Dítě, kterému byla podána transfuze krve očkovaného, zemřelo na krevní sraženinu

Ve zkratce...

Tragický příběh novorozence, který potřeboval transfuzi krve, aby přežil... lékaři ale bez souhlasu rodičů, kteří chtěli krev neočkovaného, použili krev očkovaného. Dítě jménem Alex během týdne bohužel zemřelo na krevní sraženinu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 17. prosince 2022

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

18 komentářů

 1. Celé je to MASAKR, protože vážně ta dětská nemocnice tvrdí, že o pobytu v nemocnici neexistuje žádný záznam – navzdory množství důkazů včetně fotografií, účtů za lékařské ošetření a úmrtního listu!! Tzn. rodiče a další mají reálně zdokumentovaný případ!

  “Kvůli tomuto časově náročnému trápení jsem také přišla o práci, protože jsem nemohla pracovat, když jsem byla v nemocnici stovky kilometrů od domova. ”
  “Poslední vývoj v tomto případu je takový, že moje žena kontaktovala dětskou nemocnici Sacred Heart Children’s Hospital ve Spokane ve státě Washington a oni tvrdí, že nemohou najít žádný záznam o našem synovi. Všichni víme, proč by chtěli záznamy vymazat. Žaloba je na obzoru, jakmile najdu dobrého právníka.”

  Dodám, že dnes se ohánět studiemi dobré pro OČKO či NEOČKO, které existují snad už po desítkách, nemá smysl. Důležité jsou FAKTA, ne studijní kecy v klecy..

  + 35letý šéf kanadského zavádění „vakcín“ náhle zemřel:
  thelibertydaily.com/35-year-old-chief-of-canadas-vaccine-rollout-dies-suddenly/

  + Izraelské Ministerstvo zdravotnictví u soudu: „Nemůžeme najít podepsanou smlouvu se společností Pfizer. Je pryč.”
  – Je to tady. Dělali podvody, lhali a vraždili vakcínama a teď když jde na lámání chleba tak nemůžou najít smlouvy. Ale corona cirkus samozřejmě jede dál společně s velkým resetem.

  + Malé děti mají 100x vyšší pravděpodobnost, že zemřou po pouhém 1 podání “vkcíny” během 8 měsíců (podle údajů ze Spojeného království)
  To není chyba ~ Dr. Mark Trozzi

  + Pfizer přiznal, že mRNA injekce jsou vhodné pro úpravu genů, odkaz přímo na šajzr:
  pfizer.com/news/behind-the-science/unlocking-power-our-bodys-protein-factory

  “Technologie mRNA je vhodná pro úpravu genů. Chceme tyto editační proteiny vyrábět jen po krátkou dobu, abychom mohli upravit genom. A přechodná výroba editačních enzymů pomáhá omezit možnost vzniku necílových účinků. Závěrečná citace.” – Seng Cheng, viceprezident a vědecký ředitel oddělení pro výzkum vzácných onemocnění společnosti Pfizer.

  Společnost Pfizer na svých webových stránkách uvádí, že její injekce mRNA jsou vhodné pro úpravu genů, protože se jedná o úpravu genů. POTVRZENO = JE TO GENOVÁ TERAPIE..

  === …Vypadá to, že je čas opět obvinit ty zatracené videohry, pískání rozhodčích a studené sprchy.. ===
  + K TOMU NOVĚ DALŠÍ VÝSMĚCH A MEDIÁLNÍ ZAKRYTÍ ÚMRTÍ Z VAKCÍN: Odklízení sněhu prý může vést k infarktu, píší novináři 😀
  focus.de/wissen/natur/meteorologie/wx-academy/unterschaetztes-risiko-herzinfarkt-droht-drei-fehler-duerfen-sie-beim-schneeraeumen-nicht-machen_id_180439674.html

   1. to znám už dlouho, jedná se o web čítací pár antivaxerů,, ohánějí „500 lékaři a odborníky “ ale žádných 500 odborníků tam není,žádný seznam,žádné jména nic, šíří celou řadu kovid a vax dezinformací které byly už x-krát vyvráceny,, nic nového.

     1. Ti hrabe, exot brutopýr po tobě ještě nevyjel protože byť pochopí část nesouhlasu je z něj nastartovaný primitiv bossingostalkongový výhek slabikáře obdivu „stalinismu ale v jeho pojetí obdivem na vykreslení nepřátel, nemusíš dělat repete jeho skloubené blbosti s obdivem. Je to zkrat. Měl tam asi ale taky asi 30. mnou neautorizovaných „šlaků, viděl brutální blb v ke kom než ze dne na den na ejronetu byla tak čtvrtina diskutérů. Jáchachá, dvorní maskot primitiv organického akimeta mechanického triumvirátu ejronetu. Tak zřízenej web nemůže mít nikdo ani s hlavou snad i řechtajícího koně. Roman nejsem jo a ta brutopýrace je obtížný neduh, koukám.

      Že nám jedou patrně něco na styl MKultra „dobráky o kosti je níže na odkazu. Holt se kalivodi v intrikách vyžívají. No ale i prostoduší a čitelní jako špína upřímně zpitomují ale ti to neví co činí jak je vidět.
      https://noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/evropa-ma-obrovskou-nadumrtnost-obyvatel—tomas-furst.html

 2. Cekam az sem fuck-checker a obrance jedine pravdy Roman napise, ze dle wikipedie a CT je to mrtve dite celosvetove znamy dezinformator.

  1. OHLEDNĚ WIKIPEDIA, rád se připomenu:
   “Česká Wiki se bohužel stala rejdištěm placených aktivistů jistých NGOs, upravujících hesla podle výkladů zadavatelů. Dle vzoru Winstona Smithe na ubohé Wiki vyšívají velmi aktivně každý den, a cokoliv s politickými, historickými, národními, ekonomickými či sociálními konotacemi se průběžně proměňuje v aktuálně požadovanou a jedině povolenou svatou pravdu. Čímž se z české Wiki stal vskutku odporný projekt, kterému se soudný přispěvatel zdaleka vyhne.. Třeba kolem roku 2013, kdy probíhala tzv. „církevní restituce“ – se měnily „dějiny církve“ v ČR každým dnem několikrát, husité se stávali vražednými loupežníky, Žižka „lapkou“. Josefovské reformy z 18. století najednou nezestátňovaly majetek, ukradený v pobělohorských dobách. Masarykovská pozemková reforma z roku 1922 nezabavila veškeré pozemky větší než 250 ha – vše podle „nového pojetí“ ukradli komunisti – i církvím, které před rokem 1990 nikdy neexistovaly… A takových věcí je bezpočet. Do Wiki se cpe všemi způsoby všeliký sudeťácký fašounský póvl, jakékoliv české dějiny jsou „nedoložené“ nebo se z králů dělají vazalové. Z úspěchů čs. průmyslu, invence a vynálezectví se dělá nic, aby nemuseli přiznat, jak naše země je od 90. let vykradená do mrtě.

 3. Tak jsem si to ověřil,samozřejmě se jedná o lež,,teda dítě opravdu zemřelo ale né kvůli očkované krvi,,dítě mělo Rodiče malého Alexe se připojí ke Stevu Kirschovi ktří mu na základě vlasního antivax přesvědčení tvrdili že dítě zemřelo kvůli očko, to že rodiče byli antivaxeri dokazuje že se sami snažili pro Alexe sehnat neočkovanou krev,proto na jejich přesvědčení sehrál velkou roli Confirmation Bias (osobní přesvědčení že očkvání škodí)..ale ,Neexistuje žádný způsob, jak zjistit, zda je krev očkována nebo ne. Pokud vám člověk neřekne, zda byl očkován nebo ne. Neexistuje žádný test, nic. a nemocnice si nevedou udaje jestli je krev očko nebo nikoli.. a proč tedy malý Alex zemřel? Novorozený chlapeček jménem Alex se narodil ve státě Washington s vrozenou srdeční vadou, s šanci na přežití pouze 5%,jediná jeho šance byla tranfuze krve,bohužel ale jeho velmi nemocné srdíčko zákrok nezvladlo, Alex se narodil 3. ledna, měl problémy s dýcháním a brzy mu byla diagnostikována tracheezofageální píštěl a dvojitá výstupní pravá komora (DORV).

  Aby se mu dostalo potřebné péče, byl Alex letecky přepraven z Richlandu ve státě Washington do dětské nemocnice Sacred Heart ve Spokane ve státě Washington.

  24. ledna podstoupil operaci tracheoezofageální píštěl, ale proces hojení byl přerušen únikem kolem stehů. PROTO TY KREVNÍ SRAŽENINY , to že byla na vině očkovaná krev si tak vymyslela pouze jeho matka. a dále se tento výmysl šíří mezi antivax weby viz i zde ,, to že očkovsná krev dítěti neuškodí vidíme i na příkladu dítěte na Novém Zélandu kdy se dítě těší zdraví. Takže se opět potvrdilo že Formánek šíří lži a dezinformace. Závěrem ale dodám taky jednu zajimavou absurditu, lidé kteří odmítají moderní medicínu (vakcíny) v případě problémů neváhají si vyžádat pomoc v moderní nemocnici a moderní medikamenty (např narkotizační roztok atd.. ) tak najednou se moderní medicíny dožadují. proč si nepořídili vitamíny,čerstvá vzduch,tinktury,mastičky,protein C 60? atd..atd.. je to usměvné a zároven smutné,, hlavní ale je že se prokázalo že malý Alex neumřel na očkovnou krev a jednalo se tak pouze o výmysl antivax matky,.

  1. Ty, přijímači (když já jsem odmítač), to vždy musíš mít poslední slovo a vždycky napíšeš takovou hovadinu?!

  2. Vy jste ale usmevny a smutny pripad zaroven.

   Z 5% rizika smrti vyrobite 5% sanci na preziti. Zaroven dokazete najit data, ktere podle nemocnice Sacred Heart vubec neexistuji. Dite tam podle nemocnice vubec nebylo a nemohlo tedy podstoupit operaci, kterou popisujete.

   1. tak to je super,to je důkaz že dítě vůbec v nemocnici nebylo a tak nemohlo dostat očkovsnou krev,, tím se znovu potvrdilo že se jedná o dezinformaci,super díky.

  3. Únik krve kolem stehů by způsobilo krvácení a ne krevní sraženinu v cévním řečišti. Darovaná krev je řádně vyšetřena a dárce není anonymní,lze vše dohledat. Tak nevím,kdo mlži.. Jediné co si myslím, že dítě mělo vážnou vrozenou srdeční vadu na kterou zemřelo.

  4. To je jak etalon vzoru brutopýrace, ale ten je dělá na 5. řádků i když taky už rozšířil repertoár blábolů kádrováka výhek slabikář a bossingostalkingáč. No teda zírám, že bys mohl dělat dálkovým pozorovatelem pitevního patologa a neomylného puntičkáře.

  5. To vase vypraveni jen ale taky jen teorie nepodlozena fakty.
   Spis by mne zajimalo proc tak usilovne podporujete tvz. covid“vakcinu“?
   Protoze fakta jsou takova, ze tahle tvz. vakcina vubec nefunguje – nakazite se covidem, roznasite ho dal a pred pobytem v nemocnici vas to taky nezachrani.
   Jedine co vam muze prinest jsou ruzne vazne vedlejsi ucinky, pripadne smrt.
   Podporovat neco takoveho dnes muze uz jen nekdo kdo je bud zkorumpovany nebo fanatik nebo ma vymyty mozek.

 4. Odjakživa sem byl a budu proti všemu co nepatří do lidského organizmu. Matuš Valuš a komu se nelíbí ať si prdel políbí. Nazdar

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů