Dr. Mercola: Vakcíny na Covid mohou způsobit lavinu neurologických onemocnění

Ve zkratce...

Stephanie Seneff, Ph.D., vedoucí výzkumná vědecká pracovnice v MIT hovoří o očkování proti covidu a jeho rizicích.
Facebook
Telegram
VK
Spěcháte? Hlavní myšlenky obsažené v článku:

  • Vývoj typické bezprecedentní vakcíny trvá 12 let, a ze všech momentálně vyvíjených bezprecedentních vakcín se předpokládá, že se přes klinické fáze 2 a 3 dostanou jenom 2%
  • Vakcína na Covid-19 byla vyvinuta díky operaci Warp Speed za méně než jeden rok, což vědcům prakticky znemožňuje ji posoudit, a garantovat jak její bezpečnost, tak účinnost, protože nebyla adekvátně testována
  • Za prvních pět měsíců očkovací kampaně vypráví statistiky děsivý příběh. Výzkumy ukazují, že u lidí ve věku nad 60 let, kteří byli vakcinováni, je umrtnost 15 krát vyšší po dobu 14 dnů po první injekci, než u těch nevakcinovaných
  • Další studie ukazuje, že po zavedení vakcíny na Covid-19, se s výjimkou několika oblastí celková umrtnost zvýšila. Zdá se, že země ve kterých vakcinace nezvýšili umrtnost jsou ty, které nepoužívali glyfosát
  • Je pravděpodobně, že v nadcházejících 10 až 15 letech zaznamenáme prudký nárůst v prionových onemocněních, autoimunitních onemocněních, neurodegenerativních onemocněních v mladším věku, poruchách krve jako jsou krevní sraženiny a krvácení, mrtvice, a selhání srdce

V tomto rozhovoru hovoří o vakcínách na COVID-19 Stephanie Seneff, Ph.D., vedoucí výzkumná vědecká pracovnice v MIT (Massachusettský technologický institut), již více než pět desetiletí.

Od roku 2008 se primárně zaměřuje na glyfosát a síru, ale v posledním roce se hluboce ponořila do vědy o těchto nových, bezprecedentních injekcích, a nedávno na toto téma vydala vynikající článek.

„Abychom vyvinuli tuto extrémně novou technologii tak rychle, a přeskočili v procesu hodnocení její bezpečnosti tolik kroků, je to šíleně bezohledná věc, kterou udělali,“ říká Stephanie. „Můj instinkt byl, že je to špatné, a potřebovala jsem vědět pravdu.

Takže jsem se opravdu zahloubila do výzkumné literatury od lidí, kteří vyvinuli tyto vakcíny, a pak do rozsáhlejší vědecké literatury o těchto tématech. Nechápu, jak mohou tyto vakcíny přinést něco dobrého. Když vážíte dobré proti špatnému, z toho, co jsem viděla, nevidím, jak by mohli vyhrát.“

V nadcházejících měsících a letech významně vzroste počet obětí

Po prvních pěti měsících očkovací kampaně vypráví statistiky děsivý příběh. Seneff cituje výzkum, který ukazuje, že úmrtí je 14,6 krát častější během prvních 14 dnů po první injekci COVID u lidí starších 60 let, ve srovnání s těmi, kteří nejsou očkování. To je mimořádné. Celý článek si můžete přečíst zde.

Další údaje, prezentované ve výše uvedeném videu, ukazují, že po zavedení vakcín na Covid-19, se s výjimkou několika oblastí celková míra úmrtnosti zvýšila. Seneff věří, že možná zjistila proč. Zdá se, že země, ve kterých vakcíny na Covid-19 nezvýšily úmrtnost, jsou také mezi těmi, které nepoužívají glyfosát.

„Hned potom, co se začal objevovat Covid-19, jsem měla podezření na glyfosát,“ říká Seneff. „Napsal jsem knihu o glyfosátu nazvanou ´Toxic Legacy´, a v této knize mám celou kapitolu na téma imunitního systému. Věřím, že glyfosát znamená konec pro vrozený imunitní systém, a když je váš imunitní systém slabý, vaše tělo nemůže dělat nic jiného, než na virus přehnaně reagovat. Není ho totiž schopné zabít.

Takže to nakonec způsobí vedlejší poškození a zničí vaše tkáně. Dostanete se do situace jisté cytokinové bouře, kdy si zničíte plíce, a vaše tělo to nedokáže zvládnout. Ve skutečnosti to není virus. Co vás doopravdy zabíjí, je to imunní reakce na virus, a to proto, že váš imunitní systém je příliš slabý. Pokud máte silný vrozený imunitní systém, domnívám se, že byste z Covidu-19 ani nezaregistrovali žádné symptomy.

Když se podíváte na statistiky ukazující které země jsou těžce zasaženy a neumí si s tímto virem poradit, jsou to jednoznačně země, které používají hodně glyfosátu a vyvíjejí biopaliva na základě rostlin vystavených glyfosátu. Myslím si, že tohle je důležitý kus skládačky. Glyfosát je v atmosféře… a lidé ho dýchají. Tím pádem dostanete jako výsledek přímý útok na imunitní systém plic, díky kterému jste velmi náchylní na COVID.“

Seneff věří, stejně jako já, že „vakcíny“ na Covid-19 nakonec zabijí mnohem více lidí než samotná nemoc, a že ji ve skutečnosti ještě zhorší. Seneff také uvádí znepokojivý případ pacienta s rakovinou ve Velké Británii, který byl 101 dní léčen s těžkým průběhem Covidu-19.

Protilátkové koktejly které mu dávali, nefungovaly, a doktoři po jeho smrti dospěli k závěru, že převládající varianta SARS-CoV-2 v jeho těle měla tucet různých mutací v spike proteinu. Jeho tělo nějakým způsobem přišlo na to, jak se vyhnout protilátkám, což je další kritický kousek skládačky.

„Myslím si, že vakcíny dělají totéž,“ říká Seneff, a dodává, že mezi těmi s narušeným imunitním systémem, pouze 17% očkovaných jedinců skutečně produkuje protilátky. Protilátky nemusí fungovat, protože jejich imunitní funkce je nízká, což umožňuje viru vytvářet rezistenci a mutovat.

„Myslím, že v zemi, kde glyfosát ničí imunitní systém lidí, máte hodně lidí s oslabenou imunitou, což dává viru obrovské množství příležitostí mutovat.“ Vakcína tento proces urychlí, protože pořád očkujeme lidi s oslabeným imunitním systémem. “

Vakcíny COVID-19 jsou katastrofou pro veřejné zdraví

Vývoj typické bezprecedentní (původní) vakcíny trvá 12 let, a ze všech mometnálně vyvíjených bezprecedentních vakcín se předpokládá, že se přes klinické fáze 2 a 3 dostanou jenom 2%

Vakcína na Covid-19 byla vyvinuta díky operaci Warp Speed za méně než jeden rok, což vědcům prakticky znemožňuje ji posoudit, a garantovat jak její bezpečnost, tak účinnost, protože nebyla adekvátně testována

Po celém světě jsou nyní očkovány stovky milionů lidí, a to pouze na základě předběžných údajů o účinnosti. Je znepokojivé, že i přesto že náhlá smrt je tím nejzjevnějším vedlejším účinkem, drtivá většina vedlejších účinků bude známa až za deset let, nebo déle.

Seneff předpovídá, že v příštích 10 až 15 letech uvidíme náhlý nárůst v prionových onemocněních, autoimunitních onemocněních, neurodegenerativních onemocněních v mladším věku, a krevních poruchách jako jsou krevní sraženiny, krvácení, mrtvice a srdeční selhání.

„Je to noční můra,“ říká. „A vidím, jak se to může stát.“ V zásadě je vakcína neuvěřitelně nepřirozená a má jenom jeden cíl, kterým je přimět vaše tělo k produkci protilátek proti spike proteinu. RNA byla zmanipulována. Není to přirozená RNA, protože má na sobě methyl-pseudouridin … A cílem je udržet ji naživu.

Normálně, pokud dostanete injekci s RNA, máte ve svém systému, specificky ve tkáních, enzymy, které ji okamžitě rozloží. Vaše tělo ví, že se musí RNA zbavit. Vakcína dělá to, že zajistí, aby tohoto vaše tělo nebylo vůbec schopné.

Pak je tu lipid, ve kterém je ta RNA uložena. Tyto lipidy jsou velmi abnormální, velmi podivné… Nejsou přirozené, ale byl do nich přidaný nějaký cholesterol, pravděpodobně aby to vypadalo jako přirozená částice LDL (nízkodenzitní lipoprotein), takže je vaše buňky přijmou. Není absorbován receptorem ACE2 (receptor pro angiotenzin-konvertující enzym 2).

Není využíván stejným způsobem jako virus. Je to úplně jiný mechanismus, který jej přináší do všech buněk. Prošli jste kolem všech sliznic. Virus obvykle přijde do plic nebo do jakékoli dutiny, kde je slizniční systém, který virus zasáhne jako první.

Pokud jste zdravý člověk, virus spustí váš přirozený slizniční systém, aby na něj reagoval a vyčistil ho,, a tím to končí. S vakcínou tento proces vůbec nemá šanci začít, protože injekce je podána rovnou do svalu, přes všechny bariéry, a sval se zblázní … vysílá všechny druhy poplachů.“

Pochopení vlastního imunitního systému

Když vaše buňky začnou produkovat virové spike proteiny, vaše imunitní buňky se shromáždí, aby proteiny vyčistily, a odklidily do vašeho lymfatického systému. Proto mnozí hlásí otoky lymfatických uzlin podpaží, které jsou také známkou rakoviny prsu. Protilátková odpověď je součástí vaší humorální imunity. Máte také buněčnou imunitu, která je součástí vašeho přirozeného imunitního systému.

Váš vrozený imunitní systém je velmi silný, a pokud jste zdraví, může vyčistit viry, aniž by vyprodukoval jedinou protilátku. Protilátky jsou ve skutečnosti druhořadým účinkem, implementovaným až potom, co selže váš vrozený imunitní systém. Problém je v tom, že váš vrozený imunitní systém rozhodně selže, pokud dostanete injekci vakcíny Covid-19, protože obchází všechny oblasti, kde by byl váš vrozený imunitní systém využit.

Vaše tělo bude věřit, že vrozený imunitní systém selhal, což znamená, že musí přinést záložní kavalérii. V podstatě vaše tělo nyní přehnaně reaguje na něco, co není pravda. Ve skutečnosti nejste nakaženi virem a váš vrozený imunitní systém neselhal, ale vaše tělo je nuceno reagovat, jako by obě ty věci byli pravdivé.

Jak vakcína COVID-19 obchází zdravé imunitní reakce

Ale je toho víc. Jak vysvětlila Stephanie Seneff, syntetická RNA ve vakcínách mRNA obsahuje nukleotid nazývaný methyl-pseudouridin, který vaše tělo nemůže rozložit, a tato RNA je naprogramována tak, aby spouštěla ​​maximální produkci bílkovin. Díváme se tedy na zcela netestovanou manipulaci s RNA.

Je velmi důležité si uvědomit, že se jedná o geneticky upravenou mRNA pro spike protein. Není to v žádném případě ta, kterou produkuje SARS-CoV-2. Vakcínová RNA byla výrazně změněna, aby se zabránilo tomu, že ji vaše tělo bude schopné metabolizovat. Navíc se spike protein, který vaše tělo produkuje v reakci na mRNA vakcíny Covid-19, zablokuje do vašeho ACE2 receptoru.

Toto je z toho důvodu, že geneticky upravený, NOVÝ spike protein má vložené další proliny, které zabraňují správnému uzavření receptorů, což následně způsobí snížení funkcionality ACE2. To je jedním z důvodů proč skončíte s problémy, jakými jsou plicní hypertenze, komorové srdeční selhání a cévní mozková příhoda.

Jak je uvedeno v dokumentu z roku 2020, existuje „klíčová souvislost“ mezi nedostatkem ACE2 a infekcí SARS-CoV-2. Lidé s nedostatkem ACE2 mají tendenci být náchylnější k závažnému průběhu Covid-19. Spike protein potlačuje ACE2, čímž se jeho nedostatek ještě zhoršuje. Jak se ukázalo, vakcíny dělají v podstatě totéž.

Jak dlouho mohou efekty trvat?

Jak bylo již zmíněno, RNA se velmi rychle rozkládá, takže aby se vyhla enzymům, které by normálně štěpily volnou mRNA, je uzavřena v lipidových nanočásticích kombinovaných s polyethylenglykolem nebo PEG. PEG pomáhá chránit RNA před rozpadem. RNA může snadno vstoupit do buňky přirozenými cestami endocytózy a využívat výhod konstrukce nanočástic, díky které vypadají jako část LDL.

Strategicky vybrali kationtový lipid, což znamená, že je kladně nabitý. „Obvykle máte ve svých membránách fosfolipidy, které jsou záporně nabité,“ vysvětluje Seneff. Problém s kationtovými lipidy spočívá v tom, že narušují plazmatickou membránu a způsobují imunitní reakci.

To však může být také klíčovým důvodem, proč byly použity. Obvykle konvenční vakcíny obsahují hliníkové adjuvans k vyvolání imunitní reakce. Hliník nebyl vhodný pro vakcíny Covid-19, ale kationtové lipidy plní velice podobnou funkci mimořádně dobře.

Kladně nabité lipidy které jsou extrémně toxické pro buněčné membrány, spouštějí imunitní buňky, aby se vrhli na pomoc ostatním buňkám, a vyčistili nyní produkovaný spike protein, přičemž jsou ale také nosičem, který umožňuje RNA vklouznout do buněk. Jakmile se dostane do buňky, mRNA poskytuje pokyny k produkci enormního množství spike proteinu.

„Skutečně znepokojující je, že existuje potenciál, aby se mRNA stala součástí DNA, a to by potom bylo permanentní.”

-Stephanie Seneff, Ph.D.

Důležité je, že neexistuje způsob jak předpovědět, jak dlouho tyto pokyny přetrvají. Výrobci hádají, že syntetická RNA může přežít v lidském těle asi šest měsíců, ale doopravdy nevíme, jestli je to pravda nebo ne.

Změny syntetické RNA, které provedly, mají zabránit jejímu rozpadu, takže by to mohly být roky nebo dokonce desetiletí, kdy se tyto špičkové proteiny budou v těle vyrábět, a brzy zjistíte, proč se v tomto případě jedná o opravdu špatný scénář.

„Opravdu znepokojivá věc o které v příspěvku mluvím, je potenciál pro její integraci (RNA) do vaší DNA,“ říká Seneff. „Pokud se to stane, vydrží to celý váš život, a tento nový genetický kód můžete předat svému potomkovi.“

Sledování spike proteinu z buněk – do lymfy – do sleziny

Jak vysvětlila Seneff, vaše imunitní buňky odklidí mRNA a spike protein, a vypustí je do vašeho lymfatického systému. Odtamtud se dostanou do vaší sleziny, kde mohou zůstat po docela dlouhou dobu.

„Existují všechny možné imunitní buňky, které mají různé role, ale jsou to dendritické buňky a makrofágy, které prvně vstupují do svalu, zachycují mRNA, přenášejí ji do lymfatického systému, a cestují lymfatickým systémem do sleziny, kde ji hromadí. Slezina měla nejvyšší koncentraci mRNA ze všech orgánů, na které se ve studiích na zvířatech dívali. Játra byla na druhém místě.

Nebyla to vakcína Covid-19, ale byla to messenger RNA vakcína, tedy fungující na stejném principu. Ostatní vakcíny, ty, které jsou založeny na vektoru DNA, také jdou do sleziny. Myslím, že se jim líbí, když vidí, že jdou do sleziny, protože ve slezině jsou zárodečná centra, která jsou místy s vysoce soustředěnou tvorbou protilátek.

Takže tyto dendritické buňky jsou v zárodečných centrech ve slezině, a poté přivádějí B-lymfocyty a T-lymfocyty, a ty tvoří a zdokonalují protilátky, protože musíte nejdřív projít celým tréninkovým režimem než docílíte toho, aby byla antibiotika přesně sladěna s konkrétním spike proteinem. Toto se děje převážně ve slezině.“

Byl odhalen potenciální mechanismus vylučování vakcíny (tzv. ´shedding´)

Seneff také vnesla světlo do záhadných zpráv o neočkovaných osobách, u kterých došlo k neobvyklým krvácivým příznakům poté, co strávili čas v blízkosti nově očkované osoby. Věří, že to může být způsobeno uvolňováním exosomů z plic.

„Pokud jste člověk, který produkuje tyto exosomy z vaší sleziny a odesílá je ven, není důvod, proč je nemůžete odeslat do plic.“ Výrobci vakcín experimentálně prokázali, že tyto exosomy se vskutku uvolňují z plic. “ říká Seneff

Aby bylo jasné, to, co se „vylučuje“ nebo šíří očkovanými jedinci, je spike protein – který je sám o sobě toxický – ne SARS-CoV-2. Nejde tedy o infekci virem, ale spíše o vylučování toxického proteinu.

„Zdá se mi, že pokud to vdechuješ, mohlo by ti hrozit zvýšené riziko.“ Myslím, že to zní opravdu bláznivě, ale vypadá to, že by se to mohlo stát, jen z logiky toho, co se děje v biologii. Mohlo by se stát, že byste dýchali tyto exosomy obsahující ty špatně poskládané prionové proteiny, které jsou pro vás nezdravé. Ale co přesně se stane, když jdou do plic, nevím. Nemám ponětí.“

Mohou vakcíny mRNA změnit vaši DNA? Toť otázka

Když se vrátím k možnému problému úpravy genů, už jsem byl obviněn z vědecké ignorance, když jsem uvedl, že vakcíny Covid-19 nejsou vakcínami, ale spíše formou genové terapie. Ale když se ponoříte do genetiky a molekulární biologie této vakcíny, zjistíte, že jsou ve skutečnosti formou nástroje pro úpravu stealth genu, který může změnit vaši DNA a integrovat pokyny, aby se vytvořilo ještě více spike proteinů.

Je to neintuitivní, protože mRNA obvykle nelze integrovat přímo do vašich genů, protože potřebujete reverzní transkriptázu. Reverzní transkriptáza převádí RNA zpět na DNA (reverzní transkripce). Seneff však objevila, že v naší DNA je již zabudována široká škála systémů reverzní transkriptázy, což to umožňuje. Vysvětluje:

„Dlouhou dobu jsme měli mantru, že transkripce je DNA na RNA na protein. To je základní biologie – DNA, RNA, bílkoviny. Ale pak v roce 1970 David Baltimore na MIT, objevil reverzní transkriptázu v retrovirech (RNA nádorové viry), za kterou získal Nobelovu cenu.

Ukázalo se, a tohle jsem ani nevěděla, dokud jsem nezačala zkoumat tyto vakcíny, že ve skutečnosti máme spoustu reverzní transkriptázy v našich vlastních buňkách. Máme jí opravdu spoustu. A jsou to tyto dlouhé rozptýlené jaderné prvky (LINE) a krátké rozptýlené jaderné prvky (SINE), které jsou schopny přepsat naši RNA zpět do DNA, a potom vrátit tuto DNA zpět do genomu.“

LINEs (dlouhé rozptýlené jaderné prvky) a SINEs (krátké rozptýlené jaderné prvky) jsou sekvence nukleotidů, kousků DNA, a tvoří obrovské procento genomu. Například LINE1 tvoří 10% vašeho genomu. Většinou jsou neaktivní, a vědci si dlouho lámali hlavu nad tím, co vlastně dělají. Jsou docela divné, protože skládají DNA pozadu, a pokládají ji zpět v různých oblastech. Například u lidí s Alzheimerovou chorobou se amyloid beta protein duplikuje všude v jejich genomu.

„Vypadají jako velký tlustý genom s extra kopiemi s různými variacemi v těchto kopiích, a dělají to prostřednictvím RNA,” říká Seneff. „Takže máte mechanismus evoluce. Myslím si, že primární mechanismus spočívá v převzetí DNA, jejím přeměně na RNA, mutaci RNA, protože RNA mutuje mnohem snadněji než DNA, a jejím přeměněním zpět na DNA a přilepením zpět do genomu. “

Stručně řečeno, řádky LINE a SINE se zdají být aktivovány, když je potřeba alternativní řešení problému. Jedním z takových problémů může být expozice glyfosátu. Když je tělo příliš nemocné na to, aby fungovalo normálně, najde způsob, jak problém vyřešit mutací proteinů.

„Je to proces, který používáme při nakládání s environmentálními toxickými chemikáliemi, s nimiž jsme obecně konfrontováni,“ říká Seneff.

mRNA může být tedy reverzně transkribována a převedena zpět na DNA LINE a SINE, ve vašem těle. Tato klonovaná DNA pak může být integrována do vašeho genomu. Tímto způsobem skutečně jde o genetickou úpravu.

Vytváříme generaci superpřenášečů (tzv. „superspreaders”)?

Co přijde dál, je opravdu děsivé. Seneff cituje výzkum, který ukazuje, že spermie mají schopnost přijímat exogenní mRNA, buď z viru, nebo z vakcíny mRNA, a reverzně ji přepisovat do DNA a poté produkovat plazmidy, které obsahují tuto klonovanou DNA. Spermie pak uvolní tyto plazmidy okolo vajíčka, které je pohltí.

Vejce se těchto plazmidů drží, a vloží nový kód do buněk rostoucího plodu. Hypoteticky by muž, který byl očkován vakcínou Covid-19, mohl produkovat dítě narozené s genetickým kódem, aby vytvořil spike protein SARS-CoV-2.

Tohle není dobrá věc, protože to znamená, že dítě nebude mít protilátky proti tomuto spike proteinu. Jelikož je součástí jejich genetického kódu, registruje se jako jeden z jejich vlastních proteinů, a jejich tělo proti němu nebude vytvářet protilátky. Pokud je toto dítě vystaveno SARS-CoV-2, jeho imunitní systém vůbec nereaguje. Co se bude dít dál můžeme jen hádat, ale bude to tak či onak opravdu problematické.

„Jak přesně onemocní, nebo jestli vůbec onemocní, to nevím,“ říká Seneff, „ale jejich imunitní systém nebude reagovat, a budou schopni nést ten virus po celý svůj život, a poté tento genomový znak předat svým dětem…

Pokud tedy nyní nereaguji na virus a nechám ho růst, co se stane? Je mi špatně? Do jaké míry je nemoc Covid-19 důsledkem imunitní reakce, spíše než samotného viru? To nevíme, aspoň ne s jistotou, ale mnozí říkají, že skutečným problémem je hyperaktivní imunitní reakce.

Lidé umírají na imunitní reakci na Covid, neumírají na virus. Virus je nezabíjí. Je to imunitní odpověď na virus, který je zabíjí. Takže pokud nemáte imunitní reakci, co se stane? Nikdo neví.“

I kdyby takové dítě nemělo být tímto virem samo ovlivněno, mohli bychom se dívat na vážný problém, protože by se mohlo proměnit v celoživotního superpřenášeče, a chronické nebezpečí pro všechny kolem něj. Alespoň u krav se to stalo .

Seneff vypráví příběh o stádech sužovaných virovým průjmem. Nakonec si uvědomili, že problémem jsou „zabijácká telata“. Narodila se telata, která měla virový protein integrovaný do jejich genomu. Když byla tato telata vystavena viru, nebyla schopna virus přirozeně vyčistit, a poté jej rozšířila na dospělé krávy, které onemocněly.

„Nechápu, proč by se u Covidu nemohlo stát totéž – že by se mohlo narodit dítě, které má tuto humanizovanou verzi tohoto proteinu, chytí ´divoký´ virus, a pak ho rozšíří do dospělé populace,“ říká Seneff

Takové děti by byly skutečnými superpřenášeči, a indoktrinace, kterou v současné době vidíme, kdy dětem bylo řečeno, že jejich pouhá přítomnost by mohla představovat smrtelné riziko pro lidi, které milují, by se pak změnila v krutou realitu. Dotyčná telata byla utracena, aby ochránila zbytek stád. Jak bychom jednali s lidskými ekvivalenty?

Doufejme, že tato noční můra nenastane, ale zdá se být biologicky možná, a to je problém. Skutečnost, že dostupná věda umožňuje tento druh spekulací, je dostatečným důvodem k tomu, aby brzdila tuto očkovací kampaň. Nemáme ponětí o tom, jaké jsou její dlouhodobé následky. Ani nevíme, jaké jsou krátkodobé důsledky, kromě toho, že kolektivně umírá více očkovaných lidí než neočkovaných.

Spike Protein se jeví jako velmi problematický

Obzvláště fascinující část Stephaniinho článku pojednává o toxicitě spike proteinu. Klíčovým problémem všech těchto genových vakcín Covid-19 je to, že samotný spike protein vypadá toxicky a vaše tělo je nyní továrnou na produkci spike proteinů.

„Ano. Provedli studie, kde vystavili zvíře pouze spike proteinu a prokázali, že je toxický v mozku a cévách. Samotné vyvolání imunitních reakcí tedy poškozuje tkáně.

Je to v podstatě toxická molekula a myslím si, že je toxická, protože je to prionový protein…

Tohle budu zkoumat podrobněji. Zatím toho nevím dost, ale zdá se mi to příšerné. Myslím, že to může být ta nejobávanější věc. V budoucnu se stanou dvě velké věci.

Budou se nějakou dobu vyvíjet, takže se toho nedočkáme hned. A samozřejmě nebudeme vinit vakcínu, protože umrtnosti u těchto hrozivých nemocí začne stoupat, a nikdo ji s tímto nebude spojovat.“

Proč je možné, aby spike protein způsobil vážné neurodegenerativní onemocnění

Creutzfeldt-Jakobova nemoc (CKD), lidská verze nemoci šílených krav (bovinní spongiformní encefalopatie – BSE, lidově nemoc šílených krav), je prionová nemoc. Mezi další lidské formy prionových onemocnění patří Alzheimerova, Parkinsonova a Lou Gehrigova choroba (ALS).

„Všechna tato strašná neurodegenerativní onemocnění jsou spojena se specifickými prionovými proteiny,“ říká Seneff.

Zdá se, že spike protein SARS-CoV-2 je prionový protein, i když toto ještě nebylo důkladně ověřeno

Je znepokojivé, že spike protein produkovaný vakcínami Covid-19, může díky provedeným modifikacím způsobit, že bude více prionem než jakým je spike protein ve skutečném viru, a bude také účinnější.

„Studie ukazují, že tato zárodečná centra ve slezině, jsou primárním zdrojem prionových proteinů, které se nakonec dostanou do nervu vagus (tzv. Bloudivý nerv), a jsou potom dodány do jader mozkového kmene. Takto můžete například získat Parkinsonovu chorobu…

Je toho tolik, co musíme pochopit, ale zdá se mi, že je to celé plán. Výrobci těchto vakcín si opravdu koledují o to, aby se to stalo, protože se zaměřují na zárodečná centra, (přesně proto, že) jsou to ta stejná místo, kde tyto prionové proteiny často začínají.“

Proč je třeba počítat s dlouhodobými neurologickými poškozeními

Ve svém příspěvku Seneff zachází do mnohem podrobnějších informací v popisu spike proteinu jako metabolického jedu. I když doporučuji přečíst celý Stephaniin článek, níže jsem extrahoval klíčové části, počínaje tím, jak může spike protein způsobit patologické poškození vedoucí k poškození plic a onemocněním srdce a mozku:

„Nyní se objevují známky toho, že SARS-CoV-2 má vážné účinky na vaskulaturu v různých orgánech, včetně mozkové vaskulatury. Yuichiro Suzuki ve spolupráci s dalšími autory představili v řadě článků silný argument, že spike protein sám o sobě může způsobit signalizační reakci ve vaskulatuře s potenciálně rozsáhlými následky.

Tito autoři zjistili, že v těžkých případech Covidu-19, způsobuje SARS-CoV-2 významné morfologické změny v plicní vaskulatuře. Dále prokázali, že expozice kultivovaných buněk hladkého svalstva lidské plicní tepny proteinu špice SARS-CoV-2, podjednotky S1, byla dostatečná k podpoře buněčné signalizace bez zbytku virových složek.

Následné studie ukázaly, že podjednotka proteinu S1 potlačuje ACE2, což způsobuje stav připomínající plicní arteriální hypertenzi (PAH), závažné plicní onemocnění s velmi vysokou úmrtností. Studie “in vivo“, na které vědci odkazovali ukázaly, že SARS coronavirem- indukované poškození plic bylo primárně způsobeno inhibicí ACE2 spike proteinem SARS-CoV, což způsobilo velké zvýšení angiotensinu-II.

Suzuki a kol. (2021) experimentálně demonstrovali, že S1 složka viru SARS-CoV-2 při nízké koncentraci aktivovala signální dráhu MEK / ERK / MAPK na podporu buněčného růstu. Spekulovali, že tyto účinky nebudou omezeny na plicní vaskulaturu.

Signální kaskáda spuštěná v srdeční vaskulatuře by způsobila onemocnění koronárních tepen a aktivace v mozku by mohla vést k mrtvici. Lze také předvídat systémovou hypertenzi. Předpokládali, že tato schopnost spike proteinu podporovat plicní arteriální hypertenzi, by mohla předisponovat pacienty, kteří se zotavili ze SARS-CoV-2, k pozdějšímu rozvoji srdečního selhání pravé komory.

Dále navrhli, že by se podobný účinek mohl objevit v reakci na vakcíny mRNA, a varovali před potenciálními dlouhodobými následky pro děti i dospělé, kteří dostávali vakcíny Covid-19 založené na spike proteinu.

Zajímavá studie Lei a kol. (2021) zjistili, že pseudovirus – koule zdobené proteinem SARS-CoV-2 S1, ale bez jádra virové DNA – způsobují intratracheálně exponované záněty a poškození v tepnách a plicích myší, na kterých testovali.

Poté vystavili zdravé lidské endoteliální buňky stejným pseudovirovým částicím. Vazba těchto částic na endoteliální receptory ACE2 vedla k mitochondriálnímu poškození a fragmentaci v těchto endoteliálních buňkách, což vedlo k charakteristickým patologickým změnám v přidružené tkáni.

Tato studie objasňuje, že samotný spike protein, který není asociován se zbytkem virového genomu, je dostatečný k tomu, aby způsobil poškození endotelu spojeným s Covidem-19. Potenciální následky vakcín, které mají způsobit, že buňky budou produkovat spike protein, jsou jednoznačné, a jsou zjevným důvodem k obavám.

Komerční vakcíny nejsou tak ´čisté´, jako zkušební vakcíny

Stephaniin článek také zdůrazňuje neznámé riziko injekce fragmentované RNA, které se nachází ve větším množství v komerčně vyráběné vakcíně Pfizer ve srovnání s vakcínou použitou v počátečních studiích:

“Veřejná Hodnotící Zpráva EMA podrobně popisuje přehled výrobního procesu firmy Pfizer. Jednou z odhalení je přítomnost ´fragmentovaných druhů´ RNA v injekčním roztoku. Jedná se o fragmenty RNA, které jsou výsledkem předčasného ukončení procesu transkripce z templátu DNA.

Pokud by tyto fragmenty byly po injekci přeloženy buňkou, generovaly by neúplné spike proteiny, což by opět vedlo ke změněné a nepředvídatelné trojrozměrné struktuře a fyziologickému dopadu, který je přinejlepším neutrální, a v nejhorším případě škodlivý pro buněčnou funkčnost.

V komerčně vyráběných produktech bylo podstatně více těchto fragmentovaných forem RNA, než v produktech používaných v klinických studiích. Ty druhé byly vyrobeny mnohem přísněji kontrolovaným výrobním procesem…

I když netvrdíme, že obyčejné proteiny (ne spike-proteiny), generované z fragmentované RNA, budou špatně poskládané nebo jinak patologické, věříme, že by minimálně přispěly k buněčnému stresu, který podporuje konformační změny spojené s priony v přítomném proteinu spike.“

Více Informací

Stephanie Seneff a já pokrýváme ještě mnohem víc témat, než ty, kterými jsem se zabýval v tomto článku, včetně toho, jak mohou vakcíny vyvolat autoimunitní problémy prostřednictvím molekulárních mimikry. To zahrnuje nemoci jako celiakie, Hashimotova tyreoiditida a lupus. Pokud tedy máte JAKÝKOLIV zájem dozvědět se více o této vakcíně, důrazně vám doporučuji sledovat celé video.

Diskutujeme také o tom, jak injekce způsobují idiopatickou trombocytopenickou purpuru (ITP), vzácnou poruchu krve, při které skončíte s krevními sraženinami, poklesem počtu krevních destiček, a krvácením současně.

Nezapomeňte si také přečíst Stephaniin článek “Horší než nemoc: recenze některých možných nezamýšlených důsledků mRNA vakcín proti COVID-19“, publikovaný v Mezinárodním Žurnálu Teorie, Praxe a Výzkumu Vakcín (International Journal of Vaccine Theory, Practice and Research.)

Jak se můžete chránit před očkováním nebo před vystavením se očkovaným osobám?

No, to je ta skutečně otázka dne. Mluvili jsme o vylučování (´shedding´) z vakcíny. Samozřejmě, že vakcína klasicky nevylučuje virové částice, ale může snadno způsobit, že lidé budou vylučovat spike proteiny, a právě tyto spike proteiny mohou způsobit stejně velké škody jako virus.

Zatímco Stephaniin článek se hluboce nezabýval řešeními, poskytuje hlavní vodítko, které spočívá v tom, že vaše tělo má schopnost řešit mnoho z těchto problémů prostřednictvím procesu zvaného autofagie. Jedná se o proces odstraňování poškozených bílkovin ve vašem těle.

Jednou z účinných strategií, které podporují autofagii, je pravidelný půst, neboli ´fasting´, časově omezené stravování. Většina lidí jí více než 12 hodin denně. Postupné snižování na šesti až osmi hodinové okno radikálně zlepší vaši metabolickou flexibilitu a sníží inzulinovou rezistenci.

Dalším prospěšným postupem je saunová terapie, která zvyšuje proteiny tepelného šoku. Podrobně jsem o tom diskutoval v předchozích článcích. Proteiny tepelného šoku fungují opětovným skládáním proteinů, které jsou špatně složeny. Také označují poškozené proteiny a připravují je na likvidaci.

Další zásadní strategií je vyloučení všech zpracovaných rostlinných olejů (semenných olejů) z vaší diety, což znamená vyloučení prakticky všech zpracovaných potravin, které jsou jich plné. Oleje ze semen radikálně zhorší produkci mitochondriální energie, zvýší oxidační stres, a poškodí váš imunitní systém.

Oleje ze semen také pravděpodobně obsahují glyfosát, protože se silně používá u plodin, které je produkují. Je zřejmé, že je důležité zabránit kontaminaci glyfosátu ve všech vašich potravinách, kterou můžete minimalizovat nákupem pouze certifikovaných biopotravin.

Nakonec, chcete optimalizovat svůj vrozený imunitní systém. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je vystavit se dostatku slunečního záření, ideálně v plavkách, a dostat hladiny vitaminu D na 60 až 80 ng/ml (100 až 150 nmol/l).

Národní informační centrum o očkování (NVIC) nedávno zveřejnilo více než 50 videoprezentací z páté mezinárodní veřejné konference o očkování, která se konala 16. až 18. října 2020, a byla zdarma k dispozici všem.

Témou konference bylo „Ochrana zdraví a autonomie v 21. století“, na které se zúčastnili lékaři, vědci a další zdravotničtí pracovníci, aktivisté v oblasti lidských práv, vůdci komunit věřících, právníci ústavních a občanských práv, autoři a rodiče dětí zraněných vakcínami, kteří hovoří o vědě vakcín, politice, zákonech a etiketě, a infekčních nemocech včetně koronavirů a vakcín Covid-19.

V prosinci 2020 zveřejnila jedna britská společnost nepravdivé a zavádějící informace o NVIC a jeho konferenci, což vedlo NVIC k otevření celé konference pro bezplatné prohlížení. Konference má vše, co potřebujete, abyste se vzdělávali a chránili své osobní svobody a svobody týkající se vašeho zdraví.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost. Byl jsem řečníkem na této inspirující konferenci a žádám vás, abyste sledovali tyto videoprezentace dříve, než budou cenzurovány a odstraněny technokratickou elitou.

PŘÍSTUP NA KONFERENCI ZDE

Překlad: Neli

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů