Dr. Palevsky – Mohou očkovaní lidé způsobit onemocnění u neočkovaných lidí?

Ve zkratce...

Dr. Palevsky vysvětluje nebezpečí spike proteinu ve „vakcínách” proti covidu, jak může poškodit nejen ty očkované, ale nepřímo i neočkované.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Dr. Lawrence Palevsky: V prvé řadě, když se provádí studie injekcí, které jsou považovány za vakcíny, někdy potřebujeme 7, 10 nebo i 15 let, abychom vážně pochopili, co ty injekce s tělem dělají, a co dělají s těmi kolem nás. Automaticky tedy předpokládáme, že když úřady říkají, že tyto injekce jsou bezpečné, že ve skutečnosti máme dostatečná data a dostatečná pozorovací data, abychom pochopili, jestli tyto injekce jsou bezpečné. Jde o to, že nemáme dostatek dat, abychom pochopili jejich bezpečnost. Další věc je ta, že nás přesvědčují, že tohle je vakcína proti virové nákaze. Celý svět si tedy myslí, že tohle je vakcína, která nás má chránit proti virové nákaze SARS-CoV-2.

Když máte vakcínu, která má jako vakcína být efektivní, máte mít protilátkovou imunitu proti viru SARS-CoV-2. To ale s těmito injekcemi nikdy nebylo potvrzeno, jestli díky nim máme protilátkovou imunitu proti viru SARS-CoV-2. Namísto toho máme genetické informace toho, co je údajně kousek viru SARS-CoV-2. Ten kousek se nazývá spike protein. A technologie použitá v těchto injekcích je taková, která nikdy předtím nebyla použita ve vakcínách s jakýmkoliv úspěchem.

V podstatě bereme genetické instrukce, které tvoří syntetický spike protein, který je údajně část viru SARS-CoV-2, a ty instrukce dáváme tělu a žádáme lidské tělo, aby přijalo genetické instrukce toho spike proteinu a aby svými procesy tvořilo toho proteinu víc. Tato technologie messenger RNA, jak se jí říká, dodává genetické instrukce, aby naše tělo tvořilo spike protein. Problém je v tom, že nikdy nebyla provedena studie k prokázání bezpečnosti, ale také nebyla provedena studie ke zjištění, jestli se ta produkce spike proteinu po svém spuštění někdy zastaví.

Zjistilo se, že spike protein v přirozeně se vyskytující virové nákaze SARS-CoV-2 způsobuje mozkové záněty a neurologické poškození, infarkty, plicní onemocnění, onemocnění jater, onemocnění ledvin, a má vliv na rozmnožovací soustavy mužů a žen a také ovlivňuje to, jak se krev váže na kyslík, a způsobuje krevní sraženiny. Víme, že přirozené onemocnění SARS-CoV-2, kvůli vlivům spike proteinu, způsobuje u lidí celou tuto řadu systemických onemocnění.

Nyní tedy genetické instrukce pro ten protein bereme a žádáme naše tělo, aby tvořilo více toho spike proteinu. Tím, že tvoříme více toho spike proteinu, v podstatě tvoříme příznaky a onemocnění covidu-19 tím, že lidi vystavujeme riziku mozkového a neurologického poškození, plicního onemocnění, onemocnění jater, onemocnění ledvin, infarktu, mrtvice, problémů s krevními sraženinami a poškození rozmnožovací soustavy mužů a žen. A není žádná studie, která by prokázala, jestli jak tělo začne tento syntetický spike protein tvořit, jestli se kdy ta produkce spike proteinu kdy zastaví. Ví se o tom, že ten spike protein je pro lidskou tkáň velmi škodlivý.

Víme, že spike protein se nalezl ve slinách, víme, že se nalezl v DNA, a musíme si položit otázku, jestli se nachází v molekulách našeho výdechu? Nachází se v kůži, když se potíme? A pokud ano, má to vliv na druhé lidi, se kterými přicházíme do kontaktu? Realita je taková, že u těch, kteří obdrželi tuto injekci, je masivní nárůst problémů s krevními sraženinami, potraty, neplodností, mrtvicí, infarktem, autoimunitními onemocněními a úmrtím, jen abych jich pár zmínil. A to u těch, kteří byli vakcinováni. Rozhodně bychom měli mít podezření, když vidíme, jak nevakcinovaní lidé v okolí vakcinovaných lidí dostávají typické příznaky covidu a k tomu případy s potraty, krvácením, nepravidelné menstruační cykly. Mělo by vzbudit velmi velké podezření.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Říká se nám, že spike protein je specifický pouze pro virus SARS-CoV-2. Když vaše tvoří syntetický spike protein, máte si vytvořit protilátky, které mají napadnout spike protein. Nevíme, jestli produkce toho spike proteinu bude neustále pokračovat. To by také způsobilo neustálou produkci protilátek. A zjišťujeme, že genetické instrukce spike proteinu nejsou specifické jen pro virus SARS-CoV-2. Genetické instrukce spike proteinu se také podobají nebo jsou stejné jako mnoho proteinů, které existují v samotném lidském těle. Pokud tedy máme produkovat protilátky proti genetickým instrukcím spike proteinu, ty protilátky najdou každý kousek proteinové tkáně v těle, která se shoduje s genetickými instrukcemi spike proteinu.

A ty protilátky proti genetickým instrukcím spike proteinu spustí útok proti jakýmkoliv proteinům a tkáním v těle, které se podobají nebo jsou stejné jako genetické instrukce spike proteinu. Proto uvidíte autoimunitní onemocnění, ale před mnoha měsíci v evropském časopisu vyšel článek o tom, že v ženské a mužské rozmnožovací soustavě je několik proteinů, o kterých se zjistilo, že mají podobné genetické instrukce jako genetické instrukce spike proteinu.

A autor článku, vědec, nadnesl obavu, že když píchneme genetické instrukce spike proteinu do těla a způsobíme, aby si tělo vytvořilo protilátky proti těm genetickým instrukcím spike proteinu, také způsobíme, že tělo si vytvoří protilátky proti mužské a ženské rozmnožovací soustavě, protože ty proteiny v rozmnožovací soustavě mají podobné instrukce jako spike protein. A nadnesl kolem toho velmi zásadní obavu, protože jeho obava byla, že to v podstatě znehybní a znemožní spermiím, aby byly schopny oplodnit vajíčko, a že to také poškodí samotné vajíčko, a že to také poškodí placentu. Odborníci z celého světa udělali následující.

Když slyšeli tuto vědeckou obavu, odborníci z celého světa řekli: „Ale genetické instrukce proteinů v mužské a ženské rozmnožovací soustavě jsou jen velmi málo podobné genetickým instrukcím spike proteinu, že by na tom nemělo záležet.” Dámy a pánové, takto jsme získali vědu, která říká, že by lidé neměli mít obavy z neplodnosti u mužů a žen, a potratů u žen. Žádná studie o tom není, byl vysloven jen názor, který říká, že genetické instrukce proteinů v ženské a mužské rozmnožovací soustavě, jsou tak málo podobné spike proteinu, že by na tom nemělo záležet. A tudíž na tom nezáleželo. To, co vidíme u žen, které dostaly injekci, je to, že dochází k několika set procentnímu nárůstu potratů a mrtvě narozených dětí. To vše se hlásí systému VAERS.

A nyní vidíme to, že ženy, které jsou v okolí ostatních, kteří byli vakcinováni, mají stejné zkušenosti, což musí vzbudit podezření, že ta messenger RNA nejen způsobuje, že tělo trvale tvoří spike protein, ale že ten spike protein se nejspíše šíří skrze dech, sliny, kůži a kdo ví, odkud ještě jinde z těla se šíří. Jen poslední věc před další otázkou… To je založeno pouze na tom, co si myslíme, že víme, že je v těch injekcích. Ale dr. Tenpenny a já jsme o tomto mluvili při několika příležitostech, že existuje potenciál, že do těla se píchají další mRNA proteiny, které způsobují, že tělo pak tvoří různé druhy proteinů, o kterých nemusíme vědět.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Doporučuji si nastudovat základy kvantové fyziky – pozorovatel, člověk který pozoruje pokus, ho také ovlivňuje svým myšlením – když je človék věřícím, pochopí to rychlej než materialista…v podstatě všichni, kdo „uvěřili“ a šiří obsah jej i ovlivňují reakcemi své mysly. A to je know-haw „za oponou“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů