CEO Pfizeru v televizi přiznal, že dvě dávky nabízí velmi malou ochranu a že pracují na 4. dávce

Ve zkratce...

CEO Pfizeru, Albert Bourla, v národní televizi v USA přiznal, že dvě dávky covid injekce nabízí velmi omezenou ochranu, a že pracují na čtvrté dávce. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Když CEO Pfizeru, Albert Bourla, tuto práci na nové vakcíně oznamoval na Yahoo Finance, přiznal… nejsem si jistá, jestli to měl v úmyslu… přiznal něco, co zde říkáme už nějakou dobu. Sledujte.

Bourla: víme, že dvě dávky vakcíny nabízí velmi omezenou ochranu, jestli nějakou. Tři dávky, s boosterem, nabízí rozumnou ochranu před hospitalizací a úmrtí. A menší ochranu proti nakažení. My nyní pracujeme na nové verzi vakcín, řekněme 1.1, která bude i na omikron. Samozřejmě čekáme na konečné výsledky. Ta vakcína bude připravena v březnu.

Hmm… dobrá. Takže dvě dávky nabízí velmi nízkou, jestli nějakou ochranu. Připomínám vám, navzdory snaze levice přepsat historii, Pfizer vakcína se původně prodávala jako dvou dávková, což znamenalo, že údajně potřebujete dvě dávky, abyste byli celkově chráněni proti nakažení. Ne proti hospitalizaci nebo úmrtí… říkalo se nám, že tyto dvě dávky vám dají imunitu a díky nim ani neonemocníte. A nyní jsme tak moc odtrženi od tohoto tvrzení a společnost se s radostí přesunula k novým tvrzením ředitele Pfizeru.

On má tu drzost si svůj šeredný zlý obličej vystavovat v národní televizi a jen tak neformálně říct, že ty stejné dvě dávky vakcíny, o které původně říkali, že vám dá imunitu, vás vlastně vůbec nechrání. Ale rozhodně jim věřte, když vám říkají, že třetí dávka je ta výherná. A když o tom mluvíme, něco vám povím. Uvědomuji si, že spousta lidí se nechce vzdát lži.

Je spousta Američanů, kteří svoje tělo a tělo svých dětí vystavili riziku, a jak se teď ukazuje, tak bezdůvodně, jen protože dovolili strachu, aby řídil jejich život a ovlivnil jejich úsudek, a rozhodli svoji důvěru dát tomuto veřejně-soukromému partnerství mezi vládou a farma průmyslem. A to navzdory tomu, že kdybyste se podívali na historii obou entit, věděli byste, že nejsou důvěryhodní, zejména, když spolupracují. Ale pokud se stále zuby nehty držíte této lži, protože nedokážete spolknout svou pýchu a přiznat, že jste se mýlili, že jste byli podvedeni v největším klamu veřejnosti v historii světa… pokud nedokážete vystát své blízké neočkované a omluvit se jim za ošklivé věci, které jste jim řekli, když se odvážili jít proti davu… pokud nedokážete říct, že toho bylo dost, tak se vás ptám – kdy?

Po pěti dávkách? Deseti? Možná milionu? Nevím. Jen říkám, že lží a klamů už bylo dost. Už stačilo toho, že se ředitelé farma firem ukazují v televizi a fackují vás v přímém přinesu, zatímco vy je prosíte o víc. Přestaňte nečinně přihlížet a dovolovat jim posouvat Overtonovo okno, najděte v sobě odvahu a postavte se na odpor, protože jak často říkáme, tohle skončí pouze tehdy, kdy my řekneme, že to končí.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

7 komentářů

 1. Dobrou zprávou je, že Bidenovo povinné „očkování“ bylo Nejvyšším soudem USA zrušeno. Tím bude Bidenova plánovaná agenda masového vyhlazování amerického lidu prostřednictvím „očkovacích“ biologických zbraní zdrcující porážkou..
  ..Špatnou zprávou je, že po zrušení povinného „očkování“ budou nuceni přistoupit ke své ničivé strategii, aby dosáhli svých cílů genocidy a depopulace. Zdá se, že jejich další zbraní bude virus Marburg, ebola nebo neštovice.
  Nejpravděpodobnější volbou jsou neštovice, protože jsou extrémně nakažlivé a téměř nikdo proti nim nemá imunitu. Gaťěs opakovaně varoval (s děsivým úsměvem), že Amerika by měla být připravena na teroristický útok – neštovicemi na americká letiště. Když Gaťěs před něčím takovým varuje, je to obvykle proto, že se to plánuje uskutečnit.
  Server Yahoo News nedávno informoval,
  https://consent.yahoo.com/v2/collectConsent?sessionId=3_cc-session_1176bedb-4377-428f-a3ce-417b7a78232b

  že v laboratořích společnosti Merck byly objeveny lahvičky s nápisem „neštovice“, což představuje porušení amerických zákonů. Právo skladovat injekční lahvičky s neštovicemi má pouze zařízení CDC v Atlantě v kontinentální části USA. Co tedy dělá výrobce vakcíny Merck s lahvičkami s neštovicemi?
  Nebylo by bláhové předpokládat, že pracují na spuštění dalších velkých biologických zbraní, aby vytvořili další vlnu zisků z vakcín proti neštovicím..
  ..Ale „vakcíny“ proti neštovicím, které by globalisté vypustili, by dokázaly mnohem víc než jen depopulaci…

  1. A je možnost poslat odkaz, že Bidenovo povinné „očkování“ bylo Nejvyšším soudem USA zrušeno?
   Stačí na .
   Asi máte lepší anglické dovednosti, ale koluje u nás zpráva, že Fauci, Biden a jiní, jsou již trestně stíháni..Máte o tom nějaké povědomí?

   Děkuji..Jana M.

 2. „Budoucnost lidstva je ohrožena, zastavte očkování,“ varuje držitel Nobelovy Luc Montagnier.
  Nositel Nobelovy ceny Luc Montagnier ve svém projevu 15. ledna v Miláně varoval před očkováním a uvedl svůj názor, jak vidí celkovou situaci:

  „Protein viru, který byl ve vakcíně použit pro messengerovou RNA, je toxický. Je to jed.“
  „Množství mladých sportovců, kteří zemřeli v důsledku očkování, je neúnosné. Vakcíny by neměly zabíjet, ale chránit. Podávání těchto vakcín dětem je zločin.“
  „Kvůli dlouhodobým nepříznivým účinkům umírá mnoho lidí. Žádám kolegy, aby zastavili očkování touto vakcínou. Dnes si to dokonale uvědomují a měli by zasáhnout, budoucnost lidstva je ohrožena.“

  Orig. odkaz na jeho projev:
  https://twitter.com/miia_2018/status/1482404684031741953

  = JÁ MU OD ZAČÁTKU PLNĚ VĚŘÍM, JAKO JEDNOMU Z MÁLA, ZASVĚTIL SVŮJ CELÝ ŽIVOT VĚDĚ, NEMÁ DŮVOD TEĎ NA STARÉ ROKY LHÁT! JAK JE PŘESVĚDČENÝ TENTO ODBORNÍK O TOM CO SE DĚJE, JSEM PŘESVĚDČENÝ O TOM I JÁ =

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů