Co je realita? Inspirující vzkaz od Davida Icka, Bruce Liptona a Stevena Greera

Ve zkratce...

Uslyšíme inspirativní slova od badatele Davida Icka, biologa a vědce Bruce Liptona a výzkumníka UFO a mimozemských civilizací Stevena Greera. Sdílí svůj pohled na to, že realita není taková, jak se nám jeví.
Facebook
Telegram
VK

Přepis: Co je realita?

David Icke: Byl jsem uprostřed celkové transformace svého vědomí, svého uvědomění, svého vnímání. Energie se ve mně hromadila, až jsem se třásl. Můj život se okamžitě stal mimořádně synchronickou cestou.

Steven Greer: Sklidilo to velkou pozornost od tajných služeb, protože věděly, že je to skutečné. Věděly, že věda vědomí je skutečná.

David Icke: Všichni, co tohle video sledují, mají stejnou úroveň vědomí. Tento kult to ví, chce to před námi utajit, izolovat ty znalosti o realitě do svých rukou a utajit je před námi.

Abychom pochopili, co se děje, musíme mít určité chápání o podstatě reality. Protože pokud nebudeme, pochopitelně zavrhneme věci, které se dějí, ale nebudeme schopni vnímat, jak se můžou dít.

Například: Věříte, že svět je pevný. Naše tělo je pevné, ta zeď je pevná, a ne holografická a iluzorně fyzická. To není možné. No ale počkejte… Pokud byste se lidí zeptali: Když se díváte svýma očima, vidíte v prostoru, na který se díváte, vše, co existuje? Co řeknou? Řeknou, že ano. Ale nemohou. Tato realita je digitální hologram. To je fyzičnost. Stále více konvenčních vědců objevují, že fyzičnost je holografická.

Bruce Lipton: Když v zrcadle vidíte sebe a vidíte jednu osobu, co se dívá zpátky na vás… to není pravda.

David Icke: Pokud to nevíte, samozřejmě tu myšlenku zavrhnete, pokud věříte, že svět je pevný. Není! Je to prosté. Vysvětlím, jak realita funguje. Nežijeme ve světě. Žijeme v pásmu frekvencí, které náš mozek dekóduje do reality… do holografické reality. Tuto realitu prožíváme skrze těla, kterým říkám „biologické počítače”. Ty nám umožňují prožívat určité pásmo frekvencí, kterým říkáme svět. Neustále mluvím o iluzi nálepek. Zeptáš se člověka: Kdo jsi? Řekne ti: Jsem Bill. Pocházím z Blackburnu a jsem řidič autobusu. To je jeho individualita. Ne, ty nálepky nejsou tím, kým jste. Jsou to vaše zkušenosti. Tohle pole vědomí je kosmické a univerzální. A to se nachází uvnitř všech.

Ať je to bezdomovec na ulici, nebo profesor na univerzitě. Pokud jsou při vědomí, celý kosmos se nachází uvnitř nich jako vědomý kvantový hologram. Musíte pochopit, co je vaše „já”.

Bruce Lipton: Otázkou je: Jsme v tuto chvíli v minulosti, přítomnosti nebo budoucnosti? Zmiňuji to, ne abych řekl vtip, ale abych vyjádřil seriózní biologickou skutečnost. Z toho, jak žijeme ve svém vědomí, dokážete rozlišit mezi vědomou manifestací a reálnou manifestací? Vytvořil jsem si právě něco v hlavě, nebo to, co jsem viděl, bylo reálné? Biologicky ten rozdíl nikdy nepoznáte. Můžeme tady všichni teď sedět, ale ve skutečnosti tohle se už dávno událo. Ani tady nejsme. Tohle ani není reálný moment. Jak poznám, co je reálné? Vidím to, cítím to, čichám k tomu, dotýkám se toho… a já: Ano, běžte spát a váš mozek během snění aktivuje vaši biologii, váš smyslový nervový systém zažije to, co jste už předtím dělali. Dokážete ve spánku rozlišit, jestli je to realita nebo sen? Během spánku ne. Jak tedy poznáte, že stav, ve kterém jste nyní, je realita nebo sen?

Steven Greer: V každé vědomé bytosti se nachází celý vesmír. Je to jako kvantový hologram.

David Icke: Pět smyslů přijímá informační vlny – představte si WiFi – převádí je do elektrických informací, posílají je do mozku a v mozku jsou různé části, které se specializují na dekódování různých smyslů, a mozek ty elektrické informace dekóduje do holografických digitálních informací. To prožíváme jako svět kolem sebe. Není kolem nás. Je uvnitř nás všech. Tak jako internet je uvnitř tohoto počítače a my se na něj díváme zvenku.

Bruce Lipton: Vnímáte biologicky ve snu? Nebo vnímáte biologicky v realitě? Odpovědí je, že to nepoznáte. To je nejvíce vzrušující, protože to dává prostor k pochopení, že se můžeme vrátit a změnit minulost. Nebo že v současnosti můžeme změnit budoucnost. Je tohle současný okamžik nebo ne?

David Icke: Tudíž nekonečno existuje mimo tohle úzké pásmo frekvencí, ale my ho nevidíme.

Tak jako když se naladíte na rádiovou nebo televizní stanici, vnímáte jenom tu danou frekvenci, tu danou stanici, tu danou realitu.

Steven Greer: Máme co do činění s civilizacemi, kde téměř každý aspekt toho, jak se nám v našem časoprostoru zjevují, pro nás vypadá jako magie. V CIA se tomuto říká WSFM. Zní to jako rádiová stanice… znamená to: Zvláštní věda a zatracená magie. Kosmické plavidlo může být naprosto 3D, tak jak vidíte pevné letadlo. Může být částečně v této dimenzi, ale převážně nacházející se v jiné dimenzi. Je to jako, když otáčíte kolečkem na starém AM rádiu, a najednou se naladíte současně na stanici z Chicaga a New Yorku. Prostupují do sebe. Dimenzionální prostupování.

Tato mimozemská plavidla jsou často částečně v této dimenzi, ale převážně mimo ni. V této naší dimenzi uvidíme třeba jen elektronický podpis, orb nebo objekt, který se objeví a zase zmizí, jiskření světla, které pak zmizí, nebo objekt, který vypadá téměř jako hologram mimozemské bytosti, která stojí mezi námi, ale ve skutečnosti jde o elektricky teleportovanou verzi té vědomé bytosti.

David Icke: Senzibilové… a když mluvíme o senzibilech nebo médiích… musí být dobří, protože je spousta lidí, co tvrdí, že vše znají. Tito lidé dokážou rozšířit svůj frekvenční rozsah za hranice normálního rozsahu lidské frekvence. Dokážou se napojit na frekvence za hranicemi normálního lidského rozsahu. Můžete odtamtud získat informace, které tady nejsou dostupné.

V souvislosti s věděním, kým jste, že nejsme naše jméno, nejsme naše rasa, nejsme naše sexualita, to jsou jen zkušenosti. Jsme nekonečné vědomí prožívající zkušenost, a to vědomí může být tak obří nebo malé, tak jak můžeme být manipulováni nebo uvolněni, z hlediska rozšířené podstaty, do bytí. Když vystoupíte z percepčních omezení svého jména, své rasy, své sexuality a budete je vnímat jako přechodné zkušenosti pro své vědomí, vystoupíte za hranice kontrolního mechanismu:

Strachu.

Vše je iluze. Vše je manifestace našeho vnímání reality.

Brian: Chcete, abychom vše zpochybňovali? Musíme se jako jedinci probudit.

David Icke: Než abyste věřili slovům druhých lidí, včetně mě, včetně kohokoliv jiného, pokud nemáte čas, si danou věc okamžitě sami prozkoumat, přistupujte k ní neutrálně. Nevěřte tomu a ani to nevyvracejte, ale nereagujte, jakoby to byla pravda. Přistupujte k tomu neutrálně, dokud si to sami neprozkoumáte. Jak to uděláte, tak jako já si uvědomíte, že oficiální příběhy jsou buď převážně naprosté lži, nebo jsou vážně zavádějící. A co je zásadní: Nenechte se zastrašit do umlčení! Pokud se umlčíte, nakonec vše bude umlčeno.

Dívám se na svět, na utrpení, na lidi s nemocemi, které nemusí mít, a emoční trápení, kterým nemusí procházet. Vidím, jak se lidé hádají kvůli rase, pohlaví, kultuře a zemi. A… všichni jsme jedno! Je to smutné, ale tohle mě pohání dopředu. Tohle nakonec změní informace.

Bruce Lipton: Sledujete tohle nyní? Nebo jste to sledovali před rokem a teď si to jen opakujete? To nepoznáte, že? Můžeme dělat mnohem víc, než jen následovat svůj nos do další minuty. Můžeme opakovaně přepsat celý příběh.

Překlad: David Formánek

Zdroj: Be Inspired (YouTube) https://bit.ly/2Ybo6Od

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. David Icke je zajímavý,ale má spoustu chyb ve vědomostech.Nikdo není dokonalý,ale on má vliv na spoustu lidí a jejich myšlení.Jak může tvrdit že covid neexistuje a je pouze smyšlený?covid je realita a lidé o něm pořád málo vědí.Nebezpečný je nejvíc pro určitou krevní skupinu.Ve velké koncentraci prudce eskaluje a má největší sílu.Zvířata ho snáší podstatně hůře,ještě však to u nich nevypuklo.Covid je nástroj,nic přírodního to není.

    1. Covid je z chemtrailsu.Čiže nie je to vírus čo spôsobuje covid 19.Neboli splnené 4 kochove postuláty a žiadna veda nedokazuje prítomnost izolátu koronavírusu ktorý spôsobuje covid 19 a ani žiadne laboratórium koronavírus neizolovalo.Covid 19 je intoxikácia organizmu nanopolymérmi vypustených z veľkých dopravných lietadiel zložkami Nato ktorých sa kto kde ako nadýchal a každý sa s tým v ovzduší rôzne stretol.Preto sú aj tie prípady také rôzne.Či boli vypustené aj morgellony z lietadiel to neviem ale jedno je isté že sú aj na antigénnych testoch ktoré taktiež môžu spôsobovať tažké zápaly plúc nazývané covid 19.Takže ak david ick tvrdí že covid je vymyslený tak v prípade nesplnenia kochových postulátov a tvrdenia že covid spôsobuje sars, tak áno v takom prípade pravdu má.

    2. Vírus neexistuje vonku. Existuje len jed, ktorý nam dávajú a“oni “ tomu hovoria vírus. Ľudia zomieraju na jedy od „nich“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů