Davos Agenda 2021: Velký reset, Ursula von der Leyenová, Klaus Schwab – Kdo jsou skutečně MY?

Ve zkratce...

V lednu 2021 proběhlo vysílání Světového ekonomického fóra, kde vystoupila prezidentka EU a Klaus Schwab, kde mluví mimo jiné o Velkém resetu.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Hugo: Ahoj. Posloucháte „Hovoří Hugo”. Vidím, že Světové ekonomické fórum a Klaus Schwab a jeho Velký reset zažili trošku rozruch, nazvaný Davos Agenda… trvalo celý týden a měl tam Gretu Thunberg, Angelu Merkelovou, prezidentku Evropské komise, generálního tajemníka OSN, spousty těchto mocných lidí, kteří říkali, co je potřeba udělat a kupodivu je o tom v médiích řečeno velice málo. A jak to vypadá, jenom prohlubuji své plány. Když se podíváte na všechny videa na Světovém ekonomickém fóru, všechny jsou ve skutečnosti zaměřeny na změnu klimatu.

A zdá se mi, že všichni ti lídři se snaží sloučit situaci kolem viru se změnou klimatu. Představuji si, že když máte mozek ze sýru a akceptujete zdravotní pas, pak virová krize v budoucnu zmutuje do krize klimatické změny, a bude použit nejen k tomu, aby ukázal, jestli jste imunní vůči viru, ale také začne měřit vaši uhlíkovou stopu, jak daleko můžete cestovat, atd. Možnosti jsou nekonečné. V každém případě se pojďme podívat na tenhle rozhovor, kterému říkají speciální projev prezidentky Evropské komise Ursuly von der Leyenové.

Klaus Schwab: Paní prezidentko, vážení účastníci. Je mi velkou ctí vás znovu vidět. Když jsme se potkali loni, dr. Von der Leyenová, bylo to v Davosu, slavili jsme, že jste zahájila naši 50. výroční schůzi. Svět vypadal vice či méně docela v rovnováze nebo v pořádku. Jaký to rok! Obzvláště jaký to rok pro vás. A jako Evropan, musím říct, že jsem hrdý, že Evropa je zpět pod vaším vedením.

Hugo: Takže pojďme si to vyjasnit. Kdo je tahle osoba Ursula von der Leyenová, která je vůdkyní celé Evropy, jak Klaus právě řekl. Bývala německou političkou a byla navržena Evropskou radou a pak odhlasována evropskými představiteli. Dostala se tam, aby se stala evropskou vůdkyní, hlasováním 383 hlasů od evropské elity. Ona nebyla odhlasována evropskou veřejností, tedy pokud by byla, v EU je 447 miliónů lidí, ale pouze 383 hlasovalo pro ni, aby se stala vůdkyní Evropy. To mi nezní jako demokracie.

K. Schwab: Musela jste se potýkat s tolika výzvami, krátkodobými jako řízení Brexitu, boj s virem a zároveň jste dosáhla úspěchu a pokroku při budování Evropy budoucnosti. Což znamená Evropu, která je zelenější, která je chytřejší a mohl bych zmínit mnoho jiných iniciativ, které jste provedla, genderová rovnoprávnost, bio diverzita, atd. Takže je důležité slyšet váš hlas v tomto kritickém okamžiku, protože každý by souhlasil s tím, že máme krátké okno (příležitosti) na začátku tohoto roku, abychom opravdu obnovili důvěru, a vy jste v centru mnoha aktivit, které budou rozhodující, jestli lidský druh dokáže obnovit důvěru v naši budoucnost.

Hugo: V naši budoucnost, já nevím Klausi… jestli chceš obnovit důvěru, tak bys možná měl mít vůdce Evropy, kteří jsou zvolení lidmi Evropy místo 383 lidmi… a čí je to naše budoucnost, když říkáš naše? Mám z toho trošku pocit, že nemluvíš o těch 447 milionech lidí v EU, ty mluvíš o sobě a svém okruhu bohatých kamarádů.

K. Schwab: Paní prezidentko, těšíme se na to, co se s námi chystáte sdílet a možná máme čas na jednu nebo dvě otázky. S radostí předávám slovo prezidentce Evrospké komise Ursule von der Leyenové.

Ursula: Děkuji mnohokrát drahý Klausi.

Hugo: Drahý Klausi… oh, to je velmi láskyplné, on je ten roztomilý starý strýček pro všechny ty nevolené vládce světa.

Ursula: Děkuji dámy a pánové za to, že jste mě opět pozvali. Samozřejmě stojí za to podívat se zpátky. Když jsem byla s vámi v Davosu před rokem, centrem pozornosti byla návštěva Donalda Trumpa a měli jsme obavy o stabilitu našich globálních spojenectví.

Hugo: Tak teď se trošku dostává k tomu, že si kopne do Trumpa a pak máme trošku naříkání a…

Ursula: Dnes, o rok později, máme obavu, jestli demokracie jako taková nemohla být trvale poškozena v průběhu posledních čtyř let. Hugo: Ona má obavy, jestli demokracie nebyla poškozena v průběhu posledních čtyř let.

Hugo: Tohle přichází od vůdkyně Evropy, pro kterou nikdo v Evropě nehlasoval, aby byla v této vůdcovské pozici. A ona nás bude školit o tom, jak je demokracie poškozená? Jen pro informaci, demokracie, Ursulo, je systém vlády celé populace. 447 milionů lidí v EU pro tebe nehlasovalo, aby ses stala vůdkyní EU. Jenom 383 lidí pro tebe hlasovalo. Demokracie? Pfff…

Ursula: Záběry, jaké jsme viděli před pár týdny, kdy rozlobená lůza vtrhla do Capitolu, byly za hranicí mé představivosti. A přesto nebezpečí, které představují sociální sítě pro naši demokracii…

Hugo: Tak tady to máme, takže sociální média jsou hrozbou pro NAŠI demokracii, NAŠI demokracii, když říkají naši, za koho mluví? Mluví za 338 lidí, kteří hlasovali pro to, aby se stala vůdkyní Evropy? Nebo mluví za 447 milionů lidí v EU? To nechám na vás.

Ursula: To už jsme taky diskutovali v Davosu.

Hugo: Ona potom mluví o velkých technologických firmách, jak musí nést zodpovědnost. Co to ve skutečnosti znamená, je, že jim dají povolení k tomu, aby ukončily jakýkoliv projev, který nesouhlasí s těmito vůdci a superbohatou elitou. A to bude provedeno ve formě ochrany a regulace, což ukončí věci jako tenhle kanál například. To je jeden z důvodů, proč zakládám tábor jinde na internetu jako je můj web, Telegram, právě jsem otevřel účet na Gab, pokud byste mě chtěli sledovat tam.

Ursula: Dámy a pánové, není lepší místo než Světové ekonomické fórum, kde se dají zjistit hlavní trendy v naší společnosti, abychom byli v obraze, co drží v noci vzhůru podnikatele a filantropy nebo manažery a komunitu nevládních organizací. Abychom zjistili, jak se dívají tvůrci politik na budoucnost, ale někdy musíte prostě jen pozorně poslouchat. Ale někdy musíte prostě jen pozorně poslouchat.

Hugo: Ano vy všichni, nemehla, kteří nejste obchodní vůdci, filantropové, nezisková komunita a tvůrci politik, vy se ujistěte, abyste pozorně naslouchali, to je příkaz.

Ursula: A Světové ekonomické fórum si tento rok znovu pokládá ty správné otázky s vaší iniciativou Klausi – Velký reset. (Co je velký reset? Podívejte se na video níže)

https://otevrisvoumysl.cz/velky-reset-aneb-fasisticko-globalisticka-agenda/
Více o Velkém resetu a jeho vysvětlení

Hugo: Tady to máte, Velký reset, ale to je konspirační teorie, kdybyste nevěděli.

Ursula: My se musíme poučit z této krize, musíme změnit způsob, jakým žijeme a obchodujeme, abychom byli schopni udržet to, čeho si ceníme a co je nám drahé.

Hugo: Ale není součástí plánu velkého resetu nic nevlastnit a být šťastný? Jak si mohu cenit toho, co je mi drahé, když nic nevlastním?

Ursula: Pokud se budou teploty nadále zvyšovat a příroda se bude nadále ztrácet,

Hugo: Takže tady to máme, vidíte, Velký reset byl vytvořen, jak Klaus připustil, aby využil tu situaci s virem, aby přinesl všechny tyto změny. Teď to je, jako kdyby chtěli vyměnit tuto krizi za krizi klimatickou. A pak mám uff… nevím, 15 minut řečí čistě o změně klimatu. Ne až tolik o pandemii, lockdownech a zemích, které čelí finančnímu kolapsu. O tom vůbec moc nemluví. Jakoby je příliš nezajímaly země a jejich masivní ekonomické problémy. Což je trochu divné, obzvláště když oni jsou Světové ekonomické fórum, a ono to vypadá, že to je víc o změně klimatu. Možná by se měli přejmenovat na Světové fórum změny klimatu.

Ursula: Takže nechte si dát vakcínu, která nás, doufejme, všechny ochrání před Covidem-19. Co normálně trvá 5-10 let…

Hugo: Tak teď se dostáváme k vakcíně a jak by všichni měli držet spolu.

Ursula: Děkuji vám za pozornost.

K. Schwab: Děkuji mnohokrát Ursulo. Evropa, jak jste nám řekla, opravdu přebírá vedení v úsilí Velkého resetu, který (my) potřebujeme.

Hugo: Tak tady to máme znovu, Velký reset, a všimněte si, že Klaus používá zájmeno my. My to potřebujeme. A kdo jsou ti my, o kterých neustále mluví? Klaus tak trochu jako Ursula nebyl do této mocné pozice zvolen veřejností, nebyl zvolen a přesto používá slovo my. Kdo jsou ti my, o kterých mluví?

K. Schwab: …opravdu přebírá vedení v úsilí Velkého resetu, který (my) potřebujeme, abychom utvářeli naši budoucnost více odolnou, více inkluzivní, více udržitelným způsobem. Myslím, že to v nás všech zanechalo dojem, byla pro mě novinka slyšet, co děláte, abyste se připravili na příští virus.

Hugo: Přístí virus? Další virus?

K. Schwab: Pro přístí virus, který nás určite dostihne.

Hugo: Cože to teď řekl ještě jednou?

K. Schwab: Pro přístí virus, který nás určite dostihne.

Hugo: Nevím… nás dostihne, nebo bude pronásledovat? To si rozhodněte sami.

K. Schwab: Pokud na něj nebudeme dostatečně připraveni. A taky to, co Evropa dělá v distribuci vakcín. Jenom bych chtěl citovat generálního tajemníka Antonia Guterrese, který řekl, že dokud všichni nebudou naočkováni, nikdo se nebude cítit bezpečně.

Hugo: Takže tento Klaus cituje generálního tajemníka ze Spojených národů, že dokud všichni nebudou naočkovaní, nikdo se nebude cítit bezpečně. Takže Klaus očividně chce, aby všichni dostali vakcínu, a to i přesto, že očkování, jak byl uvedeno farmaceutickými firmami, výrobci, nezabrání tomu, abyste to dostali, aby jste to nepřenesli, a stále nemají jasno v tom, jak účinné to je. To je stále nejasné. Přesto tady máme Klause, nevolenou osobu, který říká, jak každý na světě musí dostat vakcínu, cituje generálního tajemníka OSN, další osobu na vlivné pozici, který nebyl zvolen veřejností, který říká, že bychom si to měli nechat píchnout, přičemž dělá rozhovor s vůdkyní Evropy, která rovněž nebyla zvolena veřejností.

A tito lidé spolu mluví o tom, jak mají obavu, že se demokracie rozpadá? Smějete se tomu? Zdá se, že tito lidé nemluví za vás nebo za mě, oni mluví za sebe a 1 % nejbohatších lidí na světě. To je, o kom mluví, když říkají „my“… a to vysvětluje, proč o tom příliš nepíše tisk nebo mainstreamová média. Protože to není pro těch hloupých 99 % ve světě. To je pro to 1 malé procento nejbohatších lidí na světě. Dobře už toho bylo dost.

Jako vždy, díky za poslech, YouTube není příliš bezpečné místo pro tento kanál, který může zmizet přes noc. Pokud chcete sledovat aktuální dění, sledujte linky v popisu a komentáře připíchnuté nahoře, a nejlépe přihlaste si odběr na HugoTalks.com, to je ten, nad kterým mám největší kontrolu. Uvidíme se později.

Překlad: Josef T.
Titulky: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. O nás bez nás.
    ONI jsou ta demokracie, my jsme ta lůza a my jsme ten virus. Proto si máme vzít tu vakcínu. Je to válečná zbraň a zároveň jeden ze způsobů popravy 99% lidstva, kteří JIM tu zaclání. A ta pro ně hloupá lůza se tohoto zločinu proti lidskosti i Bohu, má účastnit dokonce dobrovolně.
    Velký restart = Velký restart lidstva! Dlouhodobě plánovaná čistka této planety.

    Toto je nevyhlášená třetí světová válka.

    Hrstka, kteří si říkají MY, proti 99% lidí s Duchem svatým uvnitř sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů