Informátor z farmaceutické firmy GSK: Vakcína proti COVID-19 může způsobit neplodnost

Ve zkratce...

V tomto videu uslyšíme informace zaslané od informátora z farmaceutické firmy GSK, který tvrdí, že nová vakcína proti COVID-19 obsahuje látky, které mohou způsobit neplodnost jak u mužů tak u žen.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Pořad Davida Knighta (úvod): Touto poslední částí rychle proletíme, protože má 8:45 min. Tohle je člověk z Británie, který říká, že má informátora z farmaceutické firmy GlaksoSmithKline. Tento informátor zkoumal vakcíny (proti covidu-19), které se urychlují. Všichni tyto vakcíny urychlují… přeskakují testy na zvířatech. Uchylují se rovnou k testům na lidech… zamyslete se nad tím.

Píchneme tuto vakcínu lidem bez řádného testování, i když je tento (virus) tak nebezpečný, že jsme uzavřeli globální ekonomiku? Jen další z těch nesrovnalostí, nad kterým jde člověku rozum stát. Chci, abyste si ho poslechli… pak vám řeknu, o koho jde. Pusťme si nyní video… tohle je údajně… a budeme o tom mluvit později. Tohle je informátor pro velkou farmaceutickou společnost, který mu řekl o dost znepokojivých věcech, které našli v těchto vakcínách (proti covidu-19).

Zed Phoenix: Zdravím všechny. Jsem tady, abych vám předal více informací o tom, kdo je zapojen do vakcinačních testů a výrobě vakcíně. A informace od údajného informátora z GSK, který je přesvědčen, že určité antigeny se objeví ve vakcíně, a že tyto antigeny budou pro lidi škodlivé. K tomu se dostaneme, ale nejprve se podívejme, kdo řídí vakcinační testy. Dr. Andrew Preston nedávno mluvil v televizi a on je z oddělení biologie a biochemie z Milnerova centra pro evoluci na univerzitě Bath. Dívám se na vazby mezi lidmi a Nadací Billa a Melindy Gatesových. Zjistili jsme, že Preston získal grant ve výši 28 milionů dolarů od Nadace Billa a Melindy Gatesových. Lidé, se kterými pracoval… a projdu tím rychle. A tohle vše je z jeho stránky na webu univerzity Bath. Jeho spolupracovník je dr. Eric Harvill z Pensylvánské státní univerzity.

Ten získal grant 10 milionů dolarů od Nadace Billa a Melindy Gatesových. Dr. Ernest z univerzity v Baltimoru v Marylandu… je to velká univerzita. Takže spolupracuje s lidmi odtamtud. Dr. Ernest získal 7 milionů liber, a z toho 2,9 milionů bylo od Nadace Billa a Melindy Gatesových. Zbytek přišel z Národního institutu pro alergie a infekční choroby v USA, který řídí Anthony Fauci, což je někdo jako americký Prymula. Další je dr. Caroline Combs, která získala 14,5 milionů… on s ní spolupracoval. Pak máte lidi, kteří jsou nadále financováni… dr. Philippe Dehotie a Philippe Gothin. Nadace Billa a Melindy Gatesových je opakovaně podporuje. S těmito lidmi dr. Andrew Preston spolupracuje. Zde v Británii a v Americe.

Také spolupracuje s firmou GSK Biologicals. Tato firma má největší výrobní továrnu na vakcíny na světě v Belgii. Vyrábí 2 miliony dávek více jak 30 vakcín každý den. To je dr. Andrew Preston… očividně má velké vazby na Nadaci Billa a Melindy Gatesových. Mluvili jsme o tom, jak tato nadace infiltrovala vakcinační síť. Nyní mluvíme o tom, jak zasahují a snaží se zmanipulovat pokusy na lidech ve vývoji těchto vakcín (proti covidu-19). Náš informátor nám v podstatě poslal informace. Tvrdí, že vakcína už byla vytvořena a obsahuje různé antigeny a v podstatě směs chemikálií.

Některé z nich nám dodal. Jsme přesvědčeni že tyto látky budou ve vakcíně. Takže tohle není nezbytně… jsme jednou nohou uvnitř a jednou venku. Ale chci vám tyto informace prezentovat tak, jako by to byla pravda, protože věřím, že je. Ve vakcíně bude antigen Anti HCG. HCG je něco, co u žen způsobuje neplodnost. Je také spojen… HCG a OLH a 37 peptidů aminokyselin C-terminus známých jako CTP…. to je ve vakcíně také obsaženo. Princip vakcíny s Anti HCG je, zavést protilátky, co se vážou na HCG a tvoří ho biologicky neaktivní.

Ze 63 žen, které tímto HCG testovali, 61 z nich se stalo neplodnými. Ze 63 žen, které GSK testovali tímto antigenem, touto směsí chemikálií, 61 z nich se stalo neplodnými. A on je přesvědčen, že tohle bude ve vakcíně (proti covidu-19). To je tedy ženský antigen. Mužský se podle nás objeví ve vakcíně pro muže. A ten antigen se jmenuje GNRH a vede ke snížení velikosti varlat. Takže vaše varlata se zcvrknou. Snížení hladiny testosteronu a zakrnění prostaty. Tohle je mitochondriální antigen specifický pro spermie.

Způsobuje tohle… chemikálie zaútočí na spermie a zabije jejich mitochondriální DNA. Nebudou tedy schopné oplodnit. Spermie budou stále naživu, ale když se dostanou k vajíčku, nebudou mít nic k jejímu oplodnění. Budou mít poškozené mitochondriální DNA. Bude mrtvé. A tohle testovali na paviánech (druh opice).


Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na chod projektu a tvorbu překladů skrze formulář níže. Děkuji.


Mitochondriální antigen specifický pro spermie vedl u paviánů k reakci protilátek a snížil plodnost u samic. To v podstatě znamená, když tito samci paviáni měli sex se samicemi, jednoduše tím, že jim dodali svoje sperma, udělali samice neplodnými. Pokud tento antigen bude také v těchto vakcínách, tak muži, kteří budou mít sex s neočkovanými ženami, je udělají neplodnými a všichni ostatní se stanou neplodní. Podle všeho se tohle v populaci projeví až za 7-10 let. Pak dojde k prudkému nárůstu neplodnosti.

Jak mi bylo řečeno, lidé budou umírat a budou nadále umírat, ale nikdo se nebude znovu rodit, tudíž se masivně sníží množství populace v Británii. A to během pár let. Pokud je tohle jejich záměr na celém světě, jde o globální snížení množství populace. Jen na základě těchto ingrediencí způsobující neplodnost, které, podle něj, budou ve vakcínách. Jak tohle ověříme? Rozhodnul jsem se kontaktovat nezávislé laboratoře, zaplatíme za nahodilé testování vakcín, abychom zjistili, co se v nich nachází, Také obsahují směs rakovinných chemikálií, které podle všeho způsobují rakoviny. Později zjistíme více informací o nich. Budeme nezávisle testovat vakcíny, abychom zjistili, co obsahují, abychom zjistili, jestli jsou pro lidi bezpečné, a podle mě vytvoříme radu vědců, kteří nemají vazby na Nadaci Billa a Melindy Gatesových nebo firmu GSK.

Víme, že existují, protože nás kontaktovali. S tím začneme a po vás chceme, abyste nás v té aktivitě podpořili. Když navštívíte www.govote.org.uk a zaregistrujete se… systém „govote” je součástí strany „GoVote”, která momentálně není v přezkoumání volební komisí… snažíme se ji registrovat jako politickou stranu. Když se na webu registrujete, budeme mít vaši podporu, a pak můžeme začít vyvíjet tlak na vládu. Mohou to udělat lidé. Ať už vakcínu chcete nebo ne, na tom nesejde, protože ji budeme nezávisle testovat.

Ty výsledky nám poté poví, jestli tyto chemikálie v ní jsou, nebo ne. Pokud ano, jedná se o masivní plán na snížení populace, o čem Bill Gates mluví už roky, a nikdo tomu nevěřil, jen to považovali za nesmysl. Bohatí lidé přece nemají tyto nápady a nesnaží se udělat svět podle obrazu svého. Ale my si nemysleli, že mluví pravdu… nyní se zdá, že máme důkazy k tomu, že tyto látky budou ve vakcínách.

Musí být nezávisle testovány. Zaplatíme za to. Bude to zkoumat celá řada vědců. Jen nás podpořte, navštivte web www.govote.org.uk a zaregistrujte se. Potřebujeme kolem 3 milionů lidí, a poté budeme moct na vládu vyvinout tlak. Takto to totiž funguje. Čím více lidí, tím větší tlak můžete vyvinout. Snad se nám podaří získat přístup nejen k experimentům na lidech, protože ty musíme také okamžitě otestovat, protože ty začínají dnes, ale také přístup k vakcíně. V rámci podávání vakcín budeme nahodile odebírat vzorky. To je podle mě nejlepší řešení.

Pokud má někdo lepší nápad, prosím, kontaktujte nás. To je prozatím vše. Natočím další video, ve kterém budu mluvit o právech, povinném očkování, jaká máte práva… to bude podle mě velmi zajímavé. Děkuji za sledování. Prezentuje se jménem Zed Phoenix, jeho skutečné jméno Ben Fellows, je z Británie. Ta organizace www.govote.org.uk je organizace veřejného zájmu, která prosazuje přímou demokracii. V minulosti byl součástí Cook Report, což byla taková britská verze amerického projektu Veritas. Proto možná dostal tyto informace.

Překlad: David Formánek

Související článek:

https://otevrisvoumysl.cz/vakcina-proti-koronaviru-muze-zpusobit-globalni-neplodnost/
Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů