Dr. Dietrich Klinghardt: Covid, vakcíny & jak podpořit tělo v uzdravení se

Ve zkratce...

Dr. Dietrich Klinghardt, význačný badatel, doktor, autor, vědec a průkopník v mnoha oblastech jako biomedicína a detoxikaci v tomto videu sdílí své poznatky o covidu, vakcínách a jak uzdravit své tělo. Děkuji Štěpánovi a Melanii ze Síly pro život za umožnění sdílení tohoto rozhovoru, který s dr. Klinghardtem vedli.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českými titulky:

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Video vytvořil Štěpán a Melanie Matějkovi: https://silaprozivot.com/uzdravse/

S jejich svolením zde tohle video zveřejňuji.

Další videa s dr. Klinghardtem:

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

10 komentářů

 1. + EXPERT: Nattokináza detoxikuje Sproteiny z těla!
  Celý článek: petermcculloughmd.substack.com/p/dissolution-of-spike-protein-by-nattokinase

  Krátce přeložený důležitý obsah:
  Dr. Peter McCullough, MD, MPH – nattokináza (přírodní enzym obsažený ve fermentovaných sójových bobech), je účinným prostředkem proti bílkovinám hrotu (nejen) z ko*kovid „vakcín“. Lidé, kteří se nechali „očkovat“ se neustále ptají, co mohou udělat, aby „to dostali z mého těla“. To ho inspirovalo k napsání článku o nattokináze, který tuto látku označuje za nejůčinnější a veřejnosti dostupný „svatý grál detoxikace vakcíny covid-19″…
  …nejlepší na tom je, že je relativně levná a prodává se bez receptu jako doplněk stravy.
  Např. přes vyhledávač zboží, Heureka.cz: heureka.cz/?h[fraze]=nattokináza&o=3

  Nattokináza je levná, široce dostupná a funguje.

  „Nattokináza je enzym [který] se vyrábí fermentací sójových bobů bakteriemi Bacillus subtilis var. natto a je k dispozici jako perorální doplněk stravy,“ vysvětluje McCullough. „Rozkládá fibrinogen, faktor VII, cytokiny a faktor VIII a byla zkoumána pro své kardiovaskulární účinky.“

  +Všechny účinky Nattokinázy, ve zkratce: prevence vzniku krevních sraženin a zlepšení průtoku krve v cévách, silná fibrinolytická aktivita (rozpouštění krevních sraženin/trombů), antihypertenzní účinek (snižuje tlak krve) a pozitivní vliv při poruchách krevního oběhu, snižování hladiny lipidů, neuroprotektivní vlastnosti – má pozitivní účinky na nervovou soustavu (např. chrání mozkové buňky, zvyšuje prokrvení mozkových cév)..

  + Nattokináza je označována za jedinečnou přírodní složku, která má své místo v prevenci vzniku kardiovaskulárních onemocnění a měla by být využívána při prevenci a léčbě těchto chorob.

  + V přípravku buněčného lyzátu, který by podle něj mohl být obdobou příjemce „kovid vakcín“, vědci úspěšně prokázali, že proteiny hrotu se po vystavení nattokináze rozkládají v závislosti na čase a dávce.

  + Nattokináza úspěšně degradovala proteiny hrotů z vakcín v buňkách.

  1. Predávajú aj Nattokinázu bez obsahu sóje (ak by bol niekto na sóju alergický). Napr. od výrobcu Healthy Origins (možné kúpiť na stránke bigvits co uk).
   Rovnaký účinok má aj enzým Serrapeptáza (Serrapeptase, možné kúpiť na iHerb com, doručenie zadarmo).
   Enzými (napr. Pancreatin) je potrebné užívať v gastrorezistentných kapsuliach (enteric coated), aby ich nezničila silná kyselina v žalúdku. Neživočíšne enzými ako spomínané Nattokinase a Serrapeptase však nie je potrebné užívať ako gastrorezistentné. Kyselina v žalúdku ich nezničí. Stačia aj obyčajné kapsule.
   Užívajú sa na lačno (jesť pol hodinu až hodinu po zobratí), alebo medzi jedlami. (aspoň 2h pauza medzi jedlami).

 2. Tí dvaja češi (čech, češka) sú vegáni, že? Vyzerajú totiž nezdravo, takže mi to ihneď napadlo…

  1. Mala som tu čest tento bajecny par stretnut osobne na 2 akciach minuly rok a bavit sa s nimi chvilku. Stepan je Cech a Melanie Nemka. Rozhodne nevyzerali nezdravo, prave naopak! Ano, uz vela rokov su vegetariáni, rovnako aj ich 4 dcery a stravuju sa velmi zdravo a striedmo. Detox pro zivot je ich projekt, doporucujem 💚

  2. Diky moc za zverejneni teto vpravde sirokospektralni prednasky,, ma tuzka nestihala..diky dr Klinghardtovi i tobe Davide…

 3. Mimo téma, ale.. Rakovinotvorná sloučenina se mezitím šíří ve východním Ohiu.. Ta katastrofa ve východní Palestině, při níž se uvolnila největší chemická dioxinová zplodina v historii, je jen špičkou ledovce. Zdá se, že světové velmoci jsou nyní připraveny udeřit najednou a rozpoutat na zemi peklo jako nikdy předtím. Náhody?!

  No, v emerice (to asi pokračuje a rozšiřuje): Výbuch v továrně na kovy v Ohiu 20. února zabil jednoho člověka a 13 jich zranil.. Dále ve středu 22. února vypukl požár v zařízení na zpracování uranu Y-12 National Security Complex v Oak Ridge v Tennessee. Všech 200 zaměstnanců bylo z areálu okamžitě evakuováno..

  A mezitím existuje nová „studie“, která tvrdí, že příděly masa a fosilních paliv ve stylu druhé světové války (ale samozřejmě jen pro Západ) jsou nutné, aby se zajistilo, že klima na planetě nás všechny nevyhladí.

  „Příští týden začnou země jednat o „nulovém návrhu“ nové pandemické dohody.“ pic.twitter.com/IGbx7b8tzq
  Pokud bude tato „dohoda“ schválena, vyvrátí suverenitu všech národů

  Takže, ve jménu spravedlivého přídělu nám budou brát zdroje. Naše potraviny, vodu, kuřata a domácí zvířata, zásoby pro přežití atp. Odeberou rodičům děti, pokud se rodiče nepodřídí, a budou tvrdit, že rodiče své děti „ohrožují“. Nezapomeňme na novou smlouvu s WHO. WHO bude moci rozpoutat svou nově udělenou moc a vymáhat své „pandemické“ postupy na všech. A nejen to, budou moci kohokoli „dát do karantény“, pokud se bude bránit. Kdo bude všechny tyto věci prosazovat? Podle mě možná přistěhovalci – mužského pohlaví ve vojenském věku, kteří zaplavují naši zemi. Vláda jim zaplatily bydlení, jídlo a další vymoženosti a odříznou je, až přijde čas, aby začali bojovat. A to se stane brzy.

  + navrhovaná legislativa v Brazílii hrozí vězením za odmítnutí povinného ko*kovid „očkování“ pic.twitter.com/VvJuUnaM3E

  =…a jak ubíhala desetiletí a každá generace ovlivněných mužů přicházela na to, že díky vědě a technice mohou vyhlazovat lidi, ani oni neváhali a učinili tak…=

 4. Neviem o tom, že by bol N-Acetyl-Cysteine (NAC) zakázaný v USA. Naďalej sa dá objednať z iHerb com (doručenie zadarmo).
  NAC preklasifikovali z výživového doplnku na liek (zrejme aby bol pre ľudí nedostupnejší), ale aj tak ho predávajú aj v slovenských eshopoch. Mimochodom účinok NACu zvyšuje, keď sa súčasne s ním zoberie Vit.C, Selén a Molybdén.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů