Jak to skutečně vypadá v Indii s covidem podle dat? Aneb ukázka mediální propagandy

Ve zkratce...

Média nás straší tím, jak v Indii lidé na covid umírají na ulici, a že je tam situace strašná. Co ale ukazují skutečná data? Ivor Cummins to skvěle vysvětluje a poukazuje na mediální propagandu. Více ve videu.
Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Přepis:

Velmi krátké video o Indii, protože v médiích je teď plno zpráv o Indii a o tamních současných problémech. Tak mě napadlo vám ukázat skutečná data, jako obvykle. Zde jsou úmrtí na milion lidí… vidíme tady UK (Spojené království), Evropu.. V Evropě je menší nárůst, protože východo-evropské země dostávají svoji takovou první epidemii, v dubnu 2020 ji promeškaly. A máme tu Indii. A vidíte, že Indie je mnohem níže ohledně úmrtí na milion, ale teď ty počty úmrtí stoupají s virovými spouštěči, což je založeno na mnoha komplexních faktorech. Ukážeme kumulativní neboli celkovou úmrtnost na milion lidí. Vidíme, že UK bylo zejména špatné, více jak 1800 na milIon neboli 1,8 %. Evropa je někde tady kolem 1400 úmrtí na milion.

A Indie je tady dole, něco málo přes sto úmrtí na milion. Takže je mnohem nižší než ostatní, protože tyto země se rychle dostaly do endemického stavu, zatímco Indie ho předtím neměla, ani s žádnými lockdowny a rouškami. Nikdy se nespustil… to je složitost virómu. Na základě všech dat to vypadá, že covid má zhruba maximální úmrtnost 1,5 % neboli 1500 úmrtí na milion. Špatná chřipka by obvykle byla v této oblasti, možná zhruba 400-600 úmrtí na milion. Covid je tedy horší, žádný pochyb. Možná 2-3x horší, jak by řekl profesor Levitt, a já souhlasím. Ale proč děláme to, co děláme, s ohledem na špatnou chřipku? To je jiná otázka.

Indie se vskutku bohužel může časem dostat do této oblasti. Může se to stát. Nebo může skončit uprostřed… to uvidíme. Ale to, co se v Indii děje, nelze použít ke strašení endemických zemí, a přesto se to používá. Indie se v úmrtnosti v následujícím roce může dostat nahoru, ale nic, co uděláme, to nezmění. A pamatujte, že Indie po více jak rok neměla nadměrnou úmrtnost bez lockdownů a roušek, i když tam byl virus přítomen. Ty nárůsty jsou virové spouštěče, pamatujte na to. Nejsou to magické omáčky, které používáme. Jaká je úmrtnost v reálném světě? Znovu vám ta data ukážu.

To, co jsem vám právě ukázal, byla PCR označená úmrtí na a s covidem, což jsou velmi zavádějící čísla. Výletní loď Diamond Princess nám už v únoru 2020 ukázala skutečná čísla. Kolem 0,1 – 0,15 %, a to bylo v Petriho lodi… masivním inkubátoru, všichni tam byli uvízlí, takže bylo pravděpodobně možné zjistit dlouhodobý vliv. Švédsko má úmrtnost 0,03 % po dvou plných sezónách. To je úmrtnost navíc než to, co byste očekávali. 300 lidí na milion… převážně staří lidé.

Švédsko nemělo lockdowny a roušky. Ve skutečných datech vyšli velmi dobře. Evropa je kolem 0,08 % neboli 800 lidí na milion. USA jsou výše na 1300 lidech na milion. Je otazník s ohledem na úmrtnost způsobenou omezenou nedostatečnou lékařskou péčí… ta tam je také pohřbená. Ale USA mají také velké metabolické problémy, takže SARS-CoV-2 je samozřejmě zasáhne tvrději, protože v podstatě využívá rezistenci na inzulin a laktam, aby způsobil nejvíce škody. Izrael je velmi aktuální kvůli jejich mega proočkovanosti, ale ve skutečnosti byli jen kolem 200 úmrtí na milion celkově. Ve skutečnosti nikdy neměli nějaký velký problém. A Tchaj-Wan a Japonsko neměli žádný lockdown. Tchaj-Wan je pod očekávanou úmrtností, je v záporu, a Japonsko je trochu nad. Takže obě ty země dohromady jsou kolem 0 % s ohledem na úmrtnost navíc nad normál. To jsou fakta.

A profesor John Ioannidis to objasnil minulý říjen. WHO jeho studii dalo do svého buletinu, a on tvrdil, že celková úmrtnost je 0,23 % neboli 2300 úmrtí na milion. V dubnu 2021 svoje počty aktualizoval na úmrtnost 0,15 % a ta se bude snižovat, protože tohle je založeno na protilátkách a přeceňuje skutečný dopad v průběhu času. A pro lidi pod 70 let je úmrtnost méně jak 0,05 % neboli 500 na milion, což, i když je to smutné, je malinkaté číslo. V rychlosti se vraťme a podívejme se na kumulativní úmrtnost pro dané země. Covid, jak jsem právě ukázali, má úmrtnost 0,15 %, což je rozumná míra, kam se za pár let dostane.

Špatná chřipka by byla někde tady. Špatná chřipka tedy není tak špatná, i když v mnoha zemích se špatná chřipka ukázala jako horší, ale v průměru není tak špatná. Ale podívejte se, co děláme pro tohle. Indie, jak jsem říkal, se v průběhu času může přesunout do této oblasti, ale to v datech nic nezmění. A používat Indii, jak prochází svými virovými spouštěči, ke strašení těchto zemí, které dosáhly tohoto endemického ustálení, to je propaganda. Abych vám ukázal nějakou propagandu.

Tohle nedávno vyšlo: „Vlna Covidu ‚pohlcuje‘ lidi v Indii”. Podívejte se na jejich fotky. Je to z New York Post. Ta fotka je ale z doby před 11 měsíci, kdy v Indii došlo k úniku plnu. Tohle je špička ledovce. A takto zkreslovat data a vědeckou realitu je v podstatě propaganda. Bohužel po celém světě máme média, co jdou ruku v ruce s vládami, a prosazují senzachtivý narativ, a používají příklady jako Indii, aby děsily a terorizovaly vlastní země, které dosáhly endemického statusu a jsou v odlišném vesmíru. To lze popsat pouze jako propaganda. Podělte se v komentářích o to, co jiného to podle vás je.

Takže naposledy… zde je dopad covidu, kolem 1500 úmrtí na milion lidí. Špatná chřipková sezóna by měla méně úmrtí, ale ne zas tak moc méně, možná 2-3x méně. Indie se může přesunout nahoru a přidat se k těmto zemím, ale její současný nárůst virových spouštěčů nikdy nelze použít k terorizování těchto zemí nahoře, které jsou v kompletně odlišném taktickém scénáři.

Na konec vám ukážu kreslený obrázek z počátku tohoto století. Podívejte se na něj a zamyslete se.

Jsme v situaci, kdy média už nedělá investigativní zpravodajství, už nezpochybňují narativ, jak by média měla dělat, neúprosně posilují existující narativ, který už známe, a snaží se nám ho narvat do chřtánu.

A dělají technická srovnání mezi Indií a západem, Evropou, která jsou naprosto na 100 % chybná. Máme výzvu… velký problém. Když k tomu přidáte cenzuru společně s propagandou, máte dost toxickou kombinaci. Jak jsem už říkal, není špatný nápad se přidat na Odysee.com a odebírat můj kanál tam, protože i mně – zastánce vědeckých dat a jasnosti – odstranili některá videa včetně jednoho s emeritním profesorem Beda Stadlerem, vakcinačním papežem Evropy.

Člověk z průmyslu… farmaceut. Každopádně neříkal ty správné věci, tak to video bylo smazáno. Doporučuji vám se podívat na Odysee, kde uvidíte veškerá videa bez cenzury, když k ní dojde. A děkuji vám… doufám, že vám tohle Indii vyjasnilo, a přineslo nějakou realitu, upřímnost, etiku, data, integritu… ale slovo realita přináší realitu zpět na párty. Děkuji.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

4 názory na “Jak to skutečně vypadá v Indii s covidem podle dat? Aneb ukázka mediální propagandy”

  1. „slovo realita přináší realitu zpět na párty“ fakt nechápu že si to po tom Google Translate ani nepřečeš. Ale vlastně ne, chápu. Jako dezinformátor na to nemáš mozkovou kapacitu.

    1. Díky za potřebné články. Pouze ten autor Cummins říká nepřesně: „východo-evropské země dostávají svoji takovou první epidemii, v dubnu 2020 ji promeškaly.“
      správně: se jí vyhnuly

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RouskuDolu.cz
NasTub.cz
Nejnovější
Populární

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů