Dr. McCullough: Úmrtí koordinátorky očkování & Očkování zabíjí více, než je možné akceptovat

Ve zkratce...

Dr. McCullough komentuje úmrtí koordinátorky očkování a sdílí, že pojišťovny hlásí mnohem více úmrtí, než se očekávalo. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Zahraniční zpráva o jejím úmrtí (z 18. března 2022) ZDE

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

 1. Zdravím, mám tady další čerstvé informace s aktuálním děním kolem zásob potravin, paliva..:
  V Německu se dnes probudili do hyperinflace potravin, když se maloobchodní ceny potravin během jediného dne náhle zvýšily o 20 až 50 % (informuje Reuters): „Nedávno populární maloobchodní řetězce jako Aldi, Edeka a Globus oznámily, že budou nuceny zvýšit své ceny. V Aldi bude od pondělí „výrazně dražší“ maso a máslo kvůli zvýšení cen od jeho dodavatelů“.

  Upozorním zde na fakt, čeho jsem si všiml = ceny se navýšili i u potravin, které ale byly vyrobeny dříve, než se vůbec objevily první problémy s jejich nedostatkem :vs: válečným konfliktem atd. Všímejte si zboží „nejen z akce“ – jeho trvanlivosti kdy končí a kdy bylo vyrobeno – včetně zmenšení množství za stejné ceny, viz. např. Granko 225g za cenu klasiky velkého balení aj. Kdy 1kg mouka je za cenu kolem 21,-/kg = ale TO VŠE vyrobeno ještě „PŘED“ = takže inflace se logicky dost prohloubí.

  Zde uvedu časovou osu toho, co se děje s nedostatkem potravin a jejich inflací ve světě:
  Nejdříve byly zasaženy oblasti Blízkého východu vzhledem k jejich geografické blízkosti k Ukrajině a Rusku.
  =Západní Evropa bude postižena během následujících 3-4 měsíců (léto+-), nedostatek potravin bude trvat ještě několik měsíců poté.=
  Spojené státy, Kanada, Austrálie a další země na různých kontinentech pocítí dopady v druhé polovině roku 2022, které budou pokračovat i v roce 2023 a pravděpodobně potrvají až do roku 2024.
  =Důležité je, že se naskýtá velmi úzká příležitost vytvořit si zásoby potravin dříve, než nedostatek udeří = tady je úplně jedno, kolik kdo peněz má..=

  Nedostatek potravin se také střetává s inflací měn v důsledku neutuchajícího tištění peněz téměř všemi centrálními bankami na celém světě. Tato devalvace měny způsobí, že potraviny budou v maloobchodě ještě dražší. Problém je v tom, že potraviny ani pohonné hmoty nelze vytisknout. Můžete tisknout „peníze“, ale více papírových peněz, které se vznášejí kolem, nevrátí potraviny na pulty. Pokud něco, tak čím více peněz tisknete, tím se celý problém zhoršuje.

  Nejvíce budou postiženy rozvojové země, kde může zdražení potravin o pouhých 20 % znamenat rozdíl mezi obživou a hladem.
  Vyspělé země mohou absorbovat větší nárůst cen, aniž by trpěly sociálními nepokoji, ale existuje reálná hranice, kolik inflace a nedostatku mohou tyto země také absorbovat. V konečném důsledku se s prohlubujícím se nedostatkem potravin a cenovou inflací můžeme v příštích několika letech dočkat celosvětových potravinových nepokojů. A jak Západ zničil globální potravinový řetězec tím, že se pokusil potrestat Rusko. To vše pramení z hospodářských sankcí, které Západ uvalil na Rusko, to vše vede ke zrychlujícímu se kolapsu globálního obchodu s obilím, energií a hnojivy. Zhroucení globálního dodavatelského řetězce také zhoršilo možnosti zemědělců získat důležité součástky pro provoz jejich strojů a ceny hnojiv vedly k radikálnímu zvýšení nákladů na pěstování potravinářských plodin. (Rostoucí ceny pohonných hmot jsou rovněž významným faktorem, který ještě více prodražuje zemědělství.)

  Na Srí Lance vypukly kvůli rostoucím cenám potravin a pohonných hmot nepokoje. Agentura Bloomberg uvádí, že tamní vláda již cenzuruje sociální média a zakazuje veřejná shromáždění ve snaze potlačit rostoucí demonstrace:
  Několik desítek opozičních zákonodárců se vydalo na pochod směrem k náměstí Nezávislosti v Kolombu a vzdorovalo víkendovému zákazu vycházení, přestože je zastavili ozbrojení vojáci. Po téměř 13 hodinách byla zrušena omezení pro několik platforem sociálních médií, včetně Facebooku, YouTube, TikToku, Twitteru a WhatsApp, informovali uživatelé na internetu. Srí Lanka je jen prvním náznakem událostí, které většinu světa teprve čekají. Je jen otázkou načasování, kdy se nedostatek potravin a inflace cen rozšíří do různých zemí a kontinentů.

  Západní země finančně zneplatnily ruské banky a zakázaly jim obchodovat v dolarech nebo eurech, čímž fakticky přerušily dovoz a vývoz z Ruska. To vedlo k téměř okamžitému nedostatku zemědělských vstupů, jako jsou hnojiva, a také k nedostatku potravinářských plodin, jako je pšenice, kukuřice, sója, slunečnicový olej a další.
  =Na toto vše jsem ale upozorňoval min. 14 dní předem, než se vůbec objevila jakákoli zmínka v médiích, média umí jen lhát a strašit a odvádět pozornost od pravdy..=

  Po depopulačních zbraních (vakcíny) nyní čelíme uměle vyvolaného nedostatku potravin a inflace, což vše bude ještě zhoršeno dalším tiskem peněz. Například USA: Bidenův návrh rozpočtu na rok 2023 požaduje rozpočtové výdaje ve výši přibližně 1 bilionu dolarů každé dva měsíce. K tomu samozřejmě přibudou další „nouzové“ peníze na záchranu, takže Spojené státy brzy propálí bilion dolarů měsíčně.. Toto bude asi poslední kapitola konečného výbuchu amerického impéria a jeho měny založené na dluhu, která byla v roce 1971 oddělena od zlata. Vzhledem k tomu, že již vznikl dluh ve výši 30 bilionů dolarů – a možná dalších 9 – 10 bilionů dolarů, které budou utraceny v příštím vládním fiskálním roce, se velmi rychle blížíme k úrovni dluhu 50 bilionů dolarů během pouhých několika příštích let. Pokud se dostaneme i tak daleko, kolaps dolaru nebude daleko. Všichni „normální“ už právě teď utíkají od dolaru a vrhají se na potraviny, zlato, stříbro, půdu, ojetá vozidla, střelivo, střelné zbraně a podobně. Nikdo, kdo má alespoň trochu rozumu, nechce zůstat v držení dolarů, až hudba přestane hrát.

 2. Ještě aby ne… Vypadá to, že vakcíny hlavně od Pfizer budou zabíjet celkem jistě, jen to může trvat i tři roky. Ono to chvíli trvá, než to ten mozek úplně rozhodí. Co se týče zdražování, tak s tím ještě sám takový problém nemám, ale i tak je potřeba to řešit. Odvádí se pozornost na Ukrajinu, ale nějak se bude muset současná vláda vyřešit. Fiala a spol jsou úplně mimo, v tomto životě se mohou jen trápit. Měli bychom jim pomoci. Pan premiér Fiala potřebuje naši pomoc, a měli bychom mu ji dát. Všude se vyžaduje etika, tak tady máme hned etické základy (které se v moderní době jaksi ignorují). Češi musí začít logicky uvažovat místo pohádkových představ, které berou jako samozřejmost, a jejich nelogičnost ignorují.

   1. A co asi mám podle Vás dělat? Ovce si navolily hlupáky – tedy přesněji vlastizrádce do vlády a podle toho to vypadá. Já jsem volil trikoloru. Pokud budou prezidentské volby tak ovce budou asi chtít Babiše. A přitom tenhel oligarcha s tím koronaterorem začal. Komu není rady tomu není pomoci.
    Poslední zhasíná!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů