David Icke: O karanténě, covid-19 a cíli pandemie [NOVÝ ROZHOVOR – 1/2]

Ve zkratce...

Nejsledovanější rozhovor všech dob s více jak 1,3 miliony diváky v jednu dobu. David Icke mluví o karanténě, jak jsme k ní došli, a kam to celé směřuje. V této první části se dozvíme o souvislostech předcházející dnešní pandemii, o tzv. „kultu”, který kontroluje dění ve světě, a jaké jsou jeho cíle.
Facebook
Telegram
VK

Přepis: David Icke: O karanténě, covid-19 a cíli pandemie

Brian Rose: Sledujete London Real, jsem Brian Rose. Mým dnešním hostem je David Icke, anglický spisovatel, moderátor a řečník. Od 90. let je známý jako profesionální konspirační badatel. Nazýváš se vyšetřovatel toho, kdo a co skutečně kontroluje svět. Jsi autorem 21 knih a měl jsi přednášky ve více jak 25 zemích. Mluvíš živě až 10 hodin před velkými publiky. Plníš stadiony jako je Wembley Arena. Tento rok jsi tady potřetí, abys mluvil o pandemii covid-19 a globální karanténě, o rýsující se ekonomické krizi, zavedení nebezpečných technologií, potenciálním povinném očkování a porušení našeho základního lidského práva – svobody projevu. Davide, vítej zpět v London Real.

David Icke: Děkuji, Briane.

Brian: Nejprve chci oznámit, že vysíláme na naší nové platformě digitální svobody, což je nezávislý systém vysílání bez cenzury, který je od lidí pro lidi. Je dostupný exkluzivně na našem webu londonreal.tv. Všichni, co sledujete, tento odkaz sdílejte na všechny svoje sociální sítě. Zopakuji to – všichni, co sledujete, prosím, sdílejte tento odkaz na všechny svoje sociální sítě. Je to důležité. Požádejte svoje přátele a rodinu, aby nám dali 15 minut a pak se mohou rozhodnout. Davide, tobě a všem divákům jsem slíbil, že z této konverzace nebude nic vystřiženo, nic nebude cenzurováno, odstraněno nebo zakázáno. A že kdokoliv na světě se může podívat na celý rozhovor zdarma na londonreal.tv/live.

Díky štědrým příspěvkům více jak 25 tisíc lidí, také známých jako armáda London Real. Pokud se kdokoliv chce stát zakladatelem této platformy digitální svobody, můžete navštívit londonreal.tv/freedom a přispět, a bojovat s námi v předních liniích, abychom ochránili svoje lidská práva. London Real je platforma pro svobodu projevu od roku 2011. Davide, těším se na náš dnešní rozhovor. Chci všechny obeznámit s posledními událostmi.

Před 46 dny, 18. března, jsme s tebou vysílali náš první rozhovor roku 2020, kde jsem tě požádal, abys mluvil o pandemii koronaviru a krachu globálních trhů, kdy Británie ještě nebyla v plné karanténě. V této konverzaci jsi mluvil o konceptu problém – reakce – řešení, zpochybňoval jsi motivy Světové zdravotnické organizace, a varoval jsi před rýsující se společností Hunger Games.

Ta epizoda se ihned virálně rozšířila s více jak 10 miliony zhlédnutími od lidí po celém světě, kteří mají zájem, se dozvědět o odlišné verzi příběhu než od médií a vlády. Pak před 27 dny, 6. dubna, jsme vysílali druhou konverzaci 2020 přes YouTube, která se toho dne stala druhým největším živým vysíláním na světě, druhá za prezidentem USA Donaldem Trumpem. Se 65 tisíci souběžnými diváky, což bylo téměř 4x více než bylo předešlé vysílání, očekávali jsme, že ta epizoda dosáhne 40 milionů zhlédnutí, což by z ní udělalo největší video podcast v lidské historii.

O 30 minut později ta 2. epizoda byla z YouTube odstraněna a zabanovaná bez vysvětlení a komunikace. V té epizodě jsi mluvil o chybných diagnózách covid-19, a chybném určování úmrtí, pak o zavedení nebezpečných technologií, vakcinační agendě, ekonomickém totalismu a používání strachu k vojenským účelům. BBC další den o tom napsalo a naši zástupci v YouTube tě označili za popírače covid-19, a následně z našeho YouTube kanálu odstranili a zabanovali dalších 10 tvých videí a moje osobní vlogy.

Následoval Instagram, Facebook a Dropbox tím, že odstranili a zabanovali více našich videí. LinkedIn a Vimeo nám pak odstranili účet London Real ze své platformy bez vysvětlení. Ale my jsme se nezastavili a obě naše konverzace jsme nadále vysílali na našem webu. Dnes je tam stále máme. Zároveň naše technologická platforma byla terčem různých sofistikovaných útoků. Britský regulační orgán Ofcom, který má také na starosti vydávání licencí na 5G v Británii, cenzuroval vysílání naší první konverzace na London Live, což je televizní kanál, kterému jsme mnoho let poskytovali obsah.

Ofcom se vyjádřil, a cituji: „Představovalo to významné nebezpečí a riziko pro diváky.” V tu chvíli jsem měl dost. Věřím v základní právo – svobodu projevu. Usoudil jsem, že už se nemůžeme spoléhat na třetí stranu s naším vysíláním, a před 11 dny jsme začali s veřejnou sbírkou k financování platformy digitální svobody, která nyní vybrala více jak milion dolarů od více jak 25 tisíc lidí, kteří bojují za právo svobody projevu a svobody tisku. Velmi nám to dodalo sebevědomí v tom, co děláme.

Teď před dvěma dny, 1. května, ti zrušili účet na Facebooku za zveřejňování „dezinformací v oblasti zdraví, které mohou způsobit fyzickou újmu.” Reagoval jsi vyjádřením: „Vtipné na fašismu je, že je tak předvídatelný.” Včera, 2. května, ti odstranili účet z YouTube, protože „YouTube má jasné podmínky zakazující jakýkoliv obsah, který zpochybňuje existenci a přenos covid-19, tak jak popisuje WHO a NHS.” Tvůj kanál měl v době odstranění více jak 900 tisíc odběratelů.

Což nás přivádí ke dnešku, 3. květnu, naší třetí konverzaci, kterou nyní na naší nové platformě živě vysíláme více jak milionu lidí. Všechny diváky žádám, abyste tento odkaz sdíleli na svoje sociální sítě. Požádejte svoje přátele, aby nám dali 15 minut, a pak se mohou rozhodnout. Davide, budu upřímný. Tyto poslední tři týdny byly jedny z nejtěžších v mém životě. Byla zpochybněna moje reputace, můj byznys je v ohrožení, a každý den jsou potlačovaná moje lidská práva.

Je to také jedno z nejvíce posilujících období mého života. Miliony lidí z celého světa vyjádřili svoji podporu a v důsledku toho jsem se ještě více upevnil ve svém přesvědčení o základním právu – svoboda projevu a svobody tisku. Proto jsme tady a živě vysíláme. Davide, chci ti poděkovat za 30 let neúnavné práce a odhodlání pokračovat dál.

Teď mám pro tebe jednu otázku: Kde začneme?

David: Icke Vítej v mém světě, Briane. Než cokoliv řeknu, myslím si, že co jsi se svým týmem zvládl, je naprosto báječné. Protože přední linie, jak vím ze svých 30 let, co se tam snažím být, je velmi osamělé místo, a je to špička šípu, takže tam moc lidí není. Abys tam mohl být… nejprve musíš mít neustále otevřenou mysl vůči informacím, ale musíš mít neochvějnou kuráž. Kuráž, která říká: Postavím se za to, co považuji za správné. A nehledě na to, čemu jsem vystaven, budu nadále stát za tím, co považuji za správné.

Protože tady nebudu sedět a obhajovat se a říkat: „To o mně neříkejte. Jak to můžete říkat?” Je mi jedno, co o mě říkáte. Nechám je, ať oni se starají o mě. 30 let mého života tak nějak vedlo k této chvíli, k této době. V posledním rozhovoru jsem ti řekl, a někteří by to mohli považovat za chvástání se… řekl jsem ti: Jsem silnější než oni. A oni to ví. Pár minut po ukončení toho rozhovoru mi to akorát potvrdili. Máme je tady… tento kult, o kterém budu mluvit… který kontroluje mainstreamová média.

Není to v posledních pár týdnech o to zřejmější? Kontroluje Silicon Valley… vlastní ho. Vlastní korporace, vlastní bankovní systém, a přesto jeden rozhovor s jedním člověkem způsobil, že tato všemocná síla, co kontroluje tolik věcí, splašeně utíká, jakoby někdo křičel „Hoří!” „Odstraň mu ten účet tady, a tam a tady.” A co říkají, Briane? Říkají: „Jsi silnější…” jeden člověk, „než my jsme, a tak musíme zajistit, aby se to, co říkáš, nedostalo k lidem. Protože víme, jaké to má důsledky.” Vše je frekvence. Můj hlas je frekvence. Ulhanost, lži, podvody jsou frekvence. Pravda je frekvence… mnohem silnější frekvence. Oni ví, jakou sílu má šířící se pravda, protože lidé s ní rezonují. Pokud mají provést to, co nyní zažíváme, a mají kontrolovat miliardy lidí, musí kontrolovat jejich vnímání. Musí.

V situaci, v jaké se nyní nacházíme, jsme kvůli hromadnému lidskému vnímání. Součástí toho vnímání je: „Je zde nebezpečný virus, tak musím zůstat doma, protože autority se o mě starají a řekly mi, že musím zůstat doma, a když vyjdu ven, můžu chytit smrtelný virus. Bože… všichni zemřeme.” Takové vnímání umožňuje velkému počtu lidí, aby se vzdali své jedinečnosti a svobody, a zůstali u sebe doma, v domácím vězení, kdy hrstka lidí jim říká, co mají dělat. Druhé vnímání je: Vidím, že tu něco nehraje.

Ale jaké jsou následky toho, když o tom budu mluvit a zpochybňovat to? To vnímání „Jaké to má pro mě následky?” znamená, že spousta lidí, kteří si uvědomili, že něco není správně… a to je slabé slovo… k tomu se dostaneme… jsou také v domácím vězení. Tato dvě vnímání jsou důvodem, proč se tohle děje. Protože když rozebereš počet lidí, kteří za tím stojí, v každé zemi po celém světě, je to malinkatý počet… a to vysvětlím. Navzdory tomu kontrolují 8 miliard lidí.

V Británii je 66 milionů lidí… počet lidí, kteří ji kontrolují, je maličký. Vnímání a strach z následků tohle vše, co se děje, dělá možným, a ničí to nezávislá živobytí miliard lidí. Největší forma kontroly je závislost. Potřebuješ tohle, abys přežil, a kvůli tomuto ekonomickému Armagedonu, který jsme vytvořili, jsme my jedinou cestou, jakou to získáš.

A víš jak? Budeš dělat přesně to, co říkáme. To je dynamika, do které jsme se v rámci několika týdnů přesunuli. Musíme přestat s popíráním a uvědomit si, že nyní žijeme v globální verzi nacistického Německa. Ne, vůdci nemají jezdecké boty, nemají hloupý knír… ale struktura je stejná. Malinkatý počet lidí diktuje a řídí všechny ostatní. Tento rozhovor bude sledovat spousta lidí, pro které je tohle nové.

David Icke: O karanténě, covid-19 a cíli pandemie [NOVÝ ROZHOVOR - 1/2] • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Teď jsem v podstatě v pozici, abych prošel sledem událostí, a mluvil o manipulaci z pozadí, abych jednoduše vysvětlil, jak malinkatý počet lidí dokázal vytvořit falešnou pandemii bez žádného viru a jak přesvědčil drtivou většinu lidí, že je tu virus, a že jsou v nebezpečí. A že vzdát se své svobody je pro jejich přežití zásadní.

Brian: Většina lidí má problém si vůbec představit, že žádný virus neexistuje, protože vidí fotky z New Yorku, vidí fotky z jednotek intenzivní péče, v novinách vidí čísla… vidí, jak o tom mluví prezident. Většina lidí by řekla: Davide, pochopitelně se něco děje.

David Icke: No něco se rozhodně děje. A lidé umírají. Ale… tu šokující reakci „Cože to řekl?“” lze vysvětlit, a dnes ji velmi jednoduše vysvětlím. Nejprve to uvedu pro lidi, kteří jsou v tomto nově. Je třeba pochopit určitý kontext, abychom mohli pochopit, jak k tomuto došlo. Nejprve… ve svých knihách v posledních 30 letech píšu o tom, že existuje… nazývám je kultem.

Existuje globální síť, která pracuje skrze tajné společnosti a doslova satanské skupiny, která zavedla strukturu, kterou vysvětlím… je prostá, musí být, jinak by nefungovala. Je to struktura řízení seshora dolů zasahující až do lokálních komunit. Co je třeba objasnit jako první… a jak to vysvětlím, současné události budou velmi jasné z hlediska toho, proč se dějí… je to, kam tento kult chce lidskou společnost vzít? Tohle se neděje v řádu týdnů, tohle se děje už hodně dlouho.

Proto lidé jako Aldous Huxley s knihou Konec civilizace a George Orwell s knihou 1984 byli schopni současné události předvídat, protože tohle bylo v plánu hodně dlouhou dobu. Pokud se dokážeš dostat do toho… řekněme interního kruhu, odkud se tento plán formuje, dokážeš snadno předvídat budoucnost. Protože pokud plán pro transformaci a směr lidské společnosti není zpochybněn, pokud lidé nepodniknou žádný krok, aby ho zastavili, tak se stane. Předvídáním plánu dokážeš předvídat budoucnost, protože ten plán se uskuteční, pokud nezasáhneme. A ten plán se uskutečňuje. Současné události představují obrovský krok v uskutečnění tohoto plánu. Kde tedy chtějí svět vzít? Už dlouho to popisuji a říkám tomu společnost Hunger Games, pochopitelně pojmenované po filmové trilogii.

Ten výraz jsem použil z toho důvodu, že to, kam chtějí svět vzít, a znovu zdůrazním, že tohle neříkám od počátku tohoto pandemického hoaxu, o tomto mluvím a píšu už desítky let… že tohle je plán. Společnost Hunger Games je navržená tak… představ si pyramidu… aby malá hrstka byla na vrcholu – dnes jim říkáme 1 %. Na spodku pyramidy je zbytek lidstva, v závislosti, v nedostatku, v chudobě, a znovu to slovo… v závislosti na 1 % těch nahoře. Závislí na prostředcích přežití. Mezi 1 % a zbytkem populace v této společnosti Hunger Games máš… nakonec chtějí, aby to byl policejně vojenský stát – spojení těch dvou.

Takže policejně vojenský stát, který vůli těch 1 % nahoře prosazuje ve zbytku populace, a brání populaci v tom, postavit se tomu 1 %. Celou tu dobu říkám, že nás tady chtějí vzít, a má to ještě další úroveň… jak už dlouho říkám, tato společnost Hunger Games bude kontrolovaná technologií. Mluvíme o fašistické, komunistické globální společnosti s přídavkem… že je kontrolovaná technologií, což z ní dělá to, čemu lidé říkají technokracie, která se definuje jako společnost, kterou nekontrolují zvolení politici… těch se chtějí zbavit… ale kterou kontrolují technokrati, byrokrati, vědci, zdravotní byrokrati, technokrati, inženýři, vědci, apod.

Tím směrem se velmi jasně posouváme, ale co potřebuješ víc než cokoliv jiného, pokud něco takového chceš uskutečnit? Musíš zničit nezávislá živobytí obrovského počtu populace. Protože zatímco si řídí svoje podniky a zaměstnávají lidi, a nezávisle fungují, vydělávají peníze, platí zaměstnancům, nepodaří se ti dát lidstvo do totality… na spodek té společnosti Hunger Games, do nedostatku, chudoby a závislosti na menšině.

Tato falešná pandemie, kterou vysvětlím, byla využita z mnoha důvodů, ale převážně z toho důvodu, aby zavřeli podniky… zejména malé podniky, které v obrovských počtech nepřežijí… velké firmy to zvládnou… chtějí, aby tato karanténa a zavření podniků bylo dostatečně dlouhé, aby zničili nezávislá živobytí obrovského počtu lidské populace. Na konci našeho prvního rozhovoru ses mě zeptal: Kam to směřuje? Řekl jsem: To, co udělají, je to, že tohle budou udržovat, dokud nedosáhnou bodu, kdy si řeknou: Nyní jsme dosáhli situace, kdy jsme transformovali lidskou společnost, zničili jsme nezávislá živobytí obrovského počtu lidí, a je to nezvratné. To je, čeho se drží. Uvidíš, že postupně z omezení poleví… to, co jim projde… a pak naplánují nové vlny „viru”, k čemuž se dostaneme.

A pak karanténu vrátí. Dále to souvisí s tím, že chtějí vakcinovat celou lidskou populaci, a k tomu se dostaneme později. A povíme si o téměř nepopsatelně extrémní úrovní psychopatie Billa Gatese. Tady chtějí vzít společnost.

Brian: Dobře, zeptám se na otázku. Proč by někdo, kdo je členem 1 %, např. Bill Gates, se stovkami miliard dolarů… řekněme, že 1 % jsou bohatí, mají nemovitosti, mají letadla, proč by chtěli víc?

David Icke: O karanténě, covid-19 a cíli pandemie [NOVÝ ROZHOVOR - 1/2] • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

David Icke: Protože… tohle je něco, k čemu bychom se měli dostat později, protože to mohu vysvětlit.

Ale tohle není o penězích. Tohle je o kontrole, je to o naprostém ovládnutí nejen… lidí ve fyzickém smyslu, ale ovládnutí jejich myslí a jejich vnímání, v konečném důsledku, skrze propojení jejich mozku s umělou inteligencí (UI), o čemž se už mluví, že bude možné do roku 2030. Tohle vše, co se děje dnes, jsou odrazové můstky k tomu cíli. A proč chtějí tohle? Proč? To je celkový obrázek. Podle mě by bylo lepší se k němu dostat později, jak budu mluvit o tom, kdo jsou tito lidé a proč to dělají, protože to zachází velmi hluboko.

Ovládají lidskou společnost… lidskou rasu. Později bychom se k tomu měli dostat, protože… je to zdánlivě bizarní, ale méně bizarní, když si uvědomíš, že tohle, co se děje dnes, jsme předtím považovali za bizarní. Ale pokud jde o to, kam chtějí společnost vzít… Jak nás tam vezmou? Jaká struktura jim umožňuje zvládnout něco takového jako tato globální falešná pandemie?

Vem si nadnárodní korporaci. Struktura je v podstatě stejná až na to, že namísto dceřiných firem v různých zemích, jde o sítě tajných společností a rodinných pokrevních linií. Máš ústřední bod, řekněme sídlo tohoto kultu, který funguje ve stínech. A řídí ze středu. V každé zemi máš dceřiné sítě tohoto kultu. Jejich práce v každé zemi je, kontrolovat politiku té země, vládu, vládní správu, kontrolovat tajné služby, armádu… dnes tomu říkáme hluboký stát… už na to máme slovo.

Píšu o tom desítky let… Lidé tomu říkají hluboký stát. Máš tyto sítě, které mají kontrolovat politiku, vládní správu, velké korporace, bankovní systém a finance, a média… vlastnit média, kontrola vnímání skrze kontrolu informací. Součástí těchto pyramidálních hierarchií s kultem na vrcholu je kontrolování zdravotnických systému v každé zemi. Kontrolování systému zdravotnictví. Kontrolování farmaceutického kartelu, oblasti konvenční medicíny.

Tohle se děje v každé zemi s ústředním bodem… říkám mu pavouk… odkud řídí… tak jako nadnárodní korporace řídí svoje dceřiné firmy, a všechny pracují na stejné agendě. Existují dvě techniky hromadné manipulace a kontroly mysli, které tento kult používá k prosazování své agendy. Jednu techniku jsem už dávno nazval problém – reakce – řešení, kdy tajně vytvoříš problém, a tvoje podplacená slepě poslušná média… což je v posledních týdnech o to zřejmější… použiješ k tomu, aby veřejnosti řekla verzi problému, které chceš, aby věřili, a chceš, aby veřejnost byla ve strachu, úzkosti nebo pobouření a říkala: Něco je třeba udělat. Co s tím udělají?

A ti, kteří tajně vytvořili problém a získali tu reakci, pak otevřeně nabídnou řešení problému, který tajně vytvořili, a za který obviní někoho jiného. Tato technika má další verzi, kterou jsem nazval: žádný problém – reakce – řešení. To je, když nepotřebuješ skutečný problém, ale potřebuješ, aby lidé problém vnímali. Příklad zbraní hromadného ničení v Iráku. Použili žádný problém – reakce – řešení, aby odůvodnili invazi do Iráku se všemi pokračujícími následky. Existuje žádný problém – reakce – řešení, pokud jde o lidmi způsobenou změnu klimatu, která je naprosto neobhajitelná, když se podíváš na fakta namísto propagandy.

A pak přicházíme k současným událostem, ke kolosálnímu a historicky nevídanému použití „žádný problém – reakce – řešení” ve formě globální pandemie. S tímto řečeným kontextem, jak to tedy dokázali? Vracím se ke skutečnosti, že každá země má svoji vlastní dceřinou síť kultu, jejíž práce je, prosadit agendu kultu, který je řízen ze středu, a tudíž ty různé dceřiné sítě mohou fungovat jako jeden celek. Navenek to vypadá, že jde o jiné země rozdělené hranicemi. Že tu jsou jiné rasy, politické systémy… Na úrovni kultu nejsou žádné hranice. Tohle je důležité pro pochopení.

Něco dalšího, co už desítky let říkám, než tohle celé začalo, je to, že vzorem pro globální orwellovskou fašistickou společnost… technokracii… je Čína. To, co dělají, a co udělali… píšu o tom ve svých knihách… v Číně už dlouho mají krutou a surovou diktaturu. To znamená, na rozdíl od západu… aspoň donedávna, teď už ne… kde museli slovy dávat najevo, že podporují svobodu, demokracii, apod., v Číně je to naopak: „To, co chceme, to uděláme.” Jednoduše tam byli schopni vytvořit a inkubovat společnost, kterou tento kult chce vytvořit po celém světě. Čína je technokracie.

Řídí ji technologie a technokraté. V čínských městech jsou miliony kamer rozpoznávající obličeje… a jak ukázaly dokumenty, mohou téměř kohokoliv najít během pár minut skrze tento systém rozpoznávání obličejů v reálném čase. V Číně je systém, který chtějí mít po celém světě. Zde je otázka. Co se stalo ze západu od spuštění této pandemie? Více a více se stává Čínou. To bylo celou dobu v plánu. Kde tato pandemie začala? V Číně. Začněme tedy tam. Jsme ve Wuhanu. Wuhan, jako severní Itálie, což bylo epicentrum jejich pandemie, je notoricky známý za své vysoké hladiny toxického vzduchu.

V důsledku toho tam obrovské množství lidí trpí na respirační plicní onemocnění… protože to tam dýchají. Najednou tedy kolem 200 lidí ve Wuhanu dostalo tohle onemocnění. Nejprve to spojovali s místním trhem a zvláštními věcmi, které lidé jedí. Ale jak dr. Andrew Kaufman, se kterým jsi měl tento týden rozhovor, a kterého už dlouho cituji, soudní lékařský výzkumník, který si sám čte původní studie, nečte si je z druhé ruky. Tak jak on řekl, čínské vládní orgány… já říkám tato síť kultu… se podívaly na tyto nemocné lidi a usoudily, na základě žádných vědeckých důkazů, že příčinou onemocnění je virus.

Odebrali tekutinu z plic asi sedmi lidí a zkoumali ji, aby zjistili, co v ní najdou. Našli genetický kód, kterému se říká RNA. Nenašli virus. Jak Kaufman říká, tento genetický materiál v žádném kroku nepročistili, aby se zbavili všech ostatních materiálů v kódu, a aby izolovali virus, o kterém tvrdí, že způsobuje tuto nemoc. Mohli by to udělat procesem filtrace, ale neudělali to. Skutečnost o tomto genetickém materiálu je ta, že se nachází v obrovském počtu lidí. Když ho začali testovat… a ten PCR test, kterým teď po celém světě testují „covid-19”, jak doktoři a vědci, kteří mají odvahu, říkají, že ten test nehledá přítomnost covid-19, ale hledá přítomnost tohoto genetického materiálu, který se nachází ve spoustě tělech, a proto tolik lidí testuje pozitivně… ale ne pozitivně na virus.

To, co se stalo v Číně, což byla první fáze, je, že na základě symptomů začali diagnostikovat tento „nový virus”, který nepročistili a neprokázali jeho existenci. Ve Wuhanu by určitě měli potíže, najít symptomy respiračních problémů, že jo? Tak jako všude jinde. Tak začali říkat, že za tato respirační onemocnění, která jsou ve Wuhanu běžná, nyní může tento nový virus… bez důkazu. Počet se začíná zvyšovat. Pak začali používat test, který nehledá přítomnost viru ale genetického materiálu, který má v těle spousta lidí, tudíž testují pozitivně. Pokud si vzpomeneš, byl kolem toho velký humbuk.

Během pár dní postavili nemocnice… „Pane bože, co se to děje… všichni umřou.” Když se na ta čísla podíváš teď, na počet lidí, kteří na ten virus v Číně údajně zemřeli, je dramaticky menší, než co nám říkali. Média to postupně začala nafukovat. „Může to přijít na západ.” Počet nakažených v Číně stoupal… „bože, všichni zemřeme.”

Pak se začal přesouvat na západ. Tohle je klíčové k pochopení celému podvodu. Reakce Číny na tento „virus” byla drakonická, nemilosrdná karanténa, lidé byli zamčeni doma, kde… se zdá… trpěli hlady, naháněli lidi z ulic domů… byla tam tato drakonická karanténa a co se stalo pak? Najednou počty nakažených začaly klesat. V době, kdy se ta věc přesouvala na západ, počty nakažených v Číně začaly klesat. Pokud nemáš virus, ale budíš dojem, že existuje, skrze diagnózy symptomů a test, který je naprosto zbytečný, protože nehledá přítomnost virus, pak máš kontrolu nad čísly.

Lidé v alternativních médiích mi říkají: Proč by to nebyl virus? Proč by prostě nevypustili biologickou zbraň? Pokud vypustíš virus, který je skutečný a je smrtelný, ve chvíli, kdy ho vypustíš, ztrácíš nad ním kontrolu. Potenciálně můžeš ohrozit spoustu lidí, které nechceš ohrozit. I když v jádru je vás malé procento, spoléháš na spoustu ostatních lidí v systému, aby tvoji vůli ve společnosti prosazovali. Tyto lidi nechceš ohrozit. Jinak přijdeš o kontrolu.

Ale pokud tvoříš iluzi viru, skrze počet případů se symptomy, které souvisí s jinými nemocemi, a skrze test, který pozitivně testuje na přítomnost genetického materiálu, který má spousta lidí v těle, a ne na přítomnost viru, a pokud budíš dojem, že spousta lidí na ten virus umírá, protože… a k tomu se dostaneme… říkáš doktorům, a spousta z nich to přiznala, že pokud mají pacienta s pozitivním testem na covid-19 neboli tento genetický materiál, který má spousta lidí, pak na úmrtní list musí jako příčinu napsat covid-19, i když pacient zemřel na rakovinu plic nebo srdeční chorobu, nebo pokud spadl ze schodů.

Ti, pro které je tohle nové, si řeknou, že je to absurdní… ne, tohle se děje, a tohle říkají odvážní doktoři. Vskutku můžeš vidět zákony a regulace… Například ve Skotsku je pravidlem, že když člověk testuje pozitivně na covid-19, jinými slovy na genetický materiál a ne virus, a během 28 dní ten člověk zemře, příčina na úmrtním listu musí být covid-19. Takto to podvádí. V Americe vidíme svědectví doktorů, kteří jsou nuceni psát covid-19 v pitevní zprávě. Nikdy během své kariéry tohle nezažili.

Říkají: Vždy se jen uvádí fakta. Ale doktoři z Kalifornie a New Yorku a ostatních místech říkají, že jsou nuceni uvádět tuto diagnózu. Ano. A mám otázku: Pokud je tu skutečný virus, musel bys v obrovském měřítku manipulovat čísly? Nemusel. S čísly musíš manipulovat, pokud je to podvod. Proto v souvislosti se změnou klimatu se manipulace s daty tak často odhaluje, protože nemají skutečný problém, tak musí manipulovat s daty, aby budili dojem, že je tu problém…

Stejně tak, jak nemají skutečný virus, musí manipulovat s daty, aby budili dojem, že virus existuje. Teď se vrátíme k Číně. Bylo naprosto zásadní… z důvodů, které budou zřejmé… když tato věc v Číně začala, aby čínský model reakce na tuto věc, což byla drakonická karanténa, se stal vzorem pro vyřešení této pandemie. To se okamžitě stalo… čínská fašistická vláda zavedla nesmírně krutá opatření.

Světová zdravotnická organizace (WHO) okamžitě oznámila… člověk jménem Tedros, generální ředitel WHO, který je na Gatesově výplatní listině už dlouho, řekl: Čína nám ukázala, jak se vypořádat s pandemií. Bill Gates vlastní WHO… je její druhý největší sponzor. První je americká vláda. Když si představíš tuto globální síť a její různé dceřiné složky, Světová zdravotnická organizace je jedna z předních organizací tohoto kultu. Byla vytvořena rodinou Rockefellerů. Nyní ji řídí Bill Gates, je to jeho osobní léno, v zastoupení kultu, protože Bill Gates je jejich agent, a tato síť také vlastní Silicon Valley. Vlastní Facebook, YouTube, Google, který oficiálně vlastní YouTube.

David Icke: O karanténě, covid-19 a cíli pandemie [NOVÝ ROZHOVOR - 1/2] • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Podívejme se tedy na tato spojení. Světová zdravotnická organizace okamžitě řekla, že čínský model je způsob, jak se vypořádat s tímto virem. Protože všechny jejich případy nakažených a případy úmrtí velmi rychle dostali téměř na nulu. Absurdně rychle, pokud by to byl skutečný virus. Během pár dní tam postavili nemocnice… „Bože, všichni zemřeme!” Statisticky ta čísla ani nedávají smysl. I Trumpova vláda je zpochybnila, že není možné snížit tolik případů a tolik úmrtí. Není to možné.

Udělali to následovně. Jak manipulativně počet případů snižovali, stejně jako když je zvyšovali, tím, že respirační onemocnění způsobená různými příčinami přisuzovali tomuto novému viru, změnili způsob, jakým počítali čísla nebo prováděli diagnózy, a najednou případy onemocnění „novým virem” klesaly dolů. A ta čísla začala klesat zrovna ve chvíli, kdy ten údajný virus přecházel na západ. Takže kult vlastní Světovou zdravotnickou organizaci, která říká, že čínský model drakonických opatření je ten správný způsob.

Stejná Světová zdravotnická organizace, což je důvod, proč byla vytvořena, pak začala diktovat a řídit globální reakci na virus a jejich vzor je čínský model drakonické karantény. Teď se přesuneme do Silicon Valley. Co řekli v YouTube? Důvod, proč mi zrušili účet. Co řekli ve Facebooku? „Odstraníme cokoliv, co zpochybňuje oficiální verzi viru, kterou nám dala Světová zdravotnická organizace.” Světová zdravotnická organizace okamžitě celou věc s falešnou pandemií řídí, a říká, že se s ní musíme vypořádat jako Čína, a firmy v Silicon Valley, které vlastní stejný kult, co vlastní WHO, říkají, že budou cenzurovat kohokoliv, kdo zpochybňuje oficiální verzi WHO.

Takto ten kult funguje. Nemá žádné hranice. Najednou… vzpomeň si, co jsem říkal o dceřiných složkách v každé zemi. Jedna z hierarchických pyramid v každé zemi, kterou kontrolují, je zdravotnický systém. Dovol mi něco zdůraznit… Musíš napřímo kontrolovat jen málo lidí, abys mohl kontrolovat tyto pyramidy. Musíš kontrolovat jen lidi v pozicích, které určují politiky a pravidla v pyramidě.

Nemusíš vědomě kontrolovat velký počet lidí, stačí ti jen klíčové pozice. Například není náhoda, že lidé kolem Borise Johnsona v tmavých oblecích, kteří nikdy nebyli voleni, kteří říkají, že v Británii musíme zavést karanténu, téměř všichni z nich do jednoho mají finanční vazby s Billem Gatesem. Fauci a Birxová v Americe, kteří jsou poradci Trumpa v této pandemii, mají obrovské finanční vazby s Billem Gatesem. To stejné najdeš ve všech ostatních zemích.

Bill Gates… a postupně se můžeme dostat k důvodu proč… Bill Gates si koupil celý globální zdravotnický systém, zejména skrze Světovou zdravotnickou organizaci, kterou vlastní. Takže tyto pyramidy v různých zemích, v Americe, Británii, Kanadě, apod., ti, co je řídí, čili agenti kultu, říkají doktorům, sestřičkám a ostatním ve zdravotnictví, aby na základě symptomů diagnostikovali „covid-19”, který nikdy nebyl izolován, aby se prokázala jeho existence.

Najednou… lidé s respiračním problémem, nebo s chřipkou, kterou v tohle roční období normálně dostávají, najednou byli na základě svých symptomů diagnostikovaní, že mají covid-19. Co říkají, že jsou symptomy covid-19? Chřipkové symptomy, pro které je celá řada možných příčin. Ale nyní za vše může covid-19. Jak se to přesouvalo na západ a tohle vše začalo, to hlavní, co děsilo ostatní západní země, bylo to, co se dělo v severní Itálii. Severní Itálie je notoricky známá svým toxickým vzduchem a plicními onemocněními, tak jako ve Wuhanu. Úmrtnost v té oblasti Itálie v porovnání s ostatními oblastmi Itálie je obrovská… poslední čísla, co jsem viděl, jsou podle mě z roku 2018 z oblasti Lombardie, a ukazují, že toho roku tam zemřelo téměř 100 tisíc lidí.

Další oblast Itálie z pohledu druhé nejvyšší úmrtnosti za rok je Lazio s 57 tisíci úmrtími. Vidíš tedy, že v severní Itálii je spousta nemocných lidí. Najednou… co se předtím považovalo za respirační problémy, plicní onemocnění, a zápal plic, se najednou považovalo za covid-19. V důsledku toho… a média říkala: „Dívejte na Itálii, blíží se to k nám!” Vládní orgány v Itálii přiznaly, že jejich diagnózy covid-19 na úmrtních listech byly… použily slovo „štědré”.

Další věc… Italské úřady také přiznaly, a to stejné zjistíš po celém světě, že 99 % lidí, kteří v Itálii zemřeli na „covid-19” měli 1, 2, 3, 4 nebo více jiných vážných zdravotních problémů nebo to, co nazývají morbidity. V té oblasti Itálie byl neomezený potenciál pro diagnostikování a uvádění na úmrtních listech… což doktoři po celém světě přiznávají, že jsou nuceni dělat… počítání těch lidí, kteří umírali na jiné problémy. To mě přivádí k tomuto… to, co dělají, což je součástí podvodu, je to, že na úmrtních listech uvádí příčinu covid-19 u lidí, kteří zemřeli na jiné problémy. Někdy ani ne problémy, které by souvisely s respiračními problémy.

Otázka: To, co nám říkají: „Tento virus zabíjí staré lidi. Ti jsou nejzranitelnější. Mladí lidé se zdají být v pořádku.” Dobře… „Takže musíme ochránit staré a zranitelné lidi.” Kdo jsou ti zranitelní? Lidé s ostatními zdravotními problémy. Což jejich imunitu dává pod velký tlak, ale také jsou jiné nemoci, které jim mohou způsobit smrt. „Musíme je ochránit…” dobře. „Musíme tedy vytvořit karanténu. Zničit ekonomiku a životy miliard lidí, abychom tyto zranitelné ochránili.” Jak to, že staří lidé… v nesmírně velkém počtu, téměř všichni z nich… umírají na tento falešný virus a mladí lidé ne? Odpověď je prostá. Staří lidé mají spoustu ostatních problémů ohrožující jejich život. Mladí lidé nemají.

Pokud tedy tvoří iluzi viru, a oni ji tvoří, na základě tvrzení, že se jedná o covid-19, i když je to něco jiného, pak máš téměř neomezený potenciál tu iluzi vytvořit díky starým lidem s mnoha dalšími problémy ohrožující jejich život. Ale mladí lidé ty problémy mít nebudou. Jak bys mohl říct, že zemřeli na covid-19, když na nic neumírají? Máš tedy tuto mezeru… proto využili starých lidí, protože u nich máš možnost na úmrtním listu uvést falešnou diagnózu covid-19. Dělají to systematicky. Uvedu ti další příklad.

Nejen… a tohle se zjistilo, není to teorie. Nejen doktorům a sestřičkám říkají, že když u někoho zjistí covid-19 pomocí PCR testu, který netestuje přítomnost viru ale genetického kódu, který má spousta lidí, proto spousta z nich testuje pozitivně… že když u někoho zjistí covid-19 a ten člověk zemře na něco jiného, musíš na úmrtní list uvést covid-19. Odtud se objevují všechna čísla úmrtí. Jsou falešná! V Americe, kromě tohoto příkazu, mají systém zdravotního pojištění Medicare, a tohle přišlo od senátora státu Minnessota, který je doktor, Scott Jehnsen, který řekl, že pomocí

Medicare říkají nemocnicím, že mají nový systém vyplácení poplatků. Je následující. Pokud nemocnice někoho diagnostikuje s obyčejným zápalem plic, dostane 4600 dolarů. Pokud stejného člověka diagnostikují s covid-19 zápal plic, nemocnice dostane 13000 dolarů. A pokud mají pacienta s covid-19, a toho pacienta umístí na ventilátor, dostanou 39000 dolarů. Což vysvětluje důvod, proč doktor, jak už teď mnoho z nich, natočil video na YouTube. Je ve své nemocnici někde ve skladu a za ním jsou různé přístroje. Říkal: Říkají nám, ať na úmrtní listy dáme covid-19, i když lidé zemřeli na jiné věci.

A řekl: Tyto přístroje za mnou… které byly přikryté, tyto přístroje jsou kyslíkové přístroje, takže když někdo potřebuje kyslík, máme tyto neinvazivní přístroje, kdy někomu jen nasadíte kyslíkovou masku. Řekl: Když celá tato situace s covid-19 začala, bylo nám nařízeno, abychom tyto přístroje nepoužívali. Ale… a tohle jsou jeho slova… nechat pacienta se zhroutit, abychom ho rovnou dali na ventilátor. To je dalších 39 tisíc. Jde o to, že nejen se nařizuje doktorům, aby všechno přisuzovali covid-19, dokonce mají finanční motivace, to dělat… z jednoho případu potenciálně desítky tisíc dolarů.

Přenesli tento falešný „virus” na západ stejným způsobem, jak ho vytvořili v Číně. Hlavně skrze symptomy a pak začali používat PCR test, který jen zjišťuje přítomnost genetického materiálu a ne viru, a proto tolik lidí testuje pozitivně. Mimochodem, jen v rychlosti… dále tvrdí: Zdá se, že si lidé na tento virus netvoří imunitu. K tomu dvě věci. Zaprvé, to znamená, že jak dostaneme Gatesovu vakcínu, všichni musí být vakcinováni, i ti, co virus už měli, protože tělo si na něj netvoří imunitu. Proč si lidé netvoří imunitu na nemoc? Protože tu žádná nemoc není.

Jak si jejich tělo může na ni vytvořit imunitu, když neexistuje? Tak je znovu testují. A říkají: Znovu jste testoval pozitivně. No samozřejmě! Protože testujete na přítomnost genetického materiálu, který je součástí jejich těla, ne na přítomnost viru. Měli ale problém… potřebovali vzít čínský model karantény ke zničení nezávislého živobytí obrovského počtu lidí, ale protože virus neexistoval, nedokázali přijít s počty úmrtí. Proto dlouhou dobu během této tzv. pandemie, dokud čísla nezačala růst, protože lidé začali umírat kvůli karanténě, ne kvůli covid-19, počty úmrtí byly stejné jako ostatní roky. „Covid-19, covid-19!” Viděl jsem jeden skvělý graf, který ukazoval, že čísla covid-19 stoupala, ale počet lidí, kteří v jiných letech umírali na jiné problémy, tento rok klesal. Bylo zřejmé, co se děje. Jiná diagnóza.

Ale nedokázali přijít s úmrtími, aby odůvodnili, že se jedná o smrtelnou chorobu. Co tedy udělali, a co udělali se změnou klimatu způsobenou lidmi, což je to, na čem je to celé založené, je to, že vytvořili počítačové modely. Počítačové modely přišly od… řekl bych já… nechvalně proslulé organizace s názvem Imperial College z Londýna. A od člověka jménem profesor Neil Ferguson. Lidé, co pracují s počítačovými modely, říkají: Je nesmírně snadné je zmanipulovat. Protože ty modely zpracovávají to, co do nich vložíte. Pokud do nich vložíš určitá data, počítač je zpracuje, a dá ti odhad, který není pravdivý, ale je založený na datech, která jsi do něj vložil.

Důvod, proč ledovce tam stále jsou, a lidé z New Yorku na ulicích neplavou, je ten, že to vše bylo založené na počítačových modelech, aby ukázali to, co jsi chtěl, abys mohl zavést politiky a řídit směr lidské společnosti, a toho dosáhneš tím, co do těch modelů vložíš. Ten stejný podvod udělali s touto pandemií. Neměli mrtvé lidi k odůvodnění toho, že je tu smrtelný virus, tak řekli: Ne, teď neumírají, ale… za chvíli budou. Vytvořili tedy počítačové modely.

Pokud si vzpomeneš, Boris Johnson, kterého tito lidé teď naprosto vlastní… ale na začátku tomu odporoval. Boris Johnson je náš premiér. Britský premiér. Odporoval. Nechtěl zavřít školy… on fotbalové zápasy nezrušil, to samotná fotbalová liga, ne Johnson. Pak přišel profesor Neil Ferguson, který má neuvěřitelnou reputaci špatných odhadů, a oznámil svůj odhad na základě svého počítačového modelu. Podle něj by až půl milionů Britů mohlo na tento virus umřít.

Brian: Pamatuji si to. A všechny to vyděsilo.

David: Icke A že v Americe může zemřít až 2 miliony lidí. Protože jeho modely se použily v celém světě, nejen v Británii. Johnson okamžitě polevil. Najednou mu začali říkat: Pane premiére, jediný způsob, jak se s tím vypořádat, je čínský model. Fungoval v Číně, proto musíme zavést karanténu jako tam, abychom tento virus zastavili. Pokud to neuděláte, pane premiére, budete zodpovědný za všechna úmrtí. Pod stejným tlakem byl Trump v Americe, i když o Trumpovi bychom si mohli říct taky své. Tak se zavedla karanténa.

Zavedla se ve fázích… v každé fázi se více prohlubovala. Ale zavedla se. Dosáhli toho, co zamýšleli, což jsou dvě hlavní věci. 1. Zničit nezávislá živobytí miliard lidí. 2. V nějaké formě karanténu co nejdéle udržet, a pak lidem říct, tak jak Gates už řekl… zmínil jsem se, že je psychopat, že? „Normální stav se nevrátí, dokud všichni na světě nebudou očkovaní.” To jsou ty dvě hlavní věci.

Brian: Zeptám se tě… někteří lidé říkají: V Británii zemřelo 30 tisíc lidí, dalších 30 tisíc v Itálii, 100 tisíc v Americe… Boris Johnson dostal covid-19.

David Icke: Nedostal. Onemocněl.

Brian: Moje babička to dostala, 14 řidičů autobusu to dostalo… slyšíš od lidí příběhy, obvykle smutný příběh, jak někdo zemřel na covid-19. A pak máš další příběhy o vzteklých členech rodiny, kteří ví, na co jejich blízký člověk umřel, a kterému pak na úmrtní list dali covid-19. Ani netestují mrtvá těla. Klasifikují to na základě symptomů.

David Icke: Ano, ale také testují mrtvá těla, a pokud testují pozitivně na covid-19, uvedou to na úmrtním listu. Když se podíváš na čísla, než aby ses nechal rozhodit, nadechni se a zeptej se… odkud všechna ta čísla pochází? Pochází z toho, že jiné formy úmrtí přisuzují covid-19. Něco ti řeknu. Kdo všechna tato čísla globálně shromažďuje? Čísla, která používají média. K tomu se za chvíli vyjádřím… Je to americká organizace s názvem univerzita Johnse Hopkinse.

Šest týdnů předtím, než se ta celá věc v Číně rozeběhla, nadace Billa a Melindy Gatesových, světové ekonomické fórum, což je to 1 %, a univerzita Johsne Hopkinse prováděli simulaci… šest týdnů předtím… simulaci toho, jak by svět měl reagovat na koronavirovou pandemii. Na internetu jsou z toho videa. Jeden z hlavních bodů, o kterém se v této „simulaci” mluvilo… na internetu si ji můžeš zhlédnout…

Brian: To je Událost 201.

David: Ano. Jeden z hlavních bodů bylo, že to, co v případě této pandemie bude třeba udělat, o které tehdy nikdo nemluvil, je to, že bude třeba kontrolovat příběh, že je třeba zastavit lidi, co jsou proti očkování, zastavit lidi, kteří šíří informace oponující verzi WHO… Tohle vše tam říkali, protože šlo o přípravu na to, co se mělo stát, a klíčoví hráči věděli, že se to brzy stane.

Máš tedy karanténu a nyní ho co nejdéle udržuješ, abys zničil živobytí lidí. A co se stane? Ti lidé se stanou závislí na státu. Ve svých knihách už desítky let píšu o tom, že plán v této společnosti Hunger Games je, vytvořit hromadnou závislost tím, že lidem, kteří už nemají jinou formu příjmu, dáš to, čemu se říká garantovaný příjem. Takové množství, které akorát tak vystačí na přežití. Ale ten garantovaný příjem… předtím jsme o něj mluvili… bude mít podmínky.

Dostaneš garantovaný příjem, ale budeš dělat, co říká stát, jinak ho nedostaneš. Mimochodem, jak by sis jinak vydělával, když žádné práce nejsou? Teď máme papeže… kromě jednoho papeže, Jana Pavla 1. v roce 1978, který se zdál být upřímný člověk, který chtěl z Vatikánu odstranit svobodné zednáře… vydržel ve funkci 33 dní, což je v zednářství významné číslo. Ale zbytek papežů jsou součástí kultu. Papež František teď mluví o potřebě garantovaného příjmu.

Tohle vše je součástí společnosti Hunger Games. Směřují k tomu skrze tuto pandemii… pomocí kontrolování čísel… mimochodem, jak jsem říkal, univerzita Johnse Hopkinse se účastnila té dost věštecké simulace… což je stejná organizace, která shromažďuje všechna čísla, a říká ti, kolik je případů nakažených a kolik úmrtí. To celé je podvod. Což všechny děsí.

Přesně tak. Před týdnem jsem četl článek, kde někdo z Británie napsal, že jsme to se strachem přehnali, že teď lidi nemůžeme dostat ven z domů, i když jim dochází peníze, jejich podniky krachují, ale stále je nemůžeme dostat z domu, protože jsme to přehnali se strachem. Protože v plazí části našeho mozku je mechanismus přežití. Jakmile se mechanismus přežití aktivuje, přestaneš racionálně uvažovat, protože jen myslíš na to, že musíš přežít. Pokud tedy musím přežít tím, že zůstanu doma, a celý můj život se zhroutí, tak musím.

Mimochodem, pokud mi to pomůže přežít, budu souhlasit s jakýmikoliv drakonickými opatřeními, dokud budu věřit, že mi to pomůže přežít. Tohle je mechanismus přežití. Tito lidé nemilostně manipulují. Lidé se tak bojí, že umírají u sebe doma, než aby vyhledali lékařskou pomoc. Ano, a to mě přivádí k této věci. Média, bez kterých by se tohle nemohlo stát, jsou naprosto nechutná… vážně bych rád, aby členové mainstreamových médií po celém světě šli za svými dětmi nebo vnoučaty, podívali se jim do očí… uvidíte, jestli dokážete mít tu důstojnost tohle dělat. Protože tím, co děláte, ničíte jejich budoucnost.

Tím, že lžete veřejnosti. Tím, že přijímáte oficiální verzi všeho a bez váhání ji šíříte do světa, jakoby to byla pravda. Jsou to ti, co jásají, když lidem jako jsi ty nebo já zruší účty. „Jo! Zbavte se jich!”

Bez nich by to nebylo možné… Co se stalo, pokud si vzpomeneš, a stále se to děje… Jak se ta věc přibližovala… „Musíme zavést karanténu, a jeden z důvodů je ten, abychom nezatížili zdravotnictví.” Tak uděláme to, že zrušíme všechny operace, zrušíme konzultace, zrušíme diagnostikování. Musíte jít všichni pryč, zůstat doma v domácím vězení, abyste nezatížili Národní zdravotní službu (NHS). My na webu davidicke.com… a doktoři z celého světa to teď říkají… jsme zahlceni zprávami od lidí, kteří byli v nemocnicích, od některých sestřiček, co jsou v nemocnicích… a říkají… teď jsem na ulici narazil na člověka, který pracuje v nemocnici na JIPce, a ten mi řekl: Máte naprostou pravdu v tom, co se děje. Nemocnice nikdy nebyly tak tiché. Celá patra a oddělení jsou uzavřena. Propouští se sestřičky. Je to neuvěřitelné.

Proč by se to nestalo, když zaprvé, zrušili všechny ostatní operace, diagnózy a konzultace, což znamená, že v důsledku karantény zemře spousta lidí, kteří by jinak nezemřeli. Doktoři teď o tom začínají mluvit. Jeden doktor z Británie minulý týden řekl, že kvůli karanténě zemře spousta lidí. Viděl jsem doktora z Ameriky, co v televizi říkal, že kvůli pandemii se zrušilo 80 % operací mozku. Protože nemocnice po celém světě jsou v podstatě prázdné, doktoři v Americe a na dalších místech nemají práci, a proto vidíš, jak sestřičky a ostatní zaměstnanci nemocnic natáčí tančící videa s pozadím prázdných oddělení, protože nemají, co dělat.

David Icke: O karanténě, covid-19 a cíli pandemie [NOVÝ ROZHOVOR - 1/2] • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Běžte se podívat na YouTube… pokud musíte. Podívejte se na videa, kde tančí sestřičky a ostatní zaměstnanci nemocnic, protože nemají, co dělat. Média zároveň mluví o tom, že nemocnice jsou naprosto vytížené. Člověk, co šel do nemocnice a na videu ukázal, že je prázdná, byl za to uvězněn. V Británii. Tohle je skutečný důvod, proč Britská vláda uspořádala týdenní hromadné tleskání veřejnosti v určitou dobu, aby poděkovali doktorům a sestřičkám z britské Národní zdravotnické služby.

To vše je psychologická hra… Tuto věc neiniciovali, aby pochválili doktory a sestřičky, ale aby udrželi iluzi, že nemocnice jsou vytížené. Nemocnice teď střeží ochranky. Návštěvníci nejsou do nemocnic pouštěni. Jsou situace, kdy malé děti umírají samy bez svých rodičů, kteří nebyli do nemocnice puštěni, aby byli se svým dítětem, když zemřelo, a to kvůli pravidlům covid-19. Jestli jsem někdy viděl příklad naprosté psychopatie, tak je to tohle.

Proč nechtějí návštěvníky? Protože by viděli, že je to podvod. Že nemocnice jsou zatraceně prázdné. Zatímco jsou prázdné, lidé, kteří by tam měli být a dostali léčbu a diagnózu, sedí doma a zaplatí za to svým životem. Nejvíce, co se mainstreamový zdroj k této skutečnosti přiblížil, a pak to vše zkazili, protože v článku napsali, že nemocnice jsou vytíženy… byl Dailymail. Publikovali článek o skutečnosti, že britská vláda skrze zdravotnictví utratila strovky milionů liber, aby převzala soukromé nemocnice.

Tohle byla zpráva o doktorech ze soukromých nemocnic, a tohle je doslovný citát od jednoho z nich: „Žádné pacienty neléčíme. Sedíme tady, brnkáme si prsty, a nemáme, co dělat.” Jeden z nich řekl: „Musím pacienty odmítat.” Jeden pacient, jak řekl, měl artritidu a každý večer bolestí plakal, dokud neusnul. Mohl mu akorát říct, ať si vezme prášky proti bolesti. Za těmito dveřmi probíhá hororová show. Skutečný zabiják lidí, v obřím měřítku po celém světě, nebude covid-19… žádný covid-19 neexistuje! Bude to samotná karanténa a její důsledky. A pak řeknou: Tyto odhady počítačových modelů, které způsobily karanténu… kdokoliv, kdo má všech pět pohromadě, by si uvědomil, že je to naprostá hovadina… Řeknou: Ty odhady se nestaly díky karanténě. Takto ten podvod funguje.

Pane Fergusone? Co Švédsko, kde nemají karanténu? Co Bělorusko? Co Tokyo? Podívejte se na jejich čísla. I když budeme brát v potaz podvod s diagnózami. A povězte mi, proč jsme museli mít karanténu, když nás srovnáte s pár zeměmi, kde karanténu neměli? Karanténa nikdy nebyla nezbytná, až na dvě věci. 1. Zničit živobytí velkého počtu lidí, aby se stali závislými na státu. A byli kontrolovaní. 2. Aby mohli říct: Pokud chcete normální stav, musíte se nechat očkovat.

Mimochodem… Pane Gatesi. Mohu mít otázku? Pokud jste virus neizolovali a nepročistili, abyste prokázali, že je to virus, a pak… tak jak by zdravotnický systém měl fungovat… a pokud jste ten izolovaný virus nepíchli do živého hostitele, který by dostal tu nemoc, kterou podle vás tento virus způsobuje, kromě dalších věcí, které vůbec neudělali… Pane Gatesi, pokud jste ten virus tedy neizolovali, jak na něj můžete vyvinout vakcínu? Další otázka: Pokud jste virus neizolovali, jak můžete testovat, zda ho lidé mají? Odpovědi na obě otázky: Nemůžete. Briane, asi v prvním rozhovoru, kdy jsme mluvili o vakcínách, jsem ti řekl, že vakcína už existuje. Vakcína už existuje.

Ta šaškárna s tím, že se snaží vyvinout vakcínu… Matt Hancock, britský ministr zdravotnictví, nedávno řekl: Začínáme vakcínu zkoušet na lidech. Během pár týdnů jsme dokázali to, co normálně trvá roky. To, co museli udělat… protože měli vakcínu od začátku. Neříkám, že lidi jako Matt Hancock… to je jen poskok. Ale kult to ví, že existuje. Gates to rozhodně ví. Protože vyvinout vakcínu trvá roky, a i tak způsobuje lidem velké škody, máš problém s důvěryhodností. Nemůžeš s ní přijít moc rychle, protože i někteří lidé, kteří nejsou proti vakcínám, si řeknou: Počkat chvilku. To bylo nějaké rychlé. Prý to mělo trvat roky.

Musíš tomu dát nějaký čas, ale tak málo času, kolik můžeš, než vakcínu představíš. To, co v té vakcíně je, se celou dobu připravovalo. Nemůžeš vyvinout vakcínu… já jim stejně nevěřím… ale nemůžeš vyvinout vakcínu na něco, co jsi neizoloval. Pokud je to ale podvod, abys to, co je v té vakcíně, píchnul do každého člověk na světě, tak nepotřebuješ vyvinout vakcínu na virus, protože to není záměr vakcíny. Záměr vakcíny je, dostat do lidí to, co se celou dobu plánuje.

~ Konec první části rozhovoru ~

ZDE JE DRUHÁ ČÁST ROZHOVORU

Překlad: David Formánek

Zdroj: Londonreal.tv

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

14 komentářů

   1. Zdravím Vás Davide, chci Vám jen vyjádřit obrovské poděkování a vyslovit úžas nad Vaším počinem s překlady různých autorských videí….shlédnul jsem snad všechny, které jste přeložil ! Je to obrovská a náročná práce a já vám za ni upřímně ze srdce DĚKUJI !!! mnoha lidem kolem mě jsem Vaši práci poslal, nasdílel, aby tato videa vešla ve známost co největšímu počtu . Můj skromný finanční příspěvek (jsem důchodce) přijměte jen jako vedlejší malinký dar, ale věřím, že se najdou i jiní, majetnější, kteří přispějí na Vaši činnost.
    Ještě malý dotaz – jsou někde, třeba na Vašich stránkách souhrnně pohromadě všechna videa, která jste už přeložil ?
    Ještě jedno Vám děkuji a přeji mnoho úspěchů a zdaru !
    J.G. Suchý

    1. Zdravím Jiří (hádám podle emailu, tak snad jsem se nespletl 🙂 )

     Moc si vážím Vašeho komentáře. Velmi mě těší, že jsou překlady pro lidi hodnotné a o to víc mi to dodává motivaci pokračovat. Moc mě to baví a hodlám v tom nadále pokračovat. A nehledě na to, jak velký dar někdo pošle, jsem vděčný za všechny. Už jen samotný akt, že si někdo dá tu práci, aby podpořil, mi přijde skvělý.

     Pokud jde o přehled všech překladů – určitě všechny překlady jsou tady na webu. I když byste asi musel jít do všech kategorií a prohledávat je… díky za podnět k úpravě. Dám do patičky webu odkaz na archiv webu, kde bude možné přehledně vidět a vyhledat si všechny články s překlady :). Ještě jednou děkuji a mějte se skvěle. Ať se daří.

   2. Opravdu kvalitní práce s překladem. Moc dobře se to čte. Závažnost řečených informací je věc jiná. Díky.

 1. Ano, i já nevěřím na pandemii covid 19 , je to podvod na lidi této planety ….. mám husi kůži, když čtu tento článek ….. bude mi 65 a očkovat se nenechám, žádné jedy do těla nechci, je to zrudnost a silenost !
  Děkuji za vaši práci a že dáváte lidem šanci , aby se mohli dovědět pravdu ….. děkujeme

 2. Předně se přidám s poděkováním za práci, kterou překlady děláte. Přeji, aby Vám nadšení a odhodlání vydrželo co nejdéle a videa přibývala. Jako u jakéhokoliv zdroje je vždy třeba přemýšlet nad informacemi v kontextu již známých ověřených faktů, u rozporů provádět nové zkoumání apod. Stručně nevěřit hned všemu.
   
  Tohle video je výborné. Mnoho informací souhlasí s tím, co mám ověřené. Některé věci – predikce vývoje a směřování se verifikovat nedá, ale kdo pracuje s trendy, tak ví, že na základě minulosti lze nahlížet do budoucnosti. Churchill snad řekl něco v duchu: Čím delší známe minulost, tím více jsme schopni nahlédnout do budoucnosti (volně zapsáno).
   
  Abych nepsal dlouhý komentář… Jedna věc mne zatím zůstává ne zcela zodpovězená. Počty úmrtí NA COVID lze v kratší než roční bázi vytvářet tak, jak bylo řečeno a je doloženo (CDC). Jenže na konci roku budou známy počty úmrtí za kalendářní rok a pokud nebudou tato čísla vykazovat odchylku větší než je statistický běžný rozptyl, bude to celé mít vážnou trhlinu (zde se není nutno zaobírat příčinou, ale absolutním počtem).
   
  Možnosti:
  1) Veřejnost zpracují média, fakta nefakta… ale to je velice rizikové. Lidé snad na něco takového ještě nejsou dostatečně inkluzivně vzdělaní.
  2) Odkládaná lékařská péče si vybere svoji daň… Může být tak vysoká, aby způsobila, že čísla úmrtí vykážou odchylku větší než je statistický běžný rozptyl? Spoléhání se na něco takového považuji také za dost nepravděpodobné.
  3) Gates a mnozí jiní mluví o 2.vlně. Z různých důvodů s 2.vlnou počítám jako téměř s jistotou. Potom se nabízí scénář a obava, co se odehraje v 2.polovině roku 2020… Možná budou skutečně mrtví, připsaní na účet COVIDu, ale skutečná příčina bude jiná, byť veřejnost zmanipulovaná tím, co sledujeme uvěří, pokud budou symptomy podobné jako u COVIDu (chřipky). Bohužel je to černý scénář. Jak jinak dosáhnout počtu výrazné odchylky?
  4) Lokálně lze mít několik variant (v USA třeba propuknutí nepokojů, které by přinesly úmrtí, ale to už je hard core s ohledem na potřebný počet). Co Španělsko, Itálie, VB?
   
  O tom Icke nemluvil. Na toto jednoznačný a pravděpodobější scénář nemám, ale nějak to ošetřit bude třeba. Nebo skutečně spoléhají na to, že budou dokola opakovat počty úmrtí, že to přebije data roční úmrtnosti v nejvíce zasažených zemích?

  Má někdo nějaké varianty, které by toto řešili? 

 3. Chápu proč je cenzura na soc. sítích. Vládnoucí špičky a majitelé těchto sítí nepotřebují zpětnou vazbu, protože řídí svět do nové, světové diktatury!!! Ovšem dosud netuší, že každá diktatura skončila krveprolitím!!! Také jakýsi „boj“ proti Rusku má za následek jeho úplnou soběstačnost a obrovskou konkurence schopnost, když v budoucnu bude v podstatě diktovat světu ceny komodit! Což se již v menší míře děje na trhu ropy. Vlastnictví venezuelské ropy je pouze začátkem. Dosud jsem nepochopil celou pravdu s COVIDem 19 a jeho šířením v Rusku. Je snad možné, že by také tamní lékaři nedokázali rozlišit, že tento vir vlastně není???

  1. Ahoj Barzoj. Rusko je tiez napadnute globalistami. V Rusku vladnu globalisti asi 50/50. Jediny slobodny Europsky stat, kde nevladnu globalisti pokial viem, je Bielorusko. Tam nebol Covid a ani ockovanie.

 4. Mě by zajímalo. . Jak tomu zabránit? Jak zabránit tomu satanskemu plánu? Nenechám se očkovat! Ale co když bude „svoboda“ v háji – nemožnost pracovat, jít ven.. oni nás do toho stádia dostanou – buď vakcína nebo nezijes! Já totiž nevěřím tomu že by se lidé probudili (většina lidí). Jsou to slepé ovce, nevidí, neslyší , existuje proboha tolik důkazů!! Mám hrozny strach o budoucnost. O život. Jak z toho ven, co můžeme dělat? Jak ilumináty zlomit?

 5. Tato stránka je najlepšou spravodajskou databázou ČR. Verím že ju tu nájdu aj naše vnúčatá o 20 rokov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů