Dr. Carrie Madejová: O Metaversu, depopulační agendě, transhumanismu a plánu globalistů

Ve zkratce...

V agendě globalistických elit je tolik pohyblivých částí, že je často těžké najít správné souvislosti mezi jednotlivými složkami. Dr. Carrie Madejová studuje mnoho z nich a zde odhaluje všechny součástí ďábelského plánu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 20. června 2022

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

11 komentářů

 1. jako mluví hezky ale celkem o ničem protože nic nového :/ raději kdyby tihle lidi co maji prostředky přišli na spusob jak se zbavit sajrajtu z „vakcineček“ ! o tom kdyby už konečně něko začal mluvit ! ale rozumně , ne kecy typu určítě vas zbaví pití třezalky toxinu z „kvočkovani“ , protože zatím není normální spusob jak se zbavit grafenu a dalšího ! než vymněna krve a nejspiše několikrat , ono dokud zustava sajrajt v mistě v pichu , tak ještě není tak zle , ale jak se dostane do krvé ,tak u mnohých nastavaji zdravotní problémy ! více množství infakrtu a mrtvic mladých sportovcu ! nebo u starších lidi nahle pády na zem když na dvě tři vteříny stratí vědomi :/ atd

   1. tak nevím jestli to chápu spravně tvrdítě že hladověním se zbavíte sajratu např krafenu ?
    mirné hladověni neuškodí , ale pokud by to někdo přehaněl ta si muže šeredně ublížit trvale na zdravi ! silně pochybují že by hladovění člověka zbavilo toxinu , a vycházím z toho co se ví např o krafenu a další sračkách !
    k tomu hladověni jen pro ty co by to chtěly skoušet , ja si takhle odrovnal zdravi 🙁 prostě sem pul roku nejedl tedy absolutní minimum ! viceméně z duvodu finančních (jen pro vysvětlení ) od rovnané zdraví slinivka žlučník střeva žaludek jako bonus cukrovka ! takže tak !
    podle mého nazoru se hladověním sjarajtu nezbavite jen ryskujete že si domrvíte zdraví ! nebrnaním se diskuzi na tohle tema 🙂

  1. Těžko někomu pomoci výměnou krve, i kdyby to chtěl jen každý tisící očkovaný, kde vezmou tolik krve od neočkovaných? A hlavně by museli přiznat, že páchali zlo, a to nechtějí.

 2. Testování vakcín Covid-19 – ve forenzní laboratoři!
  Soren Korsgaad získal 15 vzorků vakcín. K dispozici má vakcíny společností Pfizer, Moderna, AstraZeneca a Johnson and Johnson..
  A má připravenou forenzní laboratoř, která vakcíny otestuje, aby zjistila složení a případné kontaminanty a nezjištěné látky!
  A začne s Pfizer. A ostatní vakcíny budou testovány podle toho, jak se budou shromažďovat peníze..
  Jakmile budou výsledky hotové a budu je mít k dispozici, ihned se s vámi o ně podělím (nejen) na těchto webových stránkách. (A doufám, že i s videem.)
  Veškeré info, zde: https://www.givesendgo.com/testthevaxx

 3. Opět – bravo- Davide,
  toto video je klíčové. Dotýká se opravdové podstaty toho, co lidstvo právě prožívá. Vysvětluje, proč se to děje a co máme dělat. Vědomé lidstvo dospělo ve svém duchovním vývoji do takového stádia, kdy je schopno pochopit, že lidská bytost je mocná duchovní bytost. Člověk je dnes schopen rozumem pochopit, že je duchovní bytostí, která je zasazena do stvoření, které má také duchovní povahu. Prožíváme soumrak materializmu a stojí před námi velkolepý úkol: Je třeba SPIRITUALIZOVAT POJMY.
  Je třeba pochopit, že pro tento kosmos vyvíjíme SVOBODU a AGAPÉ – bezpodmínečnou lásku. To je podstata nejvyššího lidství. K té směřuje náš duchovní vývoj. Reprezentantem nejvyššího lidství nebo také ideál nejvyššího lidství je Kristus v nás. To se ovšem lidem těžko chápe, ale to je to, oč tu běží. Problematika covidu je jen nástroj odpůrčích mocností, se kterými mocní tohoto světa a jejich přisluhovači ochotně spolupracují (Bůh to dopouští), aby nám zabránili ve vývoji, aby nám zabránili vyvíjet svobodu. Abychom postoupili ve vývoji, musíme se umět zorientovat ve hrách, které jsou s námi hrány.
  Máme poznat PRAVDU a ta nás OSVOBODÍ.
  O to se, Davide, usilujete a za to vám patří vřelý dík.

  PS: Máte ještě v mysli biodynamické zemědělství? To je totiž zemědělství, které uskutečňuje sedlák, který spiritualizoval pojmy, jež k jeho práci patří.
  Bůh vám žehnej.
  Ilona

 4. Podává slušné informace, ale co říká jak z toho ven, tzn. číst bibli a jednat podle ní je jen jiný způsob jak zotročit lidi. Bible zabila více lidí než cokoliv jiného na světě. Je to jen nástroj ke zotročení lidstva. Na komunikaci s bohem nepotřebujete nic jiného než sami sebe. Můžete s bohem mluvit kdekoliv chcete a měli by jste být u toho upřímní. Věc se má takto: když nemluvíte a neoslovujete přímo boha, oslovujete a vzýváte toho druhého. Modlitba může vypadat třeba takto:

  Bože, prosím Tě, je to nad mé síly a potřeboval bych více energie na to, abych to zvládl.

  Nic složitého a komplikovaného. Na otčenáš zapomeňte, je to jen jiný způsob zombifikace lidí.

  1. Pane Vladimíre, čtení Bible nebo modlitba Otčenáše je podle mne pro mnoho lidí nutný začátek, aby se mohli přiblížit Bohu, ne každý je schopen získat víru během okamžiku nebo tím, že si vyslechne tohle video. Bible nezabíjela lidi, ti byli zabiti jinými lidmi, kteří si mysleli, že mají patent na pravdu a pro ni mohou zabíjet. Ale neřídili se Ježíšovými slovy, tohle on nikdy neřekl. Proto je potřeba číst Nový zákon. Jinak samozřejmě máte pravdu, modlitba může být úplně jednoduchá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů