Corbettův report: Tajné poselství globalistů

Ve zkratce...

O co globalistům skutečně jde? Je to něco tajného, o čem mnoho lidí neví? Nebo se o tom mluví navenek a lidé tomu nevěří? Více v článku od Jamese Corbetta.
Facebook
Telegram
VK

Originál článku publikován ZDE: 17. března 2024

Psssst. Jo, vy! Chcete znát tajemství?

Dobře, ale musíte slíbit, že to nikomu neřeknete.

Tady to je: incestní eugenická elita globalistických technokratů, kteří si nárokují vládnout lidstvu, mluví tajemným kódem. Pokud budete poslouchat mimořádně pozorně, budete o tom velmi přemýšlet a naučíte se číst mezi řádky, možná právě objevíte supertajné poselství, které Oni z agendy Nového světového řádu pečlivě vložili do svých veřejných prohlášení.

Cože, nevěříte? Dobře, tak se podívejme na několik příkladů a já vám pomůžu tyto záhadné zprávy rozluštit.

Tajné poselství

Jste připraveni? Uvidíme, zda dokážete rozpoznat, co tito rádoby vládci lidstva skutečně říkají:

A person in a suit smiling

Description automatically generated

„V případě, že se reinkarnuji, chtěl bych se vrátit jako smrtící virus, abych přispěl k řešení problému přelidnění.“ -Princ Philip, rozhovor

A person standing in front of a group of people

Description automatically generated

„To nejmilosrdnější, co může velká rodina udělat jednomu ze svých malých členů, je zabít ho.“ -Margaret Sangerová, Žena a nová rasa.

A person holding a skeleton

Description automatically generated

Nespočet lidí, od mahárádžů po milionáře a od pukkha sahibů po krásné dámy, bude nový světový řád nenávidět, bude nešťastný z toho, že jeho příchod zmaří jejich vášně a ambice, a na protest proti němu zemře.“ -H. G. Wells, Nový světový řád

A person with a mustache

Description automatically generated

„A je nás příliš mnoho a většina z nás žije nesprávně. Kdybychom měli mnohem menší počet obyvatel a časem bychom mohli zavést etiku, kdy bychom měli jen jedno dítě, a během možná 300 nebo 400 let bychom mohli snížit počet lidí na 250 až 350 milionů.“ -Ted Turner, rozhovor

A person looking at a book

Description automatically generated

„Když jsme hledali společného nepřítele, proti kterému bychom se mohli spojit, napadlo nás, že by jím mohlo být znečištění, hrozba globálního oteplování, nedostatek vody, hladomor a podobně. Tyto jevy ve svém souhrnu a vzájemném působení skutečně představují společnou hrozbu, které musí všichni společně čelit. Označením těchto nebezpečí za nepřítele se však dostáváme do pasti, před kterou jsme čtenáře již varovali, a sice zaměňujeme symptomy za příčiny. Všechna tato nebezpečí jsou způsobena lidskými zásahy do přírodních procesů a překonat je lze pouze změnou postojů a chování. Skutečným nepřítelem je tedy lidstvo samo.“ -Alexander King a Bertrand Schneider, První globální revoluce: Zpráva Rady Římského klubu

A person sitting at a desk

Description automatically generated

„Profesor Pianka řekl, že Země, jak ji známe, nepřežije bez drastických opatření. Poté, aniž by předložil jakákoli data, která by toto číslo odůvodňovala, tvrdil, že jediným schůdným řešením záchrany Země je snížení počtu obyvatel na 10 procent současného počtu. Poté ukázal řešení pro snížení světové populace v podobě diapozitivu znázorňujícího čtyři jezdce apokalypsy. Vysvětlil, že válka a hladomor nepomohou. Naopak nemoci nabízely nejúčinnější a nejrychlejší způsob, jak zabít miliardy lidí, kteří musí brzy zemřít, má-li být populační krize vyřešena. Pianka pak promítl diapozitiv, na němž byly zobrazeny řady lidských lebek, z nichž jedné blikala z očních důlků červená světla.“ -Forrest Mim popisuje projev Erica Pianky, evolučního ekologa z Texaské univerzity.

A cartoon pig in a box

Description automatically generated

Webová stránka ABC byla obviněna z toho, že vykresluje zemědělce a lesní dělníky jako zlo a říká dětem, kolik uhlíku mohou vyprodukovat, než zemřou.“ – „Webové stránky ABC říkají dětem, kdy by měly zemřít

A person holding a book

Description automatically generated

„V západních zemích dosud nebyl učiněn žádný vážný pokus o využití zákonů ke kontrole nadměrného růstu populace, ačkoli existuje dostatek pravomocí, na jejichž základě by bylo možné populační růst regulovat. Například podle ústavy Spojených států by mohly být účinné programy kontroly populace přijaty na základě ustanovení, která opravňují Kongres k vyčlenění finančních prostředků na zajištění obecného blahobytu a regulaci obchodu, nebo na základě ustanovení o rovné ochraně ve čtrnáctém dodatku. Takové zákony by z ústavního hlediska mohly být velmi široké. Ve skutečnosti se dospělo k závěru, že zákony o povinné kontrole populace, dokonce včetně zákonů vyžadujících povinné potraty, by mohly být udrženy podle stávající ústavy, pokud by se populační krize stala natolik závažnou, že by ohrožovala společnost.“ -Paul Ehrlich a další, Ecoscience

A person in a suit and tie

Description automatically generated

„Jednoduše řečeno: v dřívějších dobách bylo snazší ovládat milion lidí než fyzicky zabít milion lidí; dnes je neskonale snazší zabít milion lidí než ovládat milion lidí.“ -Zbigniew Brzezinski, „Hlavní zahraničněpolitické výzvy pro příštího prezidenta USA„.Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Darovaná částka
Frekvence daru


Jen žertuji

Zachytili jste to tajemné poselství, které lstivá kabala pečlivě zakódovala do svých veřejných sdělení?

Ne? Dobře, dostali jste mě! Žádná tajná zpráva není. Je to přímo tady na očích.

Pro zcela neznalé jsou tady body, které se v řečnických projevech oligarchů opakovaně objevují:

  • Nepřítelem je lidstvo.
  • Musíme snížit počet obyvatel.
  • Miliardy obyčejných lidí musí zemřít, abychom my a naši potomci mohli žít.

To je vše. Je to černé na bílém v jejich hlavních publikacích, bezpečnostních memorandech, bílých knihách a projevech. Je to dokonce vyryto do kamene… nebo alespoň bývalo, dokud někteří podnikaví jedinci ten kámen neproměnili v suť. Pointa je v tom, že žádné tajné poselství neexistuje. Existuje pouze jedno zcela otevřené.

Jakmile toto poselství a bezohledné, psychopatické, eugenické, elitářské a antihumánní myšlení kakistokratů, kteří je hlásají, skutečně pochopíte, můžete konečně pochopit světové události.

Proč je ekologické hnutí řízeno vraždícími, lidi nenávidějícími blázny, kteří chtějí vidět miliardy lidí umírat? Protože hnutí za ochranu přírody (a všechny hlavní ekologické organizace, které z tohoto hnutí vyrostly) bylo založeno vražednými, lidi nenávidějícími eugeniky a financováno eugenickými královskými rodinami, které chtěly udržet své krásné přírodní scenérie bez chátry, která se pod nimi prohání.

Proč se zdá, že jeden národ za druhým závodí o to, kdo se dostane na samé dno, a zavádí politiky, které aktivně snižují produktivitu vlastního obyvatelstva a stále více ztěžují těm, kteří se nacházejí na nejnižších příčkách ekonomického žebříčku, aby si vydělali na živobytí na korporátně-vládní fašistické plantáži, kterou nazýváme vyspělým světem? A proč je nyní stále více v módě, že vlády nabízejí „lékařsky asistované umírání“ jako „řešení“ napětí a stresu v tomto záměrně degradovaném světě? Protože ty samé vlády jsou řízeny elitářskými eugeniky, kteří vás nenávidí a chtějí vás zabít, samozřejmě.

A proč Věda (registrovaná ochranná známka korporace AstroPfizerDernica, jak všichni víme) a akademická obec a mainstreamový tisk a Hollywood a všichni ostatní šiřitelé propagandy establishmentu bezmyšlenkovitě papouškují antihumánní narativy? Protože jsou financovány a obsazeny stejnými elitářskými, eugenickými, lidi nenávidějícími depopulacionisty, přirozeně.

Jak říkám, jakmile si uvědomíte, co je „supertajné“ poselství ve veřejných prohlášeních psychopatů, není nijak zvlášť těžké přijít na to, co dělají.

A přesto, když tuto oslnivě zřejmou skutečnost sdělíte masám, dočkáte se masivního odporu. Zdá se, že si natolik osvojili memento „lidé jsou rakovinou planety„, že jim bylo namluveno, že tato myšlenka je jejich vlastní originální myšlenkou a že jsou nějakým způsobem odvážní a transgresivní, když ji formulují.

To vede k otázce:

Proč tedy lidé toto poselství nevidí?

A cartoon of sheep in a field

Description automatically generated

V dnešní době se na internetu šíří několik rad: „Když vám někdo ukáže, kdo je, věřte mu.“

Stačí zadat tuto frázi do vyhledávače a zjistíte dvě věci: zaprvé, citát se běžně připisuje Maye Angelou a zadruhé, jde o často citovanou radu pro vztahy, která se objevuje na redditových fórech a seberozvojových blozích a dalších místech, kde se pravděpodobně setkáte s otřepanými popkulturními truismy.

Stejně jako mnoho jiných klišé z pop-psychologie je i toto přitažlivé, protože je zdánlivě jednoduché, ale ve skutečnosti hluboké. Jak vysvětluje Maya Angelou, lidé nám někdy řeknou, že jsou zlí nebo že jsou blázni. Naší první reakcí v takových případech je často ujištění: „Nejsi blázen!“ nebo „Nemyslím si, že jsi zlý!“. Když se pak ukáže, že dotyčný je skutečně protivný nebo pomatený, může oprávněně namítnout, že nemáme právo se na něj zlobit; vždyť nám přece řekl, jaký je.

Stejně tak globalisté neskrývají své záměry za nějakou tajnou šifru. Otevřeně nám říkají, že jsme jejich nepřátelé. Že chtějí, abychom žrali brouky. Že nás chtějí nahnat do patnáctiminutových měst, kde nás hodlají sledovat a ovládat. A že jejich konečným cílem je zbavit se miliard z nás.

Přesto i zde je reakce průměrného nepsychopatického člověka na takové přiznání uklidňující. „Tohle ve skutečnosti neříkají. Jen dokazují, že existuje nějaký problém. Nemluví o tom, že nás chtějí zabít. A i kdyby, je to proto, že jim na nás záleží!

Když globalisté dělají přesně to, co oznámili, že udělají, těžko se můžeme divit, že? Koneckonců, varovali nás!

Parafrází Angelouové bychom tedy možná mohli přijít s nějakou výstižnou „radou pro vztahy“ pro ty, kteří uvízli ve svazku Stockholmského syndromu se svými elitářskými vězniteli:

Když vám genocidní, protilidští psychopati řeknou, kdo jsou, věřte jim!

Jaké je tedy naše poselství?

Snad jste si nemysleli, že tady věci nechám? Jistěže ne. Skutečným smyslem rozboru (ne tak) tajného poselství globalistů je, že nám to pomůže ujasnit si vlastní postoj.

Když to rozvedete, je to vlastně docela jednoduché. Globalisté nenávidí život a chtějí ho ukončit. Abychom jim mohli čelit, musíme si života vážit a snažit se ho zachovat.

Dovolte mi, abych zde obsáhle citoval sám sebe ze svého úvodníku z roku 2016 na téma „Největší požehnání„:

Jsme naprogramováni tak, abychom si dávali pozor na nebezpečí a reagovali na hrozby. Je to instinktivní a mělo by to tak být. Žijeme v nebezpečném světě a náš rod by se nedostal tak daleko, kdyby nebylo věčné ostražitosti před potenciálním nebezpečím.

Ale neustálé soustředění se na hrozby a nebezpečí nás může přivést do úzkých. Zvláště když se setkáváme se zkázou, která prostupuje většinu alternativních médií, může být příliš snadné zabývat se negativními jevy a zapomenout, proč vlastně bojujeme za pravdu a spravedlnost. Ve skutečnosti se může stát, že si těžko vzpomeneme, že vůbec za něco bojujeme, a soustředíme se jen na boj proti. Proti našim nepřátelům. Proti politikům a bankéřům a globalistům a podvodníkům a psychopatům. Ale stejně jako válečný veterán, který se vrací z války a nemůže přestat bojovat s válkou ve své hlavě, nebo detektiv z oddělení vražd, který předpokládá, že každý je čekající obětí vraždy (nebo čekajícím vrahem), i tato perspektiva začne ničit naše vnímání světa, až zapomeneme, proč nám na něm vůbec záleží.

Bohužel se nejedná o nějaký teoretický problém. Týdně dostávám desítky e-mailů od lidí, kteří jsou vyděšení, rozzlobení a v koncích, a ptají se mě, jak se mi daří pokračovat v této práci, když čelíme všemu tomu zlu. Odpověď je tak jednoduchá, že si nejsem jistý, zda se dá naučit, pouze vnímat. Stručně řečeno, odpověď zní: Miluji svůj život. Miluji svou rodinu a své přátele a pozorování mraků, které se převalují za líného letního odpoledne, a čtení dobré knihy a poslouchání zvuků smíchu mého syna a, ano, slyšení pláče mé dcery. Pláč zdravého, rostoucího novorozence. To je důvod, proč mi na tom záleží. Záleží mi na tom, protože život stojí za to žít, a vidím, že v hloubi duše je většina lidí stejná; chtějí si jen užívat své rodiny a svých přátel a také svého času na této planetě. Nebojuju proti moci, která by neměla být. Bojuju za všechny ty věci na světě, které stojí za to zachránit.

To je moje nepříliš tajné poselství. Jaké je to vaše?

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Pokud lidem vezmete, to co nejvíce milují…jejich rodiny, stanou se z nich lidé, kteří už nemají co ztratit. A to se právě děje. Otrávili naše rodiny vakcínama a zničili našim dětem budoucnost ( rychlorakoviny, infarkty, mrtvice u dětí, neplodnost ). Pokud je tedy člověk instiktivně naprogramován na zachování života, tak tohle pro ně nemůže dopadnout dobře. Vznikne tu armáda všehoschopných lidí, kteří se nebudou bát vzít věci do svých rukou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů