Červený kříž: Očkovaní proti covidu nesmí darovat krevní plazmu

Ve zkratce...

Očkovaní proti covidu podle Červeného kříže nemohou darovat krevní plazmu.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

PS: Na konci videa je ještě věta, která jaksi unikla z překladu. Říkají: „Krev darovat můžete”. Takže aby nedošlo k omylu… podle Červeného kříže oficiálně nemůžete darovat krevní plazmu, ale krev můžete.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

9 komentářů

 1. Nerozumím tomu, proč již nelze videa normálně shlédnout. V minulosti jste deklaroval vaše motivace jako váš příspěvek k boji – pomoct otvírat oči.

  1. Zdravím, veškerá videa jsou dostupná a jdou přehrát. Asi to bude nějaký problém ve vašem počítači… ale mně všechna videa přehrát jdou.

   1. Tak to jsem ráda, normálně jsem se lekla, že to míří k předplatnému, nebo tak. Děkuji.
    Začal vás blokovat ABP, tohle dříve nedělal. A jak vidím, někteří musí měnit i prohlížeč.

   2. Díky idiotům jako ty, jsme všichni odpůrci očkování ATP. házení do jednoho pytle s dementy, kteří jako ty šíří PŘEKROUCENÉ A LŽIVÉ INFORMACE. VYLOUČENÍ Z DÁRCOVSTVÍ KREVNI PLAZMY JE DOČASNÉ !!! [[[ ✓ Dárcovství krve a očkování proti Covid-19:
    Po očkování je dárce krve dočasně vyřazen:

    7 dní po každé dávce (vakcíny Pfizer/BioNTech, Moderna, Novavax, Sanofi,
    28 dní po každé dávce (vakcíny Astra Zeneca, Johnson&Johnson).
    ✓ ]]] zdroj: oficiální stránky červeného kříže

  2. Hana, zmeň internetový prehliadač. Ja som už pánovi Formánekovi písal mail že nedal video do článku (mám na mysli iné video, asi dva dni dozadu), ale potom som zistil, že „Opera“ mi už z nejakého dôvodu neukazuje videá z tejto stárnky. Tak používam iný internetový prehliadač a všetko je o.k.. Sprav tak aj ty.

 2. Videa jdou přehrát.

  Pokud dobře chápu sdělení tohoto videa, tak je to jinak, než uvádí titulek. Plazma lidí, kteří prodělali kovid, se používá na léčbu pacientů s kovidem, dostanou tím protilátky. Dle tohoto videa ale není možné, aby stejně účinkovala plazma očkovaných. Takže očkovaní nejsou vhodní kandidáti na darování plazmy nemocným kovidem. Video neříká nic o tom, že by ale pro ostatní dárcovské účely očkovaní krev dávat nesměli. To je rozdíl.

  1. A vieš prečo to tak je? Preto, pretože „Červený kríž“ úplne ignoruje SPIKE PROTEIN v krvi „očkovaných proti covid“. Množstvo doktorov hovorí o tom, že spike protein z očkovaných sa prenáša nejakým spôsobom na neočkovaných, mimo iného (alebo hlavne) telesnými tekutinami. Ja sa len čudujem, že pán Formánek sem toto video postol, z dôvodu toho, že na konci videa povedia takú kofotinu….

   1. No já to chápu, popírají přenos SP a nadále umožňují dárcovství krve od očkovaných, což bude asi pěknej průšvih. A právě to jsem myslela, že bude zmíněno ve videu a ono není, takže titulek je jednoduše zavádějící.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů