Kabala II (25. část) | COVID-19: Program mučení (8. díl série o covidu)

Ve zkratce...

Covid-19 nebyl zabijácký virus. Skutečným virem byla mainstreamová média. Když CDC, NHS a další "zdravotnické" organizace provedly přepočet množství úmrtí skutečně spojených s Covidem-19, ukázalo se, že nešlo o nic jiného než o mírnou chřipku. Jak úřady vymývaly lidem mozky, aby uvěřili jejich lžím? Pomocí účinného programu mučení, jak potvrdila Amnesty International a další. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 5. října 2022

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

22 komentářů

 1. Já též děkuji za překlad. Nicméně co se týče covidu, radši otevřete svou prdel namísto myslí a nechte se naočkovat. Lidé bez očkování, které znám trpí dlouhodobými účinky nemoci. Otevírat mysl nepomohlo, tak radši zkuste otevřít svou prdel a něco si tam strčte. Řekl bych vakcínu,ale ta s dává do ramena.

  1. Mate pravdu,vidim celou řadu lidi co na kovid zemřeli a nebo maji pokovidove následky,vsichni neockovana,uvěřili lzim ze je vakcína nebezpečná,,taky „otvíraly mysl“ a ted lituju,,nastesti se mi podarilo spoustu lidi přesvědčit aby na očkování šli.

   1. Tak prečo zomrelo 20 miliónov zaočkovaných na tomto svete? A začínajú sa postupne súdne procesy s tými politikmi, ktorí toto všetko zavinili?

   2. Vážený Romane,
    jste placený provokatér, nic víc. Kolik vám platí kabal, za jeden komentář?

   3. Pane Romane, kabalu musíte zhlédnout od 1. dílu, tak jako ve škole se děti učí abecedu od písmenka A, jinak se nikdy nenaučíte číst a budete žít život v nevědomosti !!!!!!!

   4. V USA podle dat umírá 20 tis lidí měsíčně na následky náhlé zástavy srdce! Všichni po 2-3 jehle.. divné že? Uvědomte si že vir je umělí a ma za úkol likvidovat jako testovací vax!! Co s toho vyplívá? Jdou po nás po všech a je jedno jestli C19 nebo vax či chemictrail!! Je nás prostě moc a někdo se rozhodl snížit populaci na minimum a je jedno jak to udělají!!!

 2. Tenhle clanek je nevídaná lež,pry mírná chřipka,,i pres silná opatření jen u nás na/s kovid zemřeli 40 000 lidí plus ti co mají dlouhy kovid,,na chripku nikdy tolik lidí nezemřelo i přesto ze zadna přísná protichripkova opatření nebyla,snad jen děti měli chřipkové prázdniny,,,srovnávat chřipku a kovid může jen úplný psychopat,, dalsi lež je ze AI potvrdila mučení,, tento web je ten nejulhanehsi web ci snad v Čr máme,, asi budu muset tyto stránky nahlásit ba ministerstvo vnitra a doufat ze v ramci boje z dezinformačním vas zablokuje.protože širite nebezpečné lži.

  1. Tento web najviac pomáhal a pomáha ľuďom prežiť to kovidové mučenie a nenechať sa mučiť Americkými zločincami, ako je Bill Gates, Soros Gyuri, a ostatných satanistov, ktorí sa radujú z toho, že ľudia trpia a zomierajú.

  2. Jediný nebezpečný jste tady vy, ale hlavně sobě. Jinak každý svého štěstí strůjce 🙂

  3. hatlamatlala..šlak! No, ještě že článek není plnotučný, ty jelito. Ty provládní najaté idotské vemeno!!

  4. kecy po půl deci. U nás , striktně a formalisticky řečeno umřela 0 slovy nula. Protože jednak jsou ta úmrtí vykazována s covidem nikoli na covid, jednak nejsou dělány, pro jistotu, pitvy, takže žádný důkaz o relevantnosti virové přítomnosti není. To Vás s falešně pozitivním testem, falešně pozitivní jste až 90 dní po vyléčení, přejet auto, a šup jste mrtví s covidem. Ale statisticky je zjištěna nadměrná necovidová ůmrtnost.

  5. Ano jste psychopat, potvrzuju. Smrtnost 0,2% je opravdu srovnatelná s chřipkou. Navíc proti mutujícímu viru je strategie protilátková proti spiku z principu špatná. Ale věřte si slibům a dávejte si ten nesmysl, co 14 dní, ale pak si v pekle nestěžujte. (My neočkovaní jdeme do nebe, ale to asi nepochopíte…)

  6. Vážený Romane,
   jste placený provokatér.

   Pro ostatní, on píše jenom, aby vás provokoval, protože to má nařízené. „Romanovi“ je úplně jedno, jak se k těm jeho komentářům budete vyjadřovat. Platí jej kabal, jenom ještě nevím koli mu platí. Tak Romane, prosím, napište sem, kolik vám platí.

 3. V čase 32:50 tohoto videa CHYBÍ TITULEK: Tři měsíce před tím, než COVID-19 oficiálně existoval, uzavřelo Ministerstvo obrany USA smlouvu týkající se „Výzkumu COVIDu-19″ na Ukrajině.
  (Místo toho tam přetrvává titulek o úplatku premiéra NSW z předchozí obrazovky.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů