Tajná agenda Organizace spojených národů (OSN)

Ve zkratce...

Reiner Fuellmich zpovídá bývalého vysoce postaveného pracovníka OSN, který odkrývá skutečnou agendu této organizace, která se na povrchu jeví, že hájí zájmy lidstva. Více v dokumentu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 28. ledna 2023

Přepis:

Vysocec postavený pracovník z Organizace spojených národů (OSN) odhaluje jejich temná tajemství, extrémní korupce. OSN je ovládaná zločineckými oligarchy, kteří kradou volby, aby obohatili sami sebe a zotročili lidstvo. Prosím, věnujte svoji pozornost tomuto odvážnému whistleblowerovi z OSN.

Reiner Fuellmich: Vítejte na dalším zasedání Vyšetřovacího výboru pro mezinárodní zločiny. Dnes se blíže podíváme na Organizaci spojených národů, o níž mnozí vědí, že se má stát jednou světovou vládou, jak bylo proklamováno ve velkém resetu. O co tedy v OSN jde? A s kým se bavíme? Naším partnerem v rozhovoru je bývalý vysoce postavený člen OSN. Jmenuje se Calin Georgescu. Je lepší mluvit s někým, kdo z vlastní zkušenosti ví, o čem mluví, než mluvit s někým, kdo má jen představy o tom, co se děje uvnitř OSN.

Calin Georgescu: Této instituci jsem sloužil 17 let, skoro 18. Začínal jsem v Rumunsku v Národním rozvojovém programu, což mi dává možnost pochopit především systém, byl jsem pověřen koordinací rumunské Národní strategie udržitelného rozvoje a místní Agendy 21, což jsem dělal pro téměř 40 okrsků v Rumunsku, Pak jsem přijel na různé akce do New Yorku, v Ženevě, a v mnoha dalších zemích, a byl jsem také v radě pro Evropu v programu OSN.

Měl jsem možnost mít mnoho setkání, mnoho rozhovorů, a zejména pochopit, jak funguje tento systém, ale měl jsem možnost potkat klíčové lidi, abych pochopil, jak může fungovat tento vlak. Byl jsem si naprosto jistý, že OSN je fantastická instituce, která může pomoci lidem mít dobrý život, a aby vše bylo v harmonii s přírodou. Protože já jsem se zabýval ochranou životního prostředí. Takže na základě mé zkušenosti jsem samozřejmě přijel do OSN jako odborník na udržitelný rozvoj.

Ale později jsem zjistil, jak se ty věci pohybují. Zejména když jdete do terénu, tak zjistíte, jaká je realita. Realita není v kanceláři, není v novinách, není v televizi, je v terénu. V terénu jsem zjistil, že nejdůležitější část hry je to, že příroda, Bůh, vesmír, nám dávají všechno, co chceme. Takže dokáže pokrýt všechny naše potřeby. Ale není možné pokrýt naši chamtivost. A chamtivost není od většiny lidí. Chamtivost pochází od malé části lidí. Hlavní důležitou příčinou jsou oligarchové. Světový oligarchický systém.

R: Ti mají kontrolu.

C: Z tohoto důvodu je OSN platformou pro oligarchický systém, aby ovládal svět.

R: A oligarchové jsou ti, kteří se jednou ročně scházejí v Davosu, členové Světového ekonomického fóra?

C: Ano. Agenda OSN pro rok 2030 je agenda Davosu. „pro všechny národy a lidi…“ „bezprecedentní rozsah a význam…“ „celý svět…“

C: OSN byla založena v roce 1945 s jedním jednoduchým cílem – udržet mír. Jak fantastický účel. Problém není v tomto. Problém je v tom, že na různých zasedáních, kterých jsem se účastnil, jsem mír moc neviděl… seděl jako Popelka v koutě. A čeká, až bude mít možnost promluvit. A nikdy tu šanci neměla. Ona prostě čeká. Čeká a čeká. A vlastně všechny ty diskuse byly pro válku. Ale neříkají válku. Jsou velmi manipulativní.

R: Ano, vše je vzhůru nohama, že?

C: Přesně tak.

R: Když říkají mír, myslí válku. Když myslí spravedlnost, myslí nespravedlnost.

C: Stejně jako udržitelný vývoj… byl jsem na většině schůzích, jak oficiálních tak neoficiálních. Mohu vám říct jejich výsledek. Výsledkem je, že nakonec je jen jeden závěr, jak můžeme zvýšit spotřebu. A někdy to nejdůležitější je slavnostní večeře, kde najdeme jídlo. Takže zvýšit pouze konzumaci je velmi nebezpečné, protože ve skutečnosti to byla přesně stejná situace s Římským klubem, další důležitá nevládní organizace.

R: Byl jste také jejím členem?

C: Byl jsem téměř 2,5 roku jejím prezidentem pro Evropu ve Vídni.

R: A tam jste se setkal se stejným problémem.

C: Přesně tak. Protože oni přistupují k té vizi, a že má limit. Zjistili prý, že postupujeme příliš rychle a nebezpečně.

R: Využíváme zdroje planety.

C: Ano, ale v jakém smyslu, ve smyslu chamtivosti. Vezměte si čerpání přírodních zdrojů například v Ghaně nebo v Guinei. Proč Guinea? Protože Guinea, ze všech míst, které jsem navštívil, je jednou z nejbohatších zemí světa. A je velmi malá, ale je fantasticky bohatá.

R: To jsem netušil.

C: Mají nejlepší zlato a další přírodní zdroje právě v Guinei. Pokud Guinea chce využívat přírodní zdroje pro sebe, je to v pořádku. Ale pokud přicházejí jiní zvenčí, je to problém. Takže jsme u využívání přírodních zdrojů. Většina zemí na světě nemá kontrolu nad svými vlastními přírodními zdroji. Tohle je systém řízený Davosem se stejnou agendou jako OSN. A to oni kontrolují přírodní zdroje a lidi u moci, nemohou říkat vůdci, protože neexistuje politický vůdce. Lidé si přejí, aby měli moc, jsou jejich zaměstnanci. Světový oligarchický systém má moc nad Evropou, protože kontrolují všechny kancléře, prezidenty, premiéry. Protože nejsou zaměstnanci svých lidí.

R: Pracují pro druhou stranu, pro oligarchy.

C: Jsou zaměstnanci oligarchů.

R: Říkáte, že OSN je nyní k nerozeznání od Světového ekonomického fóra nebo zkrátka Davosu, protože je řízena stejnými myšlenkami a stejnými oligarchy.

C: Ano, rozhodně.

R: A Světové ekonomické fórum zase vytváří své vůdce, které pak budeme volit my prostřednictvím jejich programu Mladí globální lídři.

C: V OSN obecně kontrolují lidi, jestli jsou politicky korektní. Musíte být zcela politicky korektní. Pokud nejste, nemůžete tam pracovat. Snaží se vás kontrolovat platem.

R: Platí vám spoustu peněz.

C: Ano. Různými nabídkami, v tom smyslu, že máte přístup zdarma k dopravě, do restaurací, k různým věcem. A vlastně je to odznak, který znamená, že jste někdo důležitý ve srovnání s lidmi z ulice.

R: Takže vám dávají pocit, že jste nejen bohatší než lidé z ulice, ale že jste jim nadřazeni.

C: Jako v bankovním systému. Podívejte se na mladé lidi, kteří pracují v bance. Jsou autě, vidí na ulici svého kamaráda, a říkají: Promiň, nemám na tebe čas. Já jsem někdo, jsem bankéř.“ Takže investují do manipulace s myslí lidí. A ve chvíli, kdy manipulujete myslí lidí, tak ti lidé prodají svou duši.

R: Takže i když možná začali s dobrými úmysly, vybírají si lidi, kteří, jak jste řekl, jsou zcela v souladu a jsou ochotni prodat svou duši.

C: Ano. Nechtějí, aby váš život byl krásný a harmonický. Líbí se jim právě ta černá. Musíte být pod jejich kontrolou. Darwin nám řekl, že pocházíme ze zvířat. Noví Darwinové říkají, že pocházejí z robotů. Diskutujeme o transhumanistickém procesu, který chtějí zavést. A jak ho mohou lidem vnutit? Vnutí jim ho, když lidé naprosto uvěří, že tento systém mezinárodně, který je někde vysoko od vás, se o vás postará a musíte respektovat jen to, co říkají, což je špatně, Snaží se nám diktovat všechno, co se týká našeho zdraví. Jak mi to někdo může diktovat?

R: Světová zdravotnická organizace je další nevládní organizace, nikdo tam nebyl nikým zvolen.

C: Byli jen nominováni. Nominují takové lidi, kteří v jejich mysli jsou úplní otroci.

R: Jo, to je to jediné, co mě napadá, proč někdo jako Tedros, který se ve své vlastní zemi dopustil zločinů, může stát předsedou Světové zdravotnické organizace, jenom proto, že ho nikdo nezvolil, ale je nominován.

C: Já jsem se s ním setkal v Ženevě na schůzce. A on byl přesně tou definicí otroka. V šedesátých letech byl v USA velká legenda – Malcolm X. Malcolm X byl vůdce proti otroctví.

R: Byl vůdcem hnutí Černých panterů.

C: Přesně tak. A mimochodem byl zavražděn. To stejné jako s Johnem F. Kennedym. Protože řekl „domácí negr“ a „polní negr“. Co je domácí negr?

R: Strýček Tom.

C: Ano. On řekl „my“. „My“ znamená vy jako otrok společně s vaším pánem. A jste „my“. Neříkáte „můj pán“, ale říkáte „my“, protože je součástí systému. Domácí negr je otrok, který je oddaný svému pánovi. Ať je to Brusel nebo Washington, Evropská unie, to je jedno. „Polní negři“ jsou lidé, kteří nechtějí, aby jejich země byla polem pro ostatní. A tady je hlavní důležitý bod, že většina lidstva nechápe, že kontrola se netýká jen finančního a bankovního systému.

Moc se nachází tam, kde jsou přírodní zdroje. Afrika je kontinent, který znám docela dobře, strávil jsem téměř osm let na různých misích a dalších akcích. Takže Afrika je asi nejkrásnější část světa. Ale není tam ani jedna svobodná země. Guinea může být považována za perlu nebo zlatou cihlu planety. Malá, krásná, fantastická, plná přírodních zdrojů. Plná znamená plná. A lidé jsou furt na svých mobilech a hrají hry.

R: Co se stalo?

C: Všem byl vymyt mozek. Ovládají tam úřad prezidenta. A lidé tam jsou otroci. Otroctví vlastně nezmizelo. Je silnější než kdy jindy. Z historického hlediska otroctví začalo v Dakaru v Senegalu. Teď je to celý africký kontinent… všude jsou dveře pro otroctví.

R: Ale otrokáři jsou dnes jiní. Jsou to oligarchové, kteří ovládají OSN.

C: Proto korektní politické kampaně neexistují. Dosadí si tam člověka, kterého chtějí.

R: Už nejsou skutečné volby.

C: Ne, neexistují. Jsou jen na papíře. Protože ví, jak zmanipulovat mysl lidí, aby hlasovali přesně pro toho, koho chtějí. Donald Trump byl velký šok.

R: To nečekali. Asi to byla náhoda. Nebylo to součástí jejich plánu.

C: Bylo to poprvé, co v tomto oligarchickém systému došlo k náhodě. Protože normálně tam měla být Hillary Clintonová a ne Trump. A to, čemu dnes čelíme, této pandemii a všem těm lžím, mělo k tomu dojít v roce 2016.

R: Byli zatlačeni do…

C: Rok 2020 měl být pohromou co se týče jídla a vody. Teď to chtějí provést v roce 2025. Je jasné, že se jim to nepodaří. Systém už téměř zkolaboval. Nachází se v posledních chvílích a my musíme mít odvahu říct „Ne“. Nejdůležitějším dílkem této hry je to, co jsem viděl u svých kolegů: oni nemají sílu říct „Ne“, protože vědí, že na konci měsíce někdo stiskne tlačítko a pošle jim na účet několik tisíc dolarů.

R: Takže je to vše o penězích. Byla nějaká konkrétní událost, která vás přiměla k rozhodnutí, že musím odsud vypadnout, nebo to byl pomalý proces.

C: Byl postupný, ale ta nejdůležitější věc byla moje poslední mise na Marshallových ostrovech, kde jsem viděl asi nejkrásnější části světa. A viděl jsem, jakou katastrofu udělaly Spojené státy s cvičením atomových bomb v 60. letech, kdy zničily většinu souostroví Marshallových ostrovů.

R: Řekl jste mi, že zničili celou populaci tuňáků.

C: Tuňáky… ano, protože byli zasaženi jaderným zářením. Nemůžete to pak vyčistit, je to nemožné. Ale hlavně byl zasažen ten ráj. Ti lidé, kteří nevěděli, že existuje druhá světová válka, nevěděli, že existují lékaři.

R: A žádné nepotřebovali.

C: Jo, protože oni prostě… a průměrný věk dožití tam byl 180-200 let.

R: Vážně?

C: Ano, a teď je ten průměr 35-40 let.

R: Průměrný věk, kdy zemřeli, byl…

C: 180-200 let.

R: Proboha.

C: A teď je ten průměr 40-45. Kvůli radiaci. Nejdůležitější částí bylo, že ve chvíli, kdy jsem přijel se svou zprávou o této misi do Ženevy, udělali všechno, aby mi zabránili v prezentaci této zprávy. A také zrušili mou tiskovou konferenci. S úctou k lidem, které jsem potkal na Marschallových ostrovech, místním lidem, rozhodl jsem se navždy odejít a skončit. Byla to věc svědomí. Odpojit se z Matrixu. Takové to pro mě bylo.

OSN může mít fantastickou roli, ale nemá ji, protože je zcela pod kontrolou oligarchů. A oni se snaží tuto situaci prosadit tak tvrdě, že jsem v mnoha případech zjistil, že zaměstnanci OSN, od shora až dolů, jsou naprosto směšní otroci. V tom smyslu, že nikdo nemá má moc říct ne. Všude jsou jen kývalové.

R: Nejsou tam žádné výjimky?

C: Ne. Víte, kolik peněz ročně stojí budova OSN v Ženevě? Stojí 2,5 miliardy dolarů ročně. Jen údržba této budovy se všemi zaměstnanci a náklady.

R: 2,5 miliardy.

C: Co můžete s 2,5 miliardami udělat v Guinei? Celou zemi bychom za den přestavěli.

R: To, že pracujete pro OSN, vám dává další zvláštní privilegia, řekl jste mi, že můžete cestovat kamkoli, protože máte pas OSN.

C: Když máte odznak OSN, můžete všude cestovat v business třídě. Máte všechna privilegia.

R: A ani za to nemusíte platit, když cestujete v business třídě letadlem?

C: Ne, za vše platí OSN. Neplatím to já. Já neplatím za nic.

R: V podstatě to platí daňoví poplatníci ve světě, aniž by o tom věděli.

C: A ty peníze přichází od států, protože každá země dává příspěvky. Každý členský stát dává příspěvek. Budoucnost lidstva musí být svoboda.

R: Suverénní lidé, kteří si uvědomují, že mají osobní suverenitu.

C: A respektovat suverenitu ostatních.

R: Máme OSN, což mohla být skvělá instituce, ale byla naprosto ovládnuta oligarchy ze Světového ekonomického fóra.

C: Přesně jako Římský klub, jako WWF, jako Greenpeace. Existuje více příkladů.

R: V podstatě všechny nevládní organizace (NGO).

C: Ano, ty největší. Nevládní organizace už podle definice by měly představovat potřeby komunity.

R: Ano, tak by to mělo být.

C: Ale jsou hned ovládnuty a převzaty oligarchy.

R: Takže když si myslíme, že to, co dělají, je pro dobro lidí, ve skutečnosti to dělají pro oligarchy, protože ti je řídí. Takže když si myslíme, že to, co dělají, je pro dobro lidí, ve skutečnosti to dělají pro oligarchy, protože ti je řídí. „Dobro, které tvrdí, že dělají pro lidi, je ve skutečnosti pouze dobro pro oligarchy.“

C: A nevládní organizace si také mezi sebou předávají peníze, podporují ostatní NGO. Je to velmi profesionální manipulace. Velmi chytrá a inteligentní. Velmi jemná. Neuvědomujete si, že jste součástí systému. Pokud by lidé pochopili, co život skutečně je, všechny vlády by zmizely. Nerozumí životu, protože život není to, co dnes známe. Například jsme u sebe doma, po probuzení jdeme do práce, náš šéf řekne, že pojedeme do zahraničí, tak letíme letadlem. Tohle není život.

Život je naprosto jiný. Život je to, jak přistupujeme k přírodě, jak moc jsme se sebou, jak moc mluvíme k sobě. Kolik času během dne trávíte se sebou. Pouze se sebou. Když se sebou trávíte více času, jste kreativnější, elegantnější se svou rodinou, svou ženou, svými dětmi. Harmonie je důležitá, stejně jako v přírodě.

R: Když lidé mluví o kvalitně stráveném času se svými dětmi, měli bychom mluvit o tom mít kvalitní život, nejen vyčleněný segment, ale kvalitní život. A to musí být naprosto nezávislé na těchto globálních korporacích.

C: Kvalitní život neznamená, že si se svými dětmi a ženou zajdete do obchoďáku, abyste si zašli do kina a jedli sushi. A věřit, že jedete na dovolenou… snažte se pochopit, co „dovolená“ znamená. Jedeme na dovolenou. Tohle je špatně. To je manipulace. S penězi v kapse jedu do Karibiku. na Madagascar, ale běžně by každý den měl být dovolenou. Ten výraz by ani neměl muset existovat, protože život je přítomnost dovolené. Musíme si ho užívat.

Nevíme, jak si užívat života. Oni se snaží zajistit, abyste si neužívali života. Protože jakmile si užíváte život, putujete v jejich očích špatným směrem. Neměli byste mít emoce. Jinými slovy neměli byste mít lásku. Jakmile totiž máte lásku, což je nejsilnější věc, kterou nám vesmír dává, tak nejste pro ně. Jste někdo špatný, a musíte být ihned umlčen. Musíte být jen robot, který se řídí a pracuje pro to, co oni chtějí. Většina lidí ve skutečnosti pracuje pro ně.

To je problém. Oni nepracují pro sebe, nepracují pro svoji vlastní zemi. Proto existuje tolik chudoby. Prvním cílem udržitelného rozvoje je právě odstranit chudobu. To je naprostý nesmysl, protože se tím vůbec neřídí. Chudoba je větší než kdy jindy. Pohroma ve školách je větší než kdy jindy, protože ve školách kontrolují děti. Když jste ve škole, jste jen vzděláván k tomu, abyste byl robotem, jste v jejich rukou. Nemůžete být svobodní, protože respektujete systém. Chci zdůraznit tento bod: nevíme, co život znamená, a to je přesně to, co oni chtějí. Dejme tomu, že jste právník. Obhajujete jednoho muže proti druhému, což v normálním životě jako na Marshallových ostrovech neexistuje.

R: Protože pro spravedlnost nepotřebujete systém pravidel.

C: Přesně tak. Moje práce s vámi je pochopit, jak mohu zvýšit svoje vědomí. A jak mohu spolupracovat s vědomím vesmíru. Z tohoto důvodu nepotřebujete právníky nebo politiky. Obecně řečeno ti, kteří jdou do politiky, neví nic. Pokud se jich zeptáte: Co děláte?

R: To platí v podstatě pro všechny politiky, kteří byli zvoleni v posledních 30 letech. Předtím to možná bylo jiné, ale jakmile spustili svůj program Mladí globální lídři, a jaký vliv začalo mít Světové ekonomické fórum na OSN, která je nyní pod jejich kontrolou. Tento vliv jim umožnil infiltrovat všechny vrstvy společnosti pomocí svých lidí.

C: Ano, přesně tak.

R: Se svými loutkami.

C: To ale neznamená, že tu situaci musíme nechat takovou, jaká je. Musíme být odvážní a změnit ji. Musíme se zapojit do politiky, protože tak můžeme tuto situaci změnit. Lidstvo má dnes velkou příležitost. Máme šanci se probudit. Máme šanci přeuspořádat svůj život tak, jak to měl na mysli Stvořitel každého z nás od počátku lidstva. V opačném případě je jasné, že lidstvo zmizí. Einstein v souvislosti s jadernou energií řekl… a dobře víte, co během druhé světové války udělali. Věda byla použita proti člověku. Ve chvíli, kdy ji takto začnou používat, je to konec pro lidstvo. Je jasné, že jdeme špatným směrem. Musíme se zastavit, jinak nás čeká pohroma. Teď mluví o změně klimatu, o uhlíkovém kreditu… věci, co neexistují.

R: Tohle vše je o pěnezích, protože skrze panel IPCC si tvoří pro sebe více peněz z ničeho, jen tím, že lžou lidem o změně klimatu, která neexistuje. Říkám to, protože zakladatel Greenpeace, který má několik titulů, včetně biologie, nám podrobně vysvětlil, že změna klimatu je mýtus.

C: Aby ve vás vyvolali strach a obvinili vás.

R: To je vždy hlavní problém: strach. Aby nás udrželi ve strachu, potřebují mít svoje nástroje. Koronavirus, virová plandemie… nedostatek potravin, změna klimatu, globální oteplování, atd. To vše je mýtus vytvořen oligarchy, aby mohli vydělávat peníze a nás udrželi pod kontrolou. Vystihnul jsem tím v podstatě to, co říkáte vy?

C: Ano. Lidi můžete ovládat pomocí nejdůležitější emoce: strachu. Když ovládáte tuto emoci, jste jejich pánem. A lidé v této situaci zůstávají zablokovaní. Nechápou, že tohle není součástí života. Strach normálně neexistuje… je to jen odvaha. Odvaha znamená udělat první krok směrem k vědomí. Oni tohle ovládají, protože podle nich lidé nemají schopnost pochopit, kým jsou. Tohle byla jejich nejdůležitější investice na světě.

Společnost nepotřebuje, abyste byli moudří, protože pokud jste moudří, hledáte svobodu. A společnost nepotřebuje, abyste byli svobodní, protože když jste svobodní, budete mít otázky. Budete rebel, budete lev. A to oni nepotřebují. Oni potřebují kachny. Potřebují ovce.

R: Strach je největším nástrojem kontroly. Během mé prezentace včera jsem narážel na otázku, kterou po válce dávali Hermannu Goringovi. Ptali se ho: Jak jste dokázali udělat z básníků, vědců a spisovatelů monstra? A on řekl: Není to tak těžké, ať žijete v komunismu nebo kapitalismu, stačí vám strach. Pro vyvolání strachu teď používají plandemii. A pak další nástroj a pak další. Protože lidé se řídí rozkazy jen tehdy, když jsou drženi ve strachu.

C: Všichni zírají na své zařízení, které je pro ně vším. To zařízení je jejich život. To způsobuje spoustu problémů, protože pak mezi námi není žádná komunikace.

R: Odpojuje je od života.

C: Tohle přesně oligarchové chtějí. Mimochodem lockdowny, které jsou naprosto zločinecké… lockdowny jsou zločinem proti lidskosti.

R: Naprosto souhlasím.

C: Protože zejména děti pak celý den tráví u počítače. A jsou naprosto závislé na systému, je to jako droga. Nemůžete s nimi vůbec mluvit, protože jejich život je v počítači. Je tam jeho virtuální život. Vy jste otec nebo matka, snažíte se oslovit jeho srdce, ale nejde to, protože on je tam a vy jste tady.

R: Někteří rodiče se nepokouší ani o to. Včera ráno jsem viděl jeden pár v restauraci. Nechtěli se zabývat svými dětmi. Děti měly před sebou tato zařízení, která dělaly spoustu hluku, a to jim nahrazuje konverzaci. Ale není to konverzace, protože spolupracujete s přístrojem. To je nejspíše další krok do transhumanismu.

C: Ano, protože cíl transhumanismu je post-transhumanismus, což je pro lidstvo nejvíce katastrofická situace. Transhumanismus je přechod do robota. Musíme tedy říct ne. Tohle je moje poselství pro lidstvo: lidé musí říct „Ne!“. Musí použít tohle jednoduché slovo: „Ne!“.

R: Ne, nesouhlasím. O to jde. Když tedy říkáte, že musíme říct ne, myslíte tím, že musíme říct „Ne“ OSN, protože to jsou ti oligarchové, a když mluví o míru, myslí tím válku, protože válka jim dobře vydělává peníze. Když mluví o bohatství a ekonomické svobodě pro všechny, mluví o chudobě, protože když jsou lidé chudí, oni více vydělávají.

C: Je to o naprostá kontrole. Věděl jste, že oficiálně je více než 1,2 miliard lidí na světě, kteří žijí z méně než 2 dolarů (45 Kč) na den? Všichni tito oligarchové jsou napojeni na systém pedofilie. Víme, že ročně zmizí více než 8 milionů dětí. 8 milionů je celá populace Rakouska. Mizí bez jakýchkoliv informací. Tento trestný čin se musí zastavit.

A zastaví se tehdy, jakmile se lidé stanou vědomými a pochopí, že tohle není jejich život. Jinak nám příroda už nebude přát. Dostali jsme báječnou planetu s báječnými zdroji, a my ji celou ničíme. Vše se dělá z chamtivosti. Proto nemáme přírodní zdroje, protože si vše bereme pro svou chamtivost.

R: Snaží se monopolizovat naše zdroje. Sahá to velmi daleko. Od některých lidí jsme se dozvěděli, že se dokonce snaží monopolizovat vzduch.

C: To stejné je s vodou. Povídám o tom svým studentům a i v OSN jsem o tom předložil zprávu. Řekl jsem, že je špatné mít na stole plastovou láhev. Zaprvé, protože je v plastu, což není přirozené. Zadruhé, protože voda musí být na jakémkoliv místě, v jakémkoliv domě a restauraci zdarma. Zdarma. Jak… jak vás může napadnout vydělávat na něčem, co je přirozené? Tohle je pro všechny. Ne jen pro ně.

R: Co se týče vody, tak jsme si na to zvyknuli. Zajímá mě, jestli si lidé zvyknou na to, že budou moct konzumovat vzduch, jen když si za něj zaplatí.

C: Ano, k tomu to směřuje.

R: Takže odpověď na vše je, propojit se s přírodou namísto OSN a jejích loutek. Nevěřte tomu, co vám tito lidé říkají. Lidé, kteří vás celou dobu klamou… věřte tomu, co nám příroda může nabídnout.

C: Buďte sami sebou. Buďtě sami sebou předtím, než vám někdo bude říkat, kým jste. Poznejte, kdo jste, než vám někdo bude říkat, kým jste.

Překlad: David Formánek otevrisvoumysl.cz

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

 1. Z te zpovedi, rozhovoru cisí to, co delaji vsichni politikove i urednici, majitele firem, spolecnosti, i zamestnanci, dokonce kompletni hiearchie rodin. Rikame: musime, meli bychom. Nerikame: nedelali jsme, a nedelame, a tedy jen snahou bez cinů tvorime dalsi budoucnost. A vsichni, az na vyjimky, vcetne od nejchudsich, chrani, obhajuji tohle usporadani a praxi. Je to jen strach, co nas, a tohle, urcuje beh spolecnosti a hodnotovy řád? Zivot flory i fauny je nastaven na fci sezer, ovladni. Vytez, ulov, zotroc, vyuzij, vetsinou aniz ses o to zaslouzil, prodej ze zikem. Ziskej vic, vic nez skutecne potrebujes, takovi jsou i nektere vegetace, zvirata, a vetsina nas.

  Nikdy, krome v rozhovorech pana K. neuslysime: Vsichni jsme ruzne daleko od pravdy toho, co je. Pojdme spolecne pracovat, zjistit, jak daleko od ni jsme. A ucit se, co vse je tim, co je pravdou neni.

  Mam za to, ze priznani, konstatovani toho pana z OSN, ktery m.j. byl u vseho spatneho, a tedy spoluvinik, toho, co se tam deje, stejne jako u nas Klaus, Zeman, Dlouhy, Pithart a cela prevratova i poprevratova garnitura rozpadu vychodniho bloku, svou bezvychodnosti netesi inteligenci, ktera nam nepatri. A netesi ani co do uplnnosti, ac ma snahu pojmenovat stavy a deje, neodrazi zrcadlo problemu neuplnnosti projevu zivota.
  Znovu, je to jen strach, co nas vede? Neni strach jen posun, pohyb, mezi skutecnosti a nasim myslenim? Tedy v adekvatnosti jednani nema co delat? Divame se, co delame?, misto ptani, co ted v problemech snad vseho mame zacit delat? Ucime se, co to skutecne znamena, na ukor ceho, a za jakou cenu? Ztratou mojí, Tvoji, vsech metafyzickeho chapani, pochopeni projevů zivota a prirozené inteligence, prekroceni radu lidi?

  Jiz se neucime, a tedy nevnimame, a pan z OSN to naznacil, slovy pana K.: co vse zivotem, soucitem, pozornosti, pravdivosti, tedy laskou k zivotu neni. A tim nepoznavame, co ji skutecne je. V tomhle stavu, ani v roce 2023, neprekracuji, a ani jini, a cca 8 mld. lidi, krome dilcich veci, rad lidi, vzdelanost. Nedosahuji, a ani jini, krome dilcich poznani, stavu za myslenim, stavum B.Kafky, Meirinka a dalsich, ale i vedcu Einstena, Bohma, Krishnamurtiho o inteligenci sveta a vesmiru.

  Dle zpovedi, rozhovoru pana z OSN i novinare, je zalozeni, povaha, zakonitosti praxe zivota zjevne chybne nastavene. Opet to konci politickymi a aktivistickymi vyzvami nemeli bychom se vzdavat.., meli bychom, musime atd. A vetsina nas na to tzv. jde, ne jen ze strachu. Spise z neuplnnosti prirozene inteligence, z odtrzenosti od prirozenosti zivota. Tim tvorime budoucnost, svet spotreby, zisku, konfliktu, a nyni jiz i valky s nacizmem vedeni a casti naroda USA, vedeni a vetsi casti narodu Evropy, dokonce podporou nacizmu jiz vetsinou Slovanu, jejichz rodice pod nacizmem trpeli.
  Charta OSN urcuje povinnost vsech rezimu, statu, lidi sveta bojovat proti projevum nacizmu. My a vetsina nas v CR, v Evrope, boj s nacizmem USA, EU, a podpory nacizmu ze strany jiz i Slovanu nevedeme. Nepodporime ani pasivne Rusko v tomto boji. Naopak az 8 mil ovcanu vybere 4 mld., rezim dal desitky mld. na primou podporu nacistickeho rezimu UA. Dokonce zbrane, nyni v planu lidi. Pres alibisticka vyjadreni vetsiny politiku a ovcanů: chceme mir.

  Pozadavek jen miru, bez boje a porazky projevu fasizmu a nacizmu, pozadavky jen svobody slova, politickych a obcanskych svobod, bez boje s utoky na zdravi covidismem, s jiz kriminalizaci nazoru, bez boje s ekonomickou a jinou jiz globalni celosvetovou kapitalistickou totalitou, je pacifismem, alibismem. Bez boje nasich pradedu, dedu, nekterych rodicu nebyl fasizmus, nacizmus, kapitalisticke praktiky ovladnuti lidi, porazen. Rozbujely nove. Vinni jsou nejen psychpate u moci, ale vsichni ti dobri muzove a zeny, co nedelaji nic. Bez osobni statecnosti, boje to zjevne nejde. I dle clanku .. nejtualnejsi je brutalni projev expanze kapitalizmu za zdroji, a nacizmus nadrazenosti, zotroceni si Slovanu, na vychod! Prave probiha, prerusta v globalni stret hodnot sveta. Resi se zakladni zakony zivota, zachovat zivot, neznicit zivot nicim, a branit snaham jinych o takove omezeni a zniceni.
  Zatim vetsina z nas stoji mimo takovy aktivni projev odporu dle Ustavy, Listiny prav a svobod a Charty OSN, nakonec i dle prirozenosti zivota..

  1. Není nyní žádný statní útvar fungující bez oligarchů. To co vidíme nyní je pouze boj těchto oligarchů o vliv a moc. To co se děje je válka o nové globální pozice globální oligarchie! Ani jedné ze skupin nejde o lidi a život! Vyvolat strach z hrozby velkého souseda nebo z fašistů, pod vlajkou strachu dlouhodobě budovaného strachu se vytáhla nejhorší karta VÁLKA! Nikdy v ni nezvítězí lidé, ale moc a peníze a kdo ve válce nachází spravedlnost a tím ji dává cíl “dobra” je stejně manipulován jako ti o kterých si to myslí on!

 2. „Sparťané se neptají, kolik je nepřátel, ale kde jsou.“ – Plútarchos

  A marburg tu bude brzy, aby odvedl pozornost od ko*kovid. Před několika dny došlo k překvapivému vypuknutí této „epidemie“.. Jak naznačovaly zvěsti, před pandemickou smlouvou WEF (očekává se, že bude posunuta k podpisu v létě 2023) nás čeká další pLandemie. Ano, i na tu bude existovat vakcína. (Přesto je podle historických informací klasický Marburg z 90 % smrtelný a není na něj lék). Pravděpodobně bude fungovat stejně dobře jako vakcína proti ko*kovid (neboli zabíjet lidi). Do léta tu bude celá nová kampaň strachu, mnohem dříve, než soudní systémy doženou ko*kovid.

  A nezapomeňte, že během podávání tohoto experimentu široké veřejnosti bylo příjemci obdrženo mnoho placeb, takže ti, kteří nedostali tuto skutečnou toxickou smrtící „injekci“, měli zřejmě prozatím štěstí.

 3. I am sorry but you are wrong about Trump. You should know that every presidential candidate is approved at first by the Bilderberg Group otherwise he could not become a candidate. Therefore, it really does not matter which candidate will end up in the White House because all candidates are members of the Cabal. The puppet government is visible to the people who think they elected it but that government has really no authority because there is the Shadow Government which pulls all the strings and therefore is in charge. Those are the things that you should know because how can you talk about stuff if you know nothing about the system and how it works?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů