Naomi Wolfová: Co obsahují interní dokumenty Pfizeru o COVID vakcíně?

Ve zkratce...

Americký úřad FDA už před více jak rokem dostal soudně nařízeno zveřejnit dokumenty Pfizeru týkající se COVID vakcíny. Na analýze těchto deseti tisíce dokumentů se podílely tisíce odborníků. To, co tyto dokumenty obsahují, Naomi Wolfová nazývá „největší zločin proti lidskosti v historii” a „experiment ve stylu Mengeleho”. Více v této přednášce Naomi Wolfové.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 7. března 2023

Všechny dokumenty najdete ZDE (pouze v angličtině) + některé zprávy ZDE

Přepis:

Někteří z vás možná vědí, že právník jménem Aaron Siri, vedl soudní spor s úřadem FDA, aby zveřejnil interní dokumenty, které Pfizer vytvořil v rámci zavádění své mRNA injekce. A jedná se o interní dokumenty, které ukazují, co se dělo, když byl lidem tento materiál vstřikován, a také pokusy, které k tomu interně vedly. A díky bohu za soudce v tomto soudním procesu, protože FDA požádala tohoto soudce, aby tyto dokumenty utajil na 75 let až dlouho poté, co my všichni odejdeme. Přesně tak. A soudce řekl: „Ne.“ A tak byly dokumenty zveřejněny.

Takže jsem si to přečetla… moc vám děkuji. A jako novinářka jsem měla obavy, protože jsem věděla, že novináři… nejsme vybaveni na to, abychom jako laici rozuměli odbornému jazyku v dokumentech. A také jsem věděla, že Pfizer zveřejňuje 55 000 dokumentů měsíčně.

A i to je trochu ošidné, protože to jsou dokumenty, z nichž každý může mít 10 000 stran, takže obrovská porce dat. To běžný novinář nezpracuje, pokud nenajdeme specializované čtenáře, kteří by je četli, analyzovali a interpretovali a rozváděli do zvládnutelných zpráv o tom, co bylo v dokumentech od Pfizeru. Tak jsem vystoupila v pořadu War Room, což je další velká ironie tohoto okamžiku. Děkuji této milé dámě, která mi pomohla s audiem.

Tady v Hillsdale se cítím svobodně. Můžu jít kamkoli, můžu říct cokoli. Šla jsem do pořadu War Room, což je velká ironie tohoto okamžiku, že Steve Bannon má platformu, kde poslouchá, co říkám, což je zázrak, protože před rokem a půl jsem byla na internetu zcenzurována za to, že dělám to, co dělám už 35 let, tedy že píšu o reprodukčním a sexuálním zdraví žen.

V červnu 2021 jsem informovala o tom, že ženy pociťují menstruační příznaky následně po podání injekce mRNA. Jsem feministka, feministkou jsem odjakživa. Moje první kniha vyšla, když mi bylo 26 let. A není pro mě neobvyklé upozorňovat na příznaky, které ženy mají a které jsou varovným signálem. Každý, kdo zná biologii z osmé třídy, dokáže říct, že pokud mají ženy menstruační příznaky, budou se jim později dít další špatné věci. Twitter mě zcenzuroval a zrušil účet za tento zřejmý postřeh. A byla jsem také globálně očerněna.

A další soudní proces zjistil, že to byl Bílý dům, CDC, možná DHS a Twitter, kdo se nezákonně spolčili, aby mě za tento postřeh o zdraví žen cenzurovali a očernili. Ale posuňme se dál. Mluvila jsem v pořadu War Room o zveřejnění těchto dokumentů a vyzvala jsem odborníky, aby nám je pomohli přečíst. A jako zázrakem na tuto výzvu zareagovalo 2500 odborníků. Ano… ano.

Ale příběh ještě neskončil. Protože jsem nebyla způsobilá, abych je zorganizovala. A tak jsme měli lékaře, měli jsme biostatistiky, vyšetřovatele lékařských podvodů, klinické laboranty, vědce z výzkumu, kardiology, patology, anesteziology, některé z nejvýznamnějších vědců a lékařů, jaké si lze představit. Ale je prakticky nemožné řídit 2500 odborníků po celém světě, zejména pokud nemáte toto zázemí, probírat se 55 000 dokumenty měsíčně.

Takže znovu, důvod, proč tento příběh vyprávím, je ten, že mám opravdu pocit, že se děje něco metafyzicky krásného, dokonce uprostřed něčeho metafyzicky odporného. A to je tahle drobná žena, Amy Kellyová, tahle drobná panenka, a zdůrazňuji její drobný panenkovský vzhled, protože je to tak stereotypní, ale ona je taková přírodní síla, popírající ty stereotypy. Nabídla se, že bude naší projektovou manažerkou, hned se do toho vložila a uklidnila tu bouři.

A zorganizovala těch 2500 odborníků, poté 3500 odborníků z celého světa do šesti pracovních skupin. V čele každé z nich byl výbor, který měl plné ruce práce s chrlením zpráv založených na těchto primárních zdrojových dokumentech, aby mohli světu sdělit pomocí nejvyšší možné úrovně analýzy, ale uvedené do jazyka, kterému by každý rozuměl, co je v dokumentech společnosti Pfizer. Takže je pro mě ohromující, že se to stalo. Takže nyní existuje 58 zpráv. A teď je ta smutná část toho, co vám musím říct.

Dokumenty společnosti Pfizer obsahují důkazy o největším zločinu proti lidskosti v historii našeho druhu. A je mi moc líto, že vás tím musím provést. Ale nedá se to obejít. Musíme si tím prostě projít a krása Hillsdale je v tom, že jste všichni tvrdí a máte rádi pravdu. A tak s pravdou můžeme zvítězit. Ale je to bolestivé. Některé věci, které vyšly najevo, jen některé titulky.

Například Pfizer měsíc po uvedení na trh, tedy v listopadu 2020, zjistil, že vakcíny nefungují na zamezení šíření COVIDu. V dokumentech Pfizeru, měsíc po uvedení na trh, a to je postmarketingová analýáza… takže vakcína je na trhu, mluvčí vám říkají, abyste se očkovali, reklamy jsou na sociálních médiích a v televzi… interní dokumenty Pfizeru měsíc po uvedení vakcíny na trh identifikují, že vakcíny mají selhání vakcín a selhání účinnosti.

A identifikují, že třetím nejčastějším nežádoucím účinkem vakcíny Pfizeru je… COVID. Druhý titulek, který je ohromující, je, že během jednoho nebo dvou měsíců dostával Pfizer tolik hlášení o nežádoucích účincích, tedy o tom, že se lidem, kterým byla vakcína aplikována, dějí špatné věci, že pochopili, že musí najmout 2400 zaměstnanců na plný úvazek, aby mohli pouze zpracovávat papíry o nežádoucích účincích, o kterých dostávali hlášení a také aby se připravili na záplavu nežádoucích účinků, o kterých věděli, že v blízké budoucnosti dostanou.

Pfizer v květnu 2021 věděl, že vakcíny způsobily poškození srdce u 35 nezletilých do týdne po injekci, a Pfizer to věděl… musíte pochopit, že na všech těchto dokumentech je napsáno „FDA důvěrné”… Pfizer a FDA tyto dokumenty sdílely. A FDA věděla, že 35 nezletilých utrpělo poškození srdce. Ale vláda Spojených států, a já se stydím říct, že jsem pro tyto lidi hlasovala, neřekla rodičům až do srpna 2021, že existuje zvýšené riziko poškození srdce u zdravých mladých dospělých… o čtyři měsíce později.

A během těch čtyř měsíců mladí dospělí Američané dostávali neustálé bombardování propagandou na sociálních sítích, v televizi, ve zpravodajství, které si mnozí koupili v rámci zákona CARES, stejně jako Nadace Billa a Melindy Gatesových… s influencery, kteří se chlubili svým místem pro injekci a říkali: „Zvládneme to společně, můžeme být silní, udělejte to pro babičku,” to všechno zaměřené na mladé dospělé.

Neřekli zdravým mladým dospělým Spojených států, vaší generaci, že to zvyšuje riziko poškození srdce… řekli to až o čtyři měsíce později. Možná si vzpomenete, že CDC uvedlo, že materiály z vakcíny zůstávají v místě vpichu… ty materiály jsou lipidové nanočástice. Jsou to mRNA… a lipidové nanočástice jsou průmyslovým tukem, který je pokrytý polyetylenglykolem, což je vedlejší produkt ropy. A spike protein.

No, CDC říká, že zůstává v místě vpichu. A já si vzpomínám, že jsem se ptala lékařů… příbuzných lékařů, kteří jsou financováni granty od NIH, kam ten spike protein putuje? Když jste novinář, máte uši na nesmysly. Říkali: „No, vaše tělo ho metabolizuje, neho stráví a vyloučí.” Neměli žádný důkaz, který by mi mohli dát, aby mi ukázali, na základě čeho tak odpovídají. Ale ve skutečnosti se to s těmito materiály neděje. A Pfizer to věděl. Podle slov Pfizeru, tyto materiály biodistribuují po celém vašem těle během 48 hodin, a kde se usadí?

No, lipidové nanočástice jsou navrženy tak, aby prošly všemi membránami v lidském těle. To věděli už deset let. Kam tedy tyto složky putují? Do mozku. Někteří z vás si všimli změn v osobnosti svých blízkých, kteří se nechali očkovat. Biodistribuují do jater, nadledvinek, sleziny, a pokud jste žena, hromadí se ve vaječnících. To jsou průmyslové tuky potažené polyetylenglykolem ve vašich vaječnících.

A co je opravdu děsivé, Dr. Robert Chandler, uznávaný patolog, který léčil sportovce, napsal zprávu, kde má graf, který ukazuje, jak množství toho materiálu klesá, když opouští místo vpichu, ale stoupá, když se v průběhu času hromadí v těchto různých orgánech. A co je pro ženu neuvěřitelně děsivé, je to, že jsme nezjistili žádný mechanismus, kterým by se tělo zbavovalo lipidových nanočástic ve vaječnících.

Takže první injekce, část se dostane do vaječníků, druhá injekce, více se dostane do vaječníků, posilovací injekce, více se dostane do vaječníků, neexistuje žádný mechanismus, o kterém víme, kterým by se tělo mohlo tohoto materiálu zbavit. A Pfizer to věděl.

Takže lipidové nanočástice, jak jsem již zmínila, procházejí všemi membránami v lidském těle. A není překvapivé, že dokumenty Pfizeru ukazují, že za pouhé tři měsíce došlo k více jak 1200 úmrtím z 42 000 plus nežádoucích účinků. A jsou to katastrofické kategorie druhů nežádoucích účinků, které lidé utrpěli. A co je pro mě tak srdcervoucí, když to vím, je, že to nejsou ty samé nežádoucí účinky, o kterých vám říká CDC nebo váš lékař.

CDC vám řekne, že budete mít únavu, zimnici, možná se objeví malý otok v místě vpichu. V dokumentech Pfizeru se toto neuvádí. Tam se uvádí mrtvice, krvácení, krevní sraženiny, sraženiny v plicích, sraženiny v nohách, neurologické poruchy, poruchy typu demence, Guillainův–Barrého syndrom, obrna lícního nervu. Tedy neurologické poruchy v průmyslovém měřítku, ale také vedlejší účinky, které byste nutně nečekali, ale teď, když o nich vím, je vidím všude.

Vedlejším účinkem číslo jedna je bolest kloubů. Což je tak zajímavé, že? Řeklo vám CDC o bolestech kloubů? A přesto znám zdravé mladé dospělé, kteří kulhají nebo kteří mají problémy s koleny nebo rameny, to jsou ty lipidové nanočástice, které procházejí každou membránou, procházejí chrupavkou, destabilizují chrupavku.

A dalším překvapivým vedlejším účinkem je myalgie – bolest svalů. Znám zdravé muže po čtyřicítce a padesátce, kteří jedli správně, chodili do posilovny, kupovali biopotraviny, a nyní jsou v neustálých bolestech kvůli bolesti svalů, což je právě uvedeno v dokumentech Pfizeru. O tom vám ale neřekli. Neříkám to lehkovážně, ale je to masová vražda. Na mrtvici zemřelo 61 lidí. Polovina nežádoucích příhod mrtvice se odehrála do 48 hodin po injekci.

Je zde pět úmrtí na poškození jater a polovina nežádoucích příhod poškození jater se odehrála do 48 hodin po injekci. Jednou z nejvíce znepokojujících zpráv je zpráva 56, která se týká dětí. To je hrůzostrašné. Povolení k nouzovému použití pro děti bylo tedy schváleno až před čtyřmi nebo pěti měsíci (podzim 2022) Ale na začátku roku 2021… jinými slovy, když to ještě nebylo legální, Pfizer aplikoval injekci 62 dětem, některým z nich byly pouhé dva měsíce.

28 z nich, nevíme, co se s nimi stalo, nevíme, jestli přežily. Mezi 34, jejichž záznamy jsou stále v dokumentech Pfizeru, je sedmiletá britská dívka, která utrpěla mrtvici. A je tam dvouměsíční dítě s poškozením jater. To je taková hrůzná zpráva, protože je jasné… a my jsme to dodatečně vyšetřovali… ve Spojených státech v různých univerzitních nemocnicích, včetně Rochester Medical Centre, bylo 1000 dětí, na kterých byly prováděny pokusy, a to ještě předtím, než bylo legální aplikovat dětem tuto látku.

To jsou děti, které společnost nazývá vyhozenými. Nejsou to děti, jejichž rodiče mají právníky. Nejsou to děti, jejichž rodiče mají hlas… zjistili jsme, že to jsou děti, které jsou v ústavní péči, které jsou sirotci nebo nějakým způsobem vyhozené a použité tímto způsobem. Je vám dobře? Můžu pokračovat? Dobře. Je to těžké. Teď chci přejít k hlavnímu bodu toho, co jsme našli v dokumentech Pfizeru, nejsou to ani úmrtí, nejsou to ani postižení.

Co je naprosto jasné, a neříkám to lehce, jsem Žid, moje babička přišla o devět sourozenců během holocaustu. O Mengelem nebo nacistických experimentech nemluvím na lehkou váhu. Ale v centru dokumentů je doslova Mengeleho typ experimentu ve velkém měřítku na lidské reprodukci. Experiment o 360 stupních, jak narušit a poškodit lidskou reprodukci. Takže například… v dokumentech Pfizeru bylo ženám řečeno, aby neotěhotněly, což je zajímavé, že?

Je to respirační onemocnění. Proč byste ženám říkali, aby neotěhotněly, ale přesto 270 žen otěhotnělo. Z těchto 270 žen, Pfizer ztratil záznamy, což je nezákonné, podle zákona máte sledovat subjekty až do konce studie… ztratili záznamy o 234 z těchto těhotných žen. Z 36 žen, jejichž těhotenství dospělo k termínu, jich více než 80 % o dítě přišlo.

Spontánní interupce nebo samovolný potrat. Mnoho lidí se mě ptalo, zda je vylučování (vakcíny) skutečné. A ve skutečnosti mě zcenzurovali, protože jsem uváděla, že ženy popisovaly poruchy vlastního menstruačního cyklu nebo se cítily špatně v blízkosti jiných žen, například spolupracovnic, které nedávno dostaly vakcínu. Vylučování (shedding) je skutečné. V dokumentech Pfizeru je expozice vakcíně definována jako kontakt s kůží, inhalace a pohlavní styk, zejména při početí. Tohle je velmi špatná zpráva… ale zdá se, že riziko nebo přenos expozice vakcíně identifikují jako kontakt muže se ženou při pohlavním styku.

A výslovně řekli mužům ve studiích, aby neměli pohlavní styk se ženami v plodném věku, a pokud ano, aby používali dvě spolehlivé formy antikoncepce. Je tedy zřejmé, že existovalo něco, co se týkalo početí s očkovaným mužem, před čím se Pfizer měl na pozoru.

Nyní tedy víme, že tato injekce hrozivě poškozuje početí. Jak stále říkám, lipidové nanočástice procházejí každou membránou, placenta je membrána. Samozřejmě, chci říct, že nejposvátnějším místem na světě je placenta s dítětem, které v ní roste, že?

Nemůžete tuto membránu poškodit nebo ohrozit, aniž byste poškodili plod a jeho prostředí. Lipidové nanočástice procházejí placentou, dostávají se do prostředí plodu a odborník na mateřskou fetální medicínu jménem Dr. Jim Thorpe zjistil u svých pacientů, že placenta má síť kalcifikací způsobených těmito lipidovými nanočásticemi a že děti se rodí dříve kvůli těmto narušeným placentám a u novorozenců očkovaných matek pozoroval chromozomální abnormality.

Lipidové nanočástice se podle dokumentů Pfizeru dostávají také do mateřského mléka. A to má své opodstatnění. Vzpomeňte si, že nám bylo řečeno, že tyto materiály zůstávají v místě vpichu. No, cirkulují v krvi. Z čeho se skládá mateřské mléko?

Je vytvořeno z krve a lymfy. Takže lipidové nanočástice pokryté polyetylenglykolem se dostávají do mateřského mléka kojících matek… a v dokumentech se uvádí, že kojené děti měly trvalé záchvaty. A jedno dítě zemřelo na pohotovosti po kojení od očkované matky na selhání více orgánů.

Dále je v dokumentech uvedeno, že čtyři z kojících matek měly mateřské mléko modrozelené. A mimochodem, nejde jen o dokumenty Pfizeru… úřad NIH následně provedl studii, která také zjistila, že děti kojené od očkovaných matek měly selhání v prospívání, nepřibývaly na váze, byly neklidné a nespavé, bagatelizovali to. Ale chci vám říct, že jako žena… je to těžké, že? Je dost těžké být zdravou ženou, která menstruuje, počít dítě, nosit dítě, porodit dítě, kojit dítě, to jsou velké dary, ale vyžadují hodně síly a výdrže a sociální podporu a lásku. Není snadné je zvládnout.

A kojení dítěte není snadné. A to ani, když jste nejzdravější. Takže vám chci říct, že když jako žena a feministka a jako máma čtu, že počet kojících matek se za poslední dva roky snížil z 34 % všech matek na 16 % matek, je něco špatně. Nejenže se dětem v další generaci nedostává té prvotní zkušenosti naprosté lásky, naprosté péče, naprostého bezpečí, což je velmi důležité, ale je tu něco, co vede k tomu, že maminky nejsou schopny tyto děti kojit.

A myslím, že tu máme stopu v kontaminaci mateřského mléka očkovaných maminek. Chci také poznamenat, že Bill Gates uvedl na trh laboratorně pěstované mateřské mléko, a to právě ve chvíli, kdy ženy trpěly těmito škodami na jejich vlastní schopnosti uživit své děti. Také řeknu, že v dokumentech se opakuje téma jako válka proti ženám a skutečně válka proti schopnosti žen se rozmnožovat.

Dr. Chandler v dokumentech Pfizeru zjistil, že z nežádoucích účinků jich 72 % utrpěly ženy. Je to konstantní poměr tři ku jedné, ženy ku mužům… ne že by muži nebyli poškozováni. Ale jde o to, že ženy jsou poškozovány nepřiměřeně. A z těch 72 % nežádoucích příhod, v dokumentech je graf, na který je tak těžké se dívat, v němž Pfizer definuje 16 % těchto nežádoucích účinků jako, cituji, jejich slova: „reprodukční poruchy”. Jejich slova.

V tom grafu… a pro muže je to 0,49 % pro muže. Ne že by to nebylo špatné, je to špatné, ale je to jako, co za zrůdy se podívají na 16 % reprodukčních poruch a pokračují dál. V tom grafu, v té části dokumentů, je dílčí graf s vědeckými názvy. A opět, pokud jste žena nebo matka, z toho vám praskne hlava. V tom grafu existuje 20 různých vědeckých názvů pro ničení menstruačního cyklu žen. A proto říkám nacistická medicína.

Je dost špatné, co nacisté dělali, ale další vrstva toho, co je tak hrůzostrašné a protilidské, je to, jak vědecké byly jejich záznamy. Takže existuje vědecký název pro to, že máte dvě menstruace měsíčně, nebo vědecký název pro to, že krvácíte každý den v měsíci, nebo vědecký název pro to, že nemáte celý měsíc žádnou menstruaci, a můžete předpokládat, že za těchto okolností nejste plodná nebo nejste snadno plodná.

V publiku jsou děti, takže nechci být příliš názorná, ale vědecké názvy pro ty nejstrašnější věci, které si dokážete představit, že se dělají s těly žen. Ženy hodně let po menopauze začínají krvácet. Desetileté dívky, které mají první menstruaci poté, co jsou očkovány… a hrozné věci, které nebudu popisovat, jsou součástí zkušeností žen s menstruací. Takže chci, abyste si na chvíli představili jako pedagogové a jako rodiče, ani ne jako studenti, protože mám pocit, že vás těmito informacemi zatěžuji dost. Ale přemýšlejte o tom, jak je to těžké… ženy mají tolik práce, že?

Jsou studentky, maminky, pracovnice, manželky, rodiče… asi jsem už řekla maminky, je to velká práce. A teď si představte, že to děláte s tímto vysilujícím zdravotním stavem, natož abyste se snažili jen počít dítě a přivést dítě na svět a mít zdravý porod.

Takže není divu, a to přímo souvisí s mým zcenzurováním před rokem a půl, ne že by to, co se stalo mně osobně, bylo důležité ve srovnání s tím, co se stalo všem… není divu, že v roce 2022 po celém světě, devět měsíců po zavedení vakcín ve většině západní Evropy, je 13 až 20% pokles živě narozených dětí v celé západní Evropě a Severní Americe. A Singapuru a Austrálii… 13 až 20% pokles živě narozených dětí. S ohromujícími dílčími údaji, jako je dvojnásobný počet mrtvě narozených dětí ve Skotsku, vysoce proočkované zemi. 89 mrtvě narozených dětí v Kanadě v jedné provincii, kdy obvykle mají dva nebo tři.

Dr. Thorpe popisuje pět nebo šest potratů týdně, když předtím měli dva do měsíce. Absolutní vymírání dětí – tak jsem to nazvala v jedné z prvních esejí na toto téma. Takže vám teď řeknu, že to není univerzální. Není to na celém světě. Tento pokles, toto vraždění další generace není globální. Týká se to západní Evropy a Severní Ameriky. A k významu toho se dostanu vzápětí. Takže jsem se zmínila, že muži a chlapci nejsou ušetřeni.

Amy Kellyová například zjistila, že lipidové nanočástice rozkládají chlapce v děloze. Ani nemusí být očkováni. Samozřejmě, varlata jsou membrána. Takže tyto lipidové nanočástice procházejí varlaty fetálních chlapečků a degradují Sertoliho a Leydigovy buňky, což jsou v podstatě továrny na mužnost. Takže nevíme, jestli z těchto malých chlapečků očkovaných maminek vyrostou sexuálně fungující dospělí muži. Sertoliho a Leydigovy buňky jsou zodpovědné za mužskou hormonální rovnováhu, která vytváří věci jako hluboký hlas, ochlupení na těle, široká ramena, všechny věci, které spojujeme s normální mužností, a to je degradováno.

Takže když říkám, proč se zaměřují na reprodukci? Je to respirační virus, že? Tak proč v dokumentech Pfizeru rozmnožovali krysy, obětovali je a pak analyzovali buňky pohlavních orgánů krys? Je to respirační virus. Takže to jsou monstra a nelze se vyhnout závěru, že se zaměřují na narušení lidské reprodukce. Takže to je hodně informací…

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

 1. 9/2023 ………….. „Vakcíny“ proti „covid 19“ vytvorili z „vakcinovaných“ biorobotov… Tieto videá im neotvoria oči. Všetko mimo mainastream informácie BEZ PREMÝŠĽANIA považujú za HOAX. Koniec civilizácie sa blíži, a ja dúfam len v jedno. Že to nebude veľmi fyzicky bolieť.
  Inak som „v pohode“, nedepkárim…. Som pozorovateľom tohto šialenstva vo svete. „Nevakcinovaný“, zdravo žijúci, hľadajúci a celkom isto nachádzajúci Pravdu.
  Majte sa fajn.

 2. Spike protein a nanočástice – existuje lék revit který obsahuje natokynézu a během dvou měsíčního užívání zničí Spike protein i s nanočásticemi. Japonští vědci zjistili, že stačí žloutek z vajíčka. Doporučuji poslechnout profesora Staňka.

  1. Načo užívať predražený liek. Lepšie je rovno si kúpiť výživový doplnok s enzýmom Nattokinase, alebo Serrapeptase. Dokonca slovenský výrobca Kompava predáva Serrapeptase gastrorezistentnú (enteric coated), takže žalúdočné kyseliny enzým nezničia.

  2. Když se podíváte na ingredience, většinu z látek jako je např. kurkumin, si můžete „extrahovat“ sami.

 3. Tzv. sheding, po 3 dávce manžela, jsem dostala při vstupu domů, elektrickou ránu, 4 metry ode mě! Projelo to něco mým tělem, a za 5 dní jsem měla silnou menstruaci..2 roky v přechodu!! V dalších boostrech, už asi byly nanočástice signálu..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů