Corbettův report: Konference uskupení BRICS („opozice globální agendě”?)

Ve zkratce...

Minulý týden se konalo jedno shromáždění globalistických superguruů. Neslyšeli jste o něm? To není překvapivé. O této konferenci - na rozdíl od honosnějších setkání v Davosu, Bilderbergu nebo NATO - se západní tisk, ať už MSM nebo nezávislý, téměř nezmiňuje. Dnes se dozvíte více o této opomíjené elitářské konferenci a o tom, proč jste o ní pravděpodobně nic neslyšeli.
Facebook
Telegram
VK

Originál článku publikován ZDE: 26. června 2022

V nezávislých médiích nechyběly zprávy o nedávném zasedání Světového ekonomického fóra v Davosu, prvním osobním setkání takzvaného „davoského člověka“ od začátku podvodné pandemie.

Podobně – jak bylo uvedeno v nedávném vydání New World Next Week – se o Bilderbergu 2022 alespoň trochu psalo v alternativních médiích, i když pravděpodobně ne dostatečně.

A v alternativním tisku se pravděpodobně objeví zprávy o summitu NATO, který se bude konat příští týden v Madridu. (Slyšeli jste, že summit bude poprvé hostit vedoucí představitele asijsko-pacifického regionu?)

Minulý týden se však konalo ještě jedno shromáždění globalistických superguruů. Neslyšeli jste o něm? To není překvapivé. O této konferenci – na rozdíl od honosnějších setkání v Davosu, Bilderbergu nebo NATO – se západní tisk, ať už MSM nebo nezávislý, téměř nezmiňuje.

Dnes se dozvíte více o této opomíjené elitářské konferenci a o tom, proč jste o ní pravděpodobně nic neslyšeli.

KDO JSOU BRICS?

 

 

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky

O zemích BRICS už slyšel každý.

Mnozí vědí, že „BRICS“ je zkratka pro Brazílii, Rusko, Indii, Čínu a Jihoafrickou republiku, tedy státy, které jsou členy této aliance.

Někteří možná dokonce vědí, že původně to byl BRIC – Jihoafrická republika se k této skupině připojila až v roce 2010, rok po ustavujícím summitu BRIC.

Kolik lidí ale ví, kde se vzala myšlenka na uskupení BRICS (nebo dokonce BRIC)? Troufám si říci, že ne mnoho.

Naštěstí jste studentem univerzity Corbettova reportu, takže už víte (nebo se to chystáte zjistit), že uskupení BRICS není výmyslem nějakého diplomata nebo politika, který našel nějakou spojovací nit spojující tyto zdánlivě nesouvisející státy. Nebylo to ani spontánní rozhodnutí vůdců těchto zemí sjednotit se kolem určité věci.

Ne, koncept BRIC byl poprvé navržen v bílé knize společnosti Goldman Sachs nazvané „Budování lepší globální ekonomiky BRIC„, kde tehdejší hlavní ekonom Goldmanu Jim O’Neill označil Brazílii, Rusko, Indii a Čínu za čtyři nejrychleji rostoucí rozvojové země světa a navrhl, aby „světová politická fóra byla přeorganizována“ tak, aby tuto skutečnost zohledňovala. (BONUSOVÝ FAKT: Jim O’Neill je nyní předsedou Chatham House Council, což je další fakt, jehož význam studenti univerzity Corbettova reportu pochopí.)

Skutečnost, že BRICS vznikl na základě bílé knihy Goldman Sachs, samozřejmě sama o sobě není důvodem k nedůvěře vůči tomuto uskupení. Tvrdit něco takového by znamenalo použít genetický omyl. Ale jak jsem již opakovaně zdůraznil, rozhodně to není jediný důvod, proč být podezřívavý k tvrzením, která často zaznívají v určitých kruzích podezřele pro-putinovských a pro-si ťin-pchingových „nezávislých“ médií, že BRICS jsou vlastně jakousi antiglobalistickou organizací.

Například v článku Phony Opposition: Pravda o BRICS jsem uvedl, že Nová rozvojová banka BRICS (NDB), která je v těch samých pro-putinovských/pro-si ťin-pchingových kruzích vydávána za alternativu k mafii Mezinárodního měnového fondu (MMF)/Světové banky, jsem uvedl, že ve skutečnosti v ní pracují hlavní poskoci právě této mafie MMF/Světové banky:

Nikdo z těchto odborníků se však neobtěžoval informovat (ze zřejmých důvodů) o pozoruhodné skutečnosti, že viceprezident NDB je zároveň členem Výkonné rady MMF, který následně přislíbil spolupráci a společný postup NDB a MMF. V tomto vyprávění také chybí skutečnost, že šéf NDB Kundapur Vaman Kamath je bývalým zaměstnancem údajné „konkurenční“ Asijské rozvojové banky.

A v článku Summit BRICS o devátém summitu BRICS, který se konal v roce 2017 v Sia-menu v jihovýchodní Číně, jsem upozornil na to, že skupina potvrdila svůj závazek k podvodné Agendě 21/2030 Organizace spojených národů, znovu se zavázala k podpoře „globální architektury řízení ekonomiky“ a obnovila své podřízení Světové obchodní organizaci.

Tato skupina, kterou vytvořil Goldman Sachs, nikdy nesplnila slib „antiglobalistického křižáckého tažení“, o němž nás její podporovatelé ujišťovali.

Ale minulý týden se konal jejich 14. summit v Pekingu, takže možná svůj plán na zničení Nového světového řádu vypustili, když se nikdo nedíval, že? Podívejme se na to.

BRICS SE ZNOVU SETKÁVÁ

 

 

Obsah obrázku text, výprodej

Popis byl vytvořen automaticky

Využili tedy vedoucí představitelé zemí BRICS příležitosti 14. summitu BRICS v Pekingu k tomu, aby to natřeli globalistům?

Než odpovím na tuto otázku, podívejte se na fotografii vedoucích představitelů ze summitu výše. Připadá vám to zvláštní? Jako by byla upravena photoshopem? No, máte pravdu! Jedná se o falešnou (i když oficiální) „virtuální“ fotografii sestavenou ze samostatných fotografií každého z vedoucích představitelů.

Proč? Protože na letošním summitu nebyli všichni v jedné místnosti. Vlastně ani nebyli ve stejné zemi. Jednalo se o virtuální summit. Víte, kvůli smrtícímu podvodu COVID. Mluvíme o angažovaných šiřitelích globalistické COVID plandemie, jako je Si „Lockdown“ Ťin-pching, Vladimir „sraženinová vakcína“ Putin, Narendra „Testovat, sledovat a izolovat‘ Modi, Cyril „Zachraňte továrnu na vakcíny“ Ramaphosa a… no, vlastně Jair Bolsonaro byl lepší než většina světových mis-leaderů, když se postavil nesmyslu s pandemií, ale je výjimkou, která potvrzuje pravidlo. RICS každopádně prosazuje noční můru o biologické bezpečnosti stejně tvrdě jako kterýkoli ze západních globalistických režimů, což by vám mělo napovědět, jak moc mají zájem „zatnout tipec globalistům“ a osvobodit národy světa ze smrtícího sevření technokratů.

Na letošním summitu BRICS se hojně diskutovalo o nesmyslech v oblasti biologické bezpečnosti. Ramaphosa využil příležitosti svého předem nahraného projevu, aby si postěžoval na „nedostatečný přístup k život zachraňujícím vakcínám a léčbě“. Módí se ve svém projevu soustředil na hospodářské oživení po COVIDu (přičemž opomněl poznamenat, že bez podvodné politiky by nebylo z čeho se zotavovat). A Si, věrný své formě, dokázal spojit chválu na podvod s udržitelným rozvojem v rámci Agendy 2030 OSN s podvodem s biologickou bezpečností COVID-1984:

V současné době se globální rozvojový proces ocitl na velké překážce, dynamika mezinárodní rozvojové spolupráce slábne a rozdíly v rozvoji mezi Severem a Jihem se stále prohlubují. V důsledku toho utrpělo celosvětové úsilí o provádění Agendy OSN pro udržitelný rozvoj 2030 velké ztráty. Téměř 1,2 miliardy lidí v téměř 70 zemích čelí krizi COVID-19, potravinové, energetické a dluhové krizi. To, čeho bylo dosaženo za desetiletí globálního úsilí o snížení chudoby, může být ztraceno.

Pokud by někomu unikla pointa, později ve svém projevu Si znovu zopakoval výzvu všem zemím, aby „realizovaly Agendu 2030 pro udržitelný rozvoj“ a „zapojily se do spolupráce při reakci na COVID-19 a poskytly rozvojovým zemím více léků proti COVIDu, aby se virus podařilo porazit co nejdříve“.

Ale samozřejmě to nebyl jen nesmysl COVID. Na letošním summitu BRICS zazněly i oprávněné stížnosti. Si si našel čas na to, aby vytkl USA, že svými sankcemi proti Rusku „vyzbrojují“ finanční systém (včetně zablokování ruských bank v mezibankovní platební síti SWIFT)… aniž by USA nebo SWIFT jmenoval. „Politizace, instrumentalizace a zbrojení světové ekonomiky s využitím dominantního postavení v globálním finančním systému k bezohlednému uvalování sankcí by jen ublížilo ostatním stejně jako sobě a nechalo by trpět lidi na celém světě,“ řekl v nacvičeném žvanění celoživotního politika.

Jedna věc je poukázat na naprosto zřejmý problém. Skutečný problém nastává, když se člověk zeptá: Co hodláte s tímto problémem udělat?

Putinova odpověď zřejmě zahrnuje měnový koš BRICS, který by podle něj mohl sloužit jako alternativa ke koši měn zvláštních práv čerpání MMF, a tedy jako potenciální světová rezervní měna. „Zkoumáme možnost vytvoření mezinárodní rezervní měny založené na koši měn BRICS,“ oznámil a dodal: „Společně s partnery z BRICS vyvíjíme spolehlivé alternativní mechanismy pro mezinárodní zúčtování.“

Ano, „alternativní“ platební systém k „alternativní“ rezervní měně. Samozřejmě! Všichni jsme přece viděli, jak dobře to šlo s „alternativní“ Novou rozvojovou bankou, ne? Nebo si vzpomínáte, jak Čína vytvořila „alternativní“ systém SWIFT… který se při přenosu plateb spoléhal na síť SWIFT?

Ano, jak jste možná uhodli, i tato měnová/platební „alternativa“ je past. Ukazuje se, že vedoucí představitelé zemí BRICS mají na mysli, když říkají, že potřebují „alternativní“ platební systém, že chtějí vytvořit nějakou formu digitální měnové sítě (možná mCBDC bridge!), která bude platby uhlazovat tak, aby nebyl nutný žádný prostředník SWIFT. Jak říká ekonom Pekingské univerzity a podporovatel BRICS Cao Heping v nedávném propagandistickém článku ČKS: „Spolu s rozvojem mobilního internetu se digitální platby staly také nástrojem pro přeshraniční transakce. V tomto ohledu se očekává více příležitostí.“

Hurá.

Kromě toho se BRICS pouští i do dalšího vojensko-průmyslového boondogu 21. století v hodnotě několika bilionů dolarů: do vesmíru. Přesně tak, podle Čínské národní vesmírné správy je rok 2022 „rokem zahájení“ spolupráce na společném pozorování a sdílení dat mezi jednotlivými družicemi zemí BRICS. Ano, tato trapná frazeologie pochází přímo z jejich propagandistického pučistického článku a náhodného čtenáře by mohla vést k domněnce, že země BRICS letos společně vypustí družici. Ve skutečnosti se pouze dohodly na sdílení dat mezi svými stávajícími družicemi (čínské Gaofen-6 a Ziyuan-3 02; CBERS-4 vyvinutý společně Brazílií a Čínou; ruský typ Kanopus-V; a indické Resourcesat-2 a 2A, pro ty, kteří sledují dění doma).

Letošní summit BRICS byl zkrátka přesně takový, jaký byste očekávali od veřejně přístupné globalistické konference (na rozdíl od soukromých setkání, jako je Bilderberg): spousta žvástů a politických žvástů proložených skutečně znepokojivými prohlášeními o globální noční můře, kterou tito světoví vůdci usilují zavést, od Agendy 2030 OSN až po svět digitálních měn.

PROČ JSTE O TOM NESLYŠELI

 

 

Corbettův report: Konference uskupení BRICS („opozice globální agendě”?) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Jak už jsem řekl na začátku, ať už sledujete dinosauří mainstreamová média nebo nezávislá online média, je pravděpodobné, že jste se ve svém obvyklém zpravodajství s ničím podstatným o letošním summitu BRICS nesetkali.

Proč tomu tak je?

Tak zaprvé, summitu BRICS se neúčastnila žádná z předních západních mocností, takže lidé, kteří vidí svět pouze optikou anti-NATO, jsou ze své podstaty nezaujatí. A absence Kissingerů a Schwabů na summitu znamená, že se na něm konspirace na internetu nijak neprojeví.

Za druhé, BRICS je stále více vnímán jako neúspěch, a to dokonce i mainstreamovými odborníky, jejichž úkolem je podporovat všechny strany ve falešném a zinscenovaném zápase, kterým je globální politika. Jim O’Neill, který stál u zrodu skupiny BRICS, to vzdal a nyní píše úvodníky o tom, jak toto uskupení přineslo „20 let zklamání„.

Za třetí, summit neposkytl mnoho příležitostí pro ty údajně nezávislé mediální odborníky, kteří obhajují blok BRICS jako jakýsi druh globalistického odporu. Co konkrétně by měli vyzdvihnout, aby kromě propagace myšlenky měnového koše BRICS (aniž by se zmínili o prosazování digitálních měn) dokázali, že se státy BRICS staví na odpor globální agendě? Určitě ne Si Ťin-pchingovou neustálou chválou Agendy OSN pro udržitelný rozvoj 2030. (Jo, a už jsem zmínil, že země BRICS letos založily Centrum pro výzkum a vývoj vakcín, které má „spojit výhody zemí BRICS v oblasti vývoje a výzkumu vakcín, což zvýší schopnost zemí BRICS kontrolovat infekční nemoci a také jim předcházet“?)

Ne, summit BRICS je něco, co všechny strany rády zametou pod koberec. Ale to neznamená, že bychom jim to měli dovolit. Čas od času je třeba připomenout, že přesvědčení, že skupina BRICS (nebo jakákoli kombinace jejích členů) představuje skutečnou opozici vůči globální agendě, je nadějí nejhoršího druhu. A jak to udělat lépe než citací jejich vlastních projevů z jejich vlastního sociálně distingovaného summitu, na kterém propagovali biologickou bezpečnost, milovali „vakcíny“ a propagovali digitální měnu?

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

 1. Na podzim se chystá silná propagace “očkování” a to možná včetně “očkování”, které nikdy nebylo testováno, vše bez klinických testů.. Je velká šance, že se vrátí výluky a masky, protože zavádějící, zbytečné a prolhané PCR testy umožní konspirátorům (vlády, média, nemocnice – jedoucí podle protokolu kovid) tvrdit, že hrozba ko*kovid je zpět.
  Podle serveru expose-news.com přibližně 800 lidí, kteří se zúčastnili “testování vakcíny” nikdy testování nedokončilo – někteří zemřeli, někteří svůj souhlas odvolali a někteří byli zraněni!
  Společnost Pfizer samozřejmě zveřejňuje údaje o bezpečnosti “vakcíny” po částech – poté, co jí to povolil takto soudce.
  Největším vtipem po celá léta bylo i tvrzení Imperial College, že “očkování vakcínou” zachránilo v prvním roce miliony životů. Stejně tak mohli tvrdit, že to bylo 200 miliard životů v prvním týdnu..
  Pokud budou školy (a rodiče) v této šílené věci pokračovat, budou vychovávat psychopaty. Děti se nerodí s empatií nebo laskavostí – učí se to!
  Informace o nebezpečnosti “očkování” jsou k dispozici již více než 18 měsíců!! Nemám už žádný soucit s těmi, kteří se stále rozhodují nechat ohrozit své zdraví tím, že přijmou toxické experimentální “očkování” a doufám, že lékaři a sestry, kteří toxickou injekci podali, budou souzeni jako váleční zločinci.

  A daňové zatížení české republiky a všech výdajů je nejvyšší od druhé světové války. Jedná se o záměr. Potřebujeme rozvíjet ekonomiku, povzbuzovat lidi k práci, tlačit na růst výroby a pomáhat společnostem růst. Daňové zatížení všechny tyto věci zastaví a urychlí rozvoj velké hospodářské krize..
  EU vyhlásila, že je ve válce s Ruskem. A politici se neustále chlubí, že válka bude trvat dlouho. Výsledkem bude stále větší hladomor a další války všude na světě. Přesně to chtějí konspirátoři, kteří nás vedou k Velkému resetu. EU udělila Ukrajině status “kandidátské země” na členství v EU. To zaručuje delší a krutější válku a mnohem více mrtvých jak v Evropě, tak v Africe a Asii. EU samozřejmě dělá přesně to, co jí nařídí.

  A potlačování pravdy je stále horší. Dovedete si představit, jaký povyk by se strhl, kdyby byl umlčen, zablokován a hacknut lékař podporující očkování nebo protestující proti klimatickým změnám a bylo mu zabráněno promluvit v rozhlasovém pořadu? Ne! Musí jim být dovoleno říkat nekonečné lži…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů