, kolik se nám toho v těle nahromadí. O tom si ale promluvíme. Národy, které dostávají injekce… my jsme pokusní králíci. Jakmile tuto technologii zdokonalí… myslím si, že mají druhý plán… vlastně mi není moc příjemné o tomto mluvit, protože nerada dávám názory a hypotézy, raději bych se držela dat, pokud je to v pořádku.

Stew: Ano.

Karen: Když se podíváte na web CEN.ACS.org, jsou tam nerecenzované články, má je každý průmysl… jde v podstatě o velryby průmyslu, elitu, která se chvástá tím, co dělá. Tento článek mluví o PEGylovaných nanolipidových částicích, které jsou ve všech covid vakcínách. Jsou tam čtyři lipidy. První lipid je cholesterol. Ten se nachází v krvi. Pak je tam fosfolipid, který se drží na buněčné membráně, a umožňuje propustnost membrány. Je tam ionizovatelný lipid, který dává kladný iontový náboj, aby pomohl mRNA proniknout do buňky. A pak je tam PEGylovaný lipid. Vytvořili je, protože mRNA je velmi nestabilní. Ať jde o syntetickou nebo zoonickou, což znamená zvířecí, nebo lidskou. Je velmi nestabilní… 26 stupňů Celsia ji zabije, slunce ji zabije. Pokud na ni dýchnete, tak zemře. Všichni vědci tohle říkají. Sotva se dostane přes oblast nosohltanu jakéhokoliv zdravého jedince. Vaše sliny ji zabijí. MRNA sama o sobě nemůže přežít, takže potřebuje tuto biosféru, kterou pro ni vytvořili.

Proto máme tyto čtyři lipidy, a pak tam dali oxid grafenu. Na oxidu grafenu je zajímavé, že je 4000x silnější než titan a dokáže odolat teplotě 926 stupním Celsia. Takže jsme vzali tento velmi nestabilní virus s jednou šroubovicí a udělali jsme ho nezničitelný… ne my, ale oni. Když se podíváte, PEGylovaný lipid je vyráběn společností SINOPEG, která má sídlo v Číně. Jak jsem to zjistila? Když se podíváte na dokument Pfizeru podaný Evropské lékové agentuře (EUA), uvádí tam čtyři lipidy… mají dva lipidy a každý z nich má čtyři lipidy. Pak máme Modernu. A dokument Moderny se nazývá „Materiální bezpečnostní list”, který používají pro průmyslové produkty. Má číslo SN-102, to má Moderna. Když se podíváte na dokument Pfizeru podaný v Británii, lipidy, které jsou ve Pfizeru obsaženy, se nazývají ALC-0315 a ALC-0159. Když jsem si vygooglila číslo toho listu… neptejte se, jak znám všechny ty informace… když jsem vyhledala ta čísla, objevila jsem SINOPEG. Neobjevila jsem ji tak, že jsem si vygooglila firmu SINOPEG, ale doslova jsem si vyhledala čísla těch listů. Na jejich webu můžete vidět extrémně dlouhé… nevím jak moc… alfanumerické jméno pro každý lipid. A vidíte, že je to pod kategorií „Pomocné látky vakcíny COVID-19”. Píše se tam „polyethylenglykol-2000”.

A tady vidíte, že je to ALC-0159, a že tato firma má sídlo v Číně. A když si pak z patentu Moderny vezmete různé uvedené polyethylenglykoly… 200PEG, 2000PEG, zjistíte, že jsou uvedené v kategorii „Pomocné látky vakcíny COVID-19” na webu firmy SINOPEG. Je to přímo tam… vyrábí se to v Číně. Existují další mRNA vakcíny, které se do USA neprodávají. Ty pomocné látky tady také najdete podle čísla materiálního bezpečnostního listu. Pokud chcete vědět, co je grafen… tady na webu SINOPEG píšou, že jde o „polyetylenglykolem funkcionalizovaný grafen se strukturou jádra a skořápky pro polymerní dielektrika pro ukládání energie: Kombinované mechanické a dielektrické vlastnosti.”

To znamená, že grafen může být vodičem elektřiny. Pokud má kladný náboj… o tom se píše v některých studií od NIH, Moderny, atd. Pokud grafen má kladný náboj, tak zničí vše, s čím přijde do kontaktu. Momentálně není nabitý… je neutralizovaný. Zeptáte se: Jak získá kladný náboj, aby se dostal do buňky? To je ten druhý lipid, ten ionizovatelný lipid, který mu dává kladný náboj k proniknutí do buňky. Ale momentálně jsou neutrální… mají neutrální pole. Pokud je tam ale elektromagnetické pole, které aktivuje kladný náboj, potenciálně to způsobí poškození a potenciálně úmrtí, záleží na tom, kde tyto nanočástice skončí v těle lidí, a kolik jich bude.

Stew: Takže… je mi očividné, že oni lžou celému světu. Snaží se to skrýt… tohle je tajná složka. Lead Stories, USA Today a ostatní ověřovatelé faktů, co napadají tento pořad… zdá se mi, že nyní přímo lžou. Za chvíli se dostaneme k tomu, kdo za tím je, protože se vás zeptám, ale proč používají oxid grafenu? Je to toxická látka, je jedovatá. Proč ji používají?

Karen: Protože je to skvělý vodič elektřiny, a dokáže hostovat magnetické pole. Může vás doslova… může vás napojit na internet.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Stew: Dobře, jen jsem si to chtěl ujasnit, protože vím, že nechcete dávat názory… jen jsem se chtěl ujistit, že z faktického hlediska má grafen tyto schopnosti.

Karen: Ano, a ještě jsem neměla šanci, ale nejspíše bych mohla zmínit nějaké publikace o technologiích a umělé inteligenci, a mohli bychom zjistit informace o tom, jak oxid grafenu je skvělý…

Stew: To hlavní je, že je jedovatý.

Karen: Ano, je jedovatý.

Stew: Pokud má kladný náboj, zničí vše, s čím přijde do kontaktu. Pro lidi je toxický, neměl by tam být, ale je. To jsem potřeboval vědět. Kdo za tím stojí? To bych rád věděl.

Karen: No… vydržte, tohle jsem do prezentace nedala, ale existuje firma Shanghai Nanotech, která podala patent pro použití oxidu grafenu jako pomocné látky v covid vakcínách. A tohle je schůze v jejich sídle. Je tam i hlavní technologický pracovník pro Modernu, který se myslím jmenuje Tal Zaks. Na webu WHO můžete najít stránku, kde píšou o tom, jak globální svět musí na těchto covid vakcínách spolupracovat. Je to článek z minulého roku. Uvidíte tam obvyklé podezřelé… Peter Daszaka, jména z Moderny a další jména z institucí NIH a NIAD. Takže existuje velká skupina miliardářů a milionářů, kteří se spojili pro vývoj a zavádění těchto produktů.

Stew: Takže… s tím, že tohle víte, že o tom mluvíte… tohle potvrzení… proč by… tohle je asi názor, tak mi řekněte, pokud na to nechcete odpovídat, ale musím se zeptat. Proč by lidé jako prezident Trump, floridský guvernér Ron DeSantis, Sean Hannity… jakou roli ve hře mají oni? Jak to, že tohle neví?

Karen: Ne, není možné, aby tohle mohli vědět. Chci být… když jsem tyto informace zjistila, nevěděla jsem, že žena může plakat tak silně, jak jsem plakala já. 26. května jsem poslala email asi 30 médiím s těmito informacemi, o tom, že tohle jsou biologické zbraně. Dokonce jsem mluvila… a nechci nikoho shazovat… mluvila jsem s Americkými lékaři z první linie, a i poté, co jsem s nimi mluvila, někteří z nich stále říkali: „Pokud je vám do 30 let, neměli byste se očkovat.” Zavolala jsem jim a říkám: Co to sakra děláte? Tohle jsou biologické zbraně. A oni: To nemůžeme říkat. Takže ta kognitivní disonance… je velmi těžké pro lidi, aby pochopili, jak velká podlost a zlo se skrývá za těmito injekcemi. Musíte také pochopit, že rok a půl, co se tyto injekce vyvíjely, tak kdokoliv, kdo říkal, že tento virus není tak špatný, byl zesměšňován, očerňován… lékařům se hrozilo odebráním licence.

Takže pravda se nemohla dostat ven. Kdokoliv, kdo zpochybňoval, s jakou rychlostí se tyto vakcíny dostávají na trh, jejich potřebu… i v dokumentech FDA se píše, že lidé do 18 let by se neměli očkovat, že se obávají virového vylučování (shedding). Pokud ukážete tento obrázek… výrobní část přihlášky je vynechána. Nikdo při smyslech tohle neměl schválit. Ale probíhá tak silné vymývání mozků, tak velké ovládání toho, co Big Tech v podstatě chce, abychom znali jako „pravdu”, což byly jen lži… proto je velmi těžké uvěřit někomu, kdo říká, že se tohle děje. Srovnala bych to s manželstvím, kde vás partner podvádí, vaši přátelé vám to mohou říct, je pro to spousta důkazů, ale vy tomu neuvěříte. Všichni vaši důvěryhodní poradci vám říkají, že tato věc je bezpečná, všechna média říkají, že je bezpečná… a když někdo řekne ne, že ta věc je smrtelná, a že je to plánovaná genocida, je nemožné tomu uvěřit. Dává to smysl?

Stew: Ano. Je to pro mě těžké… jsem přece jen člověk. Jen to, že znám lidi, kteří se nechali touto věcí očkovat, s vědomím, jak těžké je mít konverzaci s někým… s tím, co dělám, kdy si do mozku stahuji spousty informací ve snaze zjistit, co je reálné, co ne, co jsou dezinformace, kdo je hluboký stát, kdo se mě snaží cenzurovat, kdo je řízená opozice. Vážně… zní to něco jako ze sci-fi, ale vy v tom žijete, takže chápete… jen se tohle vše snažím zpracovat, jak to říkáte. Představuji si, že lidé v médiích… představuji si, že… lidé nechápou, že jsou v sázce miliardy životů… nebo to možná chápou, což je ještě horší, protože v tomto nesou spoluvinu. Jsou součástí toho, že tohle pokračuje.

A pak myslím na všechny, kterým tyto injekce budou uděleny jako povinné. Poslyšte, Karen, tohle ráno mi přišel email od velmi znepokojené matky mladé dívky, která půjde na křesťanskou školu v Jižní Karolíně. A ta škola tuto věc pro ni udělá povinnou. 18letá mladá žena s celým životem před sebou a je jen jedna z milionů podobných příběhů v této zemi. To, co děláme mladým lidem… zabíjíme je jedem… pak máte zdravotníky. V posledních 48 hodinách mi přišlo tucet emailů od sester, zdravotníků, lékařů, lidí, kteří pracují v nemocnicích, na klinikách, které tuto věc udělají povinnou… oni ji ale nechtějí. Potřebují pomoc. Víte, ministerstvo spravedlnosti všem říká, že tohle mohou udělat, že guvernéři a podniky tohle mohou udělat povinné.

Karen: Jen protože někdo něco říká, zejména v této současné vládě, neznamená to, že je to pravda. Ministerstvo spravedlnosti může říct: „Doporučujeme, aby to bylo povinné.” Nebo: „Říkáme, že tyto vakcíny děláme povinné.” Ale víte… četla jsem zprávu, kterou napsala Dana Johnson, je zastupující generální prokurátorka prezidenta, kde píše, že podle hlavy 21 sekce 564 soukromé společnosti a lokální vlády mohou vakcíny, které jsou nouzově schválené, udělat povinnými. Její interpretace je lehkomyslná a nemá žádnou hodnotu. Takže je to jen názor… není to vymahatelné. Tečka. A kromě toho… to, co se stalo s těmito injekcemi, je to, nejen že veškeré kampaně a propaganda šíří samé lži, aby lidi vyděsili, aby se šli očkovat, což samo o sobě porušuje lidská práva, kromě toho ona ve své zprávě nezmiňuje hlavu 21, pod kterou tato věc spadá, protože porušili čtyři další sekce té hlavy v rámci bezpečnosti léků a vakcín. Podle sekce 502 jde o falešné a zavádějící značení, protože tato věc není vakcína, nepřináší žádný přínos pro vaše zdraví, akorát vás může otrávit, ublížit vám nebo vás zabít. Takže falešné a zavádějící označení.

Neříkají vám, že obsahuje oxid grafenu. Ředěné léky a přístroje… také to porušuje sekci 501. Spadá to pod ředěné léky a přístroje, pokud to obsahuje toxin, což je oxid grafenu. Také to porušuje sekci 312.23 v rámci zavádění nového léku. Pokud si podáváte přihlášku pro nový lék, musíte prokázat bezpečnost u zvířat, než přejdete k lidem. Oni podepsali předběžnou smlouvu pro březí krysy. Pokud to ve vás nevyvolá vztek… a my očkujeme těhotné ženy… V přihlášce pro nový lék se píše, že když je tam vylučování, pokud existuje riziko pro lidi v plodném věku, tak musíte test ukončit. Víme, že probíhá vylučování, víme, že existuje riziko pro lidi v plodném věku.

A úřad FDA dokonce píše, že vylučování je skutečná věc, a že jsou třeba nejprve studie na zvířatech, pak jsou třeba studie první fáze na lidech, a pokud tam dochází k vylučování, musíte přijít s opatřeními, abyste nenakazil neočkované, což probíhá nyní. Také to porušuje sekci 312.42, což je klinické zadržení a žádosti o změnu. Jen na základě porušení těchto sekcí… a těch porušení je aspoň přes 30… je třeba zastavit test.

Stew: Testy se v minulosti zastavily, když zemřelo 25 lidí, když zemřelo 6 psů.

Karen: Měli testy zastavit, když dělali studii na myších, a 80 % myší během 24 hodin zemřelo a zbytek do konce týdne.

Stew: Ale tady není žádná hranice, že? O to jde, tady není žádná hranice, že? Je jedno, kolik lidí zemře, oni budou v tomto nátlaku pokračovat, že?

Karen: Dokud se lidé nepromluví a neřeknou, že tohle už stačilo, aby se to zastavilo, tak na nás budou nadále tlačit, dokud celou Ameriku nevyhladí. A jdou po dětech, což je na tom tak otřesné. Víte… žádná příští generace nebude… žádná Amerika nebude. Pokud se lidé v plodném věku stanou neplodnými, a děti nesou nejvyšší riziko vážných vedlejších účinků a úmrtí z těchto injekcí. Jen se podívejte na počty případů zánětů srdečního svalu. Hlásí se 1 z 25 tisíc… víme, že to je alespoň 10 %, což by bylo 1 z 2500, ale nejspíše je to 1 z 250, což znamená, že 0,4 % dětí přijde o desítky let života nebo zemře.

Stew: Už se blížíme ke konci a já musím jít. Vrátíte se do tohoto pořadu? Protože my jsme oddaní pravdě… vy jste studnice informací a já mám spoustu dalších otázek. Proto bych rád v této konverzaci pokračoval. Slíbíte, že se vrátíte? Je to pro vás v pohodě?

Karen: Moc ráda. Pokud by mi nějaká otázka nevyhovovala, tak bych to řekla.

Stew: Protože jich mám spoustu dalších a vím, že přijde lavina otázek od lidí, kteří budou chtít, abych se zeptal na jejich věc. Jen bych si chtěl zarezervovat budoucí příležitost, mít s vámi konverzaci.

Karen: Rozhodně… a poslala jsem vám spoustu dokumentů z webu FDA, Patentového úřadu.

Stew: Všechny z nich zveřejníme na StewPeters.tv. Karen Kingstonová… moc vám děkuji.

Karen: Píšu dopisy různým zdravotním asociacím, práce mám hodně, ale ty dopisy dnes dokončím, aby je lidé mohli poslat svým zaměstnavatelům, do své školy, svému lékaři s tím, že mají právo na informovaný souhlas. Netvrdím, že jim to pomůže v tom, že je z práce nevyhodí, ale spravedlnost ve výsledku zvítězí, a naše ústava vždy zvítězí. A vy budete mít důkazy… nebudou moct tvrdit, že tyto informace nevěděli.

Stew: Tomu na 100 % věřím a cením si vašeho optimismu, protože toho se tady také snažím držet. Neuvěřitelné… moc vám děkuji za účast. Pořad Stew Peterse bude za minutu pokračovat.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. „Běda těhotným a kojícím v oněch dnech! Neboť tehdy nastane hrozné soužení, jaké nebylo od počátku světa až do nynějška a nikdy již nebude.“ (Matouš 24, 19; Marek 13, 17; Lukáš 21, 23). Kolik těhotných žen a dětí, které se napilo toho sajrajtu od matky ještě zemře? 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů