Německá politička Andrea Haberl hovoří o tom, co se chystá

Ve zkratce...

Německá politička Andrea Haberl hovoří o tom, co se chystá. Krátce na to byla zproštěna své funkce.
Facebook
Telegram
VK

Děkujeme divačce, která poskytnula překlad a video sdílela.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

10 komentářů

 1. Nejsem schopen video přehrát.
  Vídím obrazovku, dám PLAY, ale přehravač zůstává v pozici 00:00.
  Používam Windows 7 a Firefox.

 2. Dobrý večer.
  Nedá mi, aby som sa k tomuto videu nevyjadrila.
  Ide tu aj o to, ku ktorej politickej strane v Nemecku pani Haberl patrí. Pozadie jej politickej “ scény“ je treba poznať- aby sa dala vycitit aj – jej motivácia zverejnenia videa.
  ( Ku redakcii tejto platformy: Čo sa týka Covidu 19, z článkov tejto platformy, a aj iných, ktorých prácu si veľmi cením, zdieľam aj ja kontroverzný názor na “ opatrenia“ ohľadom pandémie.)
  Ku videu: pani Haberl – neprezentuje svoj názor – live, aby aj mimikou, gestikulaciou dodala osobnú vieryhodnosť svojich tvrdení – to je podľa mňa prinajmenšom čudné. Mimochodom, čo sa týka jej politických tvrdení a narážok na situáciu v Nemecku – väčšinu z nich nemožno ani ničím podložiť, či potvrdiť. To sa dá bez problémov zistiť, kto má záujem. Ja osobne som za zdravú a konštruktívnu kritiku.
  Za povšimnutie stojí v tomto videu stavba viet ( ako aj jednotlivých „blokov“ videa) pani Haberl a jej dynamika vyjadrovania sa – opakujú sa ako veľmi slabo pripravená prednáška.
  Môj subjektívny názor – toto video mi pripadá ako vykonštruovana frustrovaná štvanica proti súčasnej politike Nemecka a emocionálne hecovanie. ( Príklad: pani Merkel vám vezme vaše deti…).
  A kritika opatrení sa dá veľmi ľahko z “ konšpiračných zdrojov“ – prebrať.
  Preklad videa- titulky – je veľmi dobrý.
  Ďakujem za pozornosť.

 3. Nemecko:
  wodarg(tecka)com
  2020news(tecka)de
  corona-ausschuss(tecka)de
  na youtube: boris reitschuster, rtde, liberty news berlin extra,..

 4. zajímalo by mě, jestli v té plánované absolutní kontrole lidí jede např. i Putin? Protože pokud by i přesvědčili Putina, tak Kima, nebo Okamuru rozhodně nepřesvědčí, aby by s nimi táhnul za jeden provaz…tak nevím, jak si tu kontrolu nad planetou západní elity představují. Jedině, že nepohodlné vůdce pozabíjí…to potom můžou převzít kontrolu, zavést NWO a zavést pasy a QR kody a další nesmysly….

  1. Do nového světového řádu ( new world order) je zavlečený i Putin, nejprve nesouhlasil a chtěl se bránit, nakonec ho elity světa zlomili aby se dal na jejich stranu, nic jiného mu totiž nezbývalo. Globalisté stojí nad soudy a umí využívat okultní síly Tule a Vrill. To je mnohem více než jaderné zbraně a současné nejmodernější technologie. Nikdo nemá ani tušení jakou mají moc a čeho jsou schopní

   1. Pro úplnost, za jeden provaz táhne Amerika, Rusko i Čína. Spojili se, aby mohli převzít kontrolu nad obyvatelstvem planety. Za vypuštění koronaviru nebyl nikdo potrestaný, nikoho nenašli a neodsoudili. Proč asi? Zkuste přemýšlet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů