David Icke – Nikdy v historii jsme neměli takovouto příležitost

Ve zkratce...

David Icke o stavu současného dění a o tom, že musíme přestat tiše souhlasit s tím, co se děje a postavit se tomu.
Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Přepis:

Označujeme místa názvy jako Lamanšský průliv, jako Atlantik tomu, co je ve skutečnosti stejný vodní útvar, s Pacifikem je to to samé. Indický oceán to samé. Čínské jižní moře to samé. Používáme všechny tyto různé názvy, i když je to úplně všechno jen jeden oceán. Jedno moře. A stejně tak je to s lidskou rasou. Dáváme a dostáváme všechny tyto názvy a nálepky, aby nás definovaly, i když vlastně všichni z nás, bez výjimky, jsme jen různými body pozornosti ve stejném toku nekonečného vědomí. A tady jsme, díváme se na sebe jako na něco rozdělené do nálepek a názvů, i když jsme vlastně všichni jen projevem stejného vědomí, navěky objevující. Názvy, nálepky jsou jen krátké zážitky, stejně tak jako je člověk dočasným zážitkem pro vědomí, které má takové zkušenosti.

Jaký jiný svět by to byl, kdybychom si uvědomili, že my všichni jsme rozdílné projevy nás samotných. A tady jsme, jako jedno vědomí, které je systematicky rozdělováno, a stavěno navzájem proti sobě. Takže jsme neustále v konfliktech a rozdělení, a několik málo rukou na provázcích ve všech koutech světa nás může štvát proti sobě, a díky tomu pokračovat v řízení vývoje lidské společnosti do Orwellovské globální dystopie.

Do tohoto okamžiku, bez našeho povšimnutí, protože jsme až příliš zaneprázdněni bojem proti sobě. Nemáme se nikdy dozvědět, že jsme všichni jeden, protože potenciál pro lidi spojující se dohromady pro společný účel je příliš velký. Spojit se dohromady za jedním účelem a to požadovat SVOBODU. Nedějí se kolem nás náhodné události. To, co se děje teď, nepřišlo jen tak z ničeho nic. Bylo to naplánováno již hodně dávno dopředu. A po celou dobu tohoto procesu, vše bylo poskládáno na své místo, aby to nyní mohlo být uskutečněno.

Jako něco, co nám bylo po celou dobu skryto, po celá ta desetiletí, po celá ta staletí, se nyní vše dostalo na své místo a odkrývá se to veřejnosti. A klíčem k dosažení jejich cíle, této globální fašistické dystopie, je ROZDĚLIT a PANOVAT cílové populaci. A můj bože, jak pracovali na tom, aby tento kult, globální kult tajných společností a polo-tajných spolků měl všechny, kdekoliv na světě, ve svých zaměřovačích. Ač už se jedná o Trumpovy podporovatele na středozápadě, nebo rádoby uvědomělé lidi ,„Wokers”. v Kalifornii. Všechny kultury, všechny rasy, všechny sexuální orientace, všechny politické názory, jsou všechny v zaměřovačích tohoto kultu a pokud budeme pokračovat v rozdělování společnosti, potom oni uspějí. Ale nemusí tomu tak být.

ODPOVĚD na nás kouká přímo před našim nosem! Jak může jen hrstka kontrolovat mnoho z nás? Jen v případě, že mnoho z nás se podvolí této kontrole. Je to nemožné, je to nevymahatelné. Odpovědí tedy musí být nehledání řešení toho, co se děje, ale odstranění příčiny toho, co problém způsobuje. Což je náš lidský tichý souhlas s naším vlastním zotročením! Jak jsem již mnohokrát řekl, fašisté fašismus nevnucují.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Není jich na to dostatečně mnoho. Fašismus vnucuje samo obyvatelstvo tím, že se samo podvoluje fašismu! A pokud to přestane – je po všem! A pokud se to nezastaví, tento kult dosáhne svého konečného cíle. Totální lidské kontroly, v neposlední řadě propojením umělé inteligence s lidskou myslí. Pak se umělá inteligence stane lidskou myslí. Ale děje se mnoho skvělých věcí. A musíme jich velmi masivně a rychle využít.

Pro někoho jako já, kdo se tímto zabývá přes 30 let – nikdy jsem neviděl nic takového, co se stalo v roce 2020. Počet lidí, kteří nyní začínají vidět, že svět není takový, jaký si mysleli, že byl, a že rozhodně není řízen těmi, kým si mysleli, že byl řízen, roste zcela masivně, týden co týden, měsíc po měsíci. Samozřejmě, že je to doba velkého nebezpečí, samozřejmě že ano, ale je to také doba úžasné příležitosti, protože stále se zvyšující velké enormní množství lidské společnosti se probouzí do reality, takové, jaká skutečně je.

A to nám dává fenomenální příležitost, protože tento kult vyšel ze svého stínu, a to mnoha způsoby, abychom měli možnost zbavit lidskou společnost tohoto psychopatického zla jednou pro vždy. Dlužíme to sami sobě, a pane bože dlužíme to svým dětem a vnoučatům. Postavit se, narovnat páteř a říct: „TO STAČILO!” Protože to, co se musí stát nyní, je to, že toto probuzení potřebuje být nyní převedeno do hromadné nespolupráce s naším vlastním zotročením. Nemůžeme stát tiše stranou a dívat se na to, jak naše děti půjdou jako jehňata na porážku do této dystopické tyranie, zatímco my jen sledujeme, jak se to děje.

Musíme se SPOJIT DOHROMADY se silou slova NE. Síla slova NE a síla významu slova SEBEÚCTA porazila jakoukoli tyranii v historii, protože bez sebeúcty nemůžete porazit tyranii. Je to SEBEÚCTA, která říká, že JÁ TO NEUDĚLÁM, JÁ SE NEBUDU PODÍLET na svém vlastním zotročení a zcela jistě SE NEBUDU PODÍLET na zotročení mých dětí! Takže… lidé Ameriky, lidé celého světa – ZÍSKEJTE ZNOVU SVOJI SEBEÚCTU A SVOJI SUVERENITU jako jedinečné projevení všeho, co existuje. Může to vypadat strašidelně, může to vypadat jako téměř nemožné, abychom zvrátili směr, kterým se tak rychle řítíme. Ale není to tak.

To, co to bude vyžadovat, je ODVAHU a NEZNIČITELNÉ ODHODLÁNÍ se postavit a říct NE! Síla slova NE a síla významu SEBEÚCTA je to, co to přivede ke svému konci. A stejně tak jako je to s odstraňováním zlomových linií irelevantní iluze rozdělení, a spojit se dohromady, sjednotit se, všechny rasy, všechny kultury, všechny sexuální orientace, všechny národy lidí, spojit se dohromady jako jedna lidská rodina, s jediným srdcem a jediným cílem – SVOBODUUUUUU! ztraceně pojďme do toho!

Zdroj

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

5 názorů na “David Icke – Nikdy v historii jsme neměli takovouto příležitost”

  1. Díky, díky, tohle potřebuje slyšet co nejvíce lidí. Ale, bohužel, i já se snažím svým blízkým vysvětlovat, nechápou…. 🙁 Už mám v okruhu přátel i prvního očkovaného – aby mohl do Chorvatska. Je mi do pláče…..

  2. Taky sem musím připojit k těm, kteří mají kolem sebe očkované. Důvody jsou různé, strach z covidu, ulehčit si cestování, protože to říká vláda atd. Dokonce můj otec mě označil za nepřítele, že se nedám očkovat. Tak moc strachu z nečeho, co vyplodila média a zas jenom média. Jediné, co mohu dělat je jít příkladem a říci ne očkování, jít si vlastní cestou. Můžu vysvětlovat, ale nevnucovat. A kolikrát je to nepříjemné, to přiznávám..

  3. Kolem mě je již také plno očkovaných, důvod většinou dovolená, lidi absolutně nepřemýšlí, zdraví, život za krátkodobý požitek, tam až došel člověk. 15.5.21 byla v Liberci demonstrace proti teroru na dětech (bylo zahájeno testování), malá účast. Rodiče už ani nebojují za své děti, to je hodně zlé.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RouskuDolu.cz
NasTub.cz
Nejnovější
Populární

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů