Vyvíjení nátlaku na lidi, aby se nechali očkovat proti covidu

Ve zkratce...

Vlády po celém světě se snaží motivovat lidi, aby se očkovali proti covidu. Tím se ale dopouští nátlaku, který odporuje různým mezinárodním úmluvám. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Přepis:

Jefferey Jaxen: Pokud jste ve Spojených státech, Velké Británii, v podstatě kdekoliv na zemi, tak právě teď čelíte něčemu, co je skutečně bezprecedentní, a to je nátlak na vakcínu, která je experimentálním zdravotnickým výrobkem. Ve zprávách to vypadá takhle, pravděpodobně jste je už viděli.

Joe Biden: Pravidlo je velmi jednoduché, buď se necháte očkovat, nebo budete nosit roušku, dokud to neuděláte.

(1)Média: Místní obyvatelé ve Washingtonu byli v úterý znovu nabádáni k vakcinaci na Covid-19. Aktivisté uspořádali kampaň ´jointy za píchnutí´, při které dávali každému, kdo se dal vakcinovat, drogy zdarma.

(2)Média: Obyvatelé Nashvillu kteří jsou plně očkováni, mají nyní možnost vychutnat si pivo nebo šálek kávy zdarma. Toto je jen jedna z mnoha nabízených výhod, které mají motivovat lidi, aby se dali vakcinovat.

Bill de Blasio: Řekl jsi hranolky zdarma, když se necháš očkovat? Já jsem se nechal očkovat, Říkáte, že si mohu dát tyto vynikající hranolky, a ještě je k tomu i burger?

(3)Média: Stát Utah uvažuje o finančních odměnách ve stylu loterie některým ze šťastných příjemců vakcíny Covid-19. Byl by to bezprecedentní krok ve státě, který zakazuje loterie a všechny formy hazardních a sázkových her.

(4)Média: Žádné množství peněz není příliš, pokud nám pomůže naočkovat dalších pět nebo deset procent lidí.

(5)Média: Vítěze losování vyhlásíme ze všech 17 letých a mladších, kteří byli očkováni, a vítěz…vítěz obdrží kompletní, čtyřleté stipendium na kterékoliv z našich státních univerzit. Stipendium bude zahrnovat výuku, pokoj a stravu a knihy.

(6)Média: Dnes, díky našim neuvěřitelným partnerům zde v Six Flags Great America, nabízíme naši nejnovější cenu letní zábavy, jako odměnu za očkování. Park věnuje 50 000 lístků zdarma na podporu očkování v regionu. To je hodnota $200.

(7)Média: Říkáme tomu- vakcinuj a navštěvuj. Protože každý občan New Jersey, který obdrží alespoň svojí první dávku vakcíny do 4. července, má nárok na bezplatnou sezónní permanentku Vax, která je vhodná pro vstup do kteréhokoliv z našich zábavních parků, po zbytek sezóny 2021.

(5)Média: Vyhlásíme také výherce losování pouze pro dospělé, kteří dostali alespoň svoji první dávku vakcíny. Toto oznámení proběhne každou středu po dobu 5 týdnů, a vítěz každé středeční loterie obdrží jeden milion dolarů.

Joe Biden: Buď očkovaný, nebo s rouškou. Dejte se naočkovat.

Bill de Blasio: Pokud je pro vás tohle lákavé, tak si to představujte, když si pomyslíte na očkování. Právě teď mám velmi dobrý pocit z očkování.

Jefferey Jaxen: Dobře, počkat počkat, nevím jak to máte vy, ale já jsem vyrostl v porozumění něčemu, čemu rozumělo mnoho dalších lidí, a tomu, co se také dříve učilo na zdravotnické škole. Norimberský kodex. A doufám, že všichni lidi, kteří se právě teď dívají, si uvědomují, že to, co dělají v těchto reklamách, je opravdu daleko od tohoto kodexu. Začal platit po druhé světové válce, a je v něm psáno, cituji:

Jefferey Jaxen: Základní podmínkou provedení experimentu je dobrovolný souhlas pokusné osoby.

To znamená, že zúčastněná osoba by měla mít právní způsobilost k udělení souhlasu; měla by být umístěna tak, aby byla schopna vykonávat svobodnou volbu, bez zásahu jakékoliv síly, podvodu, klamu, vnucování, překročení, nebo jiného vedlejšího omezení, nebo, a tady to máme, nátlaku…

Jefferey Jaxen: Obrovské, velké N, nátlak, a nevím jak vy, ale to je přesně to co jsem viděl na těchto videích. Celá tuna, možná ne tak kreativního, nátlaku. Ale víte, tím to nekončí. Budu zde probírat několik příběhů, tady v tomhle se jedná o scénář, který je úplně bezprecedentní, studují v něm lidi. Tohle je nadpis o experimentování na lidech, a v článku zjišťují, že 100 dolarů funguje.

$100 jako pobídka k očkování? Experiment naznačuje, že se to může vyplatit.

Jefferey Jaxen: Experimenty? Počkejte, my děláme experimenty? Tenhle článek vyšel z UCLA Projektu Zdraví a Politiky Covidu-19, ve kterém využívají sociální vědce z UCLA, ve spolupráci s Harvardem a doktory. Testují propagační zprávy a jejich účinnost v rámci akceptace vakcín, aby zjistili které mají největší úspěch. Zkoumají také politické názory lidí, takže vás v podstatě psychologicky studují. Jak vás nejlépe manipulovat, abyste se účastinili tohohle lékařského experimentu. No, mě to zní jako nátlak, ale pojďme dál.

Jefferey Jaxen: V roce 2008, se něco změnilo. Politika bývala o platformě dané osoby, která se ucházela o pozici. Bývala o debatě, otevřené debatě, ale potom se něco stalo v roce 2008 s Barackem Obamou. Tady je titulek z té doby. Obdržel tohle:

„Obama vyhrává! … marketér roku podle Ad Age“.

Byl jmenován nejlepším tvůrcem značky v zemi, a byl mu udělen titul „marketér roku“. Takže to, co dnes podle mého názoru skutečně vidíme, je něco jako budování značky lékařského komplexu jejich produktů. Média jsou toho plné, nic podobného jsem nikdy předtím neviděl a jsem si jist, že lidé v jiných zemích vidí velmi podobnou věc.

Jefferey Jaxen: Ale víte, tím to nekončí, tak se pojďme zaobírat další zprávou. Ve školách mluví o tlaku vrstevníků.

“Školy podporují hromadné očkování dětí. Ředitel říká, že tlak vrstevníků posílí užití vakcíny.“

Tenhle citát by měl opravdu přimět všechny aby se probrali a začali dávat pozor. Geoff Barton, generální tajemník Sdružení Vedoucích Škol a Univerzit, vysvětlil, že očkování dětí ve škole, haló, kde je souhlas rodičů?, by mohlo vést k vyšší účasti, protože by se žáci nechtěli cítit sociálně izolovaní tím, že by odmítli podstoupit vakcinaci. Cituji: “Tlak vrstevníků způsobený tím, že žák vidí jak se jeho kamarádi staví do fronty aby se dali vakcinovat, pravděpodobně zvýší celkový počet očkovaných vakcínou. “ řekl

Jefferey Jaxen: Co? O čem to mluvíte? A proč chcete tlačit na děti? A znovu opakuji, kde jsou rodiče? Chystáte se odeslat formulář domů?

Pojďme se přesunout ze škol do korporací, protože v dnešní době vidíme, jak naskočili na stejnou vlnu očkování. V poslední době je společnost Delta, letecká společnost Delta, první společností, prvním významným zaměstnavatelem v USA, který odmítl zaměstnat neočkované pracovníky.

Další, kdo nikdy nezmešká dobrou příležitost na bezplatné PR, tady máme Světové Ekonomické Fórum. Šli na twitter a udělali něco zajímavého, tady je článek.

“Světové ekonomické fórum vyzývá společnosti, aby propustili neočkované zaměstnance v rámci Pracovního Resetu, poté museli kvůli negativní reakci tweet odstranit.”

Pojďme se podívat na ten obrázek, na ten tweet, takže vidíme dva tweety, ten levý byl když to zkusili poprvé, a je tam vidět, že se v něm píše; „Dejte si píchnout injekci Covid-19, jinak byste mohli čelit následkům od svého zaměstnavatele.”

Po negativní reakci to museli změnit na; “Průzkum; budou zaměstnanci povinni podstoupit očkování Covid-19?”

V podstatě tedy přecházíte od hrozby k otázce. Proč sakra tak silně tlačí? Myslel jsem, že počet lidí, kteří vakcínu nechtějí, je tohle malinké, malinkaté číslo.

Víte co, možná bysme se měli podívat na naše agentury, naše vládní agentury, pilíře zlatých standardů veřejného zdraví. Anthony Fauci a NIAID, NHS, CDC, FDA, a na to co se děje za stěnami jejich organizací. Poslechněme si je, jak jsou nedávno vyslícháni v kongresu ohledně jejich zavádění vakcín:

Richard Burr: Doktor Fauci, Doktor Marks a Doktorka Walensky, jaké procento zaměstnanců ve vašem ústavu, centru nebo agentuře, vašich zaměstnanců, bylo už očkováno?

Dr.Fauci: Víte, nejsem si 100% jistý, senátore, ale myslím, že je to asi o něco více než polovina, pravděpodobně kolem 60%

Richard Burr: Doktor Marks?

Dr. Marks: Přesné číslo vám nejsem schopen říct, ale pravděpodobně je ve stejném rozsahu. Někteří lidé byli očkování přímo v našem zařízení, a jiní mimo zařízení.

Richard Burr: Doktorka Walensky?

Dr.Walensky: Povzbuzujeme naše zaměstnance k očkování, pořádáme radniční a vzdělávací semináře. Mají možnost nahlásit svůj očkovací stav, ale rozumíme tomu tak, že federální vláda to nevyžaduje, takže nevíme.

Jefferey Jaxen: O něco málo více než polovina? Myslel jsem, že tady máme mít kolektivní imunitu. Myslel jsem, že o tom celou dobu mluvíme. A myslím, že Rochelle se vyhnula otázce. Neví? Jak to může nevědět? Mohli bychom prosím dostat nějaké další informace? Nemáte vy přece být ředitelkou CDC? Každopádně, pokračujeme dál. Víte, já opravdu nerad hlásím tyto novinové titulky, ale teď je to tak, od tlaku vrstevníků, po stranění se lidí.

Jefferey Jaxen: Tady to začíná být opravdu ošklivé.

„Je čas se začít vyhýbat„ očkování-váhajícím“, blokují kolektivní Covidovou imunitu.”

Dále píší, dovolte mi to přečíst. Tohle by měl slyšet každý, a vnímat jako okamžik v historii, který bychom neměli opakovat.

“Čas analyzovat, proč se tyto lidské Petriho misky,…

Tím myslí neočkované lidi, kteří se rozhodli nebýt lékařským experimentem,

…rozhodli ignorovat lékařskou vědu, která by je mohla zachránit, je u konce.”

Jefferey Jaxen: Přesně o jaké lékařské vědě mluvíte? Vakcíny nebyly testovány, během údajů o povolení nouzového použití, na zastavení infekce, na zastavení přenosu. CDC také připouští, že přestává počítat průlomové případy. O jaké kolektivní imunitě tedy mluvíte? Protože ty průlomové případy se stávají u těch lidí, kteří byli očkováni, takže to trochu vyhazuje celou myšlenku kolektivní imunity z okna. Pojďme to tedy vzít v historickém kontextu. Tento segment jsme otevřeli Norimberským kodexem, který vycházel z Norimberských studií, během 2.sv.v., kdy bylo zjištěno, že Německo a další, ve jménu medicíny, prováděli lékařské pokusy, příšerné lékařské experimenty na lidech. Teď vám tady ukážu plakát. V roce 1939 Německo okupovalo Polsko, a v Polsku byli asi 3 miliony Židů, a stav Německa byl samozřejmě ten, že měli problém s touhle rasou lidí.

Jefferey Jaxen: A tak, podobně jako ten právě vydaný článek USA Today, zahájili propagandistickou kampaň po celém Německem okupovaném Polsku, a tady je jeden z jejich plakátů. Píše se tu, v hrubém překladu: „Židé jsou vši, způsobují tyfus“

Tyfus je onemocnění, které se může šířit skrz vši. Šlo o to, že se snažili neutralizovat židovskou populaci, takže v tehdejším ministerstvu hygieny hlasovali pro soustředění těchto skupin lidí, těchto židovských lidí, do určité části této oblasti Polska. Říkalo se jim ghetta, a koncentrace se stále více prohlubovala, a historie ukazuje, jak to pokračovalo. Z toho vyšel Norimberský kodex, který říká, že máme pro lidstvo vyšší ideály, a že to nebudeme znovu opakovat, protože máme na víc. Když vidím takovéhle články v USA Today, zvedá se mi z toho žaludek, protože tohle je v historii úplně opačný směr, než kterým bychom se měli dávat. Od toho momentu tedy začínáme opravdu segregovat lidi, je to vidět na titulcích, a člověk ani nemusí dlouho hledat. V Oregonu to začínají navrhovat.

“Oregonské podniky budou pravděpodobně muset zkontrolovat vakcinační karty Covid-19, aby mohli zákazníci vstoupit bez roušky.“

Jefferey Jaxen: Zdravotní instituce se pokoušejí prosazovat tuto šedou oblast lékařské policie. Tady máte: “Inslee tlačí podniky, aby odmítli poskytnout služby neočkovaným.“

V podstatě říkají, že podniky mají na tohle zákonné oprávnění, měly by to dělat obchody s potravinami, měly by to dělat restaurace, ale já si opravdu myslím, že s tím narazí na nějaké právní problémy. Při nejhorším vytváříme rozdělenou společnost, která má historicky nebezpečné následky, a já vážně naléhám na guvernéry, aby věnovali pozornost tomu, co říkají a co dělají, a aby možná spravili směr.

Překlad: Neli

Titulky: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů