Dr. Kaufman – O škodlivosti vakcín, covidu-19 a autoritářských opatřeních

Ve zkratce...

Dr. Andrew Kaufman, co vystudoval medicínu a mikrobiologii, přišel o práci kvůli tomu, že byl ochoten vystoupit a mluvit o tom, co mainstreamová média o covidu-19, vakcínách a opatřeních neříkají. V tomto videu sdílí svůj pohled na současnou situaci.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Moderátor: Vím, že někteří si možná myslíte, že tohle je nějaká šílená konspirační teorie. Na konci tohoto videa si to možná stále budete myslet, ale prosím, v zájmu svého života, svého zdraví a zdraví své rodiny, alespoň tomuto videu dejte šanci. Víc nežádám. Žádám vás, abyste se podívali na celé video s otevřenou myslí a otevřenýma ušima.

Prosím, svůj úsudek si nechte až na konec videa. Dr. Andrew Kaufman v tomto videu sdílí svoji perspektivu na to, co se s covidem-19 děje. Tohle nenajdete v mainstreamových médiích, což je důvod, proč o tom chci mluvit. Mainstreamová média už nemají plnou kontrolu nad informacemi, ke kterým máme přístup. Nemáme už jen televize. Máme telefony, počítače… můžeme si sami věci vyhledávat a vytvářet vlastní názory. To je krása dnešního světa. Dr. Andrew Kaufman vystudoval medicínu v Jižní Karolíně, a také má bakaláře z molekulární biologie na MIT. Je autorem různých výzkumů, dělá přednášky a poradce pro studenty medicíny a také kolegy ve všech psychiatrických oborech.

Dr. Kaufman nedávno přišel o práci jako praktikující lékař, protože odmítl přijmout to, co se mu říkalo o covidu-19. Pro tohle riskoval svoji kariéru. Podle mě to nejmenší, co můžete udělat, je dát mu svoji otevřenou mysl a uši, a pokusit se pochopit jeho úhel pohledu. Ať už dále nečekáme, začněme s rozhovorem.

Začátek rozhovoru

Moderátor: Dr. Kaufmane, děkuji, že jste tady.

Dr. Kaufman: Je mi potěšením.

Moderátor: Dr. Kaufmane, měl bych se teď bát o svoje zdraví? Nemáte na sobě roušku a sedím blízko vás. Měl bych se aspoň trochu bát?

Dr. Kaufman: Dle mého názoru ne.

Moderátor: Proč si to myslíte? Proč nenosíte roušku?

Dr. Kaufman: Má to mnoho důvodů. Roušky jsou škodlivé pro vaše zdraví. A je spousta psychologických důvodů, proč je nenosím. Ale ten hlavní důvod je, že neexistují žádné lékařské důkazy, že roušky jsou prospěšné. A momentálně nemáme důkazy žádné pandemie, žádné nové nemoci… nemáme důkazy o novém viru. Není tu žádná spojitost, že by virus způsoboval nemoc. Proč tedy nosit roušku? Proč mainstreamová média tak silně prosazují nošení roušek, aby se lidé chránili?

Mediální reportáž: Dělejte, jak říkám… a jak dělám. Noste roušku. Je to prosté.

Moderátor: Jaká je za tím agenda, pokud to není pravda? Proč tohle prosazují?

Dr. Kaufman: Co se týče konkrétně roušek, podle mě to má několik důvodů. Ten hlavní je podle mě, aby lidi od sebe rozdělili. Je to založené na udržování rozestupů a opatření karantény, kdy se požaduje, aby lidé zůstávali doma a nebyli v kontaktu s ostatními. Požadují, aby lidé udržovali rozestupy 2 metrů. Roušky přišly poté. Když narazíte na někoho, kdo má roušku, nedokážete číst jeho obličejové výrazy. Nemůžete efektivně komunikovat. Takže to slouží k rozdělení lidí.

Jsem přesvědčen, že nošení roušek má možná také ezoteričtější důvody. Roušky se používají při iniciačních rituálech. Tento proces si možná můžete představit jako iniciace do nové společnosti. A účastníci společnosti tím procesem prochází. Roušky také souvisí se studem. Lidé, co prožívají vysokou míru studu, a ve své psychiatrické praxi jsem na tohle narazil mnohokrát… tito lidé si zakrývají obličej. Buď určitým účesem, nošením černých brýlí, apod. Teď jsme v takové uměle vytvořené situaci, kdy se po lidech požaduje, aby si zakrývali obličej, a někdy je to požadované zákonem. To tvoří situaci, kdy cítíte stud, že se musíte zakrývat.

Protože tím říkáme, že jste zdroj nebezpečí pro ostatní lidi. Pokud ostatní lidi vnímáme jako nebezpečí pro naše zdraví a bezpečí, pochopitelně nebudeme mít normální společenské vztahy, tak jako lidé máme mít.

Moderátor: Moje otázka je: Proč by chtěli lidi od sebe rozdělit? Proč se to děje? Proč to chtějí dělat? Podle mě to má několik důvodů.

Dr. Kaufman: Jeden prostý důvod je, že když jsou lidé od sebe rozděleni, a nejsou schopni komunikovat, nemohou sdílet myšlenky a informace o tom, co se možná děje. Pokud jsou lidé rozdělení, je jednodušší je tak kontrolovat, aby přijímali oficiální verzi, a kdy mohou spoléhat jen na elektronické zdroje informací. Konkrétně od mainstreamových médií.

Existují také náznaky, že tato opatření pomůžou tomuto sledovacímu softwaru, programu sledování kontaktů, které dávají do mobilních aplikací. Pokud jsou lidé rozděleni, je jednodušší je tak sledovat. Také se navrhovalo, abyste zůstal rozdělený, když řídíte auto. Viděl jsem videa z parkovišť, kde auta mohou parkovat na každém druhém místě. Když jsou lidé takto rozděleni, je snadnější je sledovat například pomocí GPS signálu. Tato strategie má tedy několik potenciálních důvodů.

Moderátor: CDC nedávno oznámilo, že 99,74 % lidí, kteří dostanou koronavirus, ve skutečnosti přežijí. Moje otázka tedy je: Pokud 99,74 % lidí přežije, kvůli čemu je ten poprask?

Dr. Kaufman: To pochopitelně nedává smysl, ale podle mě ani nemůžete věřit těm číslům, protože otázka je, jak zjistíte základní počet? To znamená, kolik lidí bylo nakažených? Zejména spoléhají na jeden ze dvou testů, ale tyto testy ve skutečnosti neměří virus a nemají žádnou známou míru přesnosti, protože nikdy nebyly porovnány se zlatým standardem testování, kdy by ukázali virus a porovnali například PCR test… tento test detekuje RNA, a oni říkají, že to RNA je z viru, ale pokud si pročtete publikace, nikdy ten virus neizolovali a nevzali z něj RNA.

Namísto toho vzali sekvenci RNA ze znečištěného vzorku plicní tekutiny, která má spoustu zdrojů RNA a DNA. Použili fragment z databáze, který už identifikovali, že je virový, a řekli, že protože nějaké sekvence se podobají tomuto fragmentu nebo těmto dalším virům, tak to musí být virus. To ani zdaleka neprokazuje, že to pochází z viru. Tyto testy tedy nemají žádnou známou přesnost, byl jeden pokus, spočítat míru přesnosti, a ta studie ukázala, že ty testy mají 80% míru falešných pozitiv. Ta studie byla následně stažena.

Jak jsem říkal, není možné, spočítat míru přenosti, protože není nic, s čím ji srovnat. Řekl bych, že nejlepší odhad je, že tyto testy jsou 0% přesné. Testujeme lidi, a když jsou pozitivní, říkáme, že mají covid. To používáme jako základní číslo, podle kterého počítáme úmrtnost. To číslo je ale nesmírně nepřesné, protože není důkaz, že ten test měří cokoliv souvisejícího s nemocí. V souvislosti s tím vlastně střílíme naslepo. Pokud se podíváme na celkovou úmrtnost jako úmrtnost na všechny příčiny… což je podle mě nejspolehlivější způsob, jak se na tohle podívat, jelikož nevíme jistě, jestli je tato diagnóza reálná nebo ne.

Ve vědeckých studiích ani virus neprokázali. Pokud se podíváte na celkovou úmrtnost, uvidíte, že je tento rok stejná jako v předchozích letech. Na webu CDC mají stránku, kde porovnávají úmrtnost z tohoto roku, počínaje lednem až do dnešního dne, s průměrnou úmrtností z posledních třech let. Už týdny to sleduji a v podstatě je menší než ten průměr nebo o trochu větší. Tento rok v podstatě umírá stejné množství lidí v porovnání s předchozími roky.

To mi říká, že tu nejsou důkazy nové nemoci, nebo aspoň ne nové nemoci, která by způsobovala úmrtí, protože kdyby ano, tento rok by došlo k nárůstu v úmrtích v porovnání s předchozími lety. Mluvíme o něčem, co ve skutečnosti přesvědčivě nevedlo ani k jednomu úmrtí. Přesto tu máme tato extrémní a nebývalá opatření. Spousta lidí porovnává úmrtnost covidu se sezónní chřipkou.

I dr. Fauci 28. února napsal do časopisu New England Journal of Medicine, že tato pandemie covidu se podobá sezónní chřipce. Uvedl úmrtnost 0,1 %. Abych to uvedl do kontextu… celková populace, vy a já, tento rok máme 0,9% šanci na úmrtí. Samozřejmě vy jako mladý máte nižší šanci na úmrtí, a lidé, co trpí několika nemocemi, mají vyšší riziko. Ale tohle je průměr pro všechny lidi… 0,9 %. Pokud nějaká nemoc má nižší úmrtnost než je úmrtnost celkové populace, nejde o nebezpečnou nemoc.

Na základě toho nemohu říct, že tato extrémní, autoritářská opatření, která nám odebírají naše práva z prvního dodatku, nějak souvisí s nemocí. Musí za tím být jiná motivace. Proč bychom jinak tato opatření neměli každý rok v souvislosti s chřipkou?

O vakcínách

Moderátor: Pokud více jak 99 % lidí, co tento virus dostanou, mají dobrou imunitu, jen ho chytí a pak se ho zbaví, proč se tak silně prosazuje vakcína proti koronaviru, pokud většina populace jen nechá svoje tělo dělat, co dokáže, a použijí svoji imunitu? Proč se tak silně prosazuje tato vakcína?

Dr. Kaufman: Ve skutečnosti se nikdy vědecky neprokázalo, že by vakcíny chránily před jakoukoliv nemocí. Pokud se podíváte historicky na nemoci jako spalničky, obrna a záškrt, uvidíte, že počet případů těch nemocí začal klesat téměř na současnou úroveň. Jinými slovy, ty nemoci v podstatě zmizely z populace v USA.

To se stalo předtím, než vůbec byly nějaké dostupné vakcíny. Moderní vakcíny se ani netestují standardním procesem, kterým musí projít všechny léky, aby byly schváleny, čemuž se říká randomizovaný kontrolovaný test. Jsou tam dvě skupiny. Jedné dají lék nebo vakcínu, a druhé dají placebo.

Pokud tohle děláte s vakcínou, placebo by musela být injekce třeba slané vody namísto složek z vakcíny. Pak byste ty lidi sledoval a zkoumal… jestli někdo v těch dvou skupinách dostal nemoc, před kterou má vakcína chránit, a pak ty skupiny můžete porovnat, a určíte, jestli vakcína fungovala. Tyto studie se pro vakcíny vůbec nedělají.

Uvádí k tomu obrácený důvod a říkají, že je to neetické, protože lidé v placebo skupině by nedostali ochranu, a jelikož se ví, že vakcíny nás chrání před nemocemi, bylo by neetické, je tomu vystavit. Nicméně to je falešné tvrzení, protože neexistují studie, které by prokázaly, že vakcíny chrání před nemocemi. Tohle je jednoduše zkratka, jak vakcíny rychleji dostat na trh.

Schválení získají tím, že ukážou, že vakcínu někomu dali a ten člověk si vytvořil protilátky. Ale pokud do těla injekčně vpravíte jakoukoliv cizí látku, vytvoříte si protilátky. Jednoduše můžete ukázat, že vakcíny splňují stejná kritéria. Jelikož současně nemáme žádné důkazy o viru, a žádné důkazy o nové nemoci, vakcína musí být pro nějaký jiný účel. Tyto vakcíny, které se snaží extrémně rychle vyvinout… některé tyto vakcíny byly údajně vyvinuty v rámci hodin. Nyní je začínají testovat.

Tyto vakcíny mají úplně jinou technologii než předchozí vakcíny. V minulosti vakcíny proti údajné virové nemoci v nějaké formě obsahovaly ten virus. Buď živý a tzv. oslabený virus, takže údajně nebyl schopen způsobovat nemoc, nebo to byl mrtvý virus, nebo by to byly alespoň fragmenty viru. V tomto případě se snaží vzít jen genetický materiál, o kterém tvrdí, že je z viru… U tohoto konkrétního případu říkají, že z viru, který nazvali SARS-COV2, který nikdy neizolovali. Jen z něj vybrali kousek RNA, a sestavili z něj nějakou sekvenci z velmi znečištěného zdroje.

Říkají, že z toho vezmou gen… Jako vakcíny firmy Moderna, která je asi nejznámější, údajně používají sekvenci RNA, sekvenci genetického materiálu z této údajné virové bílkoviny, a tento materiál dají do vakcín, a budou mít nějaký mechanismus… existují různé technologie, které toho údajně mohou dosáhnout… kdy naše vlastní buňky přijmou tento cizí genetický materiál a mají údajně vytvořit bílkovinný produkt. Jinými slovy, naše vlastní buňky budou tvořit virové bílkoviny.

To má nějakým způsobem vést k imunitní odpovědi. Tohle je stejný druh technologie, podle které tvoří geneticky modifikované organismy. Vnímám to jako pokus, nás udělat geneticky modifikovaný organismy. Myslím si, že mají velký prostor, vybrat si, jaký použijí genetický materiál, co bude tvořit, a jak nás ovlivní… tohle může dost hluboce zmanipulovat populaci.

Moderátor: Říkal jste, že nevidíte žádné důkazy viru. Ale po celém světě jsou případy nemocných lidí. Odkud ta nemoc pochází, když ne z covidu-19?

Dr. Kaufman: Lidé dostávají nemoci každý rok a každý rok umírají. Jak jsem říkal, celková úmrtnost je téměř 1 %. V USA to je 3 miliony lidí ročně. A víc. Co se z velké části podle mě děje, vidíte média, jak dělají senzaci z úmrtí lidí. A dělají z toho velké drama, zejména když nejste zvyklí, být kolem umírajících lidí. V minulosti jsem pracoval v mnoha nemocnicích.

Na počátku své kariéry jsem pracoval v oddělení pro rakoviny. Neustále jsem viděl, jak lidé umírali, a často za otřesných okolností. Není pro mě šokující, tohle vidět. Každopádně si myslím, že lidé v nemocnicích, které označili za případy covidu, což jsou teď téměř jediní lidé, co jsou v nemocnicích, protože zavřeli všechna oddělení s lůžky a nemocnice na světě jsou prázdné až na pár lidí. Změnili postupy, kterými tyto lidi léčí. Jedna hlavní změna souvisí s tím, jak podporují dýchání. Když v nemocnici ošetřujete těžce nemocného, jejich dýchací cesty a dýchání je jedna z nejdůležitějších věcí, kterou je třeba sledovat.

Mají postup pro lidi, kterým například míra kyslíku v krvi klesne nebo mají potíže s dýcháním. Všichni jsme viděli ty trubičky do nosu, do kterého vám posílají kyslík, a poté jsou nějaké další kroky, různé masky, co zvyšují míru kyslíku. Pokud jsou ty věci neefektivní, použijí PAP (pozitivní tlak na dýchací cesty), což je přístroj, který do určité míry vtlačuje kyslík dovnitř.

Momentálně mají nové protokoly, kdy všechny ty kroky vynechávají, a od nosních trubiček jdou přímo na ventilátor. Ventilátor je přístroj, který mechanicky dýchá za vás. Musí vám do krku vložit trubici, spojit ji s tímto přístrojem, který vám v podstatě tlačí vzduch do hrudi. Mnozí tito lidé jsou ale bdělí. S bdělým člověkem tohle dělat nemůžete, protože by to pro ně bylo velmi nepříjemné a způsobilo to různé problémy. Musí tyto lidí dávat skoro do anestezie, dávají jim sedativa, aby přístroj mohl dýchat za ně.

Ví se, že když zdravé lidi dáte na ventilátor, zraní se, a dokonce mohou umřít… nesprávné užití ventilátoru způsobuje velkou míru úmrtí. Víme… i v případě těžce nemocných… moc lidí ventilátor nepřežije, protože je to poslední východisko. V tomto případě se zdá, že předčasné používání ventilátorů zrychluje úmrtí mnoha lidí a zvyšuje rizika mnohých komplikací. Nějaké pitvy zjistily, že lidé měli v plících krevní sraženiny. Když někoho dáte do anestezie a na ventilátor, zvyšujete riziko krevních sraženin.

To může být jedna věc, co se děje. Také se objevily zprávy o tom, že se v nemocnicích zanedbávají pacienti s covidem. Například nutí pacienty podepsat prohlášení, že je nebudou resuscitovat, aby je nemuseli udržovat dlouho při životě. Také se objevují zprávy od lékařů, co říkají, že zdravotníci nereagují na potřeby těch pacientů.

Možná je to ze strachu, že sami onemocní, nebo jim to možná nařídilo vedení nemocnice. Když jsem pracoval v nemocnici, existoval tzv. „pomalý kodex”. V podstatě jde o to, že někdo je tak nemocný, že víte, že šance na jejich oživení je velmi malá. Vyžadovalo by to hodně úsilí a možná by to pacientovi ještě zhoršilo umírání. Existoval neoficiální postup s názvem „pomalý kodex”, kdy nikdo nespěchal za tím pacientem, a vyčkával. Věděli, že ten pacient stejně zemře.

Jestli se vám líbí překlady, zvažte podporu dlouhodobého chodu projektu, děkuji. PODPOŘIT PROJEKT.

Myslím si, že tohle je to, co vidíme v některých nemocnicích s pacienty s covidem. Nechají je podepsat prohlášení, aby je neoživovali, v porovnání s normálem je zanedbávají, a když jsou v bolestech, trvá jim déle, než za pacienty přijdou. Různé tyto způsoby, jakými k pacientům přistupují, může zvýšit riziko, že tito lidé umřou. Proč by nemocnice záměrně ubližovaly lidem, kteří nemají riziko úmrtí? Proč by jim záměrně dávali ventilátory, které jim škodí? Jaký je za tím motiv? Je to zajímavé, ale myslím si, že lidé, co tohle sledují už od začátku… ještě než v USA byl kdokoliv diagnostikován covidem, mluvilo se o nedostatku ventilátorů.

Firma General Motors začala vyrábět ventilátory. Je zvláštní, aby automobilka začala vyrábět ventilátory právě v čase pro pandemii, která údajně potřebuje ventilátory. Pamatuji si, jak guvernér Como z New Yorku říkal, jak potřebují o 20 000 víc ventilátorů. Od počátku to dalo tuto představu, že ventilátory budou třeba k léčbě pacientů.

Později došlo k pojišťovacímu proplácení v rámci Medicare, což v podstatě říkalo, že proplatí vysoké částky, pokud nemocnice mají případ covidu-19. Takže byla finanční motivace, diagnostikovat lidi, a ta diagnóza měla být proplacena 13 tisíci dolary. Zajímavé číslo. Nicméně, pokud pacienta s covidem léčíte ventilátorem, částka z proplacení se zvýší na 39 tisíc dolarů.

Pokud všechny různé nemocnice dostaly zdánlivě nařízení, nebo udělaly rozhodnutí… nemyslím si, že to rozhodnutí udělaly nezávisle, protože stejné nařízení bylo uvedeno v každé nemocnici. Uzavřely všechna lůžková oddělení pro pacienty s obyčejnými nemocemi, zrušily všechny dobrovolné operace a procedury. Vytvořilo to situaci, kdy nemocnice byly prázdné. Možná pracovníci nemocnic na začátku vážně očekávali velký nával pacientů s covidem. To se ale nikdy nestalo. Nemocnice začaly ve velké míře ztrácet příjmy.

Dostaly se do velmi svízelné finanční situace, až tak, že musely propouštět pracovníky. Všichni jsme viděli zprávy od různých zdravotníků, kteří byli propuštění. To je naprostý opak, co byste očekával od největší zdravotní krize za posledních sto let. Nemocnice byly v této svízelné finanční situaci, a pak přišla tato příležitost k proplácení, aby se udržely při životě. Spousta těchto zařízení je podle mě na pomezí bankrotu. Když existuje finanční motivace… a nemocnice jsou ziskové podniky. Vidí to jako příležitost a vyvíjí tlak na svoje zaměstnance.

Vytvořily protokoly, aby to zavedly. Nemocnice mají typicky různé protokoly nebo klinické zásady, které jsou často zabudované do elektronických lékařských záznamů. Doktoři a ostatní pracovníci v nemocnicích jsou pod velkým tlakem, aby se těmi zásadami řídili. Ty zásady jsou vytvořeny tak, aby maximalizovaly zisky pro nemocnici.

Tohle je takový obvyklý byznys pro nemocnici v tom smyslu, že vytváří strategie k maximalizaci svých příjmů. V tomto případě se zdá, že je to velmi škodlivé, a nejspíše tak jako v ostatních případech.

Moderátor: Chci se vrátit k vakcínám. Říkal jste, že vakcíny se mohou použít k tomu, aby nás udělaly geneticky modifikovaným druhem? Co podle vás do této vakcíny dají a jaká je agenda za tím, proč dávají tyto potenciálně riskantní látky do našeho těla? Co se podle vás stane?

Dr. Kaufman: Je těžké, říct, co bude v této vakcíně, kromě nějakého genetického materiálu, protože se zdá, že všichni výrobci používají tuto strategii. Pokud se ale podíváme na jiné vakcíny, najdeme v nich řadu věcí, o kterých si řeknete: Jak se to ksakru dostalo do vakcíny? Těmto látkám se říká adjuvansy. Říkají, že pomáhají vakcíně, aby fungovala, ale nevysvětlují, proč. Jedna látka, která je ve všech vakcínách, je hliník. Obvykle ve formě hliníkového hydroxidu.

Všichni víme, že hliník je vysoce toxický. Podle nich je hliník ve vakcíně třeba, protože zvyšuje odpověď protilátek. Ale říkají to takto… ve skutečnosti tím myslí, že hliník je tak toxický, že ve vašem těle způsobuje šokovou reakci, kdy vaše imunita vytvoří protilátky navíc, protože hliník je tak toxický. To si lidé neuvědomují. Kromě toho některé vakcíny obsahují i rtuť. Víme, jak toxická rtuť je. Je to jedna z nejtoxičtějších neradioaktivních známých látek.

Moderátor: Proč je dávají do vakcín? Pokud nejsou zdravé pro tělo, proč do vakcíny dávat rtuť?

Dr. Kaufman: Oni říkají, že slouží jako konzervant. To je jejich uvedený důvod. Ale ve vakcínách je mnoho dalších látek. Dávají do nich například polysorbát 80, což je toxický konzervant. Ví se, že polysorbát 80 otevírá hematoencefalickou bariéru. V těle máme systém, který látky odděluje od našeho mozku a centrální nervové soustavy, kterému se říká hematoencefalická bariéra. Ne všechny látky se skrze ni mohou dostat. Je to ochranný mechanismus pro náš mozek a míchu.

Ale polysorbát 80 tu bariéru otevírá, takže více látek se může dostat do mozku. Zajímalo by mě, jestli to je třeba záměr za touto látkou. Je tam ale mnoho dalších látek. Ve spoustě vakcín se nachází volné DNA z potracených plodů. Je tam řada dalších chemikálií. Italští výzkumníci, kteří před pár lety pod elektronovým mikroskopem zkoumali téměř každou komerčně dostupnou vakcínu, našli nanočástice z různých kovů. Byly to velmi neobvyklé kovy, aby byly ve vakcíně.

Kovy jako wolfram, velmi toxické kovy jako antimon a olovo. Když se díváte na výsledky toho jejich výzkumu, potřebujete periodickou tabulku prvků a můžete ukázat téměř na vše uprostřed té tabulky, co v těch vakcínách našli. Ale výrobci vakcín nevysvětlují, k čemu všechny tyto látky slouží. Ani nepřiznávají, že vakcíny obsahují ty nanokovy. Když se ti výzkumníci zeptali výrobců, jak se ty látky do vakcín dostaly, nedostali žádné informace. Našli ty látky v každé vakcíně od různých společností, které vyrábí vakcíny.

Dávají do nich všechny tyto látky a vidíme, že jsou příčinou velkého množství nemocí v naší společnosti. Možná je to způsob, jak lidi udělat oslabenými a nemocnými, aby se nemohli vzbouřit, nebo aby bylo jednodušší, je kontrolovat. Pak to má další aspekt a tím je agenda transhumanismu. Transhumanismus je filozofie související s upravením našich lidských vlastností nějakou formou technologie. Například tím, že nás geneticky upraví, to je jasný příklad ve směru transhumanismu.

Jako lidé v sobě přirozeně nemáme cizí DNA. Pokud ji do lidí dostanete, v podstatě měníte něco na naší lidskosti a děláte z nás něco, co určitým způsobem není lidské. Tohle je podle mě strategie, ke které směřují.

Moderátor: Měl by se někdo, včetně zranitelných a starých lidí, vůbec nějak bát tohoto covidu-19?

Dr. Kaufman: Podle mě ne. Myslím si, že tento rok čelíme stejným zdravotním rizikům jako každý rok.

Pokud jste starší člověk a máte chronická onemocnění jako plicní onemocnění, srdeční onemocnění, cukrovku… budete zranitelný vůči vážným nemocem. Všichni zemřeme… Celková úmrtnost je jedna na jednoho člověka. Není možné, dosáhnout nesmrtelnosti.

Nicméně, pokud podniknete kroky ke zlepšení svého zdraví, tím, že budete jíst čisté jídlo, pít čistou vodu a dostatek vody, tím, že nějakými detoxy se zbavíte mnoha tisíců toxinů, kterým jsme vystaveni, budete schopen svoje zdraví optimalizovat a budete mnohem odolnější vůči jakékoliv nemoci.

Moderátor: Řekl byste, že musíme důvěřovat svému tělu a nechat ho, dělat, čeho je schopné? Říct si: Naše imunita je schopná překonat různé nemoci. Měli bychom více důvěřovat tomuto než teď důvěřujeme vakcínám?

Dr. Kaufman: Rozhodně. Naše tělo je schopné se vyléčit v podstatě z čehokoliv. Co podle mě v konverzaci chybí, a co naprosto chybí v mainstreamové medicíně, je to, že musíme o své tělo pečovat, aby toho bylo schopné. Nemůžeme spoléhat na léky nebo ani doplňky, aby to udělaly za nás.

Vše, co dáváme do svého těla, a mimochodem… nevybíráme si vše, co si do těla dáváme. Musíme dýchat vzduch, který je hodně znečištěný. Některé věci nemůžeme kontrolovat. Ale máme spoustu věcí pod kontrolou. Můžeme si vybírat, co si dáváme na kůži, co si dáváme do úst. A cokoliv jiného, co jde do našeho těla.

Pochopitelně injekce nebo ostatní věci. Nad tím máme plnou kontrolu. Pokud si do svého těla budeme dávat jedy, naše tělo bude tvořeno jedy. Jak se nám říkávalo: Jsi to, co jíš. To je na 100 % pravda. Kde jinde byste získal materiál k vytvoření svého těla? Pochází z toho, co do něj dáváte. Musíme se podívat na to, co dáváme do svého těla. Pokud jíte jídlo z restaurace nebo balená jídla z obchodů s potravinami, jíte jedy. Jeden z nejrozšířenějších jedů je glyfosát, což je herbicid Roundup.

Všichni podle mě o něm slyšeli a spousta lidí si ho stále dávají na trávník proti plevelu. Světová zdravotnická organizace určila, že glyfosát způsobuje rakovinu. Nachází se téměř v každém zpracovaném jídle. Je v kávě ve Starbucksu, je v lupíncích, je v čímkoliv z kukuřice nebo čímkoliv, co obsahuje látky zpracované z GMO kukuřice. Pokud se podíváme jen na tento jeden jed, máme velkou zátěž. Jen tím, že věříme potravinářským společnostem a řetězovým restauracím.

Když jíme jejich jídlo, dáváme si tento jed do svého těla. Dokud si to neuvědomíme a nepřestaneme, nebudeme schopni realizovat svůj plný zdravotní potenciál, aby naše těla byla schopná se sama opravit z toho poškození.

Moderátor: Dr. Kaufmane, co byste řekl lidem, kteří vás mohou označit za lehkovážného nebo nezodpovědného nebo i za „zabijáka starých lidí” kvůli tomu, že mluvíte o tom, že není třeba nosit roušky, že udržování rozestupů není třeba, a aby si lidé nedávali vakcínu. Co byste těm lidem řekl?

Dr. Kaufman: Kdokoliv, kdo se uchýlí k takovému označování, tomu se říká útok proti osobě, a to naznačuje, že nemají žádný racionální argument proti tomu, co říkám. Nechci nikomu říkat, co dělat. Jednoduše chci říct, že jsem se do hloubky na tyto informace podíval očima vědce a tohle jsou moje závěry.

Chci, aby lidé zkoumali sami za sebe. Chci, aby lidé vypnuli stanice CNN, Fox a NBC, a namísto toho šli na web CDC a Světové zdravotnické organizace a ostatní místa, a šli do vědecké literatury a zjistili… možná se vám nepodaří pochopit všechny detaily, ale můžete se podívat do sekce diskuze a uvidíte, co tam říkají.

Například pokud se podíváte na publikace, které tvrdí, že tento virus izolovali, tak ani jedna z těch publikací v sekci závěru neříká, že tento virus způsobuje nemoc. Říkají, že potenciálně souvisí s nemocí, a že je třeba více výzkumu. Pokud se na to sami podíváte, můžete si vytvořit vlastní názor. Chci, aby lidé byli otevření a dívali se na nesrovnalosti. Proč propouští zdravotníky? Proč jsou nemocnice prázdné? Proč mají tyto finanční motivace? Pokládejte si otázky. Pak se sami rozhodněte, co je podle vás ten důvod. Nevěřte jen mně.

Dělám vlastní rozhodnutí pro sebe a svoje děti, ne pro společnost. Myslím si, že jste naivní, pokud jen bezvýhradně přijímáte, co vám říkají, zejména když lidé, co stojí za těmito opatřeními a politikami, jako dr. Fauci, který sám řekl, že tohle je neškodná nemoc.

Moderátor: Moc se mi líbí, co jste řekl, protože jsem přesvědčen, že lidé by neměli jen přijímat, co se jim říká, ale měli by si vyhledat více informací. To by měli dělat všichni na světě pro sebe a svoje zdraví. Lidé, co prosazují tato opatření, nemusí jednat ve vašem nejlepším zdravotním zájmu. Musíte svoje zdraví převzít do vlastních rukou. Tomu vážně věřím.

Dr. Kaufman: Přesně tak. Zamyslete se nad tím… Osobně jsem se neřídil žádným z těch pravidel. Nezůstávám doma, neudržuji rozestupy… neříkám, že stojím před obličejem lidí. Pokud jsou tomu otevření, rád dám obejmutí. Nenosím roušku… dokonce jsem přišel o práci za to, že jsem odmítl, nosit roušku.

Neviděl jsem nikoho nemocného. Ani jednoho člověka. Proč máme tedy dělat všechny tyto věci? Musíte si položit otázku na základě vlastní zkušenosti, co se skutečně děje?

Moderátor: Tohle video uvidí deseti tisíce lidí, možná tyto informace slyší poprvé, možná budou trochu rozhození nebo skeptičtí. Co byste jim řekl?

Dr. Kaufman: Vím, že spousta z toho, co říkám, může být šokující. Není to něco, čemu jsem se ihned sám otevřel. Jsem doktor medicíny. Byl jsem naprosto indoktrinovaný mikrobiální teorií, že viry způsobují nemoci, a takto jsem pracoval, a že vakcíny jsou zázrakem moderní medicíny. Až dokud jsem nezačal zkoumat výzkum za těmito věcmi… nejprve jsem musel být ochotný, ty myšlenky zpochybnit.

Odkládal jsem výzkum vakcín nějakou dobu, protože moje děti byly očkovány. Jak jsem si uvědomil, že na vakcínách nemusí být něco správného, nemohl jsem to zvrátit a bál jsem se, to zpochybnit, protože, když zjistím: Pokud jsou vakcíny špatné, co jsem to provedl svým dětem? Byl to pro mě proces, abych byl schopen se otevřít, podívat se na vědecký materiál, což je nejobjektivnější způsob, jak to zkoumat. Jakmile jsem to udělal, uvědomil jsem si, že to, co nám o těchto věcech říkali, není pravda.

Že neexistuje výzkum, co prokazuje efektivnost vakcín, a že neexistuje výzkum, co prokazuje mikrobiální teorii. Uvědomuji si, že je těžké, tyto věci zpochybňovat, protože s nimi máme spojenou svoji identitu. Když jste velmi malé dítě, co vám říkají rodiče? Říkají: Drž se dál od Honzy, je nemocný. Říkají: Když kýcháš, zakryj si ústa a nos, jinak někoho nakazíš.

Tato myšlenka, že si mezi sebou šíříme nemoci, a že jsme pro sebe nebezpeční, se nám vštěpuje od útlého věku. A nyní, v reakci na tuto velkou krizi, začít to zpochybňovat… je to velké sousto. Většina lidí se podle mě bojí, že sami onemocní, že nedokážou nad těmito věcmi přemýšlet. Jsou zaměřeni jen na přežití, co jim ohrožuje život a jak se ochrání. Pokud jste schopní se na něco objektivně podívat… přistupte k tomu klidně opačně. Pokuste se prokázat, že je to pravda. Řekněte: Najdu vědecké důkazy, že virus existuje, a že způsobuje nemoci.

Přistupte k tomu takto… pokuste se prokázat, že se mýlím. Když to ale budete dělat, buďte otevření informacím, které z té publikace, článku nebo statistik získáte. Jen se zamyslete, co to znamená. Prokazuje to jednu věc nebo druhou? To vám pomůže, se rozhodnout. Pokud nejste ochotní tohle udělat, nemyslím si, že mohu cokoliv říct, co by pomohlo. Ale doufám, že se brzy otevřete tomu, začít věci zpochybňovat, než bude příliš pozdě. Je dost jasné, že se pokusí zavést více autoritářské kontroly nad námi. Takto ve své budoucnosti nechci žít.

Moderátor: Něco, s čím mám i já potíže, a vím, že s tím bude mít potíže spousta diváků, je to, proč by někdo chtěl záměrně ublížit lidstvu? Chci věřit, že lidé jsou láskyplní a chtějí pro sebe to nejlepší. Podle toho, co říkáte, tito lidé záměrně do našich těl dávají toxiny. Proč to dělají?

Dr. Kaufman: Jsem plně přesvědčen, že naše skutečná lidská podstata je, neubližovat si. Máme tendenci spolupracovat. Když vidíte ztraceného cizího člověka, který se vás zeptá na směr, dáte mu směr. Tohle se stane 99 ze 100 případů. Dívejte, jak došlo k tomuto rozhovoru. Z ničeho nic jste mi napsal email, jako cizí člověk, a já cítil, že máte dobré úmysly, a chtěl jsem vám pomoct… promluvili jsme si a vyhradil jsem si čas, abych pomohl s tímto projektem a dostal tyto informace ven.

Nedostávám za to zaplaceno. Dělám to, protože je to důležité, a chci ostatním lidem pomoct. Lidé, co tuto situaci kontrolují, nejsou obyčejní lidé. Mají odlišné motivy a cíle. Stačí se podívat na historii, abyste viděli, že vlády a ostatní lidé u moci jednají psychopaticky různými způsoby. Existuje i slovo „democida”, což znamená, že vláda zabíjí svoje vlastní lidi. Došlo k tomu v mnoha zemích. Při ruské revoluci, v komunistické Číně, v Kambodži, Arménii… v historii se to opakuje.

Musíme se podívat na tyto příklady, abychom si uvědomili, že k tomu může snadno dojít v moderní době. Jsou to teprve nedávné příklady. Pokud se z nich nepoučíme a neuvidíme znamení…. nejsem si jistý, jestli to byl Hitler, ale jeden diktátor řekl, že způsob, jakým plně ovládnete populaci, je tím, že lidem postupně odebíráte malé kousky svobody.

A to vidíme, že se v naší zemi děje. Přišli jsme o svobody skrze zákon PATRIOT Act a nedávno jsme přišli o velké svobody. Naše právo, shromažďovat se. Nemůžeme se shromažďovat v kostele, na stadionu nebo na koncertu. Přišli jsme o právo, cestovat. Do určité míry s internetovou cenzurou jsme přišli o svobodu tisku a slova. A o svobodu vyznání, jelikož nemůžeme chodit na svatá místa. Tohle by lidi mělo dost znepokojit, že se tato práva odebírají. Musí existovat něco extrémního, aby se to vyrovnalo. Lidé se tím ale řídí dobrovolně a pro lidi u moci to dělají velmi snadné.

Pokud se podíváte na strategii sledování kontaktů, zjistíte, kam to směřuje. Na začátku nám řekli, že chtějí mít jistotu, abychom nebyli vystaveni viru, a pak téměř ihned, jak došlo k protestům, oznámili, že použijí sledování kontaktů, aby našli ty agenty provokatéry, kteří při protestech způsobují potíže. Použijí to ke všemu, aby nás špehovali a sledovali každý náš krok. Je jasné, že tudy věci směřují.

Moderátor: Uvědomuji si, že role médií je, zveličit strach. Slyšel jsem mnoho lidí a doktorů, co říkají, že strach je skvělý způsob, jak lidi kontrolovat. To, co říkáte, dává smysl. Ano, rozhodně. Chci se vás zeptat… proč není více doktorů jako jste vy… protože tohle dává naprostý smysl… co o tomto mluví? Pokud jde o život nás a našich dětí, proč všude nekřičí a neříkají, že nám chtějí ublížit? Proč jsou potichu? Proč nemluví?

Dr. Kaufman: Myslím si, že většina doktorů je v tomto indoktrinovaném stavu, kdy nejsou schopni věci zpochybnit. Ale jakýkoliv doktor, který pracuje v přední linii, musí vědět, že moc nemocných lidí není. Více z nich vystupuje a mluví o tom, jako například dr. Buttar, který měl panel na London Real, kde měli více jak 100 lékařů, kteří souhlasí s většinou toho, co jsem během tohoto rozhovoru řekl. Jsou i další, kteří o tom mluví, ale tím se vystavují velkému riziku. Bojí se, že přijdou o své živobytí.

Moderátor: Tak jako vy jste o něj přišel.

Dr. Kaufman: Ano. Mám štěstí, že jsem byl schopen najít jiný způsob. Ale na tohle jsem se připravoval roky, abych mohl odejít z medicíny. Došlo k tomu předtím, než jsem byl plně připraven, ale i tak jsem měl záložní plán. Pokud bych byl na 100 % obyčejný alopatický doktor, říkal bych si… co mám sakra dělat? Mám studentský dluh 250 tisíc dolarů, mám hypotéku, platím dětem soukromou školu. Pokud mě vyhodí z mé práce doktora, jsem v háji. Žena mě opustí, moje děti půjdou na veřejnou školu. Budu nezaměstnaný. Co budu dělat?

Je to děsivé a obtížné na překonání. Je jeden doktor, který na začátku začal věci zpochybňovat. Měl potíže s vedením své nemocnice za to, že zmínil, že nemocnice je prázdná. Prošel procesem, kdy studoval viry a mikrobiální teorii, a hodně se toho naučil… řekl bych, tento člověk je stejný expert na to téma jako já. Není ale připraven, aby veřejně vystoupil a mluvil o tom, protože jeho rodina váhá, neví, co by po tom dělal. Ale řeknu vám, že to, jak věci probíhají, nedojde k obyčejnému návratu do zaměstnání… ať už v případě doktorů nebo jiných profesí.

Dojde chvíle, kdy si lidé uvědomí, že nemají už, co riskovat. Doufám, že více lidí veřejně promluví. Už jich hodně promluvilo, ale nemluví se o nich v mainstreamových médiích. I když jsou jich stovky, většina lidí o nich ani neví.

Moderátor: Dr. Kaufmane, chci ocenit, že jste ochotný se držet toho, co považujete za pravdu, a nebojíte se ani, přijít o práci, a mluvit o tom. Děkuji, že šíříte svoji pravdu.

Dr. Kaufman: Oceňuji tuto příležitost, sdílet tyto informace.

Moderátor: Mohu vám potřást rukou?

Dr. Kaufman: Určitě.

Moderátor: Mohl bych vás tady vedle stolu obejmout?

Dr. Kaufman: Moc rád.

Moderátor: Dr. Kaufmane, moc vám děkuji.

Dr. Kaufman: Není zač.

Moderátor: Tyto informace rozhodně dostaneme mezi lidi. Sdílel jste skvělé poznatky. Nemohu se dočkat, dokud lidé alespoň… nechci, aby to zavrhovali… aby si to aspoň vyslechli. Jak jste říkal, mít odvahu pro sebe a své zdraví… mohou to zavrhnout, ale aspoň aby si udělali vlastní názor. Aby jen nepřijímali, co se děje.

Dr. Kaufman: Ano, nic víc nemůžeme žádat. Pokud bychom měli kulturu, kde se lidé sami vzdělávali a dělali vlastní rozhodnutí, bylo by to mnohem jiné a lepší a svobodnější.

Konec rozhovoru

Moderátor: Respektuji a obdivuji vás za to, že jste ochotní a otevření, poslechnout si úhel pohledu dr. Kaufmana. Velmi vás respektuji, protože to jako lidé můžeme dělat. Můžeme se snažit, se navzájem pochopit, bez nenávisti a automatického zavrhování. Pokud jde o můj úhel pohledu, dr. Kaufman má velmi dobré poznatky. Nestojím za vším, co říká, ale spoustou věcí ano. Vím, že cítím, že něco není s touto situací kolem covidu správně. Více to zkoumám, vzdělávám se, ale vím, že něco tady nesedí.

Tady se teď nacházím. Vím, že spousta z vás bude zmatená a rozhozená informacemi v tomto videu, protože počkat… tohle mi neříkají mainstreamová média. Co se tu děje? Někteří z vás možná budete naprosto nesouhlasit a budete chtít psát naštvané komentáře: Tohle není správné! Mějme ale v komentářích respektující diskuzi.

Pokusme se o vzájemné pochopení. Nešiřme nenávist nebo hádky. Buďme milí a chápaví. Také jsem založil druhý kanál Marshall Hodge Extras, kde budu zveřejňovat záběry z natáčení, aktuální informace, záběry, které se nedostaly na hlavní kanál. Na druhém kanálu je část rozhovoru, co se nedostala do finálního střihu. Prosím, sdílejte tohle video se svojí rodinou a přáteli. Ne protože mu plně věříte, ale protože chcete, aby byli o této perspektivě informovaní. Pokud nemáte odběr, prosím, zvažte odebírání kanálu.

Budu dále bojovat za pravdu a svobodu. Pro ty, kteří máte finanční prostředky, zvažte podporu na Paypalu a Venmo. Odkazy budou v popisku. Děkuji za sledování tohoto videa a doufám, že jste se něco nového dozvěděli. Uvidíme se v dalším videu.

Překlad: David Formánek

Zdroj/Source: https://www.youtube.com/watch?v=1iRVQCgNo7k

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

 1. MILÍ LIDÉ,

  mnoho z vás si neuvědomují to, že zvolení politici jsou pouze a pouze jenom
  vzorek každé společnosti. To znamená to, že jací jsou lidé v konkrétní
  společnosti, morální, dobrosrdeční, pomáhají si navzájem apod., takový jsou
  vaši politici a opačně, jaká je společnost hrubiánská, a negativní takový jsou
  vaši politici. To co tady máte dnes, třeba covid-19, to není samo sebou, to si
  sem lidi přitáhli svým jednáním. Není možné, aby to bylo jinak. Proto, když se
  nezmění jednotlivci a nezačnou na sobě pracovat, tak jsou zodpovědný za stav
  všude okolo sebe, tak si stále dokola nestěžujte na někoho jiného. Všichni se
  navzájem ovlivňují. Pozitivní společnost je dávání celku a ne pouze braní,
  okrádání matky Země a starání se pouze o sebe, zavalení se věcmi, které nepotřebuji
  apod. Andělé Nebe říkají toto, bez pravé práce světelné pro bližní své není
  duchovního postupu. Také nám sdělují – „Až nastoupíte všichni tuto cestu a
  budete žít jako my, a budete se umět o vše rozdělit s druhými, budete umět tak
  pracovat a dávat svou práci celku, ale všichni tak, to bude jiná….“ Jakou máte
  a budete mít kvalitu života, to záleží na každém z vás.

  ZAKLETI Z VLASTNÍ VINY!

  Ovládají vás z Temných světů, a to díky vašich voleb, které jste učinili v
  minulosti a které činíte neustále i dnes. Přijímáte ten ovládací program. V něm
  je i tohle všechno, co tady máte – pseudo prožitky, pseudo názory, pseudo snahy
  – to je jen program, ve kterém jste uvízli. Tak se konečně proberte, zakletí z
  vlastní viny. Změňte se, a pochopíte víc. Pak se vysvobodíte. Teprve vás
  poznání svobody čeká. Jak se změnit máte tady: http://www.nejsme-otroci.cz
  http://www.neocipuj-se.cz http://www.jak-prezit.cz

 2. Překlad z angličtiny je děsný, překladatel evidentně neumí ani pořádně anglicky a vůbec nerozumí biologii. Pán uvádí neuvěřitelné nesmysly, jednu blbost za druhou, některé vyvratitelné, pokud si přečtete biologii pro 8tř. obecnou. Šířit takové zhovadilosti by mělo být trestné…
   

  1. Buďte konkrétní. V čem je překlad z angličtiny nepřesný, zavádĕjící? A jaké “ blbosti jednu za druhou“ nám dr. Kaufman předkládá? Učebnici biologie pro.8.ročník bohužel nevlastním… Přeju hezký den 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů