Náborář BlackRocku, který „rozhoduje o osudech lidí”, říká, že „válka je dobrá pro byznys”

Ve zkratce...

Serge Varlay, náborář ve společnosti BlackRock, popisuje, jak je BlackRock schopna „řídit svět” a jak si kupuje kandidáty a politiky. O ukrajinsko-ruském konfliktu říká: „Válka je zatraceně dobrá pro byznys. Nechceme, aby tam konflikt skončil.” Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub, BitChute, Odysee, Rumble, Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 21. června 2023

Na záznamu náborář společnosti BlackRock jménem Serge Varlay popisuje, jak je společnost BlackRock schopna „řídit svět“, a to v přibližně 7 minutách strhujících záběrů v utajení. Záběry byly pořízeny v průběhu několika schůzek v New Yorku jednou ze skvělých novinářek v utajení společnosti OMG News.

BlackRock Inc je největší světová společnost pro správu aktiv, která v poslední době získala větší proslulost díky svým velkým akvizicím. Varlay říká, že pro BlackRock je snazší dělat věci, když „o tom lidé nepřemýšlejí“, a majetkový gigant „nechce být nikde na očích“. Tento příběh je pohledem na to, proč tomu tak je.

Serge Varlay naší novinářce řekl, že společnost BlackRock spravuje celosvětově 20 bilionů dolarů. Podle něj „jsou to nepochopitelná čísla“. Společnost BlackRock spravuje aktiva v hodnotě více než 9,5 bilionu dolarů, což je více než HDP všech zemí světa kromě USA a Číny.

„Senátoři… jsou kurevsky levní – máte 10 tisíc, můžete si koupit senátora,“ poznamenal Varlay v pravděpodobně nejnestydatějším popisu korupce a úplatkářství z jejich vlastní společnosti, jaký jsme kdy slyšeli. Rozšířený Varlayho zvukový záznam najdete výše.

Nejde o to, kdo je prezidentem, ale o to, kdo ovládá peněženku prezidenta. Můžete si koupit své kandidáty. Zaprvé jsou tu senátoři, ti jsou kurva levní. Máš 10 tisíc, můžeš si koupit senátora, dám ti hned 500 tisíc Je jedno, kdo vyhraje, jsou v mé kapse.

Varlay se u toho nezastaví a pokračuje popisem toho, co si lidé z jeho branže myslí o válečné tragédii, když říká, že je to „zatraceně dobré pro byznys“.

Ukrajina je dobrá pro byznys, víte to, že? Rusko vyhodí do vzduchu ukrajinská obilná sila a cena pšenice půjde šíleně nahoru. Ukrajinská ekonomika je trh s pšenicí. Cena chleba stoupne, to je fantastické, pokud obchodujete. Volatilita vytváří příležitost k zisku…

Varlay dodal, že je „vzrušující, když něco posere“.

Navzdory tomu, že se Varlay novinářky OMG doslova zeptal, zda je „v utajení“, podle povahy jejího dotazu Varlay nevěděl, že je nahráván, když se dělil o své myšlenky. K dotazování reportérky byl skeptický, protože „normální lidi tyto drsné skutečnosti nezajímají“. „Jde to mimo ně,“ říká Varlay.

Tiskový zástupce společnosti BlackRock Inc. se k tomuto příběhu odmítl vyjádřit.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

 1. + mimo téma
  https://i.postimg.cc/2jGNRYcj/p-loha-foto.jpg

  Orig. text v angličtině (níže stručný překlad do CZ):
  jci.org/articles/view/170682
  sciencealert.com/most-covid-19-deaths-may-be-the-result-of-a-completely-different-infection

  Krátký překlad do CZ:
  Téměř všichni pacienti s COVIDEM-19, kteří zemřeli v nemocnici, byli zabiti v přímé příčině tím, že byli nasazení na ventilátory

  Nová analýza naznačuje, že u většiny pacientů, kteří byli nuceni být připojeni k ventilátoru kvůli infekci COVIDU-19, se také vyvinula sekundární bakteriální pneumonie. Tato pneumonie byla zodpovědná za vyšší úmrtnost než infekce COVID-19.

  Takže zatímco COVID-19 mohl být záminkou umístit tyto pacienty do nemocnice, skutečnou hrozbou byly ventilátory, které způsobily jejich smrt.

  Pomocí přístupu strojového učení k procházení dat vědci seskupili pacienty na základě jejich stavu a množství času, který strávili v intenzivní péči.

  Zjištění vyvracejí myšlenku, že cytokinová bouře po COVID-19 – ohromující zánětlivá reakce způsobující selhání orgánů – byla zodpovědná za významný počet úmrtí. U sledovaných pacientů nebyly žádné známky multiorgánového selhání.

  „Naše údaje naznačují, že úmrtnost související s tímto chřipkovým virem samotným je relativně nízká, ale jiné věci, které se dějí během pobytu na JIP, jako sekundární bakteriální pneumonie, to kompenzují.“

  Jak autoři píší ve své práci: „Delší doba pobytu na ventilátoru je primárni příčinou prodlouženého respiračního selhání, které je vystavuje vyššímu riziku VAP.

  …Věř vědě, nech se naočkovat, nos roušku a dodržuj dvoumetrové rozestupy…

  NIC NESKONČILO – NASUNOVÁNÍ TOTÁLNÍ KONTROLY POKRAČUJE – NEUSTÁLOU MANIPULACÍ SKRZE MÉDIA

 2. Demokracie je mýtus. Svět už dávno ovládá korporátní kapitál. Pokud jsou rozdíly v příjmech obrovské, logicky se nejvíce uplatní ti, kteří mohou korumpovat politiky. Kdo to nedělá, prohraje v konkurenci. Navíc pokud velká korporace zruší pracovní místa, může nějakou zemi klidně zlikvidovat. Politici musí poslouchat. Vidíme to i na tom, že bez ohledu na to, zda zvolíme pravici nebo levici dělají politici úplně to samé. Oni už dávno nerozhodují a jsou jen figurky, stejně jako politické programy jsou jen prázdným žvaněním. Kapitalismus možná funguje na začátku, ale jakmile vytvoří velké rozdíly v majetku, nevyhnutelně a samovolně k totalitě kapitálu. Zatím tak daleko nejsme, ale dočkáme se. Války, nemoci, přírodní a ekologické pohromy – to vše jsou pro dnešní elitu jen příležitosti ke zisku. A podle toho to vypadá. Každý problém a řešení jsou zneužity ke zisku a pak to vypadá, že žádné řešení není možné. Pokud bude zisk elit kritérium k tvorbě práva a hodnocení toho, co je správné a co a jak se má dělat, pak skutečně žádné řešení není. Ale nemuselo by to tak být.

 3. =Mimo téma= Léky už zcela dojdou do konce června

  Základní antibiotika a chybí od čtvrtého čtvrtletí loňského roku, některé léky zcela dojdou do konce června
  Chybí už i amoxicilin, běžné antibiotikum používané k léčbě široké škály onemocnění (nedostatek antibiotik v souvislosti s nárůstem případů invazivního streptokoka A).
  Tento perorální roztok je antiinfektivum používané i u dětských pacientů.
  Několik druhů penicilinu zcela dojde ještě letos. Penicilin, beta-laktamové antibiotikum, léčí syfilis, angínu a další infekce..
  Do konce června dojde dětská dávka léku na syfilis Bicilin L-A.
  V současné době je již k dispozici pouze jedna dávka léku na syfilis.
  Očekává se, že ve třetím čtvrtletí, které končí 30. září, dojde další penicilin, Bicilin C-R, který léčí jiné bakteriální infekce, ale ne syfilis.
  Nedostatek léků je na pětiletém maximu. Dochází i léčba rakoviny nebo léky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů