Dr. Mihalcea: Co dělají toxické nanotechnologie v naší krvi & jak je z těla dostat ven

Ve zkratce...

Další rozhovor Radovana Dluhého s dr. Ana Mihalceaou, která zkoumala obsah covidových vakcín a také krev očkovaných i neočkovaných jedinců. Její zjištění jsou mnohdy šokující a nabízí i jedno z řešení, jak tělo detoxifikovat a vyčistit od těžkých kovů a dalších nanotechnologií, které nachází v krvi - v dnešní době už většiny lidí.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub, BitChute, Odysee, Rumble, Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Pokud byste chtěli Radovana finančně podpořit, můžete mu zaslat dar na: 35-6666350207/0100

Dr. Ana Mihalcea: https://anamihalceamdphd.substack.com/

Radovan Dluhý www.radovan.org

Radovanova přednáška z 16.5.2023 o geoiženýrství: https://youtu.be/qKFfS0S5b1A

Přepis:

Radovan (R): Zdravím všechny diváky a posluchače. Jmenuji se Radovan Dluhy a rád bych srdečně přivítal doktorku Annu Mihalceu. Paní doktorko Anno, děkuji, že jste souhlasila s rozhovorem. Mohla byste se prosím krátce představit?

Ana Mihalcea (A): Ano, děkuji za pozvání. Jsem tedy internistka, mám doktorát z patologie. Pracuji ve Spojených státech a mám kliniku funkční medicíny a kliniku proti stárnutí a byla jsem zapojena do mezinárodního týmu, který se zabýval obsahem lahviček s covid vakcínami, ve kterých jsem pak objevila nanotechnologie a začala jsem zkoumat, dělat analýzu živé krve, viděla jsem mnoho účinků vylučování a mám Substack, kde zveřejňuji mnoho z tohoto výzkumu.

To je tedy stručný přehled. Jsem také autorem, napsala jsem knihu Světelná medicína – nové paradigma, znamení světla, ducha a dlouhověkosti, kde představuji nový model, nové paradigma pro medicínu, které skutečně zahrnuje biofyziku našeho duchovního já. A věřím, že tento výzkum, který jsem pro tuto knihu provedla, a na základě vlastních zkušeností mě kvalifikoval k tomu, abych se na tuto válku podívala v mnoha různých rozměrech.

R: Děkuji vám mnohokrát. A ke konci se chci dotknout duchovnosti a kvantové fyziky a těchto nových způsobů pohledu na medicínu, které jsou podle mě opravdu potřeba. Dovolte mi, abych jen krátce posluchače seznámil s přesahem vaší a mé práce.

Dlouhodobě se zabývám tématem modifikace počasí a geoinženýrství a na desítkách věrohodných zdrojů jsem ukázal, jak bylo počasí modifikováno a klima upravováno prostřednictvím rozptylu chemických biologických látek, jako je jodid stříbrný. A kromě toho různé patenty a studie už dlouho naznačují, že by se mohly používat i jiné, nebezpečnější látky, jako jsou bakterie nebo oxid grafenu či polymerní nanočástice.

A nyní díky různým studiím a mainstreamovým článkům víme, že také letadla, komerční a vojenská, vypouští různé nebezpečné nanočástice, jako jsou kovy, povrchově aktivní látky a nebo polymerní nanočástice a něco, co bylo mainstreamem definováno jako součást náhodného geoinženýrství. A nedávno mainstream přiznal, že mraky a atmosféra jsou plné plastů a patogenů. A tak jste, doktorko Anno, v krvi neočkovaných jedinců nacházela nějaké syntetické biologické látky a podivné nanočástice. Mohla byste prosím hovořit o tom, co jste zjistila?

A: Tak zaprvé, váš přehled je opravdu důležitý, protože součástí mé práce bylo popsat souvislost mezi tím, co se děje s lahvičkami covidu-19 a geoinženýrstvím, a zdá se, že spolu nesouvisí, ale technologie je stejná, a to je to, co jsem zjistila. Takže zaprvé chci říct, že po celém světě existovalo asi více než 26 týmů vědců, kteří vyhodnocovali vakcíny.

Říkalo se jim mRNA vakcíny, ale mnozí nenašli žádné mRNA. Našli kovy, nezjištěné kovy, jako gadolinium, hliník, cesium, cer, wolfram, a pak také našli… například doktor Daniel Nagase dělal elektronovou a hmotnostní spektroskopii a nenašel žádné prvky života, takže žádný dusík a žádný fosfor. Takže to znamená, že tam nebylo nic biologického.

Pak lidé jako Shimon Janovitz z Izraele inkubovali lahvičky a ukázali, že z lipidových částic rostla nanotechnologie. Pak jsem začala spolupracovat s doktorem Davidem Nixonem a on obsah lahviček vložil pod mikroskop temného pole a pak udělal časosběrná videa. A ukázal, že mikročipy a nanorobotika sestavují tuto technologii, která byla také spojována po celém světě s MAC adresou, takže očkovaní vysílají MAC adresu. Začala jsem velmi úzce spolupracovat s doktorem Davidem Nixonem.

Ve Spojených státech a vlastně i na celém světě je nezákonné se na covidové lahvičky dívat, protože jde o vojenský majetek a je klasifikován jako zbraň. A proto to bylo tak nebezpečné pro každého z nás, kdo se snaží zachránit lidstvo, aby se na to podíval, ale pak se stalo to, že jsem také dostala velmi dobrý mikroskop s temným polem a začala jsem se dívat na krev, a ve spolupráci s Dr. Davidem Nixonem… on byl první, kdo našel tato vlákna, která jiní lidé, například Philippe Valdenberg z Anglie je popsal jako oxid grafenu.

R: A to bylo v krvi očkovaných lidí?

A: Přesně tak. A laboratoř La Quinta Columna také popsala tato vlákna jako oxid grafenu. Teď se stalo to, že jsem to začala pozorovat i v neočkované krvi a posledního půl roku to má opravdu každý. A našla jsem to v zásobách masa. Náš kolega, inženýr Matt Taylor, to našel v dešťové vodě, v půdě. Bylo to na PCR stěrech. Takže je to doslova všude. A problém je v tom, že tuhle věc bylo opravdu potřeba chemicky kvantifikovat.

Začala jsem spolupracovat s Cliffordem Carnicomem, který 30 let zkoumal jev, který se nazývá morgeloni, kdy polymerní vlákna byla na lidstvo rozprašována prostřednictvím geoinženýrství. A u některých lidí se objevily příznaky, kdy jim tato plastová vlákna vystupovala z kůže. Ale také se tomu říkalo systémové onemocnění, které vypadá přesně jako dlouhý COVID. Tito lidé měli mozkovou mlhu, extrémní únavu, nejrůznější autonomní dysfunkce, bušení srdce a ve skutečnosti mnozí zemřeli, což je něco, o čem mnoho lidí neví. Takže Clifford provedl 30 let výzkumu toho, co nazval mezidoménové bakterie. Proč přejmenoval morgelony na tohle?

Protože zjistil, že se jedná o syntetickou biologii, tedy mikroba, který má klasifikaci jak pro bakterie, tak pro archea a eukaryota, což znamená, že byl jednoznačně syntetický. Organismy obvykle patří do jedné kategorie života, ne do všech tří kategorií života. Ale pak také provedl chemickou analýzu a zjistil, že součástí jsou polymerní plasty, což je tento hydrogel, který popisujeme.

Takže on a já jsme začali spolupracovat, protože on řekl: Hele, já už 30 let vidím tahle vlákna v živé krvi lidí. Ale teď je vidíme u všech. A tak jsme udělali to, že jsme se podívali na krev, neočkovanou krev, a udělali jsme blízkou infračervenou spektroskopii a našli jsme chemické podpisy hydrogelů, polyamidy, polyvinylalkohol, takže to je v podstatě plast. Pak jsem také našla chemickou analýzu těchto environmentálních vláken z roku 2012.

A někteří chemici mě kritizovali za to, že jsem udělala nějaké paralely, ale já se na to dívám celkově. Někdo může říct: Vaše věda neodpovídá MIT nebo co. Ale je to jako: Podívejte, já jsem doktorka, která se bez jakéhokoli financování snaží odpovědět na tyto otázky, které se týkají lidstva. A my stojíme proti průmyslu temných projektů v hodnotě bilionu dolarů.

Tak mě nekritizujte, proč nám nepomůžete? Pokud jde o to, co bylo zajímavé, tak například existují určité chemické látky, jako je butanol… a v žádosti v rámci zákona o svobodném přístupu k informacím pro australskou odnož Pfizeru se zjistilo, že se tam nachází butanoát. Jedná o deriváty kyseliny máselné, které jsou součástí lipidových nanočástic. A tam byly chemické shody mezi vlákny, které byly na nás environmentálně rozprašovány, a lipidovými nanočásticemi v covidových vakcínách. Jsou podobně vyvinuty. Takže odtud pochází tohle propojení.

Pak, abyste věděli, propojila jsem se s mnoha lidmi z oblasti geoinženýrství. Například Alana Freelandová, což je autorka, která napsala Geoinženýrský transhumanismus, a popisuje, že jsme na konci technokratické satanské mise, která má sloučit lidi do člověka 2.0, sloučit lidi se stroji. A důvod, proč to na nás rozprašují, je vytvořit propojení mezi syntetickou biologií a naší biologií, aby nás přeměnili na transhumánní kyborgy.

A tyto vakcíny jsou jen závěrečnou fází tohoto. Celeste Solo je kamarádka, která pracovala ve FEMA a s armádou. V roce 2018 šla na vojenský seminář o transhumanismu, a armáda tehdy měla plán, že do roku 2025 žádný přirozený člověk nebude naživu. Takže to je velmi široký přehled, ale chtěla jsem jen načrtnout některé z těchto souvislostí.

R: Děkuji. A abych doplnil vaši poznámku. Moderní věda a technologie se staly nanorozměry, což je jedna miliardtina metru. A tady bych chtěl poukázat na to, že už v roce 2011 vědci vynalezli tranzistor velikosti viru, který lze aplikovat do buňky krysy. V roce 2015 vědci mohli vpravit do mozku myši jakousi síť obsahující elektroniku, která umožní neurologický záznam.

Takže je prostě úžasné, co se děje. A zdá se mi, že máme mnoho různých platforem, jak by se tato syntetická biologie mohla dostat do krve lidí. Na jedné straně máme modifikaci počasí nebo geoinženýrství, to byla součást práce Clifforda Carnicoma, on je jeden z průkopníků. Takže to je jedna platforma. A další platformou by mohla být přes vakcíny a mRNA technologii. Mnoho patentů a studií ukazuje, jak se nanočástice, jako jsou lipidy nebo polymery, nebo dokonce grafen, používají nebo by se brzy mohly používat jako systém pro doručování vakcín.

A kromě toho existují studie, které naznačují, že by vakcíny mohly být aerosolové, což znamená, že by se tzv. lék nemusel vstřikovat do těla člověka, ale stačilo by ho vdechnout. Co si myslíte o této možnosti, že by stačilo vdechnout ty věci, ty technologie, ty nanoboty?

A: Myslím, že už se to stalo. Když se podíváte na práci doktora Jamese Giordana z Georgetownské univerzity, který ve svých přednáškách pro rekruty vojenské akademie hovoří o tom, že můžete vzít materiál o velikosti nanočástic a že můžete zacílit vybrané jedince a pak do nich vnést strach boží, že se rozjíždí nějaká masivní pandemie, a tak tady je, jak to vynalezli… tyto věci, jak o tom mluvila Karen Kingstonová, že to bylo aerosolově šířeno jako zbraň z lipidových nanočástic, protože tady jde o to.

Francis Collins z NIH v roce 2020 napsal článek, ve kterém popsal, že kvantové nanokrystalové tečky by mohly vytvořit v podstatě takový virový mechanismus, který by vám v těle vytvořil protilátkovou odpověď, jako by to bylo koronavirus, takže oni použili kvantové tečky nanokrystalů k napodobení koronaviru. Ukázalo se, že nikdo na světě nenašel nebo neizoloval koronavirus. Byl to podvod.

A věřím, že to byla technologie, která byla cílená a pak také s využitím frekvencí… Dr. Peter Gurdjieff z Ruska byl nominován na Nobelovu cenu v roce 2021. Potkala ho předčasná smrt dva týdny poté, co oznámil, že pomocí 5G lze rozvinout patogenní geny v koronaviru a učinit ho nakažlivějším.

Současně byla stažena práce, která ukázala, že v kožních buňkách můžete pomocí 5G záření vyvolat koronavirus. Takže tam byla souvislost. A z pohledu geoinženýrství, důvod, proč nemáme přirozené počasí, je pro účely války o počasí, že stejní lidé, stejní transhumanisté, kteří dělají tuto věc s vakcínami, také řekli: Kdo ovládá počasí, ovládá svět. Tím, že jsou schopni to udělat a mechanismus těchto kovů… pojďme si o tom jen krátce promluvit.

Takže hliník, baryum, stroncium, všechny ty věci, které se na nás rozprašují… jsem certifikovaný chelatační lékař a vytahuju z lidí kovy. Teď v posledním roce jsem zjistila, že většina lidí je dokonce kontaminována uranem. A tak tyto kovy působí v těle jako to, čemu se říká vojenský mozek.

Už v roce 2006 byla armáda schopna prostřednictvím satelitu zjistit, kdo na světě je očkován, a to na základě množství kovů, které měl v těle, protože se ukázalo, že všechny vakcíny mají nezjištěnou kontaminaci nanočásticemi kovů. A to se používá k průzkumu obličeje, pro účely sledování. Mohou vás zaměřit prostřednictvím satelitu z vesmíru, a to jen na základě kovů, které máte v těle. Navíc způsobují stárnutí a nemoci. Takže je tu celý tento globální aspekt nadvlády, který nás ovlivňuje na všech úrovních života.

R: Ano, jsem rád, že jste zmínila aspekt elektromagnetiky. Že nejde jen o chemické, biologické, ale také o účinky elektromagnetických polí. A ano, rozhodně to vidím v úsilí o modifikaci počasí, geoinženýrství, kde máme ionosférickou technologii… využívání síly ionosféry k ovlivňování počasí. A také použití pro vojenskou komunikaci a další účely. Je to jako sci-fi. Je to prostě neuvěřitelné. A je to pro lidi těžko uvěřitelné. Dochází k té kognitivní disonanci, když lidé začnou slyšet tyhle věci.

Chci se také vrátit o krok zpátky. V roce 2020 byla v Evropě konference, která se jmenovala EuroScience – Open Forum. A tady vědci diskutují o možnosti šíření vakcín prostřednictvím tělesného kontaktu, čemuž se říká vylučování vakcín. Nebo pomocí různého hmyzu v zemědělství. Existuje oficiální video z té konference. Tak co si o tom myslíte jako lékař a vědec? Je to bezpečné? Je to budoucnost? Můžeme tyto technologie už teď vstřebávat přes potravu? mRNA technologie může být i v zelenině, že? Prostě se dostáváme do takové šílené vědy.

A: To všechno už jsem viděla. Takže to není sci-fi, protože je to v dokumentech od Pfizeru. Pfizer měl ve svých dokumentech, že když se muž dostane do kontaktu s očkovanou ženou, a on sám je neočkovaný, může přenést to, co dostala ta očkovaná žena, pokud přijde do kontaktu s jinou neočkovanou ženou. To je vylučování. To znamená, že se jedná o samoplošně se šířící vakcíny, které vyvinul Peter Daszak a DARPA. A my díky uniklým dokumentům víme, že se to naprosto děje.

A před více než rokem jsem byla ve své kanceláři svědkem nárůstu D-dimerů. D-dimer je marker srážlivosti krve. Ten exponenciálně vzrostl u neočkovaných a já jsem to začala kontrolovat, protože Dr. Charles Hall z Kanady zveřejnil, že 60 % jeho očkovaných pacientů mělo abnormální markery srážlivosti krve. Tak jsem si řekla, že bych to možná měla prověřit.

A to byla moje prvotní dokumentace, že opravdu existuje něco, co ovlivňuje neočkované, kromě toho, že začaly krvácet ženy, které jsou neočkované, pokud se dostaly do blízkosti očkované osoby. Viděla jsem rychle se rozvíjející se rakoviny u lidí, kteří byli v blízkosti očkovaných lidí nebo jejich partner byl očkovaný. A extrémní rychlý růst a smrt během méně než jednoho roku od diagnózy a vlastně vystavení vakcíně.

Viděla jsem něco velmi zvláštního, což jsem zatím nepochopila… ale vídám lidi, jejichž partner byl očkovaný, a oni ke mně přijdou, protože jsou neočkovaní… nazvala bych se specialistou na dlouhý covid a vylučování vakcín a zvrácení toho. A ukázalo se, že jsou více symptomatičtí a mají příznaky poškození vakcínou, i když byli neočkovaní. A jejich partner byl očkovaný a nemá žádné příznaky. A já vidím věci jako extrémní neurologické problémy, záchvatovité aktivity, příznaky podobné ochrnutí, infarkty, krevní sraženiny. Seznam je dlouhý.

A co chci zmínit, pokud jde o ten hydrogel, tak to, co jsme zjistili v experimentech… vzali jsme například neočkovanou krev a aplikovali na ni elektrický proud nízké úrovně a během dvou hodin se ta krev k nepoznání změnila v síť polymerních vláken, už tam nebyla vidět žádná krev. Pak jsme také udělali další práci, ve které jsme kultivovali neočkovanou krev jen týden, a vyrostla tam stejná vlákna, kterým La Quinta Columna říká oxid grafenu.

A my jsme pomocí blízké infračervené spektroskopie zcela ukázali, že tato vlákna jsou hydrogelový polymerní plast, nejsou to oxid grafenu. I když mohou obsahovat uhlíkové nanotrubičky. A z nedávných dat Pfizeru víme, že zjevně oxid grafenu a nanočástice zlata se používá k vytvoření tohoto hydrogelového spike proteinu, toho umělého konstruktu, o kterém mluví Karen Kingstonová. Takže jsem jasně viděla, že všechny tyto věci fungují společně.

R: Takže vidíte skutečnou podobnost mezi očkovanou a neočkovanou krví.

A: V tuto chvíli není mezi nimi žádný rozdíl.

R: Páni, žádný rozdíl. To je šokující. Co nás čeká v budoucnosti… A určitě, že posluchači jsou si vědomi mnoha nadměrných úmrtí po celém světě. Je to více v zemích, kde se více očkuje, že? Třeba vidíme ve Velké Británii nebo v Japonsku nebo v Austrálii, kde je vysoké procento očkování, vidíme tam také vysoké procento nadměrných úmrtí. Takže vy si tak nějak myslíte, že v blízké budoucnosti opravdu nebude žádný rozdíl, že to prostě bude všechno stejné, kvůli tomu geoinženýrství a všem těm věcem, které se dostávají do naší DNA?

A: Už teď vidím jen velmi malý rozdíl. Vidím extrémní utrpení u neočkované populace. A chci lidem vysvětlit, že když někoho zestárnete například o 20-30 let rychleji, než by to bylo obvyklé, ale trvá mu pět let, než zemře, ale je jim pouze 30 let, ale nyní je jim funkčně 65 nebo 70… a mohou, víte, zemřít za 5-10 let, pak stále plníte cíl depopulace. A když se opravdu podíváte na statistiky, které jsou naprosto chybné… protože lidé, kteří dělají vědu, mají svůj vlastní zájem. A tak ten problém je… že když se podíváte na problematiku dlouhého COVIDu, který se najednou stal termínem, na který se lidé odvolávají, ale to, co COVID byl, byla ta polymerní vlákna.

Dívala jsem se na krev hned poté, co někdo měl akutní COVID… má to i dlouhý COVID a mají to lidé, co vylučují. Dělali jsme pokusy, které ukazují, že to snižuje až 47 % elektrické vodivosti krve. To znamená, že se živí naší životní silou. Takže lidé s dlouhým COVIDem… miliony lidí jsou nyní postiženi, ale tolik dalších, a neexistuje pro to žádná statistika, zažívají chronickou únavu, mají problémy s pamětí, a to ve věku 20 let. Chodí za mnou 18letí s problémy s pamětí.

Příznaky podobné demenci, s obtížemi při hledání slov, extrémní úzkostí a depresí, o nichž víme, že zkracují délku života u lidí. U lidí, kteří nikdy předtím neměli psychiatrickou anamnézu. A pak s tou chronickou únavou, lidé nemohou ani vyjít po schodech, aniž by se zadýchali nebo dostali bušení srdce, protože krev se shlukuje do takzvaných ruliček. A to se zhoršilo a teď tomu říkáme usazenina. Je to k nerozeznání od krve.

A tak když máte lidi, kteří jsou takto symptomatičtí, nemohou bojovat, nemohou sami myslet, nemohou studovat všechny ty věci, které vyžadují extrémní studium, protože ta technologie je tak pokročilá… musíme neustále číst a studovat. Takže to, co jsem zjistila a o čem se mnou Karen Kingstonová diskutovala, že našla patent, že chelace EDTA je schopna rozpustit hydrogel, polymerní plasty… a já náhodou používám EDTA k dekontaminaci lidí od těchto kovů.

A také dekontaminuje grafen. Zjistila jsem, že můžete vyčistit krev s intravenózní chelací EDTA. Dívala jsem se na živou krev už do 90 minut po zákroku, ale během dvou chelací vysoce kontaminovaných lidí krev vypadá normálně. A pak se stane, že lidé, kteří nebyli schopni sedět v klidu, mají deprese, úzkosti, mozkovou mlhu… vypadali jako posedlí… a během 20 minut po podání této infuze, jako by se z nich něco zvedlo.

A cítí se duševně propojení, mentálně jasnější a mnohem lépe. Takže podle mých pozorování, jak tohle funguje, jsem vyvinula protokol, ale ne každý na světě má přístup k intravenózní EDTA. A víte, perorální forma a zejména lipozomální je to, co teď doporučuji, stejně jako krém… ale musíte podávat minerály a všechny výživné vitamíny. Představte si tohle. Z mého výzkumu biofyziky jsem zjistila, že naše tělo je bioelektrické. Pokud vyjmete elektřinu z baterie, budete mít zrychlené stárnutí.

Takže jeden ze způsobů, jak můžete lidem pomoci, je podávání dárců elektronů. Ukázalo se, že většina antioxidantů má kapacitu dárce elektronů. Kyselina askorbová neboli vitamin C má v tomto velký význam. Takže doporučuji opravdu vysoké dávky vitaminu C, N-Acetyl-L-Cystein, a stejně tak Dimethylglycin také doplňuje takzvané metylové skupiny. Takže ve studiích s Carnicomem jsme ukázali, že tato vlákna jsou živá. Jsou samoučící se, samoprogramovatelná, mohou se dále rozšiřovat prostřednictvím samosestavování, unášejí metylové skupiny.

Metylové skupiny jsou potřebné k opravě DNA. A k detoxifikaci těla. Takže musíme vracet metylové skupiny, abychom v podstatě pomohli s tímto deficitem. Takže je toho mnohem víc, a poslední věc, kterou chci zmínit… krevní ředidla, která mnoho lékařů doporučuje, může rozpustit pouze malé drobné mikrosraženiny, které se tvoří nahromaděním fibrinu v důsledku nadměrné kyselosti z tohoto vlákna. Ale aspirin a podobné léky, nic z toho nerozpouští plast.

A tak se musíme podívat a uznat problém nanotechnologie. A o tom se vůbec nemluví, ani v alternativních médií, ani u Lékařů za svobodu… nevím, jestli byli podplaceni nebo co. Ale lidé nemluví o nanotechnologii, což znamená, že nikdo nedostává něco, co by rozpustilo věci, které tvoří ty dlouhé vláknité sraženiny, které mimochodem způsobují náhlou smrt, a je to to, co balzamovači jako Richard Hirschman vytahují z lidí. Takže to je důvod, proč jsem tak neústupná v tom, když tohle všechno vysvětluji. Máme co do činění s polymerními plasty, potřebujeme udělat výzkum, jak to rozpustit v lidech. Jinak je to pro lidstvo událost na úrovni vyhynutí.

R: Ano, je důležité, že jste se také zmínila o tom, že jsou věci, které diváci… že s tím můžeme něco udělat, že můžeme vyčistit a detoxikovat naše tělo. Ale jak jste zmínila, ne všechno, jako třeba ty polymerní nanočástice. Je prostě velmi těžké nepřemýšlet o této technologii jako o zbrani. Vzpomněl jsem si, že v devadesátých letech v rámci geoinženýrství mluvili o chytrém prachu, chytrých mracích. A vy říkáte, že tahle syntetická biologie je živá, je chytrá.

Může se množit a může měnit formu a strukturu. Je to ohromující. Armáda by skutečně mohla použít nanotechnologii jako zbraň. Postavme se tomu čelem, to je realita, jenom chci posluchačům připomenout všechny ty experimenty v 50. 60. a 70. letech, kdy různé patogeny a chemické látky byly vstřikovány nebo vpravovány do atmosféry v San Francisku a po celých Spojených státech, ve Velké Británii. Lidé vždycky říkají: Oni by to neudělali.

Ale historie je plná těchto příkladů. Já jsem právě narazil na tuto studii… chci říct, je to prostě šílené, s čím tito vědci přicházejí. Jako výzkum přidané funkce. Byla studie z devadesátých let, že můžete způsobit myokarditidu prostřednictvím koronaviru s přidanou funkcí. To je prostě… Armáda může prostě dělat, co chce.

A: Ano. A je důležité vědět, že například v roce 2001 unikl dokument NASA, ve kterém se píše, že do roku 2025 bude válka opravdu v oblasti nanotechnologií. Protože nanotechnologie nelze vidět a že tyto roje by mohly být nasazeny proti komukoli jako neviditelná zbraň. Takže problémem je… a zmíním i umělou inteligenci, protože prostředek nanotechnologie je používán umělou inteligencí a myšlenka syntetické biologie, vytvoření nanorobota, který má kvantovou výpočetní kapacitu a je schopen mít obrovské účinky jako biosenzor, emitor, elektronické zařízení…

Jako lidské bytosti také fungujeme na této kvantové úrovni a lze s ní manipulovat. Právě zde přichází na řadu výzkum CIA. A tam byli whistlebloweři jako Dr. Robert Duncan, který řekl, že CIA má algoritmy s umělou inteligencí, které jsou již schopny sledovat mozkové vlny lidí, dekódovat je, cokoliv, co si myslíte. Na dálku vás zavraždit, vložit do vaší mysli sebevražedné myšlenky, všechny druhy věcí. Tohle není konspirace. Myslím, že to, co teď musíme udělat, je skutečně pochopit jako lidské bytosti, že jsme právě teď ve třetí světové válce, že zbraně, které se používají, jsou nanotechnologie spolu se syntetickou biologií a psychologickou válkou.

A co to znamená… dnes jsem se dívala na článek na WebMD, který hovoří o zázracích hydrogelu, ach můj bože, víte, mohli byste inhalovat nebo si vstřikovat biosenzory, které nám řeknou všechno o vašem zdraví a mohou se spojit s vašimi orgány a vytvořit toto spojenectví lidí a strojů. A to je nyní v hlavní lékařské literatuře. Takže systém zdravotní péče byl zneužit jako zbraň. Já jsem čistý člověk. Miluji Boha. Byla jsem stvořena k obrazu Božímu a nedávám svolení žádné armádě, žádné vládě, žádným satanistům a žádným padlým andělům, aby upravovali to, co bylo stvořeno Bohem. Je to nehorázné, protože oni se to nesnaží skrývat.

R: Posluchači si asi jen říkají, panebože, můžete to doložit zdroji? A já jenom chci říct, že ke spoustě toho, o čem mluvíme, dáme zdroje pod video a nebo je také přiložíme k videu. Protože všechno, o čem tady mluvíme, je prostě realita. A jenom chci připomenout posluchačům, jak pan Schwab ze Světového ekonomického fóra říká, že editace genů mění to, kdo jsme. Nebo izraelský profesor Harari mluví o tom, že naše geny a myšlenky lze hacknout.

A vy jste zmínila amerického profesora Giordana, nebo profesor Farahani hovoří o různých technologických nástrojích, nanotechnologiích pro ovládání mysli. Myslíte si tedy, že moderní věda a technologie mění naše těla v továrnu na drogy? Nebo dokonce se stává nástrojem pro ovládání mysli? Stáváme se tak trochu polovičními roboty, syntetickou biologií, umělou inteligencí? Stáváme se umělou inteligencí, než že bychom poukazovali tam ven… možná ten celý transhumanismus je o nás, že se měníme v roboty. Co si o tom všem myslíte?

A: Když používáte mobilní telefon, ten telefon má v sobě umělou inteligenci a je schopen komunikovat s vaším biologickým polem, takže na vás působí, když ho používáte. Toto počítačové zařízení… jsme biofyzikální, bioelektromagnetické bytosti fotonického světla a zvuku. A tak interakce se stroji… spousta těchto „vizionářských” transhumanistů, jako je Elon Musk, říká, že už jsme kyborgové. Ale oni to chtějí posunout na úroveň, kdy jsme doslova částečně stroje, částečně roboti a částečně lidé, a dvě třetiny známého světa byly očkovány operační platformou, a přesně tak to Moderna nazývá. Je to software, software umělé inteligence.

Vše, co bylo vytvořeno například pro vakcíny, bylo vytvořeno z umělé inteligence. Nebyli to lidé, není to lidská technologie. Jsme doslova v těch závěrečných fázích. Posledních 30 let vdechujeme například ta morgelonova vlákna, co to je? No, byla to část nanotechnologie, která vyvíjí osmistěnné mikročipy, přesně takové, jaké vidíme v covidových vakcínách, dokázala vyzařovat a vysílat informace. Navíc to mělo všechny druhy zvířecí DNA. Lidem se na kůži vyvíjely podivné typy plazí kůže nebo hmyzí rysy. A tohle všechno je skutečné.

V biotechnologii se ukázalo, že můžete naprogramovat bakterie, aby vyráběly polyetylenglykol nebo polyvinylalkohol jen s pomocí plastu. A tak se to nyní používá v biotechnologiích. Takže místo toho, aby lidé říkali, že je to konspirační teorie nebo co, tak se prostě musí začít vzdělávat. Stačí se podívat do vědecké literatury. To, co jsem vám právě řekla o hydrogelu, bylo na webu WebMD. A Medscape… to jsou hlavní alopatické lékařské stránky.

R: Ano, přesně tak. Říkám svým divákům, nemusíte chodit k šíleným konspiračním teoriím. Všechno je to v mainstreamové literatuře a článcích, když je najdete a víte, kde hledat. Jen chci připomenout, že to bylo asi před 15 lety, jeden expert Googlu mluvil o člověku 2.0, že to nebude o náramcích a chytrých telefonech, protože nanotechnologie bude pod vaší kůží.

Bude uvnitř vašeho těla. Celá ta věc s Metaversem… vypadá to trochu jako zástěrka toho, co se skutečně děje. Že to máme v sobě a můžeme být ovládáni… a ano, technologií zvenčí, ale nemusí to být prostřednictvím našich telefonů. Je to pravděpodobně prostřednictvím nanočástic, které máme v těle, nanorobotů, že?

A: Ano. A metavesmír a holografický vesmír, který se snaží vytvořit… chtějí nahrát celé naše digitální já do cloudu. A představte si právě teď váš počítač. Kdykoli napíšete e-mail, je nahrán do cloudu, všechny vaše myšlenky, veškerá vaše komunikace, váš iPhone, ale také se totéž děje například s lidmi, kteří dostali vakcínu. Existuje vojenská studie, kterou zmínil advokát Tod Calendar, kde vojenští rekruti po tisícovkách, ti, kteří byli očkovaní, všechny jejich biometrické údaje, srdeční frekvence, kdy spali, jestli byli ve stavu REM, to všechno bylo vidět v aplikaci.

Takže to není konspirační teorie, to je jejich plán. A satanisté musí oznámit, co chtějí udělat. A co chci vysvětlit, je to, vzpomeňte si na technokracii ve třicátých letech. A ještě předtím… to byli vědci, vzdělaní lidé, kteří se v podstatě stali ateisty a řekli si, víte, my můžeme být všemocní, můžeme být jako Bůh, ale oni potom prostřednictvím umělé inteligence a prostřednictvím spousty rituálů… dochází ke spojení satanismu, uctívání toho, co není lidské, a uctívání technologie. A vytvořili, jak říká profesor Giordano, demiurga, to je démonická entita.

Oni dokonce v literatuře rozebírají, že grafen je schopen vytvářet plazmidy, což je energetické pole určité frekvence, nebo démony… prostě sníží vibrační frekvenci určitého elektrického pole, čímž se změní i jeho informační obsah, a oni vytvořili démona a jsou schopni toho démona zesílit. To zní jako science fiction. Doslova si hrají se satanskou démonologií. A pokud jste viděli ta videa lidí, kteří náhle umírají a vyděšeně se otáčejí, jako by viděli démona, viděla jsem tolik lidí, kteří řeknou, že se cítí posedlí něčím temným, jako stínem, nebo se dívali na své očkované přátele a ti se stávali stále agresivnějšími a temnějšími.

To je to sloučení rozhraní technologie, je to démonická říše, která existuje v jiných dimenzích, může být přístupná prostřednictvím kvantového pole. A tohle je součástí jejich plánu, chtějí ze Země udělat inverzi toho, co bylo stvořením Boha, udělat ze Země živé peklo. A my se musíme postavit a říci ne a nemůžete jen tak sedět a říkat: Ale ne, to je jen sci-fi, to se neděje, když vám ukazuji plast vytažen z očkovaných a neočkovaných lidí… to by mělo každého znepokojit a dostat se do prvních zpráv. A lidi by měli být spoutáni, vyvedeni z vlád a univerzit, protože nasadili tuhle zbraň na lidstvo.

R: Ano, je velmi důležité si uvědomit, že hodně toho, co je před námi, nemůžeme vidět vlastníma očima, vidíme jen zlomek procenta elektromagnetického pole. Takže kolem nás se děje spousta věcí, které nevidíme. Mluvila jste trochu o historii technokracie a myslím, že je také důležité zmínit, že to pravděpodobně souviselo s eugenikou. A taky Operace Paperclip, kdy nacističtí vědci dostali pasy, aby mohli pokračovat ve své, můžu říct zlé vědě v USA.

To jsou ty různé body, které je třeba spojit. Na závěr, abychom tak nějak uzavřeli náš rozhovor. A vy jste to zmínila na začátku, tu duchovní část, co mě znepokojuje, a možná by nemělo… nechci myslet negativně, ale četl jsem nějaké kvantové teorie a jedna z teorií naznačuje, že naše těla, buňky, všechno kolem nás se podobá hologramu. A zdá se, že každá buňka nese informace o celém vesmíru. Takže to, co mě znepokojuje, že tato zlá věda mění naší DNA, naše proteiny skrze moderní technologii. Může to znamenat, že se změní celý obraz toho, co to znamená být člověkem? Je to opravdu možné?

A: No, oni chtějí, aby lidé vyhynuli. Takže předpoklad k vytvoření člověka 2.0 je ten, že žádný přirozený člověk nebude naživu. Takže to je docela velká myšlenka a jak to ovlivní celou biologii. Božské stvoření je holograficky spojeno se vším. Vesmír je fraktální přesně tak, jak říkáte. Když se podíváte na dva fotony, které jsou zapletené, my jsme zapletení s celým životem, s ptáky, se stromy, elektromagneticky interagujeme s celým světem.

Proto existuje telepatie, vysílání a přijímání, pokud máte o někoho na druhém konci světa strach, jste s ním okamžitě spojeni. A lidé se tomu smějí, ale ve skutečnosti se tu manipuluje s propojeností života, s celým božským stvořením, protože to nejsou jen lidé, kdo jsou modifikováni. Tohle se rozprašuje na celou planetu. Chtějí digitalizovat každý mikrob, každou buňku a všechno, aby to bylo umělé, aby už nic přirozeného neexistovalo. Satan nenávidí Boží stvoření.

A lidé mohou říkat, zvláště vědci říkají: Ach, to jsou ty vaše duchovní báchorky, to jsou nesmysly. Lidé, kteří vládnou tomuto světu, tyhle věci znají. A duchovní věda je opravdu velmi důležitá. A když se podíváte na osobnosti jako Walter Russell nebo Nikola Tesla, věděli o propojenosti života, dokonce i kvantoví fyzikové říkají, že vědomí je primární, nemůžete se dostat mimo vědomí.

David Bohm a jeho Implicitní a explicitní řád. Takže si myslím, že je důležité, aby lidé pochopili, že skuteční vědci na kvantové úrovni chápou, jak funguje život. A že ano, že to všechno je v sázce, že se to všechno modifikuje. A my jako božské lidské bytosti máme stále svobodnou vůli, protože tohle je válka proti svobodné vůli. A my, kteří hájíme svobodnou vůli, víme, že je to nejmocnější síla na zemi, je božská.

A v tuto chvíli každá lidská bytost… jsme si rovni, jsme jednota, nezáleží na tom, kde na této planetě jste. Nezáleží na tom, jakou máte barvu pleti, odkud pocházíte, co vlastníte, jste božští, a my se musíme postavit a bojovat. A musíme říct: Neprojdeš. Ne Satanovi, ne jeho přisluhovačům, a zavřít je po celém světě, tyto zločince, kteří vytvořili tuto genocidu. Je třeba je stíhat a pověsit v Norimberském procesu 2.0.

R: Ano, naprosto souhlasím. Globální elitáři, kteří si hrají na Boha a snaží se věci měnit, měnit nás… já tak nějak vím, že se jim to nepodaří. Je to nemožné. Nemohou nás oddělit od Boha. A já si myslím, jako u Fausta, že mají takovou černou magii, ale to není ta božská energie. A já jsem si prostě jistý, že ta božská energie je s námi. Cítím se dobře. Moc vám děkuji, doktorko Anno.

A: Moc vám děkuji za pozvání.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

14 komentářů

  1. Pro toho, kdo je připraven uvažovat o tom, že něco takového je vůbec možné, je to krásně shrnující video. Je zde zmíněno vícero témat a kdo chce, tak si dohledá.

  2. Tohle video, bylo velmi nad čarou, doufám, že i vám se rozsvítí božská jiskra, která je součástí vašeho bytí.

 1. Ve videu jsou zmíněny i plasty, které v nás kolují a je problém s jejich vyloučením. Možná by k tomu mohlo přispět DMSO užívané vnitřně. Je zde možnost, že by je mohlo rozpustit. Krásně a poučně o něm píše paní Cmurová.

 2. Dodám, že už i třídenní půst může zmírnit zánět, oživit imunitní systém a odstranit příznaky po „očkování..“ VIZ:

  theepochtimes.com/health/fasting-a-game-changer-for-spike-protein-injuries-potentially-combats-alzheimers-and-cancer_5313557.html

  A bílkovina spike poškozuje lidi, ať už přirozenou infekcí, nebo procesem přepisu mRNA, nejen díky vakcínám, ale i vylučování na nás ostatní do okolí..

  Ano, celá kovid „operace“ byla a je podvodná, založena na lžích atp. Rád sem jen něco málo připomenu, aby jsme nikdy nezapoměli, ZARÁMOVAT:

  1. Zisk funkčního viru (virů) vytvořeného jako depopulační zbraň, aby vyhubil „slabé“ a starší lidi..

  2. Uzavírky byly navrženy a zavedeny tak, aby způsobily masové škody na fyzickém a duševním zdraví lidí, zničily ekonomiku, svobodu jedince..

  3. Povinné nošení masek bylo „vědeckým“ podvodem, které (záměrně) způsobilo bakteriální infekce úst, krku a plic, které pomohly vytvořit miliardy falešně pozitivních PCR testů..

  4. Falešné „Očkování“ jsou vlastně priony srážející cévy, které způsobují nemoci, poruchy a hromadnou smrt. Žádná „vakcína“ nikdy nebyla katastrofálnější, škodlivější a smrtelnější než kovid bodnutí. Miliardy lidí nyní trpí cévními sraženinami, myokarditidou, perikarditidou, rakovinou turba, nebo jsou již SMRTELNÍ v důsledku injekcí s mutací genu pro bílkovinu spike..

  5. Masová cenzura nikdy nebyla tak brutální – Svoboda slova byla téměř zlikvidována.. Všechna velká média, sociální sítě, Google, YouTube, nemocnice, veřejné školy a korporátní pracoviště jsou pod kontrolou..

  6. Techničtí giganti a giganti sociálních médií cenzurují všechny debaty a svobodu slova..

  A co nastane v dalším kole, když jsme si doteď „vakcínu“ nevzali? WHO už oznámila spuštění „digitální zdravotnické certifikační sítě“! VIZ:

  leohohmann.com/2023/06/06/who-makes-bombshell-announcement-launching-digital-health-certification-network-will-the-mark-soon-be-foisted-upon-the-people-of-the-world/

  Mohou sledovat a omezovat pohyb lidí po celém světě na základě jejich poslušnosti vůči příkazům, zejména v době „ohrožení veřejného zdraví“, jako je (byl) kovid, nebo u další „pandemie“ ..

  === ŽÍT SVOBODNĚ, ZEMŘÍT, ANEBO ŽÍT V TYRANII? ===

 3. Podľa posledných výskumov japonských vedcov vraj vyčisteniu organizmu od spike proteinov a ďalších svinstiev pomáha dlhodobé jedenie vaječného žĺtka alebo kurkuma. Preto je plánovaná vtáčia chrípka, ktorou by zabili jednou ranou dve veci – chovy sliepok a epidémia s ďalším mRNA očkovaním.

 4. Zhrnutie z rozhovoru, čo odporúča Dr. Ana Mihalcea užívať pre detoxikáciu:

  Dlhé vláknité zrazeniny v cievach spôsobujú náhlu smrť. A je to to, čo balzamovači ako Richard Hirschman vyťahujú z ľudí.
  Dlhé vláknité zrazeniny sú polymérové plasty, nanotechnológia. EDTA je schopná rozpustiť hydrogel aj polymérové plasty. EDTA môže byť podaná aj ústne.
  Spolu s ňou je potrebné užívať aj minerály a všetky vitamíny.
  Vitamín C má v tomto veľký význam. Odporúča ozaj vysoké dávky vitamínu C.
  Ďalej N-Acetyl-L-Cystein (NAC).
  Dimethyl Glycine (DMG) dopĺňa takzvané metylové skupiny. Metylové skupiny sú potrebné k oprave DNA.

  Ja by som ešte doplnil užívanie ráno nalačno hodinu pred jedlom enzým Nattokinase, alebo Serrapeptase. Rozpúšťajú krvné zrazeniny, fibríny.

  1. Možná budu mluvit za více lidí…kromě vitamínu C, jsou tyto látky volně přístupné? Nebo kde by se daly případně sehnat? Jak to řešíte vy?

   1. Vsetky sa daju kupit… EDTA mam doma uz davno, N-Acetyl L-Cysteine dostupny v lekarnach po webe a tiez aj DMG.

    1. Díky! Já zatím, co tak dělám, je, že udržuji ve vyšších dávkách příjem C, D, Zinek. Ostatní jsem právě nevěděl a hezky to zapadá do širšího kontextu. Pro mě zatím podnětné věci. Ještě jednou děkuji.

  2. Díky za shrnutí. C-čko, NAC i DMG jsem sehnala on-line z českého obchodu za rozumné ceny. EDTA je výzva (buď roztok pro lékařská zařízení nebo pilulky ze zahraničí za 800,- Kč :-/). Máte nějaký tip?

   Pro ty, kteří zpochybňují informace v příspěvku…. Když jsem poprvé na členy své rodiny zavěsila magnety a drobné kovové předměty, byl to šok. Musela jsem zbourat tu sluníčkovou představu o našem světě, kterou jsem do té doby měla. Teď mi ale všechno dává konečně smysl. Je to duchovní boj. Kdo se nechá koupit na bude škodit a kdo půjde naopak se svou kůží na trh a postaví se viditelně na druhou stranu? A kdo strčí hlavu do písku a bude dělat, že nic nevidí/nic neslyší? Přišel čas zkoušky, aby každý mohl ukázat, jaký je…..

 5. M.j. skvělé rady:
  co nejvyšší dávky kys.askorbové….
  1/je známo,že ty vyšší dávky organizmus eliminuje,vyloučí střevem
  2/v čem ty „nejvyšší“ dávky C získat?V té zelenině a ovoci uměle vypěstované s dávkami pesticidů?
  Rady jako že proti covidu pomáhá vitamín D.
  Spalte si proto kůži u moře nebo do sebe cpěte tbl umělého déčka,který je podle mé Dr.na dvě věci,protože jen projde žaludkem do střeva…..
  A vovce zabečí-to je dezinfo!!-doplňte si sami!
  Máme jiné starosti ,např.UA,půjčku od EU,zbraně,mizerné důchody a jejich získání atd.atd.atd…
  Většina lidí zde žije jen dneškem,co bude zítra-naplánuje naše vláda,m.j. s MZ.
  I když dávám článku 100 bodů,je to marné,marné,marné…
  Zareaguje možná jen člověk,který si to přečetl na smrtelné posteli……
  Bohužel mám okolo sebe i v rodině stejné vovce a že jich je…….a nikdo a nic je nepřesvědčí,nedávali to v televizi???Tak je to lež!
  Ale moc díky p.Davide,přesto pochybuji,že to padne na úrodnou půdu(pro většinu).

 6. Nikde som nevidel, pitvu cloveka, ktory ma tie velke vlasocnice v tele. Videl som ako ich vytahuju, ale to je vsetko. Nebolo vidiet detail, to u mna je dost dolezite. Keby ste videli telo, pride patolog, rozreze napriklad ruku v miete tepny, rozreze tepnu a vytiahne to rovno tak nepoviem ani pol slova. Takto to beriem ako Hoax. Aj ked to moze byt pravda.
  V clanku je spomenuty clovek s Google, ktory povedal pred 20timi rokmi, ze to nebude smart phone, ani cip, ale bude to v tele. Viete kolko vyhlaseni na svete od tej doby bolo , ja si tiez nekake najdem a budem si tlmocit svoju pravdu.

  Tiez ked ta doktorka tvrdi, ze krv neockovaneho sa premenila na vlakna, co to nenatocila, a nevlozila do videa, xy veci robila a ani jedno video kde by bolo podlozene jej tvrdenie. Sorry, vela clan kov je dobrych, ale toto je uplne mimo. Skuste niekto preklepnut tu doktorku ci nahodov nieje v nejakej farma firme na vitaminy alebo pripravky, ktore akoze pomahaju.

  1. Začni tým, odkiaľ si a kam kráčaš. Potom tým, že medzi nami žijú ľudia ktorí majú 800 rokov a vyzerajú mladšie ako ty. Pokračuj výrokom z dezinformačného diela s názvom Biblia v ktorom je ale pravdivo napísané že tzv. „boh“ (otázne kto vlastne) už nemohol vidieť ako sa ľudia medzi sebou hádajú pri stavbe babylonskej veže a tak sa rozhodol zmeniť ich genofond tak, že si navzájom prestali rozumieť. Inými slovami, vytvoril cudzojazyčné kultúry ktoré si budú pri stavbe Orwella navzájom konkurovať a tak bude vývoj ešte urýchlen.

   Polož si otázku KTO SI a Odkiaľ si sem prišiel. Ak nájdeš odpoveď, celý tento výborný článok o zmene genetiky bez vedomia ľudí, ti začne dávať zmysel. Už vieš KTO SI a ODKIAĽ? 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů