David Icke – Kam směřujeme & Co se děje

Ve zkratce...

David Icke vystoupil veřejně v Londýně a vzkazuje lidem, co musíme udělat, abychom se nenechali zotročit.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Co se děje po celém světě? Už uběhla spousta měsíců. Na začátku spousta lidí věřila, že je tu smrtelný virus, tak přijali lock-downy. Ale jak měsíce ubíhaly a jejich osobní zkušenosti se nijak neshodovaly s tím, co nařizuje vláda, více a více lidí po celém světě… a neustále jich je víc… v každé zemi… si uvědomují, že jsou oběti podvodu. Podvod spočívá v tom, transformovat lidskou společnost pod záminkou tohoto falešného viru. Ve jménu zdraví ničí světovou ekonomiku, ničí podniky lidí a ničí živobytí lidí. A další řada lock-downů, které jsou nyní naplánované, mají způsobit bankrot těch podniků, které se ještě dosud držely.

Proč? Protože když populace nemá přístup k nezávislému zaměstnání, stane se závislá na státu. Co teď hlasitěji začínají naznačovat, a častěji, je něco, co je v mých knihách už desítky let, a to je plán k zavedení něčeho, co nazývají zaručený příjem. Zaručený příjem se bude prezentovat jako způsob, jak dát lidem příjem na přežití, jestli vůbec to, protože všechny práce budou pryč… s tím, jak UI také bere lidem více práce. Ale myšlenka není taková, že benevolentní vlády po celém světě vám řeknou: Tady máte peníze, protože nám na vás záleží. Namísto toho to bude příjem, který bude tak akorát stačit na přežití, a s tím bude spojeno pár důsledků, pár podmínek. Zaprvé si musíte dát Gatesovu vakcínu, která má pro lidstvo podlou a hroznou agendu. Nebude to jen jedna vakcína… ale jedna za druhou. Budete muset dělat to, co vláda říká.

Pokud nebudete dělat, co vláda říká, nebudete mít příjem… a Austrálie už je toho příkladem. Tamní vláda zavedla legislativu, která říká, pokud pobíráte státní podporu… za to si dosaďte zaručený příjem… a nebudete mít svoje dítě očkované vládně doporučovanými vakcínami, tak přijdete o podporu.

To je předchůdce zaručeného příjmu. Naprostá kontrola. Ale abyste to zavedli, musíte zničit nezávislý přístup lidí k příjmu a zaměstnání, a o tom jsou ty lock-downy. Proto prof. Neil Ferguson, kterého vlastní a financuje Gates, a Imperial College v Londýně, kterou financuje a vlastní Gates, přišel s počítačovými modely s absurdními odhady úmrtí na covid – 2,2 milionů v Americe a půl milionu v Británii, aby se lock-down opodstatnil, protože lock-down byl zásadní pro tento plán, zničit globální ekonomiku.

Lidé si to teď začínají uvědomovat. Začínají si uvědomovat, že byli oklamáni, a teď se začínáme spojovat a odporovat tomu. Na světě je přes 7 miliard lidí. Jádro tohoto kultu, co za tím stojí, byste mohli dát do jedné místnosti. Pokud se nepodvolíme vlastnímu zotročení, nemůžeme být zotročeni. Tady teď směřujeme. Uvědomit si, že se musíme přestat podvolovat vlastnímu zotročení.

Podle mě by podniky a lidé, co tam jsou zaměstnaní, by měli dělat, v souvislosti s lock-downem, je jednoduše odmítnout svůj podnik uzavřít. Já roušku nenosím a ani si na ruce nedávám žádné ty toxické sračky, dezinfekce, nic z toho! Měl jsem dvakrát projev na Trafalgar Square pro 35-45 tisíc lidí, dnes tady je spousta lidí, v podstatě jsem obejmul stovky lidí a nějakým způsobem jsem přežil ten zatracený virus! Protože je to podvod a svět si to začíná uvědomovat. A my jsme právě jen začali.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

7 komentářů

 1. Muzete mi nekdo ve skratce vysvetlit ke komu patri Trump a Putin a ke komu patri Biden Clinton a spol ?

   1. Proc takový tón? Jestli víte, proc Jardovi K.neodpovite?A jestli víte prd,proc nemlcite?Klidne se zlobte,ale jsem si jista,ze to Jardu přinejmenším zamrzelo.A to není dobra vizitka-pro Vás.
    Na Zemi urcite nejste proto,aby jste někomu ublizoval.Sebemin.V duchu si s Jardou vyměňte misto a prozijte tuto situaci.Je Vam dobře? Odpověď si nechte pro sebe a hlavně na ni nikdy nezapomeňte! Z takových ,zdanlive nicotnych,malých zel se každý den skládá domino agonie-bolesti,depresi a šílenství.Vaš cynismus 10.11.2020 v 15:04 vyrazil vpřed a započal první obeh světem živých bytostí. Ve své slabosti a ubohosti chce jen jedno.Sytit se.Sobe podobnym. Aby se mohl pyšný a silný vrátit tam,odkud vyšel. A jeho stopa je už den po té zcela jistě viditelna.
    Snad jsme tentokrát měli všichni štěstí a vy jste se jako hulvát zachoval k cloveku,který nezrcadli.

    Toto je moje poselství, to je moje agenda,moje cesta do srdce a do všech srdcí,co kdy byly,jsou a budou.
    Každa manifestace našeho ja do tohoto světa, slova více než cokoliv jiného, spouští efekt Motylych křídel-co začalo někde nad Atlantikem mávnutím křídel motýla, konci na opacne straně planety jako superbouře.

  1. Putin študoval spolu s Merkelovou a k moci bol dosadený sionistami 33.stupňa za účelom prípravy nwo. Pokúsi sa svojim vychovávateľom postaviť na odpor a odtrhnúť Rusko od celosvetovej vlády, k moci bol však dosadený práve sionistami za účelom zjednotenia Ruska a podriadenia ho nwo.
   Trump je podporovaný Jezuitmi a pravými židmy. Trump však nemá za sebou chazarských židov, ktorí ovládajú FED, všetky národne banky (vrátane českej a slovenskej), väčšinu médií a najnovšie získali monopol aj na cenzúru na internete. Bidena, Clintonovcov, Busha podporujú práve títo chazarskí židia ako je Soroš, Rockefeler, Rothchild, Morgan, … Stoja nad nimi ešte ich nadriadení (kult), ktorých nikto nikdy nevidel a ktorí tajne riadia svet. Chazarskí žiadia prahnúci po celosvetovej moci nie sú praví židia ale konvertujú podľa potreby na čokoľvek. Nebudem to viac rozpisovať, všetko je na nete. Podstatné je, že Trump by sa v druhom volebnom období pokúsil usvečiť vraha Kenedyho (Busha staršieho), čo bol jeho životný sen a spolu všetkých pedofilov a vrahov detí poslal do väzenia. Celá demokratická strana (Biden, Clinton, Bush..) spolu s Hollywoodom fičia na ľudskej droge adrenochrome, ktorú získavajú z týraných zabitých detí. Väčšina demokratickej strany sú pedofili. Do roku 2030 sa pomocou 5G dronov, kamier a bezhotovostných platieb pokúsia zotročiť svet. V roku 2021 sa pokúsia geneticky modifikovať ľudí vakcináciou proti tzv. pandémii, ktorá je čistým psychologickým vírusom. Ľuďom chcú zničiť hypofízu a spraviť z nich poslušných biorobotov založených len na zvieracích emóciach a rozume. Vnímanie falošnej reality bude (už je) predkladané pomocou internetu a médií.
   Ľudstvo je však na dobrej ceste, začína sa prebúdzať. Preto sa kult tak veľmi ponáhľa s 5G a nastolením novej celosvetovej elektronickej meny, ktorú bude spravovať firma Accenture. Prebudení ľudia prestanú poslúchať nariadenia vlád/TV/internet a začneme si navzájom pomáhať. Staneme sa však prenasledovaní poslušnými otrokmi. Celé nwo sa nakomiec zosype ako domeček z karát. Tomu verím ja.
   Môj odkaz pre všetkých prebudených. Používajte výhradne hotovosť, neplaťte kartou ani smartfónom a vzdelávajte sa.

 2. Dokonalý vzor lháře. Postavit svůj život a výdělek na tom, že budu obelhávat druhé je děsivé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů