Nový britský vládní dokument o transhumanismu, genetickém inženýrství a více

Ve zkratce...

Britská vláda v květnu 2021 zveřejnila dokument s názvem „Vylepšení člověka” v podstatě pojednávající o transhumanismu, propojení člověka se strojem... ukazuje to, kudy chtějí společnost nasměřovat. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Přepis:

Ahoj, posloucháte Hugo Talks. Dnes tu mám pro vás video o něčem, co je ve skutečnosti na webu britské vlády. Ale na YouTube to video nedám, protože… abych řekl pravdu, podle mě ho smažou, což je škoda, protože tohle by bylo dobré pro spoustu „neprobuzených”. Pokud tedy můžete, sdílejte tohle video. Tohle mi poslal James, za to ti děkuji. Podle všeho to je na vládním webu od posledního měsíce (května 2021), a je to 110 stránková digitální knížečka, kterou si můžete stáhnout.

Jde o „úvahu”, jak tomu říkají, od britského a německého ministerstva obrany. A pojednává o… říkají tomu „Vylepšení člověka”, což je v podstatě transhumanismus. Je to na britském vládním webu. Název je: „Vylepšení člověka – počátek nového paradigmatu. Projekt strategických implikací. Projekt zahrnuje výzkum odborníků na obranu z Německa, Švédska a Británie k pochopení, jak vznikající technologie jako genetické inženýrství, bio-informatika a možná počítačová rozhraní do mozků mohou ovlivnit budoucnost společnosti, bezpečnosti a obrany.” Takže… Podívejme se na to, co tyto vládní agentury pro nás plánují. Tady máme úvodní stránku pro tuto knížečku od ministerstva obrany o tom, jak z nás všech chtějí udělat mutantní polo-roboty. Jak vidíte, je tady šroubovice DNA, a na levé straně je lidská paže a na pravé straně je robotická, androidní paže.

Nový britský vládní dokument o transhumanismu, genetickém inženýrství a více • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Představuje to splynutí, spojení lidí a robotů pomocí DNA. Takto to tady vypadá. Když se podíváme níže, je tam „Zproštění zodpovědnosti” (disclaimer), které zní: „Obsah této publikace nepředstavuje oficiální politiku nebo strategii britské vlády nebo britského ministerstva obrany.” Jo tak… no tak to je vše v pořádku. Takže co? Tuto 110 stránkovou knížku a grafiku k ní jste vytvořili jen tak pro legraci?

Posledních šest měsíců jste moc práce neměli? Tohle je jen tak pro zábavu? Jo, jistě… pokud ano, co to dělá na vládním webu? Každopádně, je toho tady hodně. Jak vidíte, je tady osm částí a více jak 110 stránek. Pochopení vylepšení člověka… technologie. Pak tu máme etickou a právní stránku. My víme, že vláda nemá žádnou etiku a tvoří si zákony, jak se jim to hodí. Číst tu část je ztráta času.

Takže ve zkratce, hodně tady píšou o vojenském použití, a jak chtějí použít exoskeletony k vytvoření supervojáků, dávat jim léky, které vylepší jejich mozkovou kapacitu, apod. A hodně toho o tom, jak se chtějí dostat do mozků společnosti, aby se sjednotili s nějakým nesmyslem ve stylu matrixu. Zdá se, že se řídí mantrou o zbraňové technologii, která existuje od počátku času. Však víte… že veškerá technologie je poháněna člověkem, který chce pro sebe vytvořit nejmocnější zbraně, aby se bránil proti svým nepřátelům.

A víte… všechny produkty a přístroje v našich domácnostech jsou vše vedlejšími produkty toho, že vlády používají technologie k vytvoření zbraní. Tady to lze vidět dost jasně. Jak je uvedeno zde: „Vítězové budoucích válek nebudou ti s nejvyspělejší technologií, ale ti, kteří dokážou co nejefektivněji integrovat schopnosti lidí a strojů ve vhodný čas, na vhodném místě a lokaci. Rostoucí důležitost spolupráce člověka a stroje je obecně uznávaná, ale převážně se o tom mluví z techno-centrického pohledu.

Vylepšení člověka představuje chybějící část skládačky a bude čím dál více důležitým prvkem v dalších 30 letech kvůli třem klíčovým hnacím prvkům změny.” A tady vidíme něco, za co bude Světové ekonomické fórum hrdé. Když nad tím přemýšlím, nejspíše oni sami jsou zodpovědní za velkou část této knížky. Možná… Zde se píše: „Budoucnost nositelných přístrojů.

Současná nebo vznikající technologie v této oblasti zahrnuje: přesnější monitorování tepové frekvence; náušnice, které měří tělesnou teplotu a pulz; boty, které generují vlastní energii k detekování tělesné váhy a pohybu; kontaktní čočky, které analyzují slzy k předvídání vašeho emočního stavu a promítají informace; oblečení, které detekuje vaši fyziologii a posílá vám jemné usměrňující signály do ramen k poskytnutí GPS bez obrazovky; a ‚chytré knoflíky‘ v oblečení, které kolektivně vnímají vaše zvyky a informují ostatní spárované technologie…” O tom jsem mluvil ve včerejším videu od Světového ekonomického fóra.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Hádám, že v této knize musí mít prsty. A tohle vše „od auta po kávovar, za účelem optimalizace vašeho života”. Jo, optimalizovat život… nebo spíše vás sledovat a uvěznit v životě, který se vám nebude líbit? A podívejte na tuto část. Genetické inženýrství. Píše se zde: „Vytvoření geneticky upravených lidí bylo mnoho let považováno za obecně nepřijatelné, a ve více jak 40 zemích je to oficiálně zakázané.

Ale objevují se znamení, že tento postoj je zpochybňován příchodem nových technologií.” Pamatujte, že tohle je na britském vládním webu. Je to stejná vláda, která teď milionům lidí podává injekce genetické terapie. Píše se zde: „Budoucí překážky. Genetické inženýrství je stále v prvotní fázi vývoje. Teprve se přesouvá z laboratoře do pokusů na lidech.” Hmm… jo, toho jsem si všimnul. Je toho tady hodně, nemůžu to pokrýt vše… mám jen tolik času. Pod videem vám dám odkaz na tuto knihu, což je odkaz na vládní web.

Píšou zde o vnitřních mozkových rozhraních. Píše se zde: „Několik společností a vojenské výzkumné a vývojové organizace mají za cíl vyvinout datové připojení s velkým vlnovým rozsahem mezi mozkem a počítačem. Jedna společnost prozatím vyvinula neurochirurgického robota, který dokáže implantovat flexibilní vlákna polymeru, kdy každé vlákno má šířku lidského vlasu a obsahuje 32 malých elektrod, do mozku s přesností na mikron během 45minutové procedury.”

Tohle mají v plánu. Všichni ti lidé, co vypadají jako roboti… však víte, ti, co se furt dívají do mobilu, nehledě na to, kde jsou. Ti, kteří do vás na ulici skoro narazí, protože se nemohou odtrhnout od mobilu. Chtějí, aby tito lidé měli tohle propojení ve svém mozku. Chtějí jejich mozky propojit s nějakým digitálním úlem. Co dále tu máme? Zde je zajímavá fotka, kterou vybrali. Tohle je stránka týkající se důsledků pro společnost. Tohle vypadá jako ženská verze Jimmy Savila, která zdraví symbolem ďábelských rohů.

Nový britský vládní dokument o transhumanismu, genetickém inženýrství a více • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Zajímavá volba fotografie. V této části píšou o „body hackingu”, o magnetických implantátech, radio-frekvenčních identifikacích, píšou zde o mikročipech… cituji: „Tyto čipy po implantaci mohou být využity pro různé identifikační účely. Mohou nahradit mnoho našich klíčů a pasů. Umožní nám odemykat dveře, nastartovat vozidla a dokonce se přihlásit do počítače a chytrých zařízení.” Samozřejmě všechny ty nepodložené konspirační teorie o digitálních identifikacích, pasech a mikročipech jsou vše nesmysly, i když tady o tom jednoznačně píšou na webu britské vlády. Pak píšou o tom, jak by studenti mohli být geneticky hodnoceni.

Píše se zde: „Bio-informatika a umělá inteligence může identifikovat, které metody vzdělávání jsou pro každého jedince nejvhodnější, což povede k lepšímu učení. Výkon studentů může být efektivněji (a vtíravěji) monitorován, což ještě více zlepší vzdělávání.” Takže… počkat, podívejme se na to. Chtějí použít umělou inteligenci k identifikování, které metody vzdělávání jsou pro každého jedince nejvhodnější. Chtějí vám říkat, co byste se měli učit, ještě než si pro to rozvinete zájem. To zní jako z filmu Minority Report… co příště? Řeknou vám, že spácháte zločin ještě předtím, než ho spácháte?

A toho je mnohem víc… nejspíše jsem přehlédnul spoustu věcí. Pod videem uvedu odkaz. Tohle vše tam máte. Tohle mají v plánu. Úvodní stránka je vše vypovídající. V době, kdy všichni lidé se honí za očkováním genové terapie, máte vakcinační pasy, země celého světa prosazují digitální identifikaci. Všechny ty strategie… snaží se vás přinutit si stáhnout aplikaci, která vás bude ovládat, která vám bude udělovat přístup ke službám. Plán k vytvoření bezhotovostní společnosti. Tohle vše se děje ve stejnou dobu.

Víte… já říkám, že vás chtějí digitálně zotročit, uvěznit vás, sledovat váš každý krok, každý váš nádech, vzít vám vaši svobodu a ve výsledku vám chtějí dát mikročip… je to zřejmé. Chtějí z vás udělat číslo, jejich produkt. Udělat z vás něco, co ve skutečnosti není lidské. A přesto mě lidé stále nazývají konspiračním teoretikem. No a tady na britském vládním webu máte 110 stránkovou knihu o transhumanismu od ministerstva obrany, která popisuje to, jak z lidí a jejich DNA chtějí udělat nějakého napůl člověka napůl androida s vaším mozkem napojeným na internet.

Ale ne… to vše je konspirační teorie. Jako vždy, děkuji za poslech. Odebírejte novinky na hugotalks.com, místo pro podobně naladěné duše, které nejdou po šílené cestě, po které teď jde zdánlivě většina lidí. Mějte se.

Překlad: David Formánek

Vládní dokument o Vylepšení člověka

Zdroj videa

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů