Dr. Coleman: 10 největších lží, které nás vedou k Velkému resetu

Ve zkratce...

Dr. Vernon Coleman, dlouhodobý kritik covidových opatření, vakcín a oficiálního narativu, v tomto videu sdílí 10 největších lží, které jsou nám předkládány médii, vládami a korporacemi.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 24. srpna 2023

Přepis:

Dr. Vernon Coleman: Je srpen 2023. A toto je video číslo 328. Od počátku tohoto podvodu, zejména od okamžiku, kdy to spiklenci začali brát opravdu vážně a začali s velkou vážností klamat a utlačovat, je jasné, že vše, co se děje, spolu souvisí. Jak říkám už tři a půl roku, nic se neděje náhodou, všechno spolu souvisí. Neexistují žádné náhody.

Musíme si neustále uvědomovat, že jsme v obležení a že sázky v této válce jsou vyšší než kdykoli předtím v jakékoli válce, kterou jsme vedli. Není to válka o území ani o konkrétní komodity, jako je ropa, zlato nebo pšenice. Je to válka o naši svobodu, nezávislost, individualitu a lidskost. Na začátku roku 2020 jsem byl nervózní z toho, jakými slovy popsat to, co se podle mě děje.

Přiznám se, že jsem dlouho přemýšlel, než jsem své první video nazval „Koronavirus, hoax století”. Stále je na stránkách www.vernoncoleman.org. Obával jsem se, že by mě lidé nejspíš považovali za paranoika nebo blázna. Slovo hoax jsem zvolil záměrně, protože jsem to tak cítil.

Pár lidí mě samozřejmě považovalo za blázna, ale stále více lidí se probouzí a už nejsme tak osamoceni, jako jsme byli před všemi těmi měsíci. Spiklenci a hlavně kolaboranti, protože těch je hodně, jsou nyní zjevně ti šílení.

Vytvořili si celý slovník bizarních pojmů, jako je udržitelnost, rozmanitost, inkluzivita a transparentnost, z nichž žádný nechápou, jako omluvu pro svou chamtivost, krutost, ignoranci, sobectví a absurdní pocit osobního oprávnění a pomýlené samospravedlnosti, který jim podle jejich názoru dává právo sedat si před sanitky a hasičské vozy, narušovat lidem život a poškozovat majetek v rámci svých kampaní za pseudovědu, která je postavena na směšně neschopných a pokřivených teoriích.

Šílení členové kultu ekoterorismu, který způsobuje takový chaos, zřejmě zapomněli na základní zásady chování, jako je úcta, důstojnost a slušnost. A jsou samozřejmě příliš nevědomí, příliš zaujatí, příliš předpojatí a příliš naivní, než aby si uvědomili, že hrají role, které pro ně byly stvořeny. Spiklenců, kteří by ovládli svět, nebude nikdy dost. Kolaboranti, polodementní očkovaní šašci nosící roušku, kteří se podíleli na revoluci woke, nesou a vždy nesli stejnou vinu za to, co se stalo a děje, jako šílení miliardářští bankéři a globalisté.

Protože všechno, co se nám stalo, se stalo izolovaně a někdy je těžké pochopit, jak to všechno souvisí, sestavil jsem desatero největších lží, které spiklenci za poslední tři a půl roku vyslovili, a ukazuji, jak jsou spolu propojeny v největší a nejhorší podvod v dějinách lidstva. Všechny tyto lži byly navrženy tak, aby nás povzbudily k dodržování pravidel a přivedly nás k velkému resetu. Svou desítku začnu na konci seznamu číslem 10.

A číslem 10 na mém seznamu je samotná falešná pandemie. Koronavirový hoax, který zasáhl svět v prvních měsících roku 2020, a který byl samozřejmě postaven na obrovské lži. Tvrdili nám, že nám všem hrozí velké nebezpečí, i když tomu tak nebylo, ale chtěli nás vyděsit. Pravda je taková, že infekce COVID-19, o níž nám nekompetentní matematici tvrdili, že zabije miliony lidí, nebyla ničím víc než každoroční chřipkou, a navíc šlo o poměrně skromnou verzi chřipky.

Vládní statistiky ukazují, že chřipka zmizela v době, kdy COVID-19 údajně ohrožoval naši existenci, a počet skutečných úmrtí na COVID-19 nebyl větší než úmrtí v některých docela běžných chřipkových sezónách. Vlády navíc v březnu 2020 věděly, že infekce COVID není oficiálně o nic horší než chřipka. Ještě než začal všechen ten povyk, byla infekce COVID-19 oficiálně degradována na stejnou úroveň nebezpečnosti jako běžná chřipka.

To vše je zaznamenáno. A míry úmrtnosti v letech 2020 a 2021 ukázaly, že počet zemřelých v těchto letech nebyl vyšší než v jiných letech. Pandemie COVID byla podvod.

Číslo devět na mém seznamu je test PCR, který byl použit k tomu, aby oficiální údaje o COVIDu vypadaly mnohem hůře, než ve skutečnosti. Test PCR nikdy neměl být použit jako test na COVID-19 a pro tento účel byl zcela nepoužitelný. Všichni to věděli nebo měli vědět.

Přesto vlády všude na světě používaly testy PCR k falešnému označování milionů pacientů a milionů úmrtí jako obětí COVIDu. Lidé, kteří zemřeli na infarkt, rakovinu, lupiči, které přejel autobus, a bůhvíco ještě, byli falešně označeni za oběti COVIDu.

Pitvy se příhodně neprováděly, protože úřady rozhodly, že je příliš nebezpečné provádět vyšetření pacientů, kteří by byli označeni za zemřelé na chřipku. Byly zavedeny léčebné programy, které byly vražedné, a účinné léčebné postupy byly zakázány. Starší lidé byli zabíjeni po tisících smrtící injekcí sestávající z morfia a benzodiazepinového sedativa.

V březnu 2020 jsem varoval, že vyvraždění starších lidí bylo jedním z cílů COVID hoaxu. Dalšími dvěma cíly, před kterými jsem varoval před třemi a půl lety, byl plán zavést povinné očkovací programy a plán využít údajnou pandemii k tomu, aby se zbavili hotovosti.

Testy PCR, zneužívané a nesprávně používané, byly vždy nedílnou součástí toho, aby pandemie vypadala jako skutečná. Byla to důležitá součást lži.

Číslo osm na mém seznamu byly lockdowny, o kterých nám bylo řečeno, že nás ochrání, což byla velká lež. Vždycky bylo od začátku jasné, že lockdowny nepřinesou nic dobrého, ale napáchají obrovské škody.

Dnes takzvaní odborníci všude s překvapením oznamují, že zavírání lidí do jejich domovů, izolace pacientů v pečovatelských domech a zavírání škol způsobilo obrovské psychologické škody, a zavírání nemocničních oddělení, zatímco sestry byly zaměstnány natáčením videí, mělo za následek masivní nárůst nemocnosti a počtu úmrtí, které bude pokračovat po celá desetiletí.

Obzvláště těžce byly poškozeny děti a tisíce z nich jsou nyní v těžké depresi a zoufale potřebují pomoc, která se jim nedostane. Tohle vše se dalo předvídat. Podívejte se na videa, která jsem natočil, když byly lockdowny poprvé navrženy. Britská vláda nyní iniciovala vyšetřování COVIDu, při němž lékaři a další osoby podávají svědectví, která se z velké části skládají z výmluv.

Předložil jsem vyšetřování důkazy, které dokazují, že jsem na všechny problémy upozorňoval a že jsem dokázal, že strašení COVIDem byl podvod hned na začátku. Přirozeně jsem však zatím nebyl předvolán k podání svědectví. A obávám se, že se z vyšetřování vyklube fraška záměrně vytvořená tak, aby se zabránilo neblahé skutečnosti, že každý, kdo nám řekl pravdu, byl umlčen a démonizován. Mimochodem, nyní je naprosto zřejmé, že politici a další osoby ve veřejných službách věděli, že lockdowny jsou zcela zbytečné a že je lze rozumně ignorovat.

Číslo sedm na seznamu jsou roušky, které byly zavedeny a staly se víceméně všude povinnými, přestože bylo jasně prokázáno, že nošení roušek přináší mnohem více škody než užitku. A odhozené roušky způsobují mnohem větší škody životnímu prostředí než kdy plastové sáčky. Je předvídatelné, že hlupáci, kteří roušky nosili, děsili děti a zpožďovali vývoj dětí a kojenců.

Kromě toho se u nositelů roušek častěji objevovaly infekce hrudníku a spousta dalších nemocí, a opět se ukázalo, že kontroloři faktů se mýlí, protože je zřejmé, že roušky skutečně urychlovaly rozvoj a návrat rakoviny kvůli svému vlivu na hladinu kyslíku v krvi.

Nucení lidí k nošení roušek bylo součástí procesu nucení obyvatelstva k poddajnosti, a bylo tedy doplňkem naprosto absurdního recyklačního programu, o němž se již dávno ukázalo, že je naprosto neekonomický a nesmyslný a také drahý, ale který je dnes šílenými a nevzdělanými sektáři považován za náboženství. Těch tragických duší, které spokojeně třídí odpadky, omývají staré jogurtové kartony cennou vodou a pak zavírají oči před tím, že recyklovatelný materiál se většinou pálí nebo vyhazuje na skládku. Obvykle poté, co byl převezen přes půl světa.

Recyklační program masivně poškozuje životní prostředí.

Číslo šest na mém seznamu lží je válka údajně mezi Ruskem a Ukrajinou. Ve skutečnosti však samozřejmě mezi NATO a Ruskem. Západní média válku záměrně zkreslují a zamlčují skutečnost, že válka byla vyvolána za účelem zvýšení cen energií a potravin. Škody způsobené Evropanům byly jako nic ve srovnání se škodami způsobenými v Africe, kde stovky milionů lidí hladoví a zemřou. Je to součást programu kontroly populace, který spiklenci považují za nezbytný.

Biden a kumpáni vyhodili do povětří plynovod Nord Stream, aby maximalizovali škody způsobené Evropě a Africe. A také proto, aby maximalizovali americké zisky. Tento problém nezmizel a příští zimu bude desetkrát nebo stokrát více mrtvých než kolik způsobila dobře prodávaná chřipka v letech 2020 a 2021. Válka pomohla zvýšit inflaci a úrokové sazby, což pomáhá ožebračit miliony lidí. Vzpomeňte si na větu, že nebudete vlastnit nic. A obohatit miliardáře bankéře.

Číslo pět na mém hanebném seznamu je lež, že svět je přelidněný a má nedostatek potravin. Pravda je, že potravin je dost, ale velká část z nich je na nesprávném místě a plýtvá se jimi. Ty hory potravin v EU měly už dávno jasně ukázat, že svět má jídla dost.

Důkazy navíc jasně ukazují, že Země si snadno poradí s mnoha dalšími miliardami lidí. Žádné přelidnění neexistuje. Je to jen jeden z mnoha mýtů, který se zlým chamtivým globalistům hodí.

Číslo čtyři na seznamu lží je vakcína COVID-19, nejtoxičtější farmaceutický výrobek, jaký byl kdy vyroben, a také nejvíce propagovaný a nebezpečně přeprodávaný.

Každý lékař nebo zdravotní sestra, kteří vakcínu COVID-19 podávali nebo propagovali, by měli být zatčeni, protože porušili téměř všechny existující etické kodexy. Pacienti nebyli řádně informováni, vedlejší účinky byly ignorovány a potlačovány. A samozřejmě byly tzv. vakcíny masově prodávány, aniž by byly řádně testovány. Již nyní vidíme strašné krátkodobé důsledky masového očkovacího programu. A obávám se, že dlouhodobé důsledky budou nepředstavitelně strašné.

Lékařský establishment samozřejmě stále udržuje lež a mnoho úmrtí způsobených vakcínou je nesprávně diagnostikováno a přisuzováno. Kromě toho symptomy falešné onemocnění dlouhého COVIDu jsou důsledkem očkovacího programu.

Myslím, že je také nutné zdůraznit, že nejen tzv. vakcína COVID-19 způsobila obrovské množství škod… zdánlivě nekonečné množství propagovaných očkovacích programů jak pro děti tak dospělé způsobují obrovské poškození imunitního systému a vyvolávají mnoho nemocí. Lékařský establishment a politici zakázali diskusi o vakcínách.

A před rokem nebo dvěma odporná propagandistická mašinérie BBC dala jasně najevo, že nehodlá dělat rozhovory s nikým, kdo zpochybňuje vakcíny, ať už mají pravdu… to jsou jejich slova. Chápu, proč je establishment vyděšený. Vakcíny nebyly nikdy dostatečně testovány jednotlivě nebo společně. A tak je veškerá diskuse a debata zakázána.

Dostupné důkazy naznačují, že by měly být zakázány všechny. Vakcíny podle mého názoru způsobují více škody než užitku, ale přesto se lže dál. Nyní se dostáváme k mým posledním třem lžím za poslední tři roky.

Číslo tři na mém seznamu je zrušení hotovosti a zavedení digitálních měn. Stejně jako všechny ostatní položky, úřady tvrdily, že se zbavují hotovosti a zavádějí digitální měny v náš prospěch. Samozřejmě lžou. Ale bohužel masy tuto lež přijaly a nadšeně si stahují aplikace a za všechno platí kartami, chytrými telefony, hloupými hodinkami a implantáty.

Zrušení hotovosti umožní úřadům kontrolovat vše, co děláme. Mohou a budou rozhodovat o tom, za co platíme a kolik můžeme ušetřit. A pokud se budeme chovat špatně, jednoduše nám vypnou peníze, náš peněžní zdroj, dokud se buď nebudeme chovat slušně, nebo nezemřeme. Pamatujte, že to bylo jasné už v únoru a březnu 2020.

Zbavení se hotovosti bylo vždy na pořadu dne.

Číslo dvě v mém seznamu deseti největších lží je zavedení sociálního úvěru, to, co jsem nazval noční můrou ve vaší ulici, a digitalizace všech aspektů našeho života. Ty jdou samozřejmě ruku v ruce a ani jeden z nich by nebyl možný bez internetu, nejnebezpečnějšího a nejstrašnějšího vynálezu v dějinách lidstva, který je mnohem horší a smrtelnější než jaderná bomba nebo cigareta.

Jsou zaváděny aplikace, které pomáhají nepříteli kontrolovat vše, co děláme, a my musíme být věčně ostražití a obezřetní, pokud jde o přijímání nebo používání nových technologií. Musím používat internet, protože je to jediné médium, které mám k dispozici, ale přál bych si, aby nebylo. A měli bychom se vyhýbat chytrým telefonům, které jsou hlavní zbraní nepřátel.

Tvrdí, že sociální kredit a digitalizace jsou zaváděny v náš prospěch, nic nemůže být dále od pravdy.

Číslo jedna v mém žebříčku deseti největších lží je největší lež ze všech. Změna klimatu způsobená člověkem. O změně klimatu není žádná kontroverze, protože žádná změna klimatu neexistovala, dokud zlomyslní idioti se zaječími úmysly nezačali do atmosféry rozprašovat prášky, aby blokovali slunce a měnili počasí.

Změna klimatu je mýtus vytvořený zlými lidmi a udržovaný koupenými a zaplacenými mediálními děvkami včetně celé BBC, nejpokřivenější propagandistické organizace na světě. Změna klimatu je podvod. Uhlíková neutralita je zbraň, která se používá k ovládání a ničení. Všechny vědecké důkazy dokazují, že nedošlo k žádné nebezpečné změně počasí.

Takzvané důkazy produkované médii se skládají ze lží a superlží založených na pseudovědě a vycházejících z matematických nesmyslů. Změna klimatu se stala kultem, pečlivě řízeným a kontrolovaným s cílem klamat a utlačovat. Podívejte se prosím na pokračování Pád kabaly, část 28: Klimatická krize, je plné všech důkazů, které potřebujete.

A přečtěte si „Gretův domácí úkol”, což je malá knížečka, která je plná faktů. Existuje jen jedno slovo, jak popsat změnu klimatu a uhlíkovou neutralitu: zločinecké. A lidé, kteří ji propagují a prodávají tuto obrovskou lež, jsou všichni zločinci. Jsou to zuřiví rasisté, podlí a odporní a sobečtí, protože se záměrně snaží udržet Afriku zpátky v temném středověku. Upírat rozvojovým zemím možnost pokroku díky fosilním palivům je více než podlé.

Existovaly i další lži a podvody, ale těch deset, které jsem vybral, nás neúprosně vede do velkého resetu. Na těchto lžích se podílí celý establishment. Každý, kdo se lžemi spiklenců nesouhlasí nebo je jakkoli odhaluje, je označen za zdiskreditovaného, nebezpečného a konspiračního teoretika a je mu odepřen přístup do médií. Nic z toho, co se děje, by nebylo možné bez spolupráce mainstreamových médií a internetových společností.

Potlačování pravdy a démonizace poctivých lékařů a vědců je kruté a nikdy nekončící. Už léta mám zakázaný přístup do všech mainstreamových médií a na většinu internetu. Odstranění svobody projevu bylo záměrnou chladnokrevnou politikou, která vznikla a je řízena bezpečnostními službami, CIA, GCHQ a dalšími, které mají téměř úplnou kontrolu nad zkorumpovanými organizacemi, jako jsou Google, YouTube a Wikipedia. A důkazem jejich podvodu je, že spiklenci a kolaboranti o těchto otázkách nikdy nebudou diskutovat.

Již léta nabízím debatu na tato témata, a to v přímém přenosu v televizi s hlavními protagonisty a propagátory těchto lží, ale oni vytrvale odmítají debatovat, protože se bojí, že budou poníženi a jejich lži budou odhaleny. Měli bychom donekonečna opakovat výzvu, protože ta dokazuje, že vše, co říkají, je lež. A pokud tak učiníme, širší veřejnost uzná, že když my budeme diskutovat a oni ne, pak musíme mít pravdu a oni musí něco skrývat.

Pokud se o něčem z toho chcete dozvědět víc, podívejte se do mých knih Blížící se apokalypsa, Sociální úvěr – noční můra na vaší ulici, chtějí vaše peníze a váš život. Všechny jsou uvedeny v sekcích knih na mých webových stránkách.

Moje poslední kniha „Jejich děsivý plán” poskytuje přehled a vysvětluje, proč, jak, kdy a kdo je zodpovědný za to, co se s námi děje. Vystopoval jsem Velký reset až k jeho kořenům a kniha obsahuje několik skutečných překvapení a opravdových šoků. Každý haléř, který dostávám z autorských honorářů, je vynaložen na nákup výtisků, které se distribuují politikům a redaktorům.

Prosím, sdílejte toto video na Facebooku, Twitteru a všude jinde, kde vás napadne. Zkuste to na YouTube, jestli jsou vzhůru. Mám zakázaný přístup na všechny sociální sítě a mám ho zakázaný od začátku tohoto podvodu, a přesto velcí hráči povolují falešné kanály mým jménem a nechtějí je zrušit. Děkuji, že sledujete starého muže v křesle.

Prosím, pamatujte, že i když se to tak může zdát, nejste sami. Více lidí se probouzí, a jakmile se probudí, už znovu neusnou. Nedůvěřujte vládě, vyhýbejte se masmédiím a bojujte proti lžím. A prosím, sdílejte toto video se všemi, které znáte. Mé články najdete na stránkách www.vernoncoleman.com a www.vernoncoleman.org. Jestli jedna nefunguje, zkuste druhou. Děkuji, že sledujete starého muže v křesle. A nezapomeňte, že máme Boha na své straně.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů