Covid injekce nejspíše zabíjí 1 z každých 12 940 očkovaných. Skutečná efektivita je kolem 1 %

Ve zkratce...

Podle oficiální studie z časopisu Lancet je skutečná efektivita covid injekcí kolem 1 % a ne 95 %, jak nám tvdí výrobci. Kromě toho i oficiální počty úmrtí po očkování nám ukazují dost alarmující trend.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.
Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Takzvaná 95% efektivita, kterou se farmaceutické společnosti ohání, byla přinejmenším zavádějící. Recenzovaná studie v Lancetu potvrzuje, že 95% efektivita vakcín, kterou hlásí výrobci vakcín, se týkala relativního snížení rizika namísto absolutního snížení rizika, což je standardem. Po očkování se snížení rizika, že dostanete covid, ve skutečnosti zmenšilo na 1,2 % u Moderny, 1,2 % u Johnson&Johnson a na méně než 1 % u Pfizeru. To znamená, že po očkování máte z 99 % stejnou pravděpodobnost, že dostanete covid. To nadnáší tři otázky. Jak očkováním pomáháte druhým lidem?

Pokud máte přirozenou imunitu, jak 50 % populace nejspíše má, proč by bylo stále třeba se očkovat? A pokud vakcína nezastavuje šíření nemoci, proč potřebujete vakcinační pas? Jakmile se nad tím kriticky zamyslíte, zjistíte, že kdokoliv, kdo zastává tato opatření, je buď neinformovaný, iracionální, nebo má postranní úmysl v prosazování plošného očkování. Ukažme si to názorně na několika oficiálních číslech. Počet potřebných k očkování je u Pfizeru 117, což znamená, že 117 lidí je třeba očkovat, aby se zabránilo 1 případu covidu. To je k zabránění případu covidu, ne úmrtí na covid.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Jelikož je průměrná míra přežití na virus 99,86 %, to znamená, že 999 z 1000 případů přežije, takže byste museli zabránit 1000 případům, abyste zabránili jednomu úmrtí. To znamená, že byste museli naočkovat 117 tisíc lidí, abyste zachránili jeden život. V první polovině roku 2021 bylo v Americe plně očkovaných kolem 134 milionů lidí. Jen v samotných Spojených státech v prvních šesti měsících zemřelo 10 355 lidí po vakcíně. To znamená 56 lidí denně úmírá okamžitě po podání vakcíny. V důsledku nedostatečného hlášení ten počet úmrtí je nejspíše výrazně vyšší a někteří pracovníci a whistlebloweři ze CDC odhadují, že ten počet je kolem 51 800 úmrtí. Ale budeme pokračovat s oficiálně zveřejněnými čísly.

134 milionů očkovaných lidí děleno 10 355 oficiálních úmrtí na vakcínu se rovná 12 940. To znamená, že covid vakcíny zabíjí přinejmenším jednoho z každých 12 940 očkovaných. Pokud naočkujete 117 tisíc lidí, abyste zachránili jeden život, 9,04 lidí zemře na vakcínu. Když zprůměrujete všechny věkové skupiny, zjistíte, že máte o 904 % vyšší pravděpodobnost, že zemřete na covid vakcínu, než aby vám zachránila život. To už je dost závažné i s oficiálními podhodnocenými čísly. A s pravděpodobnějším odhadem 51 800 úmrtí to znamená, že máte o 4520 % vyšší pravděpodobnost, že zemřete na covid vakcínu, než aby vás zachránila. A pravděpodobnost, že se vám rozvine dlouhodobé oslabující onemocnění, je ještě vyšší.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

  1. 1 z 13 000? Tak to je fatálne smiešna genocídna zbraň….. A populácia sa zredukuje o pár miliónov, a ich smrti sa prišije niečo úplne iné než vakcína…. Znova my rozumní budeme za konšpirátorov….

    1. Ono se ve válce ukazuje, že trvalé poškození zdraví je daleko horší, než způsobit úmrtí u nepřítele. Člověk s trvale poškozeným zdravím zatěžuje zdravotní systém dané země. A tam může jít i o desítky procent. Nikdo neví co utrejch s lidským tělem v průběhu několika let udělá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů