Dr. Buttar – Nové nařízení v USA s číslem 6666 umožní vládě rozdělit vaši rodinu

Ve zkratce...

Dr. Buttar přináší nové zprávy o zavedení nařízení s číslem 6666 v USA z 1. května tohoto roku. Nařízení umožňuje testovat a navštěvovat lidi doma, a v případě pozitivního výsledku testu na koronavirus odebrat člena rodiny a poslat ho do karantény.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Díky, že jste se připojili. To, co vám teď povím, musíte se všemi sdílet. Právě jsem to zjistil. Je to neuvěřitelné. Týká se to usnesení sněmovny, které bylo zavedeno 1. května tohoto roku. Před 5, 6 dny… ani nevím, jaký je teď den. 1. května bylo zavedeno před americkým kongresem. Jde o usnesení sněmovny s číslem 6666. Nepřeháním to. Netuším, jak to funguje, ale tohle je číslo toho usnesení – 6666. Přečtu vám ho. Prosím, sdílejte tohle se všemi, které znáte. Je mi jedno, jestli jste v USA nebo ne. Musíte tyto informace rozšířit. Usnesení sněmovny 6666 se týká covid-19: Testování, zastihnutí a kontaktování všech.

Má zkratku TRACE. To znamená: testování, zastihnutí a kontaktování všech. Nařízení navrhl Bobby Rush, demokrat ze státu Illinois. Tento zákon dostali do sněmovny, a z pohledu testování ho zavedou v okrsku Ventura v Kalifornii, kde se právě nacházím. Nemohl jsem tomu uvěřit. Tento zákon v podstatě umožňuje jedincům, aby přišli do vašeho domu, a pokud máte kašel vy nebo někdo ve vaší rodině, nebo máte teplotu či cokoliv, co podle nich vykazuje symptomy covid-19, nehledě na to, jestli jste byli testovaní… budou také lidi testovat, ale pamatujte, že se už prokázalo, že testy mají vysokou míru falešných pozitiv. Falešné pozitivum znamená, že covid-19 nemáte, ale test ukazuje pozitivní výsledek, že ho máte. Proto falešné pozitivum

Z dřívějších studií už z roku 1984 a také z roku 2018 víme, že lidé, kteří neměli koronavirus, dokonce v modelu koček, které nikdy nebyly vystavené koronaviru, testovaly pozitivně, pokud někdy dostaly vakcínu proti chřipce. Nevíme o vakcíně proti prasečí chřipce, proti herpesu… lidi dostali spoustu jiných vakcín a nemáme ponětí, jestli v důsledku těch vakcín jim testy budou ukazovat falešná pozitiva. Jde o to, že pravděpodobnost pozitivních výsledků testů je dost vysoká, i když daný člověk nemá covid-19. Tento zákon použijí k tomu, že vás nebo vaše blízké, zejména vaše děti, pošlou pryč pod záminkou veřejné bezpečnosti.

Řeknou vám, že vám musí vzít dítě, protože máte covid-19, a tak v zájmu ochrany vám odeberou dítě, nebo vašeho dědečka, otce nebo vás, a umístí vás do karantény. Tohle je snůška nesmyslů, protože pokud jste doma izolovaní, koho ohrozíte? Pokud se vás pokusí poslat pryč od vaší rodiny, šance, že jste infikovali svoji rodinu, i pokud jste měli covid-19, je asi 99,9 %. Tohle jsou nesmírné hovadiny.

Používají to k tomu, aby nás jako jedince ještě více rozdělili. Oddělili nás od našich přátel a sociálních kruhů, a teď nás oddělují od rodinných příslušníků. Tohle je nejzlověstnější znamení, jaké jsme zatím viděli. Chci, abyste se všichni probudili, tyto informace sdíleli a všem řekli o tom, co se děje. Je mi jedno, jestli nejste v USA. Přijde to i do vaší země. Pokud jste v USA, musíte kontaktovat svoje zastupitele. Na webu askdrbuttar.com/ask uvidíte odkaz.

Klikněte na něj, vyplňte informace, které požadují, a dostanete se na stránku… ta první je petice. Je to petice o cenzuře mainstreamových médií a sociálních platform. Podepište tu petici. Zadruhé – je tam odkaz, který vám umožní poslat jakýkoliv dopis zvoleným zastupitelům na komunální úrovni, na státní úrovni a na federální úrovni. Řekněte jim, že jste silně proti nařízení HR-6666. Musí to teď udělat každý člověk. Nemusíte ani znát svoje zastupitele, svého guvernéra nebo starostu. Nemusíte mít žádné informace. Pomocí našeho odkazu jen vyplníte jméno, email a pak kliknete na svoje psč, což vám automaticky najde vaše zvolené zastupitele. Jedním kliknutím ten dopis pošlete každému z nich.

Bude to fungovat pro Austrálii… pak myslím, že Británii a Kanadu. Teď to možná funguje jen pro USA, ale náš plán je, během pár dní to zpřístupnit v Austrálii, Kanadě, Británii. Momentálně to funguje jen v USA. Napište jim, že jste proti HR-6666, zákonu TRACE. Testování… jsem z toho tak rozrušen, že si to ani nepamatuji. Testování, zastihnutí a kontaktování všech.

Teď vám přečtu citát od jednoho soudce nejvyššího soudu. James Agrofy řekl: „Právo proti sebeobviňování,” což v podstatě zaručuje vaši svobodu. „… není uděleno člověku s pasivním odporem, ani tomu, kdo nezná svá práva, a ani tomu, kdo je lhostejný. Jde o boj… jeho výsady lze zadržet jen nepřetržitým bojem. Nelze je zadržet advokátem nebo právním zástupcem. Jsou platné jen tehdy, když si je nárokovatel vymáhá osobně bojem. Ten, koho přesvědčí sladká slova nebo morální přemlouvání, aby vypovídal nebo poskytl důkazy, než aby bojoval do poslední chvíle k zajištění své svobody, jednoduše přijde o ochranu. Navzdory všemu musí odmítnout svědčit nebo vypovídat.” Ten citát pokračuje dál… můžete si ho sami vyhledat. Vrchní soudce James Agrofy.

Chci, abyste si pamatovali, že takto to vše začíná. Nepřihlížejte. Dejte všem na svých sociálních sítích vědět. Sdílejte tyto informace, protože zítra to může postihnout vaši rodinu ve vašem okrsku. Pokud jste momentálně v okrsku Ventura v Kalifornii, musíte něco udělat už dnes, protože pokud neuděláte, zítra to bude vaše dítě nebo váš rodič nebo váš manžel či manželka, koho odvedou pryč. Bude to váš bratr nebo sestra. Musíte něco udělat už teď. Vrátím se tohle pondělí večer newyorkského času v 20:15 se svým pravidelným živým vysíláním. Připojte se ke mně. Brzy se uvidíme. Udělejte, co je třeba udělat.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů