David Icke – O 5G, očkování, kultu co řídí svět & Inspirující vzkaz o lásce [ROZHOVOR 2/2]

Ve zkratce...

Druhá část nejsledovanějšího živého vysílání rozhovoru. David Icke mluví o 5G, očkování a tajných silách, co kontrolují tento svět. Blíže se dozvíme o tom, jaké jsou cíle kultu, který kontroluje svět, co je naplánované, aby očkování proti koronaviru obsahovalo, a jakou roli hraje 5G. Nakonec to celé zakončí posilujícím vzkazem o lásce.
Facebook
Telegram
VK

Zde je první část, pokud jste ji neviděli

Přepis: David Icke [Rozhovor 2/2]

Brian Rose: Budeme mluvit o 5G, než přejdeme k vakcínám?

David Icke: 5G… My dva jsme o tom mluvili. Samozřejmě, že mainstreamová média to budou překrucovat. Je to jejich práce. Ale i lidé v alternativních médiích překroutili, co jsem řekl. Podle všeho říkám, že 5G způsobilo virus. No to by bylo těžké, ne? Protože říkám, že žádný virus tu není. Jak mohu tedy tvrdit, že ho 5G způsobuje? Nebuďte hlupáci. Když jsem v posledním rozhovoru o 5G mluvili, řekl jsem… zdá se, že ho Ofcom zakázali… To byl důvod, proč nás zakázali. O tom BBC psali, že YouTube udělal.

Že jsme spojovali 5G s koronavirem. To je, co říkali. Na základě toho nás cenzurovali na London Live a jedné rádiové stanici. Řeknu k tomu dvě věci. To je mimochodem jediná věc, za kterou lidi cenzurují. Ano, tak trochu… ale… Cenzurovali náš poslední rozhovor, jehož podstata byla, že tu žádný covid-19 není. Tak ho cenzurovali. Můj syn udělal rozhovor s dr. Andrew Kaufmanem, který říkal, že žádný covid-19 neizolovali a neprokázali, že existuje. YouTube ten rozhovor odstranil. Měl 300 tisíc zhlédnutí.

Společný jmenovatel mezi tím naším cenzurovaným rozhovorem a videem s Kaufmanem není 5G, ale to, že covid-19 neexistuje. Protože Kaufman 5G vůbec nezmínil. Když si vezmeš Ofcom… Ofcom je vládní cenzor, vládní regulační orgán. Řídí ho státní úřednice Melanie Dawes. Ofcom se zabývá vysíláním britských mainstreamových médií.

Ofcom je také velkým prosazovatelem 5G a rozdává smlouvy k nainstalování 5G přístrojů. Zatímco propaguje 5G, mainstreamovým médiím v Británii tvrdí: V žádné souvislosti se nesmíte bavit o 5G a covidu-19. Tím nám říkají, že tam nějaká souvislost je. Ale není to ta souvislost, že 5G tvoří virus, protože říkám, že tu žádný virus není… to je ten podvod. O 5G jsem řekl tohle: 1. Může vyvolávat symptomy podobající se těm, které tvrdí, že jsou symptomy covidu-19. Ale to zásadní, o čem jsem mluvil… a stojí za to, to znovu zdůraznit, je to, co 5G způsobuje na frekvenci 60 GHz.

5G působí na molekuly kyslíku, vstřebá se do kyslíku a mění tím podstatu molekul kyslíku… mění to, jak se v nich pohybují elektrony, apod. Následek toho pro lidstvo je takový, že tělo není schopno vstřebávat množství kyslíku, které by normálně vstřebávalo, když je v okolí 5G na 60 GHz. Doslova před dvěma dny jsem dopsal knihu. Nemohla vyjít v lepší dobu. V té knize cituji ženu jménem Leon Pugh. Je výzkumnice environmentální vědy a zastupuje několik organizací.

Začala se velice zajímat o účinky elektromagnetických polí, a nejde jen o 5G, všechna ta pole nás negativně ovlivňují, protože součástí lidského těla jsou i elektromagnetická pole. Kolem mozku máme elektromagnetická pole, mozek elektricky zpracovává informace a elektricky komunikuje s buňkami. Cokoliv, co je naruší, ovlivní lidi z hlediska fyzického zdraví a psychologického zdraví. Každopádně… Federální komunikační komise (FCC) v USA, kterou kult vlastní, což je důvod, proč se 5G zavádí bez regulací a testování, v roce 2016 oznámila… a oznámil to tehdejší šéf FCC, který předtím pracoval jako propagátor a lobbista pro telekomunikační průmysl, na který má nyní s FCC dohlížet…

O rok později v roce 2017 Leon Pugh oslovil rodič z Texasu, protože děti a zaměstnanci místní školy onemocněli záhadnou nemocí. Bylo zřejmé, že to nějak souvisí se školou, protože když byli mimo školu, cítili se lépe. Až do takové míry, že učitelé začali mít hodiny venku. Protože uvnitř školy se cítili špatně. Leon tohle dlouho studovala. Zašla na facebookovou stránku školy a hledala fotky, které by jí daly jakýkoliv náznak jakékoliv nainstalované technologie, která něco vyzařuje.

Viděla jeden z těch WiFi vysílačů, který se lišil od všech, které předtím viděla. Říkala, že měl na sobě větší mřížku, což ji upozornilo, že by to mohlo být 5G jako experiment před plošným nasazením. Říkala, že 5G generuje mnohem více tepla a proto je v přístroji třeba větší prostor pro chlazení. Povídala: Uložila jsem si ty fotky a jsem za to ráda, protože další den byly všechny pryč. Pak řekla, že narazila na veletrh Samsungu, kde propagovali svoje nové produkty.

Tam si všimla něčeho podobného… jakýsi nově vypadající WiFi router. Viděla fotku toho, jak ten router vypadá uvnitř. Namísto dvou čipů, které měly předtím, jeden měl 2,45 a druhý 5-5,8 GHz. Byl tam třetí čip s 60 GHz. 60 gigahertzů. Což je frekvence, která mění podstatu kyslíku. Telekomunikační průmysl otevřeně mluví o tom, že 60 GHz takto působí na kyslík. Neříkají, že ti brání ve vstřebávání optimálního množství kyslíku do těla a krve, ale mluví o jeho přínosech… z nějakého důvodu, když tyto 5G frekvence působí na kyslík, dokážou vysílat spoustu různých paprsků… frekvencí… do stejného prostoru tak, aby se navzájem nerušily. Pro ně je to skvělá technologie, protože podle nich se jedná o dokonalou frekvenci, na které používat 5G.

Protože lidé tak mohou používat spoustu různých přístrojů bez rušení. Ale kult se na to dívá tak, že tato technologie má vliv na množství kyslíku, který lidé dokážou vstřebat, což jim dává obrovskou moc k tomu, ovlivňovat zdraví populace. V New Yorku byl doktor, který pracoval na jednotce intenzivní péče, a z toho, co vím, už na jednotce intenzivní péče už nepracuje kvůli tomu, co řekl… natočil video ze zoufalství… YouTube ho odstranilo, lidé ho znovu nahrávali… V tom videu řekl: Bylo nám řečeno, abychom se připravili na tuto nakažlivou nemoc a virus covid-19, ale to, co vidím, není nakažlivá nemoc.

Je to něco, co jsem nikdy předtím neviděl. Vidím plíce lidí v takovém stavu, který byste očekávali, kdyby letěli v 10 km ve vzduchu a kabina letadla se odtlakovala a přišli by o kyslík, nebo kdybyste někoho dali na vrchol Mount Everest bez aklimatizace, což znamená žádný kyslík. V takovém případě by jejich plíce takto vypadali… jde o nedostatek kyslíku. Slyšel jsem to i od ostatních lidí.

David Icke - O 5G, očkování, kultu co řídí svět & Inspirující vzkaz o lásce [ROZHOVOR 2/2] • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Brian Rose: Ano, tento týden jsem mluvil s dr. Buttarem, který říkal to stejné. Že to vypadá jako výšková nemoc.

David Icke: Ano! Co je výšková nemoc? Do těla se nedostává dostatek kyslíku. V posledním rozhovoru jsem tedy řekl, že vzhledem k této interakci a účinku na molekuly kyslíku, a účinku na vstřebávání kyslíku do lidského těla, když jsi v oblasti s frekvencí 60 GHz, tohle je třeba zvážit jako jednu z možností, proč momentálně malé množství lidí zažívají tyto neobvyklé příznaky nedostatku kyslíku, které doktoři nedokážou vysvětlit.

Promítl bych to… Netvrdím, že 5G způsobuje virus… žádný virus není. Ale říkám, že 5G je třeba seriózně prozkoumat ve vztahu s tímto problémem nedostatku kyslíku, kterého jsou doktoři svědci. Během karantény… a to je další důvod, proč cenzurují lidi, co mluví o 5G… zatímco jsou lidé v domácím vězení a říká se jim, že jejich podnikání není nezbytné, zdá se, že po celém světě je nesmírně nezbytné nainstalovat více a více 5G vysílačů.

Elon Musk posílá satelity na orbit, které budou z nízké nadmořské výšky vysílat 5G na Zemi. Každým týdnem tam posílá více satelitů. Chce tam mít nakonec 42 tisíc satelitů! Už má povolení na desítky tisíc. Jak se tato technologie 5G rozšíří… Další poznatek o 5G a obecně o tomto celém „chytrém systému”… Současně se používá jen velmi málo 5G přístrojů.

To je velmi zásadní poznatek. Čím více přístrojů používáš, tím více se tvoří komunikačních paprsků, což znamená, že prostředí, ve kterém lidé žijí, se čím dál více zaplavuje frekvencemi 5G. A to musí mít velký vliv na zdraví a psychiku. Protože 5G nemá velký dosah a nešíří se dobře skrze pevné objekty, znamená to, že antény, co tyto frekvence vyzařují, musí být blízko sebe na každé ulici. Proto teď zavádí tolik satelitů. Jejich plán je, zmírnit… o tomto jsem mluvil v našem jiném rozhovoru.

Zmírnit omezení karantény, ale co nejméně, co jim projde, a pak chtějí přinést další vlny tohoto „viru”. „A je zpátky!” A protože se vytvořil precedent karantény, namísto postupných opatření dojde k okamžité karanténě. Řekl bych, že prozatím to dělají tím, že manipulují s diagnózami a příčinami na úmrtním listě, a testy.

Ale čím více 5G se nainstaluje, tím více může ovlivnit zdraví lidí, a čím více přístrojů se začne používat, tím extrémnější budou tyto 5G frekvence v našem prostředí. Mají další způsob, jak lidé mohou onemocnět, a pak řeknou, že je to další vlna nebo další virus. Jejich plán je tento… Vyvolat další vlny a předtím, než „vakcína” bude připravena, protože pak řeknou: „Situace je tak vážná, že vakcína musí být povinná.” A pokud nepřinutíme všechny… jen v Británii jsou zákony, které lidi nutí očkovat… bez vakcíny nebudete moct vyjít z karantény. To je jejich záměr.

Brian Rose: Co mohou lidé s 5G udělat? Každý den mi chodí zprávy typu: Briane, máme obavy, ale nevíme, co s tím dělat. Co mohou lidé udělat?

David Icke: Ideálně by se velké množství lidí shromáždilo a řeklo: Tohle si nenecháme líbit. Vypněte to. Protože za tím stojí kult. Jedna z věcí, na kterou v posledních dekádách poukazuji, je… původně jsem to nazval technologická podrealita, kterou plánovali, a nyní tomu říkají chytrá síť… mají pro to název.

To znamená, že vše je připojeno na internet… včetně lidského mozku nakonec skrze UI… a nebude to za tak dlouho, pokud věříš, co říkají agenti kultu v Silicon Valley. Záměrem je, vytvořit… mají pro to jméno, které to vlastně shrnuje.. vytvořit oblak. Technologický oblak kolem planety. Nás k němu chtějí napojit. Samotní pracovníci z Googlu říkají, že tohle je v plánu. V podstatě bychom se napojili na UI (umělá inteligence), UI nahradí naše myšlenkové a emoční procesy… to už také říkají. Říkají, že jakmile se umělá inteligence napojí na lidský mozek… a mluví o roku 2030… pak UI bude dělat více lidského myšlení, dokud lidské myšlení, jak ho známe, bude zanedbatelné… jejich slova. Na orbit se posílají satelity… Elon Musk a ostatní, ale on je ten hlavní.

Brian Rose: Nedávno zveřejnil tweet: „Musíme se vrátit do práce!”

David Icke: Ano, no… ať už se vrátíme do práce, nebo ne, jeho satelity budou vyzařovat 5G frekvence na Zemi. Pokud vytvoříš tento oblak, tuto, řekněme, technologicky vytvořenou WiFi realitu, která by byla založená na 5G… aby to fungovalo, potřebují aspoň 5G, proto se zavádí bez testování. Ví, že kdyby ji veřejně testovali a studovali, nikdy by se neschválila, protože je smrtelná… zejména kumulativně smrtelná. Pokud chceš vytvořit tento oblak a všechny k němu připojit, potřebuješ, aby 5G bylo všude v každém rohu planety.

Proto na orbit posílají desítky tisíc satelitů. Jakmile k tomu dojde, lidské myšlení, jak ho známe dnes, nebude existovat, protože za nás bude myslet UI. Do této doby museli manipulovat a kontrolovat informace, aby mohli manipulovat vnímání a tím manipulovat chování. Chování pochází z vnímání a vnímání pochází z přijatých informací.

Proto probíhá taková cenzura, čímž kontrolují informace, tím vnímání a následně chování, jak je během této karantény tak zřejmé. Ale konečným cílem je, aby ani nemuseli manipulovat vnímání, protože bude přicházet přímo od UI. Co v podstatě dělají, je, že připravují… tohle je dost relevantní, a k důvodu se dostanu… připravují lidi na psychologické úrovni, aby se spojili s přístroji… souvisí to i s vakcínami, k čemuž se dostanu. Aby se spojili s přístroji… když se umělá inteligence spojí s mozkem, spojuje tě s přístroji.

Chtějí, aby lidé měli vztahy s přístroji, a nechtějí, aby lidé měli vztahy s lidmi. To, co teď dělají.. pokud tomu rozumíš, je to velká psychologická hra… všechny ty přístroje jako Amazon Echo a Siri, tito osobní asistenti… teď dávají osobní asistenty do aut. Vyrábí se panenky připojené na internet, se kterými si hrají děti. Co dělají? Přistupují k přístrojům, jakoby to byli lidé. Lidé mluví k těmto osobním asistentům, jakoby to byli lidé. Stále více jsme svědky tohoto spojení…

Pokud má dojít k fyzickému spojení, nejprve je třeba psychologické spojení, které povede k fyzickému. Tudíž chceš tuto interakci s přístroji a interakci s umělou inteligencí, jakoby to byl člověk. Samozřejmě spousta lidí, zejména ti mladí… jejich hlavní vztah není s člověkem, ale s mobilem. S umělou inteligencí. To, co v těch mobilech je, tvoří závislost. Protože tito lidé jsou psychopati. Víc než psychopati… No a k čemu došlo během karantény? Lidé od sebe byli rozděleni.

Řeklo se lidem, že se mají navzájem sebe bát. Co je skrytým motivem klimatického kultu a Rebelie proti vyhynutí a podobných lidí za hoaxem lidmi způsobené změny klimatu? Že lidé jsou nebezpeční. Lidé jsou otřesní. Teď tu máme karanténu a společenské rozestupy, a říká se… lidé jsou nebezpeční. Můžou být nakažení? Před pár dny promluvil jeden akademik, jmenuje se myslím Dingwall z univerzity v Nottinghamu. Je akademikem v organizaci, která skrze jinou organizaci radí vládě ohledně karantény a vědě za ní. Dingwall řekl: Tato věc s tím, že máme od sebe udržovat rozestup 2 metry, byla celá vymyšlená.

Není vědecky podložená. Na jeho úrovni v pyramidě se bude jevit, že to bylo jen tak vymyšlené. Ale nebylo. Proto společenské rozestupy dvou metrů se nezavedly jen v Británii, ale to stejné mají v Indii a po celém světě, protože je to centrálně řízené. Tento rozestup nemá lidi ochránit před nějakým zatraceným virem, oni ví, že tu žádný virus není, ale aby lidi udrželi rozdělené. Když jsi dělal rozhovor s dr. Andrew Kaufmanem, mluvil o rouškách a o tom, že díry v rouškách jsou tak velké v porovnání s velikostí částeček virů že… a tohle je moje analogie… je to jako, použít síto k zastavení vodní vlny. Projde skrz… je to nesmysl. Ale k čemu ty roušky jsou? Pokud ty a já máme na sobě roušku, nevidíme na svoje obličejové výrazy. Nedochází k žádné lidské interakci.

To je jeden z důvodů, proč chtějí karanténu co nejdéle protáhnout. Chtějí lidi rozdělit. Proč zavřeli bary a hospody? Ve Švédsku to neudělali. Proč zavřeli bary, hospody a podobné podniky? A proč říkají, že když zmírníme opatření, tak bary a hospody budou muset zůstat zavřené? Protože jsou to místa lidské interakce. A oni chtějí lidi od sebe rozdělit. Je to naprosto psychologická hra. To celé je založené na psychologii. Když teď přejdeme k tématu vakcín… naposledy jsem říkal, že to, co v té vakcíně bude, bude mít škodlivý účinek na lidské zdraví, což pak budou moct využít k zavedení dalších opatření, ale to zásadní… proto chtějí očkovat úplně všechny… tohle je ta zásadní věc.

Ve vakcínách budou nanotechnologické čipy… a zapomeň na mikročipy, jak je známe… říká se jim chytrý prach, nanoboti… tohle jsou malinkaté nanopřístroje, nejen čipy, ale přístroje, a záměrem je, tyto nanopřístroje dostat do těla. Tyto nanopřístroje se pak začnou rozmnožovat a měnit tělo. Změní ho z biologického těla, na které jsme zvyklé, do více syntetického těla.

O tom je ta celá agenda transgenderismu. Protože syntetický člověk, kterého v další fázi plánují vytvořit, nemá mít žádný způsob rozmnožování, To je důvod, proč počty spermií u mužů po celém světě prudce klesají dolů. Dělá se to systematicky. Proto se muži vytlačují na okraj… muži nejsou potřeba a ženy nejsou potřeba v této další fázi, kde ještě nejsme. Protože další člověk, kterého chtějí vytvořit, bude synteticky biologický člověk, který nebude mít možnost, se rozmnožovat a nebude muž nebo žena.

A to, co dělají zejména u dětí, je, že je na to připravují. Proto transgender hnutí přišlo z ničeho nic a najednou je všude. A nemůžeš o něm nic říct. Tohle je plán. Zmást pohlaví… kolik dětí je dnes zmatených o svém pohlaví? Nikdy předtím nebyly… Zmást pohlaví… nakonec to vede ke spojení pohlaví. Všechno tohle spolu souvisí.

Jak jsem ti to řekl v posledním rozhovoru, narazil jsem pak na rozhovor se ženou jménem Celeste Solum. Celeste Solum je interní informátorka, která pracovala pro FEMA – Federální agenturu pro zvládání krize v USA, která ze 100 % patří a je řízena kultem. Když prezident USA oznamuje nouzový stav… a tohle mám už dávno ve svých knihách… spustí se určitá řada událostí, což agentuře FEMA dává obrovskou moc v řízení věcí. To je, co v Americe dělají.

V pozadí vše řídí FEMA… řídí zdravotnictví, vše. Celeste pracovala pro FEMA a jedna z věcí, na které pracovala, byla příprava na pandemie. V rozhovoru, který je stále na internetu… a na svém webu davidicke.com mám pro diváky London Real balíček s řadou videí související s tím, o čem mluvím, a její video je jedno z nich. Ona začala mluvit o tom, co tato vakcína bude obsahovat. Bylo to úžasné, protože to stejné jsem říkal já v našem posledním rozhovoru.

Řekla, že plánem jsou tyto nanočipy v tom, co nazvala gel… a mluvíme o nano úrovni… popisovala ho jako DARPA gel. DARPu odhaluji už desítky let. DARPA je technologicko-vývojová paže Pentagonu. Financuje všechny technologické společnosti ze Silicon Valley, aby vyvíjely technologie, které budou prosazovat agendu kontroly populace. CIA mají verzi IQT v rámci které financují technologické společnosti. Tito lidé stojí za Silicon Valley… Izrael je za tím také z velké části, ale tito lidé stojí za Silicon Valley. Proto všechny současně cenzurují lidi, kteří se až moc přiblíží pravdě. Protože ve výsledku to jsou složky tohoto vojensky-zpravodajského komplexu.

Proto veškerá data a informace, které každou sekundu tyto firmy ze Silicon Valley od lidí získávají, míří pak do DARPA, Pengatonu a sítě tajných služeb. Vše je propojené jako velká síť. Celeste říkala, že tento DARPA gel bude obsahovat mikročipy. A že jakmile se vnese do těla, tyto mikročipy se rozmnoží. Tvrdí, že jejich úkolem, pomocí neustálého rozmnožování, je změnit podstatu těla. Proto tuto vakcínu chtějí dostat do každého muže, ženy a dítěte na Zemi. Jedna z věcí, kterou tyto nanočipy a nanoboti v těle udělají, je ta, že nás napojí na tuto technologickou podrealitu… tento oblak. A my se doslova staneme terminály této reality.

David Icke - O 5G, očkování, kultu co řídí svět & Inspirující vzkaz o lásce [ROZHOVOR 2/2] • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Elon Musk od FCC, organizace spadající pod kult, během karantény dostal povolení, nainstalovat v USA milion pozemních antén, které budou napojené se satelity, které posílá na orbit, které budou na Zemi vyzařovat 5G. Tito nanoboti v těle budou dělat to stejné a budou pomocí této chytré sítě kontrolovatelné, která není založená jen na 5G, protože už teď mluví o 6G a 7G. Nyní se nacházíme v situaci, kdy si musíme přiznat pár věcí. 30 zatracených let se tohle snažím lidem vysvětlit.

Smáli se mi, uráželi mě, a… nevadí mě to. Jen chci dostat pravdu ven, aby moje děti a vnoučata nemusely žít ve světě, ke kterému se každou hodinou přibližujeme. Ale snažil jsem se o tom mluvit… Musíme začít nacházet určitou vyzrálost a musíme čelit situaci, v jaké se nacházíme. Nyní žijeme v globální verzi nacistického Německa. Nacházíme se ve fašismu. To, co YouTube, Facebook a Google dělají, tím, že odstraňují informace a videa lidí, z žádného jiného důvodu, než že zpochybňují oficiální verzi kultu, kterého jsou součástí… tohle se děje jedině ve fašistických nebo komunistických režimech.

Dva doktoři z Kalifornie… a to stejné se stalo i ostatním doktorům… vystoupili na tiskové konferenci, kterou natáčela místní maintreamová média, na které vysvětlovali, že čísla nedávají žádný smysl… i když přijmeš, že je tu virus, tak čísla z hlediska úmrtnosti nedávají smysl. Říkali, že šance, že zemřete na covid-19, i když se pak podíváš, jak se manipuluje s úmrtními listy, v Kalifornii byla 0,03 % nebo nějak tak. Malinkatá. Říkali, že karanténa není odůvodněná. Ne, není. Karanténa má jen zničit živobytí velkého počtu lidí a vytvořit hromadnou závislost. To video velmi rychle mělo 5 milionů zhlédnutí, protože tohle jsou věrohodní, inteligentní, racionální lidé.

YouTube to video smazal. Z žádného jiného důvodu, než že uváděli jiný příběh. To se děje jen ve fašistických a komunistických režimech. Generální ředitelka YouTube Susan Wojcicki, Larry Page a Sergey Brin, kteří řídí Google, Mark Zuckerburg, který řídí… jaký to vtip… Facebook… jsou agenti fašismu. Jsou to asistenti fašismu. Musíme na tyto lidi poukázat, protože přesně to jsou. A musíme čelit faktu, že tady se nacházíme. A abychom si řekli… podívejte, nás je skoro 8 miliard a jich jen hrstka.

V Británii je nás 66 milionů a kontroluje nás malý počet lidí. V Americe je 325 milionů lidí… a malinkatý počet lidí kontroluje těch 325 milionů lidí. Vidím, jak se z toho můžeme dostat… ale jedině pokud se přestanete podřizovat těmto psychopatům a řeknete: Tohle si líbit nenecháme. Budeme žít tak, jak si sami vybereme, a ne tak, jak nám říkáte. Ve Skotsku je imbecilní žena jménem Nicola Sturgeon, kterou bych nepustil volně ani do domu z lega, která přikazuje lidem ve Skotsku, jestli mohou vycházet ven, co mohou dělat, jaká bude karanténa… co je to ta ženskou?! Slýchávám, že Skoti jsou nezávislí.

Dobře… Kde je ta nezávislost? Kde je?! Když této ženské dovolujete, aby vám přikazovala. Pokud se nepřipravíme a neřekneme: Nenechám se už omezovat důsledky. Nebudu nedělat to, co vím, co je správné, protože zvažuji, jaké to bude mít pro mě důsledky. Pokud tohle neuděláme, svět, ve kterém budou žít naše děti a vnoučata… ani to ne… svět, ve kterém budou žít i lidé relativně staršího věku, udělá z Orwellova světa téměř umírněnou verzi světa v porovnání se světem, ke kterému směřujeme.

V průběhu let jsem psal a mluvil… a byl za to zesměšňován… o skutečnosti, že tento svět byl infiltrovaný sílou, která není lidská. Když si prostuduješ starověké kultury a starověké příběhy v různých světových kulturách, tak jak jsem udělal, najdeš společný motiv. A to, že lidskou společnost manipuluje nelidská síla.

A tyto kultury v dávných časech, které se vyvinuly nezávisle na sobě, přišly se stejným příběhem. Mluvil jsem se šamany, původními obyvateli Austrálie, a Indiány a mnoha ostatními dávnými kulturami… všichni té síle říkají odlišně, samozřejmě, ale mluví o stejné síle. Když se podíváš na islámskou verzi toho, čemu říkají džin, a podíváš se na gnostickou verzi toho, čemu říkají archóni, zjistíš, že popisují stejnou sílu, která manipuluje lidskou společností.

David Icke - O 5G, očkování, kultu co řídí svět & Inspirující vzkaz o lásce [ROZHOVOR 2/2] • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

A co tato síla dělá… protože funguje za hranicemi našeho frekvenčního pásu, který je velmi úzký… to, co dokážeme vidět v porovnání s tím, co existuje, je mizivé procento. Jako bychom žili ve velmi úzkém televizním kanálu. Tyto síly fungují za hranicemi toho frekvenčního pásu… proto je nevidíme. „Pokud tu jsou, proč je nevidíme?” Když posloucháš Rádio 1, proč neslyšíš Rádio 2? „Jsou na jiných frekvencích.” Přesně tak, proto ty síly nevidíme.

Ale ve frekvenčním pásu, ve kterém fungujeme, kterému říkáme lidský svět, mají síť, a práce této sítě, v zastoupení této tajné síly fungující za hranicemi našeho frekvenčního pásu, je manipulovat lidským světem. Tyto pokrevní linie, což jsou částečně nelidské a částečně lidské… jsou kříženci. Rozmnožují se mezi sebou, protože se snaží udržet ten, řekněme informační kód. Kdyby se začali… představ si softwarový program. Spojíš jednu naprogramovanou část programu s druhou do takového křížence, ale pokud ten program spojíš s odlišným programem… symbolické pro rozmnožování s obecnou lidskou rodinou… ten původní program se rozředí. V podstatě zmizí.

Proto musíš… když použiji technickou analogii… podobný software musíš propojovat s podobným softwarem. Odtud pochází modrá krev. Královské pokrevní linie, pokrevní linie bohů a tyto nesmysly o božském právu pochází ze skutečnosti, že tyto konkrétní pokrevní linie jsou v našem světě zástupci této nelidské síly. Dlouhou dobu to bylo zřejmé, protože jsme měli královské rodiny a aristokracii.

Celá ta myšlenka: „Jsme odlišní.” Ano, jste. Ale jak lidé začali odmítat otevřenou královskou kontrolu, tyto pokrevní linie přešly do světa tmavých obleků. Přešly do politiky, do bankovního systému, médií, podnikání, apod. Ale oni… tyto pokrevní linie, kteří se mezi sebou rozmnožují… Bible, a já nejsem křesťan, ale Bible, zejména Starý zákon, obsahuje spoustu příběhů popisující tuto sílu stejným způsobem jako všechny ostatní kultury.

Bible těmto hybridním pokrevním liniím říká Nefilim. A mluví se v ní o padlých andělech… to vše jsou symbolické výrazy pro tuto síť, která v zastoupení nelidské síly usiluje o absolutní kontrolu nad lidskou společností. Děje se to už dlouho… nyní se blížíme závěrné fázi, která vždy bude technologická, protože takto získáš kompletní kontrolu nad lidmi.

Tyto sítě, tento kult ve svém jádře jsou tyto hybridní pokrevní linie, které představují nelidskou sílu. Jak se objevují tyto různé příběhy o tom, že různí bohatí a slavní lidé se účastní satanských rituálů, a všechny ty příběhy o pedofilii a zneužívání dětí, doslova… stále dodnes… obětují lidi, zejména děti, svým bohům… a v knihách vysvětluji, proč to dělají… V minulosti bylo přijatelné tohle dělat veřejně. Dělali veřejně různé obětní rituály. Jak lidstvo více vyzrálo, už to nechtělo dělat.

Teď se to jen děje v utajení, což je důvod, proč ve svých knihách odhaluji, že v tom má prsty spousta lidí… včetně britské královské rodiny. A Gates je v tom také? Nebo je tím kontrolován? A co Trump? Povím tohle… o Gatesovi bych rád mluvil. Když se podívám na Gatese… a řekl bych lidem, aby si našli videa s Gatesem a podívali se mu do očí. Není v nich život. Jeho oči jsou mrtvé a jeho oči se nikdy neusmívají. Kdykoliv se podívám na Gatese, hlavou mi projde myšlenka, že je biologickou UI. Protože nemá vůbec žádnou lidskou energii. Je jako robot. Jeho oči jsou mrtvé… není v nich žádný život, světlo nebo láska.

Chápu proč, protože je zatracený psychopat. A vysvětlím proč. Tohle funguje tím způsobem, že v podzemních základnách, kterým se říká DUMBs – vojenské základny hluboko v podzemí – a dalších více než přísně tajných výzkumných zařízeních, se vyvíjí tato technologie, která je nezbytná k naprostému uvěznění lidstva skrze technologii. A tato zařízení jsou vždy v obrovské míře napřed v čemkoliv, co je dostupné veřejnosti. Obrovsky napřed. Proto Aldous Huxley se svou knihou Konec civilizace z roku 1932 mohl popisovat věci, které tehdy ani nebyly možné.

Proto George Orwell mohl ve své knize 1984, která vyšla 1948, popisovat technologii, jako tele obrazovky u tebe doma, které tě neustále natáčí, což teď chytré televize dělají… a to byly první verze chytrých televizí… byli schopni tyto věci vnímat, protože tato technologie, která je utajená, je obrovsky napřed před veřejně dostupnou verzí této technologie. Ve svých knihách cituji lidi jako Rockefellerova informátora z roku 1969, který detailně popsal, jak se svět změní, a ve všem byl detailně naprosto přesný. Jedna z věcí, kterou v roce 1969 popisoval, byl internet. V roce 1969 popisoval internet. Nám se říká, že internet byl objeven až v 90. letech.

Je vždy daleko pozadu… tedy daleko napřed před technologií, která je dostupná veřejnosti. Proč? Protože v procesu vývoje a zavádění sofistikovanější technologie, jako teď, kdy se snaží vytvořit systém kompletní lidské kontroly, nejsou v něm žádné mezery… Všimni si, že nejsou žádná zpoždění nebo mezery, kdy by lidé seděli znudění a čekali na nějakého podivína v garáži, aby vyvinul další úroveň kontroly. Prostě se bez čekání zavádí… proč? Protože ta technologie už existuje a čeká se, než se zavede, aby to vypadalo jednotně.

Teď se vrátím ke Gatesovi… Protože tato technologie nepochází od podivínů z garáží… možná nějaké okrajové věci ano, ale mluvím o těch hlavních systémech kontroly, tato technologie pochází z podzemních vojenských základen a ostatních tajných projektů. Potřebují krycí příběh a krycí lidi, aby vysvětlili, odkud ta technologie pochází.

Kult má tedy svoje agenty, svoje poskoky… někteří z nich jsou větší poskoci než jiní… a oni hrají roli v zavádění různých technologií. Mluvím o hlavních technologií zásadních pro systém kontroly. A jako nastrčené osoby jsou velmi bohatí. Ale, dohoda je taková… Ty budeš stát v čele zavedení této technologie, jakoby se vyvinula náhodně a staneš se velmi bohatým. Ale, obrovské množství toho bohatství musíš investovat do prosazování agendy kultu ve jménu filantropie.

Proto máš tyto bezcitné, psychopatické miliardáře, kteří zakládají nadace. „Ten Bill Gates je tak milý. Dívej, má nadaci a daruje peníze charitám.” Jen se podívej, co ty charity dělají. A zjistíš, že financuje agendu kultu. Ať je to Monsanto… Jeho hlavní specializace… každý z nich má jinou roli. Jeho hlavní specializace jsou vakcíny a manipulace zdravotnictví. Ale zejména vakcíny. Proto založil organizaci Gavi, což je vakcinační aliance, do které na začátku vložil 750 milionů dolar k propagování vakcín.

Za chvíli se k tomu vrátím v souvislosti s touto Gatesovou vakcínou, kterou plánuje očkovat celý svět. Pak máš lidi jako George Soros, který se stal nesmírně bohatý, protože je finančník. To je tvůj byznys… tedy býval, ale víš o něm. Jak inteligentní musíš být, abys vydělal obrovské jmění, pokud víš, kdy se trhy zvýší a kdy klesnou? Protože ti, co je zvyšují a klesají, ti o tom řeknou. Nemusíš být vůbec inteligentní… vyděláš velké množství peněz.

Soros vydělal velké množství peněz, ale… tohle je dohoda… musí velké množství z těch peněz investovat do prosazování agendy. Soros má nadaci Open Society. Naposledy, co jsem se díval, do ní investoval už 32 miliard dolarů. Skrze ni manipuluje revoluce lidí, co nejsou revoluce. Výrazně se angažuje ve financování hromadných migrací, což je další část agendy. Financuje celou „probuzenou” oblast transgenderismu, politické korektnosti, apod.

Také změnu klimatu. To je tedy jeho. A funguje to následovně. Gatesova specializace od kultu je: proočkovat svět. Nejen proočkovat svět, ale dát lidem čipy. Tato aliance Gavi, za kterou stojí, a Ted Ross, šéf Světové zdravotnické organizace, kterou vlastní Bill Gates, byl členem představenstva Gavi, kterou řídí Bill Gates. Ve knize, kterou jsem právě dopsal… 85 % té knihy jsem napsal před pandemií a karanténou. Když si ji lidé přečtou, budou v šoku, protože vše, co v ní píšu, že tento kult chce, se teď kvůli pandemii děje.

Celé se to nesmírně urychlilo. Tato Gavi a Gates vyvinuli tzv. kvantové tetování. Píšu o něm na začátku knihu s tím, že chtějí označit každé dítě… jako ve třetím světě… aby digitálně věděli, jestli byly očkované. Kvůli této pandemii a tomuto falešnému viru nyní říkají: Jo, tohle musíme zavést. Potřebujeme způsob, jak poznat, kdo je očkovaný.

Budou mít technologii, která pozná, pokud jsi nebyl očkovaný. To je jejich záměr. Gates o tom mluví. Máme tu Billa Gatese, a nenazývám lidi psychopaty jen tak, ale protože to jsou zatracení psychopati. Tento muž, Gates, ví, co se děje. Ví, že tu žádný virus není, a s velkou radostí zavede a protlačí zavedení čínského… a jsme tu znovu… čínského modelu reakce na virus, která doslova vedla k úmrtí a zničení… a kvůli karanténě jsme o úmrtí ještě toho moc neviděli. doslova úmrtí a zničení miliard lidských životů. Gates to rád udělá. Protože psychopati nemají empatii, takže nic necítí, nehledě na to, co způsobí.

Gates pak může říct, jak říká nyní: „Tato karanténa nemůže skončit, dokud všichni na světě nebudou očkovaní.” To jsou jeho slova. Kdo další tento týden přišel s „novými” počítačovými modely, a říká: „Karanténu musíme mít, dokud nepřijde vakcína.”? Profesor Neil Ferguson, jehož modely vedly ke karanténě. Člověk, jehož spoustu operací a projektů financuje Bill Gates.

David Icke - O 5G, očkování, kultu co řídí svět & Inspirující vzkaz o lásce [ROZHOVOR 2/2] • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Tento člověk je doslova psychopat. Položme si otázku. Tento člověk je prodejcem softwaru. Technokrat. Zbohatnul na Microsoftu, který je mimochodem velmi důležitý pro tuto celou technologickou realitu. A tento člověk najednou… řídí celý globální zdravotnický systém. Cože?! Říká lidem: Nemůžete pokračovat ve svém normálním životě, pokud nebudete očkovaní vakcínou, kterou musíte dostat. Lidi! Jsou vás miliardy! Co děláte?! Necháte si nařizovat tímto člověkem? A co to je za člověka?

Je to nezvolený technokrat, což je přesně způsob, jakým má být řízená společnost Hunger Games… nezvolenými lidmi, technokratickými diktátory… Co jsem právě v souvislosti s Billem Gatesem popsal… jak lépe bys mohl popsat technokratického diktátora? Co lidé musí udělat… To je ta otázka. Co máme dělat? Co lidé v souvislosti s Gatesem musí nejprve udělat, je to, aby se zeptali, proč tento muž je schopen nařizovat miliardám lidem, tak jak teď dělá, a nenechat si to líbit.

Existuje velmi příznivá věda… já a ostatní lidé tyto informace o Gatesovi zveřejňují… a mělo to svůj efekt. Když Gates cokoliv na internetu řekne, je tam odpor. Lidé začínají vidět, co je zač. Ale musíme naléhat, aby naše životy neřídil tento psychopatický technokrat jménem Bill Gates. Z hlediska toho, co musíme udělat…

Vzkaz o lásce a otevřeném srdci

Možná to bude znít ezotericky, ale je mi to jedno. Tohle je proces, kterým jsem sám prošel. Mohl popsat jen svoji zkušenost. Pokud vše zpracováváš skrze svoji hlavu a svoje břicho čili emoce, nejprve budeš velmi náchylný ke strachu, a strach zmrazuje… strach znamená: „Budu dělat, jak se mi říká. Podvolím se.” Hlava ti dá každý důvod, proč bys neměl nic podniknout. Protože ona si pokládá otázku: Jaké jsou pro mě důsledky, když tohle udělám?

Tady v hrudi máme další bod vnímavostního… vnímavostního napojení… Mluvím o tom… a tohle říká i mainstreamová věda, že žijeme v úzkém frekvenčním pásu, kterému se říká viditelné světlo. A ten pás je nesmírně úzký… je to až směšné. Viditelné světlo je jediný frekvenční pás, který vidíme. Vizuální svět je v tomto úzkém pásu.

Za hranicemi toho pásu je nekonečno… nekonečno vědomí, reality, toho všeho… Ale my jsme zaseknutí na tomto jednom televizním kanálu. A hlava je na ten kanál napojena. Hlava vše vnímá skrze pět smyslů, které jsou napojené na ten kanál. Pokud vše zakládáš jen na pěti smyslech, budeš vnímat jen tento kanál a bude to to jediné, na základě čeho budeš vnímat realitu. A psychologickou hru, kterou kult hraje, je ta, že zmanipulovali lidi, aby vnímali jen skrze pět smyslů, což je v podstatě jejich hlava.

Aby naše vnímání izolovali v tomto úzkém frekvenčním pásu, a pak kontrolovali informace, které skrze ten pás přijímáme, to znamená kontrolování médií, firem v Silicon Valley, kontrola vzdělávání, což je indoktrinace. Takže naše vědomí izolují v tomto úzkém pásu a pak to izolované vědomí programují vnímáním reality. Tohle je lidský svět. Kvůli tomuto naprogramovanému vnímání jsou lidé… ne všichni… ale drtivá většina lidí je předvídatelná. Říkám jim „škatulkoví lidé”. Cestuji po světě… tedy cestoval jsem… vidím různé kultury, ale v určitých situacích lidé reagují stejně. Je to jako program… je to softwarový program. Ale tady uvnitř hrudi se nachází vír. Na východě mu říkají čakra neboli světelné kolo, protože na energetické úrovni tak vypadá.

Tohle je skutečné duchovní srdce. Má vliv na fyzické srdce, ale tohle je skutečné srdce. Jak si lidé spojují lásku se srdcem… ta láska nepochází z fyzického srdce, ale pochází z tohoto duchovního srdce. Co je láska? Lidé si myslí, že láska je: „Miluji tě, drahá.” To je jedna úroveň lásky. Ale láska je mnohem víc. Láska vždy udělá to, co ví, že je správné. Nehledě na… ve skutečnosti ani nezvažuje důsledky. Protože zvážit důsledky by znamenalo, zvážit, že neuděláš to, co víš, že je správné.

A láska… srdeční napojení, co tě dostane mimo tuto pěti smyslovou realitu, kde získáš přístup k ostatním úrovním vnímání, které ti dají mnohem větší pochopení reality, kterou prožíváš. Když funguješ jen skrze pět smyslů, jsi v tomto úzkém světě a jsi z tohoto světa. Když funguješ ze srdce jsi fyzicky v tomto světě, ale jsi z mnohem širšího světa z hlediska svého vnímání reality, kterou prožíváš. Když lidé prožijí otevření srdce, najednou se dívají na stejný svět, který viděli předtím, ale teď vypadá úplně jinak.

Ty a já jsme to zažili. Říkáš si: Tohle není ten stejný svět. Protože tvoje vnímání, tvoje perspektiva toho, na co se díváš, se rozšířila. Takže odpovědí je láska. Ano, když si otevřeš srdce, není to jen láska ve smyslu, v jakém lidé vnímají lásku. Láska v tom smyslu byla celá překroucena. Aby ses k tomu přiblížil, musíš použít slova jako bezpodmínečná láska. Podíváš se na situaci a řekneš si: Co vím, že je tady správné? A uděláš to. Žádné zvažování: A jaké to má pro mě důsledky?

Samotná otázka naznačuje, že zvažuješ, že neuděláš to, co víš, že je správné. A láska v tom skutečném smyslu by tohle nikdy neudělala. V posledních 30 letech, nehledě na to, co na mě hodili… a neříkám, že jsem nějak výjimečný. Kdokoliv má tu schopnost, protože všichni jsme projevem toho stejného, tudíž všichni máme stejný potenciál. Nepodíval jsem se na situaci a neřekl: Pokud tohle řeknu, budou mě urážet. Pokud to řeknu, zesměšní mě.

Protože… věříš, že je správné říct, co chceš říct nebo napsat? Ano. Tak to udělej. Když se podíváme na dnešní situaci, tato láska by si neříkala: Jaké to má pro mě důsledky? Řekla by: Co vím, že bych měla udělat? A prostě to udělá. Mohu ti říct ze své dlouhé zkušenosti, že dělat to, co víš, že je správné, není tak obtížné, jak si myslíš, že je. Když jsem byl brankářem, profesionální fotbalista, nejhorší pro mě bylo, sedět v šatně a čekat na nástup, protože myslíš jen na to, co by se mohlo pokazit. Většinou vše bylo pořádku.

Zjistil jsem, že dělat si obavy z důsledků je to, co nás uvězňuje a zotročuje. Chtějí, aby ses bál důsledků, abys nedělal, co víš, že je správné. Ale když to prostě uděláš, uvědomíš si, že to nebylo tak těžké, jak sis myslel. Získáš z toho nesmírné uspokojení a sebeúctu, protože si řídíš svůj vlastní život, svoji realitu a činy. A nenecháš nějakého psychopata nebo hlupáka v tmavém obleku, aby řídil tvůj život za tebe. Nyní se nacházíme v této neúprosné situaci, kdy máme tu volbu.

Nebo budeme pokračovat v tom, že nám tito idioti a psychopati, kteří řídí svět, budou řídit životy, do té míry, že přicházíme o svá živobytí, a kolik lidí přijde o dům, protože nebudou moct splatit hypotéku a nájem? Jak dlouho v tom budeme pokračovat? Tato láska by řekla: Už ani další zatracenou sekundu! Tohle je nesmysl, je to absurdní. Proč to tedy všichni děláme? Kvůli tomu, co jsem řekl na začátku. Strach z viru, který neexistuje, nebo strach z důsledků, když si uvědomíš, že je to podvod. Láska se zbaví obou strachů. Vím to z vlastní zkušenosti. A víš… abych to uvedl do pozitivní perspektivy. Hleděl jsem si svého… V 80. letech jsem byl televizním moderátorem v BBC. Byl jsem krátce národním mluvčím pro britskou stranu zelených.

A pak… se mi začaly dít velmi zvláštní věci. Paranormální věci. Snažil jsem se přijít na to, co se mi to děje. U jasnovědkyně… abych to zkrátil, nikdy předtím jsem u jasnovědkyně nebyl. Jmenovala se Betty Shine a zašel jsem za ní asi třikrát. Vlastně čtyřikrát… v prvních dvou návštěvách se nic nestalo, a potřetí, když se dostala do toho jasnovideckého stavu, a já nevěděl, co se děje… mi řekla… bylo to v březnu 1990. Řekla mi: „Je mi řečeno, abych vám řekla, že světu odhalíte velká tajemství.

Jeden člověk nemůže změnit svět, ale jeden člověk může předat zprávu, která může změnit svět. Budete čelit obrovskému odporu. Ale ‚oni‘ vás vždy ochrání.” A spoustu takových věcí mi řekla. Všechny z nich se vyplnily. A řekla: „Od této chvíle budete veden k vědomostem, a v jiných chvílích vám budou znalosti vloženy do mysli.” To bylo v březnu 1990.

A něco tady uvnitř mé hrudi říkalo: Následuj to. Věř tomu. Moje ostatní části říkaly: Cože? Od té chvíle se synchronisticky… čemu lidé říkají „náhody”, mi do života začaly přicházet informace různými způsoby, skrze lidi, dokumenty, osobní zkušenosti, knihy… to vše. Jakoby mi nějaká neviditelná síla předávala kousky skládačky, abych ji složil. Informace mi chodily nesmírně synchronisticky. Tehdy mi bylo řečeno, že se blíží transformace lidského vědomí.

První knihu, kterou jsem o tom napsal, jsem nazval „Vibrace pravdy”, protože mi bylo řečeno, že se blíží vibračně energetická změna, která bude mít dva hlavní efekty. Zaprvé má lidi probudit z jejich spánku, což byl uměle vyvolaný spánek. Nejprve má ovlivnit ty nejprobuzenější, ale nakonec lidi v hlubokém spánku se mají začít probouzet a začnou vidět, že svět, realita, kým byli, není takové, jak si mysleli. Druhá věc, která mi byla řečena, že se v důsledku této změny stane, a to je důvod, proč jsem ji nazval „Vibrace pravdy”, je to, že vše, co před námi bylo utajeno, se vynoří na povrch, abychom to mohli vidět.

Když se zpětně zamyslím nad světem v březnu 1990, nebyly absolutně žádné důkazy… nikdo se neprobouzel… a rozhodně ne vše, co před námi bylo utajeno, se nevynořovalo na povrch. Podívejme se teď. V posledních 30 letech, a zejména v posledních 10, 5 a 2 letech, se více a více lidí se na svět dívá novýma očima. Přehodnocují svět, pokládají si otázky, které si předtím nepokládali. U těchto lidí se posouvá vědomí. Začíná se rozšiřovat. Jak se rozšiřuje, dostává se za hranici vězení pěti smyslů.

A začíná zpřístupňovat vědomí za hranicemi této reality. To může začít spouštět intuitivní vědění… pocit, že něco není správně, nebo pocit, že co se nám říkalo, není pravda… a lidé začínají zpochybňovat. Když zpochybňuješ systém, ve kterém žijeme… jediný důvod, proč ho lidi nezpochybňují, je ten, že je to jejich jediný způsob přežití. Tohle vidím u stále více lidí. Rozšiřují svoje vědomí a začínají vidět novýma očima. Klíčem je otevřít srdce… protože tohle je naše spojení s tím rozšířeným stavem vědomí. Když si ho otevřeš, nejen si zpřístupníš intuitivní inspiraci a to vše s tím související, ale ztratíš strach, který je lidským vězením.

Protože láska nemá strach. Láska je absence strachu. A zlo je absence lásky. Tohle ti dává nesmírnou svobodu, protože děláš, co víš, že je správné, a prostě říkáš, co víš, že je správné. Tato mysl by v posledních pár týdnech řekla: Davide… pokud řekneš, co víš, že je správné, pokud tuto hranici překročíš, YouTube tě zakáže. Zakáže tě Facebook. A zbytek z nich. Srdce říká: Řekni a udělej, co víš, že je správné. A to dělám. Proto mi zrušili účty.. nejméně překvapený člověk, že se to stalo, jsem byl já.

Ale tato láska má svoji vlastní sílu. To, že mi Facebook a YouTube smazali účty, je v porovnání se silou tohoto srdce bezvýznamné. Protože tohle srdce změní svět. To, že jsme si ho uzavřeli, nás dostalo do této situace. Jakmile ho uzavřeš… a strach ho uzavře… začneš okamžitě věci vnímat z mysli nebo z břicha čili emocí. Uvězní tě to v bublině pěti smyslů. Když otevřeš srdce a tu lásku, vše se změní. Když říkám, že mám větší moc než tito lidé, to je ten důvod. Protože to oni nemají.

Psychopati nemají otevřené srdce. Jsou nemilosrdní, proto dělají to, co dělají. Protože necítí emoční následky ničeho, co dělají. Nejsou tím nijak omezeni. Bill Gates, jak jsme o něm mluvili. Když jsem řekl, že tomu dám nějaký optimismus… Před těmi lety, v roce 1990, mi bylo řečeno, že tohle probuzení lidstva se nestane možná, ale stane se určitě. Jde jen o to, projít tím procesem, jak probíhá.

Tato karanténa, i když je otřesná, pomohla velkému počtu lidí si uvědomit, že svět není takový, jaký si mysleli, že je, a že síly, které ho řídí, nejsou ty, které si mysleli. V tom smyslu tato situace pomohla probuzení, tomuto uvědomění, že nám lhali… nejen občas, ale že nám lhali o celé realitě, o tom, kým jsme, o světě, ve kterém žijeme. Tato hromadná uvědomění si těchto věcí se mohla v tak obrovském měřítku stát díky této karanténě.

David Icke - O 5G, očkování, kultu co řídí svět & Inspirující vzkaz o lásce [ROZHOVOR 2/2] • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

A nyní to musíme dát najevo. Z konceptu, z vnímání do toho, abychom řekli: Tohle si líbit nenecháme. Protože srdce ví, že všichni jsme body pozornosti uvnitř nekonečného proudu vědomí, někteří tomu říkají Bůh, to je jedno… nekonečný proud vědomí. A pokud budeme žít v tom vědomí, že: Jsem vše, co je, bylo a kdy může být, co má krátkou zkušenost jménem David Icke, pak tato úroveň vědomí se zaprvé nebude bát ničeho, protože ví, že tohle je jen krátká zkušenost v nekonečném stavu prožívání.

Ale také si nenechá líbit, že nějací kravaťáci jako Matt Hancock, britský ministr zdravotnictví, nebo nějaký psychopat napojený na Gatese jako Fauci v Americe nenechá si líbit, aby mu říkali, co bude se svým životem dělat. A jestli bude na dobu neurčitou sedět u sebe doma… Srdce si to nenechá líbit… mysl by nechala. „Jaké jsou důsledky, když…” Srdce si to nenechá líbit. A síla… rok poté, co jsem viděl tu jasnovědkyni, jsem byl najednou, díky televiznímu programu Wogan show, terčem historické úrovně zesměšnění. Nemohl jsem se v Británii projít na žádné ulici, aniž by se mi nesmáli, neukazovali na mě a nekřičeli na mě. Zajít si do baru? Nepřipadalo v úvahu.

Teď tu sedím s tebou o 29 let později s obrovským počtem lidí, kteří mě poslouchají a říkají si: To, co ten chlap říká, dává smysl. Přešel jsem z obrovského zesměšňování, kdy komik mohl říct moje jméno, aby se lidé zasmáli, a nemusel říct žádný vtip, a teď jsem tady a dělám jednu věc. Dělám to, co vím, že je správné. „Jsi tohle a tohle!” Takto se to dělá. Děláš, co víš, že je správné. Má to sílu, která dokáže hnout horami. Dokáže tvořit věci, které ti přišly nemožné.

Kdybys v roce 1991, kdy začalo to zesměšňování a další roky pokračovalo, se zeptal lidí: Co si myslíš o Davidu Ickovi? Řekli by: Jeho život je u konce! Z toho se nikdy nedostane. Zešílel. A podívej se teď. Proč? Dělám to, co vím, že je správné. To, jak se dostaneme z této situace… z tohoto fašismu, je tak, že budeme dělat, co víme, že je správné. Pokud to bude dělat dostatek lidí, fašisti, kteří za tím stojí, kteří mají jen tu moc, kterou jim dáváme, tohle vše skončí.

Protože jejich moc spočívá v našem svolení. To je vše. Podívej se na Billa Gatese… jaký to nevýrazný člověk. Ale proč může řídit Světovou zdravotnickou organizaci a globální zdravotnictví? Protože my mu tu moc dáváme. Tohle srdce si to nenechá líbit. Když si to nenecháme líbit… prostředek kontroly je strach. Láska nemá strach. „Udělám to tento rok.” Tak to udělej. „Řeknu to.” Udělám to, co vím, že je správné. To je nezastavitelná síla. Nepotřebuje násilí… srdce neubližuje.

Ale… síla toho, že děláš, co víš, že je správné, a vůbec nezvažuješ, že bys to neudělal, pokud to udělá dostatek lidí, převezmeme zpět kontrolu nad naší společností od malé hrstky psychopatů, kteří se ji zmocnili. Na základě toho zdědíme tuto společnost. A ne na základě strachu, který lidstvo celou dobu kontroloval.

Mám pro tento kult vzkaz. Jak tu sedím, „zakázaný”, odhalil jsem vás a nyní vám dám, co proto. Klidně si ještě dejte čas, ale blíží se to. Přišel jsem tady, abych vám dal, co proto. A to se také stane. Pokračování příště.

Brian Rose: Davide, před 26 dny, po našem posledním rozhovoru, jsem měl prožitek, kdy jsem si otevřel srdce, a řekl: Ta správná věc, je z lásky říct: Ne. Nenecháme si to líbit. Mozek řekl: To je špatný nápad, Briane. Emoce říkaly, že dělám velkou chybu.

David Icke: Přesně tak!

Brian Rose: Když jsem to udělal, ostatní lidé, teď miliony lidí po celém světě, kteří si otevřeli srdci a řekli: Ano, s tím rezonujeme. Naprosto to změnilo situaci. Vše, čeho jsem se bál, se nestalo. Nic z toho… vlastně mě překvapilo to množství pozitivní energie, která přišla mým a naším směrem. Věci se před námi doslova otevřely a skoro naplánovaly směr k tomuto otevření srdce, kdy to děláš ze správných důvodů.

Hluboce v sobě si myslím, že bychom měli být schopni mít tuto konverzaci, a lidé by měli být schopni poslouchat a sami posoudit. To je moje srdce. Jak jsem řekl před pár dny: Nechte věcem volný průběh. Protože…

David Icke: Právě jsi svojí zkušeností popsal přesně to, o čem jsem mluvil. Když si otevřeš srdce, a strach zmizí, protože děláš, co víš, že je správné, pocit téměř úlevy… jakoby břímě spadlo, protože všechny ty strachy… „Co když tohle a tohle…” najednou zmizí. Dělám, co vím, že je správné. Tato frekvence, pokud ji projevíš způsobem, kdy ji budeš žít a ne jen myslet, k tobě přitáhne vše, co potřebuješ, abys mohl dělat, co víš, že je správné.

V průběhu mého života… v posledních 30 letech… když se podívám zpět, tak můj celý život, ale v posledních 30 letech kdykoliv, když jsem něco potřeboval, a kdy to vypadalo, že vše je ztraceno, najednou to přišlo. Nakonec dosáhneš bodu, což je důvod, proč jsem tak uvolněný a klidný ze všeho, co se teď děje z hlediska útoků na moji osobu. Jedním uchem tam a druhým ven… Protože mám 30 let zkušeností vědění, že cokoliv, co potřebuji, abych mohl dělat to, co vím, že je správné, budou tam přesně tehdy, kdy je budu potřebovat. Tohle se děje, když se pustíš strachu.

A když přestaneš přemýšlet nad důsledky… což jsou ve skutečnosti vězeňští dozorci… začneš žít život a život přestane žít tebe. To je, co se stane. Můžete mým směrem hodit cokoliv, co chcete, paní Wojcicki, a celá ta vaše sebranka, pane Gatesi, dělejte, co chcete, a já to jen odpálkuji zpět. A podívej, co sis manifestoval. No… Musíš poznat vlastní sílu.

Tento kult ti celý tvůj život říká, že nejsi mocný. Jsem mocnější než oni. A neodejdu, dokud jim nedám, co proto. Takže můžete dělat, co chcete, vy psychopati, to výsledek nijak nezmění. A dívej, co se ve 26 dnech stalo, když jsme otevřeli naše srdce. Nyní vysíláme více než milionu lidí na světě, aniž by nás kdokoliv cenzuroval. To by se nestalo, pokud bychom tohle neudělali, a nešli do toho s plným nasazením a báli se důsledků. Tohle je ta věc… ta různá stará přísloví jako „babské povídačky” mají v sobě obrovské množství pravdy. Jedna z nich je: Všechno zlé je k něčemu dobré.

To, co se děje nyní, můžeš vnímat jako něco zlého. „Jsem oběť. Dívejte, co mi provedli v YouTube. Jsem mučedník.” Nejsem zatracený mučedník. Jsem tvůrce své reality. Kde je tedy to něco dobré? Protože vždy tam něco dobrého je. Právě jsi to popsal. Znamená to, že se vydáš jiným směrem, který vytvoří nejen další způsob komunikace, ale způsob komunikace, který není vydán na milost kultu.

Což YouTube a Facebook je. Už nemusíš přemýšlet nad tím, jestli ti smažou video nebo ne. Žádný YouTube, žádný Facebook… možná brzy žádný Twitter. Kde v tom je to dobré? Dobře, jdi za tím. Tohle se mi posledních 30 let dělo neustále.

Ve všem zdánlivě zlém bylo něco dobrého. Jak jdeš za tím dobrým, odhalí se něco dalšího. Je to úžasné… život se stane dobrodružstvím namísto existencí. Neříkám, že tohle umím jen já. Kdokoliv má tu schopnost. Je to náš přirozený stav. Tento kult nás zmanipuloval do nepřirozeného stavu, kdy realitu vnímáme jedině skrze svých pět smyslů. Jsme víc než to. Jak si to uvědomíme, já si to uvědomil už dávno. Jediný rozdíl mezi mnou a ostatními je ten, že jsem si vzpomněl na to, kým jsem. Bod pozornost uvnitř nekonečného stavu vědomí, co má krátkou zkušenost identity v úzké realitě jménem David Icke.

Ostatní lidé si to neuvědomili… stále si myslí, že jsou tím, co dělají za práci. Ne, to je jejich zkušenost, ne to, kým jsou. Jsou vším, co je, bylo a kdy bude, co má zkušenost. Pokud si vzpomenou, kým jsou, mohou začít mít jiné zkušenosti. Převzít kontrolu nad svým životem, než aby život kontroloval je. Protože to je třeba, aby tento kult mohl řídit svět. Musí přimět lidstvo, aby jim dávalo svoji moc. Já tohle odmítám. V žádném případě si to nenechám líbit. Doufám, že si všichni tuto radu vezmou k srdci a otevřou si srdce a pokusí se najít, co je ta věc, kterou musí udělat, kterou mohou udělat z lásky, a sledovat, jak strach mizí, a jak vše, co sis myslel, že se stane, se nikdy nestane.

Namísto toho se přidáš k druhým lidem, kteří se chtějí přidat k tobě. To je ta další věc… když si otevřeš srdce, uvědomíš si, že někdo v jiném těle nebo s jinou barvou je jen další bod pozornost stejného vědomí, který má jinou zkušenost. Ale protože kult je menšina a nás je většina, musí tvořit rozdělení mezi lidmi. Odtud pochází rasa… celá tato Sorosem financovaná „probuzená” posedlost rasou, sexismem a tím vším… je to doslova financované, aby nás rozdělilo a kontrolovalo.

Rozdělit do menších a menších skupin, co se mezi sebou hádají. Když si otevřeš srdce, víš a uvědomíš si, že všichni jsme odlišnými projevy… odlišnými a jedinečnými body pozornosti ve stejném vědomí. Já jsem ty a ty jsi mnou. Jsi akorát odlišným bodem pozornosti a máš jinou perspektivu než já, ale všichni jsme stejným vědomím.

David Icke - O 5G, očkování, kultu co řídí svět & Inspirující vzkaz o lásce [ROZHOVOR 2/2] • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Takže rasismus je naprosto šílený. Je to jen další odlišná zkušenost, nic víc. Naše podstata je stejná. Když si to uvědomíš, potenciál pro rozdělení a kontrolu se rozptýlí a nakonec zmizí. Protože tě nebudu odsuzovat kvůli tvé rase, pohlaví nebo něčemu takovému. Je to jen zkušenost, nic víc… krátká zkušenost.

Já jsem ty a ty jsi mnou. Jsme všichni tím stejným. Ooh… covid-19. Když vnímáš realitu jen pěti smysly, tak věříš, že jsi svojí rasou, že jsi svoje pohlaví, že jsi svoje nálepka. Řada nálepek… Pak je rozdělení a kontrolování snadné. Když si uvědomíš, že nálepky jsou jen zkušenosti, a ne tím, kdo jsme… David Icke je zkušenost, kterou moje nekonečné vědomí nyní prožívá. To je vše. Jak tohle tělo opustím, opustím Davida Icka. Pak svoje vědomí projevím jiným způsobem.

Ale jsem stále stejné vědomí jako vědomí všech ostatních. Jen jiná perspektiva. Měli bychom oslavovat svoji jedinečnost a odlišné perspektivy… to určitě. To je součástí nekonečné rozmanitosti nekonečné reality. Ale je to jen zkušenost a ne to, kým jsem. Pokud se ztotožňuješ jen se svými nálepkami, ztotožňuješ se s tím, že „nemůžeš, že jsi omezený, bezmocný chudák.” Kult tě dostal. Když si otevřeš srdce, jsi vše, co je, bylo a bude, co má zkušenost.

Nenechám nějakého imbecila v tmavém obleku, aby mi řídil život… ne, děkuji. Srdce si to nenechá líbit. Davide, chci žít ve světě, kde si každý otevře své srdce. Chci být na tom místě, které zní báječně. Je to báječné místo. Kdyby to udělali všichni, všechny tyto současné problémy by se během okamžiku vyřešily. Problém je omezené vnímání mysli. Řešení je otevřené srdce. Je to takto prosté. Otevřené srdce by nikdy nesedělo doma v domácím vězení, protože jedna z věcí, která se stane, jak si otevřeš srdce, je ta, že si zpřístupníš inteligenci, kterou se neučíš, ale inteligenci, která je vrozená. Inteligenci rozšířeného vědomí.

Rozšířené vědomí by se na tuto situaci podívalo a řeklo: To je celé nesmysl. Ano. To si tedy nenechám líbit. Mám tohle rčení… pokud souhlasíš s hloupostmi, staneš se zatraceně hloupý. Nesouhlasím s hloupostmi… tato karanténa je hloupost. Není vůbec podložená vědou. Jediný důvod pro ni je, zničit živobytí miliard lidí, aby menšina mohla kontrolovat většinu. To je celé… nenechám si to líbit. Pokud si to nenechá líbit více a více lidí, co udělají? Vyjdou z Downing Street a Bílého domu a řeknou: Měli jsme jednání a stane se tohle. Pokud dost lidí řekne: To v žádném případě. Kde je jejich moc? Žádnou moc nemají. To si nenecháme líbit.

Jejich moc se nachází v lidech, co říkají: „Moc se nám to nelíbí, ale radši to uděláme, když to říkají autority.” To je rozdíl mezi svobodou a otroctvím. Všechny, kteří nás teď sledují nebo poslouchají, chci požádat, aby se na 15 minut zamysleli, jak můžete otevřít své srdce, a rozhodnout se, udělat něco z bezpodmínečné lásky a ne ze strachu. Další den si nad tím zapřemýšlejte a něco s tím udělejte. Řekl bych tohle… zkuste tohle na jeden měsíc. Přestaňte se ztotožňovat se svými nálepkami. Říkám jim „Já jsem já.” „Já jsem já tohle. Já jsem já toto.” A jen se ztotožněte s tím, že jste bodem pozornosti v nekonečném stavu vědomí.

A protože jsi bod pozornosti v nekonečném stavu vědomí, můžeš mít takto omezený stav vědomí nebo stav vědomí, který je potenciálně nekonečný. Jediný rozdíl mezi tím omezeným stavem vědomí a nekonečným vědomím, je vnímání. A víc než to, je to ztotožnění s vlastní individualitou. „Já jsem já” vždy říká: „Já jsem omezený. Mám limity.” „Já jsem já… nálepka.” Otevřené srdce říká: Jsem nekonečné. Mohu mít v podstatě přístup k nekonečnému vědomí. Nejsem svoje jméno, nejsem svoje práce.

To jsou zkušenosti. Jsem vše, co je, bylo a bude. Jen jeden měsíc… Žijte život z perspektivy, ze ztotožnění se s tím, že jste bod pozornosti v nekonečném stavu vědomí, co má zkušenost, což je moje jméno, moje práce a moje nálepky. Nálepky jsou jen zkušenosti. Já jsem vědomí, co tu zkušenost má. Zkuste to na měsíc. Na konci měsíce, nejspíše dříve, se nepoznáte. Budete odlišný člověk. Protože váš bod pozornosti se rozšíří, posune a svět už nebude vypadat stejně. Davide, tyto konverzace pořádám devět let. Spousta osvícených jedinců na konci každé z nich dospěje ke stejnému závěru. A tím je, že jsme všichni jedno. Jsme jedna energie.

Slyšel jsem to od různých lidí pod jinými slovy, od různých ras, pohlaví a náboženství. Vše spěje k tomu. Protože je to něco, co je naše lidská podstata, kterou jsi vyjádřil a kterou jsem tu slyšel už 100x. Tohle je nejdůležitější vzkaz pro svět. Doufám, že všichni tohle uvidí, že tohle budou sdílet s co nejvíce lidmi. Tohle je jeden vzkaz, který bychom měli umístit na ty satelity, které posílají do vesmíru. Tohle jsme my v naší podstatě. Je to nesmírně důležité. Doufám, že lidé si to vezmou k srdci. Jsme láska.

Vše ostatní je to, k čemu jsme naprogramovaní, abychom vnímali, že jsme, a to je otroctví… proto chtějí, abychom měli zavřené srdce. Protože jakmile se otevře, svět se změní. Řeknu ti, jak na hlavu postavený a šílený tento svět je. Slyšel jsi právě, co jsem řekl o tom, kým jsme. Říkám to 30 let. A i tak mě nazývají rasistou. To je na tom všem tak šílené. Nikdy jsem neviděl skupinu, která o sobě hlásá, že bojuje proti nenávisti, která by přitom nebyla plná nenávisti. To je na tom tak obrácené.

A ironické, že člověk, o kterém říkají, že je rasista, říká, že všichni jsme rovnocenní, a že rozdělení ve formě rasy, barvy, víry, sexuality jsou jen iluze, krátké zkušenosti. Jsme jedno. Zkus tohle rozdělit a kontrolovat.

Brian Rose: Vtipné je, že posledních 30 minut mluvíme o lásce, a tohle chtějí cenzurovat, aby lidé neslyšeli. A láska je naším závěrem.

David Icke: Oni ví, že tohle je sesadí. Proto nechtějí, abychom o tom mluvili. Chtějí, abychom se mezi sebou hádali, křičeli na sebe. Nechtějí, aby lidé měli otevřené srdce… to je jejich noční můra. Proto poslední půl hodina tohoto rozhovoru je nebezpečnější než první dvě.

Brian Rose: Já vím. To je na tom to šílené. Davide, děkuji ti. Je mi vždy ctí, tě tu mít.

David Icke: Bylo mi potěšením.

Brian Rose: Vždy končíme s podobným vzkazem. Je to vzkaz o lásce, o konfrontování našich strachů, je to vzkaz o tom, že máme tu moc a tuto šílenost můžeme ukončit, pokud se rozhodneme, tím směrem posunout. Takže ti za to děkuji.

David Icke: Je mi potěšením.

Brian Rose: A všem, kteří sledujete, vám děkuji. Prosím, sdílejte tohle se svými přáteli. Požádejte je, aby nám dali 15 minut… nebo ať zhlédnou posledních 30 minut. Cokoliv, co chcete… Protože tohle tvoří změnu… takovéto konverzace, tyto vzkazy. Nejsme pro násilí… tohle je o lásce, která nás tam nakonec dostane.

David Icke: A děkuji za vše, co děláš. Byl jsi skvělý v posledních třech týdnech. Potřebujeme, aby se lidé postavili a podívali draku do očí a počkali, než drak mrkne… protože mrkne.

Brian Rose: Ano, právě mrknul. A chci poděkovat 25 tisícům lidem z celého světa, kteří jednali z lásky a udělali správnou věc… když s dnešní karanténou jim síly říkají, aby se svými penězi nic nedělali, a i tak je dali k tomu, abychom mohli mít tuto konverzaci. Děkuji všem zakladatelům a děkuji, že jste pomohli představit digitální platformu svobody dnes v její plné kráse. Pokud chcete být součástí, můžete jít na londonreal.tv/freedom.

Tato epizoda bude tady neupravená, necenzurovaná, nezakázaná, do té doby, než zemřu… Bude tady na londonreal.tv/live. Můžete se vrátit, podívat se na ni a sdílet se všemi. Davide, moc ti děkuji.

David Icke: Bylo mi potěšením.

Brian Rose: Podle mě jsme dnes provedli dobrou práci. Řekl bych, ať jsi v bezpečí, ale jsi vždy v bezpečí a v pořádku. Vždy vyzařuješ lásku. Před lety jsem tě taky nechápal jako většina lidí, kteří se poprvé o tobě „dozví”. Ale po každé naší konverzaci jsem řekl: Tento muž mluví pravdu. Můj mozek to nechápal, ale moje srdce tě cítilo.

Proto jsem tě opakovaně zval. A když se stala tato šílenost, byl jsem v posilovně, když byla ještě otevřená, něco ve mně mi řeklo: David Icke nám může dát odpovědi. Tehdy jsem tě kontaktoval, což byl náš první letošní rozhovor, pak byl druhý a tohle je třetí. Děkuji ti, bylo to skvělé.

David Icke: To je jediná cesta, lidi. Otevřete dveře a vše se změní.

Brian Rose: Pojďme na to. Děkuji, Davide.

David Icke: Děkuji, Briane. Mějte se.

Překlad: David Formánek

První část rozhovoru ZDE

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

7 komentářů

 1. Davide, dekuji vam za skvely preklad tohoto dlouheho rozhovoru mezi D.Ickem a B. Rose. Velmi zajimave a informativni

 2. Sdělení Ickeho jsou velmi zajímavá, vše je k zamyšlení a například plně souzním, že v polárním světě lze identifikovat dobro jakožto princip bezpodmínečné lásky. I snad proto se vyjádřím k dvěma okruhům, které vidím odlišně:
  * pokud David soudí, že zlo na Zemi patrně představují bibličtí Nefilim, divím se proč zrovna oni. Podle mne je dokonalým opakem bezpodmínečné lásky v Bibli Elohim Jahve, v obecném překladu Bůh Hospodin. Starý zákon by měl být vůbec od základů přeložen pečlivěji, bez církevního balastu, a dost věcí by bylo jasnějších. V první kapitole Genesis se mluví o stvoření země, rostlin, zvěře a člověka, což byla zásluha Elohim, neboli bohů, neboli božstev bez přívlastků. Zřejmě kolektivní dílo. Od druhé kapitoly se mluví již o Elohim Jahve, tedy božstvu s přívlastkem Jehova, což je specifikum, příslušnost. Asi podobně, jako bychom řekli o lidech nějaké upřesnění, třeba banditi, Pražáci, Američani. Toto božstvo Jahve člověka upravilo – Adama a Evu. Takže zatímco stvoření Elohim (božstev bez přívlastků) bylo DOBRÉ, úprava člověka božtvem Jahve se vskutku nepovedla, byla OD POČÁTKU DOSUD předmětem hněvu, vyhnání a pomsty, s naváděním k hříchu, nenávisti, výlučnosti, vraždám, genocidám. Takže zlo na zemi představuje nikoli Nefilim, ale rovnou entita, ke které se lidé dokonce modlí!
  * pokud si David myslí, že George Soros pohádkově zbohatl, protože má informace, kdy půjdou trhy nahoru a kdy dolů, je vedle. Takové informace nemá nikdo, ani Rotschildi ne. Nepotřebují je. Jim bohatě stačí, že peníze vyrábějí a pohádkově bohatnou. Koupí si kteréhokoli zoufalce, který na burze přijde o všechno. Nebo nesplatí už z principu nesplatitelný úvěr (za úpis se vyemituje jen jistina, nikdy ne požadovaná výše úroku, takže na světě se už jen z tohoto samotného principu nemilosrdně soutěží o to, komu zůstane v ruce černý Petr). Nebo je schopný k jakémukoli kriminálnímu deliktu za peníze. Takže i Soros je bankrotář nebo vydíraný desperát, kterého duši si koupili. Jako herce, který hraje svěřenou roli. Mediální PR mu vyrobili (mají pod palcem holt všechno). Takových figurek jako Soros jsou miliony – od lidí s neomezeným rozpočtem (Musk, Gates), po žalostně placené přežívající všehoschopné ubožáky (Hrušínský, Hašek, Janda, Kolář, váš nadřízený v globál korporaci…).
  A zbývá jen poslední poznámka – jak to, že Rothschilds nebo Rockefellers nebo jiné rodiny tvořící Deep State mají takovou moc? Inu, i ony jsou drženy za kou*e v šachu a bázni: jim totiž coby dědičným kněžím zkrz Biblický odkaz napřímo šéfují krutí Elohim Jahve!

  1. Něco na tom je nounejme. Ale s těmi Elohim / Jahve / Nefilim / Reptiliány je to malinko složitější. Především bych byl opatrnější soudit, která strana je která… protože lidé nemají jasno ani v terminologii ani ve jménech. Icke jistě provedl důkladné studie a stejně nelze se vším co říká souhlasit…

   Vím velmi dobře co naznačujete, důkladně jsem to studoval… a jednoznačně je zde také více zúčastněných stran. Pokud přečtete Sitchina i např. Parkse, stále budete vědět hodně málo…

  2. přečtěte si J.Vacek: Cesta k nesmrtelnosti,obvzlášť část Jáhve a Elohim str.19, autor je kompetentný a jeho výklad je jasný kdo je kdo.

 3. Dík Davide, jen poznámku k češtině…ne jasnovědkyně ale jasnovidkyně, ne synchronisticky ale synchronně.
  Ahoj!

 4. Víra, naděje, láska – také některé církve k tomuto faktu dospěly. Je to v podstatě poselství staré jako lidstvo samo. V Bibli jsou tyto odkazy dávno použity. Ale nikde v Koránu jsem na toto poselství nenarazil – zcela jistě proto není islám hoden následování!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů