Izrael: Nadměrná úmrtnost po zahájení očkování

Ve zkratce...

Tohle nepotřebuje komentář... oficiální data z Izraele ukazující spojitost mezi začátkem očkování a nadměrnou úmrtností.
Facebook
Telegram
VK
Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

 1. Děkuji za další informace! Kdy dnes zkorumpovaný hlavní mediální proud otiskuje pouze útoky, nadávky a lži…

 2. Co skutečně znamená „DLOUHÝ KOVID“

  Na začátku roku 2022 se uvedlo, že celosvětově trpí „dlouhým covidem“ několik milionu lidí – a že to číslo (po)roste. Více jak dvě třetiny (myšleno celosvětově) těchto osob byly údajně rok (nebo déle) v pracovní neschopnosti.
  Zpráva z USA naznačovala, že přibližně 12 milionů Američanů je údajně v pracovní neschopnosti s „dlouhodobým kovidem“.

  Vyznavači kovidu tvrdí, že 12 % těch, kteří kovid prodělali, má příznaky i po 12 týdnech.
  Média ignorovala skutečnost, že největší a nejvýznamnější výzkum dlouhého kovidu, kterého se zúčastnilo 26 000 osob, dospěl k závěru, že dlouhý covid je z velké části psychologický problém.

  Lidé, kteří si vzali volno s plným (i částečným) platem, se nechtěli vrátit zpět do zaměstnání..
  Dlouhý kovid je možná i kombinací hypochondrie a psychické poruchy? Je to mimo jiné i začátek univerzálního příjmu?

  Bylo už xx-krát prokázáno, že nikdy neexistovala pandemie covid, natože nějaká epidemie (ale zase pozor, ten toxický šmejd – Spike protein je velmi reálný a co vytváří „spásné vakcíny“ mimo jiné?..).
  To, co se nazývalo covid-19, byla přeznačená chřipka. A přestože několik lidí po chřipce nějakou dobu trpí duševní a fyzickou únavou, máme nyní globální dlouhodobou pandemii kovid..

  Proč vytvořili falešnou nemoc – „dlouhý kovid“?
  1) Vlády uvítaly nárůst počtu údajných nemocných kovidem, protože to pomáhá vyvolat v lidech strach z přeznačené chřipky – a přijmout očkování, které je nepoctivě propagováno jako prevence.
  2) Vlády vědí, že pokud velká část pracovní síly zůstane doma, narušení a náklady vážně poškodí ekonomiku. To je jeden ze základů velkého resetu!
  3) Falešná dlouhodobá nemoc kovid je vynikající zástěrkou pro zranění způsobená očkováním covid-19!

  Seznam nejčastějších nežádoucích účinků spojených s „očkováním“ proti (idiotismu) kovid se shodou okolností shoduje s nejčastějšími příznaky spojenými s „dlouhým kovidem.“
  Samozřejmě, že každý, kdo se odváží podívat na důkazy – a zpochybnit mýtus o dlouhém kovidu – je odmítnut jako konspirační teoretik a je mu zakázáno sdílet své názory..

  Nejčastější nežádoucí účinky, které jsou údajně spojeny s (toxickými) injekcemi kovid, jsou shodou okolností nejčastějšími příznaky spojenými s dlouhým kovidem, tedy:
  srdeční problémy, mrtvice, poruchy srážlivosti krve, bolesti kloubů, křeče a další neurologické problémy, Bellova obrna, Guillain Barreův syndrom, autoimunitní onemocnění, dýchací problémy, psychické potíže a únava…

  Problémy způsobené dlouhodobým užíváním kovidu jsou naprosto stejné jako problémy způsobené očkováním kovidem!
  „Dlouhý kovid“ je zástěrkou pro vedlejší účinky těchto injekcí.
  Média hlavního proudu samozřejmě o ničem z toho nechtějí diskutovat ani diskutovat. Vlády, poradci, novináři i lékaři se drží stejné linie, protože všichni jsou konspirátoři a všichni jsou součástí spiknutí.
  Každý, kdo se odváží podívat na důkazy – a odhalit pravdu -, bude odmítnut jako zastánce konspiračních teorií a bude mu zakázáno sdílet své názory.

  „V této zemi máme svobodný tisk,“
  A smích zněl hlasitě a dlouze.
  Kdy naposledy masmédia, noviny, TV stanice nebo rádio zveřejnily nebo odvysílaly pravdu o vakcínách? Americká CNN Prima či Kyperský Seznam dokonce odmítá pustit do svého vysílání ty, kteří očkování zpochybňují…

 3. pane Formánek to je opravdu slabota,na tohle vám skočí snad uplně totální pitomec,jako je třeba CZKOTAS,proto že to nedokazuje umrtnost na vakcíny,za prvé- ten druhý graf znázornuje umrtnost „ze všech příčin“ což znamená i autonehoda. a za druhé- jde totiž o kumulativní počty,a kumulativní zahrnují všechna data až do současnosti, i kdyby naočkovali 100 tisíc lidí denně a ze všech příčin by umřel jeden člověk denně, tak graf bude mít stále stoupající křivku,, tak třeba jen u nás v ČR umře cca 300 lidí denně, a očkovéní se téměř zastavilo (pár jedinců co si zajde i dnes) pokud bych chtěl tyto čísla znázornit v grafu tak kumulativně bodu mít stoupající křivku,zajímalo by mě kolik blbců vám na to skočí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů