Dr. Northrupová – Očkovaní lidé ze sebe vylučují něco, co nepříznivě ovlivňuje ostatní (zejména ženy)

Ve zkratce...

Dr. Northrupová vysvětluje současný problém, kdy se objevuje mnoho zpráv od neočkovaných žen, co mají problémy s menstruací po kontaktu s očkovanými. Dr. Northrupová si myslí, že covid vakcíny mohou obsahovat něco, co nepříznivě ovlivňuje zejména menstruační cyklus žen.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Dr. Christine Northrupová: Chodila jsem na medicínu do Darthmouthu, svoji stáž jsem dělala v New England Medical Centre v Bostonu. 25 let jsem na lékařské fakultě ve Vermontu byla klinická asistentní profesorka. Jsem autorka třech bestsellerů New York Times včetně této bible o ženském zdraví s názvem „Ženská těla, ženská moudrost”, která je plná recenzované literatury a mých zkušeností z první linie medicíny mysli a těla, pokud jde o ženy. Mnoho let jsem vystupovala v pořadu Oprah. Mám za sebou osm velmi úspěšných speciálních programů pro veřejnou televizi, které vybraly miliony dolarů pro veřejnou televizi. V roce 2013 jsem v Reader’s Digest Výběru byla jedna ze 100 nejdůvěryhodnějších lidí v Americe. A nyní, v roce 2021, jsem jedna z 12 dezinformátorů společně se Sherri, kteří jsme obviňováni ze 70 % dezinformací na internetu týkajících se vakcín, což je nesmírný propad v jakékoliv důstojnosti, dokud nepochopíte, kdo určuje, co je důstojnost.

Protože jsem studovala menstruační cyklus, naše napojení na kreativitu a naše napojení na Měsíc, jsem poněkud zděšená z toho, co se kolem tohoto děje. Už jsem věděla… tohle je jedna zpráva z LifeSiteNews: „Tisíce zpráv o menstruačních nepravidelnostech a rozmnožovacích dysfunkcích v návaznosti na covid vakcínu.” Média se zaměřují na krevní sraženiny, ale najednou máme mnoho žen… a moje kamarádka mi dnes doslova poslala fotku toho, co vyšlo z jejího těla. Je jí přes 30 let. Říká se jim deciduální odlitky, což znamená, že celý vnitřek dělohy se dostane ven (ve formě sliznice)… deciduální jako opadavé stromy, ze kterých padají listy. Menstruační cyklus je jeden z indikátorů zdraví. Víme, že pravidelný menstruační cyklus, který se opakuje každých 25-30 dní, je považován za jeden ze způsobů, jak určujeme ženské zdraví. A když najednou máte tisíce žen po celém světě, kdy mnohé z nich nebyly očkovány, ale byly v okolí očkovaných, začínáme se ptát…

Už víme, že polysorbát 80, který je v těchto vakcínách obsažen, může nepříznivě ovlivnit funkci vaječníků. Ukázalo se, že potlačuje funkci vaječníků v krysách, také víme, že mnoho žen se stalo neplodnými v důsledku vakcíny Gardasil (proti HPV), o které jsem mluvila v roce 2006 v pořadu Oprah. Existují feromony, které jsou vylučovány potními žlázami ve stydké oblasti a v podpaží. Ty regulují ženský menstruační cyklus. Feromony, co aspoň myslíme, jsou důvod, proč ženy, co žijí spolu, mají menstruaci ve stejnou dobu.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Je spousta věcí, které ovlivňují menstruační cyklus. Ale zprávy, které dostáváme, nejsou pouze zprávy o napuchnutí genitálií… erektilní dysfunkce u mužů, otoky šourku, problémy tohoto typu… nepravidelnosti prsou, tohle vše. Tohle jsou zprávy z anglického dobrovolného systému hlášení nepříznivých účinků léků, ale v tuto chvíli nemáme žádnou formální databázi pro tyto abnormality, ke kterým dochází, když jste jednoduše v okolí někoho, kdo dostal tuto vakcínu. Mám pocit, že v nich je nějaká biologická zbraň, nějaký druh biologické zbraně, kterou tělo nyní vylučuje, přenáší ji, jak jsi říkala Sherri, od někoho, kdo dostal vakcínu… Víme totiž tohle… tohle není normální vakcína.

Ve skutečnosti je to něco, co způsobuje, aby si tělo tvořilo syntetický protein proti spike proteinu viru SARS-CoV-2. Je to syntetický protein, který nikdy nebyl viděn, a tělo ho začne produkovat jako továrna. A nezastaví se to… někteří mi říkali, že možná za dva týdny se ten proces zastaví. Není možné, aby se tohle zastavilo, protože to z vašeho těla udělalo továrnu pro syntetický protein, který nikdy předtím nebyl viděn, který může teoreticky být ve vašich slinách, moči, trusu, potu, sperma, krvi, možná střevních plynech.

Když jste kolem někoho, myslím si, že tohle vychází z jejich těla a potenciálně nepříznivě ovlivňuje nejchoulostivější hormonální systém… otěhotnět a zůstat těhotná je nesmírně komplexní systém, a víme, že ty protilátky proti spike proteinu křížově reagují s tím, čemu se říká cynciten 1 a 2, a to jsou proteiny, které jsou naprosto zásadní pro placentu, pro oplodnění a udržení těhotenství. Nyní máme ženy, které zažívají potraty, které nejsou schopné otěhotnět, těžce krvácí… nevíme proč. Ale mám pocit, že tělo očkovaného člověka produkuje něco, co možná nepříznivě ovlivňuje ostatní, a velmi mě to znepokojuje.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

 1. Myslím ,že toto se začalo dit už pred vakcinaci.Popsala bych pocit,který z toho mám, vedecky podlozene argumenty nemam.
  Je to jakoby u žen byla vyvolavana predcasna menopauza,včetně průvodních psychických problémů -melancholie, deprese a velká únava fyzicka i psychicka-nechuť cokoliv dělat, apatie,ztrata motivace k životu.
  A cele to jakoby zastřešuje pocit zablokování ,jakoby tělo bylo ucpane,ztezkle. .. mluvim z vlastni zkušenosti.

  1. Nevím, zda je to možné, můj měsíční cyklus je OK, ale… Pracuji jako sestra u zubaře, takže co se týká očkovaných lidí, jsme „na ráně“… Já jsem se očkovat nedala, ale cca 14 dní mám v pravém prsu znatelnou pevnou bulku (asi velikosti menšího vajíčka). Objevila se ze dne na den, máte někdo podobnou zkušenost? Děkuji Iris

 2. Dobrý deň čitateľom, píšem z vlastnej skúsenosti.
  Prichádzam do styku s očkovancami. Pozorovanie = ráno sa zobudím a mám na ramene nevysvetliteľnú modrinu veľkosti 10×10 cm. Na nohách malé modriny akoby do mňa niekto hodil hrsť hlinených guliek na hranie. Takto sa skoro nikdy neudriete.
  Pravidelné migrény strednej intenzity a nespavosť (predtým som tým netrpela, skôr naopak – spachtoška). Únava už okolo 11:00 hodiny a neobvyklé mesiačiky. Čudné pocity, iné ako pred týmto očkovacím obdobím. Opakujúci sa opar na perách. Stravujem sa s dostatkom ovocia a zeleniny, chodím na vzduch a užívam aj potravinové doplnky. Keď som pár dní mimo očkovancov, tak sa cítim lepšie. Tieto záležitosti som pozorovala, ale neuvedomovala som si súvislosti. Až po prečítaní podobných reakcií na tejto stránke.
  Obávam sa potenciálneho prenosu od očkovanca s AZ aktivácie aj krvných zrazenín. Tiež na zamyslenie: Mám bývalého kolegu, ktorý je tiež už zaočkovaný a je pravidelný darca krvi. Skutočne neviem, kde to všetko povedie. Je to ako v tej hre: „Podaj ďalej“.

 3. Pokud je hlavní problém tady: “ tělo tvořilo syntetický protein proti spike proteinu viru SARS-CoV-2″ – tak není rozdíl mezi očkováním a proděláním nemoci. To znamená tedy, že je nebezpečný covid jako takový. Ano, i mírný průběh může mít dlouhodobé následky, ano, většinou se všechno při dostatku odpočinku, spánku, výživě, přiměřenému pohybu srovná. Přijde mi jako rozumné řešení být otevřeni změnám životního stylu, dopřát tělu kvalitní regeneraci, ať už v rámci rekonvalescence po nemoci nebo po očkování. Připravit se dopředu, ulevit si, zvolnit, napojit se na sebe a své potřeby.
  Ad polysorbát 80 – obsahuje pouze vakcína od společnosti Janssen, Astra Zeneca, Sputnik. Ostatní obsahují polyethylenglykol, který je obecně méně alergizující a dokonce má příznivé účinky při rakovině tlustého střeva.
  Víc se tématu věnovat nechci, mrzí mě, že v článku od Ch. Northrupové není zmíněná celá pravda, ale vytržení z kontextu a ještě víc mě mrzí, že to do kontextu nezasadil ani pan Formánek, který to přeložil.
  Zdroje doplňujících informací a určitě i něco navíc zde:
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8049186/
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Polysorb%C3%A1t_80
  https://www.ferpotravina.cz/seznam-ecek/E433
  https://www.akcniceny.cz/ecka-v-potravinach/e1521-polyethylenglykol/

  Tak vám přeji pěkný den a při čtení jakýchkoliv senzačních článků prosím buďte obezřetní.

  1. jen že zapominate na prave duvody jak kovidíku tak kvočkovani ! dale pak zapomínate ma jedno duležitou věc , pokud zmněním něco v těle aby bunky prudukovaly něco co není jejich běžná funkce ! tak nikdy nikdo nemuže vědět co další se tou zmněnou udělalo ! jinak řečeno jeden programovací přikaz bunky ovlivnuje více funkci ! navíc nikdy nikdo takový humus u lidi nevyskoušel ! jak z hlediska krátkodobého tak dlohodobého ! jen tak pro zajimavost vím že už „několik “ let se sem tam používaji MRNA (nebo jak se to jmenuje) vakciny pro zviřata ! mužu vám garantovat že za posledních 20 let se vyskyt rakoviny u psu a koček zvyšil 500 x da se říci že každá 3 fena má na ml žlazách nadory ! dá se říci že každý 5 pes má rakovinu prostaty !
   nehledě na další druhy rakoviny např plic ! už několikrát sem viděl psa/fenu kterého zabila vakcina ! neposledy pes věk 6 let zdravy , po očkovani 5 kombinace do 4 dnu lehnul a konec multi selhaní orgánu ( dělal se pitva ) a rozobory takže lze vyloučít jiná přičina uhynu psa !

   víte mnoho lidi říka pravdu ale prostě jdete na to od prostředka ! neřešíte počateční a hlavní problem , a to je jaký mněl kovidečíček a kokcinečkovaní pravý duvod ! ja ho znám rep už mi davno docvaklo proč ! stale lidi řeší nasledky ale neřeší přičinu ani duvod !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů