JP Sears – Jak se chovají odborníci na zdraví v roce 2021?

Ve zkratce...

Už jste se „pobodali”? Nové zásady Centra pro nadvládu a kontrolu nad lidmi vydalo nové nařízení. Kdo se nepobodá, bude vyloučen ze společnosti. Poslechněte si nové (sarkastické) video od JP Sears.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Přepis:

Ahoj, jsem JP Sears, šéf Centra pro nadvládu a kontrolu nad lidmi. Jsem tady, abych odpověděl na dotazy o posledním doporučení, aby se lidé začali bodat noži. Je bezpečné se bodat nožem? Na internetu se šíří spousta dezinformací. Mohu vás ujistit, že je naprosto bezpečné se bodnout. Nebyly hlášeny žádné vedlejší účinky bodání. Nejen, že je naprosto bezpečné se pobodat, ale je to společensky zodpovědná věc, být přinucen to udělat.

Je to bezpečné pro těhotné ženy?

Těhotné ženy se nemají absolutně ničeho obávat. V našich dlouhodobých klinických testech s desítkami tisíc dobrovolníků, které probíhaly po dobu hodiny a půl, jsme zjistili, že těhotné ženy mají nejlepší výsledky… věda mluví sama za sebe.

Je bodání bezpečné pro děti ve věkovém rozmezí 12-2?

Zjistili jsme, že pro malé děti je nebezpečné, aby se nebodaly. Až tak, že děti budou muset být pobodány, aby se bezpečně vrátily do školy. Slyšel jsem nějaké nepříznivé reakce z pobodání. Jsou pravdivé? Slyšeli jsme zprávy o silném krvácení a v některých případech dokonce poškození vnitřních orgánů, ale výrobci nožů tyto případy pečlivě a ohleduplně prozkoumali a nenašli žádné důkazy, že tyto nepříznivé reakce nějakým způsobem souvisí s bodáním.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Normální fáze testování nebyly před schválením dokončeny. Mám se obávat?

Vůbec se nemusíte obávat. Testovací proces jsme zkrátili o několik let a přeskočili mnoho fází, abychom mohli efektivněji získat výsledky, které hledáme, a tím urychlit váš proces bodání.

Je nějaká pravda na konspirační teorii, že tohle vše je pro kontrolu populace a není pro dobro jedinců?

To je absurdní… Léčby bodáním byly tak nějak pavědecky vyvinuty, aby lidé mohli mít bezpečné a chráněné životy. „Současná populace – 250 milionů.” Populace se zmenšuje. Tohle jednoznačně znamená, že více lidí se musí začít bodat rychleji… pro svoji ochranu.

Na čem jsou založené zásady bodání?

Naše nové zásady bodání jsou založeny na vědě. Je to tak prosté. A nemá se to zpochybňovat. Ve skutečnosti je důležité, aby lidé nenadnášeli rozumné otázky, protože naši partneři z technologických gigantů budou cenzurovat ty lidi / republikány za to, že podněcují násilí, pokud se snaží zabránit lidem, aby se nebodali noži. Dokonce jsme tak laskaví, že jsme zašli tak daleko, že cenzurujeme lékaře, kteří se proti tomu staví. Máme pocit, že lidé musí být chráněni před lékaři, kteří pracují pod přísahou: „Nezpůsobovat žádnou újmu”.

Kam jdou zisky?

S radostí oznamujeme, že nařízení od průmyslu nožů, používat nůž k bodání se, prozatím generovalo více jak 25 miliard dolarů v zisku. Bylo to velmi překvapivé… při prezentaci našeho obchodního plánu jsme nečekali žádné zisky. A zisky jdou přímo za výrobci nožů.

Je tam nějaký střet zájmu?

Ne. Jen se řídíme vědou.

Co mi je umožněno dělat?

Pokud jste se pobodali, je znovu bezpečné se scházet ve skupinách lidí, ale pouze s ostatními, kteří se také pobodali. Měli byste se nadále vyhýbat lidem, kteří mají duševní poruchu známou jako „bodací váhavost”. Děkuji, že jste sledovali tohle odpovídání na dotazy. Šťastné bodání.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

  1. Pane Formánku, videa se nezobrazují ani s vypnutým AdBlockPlusem ani v jiném prohlížeči, ani na jiném počítači. Zkoušeno na Firefoxu, Edge a Chromu na PC a notebooku. I na webu rizikavacin.org to nefunguje.

  2. JPSear – Bodání, tohohle komika miluji, ale dnešní parodie je úžasná i přes tu celkovou tragedii jsem se zasmála, trefné, výstižné.

    S tím ABP mi to udělalo 1x, že jsem neotevřela video, ale při dalších pokusech v pohodě již všechny otevřu, nemám problémy, nic jsem nedělala, takže netuším proč. Jsem na Firefoxu.

  3. Iskrivu inteligenciu tohoto pana velmi obdivujem a velmi sa pri sledovani usmievam „pod fuziky“ – nie ja sa vlastne uskieram.
    Len tak dalej pan JP Sears.
    Dakujem

  4. Ještě jednou k ABP, uvědomila jsem si , že když se mi stalo, že jsem nemohla přehrát video, tak tam ještě nebylo upozornění od pana Formánka, že je potřeba vypnout ABP, takže jsem neměla tušení o této vazbě, tak jsem automaticky dala znovu se přihlásit k odběru, nic jiného mě nenapadlo, protože jsem nechápala. Po vypnutí a nastartování mi to již zase jde normálně. Tak doplňuji, 6.6. v mé odpěvědi jsem si na tenhle automatický úkon nevzpoměla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů