Cenzura je nepřípustná – čas na změnu je nyní

Ve zkratce...

Co znamená cenzura v dnešní společnosti a kam se ubíráme, pokud necháme naše vlády si dělat, co chtějí? Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Zavádění cenzury je vstupem do svůdného světa toho, kdo to umožňuje. Světa, kde nejsou špatné slova ani špatné činy. Ale je to také svět, kde možnost volby je odebrána a realita je značně zkreslená, což je snad nejnebezpečnější svět ze všech. Přístup odepřen. Cenzura je vždy prvním krokem zločinecké vlády, která se zoufale snaží zakrýt své špatné činy před lidmi, které sama ovládá. Neexistuje žádný jiný důvod pro cenzuru než ten, zabránit lidem říkat věci, které nechcete, aby říkali, protože mohou odhalit vaše vlastní aktivity.

Cenzura je velmi dobrým indikátorem míry korupce, na kterou se vaše vláda dostala. Jakmile je cenzura uplatňována, je to velmi dobrý ukazatel toho, že vaše vláda dosáhla bodu, kdy se kompletně vymkla kontrole a politici se tak sami zatlačili daleko do kouta se svými zločineckými aktivitami, že nyní musí představit něco, co je ve své podstatě myšlenkový zločin, což je to, čím cenzura je. A samozřejmě, že vlády toto vždy dělají s úmyslem zahladit jejich vlastní skutky. Cenzura se nepoužívá k tomu, aby zakrývala to, co je nebezpečné a může ublížit, ale zavádí se, aby zabránila lidem si pokládat otázky, které by si měli pokládat. A vlády zavádějí cenzuru, protože nechtějí, aby jejich skutky byly zpochybněny.

Tak to prostě chodí, a když se vláda proklamuje jako jedinou autoritou diktující lidem, na co se smí ptát a na co ne, co lidé smí nebo nesmí říct, co si lidé smí nebo nesmí myslet, pak jste skutečně došli až na samotný konec jakékoli opravdové společnosti. V takové situaci nemůže být vůbec žádná řeč o opravdové lidské společnosti, nemůže existovat rozvoj geniality, žádný rozvoj nových myšlenek, a žádné nekonvenční myšlení mimo normu. Zavádění cenzury je v podstatě představení myšlenkového zločinu. Lidem jasně říká, co si můžete myslet, na co se můžete dívat, na co se nesmíte dívat, co je považováno pro vás za bezpečné a nebezpečné.

Cenzura je, že vám někdo říká, co si můžete a nesmíte myslet, a je to někdo úplně jiný, který toto rozhodnutí dělá za vás. Zavádění cenzury v jakékoli společnosti přináší velmi nebezpečnou dobu do takové společnosti, protože historie už nám ukázala, že nejdříve přijde cenzura, pak přichází zmizení, a nakonec uvěznění. Cenzura není akceptovatelná v žádné progresivní společnosti, není žádným přínosem pro progresivní společnost, není přínosem pro lidský vývoj, nepomáhá vůbec nikomu kromě těch, kteří jsou u moci a mají toho hodně, co skrývat.

Je třeba, aby o tom mluvilo více lidí, protože schvalování cenzury kohokoli, schvalování umlčování jakýchkoliv hlasů je schvalování cenzury sama sebe. Takhle to prostě funguje, pokud jste ochotni umlčet jeden hlas, pak souhlasíte s tím, že váš vlastní hlas může být umlčován, a může se vám to ve vaší dnešní situaci zdát v pořádku, ale co když se něco stane? Co když uvidíte něco špatného, budete chtít něco říct, ale nebudete moct, co uděláte potom? To je právě to, lidé si neuvědomují, co cenzura skutečně znamená v osobní rovině… musí se nad tím zamyslet.

Svoboda pro všechny je svoboda pro všechny, a svoboda slova je tou nezákladnější podstatou svobody, bez které nic nemáte. Tato míra cenzury je jednoduše neakceptovatelná, pod žádným typem vlády, bez ohledu na to, kým jsou, protože svoboda slova je základem jakékoli funkční společnosti, a to dává vládám schopnost, aby udělaly cokoliv, a nám to odebírá možnost, abychom vyslali ostatním jakékoli varovné signály.

Kompletně to znemožní jakoukoli snahu lidí, kteří by v budoucnosti chtěli poukázat na špatnosti, bez ohledu na to, jak zkorumpovaná je jakákoli organizace, vláda nebo situace, nikdo na to nebude moci poukázat, protože pokud by tak učinili, ohlášení zločinu bude klasifikováno jako zločin. Celý politický systém, celý finanční systém, všechno to je takové loutkové divadlo, a oni nás skutečně hrnou do té jejich dystopické reality. A je to duchovní test, co se právě teď děje, je duchovní test, je to test duše. Jediná cesta, jak se z toho dostat, je být v tom správném energetickém stavu, ale háček je v tom být ve správném energetickém stavu, během toho všeho, co přichází, protože se jedná o test duše a zcela jistě časem přijdete do toho bodu, kde budete muset sami za sebe udělat volbu, zda zůstanete sami sebou.

Spousta lidí se tomu teď staví a říkají: Ne, tohle už dělat nebudeme. Nemyslím si, že zvítězí, nemyslím si, že ti u moci věří tomu, že mají nějakou naději na dokončení toho, co chtějí udělat. Myslím si, že příliš mnoho lidí se postaví na odpor. Myslím si, že hodně lidí se již staví na odpor, že vše udělali moc rychle. Myslím si, že to museli udělat takto rychle, nemyslím si, že by to chtěli dělat tak rychle, ale musí to tak udělat. Tak se jen připravte na to, co přichází, zůstaňte pozitivně naladěni, nemyslete si, že oni vyhráli. Nevnímejte to tak, jako že je vše předem rozhodnuté, že záležitosti půjdou tak, jak si je mocní přejí, aby šly, protože tak to vůbec není. Určitě zjistili, že vše udělali příliš moc rychle, a myslím si, že je k tomu donutili okolnosti, protože je jim jasné, že kola zpomalují, je jim jasné, že jsou v průšvihu.

Na světě se probouzí spousta lidí, hodně lidí se staví na odpor, způsob, jakým toto udělali, tím sami dopustili, aby prozřelo mnoho lidí na světě, mnoho lidem na světě to teď dochází. Mnoho lidí o tom teď právě mluví, mnoho lidí už není připraveno udělat to, co jim někdo nařizuje. A to je samozřejmě dobrá věc, a to protože média to umožnila, to je způsob, jakým toto byli schopní dosáhnout. Musíme přestat okolo nich chodit po špičkách. Musíme si uvědomit, že už to nemůžeme jen tak přehlížet. Musíme na tyto lidi poukazovat… je to tak důležitá doba v naší historii, a musíme se stavět na odpor, protože lidé, kteří toto dělají, si nedají pokoj, proto nesmíme dát pokoj ani my.

Ti z nás, kteří víme, co se děje, my potřebujeme tlačit na tyhle lidi, je to velmi, velmi – důležitá doba, a lidé skutečně nevidí, čím tento systém má potenciál se stát, a opravdu k čemu to povede, a je nezbytně nutné, aby prozřeli také, opravdu to tak je. Víte, a hledat způsoby, jak proti tomu bojovat, a stejně dojde k tomu, že lidé musí dostat informaci, a v tomto mainstreamová média opravdu fenomenálně selhala na celé čáře, jakou kdy historie zažila. Mainstreamová média jsou tak dalece mimo realitu toho, co sdělují ve svém zpravodajství, vím, že vždycky byla špatná… a média byla vytvořena tak, aby byla hlídacím psem vlády. Média byla vytvořena také z toho důvodu, aby upozorňovala na chybné kroky vlády a také, aby nám řekla, nám lidem, co se skutečně děje ve světě. Ale všechna média nás nyní krmí jen tím, co jim vláda řekne, aby nás nakrmili.

A je to tak vzdálené od pravdy, že se to nakonec stalo absolutní parodií reality, opravdu to tak je, neexistuje pravda nikde v mainstreamových médiích, a to se stává docela zoufalým… Je důležité, aby lidé opravdu věnovali pozornost těmto věcem, a je to opravdu absurdní, musíme začít brát věci do vlastních rukou a nepotřebujeme k tomu žádné násilí, nebo něco takového, potřebujeme dát slyšet naše hlasy.

Buďte připraveni mluvit se svými sousedy, buďte připraveni mluvit ve svém okolí, buďte připraveni udělat trochu rozruch na veřejných shromážděních, trochu rozruchu na zastupitelstvech a zasedáních a dejte jim vědět, že nejsme šťastní, dejte jim vědět, že začneme činit kroky proti nim, a že už dávno víme, co se děje. Ale všechno tohle bylo plánováno, všechno tohle bylo dlouhou dobu připravováno, a nikdy jsme neměli možnost vidět celý velký obraz a opravdu mě zajímá, co se to tady vlastně k sakru děje? Ale to je to, co se ukazuje, že se děje, a jak uvidíte, že tento systém této společnosti je založen na strachu… všechno je to založené na strachu, ovládání mysli založené na strachu.

Už jenom ten strach, jak moc se musíme obávat o přežití, shromažďovat ty papíry, kterými musíme platit, abychom byli naživu, a dostávat drobné, abychom je mohli zase dávat do těch jejich kasiček, strach v betonové džungli, kde je skutečně vše o tomto systému. Tato celá realita je emocionálním zrcadlem a tak to prostě funguje, a když to skutečně vidíte, tak začnete opravdu rozumět síle emocí, tak také uvidíte, jak snadno a rychle se můžeme dostat z tohoto srabu, to je to, co jsem často říkal, můžeme změnit svět ve třech vteřinách, pokud bude došlo k celosvětovému uvědomění, kdy by každý změnil svoji perspektivu, mohli bychom svět takto rychle změnit. Tři vteřiny, a můžeme všichni dělat něco jiného. Stane se to? Ne, protože pravděpodobně nevznikne celosvětové uvědomění, ale to neznamená, že toho nejsme schopni.

To neznamená, že naše myšlenky nejsou tak mocné, protože naše myšlenky jsou neuvěřitelně mocné. A to je i důvod, proč technologie nejsou skutečnou hrozbou, ta věštící zrcadla a celý ten chytrý systém není žádnou hrozbou, je to naše neschopnost se s tím vypořádat správným způsobem. Naše neschopnost mít rádi sami sebe, a mít rádi každého dalšího skrze to. Teď k něčemu, co se opravdu stalo s internetem, tím, že všichni dostali nástroj a všem bylo umožněno mít názor, vzniklo neuvěřitelné množství zloby, trolení a ubírání energie z lidí online.

Pokud to jsme schopni vidět sami v sobě a vidět tuto dokonalost v nás samotných, pak se všechny bariéry zhroutí spolu s pomocí ostatních lidí, a můžeme změnit svět za jediný den. Skutečná cesta ven z tohoto systému je, aby lidé jednoduše měli rádi jeden druhého, respektovali jeden druhého, dovolili ostatním myslet jinak. Netolerujte, co tyto vlády dělají, netolerujte, aby hlasy byly umlčovány, i pokud se vám nelíbí, co zrovna někdo říká. Tahle cenzura a všechny tyhle věci, to není akceptovatelné. A jenom to nazývám tím, čím to je, ale nedělám to ze stavu agrese, ale dělám to ze stavu lásky a dělám to ze stavu respektu a vytrvalosti, tak se to má dělat, lidi. Musíme se naučit, jak jednoduše stát za tím, kým jsme, protože jedině tak změníme svět, a opět, nestane se to dříve, dokud se nenaučíme mít rádi sami sebe.

Překlad: Radek Pech
Titulky: David Formánek

ZDROJ

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů